>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Taką formułkę to od lat wysyłają... też mam swoje zdanie nt. ruska (posty można poczytać, nie mam nic do ukrycia), sęk w tym że to jeden z buków, który pozwala wygrywać >20k netto w dzisiejszych czasach... Nie gra się w 1xbet tylko w jego klonach... wykorzystuje się przedstawicieli na forum i umowy do kontaktu z bukiem a nie gra w 1xbet. Saphirebet, 22bet i helabet mam spalone, ale pojawiła się opcja nie przechodzenia limitów to pewnie za jakiś czas będę zakładał konta w pozostałych ruskich klonach... Która firma wypłaci taki hajs bez weryfikacji dzisiaj? :) I ma taką szeroką ofertę... Na tym forum jest gość co >200 ruskich zrobił... Scam nie scam ryzyko warte gry a chyba na tym to polega, na szacowaniu ryzyka. Sęk w tym, że człowiek jest nerwowy i woli czasem święty spokój niż niepokój.... kosztem oferty i limitów.
Dokładnie tak jest. W większości to nic nie wysyłają tylko limitują( oczywiście najpierw marża wjeżdża). Max do 200 Euro mozna tam trzymać. Ponad 100 kont tam miałem i całkowicie nie wypłacili tylko z 3. Ale z drugiej strony to maksymalnie było ok 2000 na czysto
 
Otrzymane punkty reputacji: +186
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Pewnie mają postanowienie, że dopóki są tyle i tyle na plusie, to pozwalają zawodowym typerom grać, bo to napędza koniunkturę. Nadzieja jest w kurwę ważna w życiu.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dzisiaj weszły nowe przepisy w Curacao i KYC będzie wymagane to możliwe, że za rok (karencja tyle wynosi) przepisy się zmienią i rusek będzie musiał kontrolować przed wypłatą, chyba że przeniosą się np. na Komory... podkreślam, że to możliwe jest aby takie wymagania dotyczące KYC wymusiły kontrolę dokumentów etc. ale czy tak będzie to nie wiem. Curacao ma dostosować swoje przepisy do prawa międzynarodowego.
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Czyli co robicie nowe konta na jakieś zmyślone dane i gracie i wypłacacie bez weryfikacji?
Jak na zmyślone? Wszystko na znajomych i znajomych znajomych. Po kilku wypłatach i tak weryfikację robią. Bez weryfikacji nic by potem nie wypłacili. Najpierw weryfikacja ( bo kilka wypłat zrobiłeś) , potem marża i limity ( bo niszówki grasz) i następna marża i limity po 2 pln ( bo wygrywasz za dużo i już nie chcą żebyś grał). Raz mi się zdarzyło że limit dali 0,01 PLN. To taki standard bo dodatkowo pare pytań możesz dostać ( multikonta sprawdzają). A czasami nie wypłacą kasy bo nie
 
D 0

defox2

Użytkownik
czytac takie komentarze na temat 1xbet i to w 2023 roku (gdzie ten skam operuje z dobre 10lat na oko), no kurde powiem szczerze ze czasem jak sobie pomysle "juz mnie nic nie zaskoczy" a tu prosze :D jak ktos serio nie wie ten buk to skam w najczystszej postaci, jesli ugrasz "za duzo" to bedziesz miec rzucane takie klody pod nogi zebys nie wyplacil i koniec. nie wiem jak to mozliwe ze istnieja osobniki ktore moga uwazac ze 1xbet nie robi tego intencjonalnie :DDDD

ps
wszystkich ktorzy umiejetnie dymaja to ruskie scierwo (wiem ze sa sposoby skoro gracie), kibicuje wam i trzymam za was kciuki

tutaj macie formulke jaka wysylaja na koniec korespodencji mailowej
Pokaż załącznik 32689
Nie, po prostu mam wiedzę jak to dziala od strony technicznej. Gdyby robili to intencjonalnie to problem wystepowalby w kazdej metodzie wplaty, a tak sie sklada ze wplacajac przez jeton nic takiego nigdy nie mialo miejsca, a wplat robilem duuuzo bo staram sie nie trzymac tam pieniedzy
 
E 1K

Eryk933

Użytkownik
Kasa się znajdzie albo na koncie albo na Revolucie prędzej czy później ;) jestem o to spokojny, ale nikt nie lubi takich sytuacji, a szczególnie kontaktu z tymi debilami z pomocy bo inaczej ich nazwać nie można.
Osobiście gram tam z 5 lat i nie zamienię ich nigdy na żadnego polskiego buka z oczywistych względów. Jedyna nieprzyjemność przez te 5 lat jaka mnie spotkała to włam na konto i wypłata 84 zł na krypto, ale akurat wtedy 1xbet szybko zareagował i pomógł. Tym razem pomóc nie chcą albo nie potrafią.
 
marti55 6,6K

marti55

BOSS
Kasa się znajdzie albo na koncie albo na Revolucie prędzej czy później ;) jestem o to spokojny, ale nikt nie lubi takich sytuacji, a szczególnie kontaktu z tymi debilami z pomocy bo inaczej ich nazwać nie można.
Osobiście gram tam z 5 lat i nie zamienię ich nigdy na żadnego polskiego buka z oczywistych względów. Jedyna nieprzyjemność przez te 5 lat jaka mnie spotkała to włam na konto i wypłata 84 zł na krypto, ale akurat wtedy 1xbet szybko zareagował i pomógł. Tym razem pomóc nie chcą albo nie potrafią.
5 lat na swoim pierwszym koncie?
 
K 9,9K

kokofb

Użytkownik
Jak na zmyślone? Wszystko na znajomych i znajomych znajomych. Po kilku wypłatach i tak weryfikację robią. Bez weryfikacji nic by potem nie wypłacili. Najpierw weryfikacja ( bo kilka wypłat zrobiłeś) , potem marża i limity ( bo niszówki grasz) i następna marża i limity po 2 pln ( bo wygrywasz za dużo i już nie chcą żebyś grał). Raz mi się zdarzyło że limit dali 0,01 PLN. To taki standard bo dodatkowo pare pytań możesz dostać ( multikonta sprawdzają). A czasami nie wypłacą kasy bo nie
Ja jestem na etapie, że dostałem limity pre na 45euro około max stake i obniżone kursy, ale na live mogę walić już grubo i sobie szanuje konto grając tylko live i bardziej popularne zdarzenia i daje rade ;))
 
E 1K

Eryk933

Użytkownik
5 lat na swoim pierwszym koncie?
Na 1xbet to moje drugie konto, ale na mnie, raz się weryfikowalem dokumentami i przez telefon. Do tego gram na 22bet 2 lata i bez weryfikacji do tej pory, ale tam raczej drobne. Polskie buki sporadycznie - czasami można wychwycić coś interesującego i ostateczne rozliczenie wychodzi lepiej mimo podatku.

Jesli chodzi o limity to Albo mam indywidualne limity albo są takie niskie dla wszystkich na sporty walki i counter strika (niektóre zdarzenia np. "Walka skonczy sie przed czasem"), co mnie wkurza momentami, ale już przełykam to. 90% moich zakładów to sporty walki, counter strike i koszykówka.
 
G 14

grass88

Użytkownik
Dokładnie tak jest. W większości to nic nie wysyłają tylko limitują( oczywiście najpierw marża wjeżdża). Max do 200 Euro mozna tam trzymać. Ponad 100 kont tam miałem i całkowicie nie wypłacili tylko z 3. Ale z drugiej strony to maksymalnie było ok 2000 na czysto
Depozyt też nie wypłacili z tych 3 kont?
 
K 0

karolxxx

Użytkownik
Chcę zarejestrować się na stronie
1x2017xyz
Jaki kraj wybrać przy rejestracji? Domyślnie jest rosja, Polski w ogóle nie ma do wyboru
Jeżeli chcesz wpłacać przez BTC to wybrać mBTC? Nie ma w ogóle BTC
To dobry sposób do wpłaty depozytu, czy wybrać inną krypto?
Bonusu na start żadnego nie biorę, z doświadczenia wiem, że to więcej problemów niż to warte

W ogóle na dole strony jest poradnik jak pobrać aplikację ich na telefon
Na iOS trzeba między innymi zmienić kraj, zrobiłem jak w instrukcji, ale nic się nie zadziało
Jak używacie bukmachera, wchodzicie normalnie na ich strone www i tam obstawiacie?
 
B 648

brof123

Użytkownik
Chcę zarejestrować się na stronie
1x2017xyz
Jaki kraj wybrać przy rejestracji? Domyślnie jest rosja, Polski w ogóle nie ma do wyboru
Jeżeli chcesz wpłacać przez BTC to wybrać mBTC? Nie ma w ogóle BTC
To dobry sposób do wpłaty depozytu, czy wybrać inną krypto?
Bonusu na start żadnego nie biorę, z doświadczenia wiem, że to więcej problemów niż to warte

W ogóle na dole strony jest poradnik jak pobrać aplikację ich na telefon
Na iOS trzeba między innymi zmienić kraj, zrobiłem jak w instrukcji, ale nic się nie zadziało
Jak używacie bukmachera, wchodzicie normalnie na ich strone www i tam obstawiacie?
Normalnie na stronie gram , mam też aplikacje na komputer i apke na telefon . jak strona działa to gram na stronie , jak czasami nie mogę się zalogować, to apki.
ja zakładałem 1xbet jak bet365 zmiotło z kraju , więc nie wiem jak teraz . masz jeszcze 888starz i 22bet
 
Do góry Bottom