>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1z3

isostar 0

isostar

Użytkownik
mam taką oto sprawę :
dzisiaj stawiając kupon w fortunie, systemem 1z3 wyszło mi oto takie coś:
grupa A(kurs2,17):
xxx - 1 1,40
xxx - 1 1,55
grupa B(2,33):
xxx - 1 1,52
xxx - 1 1,53
grupa C(2,21):
xxx - 1 1,50
xxx - 1 1,47
stawka - 10 zl, czyli na każdą grupę wychodziło po 3 zł (10% podatku)
czyi (2,17+2,33+2,21)*3 = 20,15
czyli wygrana przy włożonej sumie 10 zł równa się 20, trochę bez sensu
moje pytanie jest takie
kiedyś grając systemem w grupach wyglądało to tak(przy tym samym kuponie):
włożona suma kurs ewk
Grupa A 1.17 2.17 2.55
Grupa B 1.17 2.33 2.7
Grupa C 1.17 2.2 2.6
Grupa AB 1.17 5.05 5.9
Grupa AC 1.17 4.78 5.6
Grupa BC 1.17 5.13 6.0
Grupa ABC 1.17 11.13 13.0
i tutaj przy włożonej sumie prawie 10 zł do wygrania przy wszystkich wygranych meczach jest 38,95
tutaj jest przykład tego kuponu:
http://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk4MDE5MzYxNTIwODYwMDonFFESrmVWcQvxDs4%3D
ktoś mi może powiedzieć czemu już teraz tak nie jest?
 
S 0

srw

Użytkownik
Kupon, który wysłałeś to 1 z 3, który składa się z 3 kombinacji. Z kolei to co wysłałeś &quot;kiedyś&quot; to Trixie (sorry jeśli pomyliłem nazwę, nie chce mi się sprawdzać, ale to jest najmniej ważne), który składa się z 7 kombinacji. To są dwa różne kupony systemowe i stąd ta róznica
 
S 0

srw

Użytkownik
Powiedzieć w okienku, że chcesz Trixie lub wybrać &quot;Trixie&quot; jeśli grasz w necie ;) &quot;Robienie&quot; w obydwu przypadkach wygląda tak samo, robisz 3 bloki
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
nie ściemniaj bo dokładnie takiego nie mogłeś poslać w Fortunie, chyba że tylko u mnie podobnych nie przyjmują. a trixie, jak trixie, dla mnie system bez sensu (szczególnie przy takich zestawieniach kursów) bo nie generuje dużego zysku. lepiej graj z nich duble za tyle samo ????
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
bo zagrałeś 1 z 3, 2 z 3 i ako czyli wszystkie razem to co jest w tym zakładzie to nie jest trixie - bo trixie to 2z3 i ako z grup ????
 
snajp 559,8K

snajp

Użytkownik
ale to co zrobić żeby posłać taki jak ten:
http://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk4MDE5MzYxNTIwODYwMDonFFESrmVWcQvxDs4%3D
mowie wam że wszystko tak samo na swoim kuponie napisałem a wygrana to tylko 20 zł ;/
Z tego co pamiętam to w &quot;PROFESJONALU&quot; był taki system &quot;4&quot; po prostu czwórka.Nie jestem pewny czy w jego skład wchodził 1z3,ale 2z3 i 3z3 na pewno.
Żeby postawić taki zakład jak wyżej :zaznacz w kalkulatorze (na stronie fortuny) wszystkie opcje czyli 1z3,2z3,3z3 i wpisz stawkę w okienku &quot; + - wszystko&quot; np.10 pln i kliknij przelicz,potem podgląd i wiesz wszystko
 
Do góry Bottom