>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

miri0 936

miri0

Użytkownik
Ale mowa o wirtualnej czy realnej karcie? Wyplaciles i zadnego info nie bylo? Jak sie skonczyla sprawa? ????
W sumie ciężko mi nazwać tę kartę mogę z niej korzystać i tak i tak (fizycznie ją mam). Po 2 tygodniach (od 20 grudnia) środki wróciły na 1xbet z dopiskiem &quot;Denied by operator&quot;.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
W sumie ciężko mi nazwać tę kartę mogę z niej korzystać i tak i tak (fizycznie ją mam). Po 2 tygodniach (od 20 grudnia) środki wróciły na 1xbet z dopiskiem &quot;Denied by operator&quot;.
To jest fizyczna karta. Wirtualna mozesz sobie stworzyc ale jak wplacisz nia do bukmachera a on zazada zdjecia karty to jestes w du...
 
B 1

bart1902

Użytkownik
czesc. pare miesiecy nie korzystalem z 1xbet, teraz potrzebuje tam pograc a gdy wchodze na strone ich to mam komunikat this site is not available in your country , co na to poradzic?
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
czesc. pare miesiecy nie korzystalem z 1xbet, teraz potrzebuje tam pograc a gdy wchodze na strone ich to mam komunikat this site is not available in your country , co na to poradzic?
Przenies sie na klona 1xbet czyli Melbet. To jest to samo. Ewentualnie apke mobilna sobie sciagnij ze strony 1xbet bo one dzialaja.
 
B 1

bart1902

Użytkownik
maarcin14 rowniez nie dziala mi ta strona, odpalilem stary telefon z apka 1xbet I widze ze dziala a wiec teraz musze pobrac na telefonie ktory uzywam aplikacje 1xbet ale jak to zrobic skoro nie moge wejsc na ich strone?
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Zainstaluj sobie Hoxx VPN (w dodatkach Firefoxa),potem połącz się z Niemcami i wejdż na stronę:de.1xbet.com/pl.Strona działa po polsku.Pobierz wersję na apkę i gotowe.
Link podany wyżej przez maarcina14 też działa.
 
joj 12

joj

Użytkownik
czy jest mi ktos wstanie wskazac gdzie znajde badz najlepiej podac linka gdzie znajde zaklady dlugoterminowe? dokladniej mnie interesuje typu kto awansuje z grupy podczas MŚ w piłce ręcznej itd względem tych mistrzostw. Z góry dzięki
 
Do góry Bottom