>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

M 115

matlaurent

Użytkownik
Chcę zrobić przelew do 1xbet z EcoPayZ, gdzie mam środki, to mi wyskakuje informacja, że :
BŁĄD
Nie masz wystarczających środków na swoim koncie, aby przelewać pieniądze. Prosimy o dofinansowanie konta kwotą, jaką chcesz przelać.&quot;

???
Zasiliłem konto w EcoPayZ daną kwotą, i oczywiście te kwotę chce przerzucić na 1xbet, a tu taki zonk. O co chodzi?
 
Z 0

ziemniaczek81

Użytkownik
Dzisiaj dostałem odpowiedz mój bank za akceptował przelew i dzisiaj najpóźniej jutro pieniążki u mnie . Taka podpowiedz dla tych co będą z konta gracza na kartę visa wpłacać NIE WPŁACAJCIE !! Przelew trwa 7 dni lepiej przelać przez Trustly (przelew trwa 1 dzień) . Dziękuję za wasze sugestie chyba się wszystko skończy dobrze jednak jeszcze poczekam i zobaczymy czy faktycznie kasa przyjdzie ????
Moja radość trwała krótko do dzisiaj nie ma pieniążków na moim koncie bankowym chcą mnie zrobić Ruskie k...y na 8200 zł ale ja się nie dam !! Czy ktoś z Was miał podobną sytuację ?? Bo nie wiem czy jutro mam zgłosić oszustwo na policji ??
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Moja radość trwała krótko do dzisiaj nie ma pieniążków na moim koncie bankowym chcą mnie zrobić Ruskie k...y na 8200 zł ale ja się nie dam !! Czy ktoś z Was miał podobną sytuację ?? Bo nie wiem czy jutro mam zgłosić oszustwo na policji ??
Z nimi nie wygrasz, nie ma takiej opcji. A z ta policja to ladnie wyleciales XD
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
hehe i co powiesz Policji? Panowie hmm... jest taka sprawa...grałem u ruskiego buka, który w Polsce jest nielegalny i wiecie udało mi się ugrać 8200zł, chciałem wypłacić i nie da rady...Panowie pomożecie? Jak sądzisz co Policja w tym momencie zrobi? Kuźwa ludzie myślcie to nie boli. A tak apropos wypłat to zawsze radzę tak w tym buku jak im podobnych - wypłacajcie transzami mniejsze kwoty bo to się tak nie rzuca w oczy jak zlecenie wypłaty 10k. Nikt nie lubi wypłacać takich kwot naraz tzn. żaden buk poza tymi wielkimi oczywiście. Sam zawsze wypłacam mniejsze kwoty kilka razy po tym jak Dashbet wyrolował mnie na 2,5k euro. Tam jakbym zlecał mniejsze wypłaty to pewnie udałoby mi się a ponieważ zleciłem 2,5k euro to ciuliki nie wypłacili mi a później się zawinęli. W międzyczasie innym wypłacali mniejsze kwoty aby nie siać paniki. 1xbet póki co zawsze mi wypłaca, ale ja zlecam wypłaty w kwotach 2-3k i nigdy więcej i problemu nie ma. Gram tam od ub. roku i poza nałożonymi limitami na większość zdarzeń (oczywiście poza tymi topowymi ligami gdzie mogę grać od kilkuset to kilku tysięcy zł) gdzie mogę zagrać zakład za max 220zł oraz obniżeniu z z automatu po zalogowaniu kursów o 10% innych problemów nie mam.
 
drixcez 14

drixcez

Użytkownik
Siemanko, chce postawić pare meczy z darta na jutrzejszy turniej, a wyskakuje mi błąd,że są powiązane , ale w jaki sposób, ktoś wie o co może chodzić ,bądź ma podobny problem?
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Panowie prosze was pilnie o pomoc. Mam konto w 1xbet w zkotowkach. Wplacalem je przez Ecopayz. Zalozylem karte w euro w eco i ja aktywowalem. Gdy wyplacilem srodki z 1xbet na Ecopayz. nie dosc ze skroili orowizje to jeszcze z konta zlotowek na euro (przy 10tysiecy 1000zl prowizji wychodzi z przewalutowaniem) i teraz pieniadze mam na tym koncie w euro to gdy wkladam karte do bankomatu pokazuje saldo 0 (jest to euronet do wyplat w euro) dodatkowo pokazuje ba
nkomat ze moge wyplacic tylko w zlotowkach po ich smiesznym kursie 3.70 euro. Co zrobic zeby srodki byly na karcie ecopayz jesli srodki sa na koncie euro i jak pominac w bankomacie wyplate po tym smiesznym kursie 3.70 zebym mogl wyplacic sam euro i zamienic. Pozdrawiam
 
B 0

bari99

Użytkownik
To jak to jest w koncu Panowie, chce zalozyc tam konto i grac. Wpłacanie i wypłącanie bezpieczne bedzie z Trustly tak? Dobrze rozumiem? Tzn jak bede wypłącac po 200/300 to nie powinni sie przyczepic? Mam konto w mbank ktos probowal wpłat, wypłat?
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
To zależy, jak wyślesz rano pieniądze to powinny dojść popołudniem, zależy to od sesji banku, oni mają konto w Raiffeisen
 
ulatek 2,5K

ulatek

Użytkownik
Próbował ktos z Was wplate Neosurf??Gdzie moge te karty dostac??Aha i jakim sposobem pozniej wyplacac jezeli uzylo sie prepaidu
 
A 205

amindada

Użytkownik
Neosurf to chyba widmo, w podanych lokalizacjach jak pytałem to nikt tego nie miał i nikt o tym nie słyszał. Wypłata zapewne na konto bankowe
 
Do góry Bottom