>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

tnf 253

tnf

Użytkownik
Dostałem ten piątkowy bonus. Wpłaciłem 100 zł, drugie tyle dostalem na saldo bonusowe. Trzeba obrócić 3 razy w akumulatorze kwotę bonusu. Pierwszy kupon skleiłem z AKO 4 i wygrałem 400 zł. Czyli teraz wystarczy obrócić i wtopić nawet na byle czym dwa kupony po 100 zł i stówka wyląduje w saldzie głównym ? Dobrze rozumiem ?
 
5567 719

5567

Użytkownik
Gdzie sprawdzic ile mam obroconego bonusu od pierwszego depo? Tylko nie piszcie, ze nie mozna :]
 
gonsack 1,1K

gonsack

Użytkownik
Gdzie sprawdzic ile mam obroconego bonusu od pierwszego depo? Tylko nie piszcie, ze nie mozna :]
Jak najedziesz myszką na miejsce, w którym jest pokazany twój stan konta to się wyświetla taki pasek z liczbami 0 X 2000, gdzie te x pomiędzy to kwota na jaką już obróciłeś hajs.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Jak najedziesz myszką na miejsce, w którym jest pokazany twój stan konta to się wyświetla taki pasek z liczbami 0 X 2000, gdzie te x pomiędzy to kwota na jaką już obróciłeś hajs.
No wlasnie to widzialem, ale ja tam mam 0 zamiast X, czyli nic jeszcze nie obrocilem? Dizwne, bo juz z 15 kuponow zagralem. Jakies konkretne zasady są?
 
gonsack 1,1K

gonsack

Użytkownik
Jakies konkretne zasady są?
No w regulaminie masz minimum 3 zdarzenia na kuponie po kursie minimum 1,4 każde.&#39;
Na początku tego paska jest 0, na końcu 2000, a pośrodku musi być kwota jaką już obróciłeś więc jak nie ma to możliwe, że żaden kupon nie spełnił tych warunków.
 
5567 719

5567

Użytkownik
No w regulaminie masz minimum 3 zdarzenia na kuponie po kursie minimum 1,4 każde.
Ale stawka na kazdym takim kuponie musi byc maksymalna (czyli wysokosc depozytu), czy mniejsze stawki tez są wliczane do obrotu?
 
H 10

hor

Użytkownik
Witam,

Miałem nie pisać na ten temat liczyłem, że wszystko się wyjaśni lecz jak widać nie. Zacznę od początku, konto na 1xbet założyłem jakieś 7 miesięcy temu. Będę pisał same szczegóły aby nie owijać w bawełne. Przez pierwsze trzy miesiące wypłacałem od 15 do 20 tysięcy miesięcznie i wszystko odbywało sie bez problemu. Wypłaty zlecałem na skrill w kwotach od 2 do 7 tysięcy. Czas oczekiwania zawsze wynosił około ~~15 minut więc naprawdę nic więcej chcieć nie można było do czasu aż (ważniejsze rzeczy wypiszę w punktach):

-Pewnego dnia przeszedłem weryfikację konta (rzecz jasna wypłata nie mogła zostać wypłacona, a ja musiałem czekać na ich weryfikację) - musiałem wysłać dowód osobisty, dobrze zgadzało się potem musiałem wysłać dowód osobisty z twarzą, również wysłałem, potem prawojazdy, a na końcu dowód z twarzą oraz z ich korespondecją. Cała weryfikacja zajęła im około 7 dni

Po tym wszystkim wszystko ucichło grałem dalej, na skrillu z obrotów wskoczył mi aż Skrill VIP SILVER (na bronzie byłem całe życie bo obrócic 6000 euro w kwartale to nie problem) Silver Skrill to wypłaty z bankomatów dziennie po 5000 więc mi to było na rękę.

-Około tydzień temu wypłaciłem ~~35 tyś złotych i na buku został 10,000. Zagrałem ugrałem na spokojnie 28,500 zł. Gdy tu nagle informacja &quot;Twoja wypłata nie może zostać zrealizowana&quot; Jakieś 40 minut później moje konto zostało zablokowane. Od niedzieli dostałem informację, że musze napisać wniosek o odblokowanie na ich stronie (taki tez napisałem i otrzymałem informację ze 72h) oczywiscie czekałem, powód blokady nie został mi podany. W środę otrzymałem informacje rzecz jasna równo po 72h, ze wniosek został przyjety do rozpatrzenia i czas oczekiwania na rozpatrzenie 72h. W piątek równiez odpisali równo po 72h żebym uzupełnił kolejne dane czyli: Miejsce pracy, jaki sport lubię grać najbardziej, jakie mam hobby (za przeproszeniem co ich to do chuja obchodzi) i rzecz jasna znów muszę czekać 72h. Co najlepsze w internecie jest pełno że to bukmacher SCAM.



Kto chce o nich poczytać wystarczy wpisać 1xbet scam bo ja linków dawać nie mogę ale identyczne historie jak moje ????
 
C 326

carambula88

Użytkownik
Witam,

Miałem nie pisać na ten temat liczyłem, że wszystko się wyjaśni lecz jak widać nie. Zacznę od początku, konto na 1xbet założyłem jakieś 7 miesięcy temu. Będę pisał same szczegóły aby nie owijać w bawełne. Przez pierwsze trzy miesiące wypłacałem od 15 do 20 tysięcy miesięcznie i wszystko odbywało sie bez problemu. Wypłaty zlecałem na skrill w kwotach od 2 do 7 tysięcy. Czas oczekiwania zawsze wynosił około ~~15 minut więc naprawdę nic więcej chcieć nie można było do czasu aż (ważniejsze rzeczy wypiszę w punktach):

-Pewnego dnia przeszedłem weryfikację konta (rzecz jasna wypłata nie mogła zostać wypłacona, a ja musiałem czekać na ich weryfikację) - musiałem wysłać dowód osobisty, dobrze zgadzało się potem musiałem wysłać dowód osobisty z twarzą, również wysłałem, potem prawojazdy, a na końcu dowód z twarzą oraz z ich korespondecją. Cała weryfikacja zajęła im około 7 dni

Po tym wszystkim wszystko ucichło grałem dalej, na skrillu z obrotów wskoczył mi aż Skrill VIP SILVER (na bronzie byłem całe życie bo obrócic 6000 euro w kwartale to nie problem) Silver Skrill to wypłaty z bankomatów dziennie po 5000 więc mi to było na rękę.

-Około tydzień temu wypłaciłem ~~35 tyś złotych i na buku został 10,000. Zagrałem ugrałem na spokojnie 28,500 zł. Gdy tu nagle informacja &quot;Twoja wypłata nie może zostać zrealizowana&quot; Jakieś 40 minut później moje konto zostało zablokowane. Od niedzieli dostałem informację, że musze napisać wniosek o odblokowanie na ich stronie (taki tez napisałem i otrzymałem informację ze 72h) oczywiscie czekałem, powód blokady nie został mi podany. W środę otrzymałem informacje rzecz jasna równo po 72h, ze wniosek został przyjety do rozpatrzenia i czas oczekiwania na rozpatrzenie 72h. W piątek równiez odpisali równo po 72h żebym uzupełnił kolejne dane czyli: Miejsce pracy, jaki sport lubię grać najbardziej, jakie mam hobby (za przeproszeniem co ich to do chuja obchodzi) i rzecz jasna znów muszę czekać 72h. Co najlepsze w internecie jest pełno że to bukmacher SCAM.



Kto chce o nich poczytać wystarczy wpisać 1xbet scam bo ja linków dawać nie mogę ale identyczne historie jak moje ????
No to odrobili 10k na Tobie i tak na wielu innych...
Szkoda, bo tyle kasy tam wpadło przez ich brak wiedzy...
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Nowością jest trik z rachunkami za 6 msc.
Ale był ktoś kto sobie z tym poradził i żeby nie czekać 6 msc i zbierać każdy rachunek , pojechał do PGE i poprosił duplikat rachunków.
Przy około 50 emailu i miesiącu czekania wypłacili mu 1050zł. Słyszałem i czytałem już od paru osób więc historie jak najbardziej realne , uwzględniając D- i liste konfiskat na bieżąco.
Przy większych kwotach tylko kilka procent odzyska kase. Reszta idzie na opłaty pracowników i paru trolii na forach piszących o wypłatach po 10k i będących na plus.
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Witam. Orientuję się ktoś jak zdobywać te punkty przy głównym co później można wymienić na darmowe zakłady itp? To , że przez koło fortuny to wiem ale mi chodzi o zakłady bo trzeba podobno grać jakieś specjalne aby dawało te punkty. Ktoś to rozkmninił może ?
 
Do góry Bottom