>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Bundesliga - Marzec 2014

Status
Zamknięty.
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
2. Bundesliga - 24. Kolejka





W piątek przed szansą rehabilitacji staną Czerwone Diabły, które po serii trzech kompromitujących porażek podejmować będą na własnym terenie SV Sandhausen, ale gospodarze nie mogą oczekiwać spacerku, bo przeciwko SVS zawsze grało im się ciężko. Lider również w piątek zagra z Energie Cottbus. Goście podbudowani zwycięstwem z Kaiserslautern, ale czy nadzieje na utrzymanie nie odżyły za szybko? Sobota dość mizerna, ale niedziela powinna wynagrodzić to w całości. FSV Frankfurt zagra z St.Pauli i zapowiada się niezłe widowsko okraszone golami oraz KSC podejmie SC Paderborn i będzie to pojedynek drużyn walczących o awans. Czy beniaminek zatrzyma niezwyciężony pochód rywali? Paderborn bez porażki od 8 spotkań, KSC po serii 12 meczów bez porażki w końcu musiał uznać wyższość rywali i przegrał w Aalen 0-1. W poniedziałek Bochum zagra z Greuther Furth i również emocji nie powinno zabraknąć.

Zapraszam do dyskusji
 
M 17

mariuszkaka88

Użytkownik
Patrząc na ostatnie wyniki Kaiserslautern, skłaniałbym się do zagrania x2 na zespół gości..nie wiadomo mi jednak nic na temat kontuzji w poszczególnych zespołach. Czy Kaiserslautern zagra jutro swoim optymalnym składem??
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Post bez dokładnej analizy, gdyż w meczu Koln vs Energie Cottbus, poza ostatnim meczem tych drużyn (biorąc pod uwagę tylko te rozegrane na stadionie w Kolonii), gdzie to Cottbus wygrało 1-0, nie ma co analizować. Gra pierwsza drużyna w tabeli z ostatnią. Koln jest w tabeli meczy &quot;u siebie&quot; w środku stawki, z drugiej strony, Energie w tym sezonie jeszcze nie wygrało ani razu na wyjeździe (wyjazdowy rekord to 0-4-7).

Ja w tym meczu wyczuwam jednak niespodziankę i mogę się jednak mylić. Coś podpowiada mi aby spróbować w stronę gości. Ostatnie takie przeczucie to był mecz Kaiserslautern vs Aalen, rozegrany 2 tygodnie temu, gdzie goście wygrali 2-1, a mój zakład na Asian handicap 0,0 po kursie 7,30 okazał się strzałem w dziesiątkę.

Tak samo także zagram tym razem to spotkanie, więc mój typ Energie Cottbus (Asian handicap) 0,0 @ 7,10 Marathonbet. Stawka oczywiście bez szaleństwa, skromna.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
7.3. 20:30
1.FC Koln - Energie Cottbus over 2,5 @1.87 3/10, over 1,5 w drugiej połowie @2.05 2/10 bwin
Nie mam zamiaru zanudzać o tym jak to Kolonia prowadzi w tabeli, Energie zawodzi i zamyka stawkę, ale na wiosnę ciuła punkty i nawet pokonało Kaiserslautern 1-0 ostatnio. Idę w kierunku overa, kursy na gospodarzy w ogóle nieopłacalne, choć nie wykluczam nawet 3-0 z ich strony. Siedzi mi w głowie przynajmniej jedna bramka gości. Oprócz overa 2,5 pogram jeszcze over 1,5 w drugiej połowie. Koln 4/10 (ostatnie 10 spotkań) z overem 1,5, ale za to 10/10 z przynajmniej jedną bramką w drugiej połowie. Cottbus 5/10 z overem 1,5, ale 8/10 z przynajmniej jednym golem. Over 0,5 śmieszny kurs choć pewny, ale podbijam do linii 1,5.
✅ ✅ 2-1 (3 gole w drugiej połowie) +4,71j.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
7.3. 20:30
1.FC Koln - Energie Cottbus over 2,5 @1.87 3/10, over 1,5 w drugiej połowie @2.05 2/10 bwin

Nie mam zamiaru zanudzać o tym jak to Kolonia prowadzi w tabeli, Energie zawodzi i zamyka stawkę, ale na wiosnę ciuła punkty i nawet pokonało Kaiserslautern 1-0 ostatnio. Idę w kierunku overa, kursy na gospodarzy w ogóle nieopłacalne, choć nie wykluczam nawet 3-0 z ich strony. Siedzi mi w głowie przynajmniej jedna bramka gości. Oprócz overa 2,5 pogram jeszcze over 1,5 w drugiej połowie. Koln 4/10 (ostatnie 10 spotkań) z overem 1,5, ale za to 10/10 z przynajmniej jedną bramką w drugiej połowie. Cottbus 5/10 z overem 1,5, ale 8/10 z przynajmniej jednym golem. Over 0,5 śmieszny kurs choć pewny
Hansa, zawsze trafiałem na Twoje trafne typy jeśli chodzi o ligi niemieckie, ale czy ten mecz nie przypomina Ci jakoś meczu Kaiserslautern vs Aalen ? Kaiserslautern również miało wtedy zaniżone kursy, niby taki pewniaczek którego ludzie pykali z handicapami, itp. Czułem niespodziankę, tutaj mam takie samo przeczucie.

DNB w Unibet teraz @ 7,00 stoi i kusi mnie żeby dołożyć minimalnie na to.

Jak Ty byś widział tutaj ew. sprawienie przez gości niespodzianki ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Zwycięstwo gości mi się nie widzi, max remis choć skończy się pewnie na honorowej bramce. Energie jest nieobliczalne tak naprawdę teraz. Na pewno nie warto ładować w Kolonię pre game. Poczekaj do meczu, obserwuj live i wtedy zadecyduj ;)
 
T 283

teilweise

Użytkownik
1860 TSV - AfR Aalen

Aalen 0 @ 2,39 Pinnacle 5/10

Bet przeciwko TSV, który jak dla mnie nie wygra tego meczu. Nie zagrają Bulow i Stahl, ale większym problemem jest to, że poza Kirlarym wszyscy zawodnicy są bez formy. Co prawda Stoppelkamp ma czasem jakieś przebłyski, ale to za mało. A Osako odcięty od podań na niewiele się przydaje. Poza tym będzie zmęczony po meczu w reperezentacji z Nową Zelandią i długo podróżą w stronę powrotną. Forma Lautha i Haina pozostaje bez komentarze, więc nie ma argumentów z ofensywie. Defensywa też pozostawia wiele do życzenia, bo gdyby nie Kirlary to w Sandhausen dostali by łomot.
FC Koeln - Energie Cottbus
over 2,75 @2,07 Pinnacle 3/10
Energie praktycznie już spadek i słaba obrona, a kilku piłkarzy na pewno będzie chciało się wypromować w tej rundzie, żeby znaleźć nowych pracodawców. Obrona Kolonii też jest monolitem, więc liczę na mecz walki i bramki. Liczę na nowego starego trenera Bohme i myślę, że pomimo wszystko Energie tanio skóry w tym sezonie nie sprzeda.
 
T 283

teilweise

Użytkownik
1860 TSV - AfR Aalen

Aalen 0 @ 2,39 Pinnacle 5/10
TSV grali jak zawsze, strzelali jak nigdy. Ponadto w pierwszej połowie fatalne błędy Aalen.
Arminia Bielefeld - Erzgebirge Aue
Arminia -0,25 @2,18 Pinnacle 5/10
Meier sprząta w drużynie chociaż czasu pozostało już niewiele. Aue złapało kilka spektakularnych punktów i mają teraz luz. Nie są drużyną, żeby taką serię, wykorzystali słabości rpzeciwnika i mieli przy tym trochę farta. Z kolei Arminia wpadła w kolejną fatalną serię meczów, w tej rundzie zdobyła tylko jeden punkt. Grają ambitnie, jak dzisiaj nie dadzą jakichś prezentów AUE w obronie to powinni się przełamać.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
9.3. 13:30
FSV Frankfurt - FC St.Pauli
over 2,5 @1.9 4/10 mara, gol po 73:59 @1.83 2/10 Bet365

Obie drużyny mocno overowe z brakami w defensywie. FSV 8 na 10 ostatnich spotkań z overem 2,5, St.Pauli 5 na 10 (4 z dwoma golami) z overem 2,5. Grając między sobą wykręcili overa 2,5 w 6 z 7 ostatnich spotkań. FSV dzisiaj bez Kandziora (obrońca, 11/0), Schlicke (obrońca, 21/0), Konrad (pomocnik, 18/0) and Yelen (pomocnik, 11/3). St.Pauli bez Bolla (pomocnik, 8/0) i Buchtmanna (pomocnik, 20/0). Dorzucam jeszcze gola po 73:59, FSV 7/9, St.Pauli 5/9.
 
T 283

teilweise

Użytkownik
Panowie, a co myślicie o meczu Paderborn?
Idę w kierunku Padeborn. oczywiście każda seria kiedyś się kończy, ale tutaj gram przeciwko KSC, z którym goście powinni sobie poradzić. Jak dla mnie mecz z Sandhausen przez Karlsruhe niezasłużenie do końca wygrany, równie dobrze mógłby tutaj paść remis. Mecz w Aalen pokazał, że KSC złapało dołek. Do straty bramki w ofensywie słabo, potem po golu VfR i cofnięciu się do defensywy piłkarze KSC w ogóle nie potrafili budować ataku pozycyjnego co leży w ich naturze. Dzisiaj Padeborn nastawi się na kontrę i to największy dzisiaj problem KSC. Do awansu goście się nie pchają, ale myślę, że podłożą się dopiero w przyszłych kolejkach.

Padeborn 0 @2,09 Pinnacle 5/10
Padeborn @2,97 Pinnacle 2/10

 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
10.3. 20:15
VFL Bochum - SpVgg Greuther Furth gol w obydwu połowach @1.89 2,5/10 mara, 2 połowa over 1 @1.51 5/10 mara
Bochum u siebie: 7/11 przynajmniej 1 gol w 1 połowie, 9/11 przynajmniej 1 gol w drugiej połowie
Furth na wyjazdach: odpowiednio 10/11 i 11/11
H2H: odpowiednio 4/5 i 4/5.
Goście bez Mavraja (obrońca, 21/1) i bez wygranej w ostatnich 3 wyjazdach (zaledwie 1 na 5 ostatnich). Bochum bez wygranej w 4 domowych potyczkach z rzędu. Specjalny mecz dla kapitana Bochum - Luthe, który ma dzisiaj urodziny oraz będzie to jubileuszowe 300 spotkanie drugoligowe VFL. 1x2 pregame to wróżie z fusów więc zaufałem największemu kłamstwu jakie wymyśliła ludzkość, czyli statystyce hehe.
✅ 0-2 (0-1) +2,22
zwrot 0-2 (0-1)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 283

teilweise

Użytkownik
Vfl Bochum - Greuther Furth

Bochum +0,25 @ 1,909 Pinnacle 5/10

Bochum u siebie słabo, szczególnie jeżeli chodzi o skuteczność. W ostatnim meczu u siebie z Fortuną sytuacji było dużo, ale strzelali jak paralitycy. Trener Bochum Neuerer potrafi motywować swoich zawodników, szczególnie z drużynami z góry tabeli- 0-0z Lautern i 1-0 z Koeln. Greuther nie walczy o awans i nie będzie bił się tutaj na śmierć i życie.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
2.Bundesliga - 25. Kolejka





Najważniejszym meczem 25 kolejki będzie poniedziałkowe starcie lidera z Kolonii z Kaiserslautern. Gospodarze po trzech porażkach z rzędu w końcu wyrwali 3 punkty, ale po ciężkim boju z Sandhausen. Koziołki bardzo szczęśliwie zainkasowały 3 punkty z Cottbus po golach w 84 i 86 minucie. W piątek Paderborn podejmie Dynamo Drezno. SCP w weekend zostało zdemolowane aż 0-4 przez KSC, a Drezno na komplet punktów czeka od 8 kolejek, a sytuacja w tabeli nie jest za ciekawa. W innych meczach Aalen podejmie Bochum, a Ingolstadt FSV Frankfurt. Oba te spotkania będą ważne w kontekście walki o utrzymanie. W sobotę warto będzie zajrzeć do Cottbus, gdzie Energie zagra z KSC i zapowiada się ciekawy mecz. Gospodarze zagrali z niebywałym zaangażowaniem dwa ostatnie mecze, ale strata do 16 miejsca jest w dalszym ciągu ogromna. W innym meczu Aue podejmie TSV 1860. Lwy z Monachium w końcu po serii 6 spotkań bez wygranej zwyciężyły i to aż 4-0 z VFR Aalen. W niedzielę Fortuna Dusseldorf zagra z St.Pauli. Gospodarze niepokonani od 5 spotkań. Furth podejmie Union Berlin i goli możemy być pewni oraz Sandhausen zagra z Arminią Bielefeld.


Zapraszam do dyskusji
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
14.3. 18:30
SC Paderborn - Dynamo Dresden
Paderborn @2 5/10 Bet365

Gospodarze tylko bez Wemmera (obrońca, 22/3) i Krösche (pomocnik, 14/2). Goście z poważnymi problemami kadrowymi. Dzisiaj bez Aoudii (napastnik, 15/6), Mravaca (obrońca, 8/0), Müllera (napastnik, 7/1) i Schulza (obrońca, 17/1), a Menz (pomocnik, 17/1), Hartmann (pomocnik, 9/2) i Gueye (obrońca, 12/0) stoją pod dużym znakiem zapytania. Dynamo na wyjazdach ssie, groźne jest tylko u siebie. Nie rozumiem totalnie kursu na Paderborn. Porównajcie go z kursami z Arminią, czy Bochum. Tylko i wyłącznie taki duży z powodu porażki 0-4 z KSC w zeszłym tygodniu. To w dalszym ciągu najlepsza ofensywa w lidze (razem z Furth) i jak zagra na swoim normalnym poziomie to Dynamo jest bez szans.

✅ 2-1, +5j.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
2. Bundesliga - 26. Kolejka





26 kolejka bez poniedziałkowego spotkania, bo następna już we wtorek/środę więc narzekać nie można ???? W piątek najciekawiej zapowiada się mecz w Berlinie, gdzie Union podejmie Paderborn. Gospodarze po drugim remisie 1-1 z rzędu, a goście w poprzedniej kolejce udowodnili, że mecz z KSC był tylko przypadkiem i wygrali 2-1 z Dynamem. Paderborn usadowił się na podium, ale grupa pościgowa jest bardzo blisko. W innych meczach Bochum zagra z Sandhausen, a Dynamo z Furth i na Glücksgas-Stadion emocji również nie zabraknie. Zwłaszcza, że gospodarze zostają bez zwycięstwa od 9 spotkań i utrzymanie jest coraz dalej. Sobota to pojedynki FSV z Fortuną, gdzie FSV po dwóch zwycięstwach, a Fortuna po dość pechowej porażce z St.Pauli. Oprócz tego lider zagra z Aalen, z którego uleciało powietrze, a St.Pauli podejmie Ingolstadt. Zdecydowanie ciekawiej zapowiada się niedziela i mecz w Monachium, gdzie zawsze groźne TSV podejmie Kaiserslautern. Arminia zagra w kluczowym meczu o utrzymanie z Cottbus, które w dalszym ciągu na wyjazdach bez wygranej a KSC u siebie z Aue, które ostatnio bardzo pechowo straciło 3 punkty z TSV.

Zapraszam do dyskusji
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Dresden - Furth 2.25 jednak remis

Gospodarze walczą o utrzymanie, goście o Awans. Obstawiam zwycięstwo gości, którzy są w formie w przeciwieństwie do gospodarzy, którzy grają po prostu słabo a ich defensywa spisuje się fatalnie.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Dresden - Furth 2.25

Gospodarze walczą o utrzymanie, goście o Awans. Obstawiam zwycięstwo gości, którzy są w formie w przeciwieństwie do gospodarzy, którzy grają po prostu słabo a ich defensywa spisuje się fatalnie.
Greuther gra słabo mimo wyników, Zoltan i Fulkrug pod formą, uważałbym z tym typem
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Greuther gra słabo mimo wyników, Zoltan i Fulkrug pod formą, uważałbym z tym typem
Oglądałem ostatni wyjazd z Bochum to wg. mnie jak zagrają podobnie to pewne zwycięstwo. Dresden jest królem remisów, ale oni jak chcą się utrzymać to nie mogą murować bramki i walczyć o remis, tylko o wygraną. Szansa dla Furth wtedy jak mecz będzie otwarty.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Oglądałem ostatni wyjazd z Bochum to wg. mnie jak zagrają podobnie to pewne zwycięstwo. Dresden jest królem remisów, ale oni jak chcą się utrzymać to nie mogą murować bramki i walczyć o remis, tylko o wygraną. Szansa dla Furth wtedy jak mecz będzie otwarty.
Drezno jest mocne na własnym terenie i zawsze gra do przodu i nie wiem skąd teza, że murują bramkę, bo na pewno nie u siebie. Na własnym terenie zawsze graja o win, niestety jakość zawodnikow w zespole nie jest duża, stąd nie wygrywają meczu za meczem i tyle remisów; jednak braki techniczne nadrabiają ambicją. Na ostatnie trzy remisy u siebie, to z Aue i Fortuną były to wyrwane w 90 minucie zwycięstwa. Z Bochum to inna bajka, bo Bochum przyjechało autobus postawić, czego Greuther nie zrobi co powinno otworzyć nam grę.

Gdyby Furth był w lepszej formie, to mieliby sporo szans na wykontrowanie Dynama i do ich zwycięstwa byłbym przekonany. Jednak z Bochum grali słabo i wyprowadzali kontry paralitycznie (albo tak chcieli je wyprowadzac). Pechowo dla Bochum, zespół z Zagłębia Ruhry zagrał jeszcze gorzej i jeszcze bardziej nieporadnie i to było jedynym powodem dla którego Furth to wygrał. Greuther ostatnio bardziej bazuje na stałych fragmentach gry niż na szybkich akcjach. A to właśnie szybkie kontry są dla mnie kluczem do wygrania z Dynamem. Ich obrona ze stałymi fragmentami gry sobie radzi i jeżeli Greuther zagra na takim samym poziomie jak w ostatnich spotkaniach to nie wróże dla nich nic dobrego. Djurdjic jest po kontuzji i jak na razie musi dojść kondycyjnie i mentalnie do formy, Azemi to nie gracz na kontre, ale taki co znajdzie się w polu karnym i jakoś tą piłkę skieruje do bramki. Dużego zagrożenia nie stwarza i jest zależny od kolegów, a Stieber gra jak dla mnie słabo w tej rundzie. Dynamo ma noż na gardle i musi to wygrać, a juz od dwóch sezonów pokazują, że jak muszą to działaja tak by wykonać zadanie. Jansen potrafi dobrze nastawić zespól do walki na całej szerokości boiska i przysłowiowego gryzienia trawy i w tym elemencie Greuther myślę, że polegnie. Pote i bez formy, jednak jak Dynamo musiało sezon temu to i wolny jak wóz z węglem Fort potrafił strzelać bramki. Greuther przereklamowany i ostatnie wyniki lepsze niż gra
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom