>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

R 0

ridge1

Użytkownik
z tymi paysafecardami mogą być kłopoty u buków jeśli zażądają weryfikacji i pokazania fizycznie tych użytych kart, już rożnych się historii w necie oczytałem
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Mimo wszystko nadal jak grać to tylko za stawki rzędu 100-300 zł wedlug mnie. Jak dużo wygracie to nic nie wypłacicie.
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Witam,
Bardzo proszę o pomoc. Jeszcze wieczorem, normalnie można było się zalogować do 1xbet,teraz strona jest zablokowana przez nasze Ministerstwo Finansów. Problem w tym, że nie zleciłem wypłaty środków się tam znajdujących. Proszę o pomoc w jaki sposób mógłbym podjąć swoje środki. Z góry dziękuję za pomoc.
#jprdl
Kilka postów wyżej stoi jak byk 1xbet41.com
 
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Mam takie pytanko czy jak mam konto w PLN to da radę doładować je kodem
paysafe 10 euro? wiem ze mozna przy płatności paysafe zmienic kraj ale czy to przejdzie.
 
dwyane 37

dwyane

Użytkownik
Ludzie nie grajcie tam nigdy. 1x Bet to scam...nigdy nie wypłacają wygranych...
Potwierdzam. Nie ma nawet licencji. Blokują kiedy chcą, a jak wygrasz, to zmniejszają ci kursy np. z 2.17 do 2.02 hehe. Wysyłanie wszelkich dokumentów do weryfikacji nic nie daje. Jak ktoś ma u nich kasę i chce wypłacić,a blokują mi wypłaty ODRADZAM kontaktu z nimi, bo skończy się to po prostu blokiem. Niech nikt mądry nie zakłada tam konta.
 
A 0

amg

Użytkownik
Panowie na jakiej zasadzie działa bonus w 1xbet? Kiedyś przez przypadek zaznaczyłem, że chcę bonus i nawet nie wiem tak naprawdę jak go wykorzystać
 
marti55 6,6K

marti55

BOSS
Wszyscy narzekają na tego buka, a są ludzie, którzy w ciszy i spokoju zarabiają tam grube tysiące, konto mają na plus i wypłacają na skrilla. Ktoś ma jakąś teorię jak to jest, że są równi i równiejsi?
 
marti55 6,6K

marti55

BOSS
Chomik1 znam gościa osobiście. Sam jestem w szoku, że dają mu grać stawkami po kilkanaście tysięcy na zakład. Jest po weryfikacji, wypłaty w 10min na SKRILL. Konto na plus. Dlatego dziwię się, że jemu się udaje a inni grający mniejszymi stawkami są oszukiwani przez 1xbet. Może ktoś z Was ma jakąś teorię?
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
@RandallFlagg ten Twój screen o niczym nie świadczy, obroty, dochody..gdzie to?! Same bzdety tu wypisujesz
Ten buk nie ma żadnej licencji, opinie, ranking... już nie będę przypominał. To świadczy jaki oni mają cel, są nieuczciwi i nie mają dobrych zamiarów, jacy ludzie tam pracują... Życzę Powodzenia i Szczęścia w wysyłaniu wszelakich dokumentów oraz różności potwierdzonych notarialnie poczta do Rosji (bardziej zaawansowana weryfikacja jak przy kredycie hipotecznym). Co się może stać z takimi kwitami ... Nikt w tym temacie niczego nie udowodnił jak narazie tylko zwykłe pie... Zresztą ten temat to jest jedyne miejsce w Europie, gdzie ktoś jest zadowolony ;) A na pytanie kolegi powyżej może być taka że 1/100 może coś przez chwilę pograć, ale to znowu kolega, kolegi ....
 
Do góry Bottom