>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

P 254

pablo95

Użytkownik
Z oficjalnej strony UEFA.com (wg ruskiego regulaminu ich źródła informacji na temat europejskich rozgrywek) w meczu Liverpool-Crvena zostało oddanych na bramkę 25 strzałów. Wg ruskiego zbuk na bramkę zostały oddane 29strzaly. Zamieszczam screeny na dowód zaistniałej sytuacji. Również zamieszczam screeny z oficjalnego protokołu meczowe go gdzie widać że na bramkę Liverpool uderzał 22 razy a nie 26! Ruski twierdzi że kupon rozliczony poprawnie. Śmiech na sali. Ktoś doradzi co robić w zaistniałej sytuacji?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Z oficjalnej strony UEFA.com (wg ruskiego regulaminu ich źródła informacji na temat europejskich rozgrywek) w meczu Liverpool-Crvena zostało oddanych na bramkę 25 strzałów. Wg ruskiego zbuk na bramkę zostały oddane 29strzaly. Zamieszczam screeny na dowód zaistniałej sytuacji. Również zamieszczam screeny z oficjalnego protokołu meczowe go gdzie widać że na bramkę Liverpool uderzał 22 razy a nie 26! Ruski twierdzi że kupon rozliczony poprawnie. Śmiech na sali. Ktoś doradzi co robić w zaistniałej sytuacji?
Jak Widac rusek do strzalow oddanych w kierunku bramki zalicza również strzaly zablokowane i bodajże slupki(woodwork) . Dlatego zaklad przegrany.
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Jak Widac rusek do strzalow oddanych w kierunku bramki zalicza również strzaly zablokowane i bodajże slupki(woodwork) . Dlatego zaklad przegrany.
A powiedz mi ile to jest 11 strzałów celnych + 8 niecelnych + 3 zablokowane i 1 słupek wg mojej matematyki wychodzi 23 i 3 niecelnie Crveny to daje nam 26 strzałów. Skąd oni wzięli 29?? Upieraja się że kupon rozliczony poprawnie i ignorują moje wiadomości. Złodzieje. Wypłacam pieniądze i żegnam ich.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Na stronie oficjalnej sa Proby oddania strzalow i byc moze goli wtedy do tego nie zaliczaja. A rusek zaliczyl 4gole do strzalow oddanych w kierunku bramki
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Na stronie oficjalnej sa Proby oddania strzalow i byc moze goli wtedy do tego nie zaliczaja. A rusek zaliczyl 4gole do strzalow oddanych w kierunku bramki
Jak mogą nie zaliczać do statystyk goli? Oddali celnych 11 strzalow z czego 4 zakończone były bramkami. Posłuchaj siebie jakie brednie piszesz.
 
R 25

request3

Użytkownik
w mbanku przy 850zł wypłace z 1xbet dostałem na konto 836zł
Dzięki. Opłaty spoko. Lepiej niż przez eco i bankomaty. Jak długo szedł przelew?
Kolego powiedz mi jeszcze jak zweryfikowałeś konto w SEPIE na 1xbet?
Próbuje skanem dowodu osb. i nic. Dalej &quot;Aby wypłacać należy zweryfikować konto.&quot;
 
D 3

donas

Użytkownik
Dzięki. Opłaty spoko. Lepiej niż przez eco i bankomaty. Jak długo szedł przelew?
Kolego powiedz mi jeszcze jak zweryfikowałeś konto w SEPIE na 1xbet?
Próbuje skanem dowodu osb. i nic. Dalej &quot;Aby wypłacać należy zweryfikować konto.&quot;
Ja już miałem wcześniej zweryfikowane przy wypłatach przez trustly, teraz wypłacałem pierwszy raz sepą i nic nie chcieli.
Przelew szedł dwa dni, zlecone we wtorek o 21 miałem dzisiaj o 11
 
R 25

request3

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. Wcześniej to też przez trustly wypłacałem. Teraz trusly usunęli i została SEPA(chcą jeszcze coś weryfikować - dziwne). Ale widzę są jakieś prace aktualizacyjne na 1xbet. Poczekamy do rana.
 
Do góry Bottom