>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher 1xbet - opinie

ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
A jak wytlumaczysz przypadki, ze po zalozeniu konta w klonie, zanim ktos zdazyl zagrac pierwszy zaklad, po godzinie, dwoch marza i limity byly zmienione na identyczne jak w 1xbet?
Gosc gada bzdury. Te wszystkie firmy sa scisle powiazane ze soba. Ja mam w 1xbet, Melbet, Astekbet, Betwinner, i 22bet dokladnie takie same limity i dokladnie takie same marze. Do tego po jednym dniu gdy otwieralem nowe konto w kolejnym klonie to od razu mialem marze i limit przeciagany na to konto. Dobrze, ze wczoraj pouciekalem jeszcze przed tym calym cyrkiem z cala kasa ze wszystkich tych bukow po tym jak otrzymalem kolejna drakonska marze i limit przez co gra tam stala sie bezsensowna. Oferte maja bogata i kursy ciekawe ale polityka firmy to kpina. Sa jedynym bukiem na rynku ktory stosuje kretynskie marze na kursach po zalogowaniu. Do tego lubia sobie interpretowac regulamin jak im pasuje. Nic dziwnego, ze w rankingu SBR maja ocene D i sa tam wpisani na blacklist ze wzgledu na liczne raporty userow o konfiskacie srodkow i blokadach kont.
Przypomne tylko ze ocena:
A- do A+ - najlepsze firmy bukmacherskie, całkowita pewność pod kątem bezpieczeństwa pieniędzy i jakości obsługi
B- do B+ - dobre, rzetelne firmy bukmacherskie, wpłacone pieniądze są bezpieczne a obsłudze nie można nic zarzucić
C- do C+ - średniej klasy firmy bukmacherskie, niewielkie ryzyko utraty środków bądź bonusu, obsługa średnia
D- do D+ - firmy bukmacherskie z dolnej półki, należy brać pod uwagę utratę środków bądź bonusu, z obsługą różnie bywa
F - bukmacher oszukujący graczy, wysokie ryzyko utraty wpłaconych pieniędzy.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Widocznie w tym systemie wszystko &quot;krąży&quot; jakby wspólny silnik. Nie wiem dokładnie jak to tam działa, ale są to osobne firmy. Teraz 1xbet wyłączyło PL (gra tylko przez aplikację) i w tych innych firmach nie ma Polski na liście podczas rejestracji, ale ma być przywrócna &quot;as we working on 1xbet platform PL geo was switched off, they told that can switch on PL GEO for us&quot;. Wygląda na to, że inne firmy są uzależnione od ustawień w platformie 1xbet.
ranczo0123 to nie bzdury, sam nie wiesz jak to działa, a się wymądrzasz ????
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Gadasz glupoty. W Polsce dziala mnostwo firm, ktore w rzeczywistosci maja jedna spolke matke, ktora wszystkim rzadzi.
Nie bede zdradzal szczegolow ale np. polecam zobaczyc ile w rzeczywistosci roznych firm ochroniarskich to w rzeczywistosci jeden potentat na S.
Podobnie jest tutaj. Zalozyc (albo wchlonac) firme to banal dla nich. Tylko po co maja przyznac sie ze to oni i od razu przenosic swoja (kiepska) reputacje na klona jak mozna udawac, ze wlasciwie to my sie nie znamy.
 
A 45

as1996

Użytkownik
Zawsze byłem za 1xbet i nigdy po nim nie jechałem, sprawy jednak się zmieniły. Jestem użytkownikiem serwisu od połowy 2016 roku. Gram tam na kilku kontach, balansuje między wielkim plusem, a wielkim minusem - jednak ogólnie jest +. Kilka razy sam panikowałem, ponieważ miałem tam niemałe pieniądze. Mam konto na wersji angielskiej, niemieckiej, polskiej i tureckiej. Ostrzegam Was, żebyście póki co nic do niech nie wpłacali. Ja swoje pieniądze z konta polskiego przerzuciłem na konto angielskie i dziś próbowałem wypłacić, udało się i kasa jest u mnie. Oni mają teraz problem z naszym MF, mimo że to nie MF blokuje stronę, robią to oni. Na pewno nie starają się o polską licencję, to jest pewne. Strona może za jakiś czas wrócić. Jeśli ktoś ma u nich jakieś pieniądze i chce wypłacić, niech odezwie się na priv. Najlepiej jakby ktoś miał Skrilla, Ecopayz albo paypal.
 
G 6

gracz7777

Użytkownik
Dostalem takie info od 1xbet Niestety na terenie polski nasza strona jest niedostępna.Możesz skorzystać z naszej strony w przypadku gdy zmienisz lokalizację
Tak więc wystarczy zmienić lokalizację i strona śmiga az miło
 
P 254

pablo95

Użytkownik
własnie na apce mam problemy techniczne przy probie wyplaty pieniedzy..chyba musze sie z nimi pozegnac..
E: cudem utworzyło żądanie wypłaty. Czekam na dwa przelewy oby doszły. WSZYSTKIM RADZĘ KTO MA KASĘ WYPŁACAĆ bo i apka długo nie pośmiga. za dużo dziś usterek technicznych i krytycznych błędów mi wyskoczyło gdzie nigdy nie miałem czegoś takiego.
 
kjuska92 11

kjuska92

Użytkownik
własnie na apce mam problemy techniczne przy probie wyplaty pieniedzy..chyba musze sie z nimi pozegnac..
E: cudem utworzyło żądanie wypłaty. Czekam na dwa przelewy oby doszły. WSZYSTKIM RADZĘ KTO MA KASĘ WYPŁACAĆ bo i apka długo nie pośmiga. za dużo dziś usterek technicznych i krytycznych błędów mi wyskoczyło gdzie nigdy nie miałem czegoś takiego.
Jak udało Ci się wyplacic ? Mi przy probie wyplaty przez Ecopayz wyskakuje blad krytyczny
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Ja mam inne pytanie. Nie dochodzi mi sms z kodem weryfikacyjnym przed wyplata. Nie mam jak uzupelnic formularza do wypłaty. Uruchamialem ponownie tele, próbowałem wielokrotnie. Czat nie moze tego wylaczyc.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ja mam inne pytanie. Nie dochodzi mi sms z kodem weryfikacyjnym przed wyplata. Nie mam jak uzupelnic formularza do wypłaty. Uruchamialem ponownie tele, próbowałem wielokrotnie. Czat nie moze tego wylaczyc.
Zadzwon na infolinie. Poprosza Cie o zlozenie zlecenia i podadza Ci ten kod sms.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Zadzwon na infolinie. Poprosza Cie o zlozenie zlecenia i podadza Ci ten kod sms.
Chyba panika, bo smsy zaczęły przychodzić masowo.
Na stan 02:30 aplikacja w telefonie działa bez VPN, ich strona czy platforma na PC działa tylko z VPN, nowych kont się nie założy, wypłaty przechodzą.
Klon działa bez zarzutu. Na razie.
Będzie &quot;zawijka z tego winkla&quot;, dużo już poszło do cash outu, ale jeszcze coś zostawiłem na grę turnieju w plażową.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie wiedziałem ,że tą kartą od paysafecarda da się wpłacać do buków, kartą ze skrilla się nie dało. A wypłacałeś wcześniej na tą kartę paysafecarda?
Da się bez problemów, dlatego założyłem tę kartę, bo wpłatomat mam daleko, a tak to kupowałem doładowanie paysafecard, potem przelewałem na kartę paysafecard z prowizją 4% i do buka. Sęk w tym, że dotychczas wpłacałem do polskich bukmacherów jedynie, gdzie wypłata szła następnie na konto bankowe. Teraz wpłaciłem na zagranicznego i wypłaciłem, a kasy nie ma do teraz :mad: I to pierwsza wypłata na tę kartę, więc tym bardziej się zastanawiam, czy wszystko jest dobrze ????
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Raz do Betwinner wpłaciłem przez Trustly (miałem tego nie robić,ale wypiłem dwa piwa i zapomniałem hasła do Ecopayz).Jako adresat przelewu wyświetlił się nie Betwinner,tylko 1xbet,ale pieniądze oczywiście trafiły do Betwinner.To raz.Dwa:dostałem niemal równocześnie limity w 1xbet,Betwinner i Melbet.Czy to nie jest dowód,że tymi firmami kieruje jedna ręka?
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Raz do Betwinner wpłaciłem przez Trustly (miałem tego nie robić,ale wypiłem dwa piwa i zapomniałem hasła do ecopayz).Jako adresat przelewu wyświetlił się nie Betwinner,tylko 1xbet,ale pieniądze oczywiście trafiły do Betwinner.To raz.Dwa:dostałem niemal równocześnie limity w 1xbet,Betwinner i Melbet.Czy to nie jest dowód,że tymi firmami kieruje jedna ręka?
Te same kursy, te same limity, taki sam uklad strony internetowej ale niektorym to i tak nie wystarczy wszak niewiernych Tomaszow na tym swiecie nie brakuje :]
 
loganrgw 2K

loganrgw

Użytkownik
Słuchajcie takie pytanko mam . Zagrane na 1xbet powyżej 5 żółtych kartek 5 = zwrot .
Co prawda jedna z kartek jest drugą żółtą dla tego samego zawodnika i kończy się czerwoną ale czy to oznacza że taka żółta kartka się nie liczy ? Zakład rozliczyło mi jako przegrany . Zapytanie do supportu skończyło się Hold on, please. I am checking the information. to było z 5 godzin temu. I na tym mój live chat z supportem się skończył . chyba zasnął ???? Może ktoś z was się orientuje czy mam ich dalej meczyć czy to poporstu przegrany zakład ;)
 
Do góry Bottom