>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Bundesliga 2015/2016

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
RB Leipzig @ 2,4 ✅
pinnacle

Kto śledzi ten temat nie czekał na ten typ i analizę. KSC słaba drużyna, masa szczescia w obronie kiedy kazdy rywal ich przytłacza, staraja sie grac szybko do przodu ale z Leipzig nie wyjdzie im na dobre jak sie otworza. Red Bulle poukladana druzyna, wiedza kiedy przycisnac, kiedy przytrzymac pilke, wygraja i wskakuja na fotel lidera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Freiburg win @1,80 bet365 ✅
Freiburg -1,5 win @3,00 bet365 ✅

Pojedynek pomiędzy drużyną gospodarzy tzn. Freiburgiem (obecnie 1 miejsce w tabeli) a, 13 drużyną Unionu Berlin.
Gospodarze jak na lidera ligi graja bardzo dobrą piłkę i jakoś nie mogę sobie wyobrazić aby nie zgarnęli tutaj kompletu punktów.
Szczególnie mocni mogą się czuć na własnych śmieciach gdzie mają bardzo zacny bilans, 5 wygranych meczy przy zaledwie 1 porażce.
Ostatnie 4 mecze to gry bez porażki.
Strzelają dużo bramek, chyba nie trzeba nikomu uświadamiać jaka to mocna drużyna.
Union to przeciwieństwo moich faworytów, grają słabiutko.
Drużyna będzie miała duże problemy aby utrzymać się chociażby w środku tabeli, w obecnym sezonie.
Wygrana gospodarzy to raczej formalność....
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Teoretycznie to co piszesz to Freiburg będzie dużą większość punktów łapał na własnych śmieciach. Jednak nie skreslalbym bym Unionu i oceniał ich nisko , że grają slabiutko i będą mieli problemy że środkiem tabeli. Slabiutko gra obrona, ale po przyjściu Lewandowskiego zespół gra z pomysłem i widać w tym metodę. Kiedyś wysunąłem tezę, że Union gdyby polepszył grę na wyjazdach to powalczył, by o TOP3. Zawsze przed wysokim miejscem blokowały ich dwa elementy - defensywa i kiepskie wyjazdy. Wyjazdy pod wodzą Lewandowskiego znacznie się poprawiły - na 5 ostatnich spotkań powinni tak naprawdę wygrać ich 5 i kto ich śledzi się z tym zgodzi. Obrona nadal kiepska, ale dajmy Saschy czas. Podoba mi się ich futbol w ofensywie i z racji na kiepską obronę ja tu szukam overa 3. Do tego liczę na niespodziankę. Freiburg u siebie gra i jedyny mecz przegrany był z Bochum grającym ofensywnie. Union również ofensywnie sobie poczynia i sądzę, że nie będzie to jednostronny mecz. Freiburg lubi tracić i jak Bobby Wood będzie miał dzień, to może tu paść niespodzianką. Zatem Union @ 5 i over 3 @_2.5 na pokrycie w razie kanomady bramkowej z obu stron
Do tego Arminia (0) 1.9. Czas że słabym KSC na pierwszą wygraną bo zasługują na to
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Bochum - Heidenheim
Bochum -0.5 @ 1.99 pinnacle 5/10
Bochum od dawna bez zwycięstwa i przeciwnik dobry na przełamanie. Bochum jak to mają w zwyczaju im dalej w sezon tym skuteczność spada. Ostatnio dużo remisów i underowych wyników. Widać zmęczenie. Heidenheim tradycyjnie lepsze u siebie niż na wyjazdach, a mimo to nawet u siebie dwie porażki z rzędu. Dobry kurs na przełamanie
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Duisburg +1,5 win @1,60 bet365⛔
Duisburg +1,0 win @2,15 bet365⛔
Duisburg +0,5 win @2,85 bet365⛔

Jeśli chodzi o osłabienia to gospodarze będą bez kapitana Dominika Kaisera (pom 17/2) oraz Terrence Boyda.
Zebry bez Dauscha (12/0), Brandstettera (6/0), Obina (6/1) plus Wiegela, Hajriego, De Witta i Poggenberga.
Chyba nie warto przedstawiać faworyta tego spotkania.....
Ale zauważyłem, że Lipsk o wiele słabiej punktuje na swoim stadionie niż na wyjazdach.
Na własnych śmieciach ma bilans 3-2-2, i jakoś im się trudno niszczy rywali paroma golami, rzadko kiedy wygrywają, pokrywając handi.
Duisburg w poprzedniej kolejce zwyciężył 3-0 z Sandhausen.
Lipsk co prawda z jednym osłabieniem, ale poważnym.
Duisburg bez kilku zawodników, ale żaden z nich nie zagrał w ost. wygranym meczu. Duisburg lubi remisować, a na wyjazdach raczej nie lubią wygrywać, może czas na przełamanie ??
 
epic 166

epic

Użytkownik
Duisburg +1 @2,150 ⛔


Starcie drugiej i ostatniej drużyny w tabeli. RB Leipzig zmierza w kierunku oczekiwanego awansu, Duisburg walczy o utrzymanie. Idę w stronę gości z racji zwyżki formy w ostatnim czasie. Wygrana z mocnym Sandhausen, remisy z Dusseldorfem i liderem Freiburgiem to bardzo optymistyczny prognostyk. Przegrana w ostatniej minucie z Monachijskim TSV, jeszcze remis z Norynbergą.
Warto zaznaczyć, że dzisiejsi gospodarze w ostatnim czasie rzadko kiedy gromią rywali, wygrywają regularnie jednak są to przeważnie jedno bramkowe zwycięstwa. Dowodem tego jest wymęczone zwycięstwo w ostatniej kolejce z Karlsruher, gdzie jakby rywale wykorzystali rzut karny to kto wie jakby się mecz potoczył. W ramach ciekawostki dodam jeszcze, że RedBull u siebie zdobył tylko 11 z 32 możliwych punktów co wynosi nieco ponad 30%.. Podsumowując jestem zadania, że zobaczymy dziś wyrównany mecz w Lipsku nie wykluczając niespodzianki w postaci zdobycia punktów przez gości.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Popieram Panowie. Linia smierdzi na kilometr. +1 5/10 i MSV win 2/10. Pierwszy raz tak wysoki kurs na gości widzę. MSV ciągle na efekcie nowej miotły i może być różnie. RBL ponizej 2.x nie bardzo ufam u siebie. Dużo wyników robią dzięki indywidualnosciom, które robią przewagę. MSV na wyjazdach tylko muruje, a RBL to typowy counter team. +1
Edit:
I właśnie przez takie mecze dużo value jest zabijane. Bochum mimo przewagi w drugiej połowie nie jest w stanie wyjść na prowadzenie. RBL w parę minut - żeby śmieszniej było - pokrywa handicap. Szkoda, że tak rzadko, na moją korzyść w parę minut nie zmienia się przebieg meczu. Dziadostwa Lautern nie chce mi się komentować - z Furth magicznie z 2-0 na 2-4, a z Pauli u siebie nie umieją wygrać
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Fortuna @ 2,77✅
pinnacle

Dość niski kurs był na otwarciu, szczególnie ze gospodarze bez swej gwiazdy Demirbaya. Jednak Brunszwik słabo gra a duzo ma szczescia , Bochum mimo czerwonej kartki ich cisneli caly czas. Fortuna musi szukac punktow u siebie, jak widac po wynikach nie radzi sobie z druzynami grajacymi ofensywnie, Brunszwik na wyjezdzie do takich nie nalezy, oddaje pole gry a sami z przodu nie wiele maja pomyslow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
TSV - Heidenheim

TSV -0.25 @ 2.09 pinnacle 5/10

Podobną argumentacja co tydzień temu. TSV potrzebuję punktów, pod wodzą Mohlmanna widać w końcu wolę walki. Heidenheim dość bezpieczne, zadowolą się nawet i remisem. Jak TSV nie straci durnych bramek po kontrach, to powinno wejść
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Popieram gre na TSV, ostatnio był kurs na nich zanizony go granic mozliwosci , teraz graja z podobnym zespolem i juz nie 1,8 a 2,3 prawie. Ostatni mecz przegrali bardzo frajersko, FSV praktycznie nie stwarzali zagrozenia pod bramka, glupia strata karny i potem zamurowali sie na wlasnej polowie. Po takiej porazce jeszcze bardziej wyjda zmotywowani.
Grałbym Bochum bo im ucieka czołowka ale cos sie zacielo w ich maszynce, a Paderborn jak zacznie strzelac gole to moga dopiero sie zatrzymac po 90min z trzema punktami.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Eintracht Braunschweig win @2,50 bet365 ✅

Ja lekko uderzę w gości, w drużynie gospodarzy są ważne osłabienia, główne to brak Koseckiego i Jovanovica.
Poza tym jeszcze kilku mniej istotnych zawodników.
Oba zespoły są w czołówce, i dzieli je 1 pkt.
Ale gospodarze są tak wysoko tylko ze względu na dobrą grę na wyjazdach, na własnym stadionie już gorzej, Eintracht zanotował ostatnio 2 porażki na wyjeździe, więc powinni w końcu zapunktować.
Jak dla mnie większy potencjał mają w tym momencie goście.
No ale zobaczymy bo ciężko, w tym meczu tak naprawdę znaleźć dobry wariant, to tylko moja opinia.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
W 1 nie ma co się ładować Mimo, że Paderborn zwłaszcza w defensywie gra kiepsko. Mimo to patrząc na ich skład to nadal obawiam się, że ten ich potencjał w koncu odpali. Bochum w kryzysie, Luthe zawieszony co psuje atmosfere, jednak siłę w ataku mają kogo by tam nie wystawili. Z Bochum zaczyna się to co często ich spotyka po dobrym początku, czyli seria remisów. Patrząc na potencjały i sytuację P07 nikt tu nie będzie grał zachowawczo. Paderborn nawet nie potrafi murować przy ich błędach w obronie. Bochum za to dawno bez overa, co przy stylu gry Veerbeka jest dziwne. Czas na kanonadę po tej posusze

Over 3 @ 2.3
Over 5.5 @ 11

Sandhausen - Brunszwik

Sandhausen (0) @ 2.11
1-1 @ 6
0-0 @ 7

Brunszwik stare fartuchy, Sandhausen u siebie gra zachowawczo sprytnie punktując. Smierdzi tu remisem, dlatego minimalnie na CS 0-0 i 1-1. A gdyby Sandhausen wyszarpalo 1-0 to mamy i tak profit. Nie spodziewam się po Brunszwiku wiele. Sezon temu zepsuli mi tu bet na 0-0 farfocle Omladicia. W tym sezonie podobne konotacje mamy i mecz powinien przebiegać również podobnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
G 1

gorniks

Użytkownik
Panie Łukaszu jakieś propozycje na dzisiejsze mecze 2.bundesligi ?
Powiem szczerze ,że to jedna z moich ulubionych lig do typowania ,a Pana analizy szczególnie sobie cenię.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Panie Łukaszu jakieś propozycje na dzisiejsze mecze 2.bundesligi ?
Powiem szczerze ,że to jedna z moich ulubionych lig do typowania ,a Pana analizy szczególnie sobie cenię.
Dziękuję Panu za mile słowa.
Co do spotkań to dzisiaj ide w stronę Furth. KSC złapalo trochę punktów, dzięki serii 7 meczów bez porażki - jednak w moim odczuciu nie wyszli jeszcze do końca z kryzysu. Greuther miał dobry początek sezonu i pokazywali fajną grę. Później coś się zacięło zwłaszcza w obronie, ale i atak także sporo się męczył w kreowaniu sytuacji. Są nieco nieprzewidywalni, bo potrafią zagrać fajnie w ataku, jak i zniweczyć cały wysiłek kiepską obroną. Dzisiaj zabraknie Sukalo, który głównie ostatnio zdobywał bramki. Czemu jednak idę w stronę Furth?

KSC odeszło od stylu gry z zeszłego sezonu na rzecz odważniejszej gry do przodu. W zespole widać pewną wolę walki i zacięcie, tak jakby koniecznie chcieli sobie udowodnić, że gra i kryzys mija. Pamiętam jak cieszyli się po fartownych remisach z Freiburgiem czy Heidenheim. Skala radości była tak duża jakby wywalczyli co najmniej awans. Miało to na celu wspólną motywację zawodników i pokazuje, że atmosfera nie jest tam zła. Sam fakt, że Kauczinski nie wyleciał o czymś świadczy. Co do samej gry nie jestem jednak tak optymistycznie nastawiony. Pokonanie Bochum w kryzysie czy Lautern, grające piach wiosny jeszcze nie czyni. Nie umniejszam wartości tej serii siedmiu spotkań, ale było tam też sporo farta. Począwszy od prezentu obrońców Fortuny na 1-1, przez wyjście na prowadzenie z TSV w pierwszej akcji meczu po zagapieniu się Lwów, aż do nie uznania bramki prawidłowej strzelonej przez Norymberge. Do tego trzeba zaliczyć dwa mecze ratowane w 90 minucie. Tak po prawdzie z tej serii siedmiu spotkań jedynie z Bochum i Lautern coś pokazali. W pozostałych meczach to szczęście akurat było przy nich i stąd punkty w pozostałych pięciu spotkaniach. W ostatnich meczach wyrównuje się fart, który dostali - tak jak z RBL gdzie Grek podał do bramkarza z karnego. Problemem KSC jest właśnie to, że oni próbują atakować. Ostatnie sezony z Kauczinskim grali bardziej defensywnie i solidną obrona była ich znakiem firmowym. Zmiana tego sposobu gry powoduje, że gracze KSC biegają, szarpią, próbują, jednak te indywidualne akcję nie przynoszą oczekiwanego efektu. Nie widzę u nich wielu prób pogrania klepką i prostopadłych zagrań do boku na wolne pole. Bardziej skupiają się na rajdach i wrzutkach czy dryblingach. KSC w konstrukcji nigdy nie byli mocni, a teraz próbują przejmować inicjatywę i atakować, co przy szczęściu przynosi efekty, jednak częściej robią więcej wiatru niż z tego wynika. Jak dla mnie tam nadal mimo, że wyniki lepsze, jest i problem z mindsetem. Jakby wiedzieli, że nie znajdą się już w tym sezonie tak blisko BL jak w zeszłym. Jeżeli będą próbować konstruować i nie odpisze im szczęście, że zdobędą szybką bramkę, to Furth ma duże szansę na remis.

Bolączką Furth jest niestabilna obrona. Było w niej trochę zmian, jednak nadal są szkolne błędy. Z Sandhausen pokazali fajną grę podaniami, jak za czasów awansu do BL. Greuther ma szybkie skrzydła i na nie dziś liczę, jak KSC się podpali do ataku. Furth przed sezonem typowalem na czarnego konia i czas na wygraną i zbliżenie się do czołówki. Należy pamiętać, że tak jak KSC leci na farcie, tak Furth podobnie wygrywa też mecze, które powinien przegrać. Furth jednak stylem gry bardziej mnie przekonuje i Ruthenback zajdzie wysoko z tym zespołem.

Furth (0) @ 2.47 pinnacle 5/10
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Karlsruher @ 2,3 ✅
pinnacle

Furth nadal bez Freisa i dzis bez Sukalo. Miałem nie ruszac tego meczu, ponieważ Furth przeczekac moze KSC i skontrowac ale ostatnio słabo graja, nawet w defensywie, juz tak szybko sie nie przemieszczaja, wiecej bazuja na wrzutkach i wolnych. Gospodarze potrzebuja tej wygranej, ostatnie porazki gdzie w kazdym meczu byli w grze i mieli swoje okazje. W ataku graja zespolowo, chyba nawet za bardzo, gdzie czasem trzeba po prostu uderzyc mocno. Licze ze siada na Furth, poklepia, zrobia zamieszanie i powpadają im bramki. Trener Furth mowi ze beda jeszcze zbierac punkty do konca rundy zimowej jak najwiecej ale to wiadomo kazdy trener tak mowi, dzis raczej zagra by nie przegrac.

Union @ 2,69 ✅
pinnacle

Kursy już polecialy. Fortuna u siebie z Brunszwikiem była po nizszym kursie a Brunszwik po tabeli jak janusz patrzy widzi ze lepszy od Unionu. Fortuna ostatnie 3 mecze 7pkt , ale w wielkich mekach wymeczone i uciekli ze strefy spadkowej. Union o ostatnim meczu chcialby jak najszybciej zapomniec gole z dwoch wolnych i roznego zalaatwily sprawe ???? , mimo to mogli zlapac kontakt gdyby nie bramkarz Freiburga. Moim zdaniem dzis bedzie dosc wyrownany mecz ale to Union ma wiecej iskry i pomyslu z przodu na gole, a pasuje wygrac by przerwe zimowa spedzic w lepszych nastroajch.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Nurnberg vs Freiburg
BTTS @1,61✅
Over 2,5 @1,80✅
Over 2,5 i BTTS @2,10✅
Over 3,5 @3,00⛔
Bet365

Ja tutaj celuje w overy i BTTS.
Jest to bardzo ważny mecz dla obu ekip, dla Freiburga który jest liderem i jeśli chcę utrzymać przewagę nad resztą stawki musi zapunktować, gospodarzę jeśli wygrają przesuną się z 6 miejsca na 3.
Obie ekipy mają o co grać.
Zmierzą się tu dwie drużyny które strzelają mnóstwo goli, Freiburg zdobył dotychczas 39 bramek zaś Nurenberga 33.
Jeśli chodzi o największego overa jakiego zagrałem tzn. 3,5 obie ekipy notowały go dużo razy.
Freiburg 8 razy, zaś Nurenberg 7 razy.
Jeśli zaglądniemy w historie meczy z udziałem tych drużyn, zobaczymy że, bramek nie brakowało:

27.07.15 BUN Freiburg Nurnberg 6:3
29.03.14 BUN Freiburg Nurnberg 3:2
02.11.13 BUN Nurnberg Freiburg 0:3
02.03.13 BUN Nurnberg Freiburg 1:1
06.10.12 BUN Freiburg Nurnberg 3:0
07.04.12 BUN Freiburg Nurnberg 2:2
05.11.11 BUN Nurnberg Freiburg 1:2
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Nurnberg - Freiburg
Nurnberg (AH +0.0) @1.85 Dafabet 4/10 ✅
Hitowy mecz na zapleczu Bundesligi, dwaj kandydaci do awansu, którzy są w wysokiej formie. Jednak o wyniku przeważą moim zdaniem dwa kluczowe argumenty - rola gospodarza oraz bardzo poważne osłabienia u przyjezdnych. Zabraknie: Abrashi, (Pomocnik 17M/3G), Frantz (Pomocnik 17M/3G), Gunter (Obrońca 14M), Schuster (Pomocnik 8M/1G), Kleindienst (Napastnik 7M), Daehli (Pomocnik 2M). Gospodarze bez poważniejszych braków.
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
K&#39;lautern - MSV

Gospodarze nie potrafią wygrać u siebie od kilku kolejek. Uważam, że mimo wyników nie grają źle. Dzisiaj przyjeżdża słabszy rywal, który naprawdę gra słabo. Liczę tutaj na przełamanie cesarskich po uczciwym kursie.

K&#39;lautern HW @ 1,63 4/10 fortuna
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
K&#39;lautern - MSV

Gospodarze nie potrafią wygrać u siebie od kilku kolejek. Uważam, że mimo wyników nie grają źle. Dzisiaj przyjeżdża słabszy rywal, który naprawdę gra słabo. Liczę tutaj na przełamanie cesarskich po uczciwym kursie.

K&#39;lautern HW @ 1,63 4/10 fortuna
MSV Duisburg lub remis @2,40 bet365⛔

Zwróć uwagę na to że, Kaiserslautern o nic nie gra są w środku tabeli....
Nie są zagrożeni spadkiem a o awansie raczej mogą zapomnieć.
Warto też zaznaczyć że, gospodarze są najgorszym zespołem na swoim boisku w 2 bundeslidze.
W ich ekipie zabraknie, dwóch pomocników Halfar (kapitan) i Ziegler.
MSV bez Bejica.
Goście są na dnie tabeli i muszą wygrywać albo chociaż remisować!!
Ostatnio wygrali by w Lipsku, ale stracili gole w końcówce.
Jeśli z silnym u siebie Lipskiem mogli zagrać takie dobre spotkanie ( do końcówki, bo ta nie była zbyt owocna dla nich ), to myślę że, z o nic nie grającym Lautern, fatalnym na swoim boisku, mogą się pokusić o niespodziankę.
Nie mówię że, ten mecz wygrają bo w tym sezonie nie wygrali na wyjeździe, ale jak się zepną, to remis spokojnie w ich zasięgu.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Lautern - MSV
MSV +0.75 @ 2.00
MSV @ 5.6
MSV po zmianie trenera robi wyniki. Jak dla mnie dwa argumenty na plus dla MSV - brak Halfara w Kaiserslautern i brak Bajicia w MSV. Halfar jeden z graczy, którzy ciągną ten zespół, Klich potrafi zagrać dobry mecz, ale ciągle brak mu rytmu meczowego, bo trenerzy nie chcą na niego stawiać. Brak Bajicia w obronie czyli ten co zawinił w pierwszym spotkaniu przegranym 3-1 wszystkie gole. Jest wolny i częściej pomaga przeciwnikom niż własnemu zespołowi. Po meczu w Lipsku czują niedosyt, a Lautern u siebie to żadna twierdza, by dawać na nich takie kursy. Pamiętać należy, że MSV te słabe wyniki notowali pod innym trenerem, teraz z nową miotłą jest lepiej. Na wyjazdach dalej grają murarke, a to równa się kłopoty dla Lautern w konstrukcji.
RBL - FSV
FSV +1 @ 2.5
FSV @ 9.72
Nie jest tajemnicą co jest celem RBL i jakich mają graczy w kadrze. Zauważyć jednak można, że u siebie lubią się dekoncentrowac i tracić bramki mimo mocnej defensywy. Tutaj ide podobnie jak w meczu Lipsk - MSV. RBL to bardziej counter-team niż zespół, który wymienia masę podań w środku i dominuje rywala. Preferują grę skrzydłami i tu mogą być podobne kłopoty jak z MSV, bo FSV także muruje na wyjazdach. Lipsk mam wrażenie że wygrywa mecze, dzięki posiadaniu indywidualności, które robią przewagę. Ich mecze w tym, ostatnie wygrane, to nie była totalna dominacja , a fakt posiadania takich graczy jak Forsberg, który rajdem albo prostopadłym podaniem uruchomi jedną wygrywająca akcję. Selke, który umie się znaleźć w polu karnym i uderzyć sytuacyjnie. Przy innych wiatrach tych punktów nie było by tak wiele. Ostatnie mecze to wyrównana gra z Arminią, nie trafiony karny przez KSC na 1-0, ratowany w ostatnie 5 minut mecz z MSV czy porażka z Lautern. Kaiserslautern zalatwili RedBull kontrą i to jest właśnie styl Orala. Nie zaprzeczam że Lipsk awans osiągnie, bo mają bardzo mocną kadrę, jednak te ostatnie wyniki i gra w nich nie jest aż tak świetna, by FSV nie było w stanie sprawić im kłopotów.
Norymberga - Freiburg
Under 2.5 @ 2.05
Under 2 @ 3.1
Freiburg dość underowy na wyjazdach, a Norymberga u siebie męczy bułe. Brak Abrashiego w środku pola trochę przeszkadza temu typowi, jednak nie spodziewam się by Norymberga złamała obronę Freiburga. Sporo marnują, a i Freiburg na wyjazdach nie gra już z takim powerem jak u siebie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom