>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

C 0

ccypiss

Użytkownik
Siemka. A ten przelew z pay pal otrzymales moze od nadawcy oldih hoummada? Poniewaz ja zlecilem wyplate 1000zl i otrzymalem 2 przelewy w dolarach od oldih hoummada i virgie ericson na kwote ok 240 dolarow i tez mialem zablokowane ale najlepsze ze to odeslalem bo nie wiedzialem co to jest.. I pisze do nich a oni caly czas weryfikuja sprawe masakra
 
R 1,6K

ranver

Użytkownik
dziala wam 1xbet na komputerach? bo u mnie od 2 czy 3 dni nie , na chromie pokazuje ze ta witryna jest nieosiagalna , a na operze This Web site is not available in your country. wtf? dnsy mam zmienione od dawna.
 
rozkalibrowany 39

rozkalibrowany

Użytkownik
dziala wam 1xbet na komputerach? bo u mnie od 2 czy 3 dni nie , na chromie pokazuje ze ta witryna jest nieosiagalna , a na operze This Web site is not available in your country. wtf? dnsy mam zmienione od dawna.
Korzystasz z aplikacji 1xWin na Windowsa? Jeśli nie, to postaraj się pobrać i będzie już później śmigać.
 
K 0

ktmmm

Użytkownik
Witam,
Czy jest jakiś sposób na limity 1xbeta, posiadam również zmniejszone kursy od tych przed zalogowaniem?
Założyć nowe konto czy lepiej dać sobie spokój i przenieść się na innego buka, jeśli tak to na jaki, aby posiadał podobnie bogatą ofertę pre jak i live (nie tylko piłkę nożną)?
I czy ktoś może coś powiedzieć o buku betwinner
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Witam,
Czy jest jakiś sposób na limity 1xbeta, posiadam również zmniejszone kursy od tych przed zalogowaniem?
Założyć nowe konto czy lepiej dać sobie spokój i przenieść się na innego buka, jeśli tak to na jaki, aby posiadał podobnie bogatą ofertę pre jak i live (nie tylko piłkę nożną)?
I czy ktoś może coś powiedzieć o buku betwinner
Idz do betwinnera ale tam też prędzej czy później dostaniesz limity i większe marże
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Idz do betwinnera ale tam też prędzej czy później dostaniesz limity i większe marże
Te wszystkie buki klonopochodne miedzy soba przenosza limity i marze wiec pograsz tam moze dzien albo dwa. Potem bedziesz mial takie same limity jak wszedzie. Zawsze jak sie chce zagrac za wieksza stawke warto rozbic to sobie miedzy wszystkie te klony a jest ich az 5. 1xbet, Melbet, Astekbet, Betwinner, 22bet.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Te wszystkie buki klonopochodne miedzy soba przenosza limity i marze wiec pograsz tam moze dzien albo dwa. Potem bedziesz mial takie same limity jak wszedzie. Zawsze jak sie chce zagrac za wieksza stawke warto rozbic to sobie miedzy wszystkie te klony a jest ich az 5. 1xbet, Melbet, Astekbet, Betwinner, 22bet.
Opróćz 1xbet grałem w Melbet i Betwinner. W Melbet na drugi dzień miałem przeniesione limity. W Betwinner nie przenieśli. Zdążyłem pograć u nich kilka ładnych tygodni zanim zlimitowali mi konto do końca
 
K 0

ktmmm

Użytkownik
Czy ktoś mi wytłumaczy jak można to obejść?
Zaproponowalem wczoraj bliskiej osobie założenie konta na 1x. Po zalogowaniu dzisiaj od razu są niższe kursy od tych przed logowaniem. Na jakiej zasadzie oni to blokują i czy da się tam jeszcze w jakiś sposób grać?
 
piotrekandmail 54

piotrekandmail

Użytkownik
witam wie ktoś jak wypłacić kase u tego zasranca nie mam zadnych portfelow wplacalem przez trustly jak chce kartą to pisze zeby zlozyc depozyt na min kwote i tak dzisiaj zrobilem i czekanie
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Czy ktoś mi wytłumaczy jak można to obejść?
Zaproponowalem wczoraj bliskiej osobie założenie konta na 1x. Po zalogowaniu dzisiaj od razu są niższe kursy od tych przed logowaniem. Na jakiej zasadzie oni to blokują i czy da się tam jeszcze w jakiś sposób grać?
Normalne. Zapytaj na czacie dlaczego to dostaniesz odpowiedź marketing
 
swysocki 18,3K

swysocki

Użytkownik
Witam. Macie możliwość zamykanie zakładu w trakcie trwania wydarzenia?
To zależy, jeżeli zdarzenie, które obstawiłeś jest nadal dostępne podczas gry (kurs powyżej 0), to masz możliwość.
Np. postawisz 1x po kursie 1,2 a drużyna gospodarzy (i to w dodatku faworyt) właśnie prowadzi 2:0 to kurs na 1x będzie pewnie niedostępny. No i wtedy akumulatora nie zamkniesz z &quot;cash out&quot;.
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Zlodzieje
Szanowny Panie,
specjaliści sprawdzili informację, dotyczącą kuponów 3947592913 i 4176894331.
Kupon 3947592913 został rozliczony poprawnie (zwrotem), ponieważ to jest zakład na drugą kwalifikację. Daniel Joseph Ricciardo nie brał tu udziału.
Kupon 4176894331 wcześniej został błędnie rozliczony jako wygrany. W tej chwili kupon już jest rozliczony też zwrotem.
Proszę o sprawdzenie.

Po raz kolejny zostałem. Okradziony z pieniędzy! Odradzam granie u tego bukmachera!! Najgorszy na rynku jednym słowem SYF. Rozlicza jak chcą. Jak są zbyt dużo stratny robią zwroty! U nich nic nie wygrasz a oni się już o to postarają SYF SYF SYF ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE????⛔⛔⛔????
 
P 254

pablo95

Użytkownik
na ten sam ip zakładasz drugie konto ? Powinni od razu Ci je zablokować w takim razie.
Zaraz będzie kolejny od oszustów wyzywał.
Graj graj u nich jeszcze wspomnisz moje słowa. ???? chyba że będziesz ich sponsorować cały czas to CB nie rusza.
 
Do góry Bottom