>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Bundesliga & Regionalliga (sezon 2009/2010)

Status
Zamknięty.
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
FC Sankt Pauli - Karlsruher SC 1 @ 1.74 / Pinnacle
- W ekipie gości nie wystąpi kilku podstawowych zawodników:
* Matthias Langkamp (10/2)
* Christian Timm (10/2)
* Michael Mutzel (13/0)
* Alexander Iashvili (15/5)
* Anton Fink (19/4)
* Niklands Tarvajärvi (15/2)

Szczególnie osłabiony będzie atak.
- Gospodarze w ostatnich spotkaniach prezentują zwyżkę formy, wygrywając już 3 spotkania z rzędu.
- Zupełnie odmienne nastroje w drużynie gości, którzy w ostatnich pięciu spotkaniach trzy razy schodzili pokonani.
- W przypadku pokonania dzisiejszego rywala i utraty punktów przez FCK, St.Pauli obejmie fotel lidera i to powinien być dobry powód do wygranej ;)

GL !
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: TSV 1860 München - Rot-Weiss Ahlen
Typ: Under 2 (w przypadku wyniku dwubramkowego zwrot)
Kurs: 2,47
Bukmacher: Pinnacle

Poniedziałkowe spotkanie drugiej Bundesligi w którym zmierzą się 11 drużyna ligi czyli ekipa gospodarzy z ostatnim zespołem czyli Rot-Weiss Ahlen. Faworytem w tym spotkaniu są gospodarze ale nie będzie im łatwo w tym meczu nastrzelać bramek przyjezdnym. Goście chociaż są ostatnią drużyną w lidze to mają szanse na utrzymanie a jeszcze większe na grę w barażach dających im taką możliwość. W ostatnich dwóch spotkaniach nie stracili bramki... dziś jadą do Monachium walczyć przynajmniej o remis. Gospodarze nie grają nic nadzwyczajnego, przecież są w środku tabeli. Mogą być stroną przeważającą lecz goście nie będą odpuszczać na boisku, mecz może być twardy i brzydki dla oka, stąd mój taki a nie inny typ. W meczu może zaważyć jedna bramka, a drużyna która ją strzeli pierwsza na pewno będzie bronić wyniku. Można oczywiście zagrać typowego undera 2,5 ale ja wolę za mniejszą stawkę po większym kursie pokusić się o taki typ na to spotkanie.


✅✅✅ 0:1
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Rot-Weiss Ahlen (+0) vs Arminia Bielefeld
Typ: 1
Kurs: 2,85
Bukmacher: Pinnacle

Spotkanie 2 Bundesligi w którym ostatnia w lidze drużyna Rot-Weiss Ahlen podejmie 4 w tabeli Arminie. Gospodarze po zmianie trenera zaczynają wychodzić z dołka i widzą szanse na utrzymanie się w lidze. Ostatnie dwa mecze wygrali i na pewno będą tym bardzo podbudowani. Goście nie wygrali na wyjeździe od 6 spotkań i nie są ogólnie w dobrej formie. Liczę tutaj na gospodarzy którzy walczą w każdym meczu o trzymanie w lidze a ich forma pozwala optymistycznie patrzeć na to spotkanie. Wygrana gospodarzy nikogo tutaj na pewno nie zdziwi.
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
Ja akurat mecz Rot-Weiss Ahlen vs Arminia Bielefeld nie obstawialbym na zwyciestwo,blizej bylbym obstawienia remisu.Natomiast dosyc pewnym typem jak dla mnie jest under 2.5 po kursie 1.7.Spodziewam sie tutaj zazartej walki,a wiec bez fajerwerkow.Obie druzyny wiekszosc maja undery,a i 5 spotkan bezposrednich tez tak sie konczyly.Mysle ze powinno &quot;wejsc&quot;.Edytuje na zywo,fatalny stan murawy,mozna jeszcze zlapac kurs na live.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
FC Augsburg-Fortuna Düsseldorf


Drużyna FC Augsburg na dzień dzisiejszy 4 drużyna 2 Bundesligi. Po ewentualnym dzisiejszym zwycięstwie, mogą przesunąć się na 3 pozycję, bezpośrednią dającą awans do Bundesligi.

Bawarczycy &#39;uskrzydleni&#39; bardzo dobrym meczem w Pucharze Niemiec wygranym z Koln 2:0 na pewno nie odpuszczą meczu z sąsiadem w tabeli.
Są ostatnio w bardzo dobrej formie, faktycznie bardzo liczą na awans. Wygrali ostanie 5 meczy na własnym boisku.

Kolejna bardzo ważna rzecz!! Fc Augsburg ma fenomenalnego Thurka, który w 21 meczach 2 bundesligi zdobył 19 goli!! I jest naturalnie niekwestionowanym liderem.

Bilans meczy u siebie Augsburga: 6-4-1

Bilans meczy na wyjeździe Fortuny: 2-2-6

Fortuna jak na beniaminka, bardzo dobrze radzi sobie w lidze, ale jest to raczej &#39;zespół własnego boiska&#39;.

Przewiduje zwycięstwo bawarczyków, będących ostatnio na fali.

Dobrym typem wydaje się również zagrać na Thurka jako strzelca bramki:

Mój Typ: FC Augsburg-Fortuna : 1
Buk: Bwin
Kurs: 1,75
Wynik: 2:0 ✅

Mój Typ: Thurk - strzeli bramke w regulaminowym czasie gry ✅
Buk: Bwin

Kurs: 2,10
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Duisburg - Kaiserslautern 2 DNB @ 1.83 / Stan James
4/10
- Ostanie dwa spotkania przyjezdnych to dwa okazałe zwycięstwa (2x 3:0).
- Zupełnie inaczej wyglądają ostatnie wyniki gospodarzy, przegrali oni dwa ważne spotkania (2x 0:2) z zespołami z górnej części tabeli.
- Jak czytamy na oficjalnej stronie 1.FCK, do zespołu po kontuzjach wracają bardzo ważni zawodnicy :
&quot; Der angeschlagene Sidney Sam ist aber schon wieder ins Training eingestiegen. Florian Dick (Erkältung) und Alexander Bugera (Muskelfasionsriss) mussten unter der Woche noch kürzer treten, gaben aber am Freitag nach einem Belastungstest die erwartete Entwarnung.&quot;
* S.Sam (21/5)
* F.Dick (21/0)
* A. Bugera (21/1)

- Goście stracili fotel lidera na rzecz St.Pauli, żeby go odzyskać muszą choćby zremisować.
- Draw no bet w razie niespodziewanych sytuacji ;)
GL !
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
popieram typ Fabik10,Kaiserslautern powinien sobie poradzic z MSV,stan boiska dobry,wiec 2⛔.Na live-jesli beda tak asekurancko grac to skonczy sie 0-0,lub underem1.5.No i skonczylo sie wynikiem 1-1,obie druzyny graly bardzo zachowawczo,a bramki padly w przeciagu 5 minut,tak jakby sie umowili na remis.Porownujac St.Pauli i Kaiserslauter na tle MSV,to powiem szczerze ze Kaiserslauter mnie swoja gra wogole nie przekonal.
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
Dzis dosc pewnym typem jest Fortuna Düsseldorf - Rot Weiss Ahlen 1,ale maly kurs 1.45✅,ale mozna tez zagrac ze gospodarze beda wygrywac do przerwy 1.7✅.Kursy ogolnie spadły,ale i tak mozna postawic 1. Fortuna Düsseldorf jest bardzo mocna u siebie 9-2-0 i powinna spokojnie ograc gosci, ktorzy walcza o utrzymanie.Co do win do przerwy,to gospodarze czesto rozstrzygaja mecz wlasnie w pierwszej połówce.Jesli pogoda bedzie łaskawa i stan boiska bedzie ok(tydzien temu St.Pauli zremisowali,ale wlasnie przez ciezkie boisko,gdzie wiadomo ze trudniej jest atakowac)Edyduje-no i do przerwy 3-0 i po meczu.
 
R 0

rowerzysta

Użytkownik
Dziś poniedziałek, oferta taka a nie inna, dobrze byłoby coś wybrać. Wybór padł na mecz Kaiserslautern z FC St. Pauli. Zwyczajowo zacznijmy od ostatnich sześciu meczy:
Gospodarze: RPRZZR, a u siebie: ZZZRRZ
Goście: ZZZZZR, a na wyjazdach: ZPZPZZ
W dotychczasowych pojedynkach pomiędzy tymi drużynami aż siedem razy lepsza była ekipa Kaiserslautern; padły dwa remisy i jedno zwycięstwo dla St. Pauli.

Mecz zapowiada się interesująco. Drużyny w lidze dzieli zaledwie jeden punkt. Obie ekipy najlepiej w lidze radzą sobie w ataku, jak i w obronie. Na stronach klubowych nie można wyczytać nic interesującego na ten mecz... :/ Dziś stawiam przeciwko gościom z jednego powodu: ileż można wygrywać? Może nie jest to najlepszy argument, lecz sądzę, że dziś odniosą porażkę.

Kaiserslautern v FC St. Pauli
Kaiserslautern 2.10
✅
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
A ja bym tak nie obstawil,bo widzialem te dwie druzyny na tle MSV Duisburg.Musze przyznac ze Kaiserslautern nie pokazało nic,procz asekuranctwa,pierszwa polowa bezbarwna,druga troche lepsza wykonaniu K. ktore lekko zamkneło MSV,ale nic z tego nie wynikało.Co do St.Pauli,to powinni rozniesc w pierwszej polowie MSV,a skonczyło sie tylko! 2-0,w drugiej polowie spokojnie kontrolowali mecz.Podsumowanie- na tle MSV zdecydowanie lepiej prezentowali sie gracze St.Pauli.Mimo ze bezposrednia satystyka jest na kozysc gospodarzy,osmielam sie postawic na gosci,ktorzy nie remisuja na wyjezdzie i niech tylko Kaiserslautern odkryje sie,zostanie skontrowane przez zabojcze ataki St.Pauli.Stawiam na niespodzianke? :St.Pauli po kursie 3.65 ⛔,ojojoj St.Pauli w pierwszej polowie wyszli chyba w specjalnych usztywniaczach,bo nic nie zagrali,a gospodarze ukluli ich na 1-0.W drugiej odsłonie goscie sie odkryli,a Kaiserslautern skaleczyl ich jeszcze dwukrotnie.Obydwie druzyny mocno usztywnione,ale to gospodarze lepiej zniesli presje w meczu na &quot;szczycie&quot;
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
⚽ St. Pauli – Arminia Bielefeld
Typ: 1 @2 bet365
Sankt Pauli po porażce z liderem z Kaiserslautern stracili do nich sporo w tabeli i spadli na trzecie miejsce (1 mecz mniej od Augsburga). Teraz nadarza się doskonała okazja, aby odrobić straty. Niepokonane od ośmiu spotkań na swoim terenie St. Pauli podejmie Arminie Bielefeld. Goście po okresie dobrej gry w delegacjach znów zaniżyli loty. Bilans pięciu ostaniu spotkań wygląda następująco 1-2-2. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że nie tak źle. Gdy powiem, że wygrana odniesiona była z ostatnim zespołem ligi, remisy z 14’ i 15’ drużyną w tabeli już nic nie może się wydawać. Arminia nie ma większych szans w starciu z obecnie trzecią siłą ligi i to na jej stadionie.
⚽ Karlsruher – Kaiserslautern
Typ: 2 @2.30 bet365
Karlsruher gra w kratkę w tym sezonie. Teraz więcej jest jednak porażek, bo na ostatnie 6 meczy było ich aż 5, a przy tym jedna wygrana. Chyba można mówić o lekkim spadku formy. Myślę, że gdyby forma była optymalna to gracze gospodarzy mieli by więcej szans na zatrzymanie dzisiejszych gości. Na ich stadion zawita lider FC Kaiserslautern, który przyjedzie tylko w jednym celu. Chcą 3 punkty i nic innego się dla nich nie liczy. Nie mają zbyt dużej przewagi nad rywalami w tabeli toteż punkty są bardzo potrzebne. Czerwone Diabły również przechodziły lekkie turbulencje, jakimi były dwie porażki z rzędu na wyjazdach, ale teraz, gdy od pięciu meczy nie zaznali porażki, wydaje się być wszystko dobrze. Myślę, że przyjezdni zrealizują swój cel i umocnią się na pozycji lidera 2 ligi.
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
W piatek zaczyna sie kolejka 2 bundesliga-ja wybralem mecz Fortuna Düsseldorf - SPVGG Greuther Fürth 1 po kursie 2.05.Gospodarze to twierdza u siebie 10-2-0,sa w &quot;gazie&quot; i sa blisko pierwszej trojki,moze nawet beda walczyc o awans,co potwierdzilo wygrana na wyjezdzie z Alemania A. Moj wniosek jest prosty:goscie tego meczu nie wygraja,a ze nie lubia remisow na wyjezdzie 5-1-5, zalicza porazke.Twierdza nie zostanie zdobyta.⛔ 0-0
 
U 0

uzytkownik-50931

Użytkownik
Piłka nożna -&gt; Niemcy -&gt; 2. Fußball-Bundesliga


13:00
Fritz-Walter-Stadion, Kaiserslautern

1. FC Kaiserslautern vs. FSV Frankfurt

Typ: połowa/koniec X/1 ⛔
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bwin

Już o 13 w sobotę gra druga liga niemiecka. Lider z Kaiserslautern podejmuje na własnym boisku szesnaste FSV Frankfurt. Nie spodziewam się niespodzianki i myślę, że ten mecz wygrają gospodarze. Postanowiłem również zagrać remis do przerwy, bo kilka rzeczy wskazuje na to, że taki przebieg spotkania jest bardzo prawdopodobny. Jednym z nich jest to, że lider tabeli wydaje się czasem odpuszczać pierwszą połowę, czego przykład mieliśmy tydzień temu:

28.02.2010 Karlsruher SC vs. 1. FC Kaiserslautern 1-3 (1-0)

Jak widzimy z potencjalnie słabszym rywalem &quot;Czerwone Diabły&quot; niespodziewanie przegrywały do przerwy, ale po niej wzięli się do roboty i zdobyli 3 punkty. Inną sprawą jest ostatnia dobra passa FSV Frankfurt. Od pięciu spotkań są niepokonani, co dla zespołu zajmującego trzecią lokatę od końca jest nie lada wyczynem. Myślę, że w sobotnie wczesne popołudnie pokażą, że są w formie i chociaż do przerwy postawią opór faworytom, a są w stanie to zrobić, bo jesienne spotkanie zakończyło się remisem 1-1.



13:30
Allianz Arena, Monachium

TSV 1860 Monachium vs. FC Sankt Pauli

Typ: połowa/koniec X/X ⛔
Kurs: 4.50
Bukmacher: Interwetten

Zajmujący dziesiątą lokatę TSV 1860 Monachium gości zespół z czołówki drugiej Bundesligi, czyli FC Sankt Pauli. Myślę, że jest w tym meczu spora szansa na remis. Pomimo sporej różnicy w tabeli, goście ostatnio mają nieciekawą passę 3 meczów bez zwycięstwa. O ile porażkę na stadionie lidera z Kaiserslautern można zrozumieć, to porażka u siebie w Hamburgu z Arminią Bielefeld jest sporą wpadką. W rezultacie zamiast ścigać się o 1 miejsce muszą starać się o utrzymanie miejsca w pierwszej trójce. Dobry bilans gospodarzy na własnym boisku (6-2-3) świadczy o tym, że są oni w stanie zatrzymać nie będący w najlepszej formie FC Sankt Pauli.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Ahlen - Koblenz
TYP 1 kurs 2,00​
⛔

RW AHLEN dzisiaj zmierzy się z ostatnią drużyna 2 bundesligi TUS Kobelnz. Oglądałem ostatnio poczynania Ahlen i nie jest już to ta sama drużyna co w pierwszej części sezonu , najwyraźniej odżyli i ostro myślą o utrzymaniu. Pokonali ostatnio Hansa Rostock 0:1 i Union Berlin 3:2 a nie są to byle jakie drużyny bo ze środka tabeli. Myślę , że atut własnego boiska i nie najlepszy jego stan do którego gospodarze są przyzwyczajeni + zwyżka formy spowoduje, że odniosą trzecie z kolei zwycięstwo.​

Jeszcze można zagrać na Alemannie AAchen po kursie 2,6 goście totalne dno grają...✅
 
stanley-63 793,7K

stanley-63

Typer
2 BUNDESLIGA 2009 / 2010
Duisburg - Munich 1860
Typ - Duisburg wygra a liczba goli łącznie zdobytych w meczu będzie większa niż 2,5
Kurs - 3.00
Buk - Gamebookers
Analiza :
Na dziś wybrałem spotkanie w drugiej bundesligi pomiędzy Duisburgiem który zajmuje 6 miejsce lecz przy dzisiejszym ewentualnym zwycięstwie ma szanse na 4 miejsce i zmniejszenia różnicy do 3 miejsca gwarantującego baraż o 1 ligę do 4 punktów , a Munich 1860 które w tabeli jest na miejscu 9 ale już chyba bez szans na awans bo ma tych punktów 35 taka bezpieczna pozycja .
Przyglądając się ostatnim 10 spotkaniom w lidze obydwu zespołom to idą równo bo obie zanotowali po 5 zwycięstw 2 remisy i 3 porażki .
Stawiam w tym meczu na gospodarzy chociaż lepiej oni spisują się na wyjazdach niż na swoim stadionie gdzie u siebie zdobyli 17 punktów a na wyjazdach 25 widać znaczną róznicę !
Natomiast goście na wyjazdach fatalnie 3 zwycięstwa 3 remisy i aż 7 porażek , to też właśnie skłoniło mnie do postawienia na gospodarzy .
Uważam że gospodarze mając przed sobą cel awansu do bundesligi i będąc blisko tego wyjdą na dzisiejszy mecz z większym zaangażowaniem i chęciom rewanżu za pierwsze spotkanie na stadionie Munich gdzie ulegli im 1:3 .
Uważam że dziś może być podobnie tyle tylko że do Duisburga !
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
German 2nd Bundesliga 2009/2010
Duisburg - Monachium 1860
Typ - Duisburg dwoma bramkami lub więcej
Kurs - 3,50
Buk - Bet365
Analiza :
Dokończenie 26 kolejki w 2-giej bundeslidze gospodarze którzy walczą o awans do 1 bundesligi i jak na dziś mają 7 punktów straty do 3-go w tabeli St.Pauli mają szanse do zmniejszenia straty punktowej do 4 punktów , podejmują Monachium 1860 które zajmuje miejsce w środku tabeli i bezpieczną przewagę nad grupą spadkową .
Goście jak już tu zostało zauważone przez jednego z typerów niezbyt dobrze spisują się na wyjazdach co tym bardziej powinni wykorzystać gospodarze .
Uważam że atut własnego boiska , kibice , zmniejszenie straty punktowej jak już wyżej pisałem rewanż za przegrane pierwsze spotkanie na terenie gości 1:3 .
W ubiegłym sezonie rok temu Duisburg zdecydowanie wygrał 4:1 dlatego stawim na dwu bramkowe zwycięstwo gospodarzy !
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Fortuna Düsseldorf - 1. FC Kaiserslautern 1 (2,80)

Szlagierowo zapowiadające się spotkanie 27 kolejki drugiej Bundesligi. Czwarta w tabeli Fortuna Dusseldorf podejmie lidera 1. FC Kaiserslautern. Dla drużyny gospodarzy będzie to bardzo ważne spotkanie w kontekście awansu do Bundesligi. Mimo wybornej gry na własnym stadionie, gdzie wygrali 10 z 13 spotkań oraz legitymują się bilansem bramkowym 24:5 zmorą gospodarzy są mecze wyjazdowe, gdzie sobie kompletnie nie radzą. Mimo bardzo słabego bilansu wyjazdowych spotkań mecz w Kaiserslautern wspominają bardzo dobrze, ponieważ wygrali tam 2:0. Goście tak jak wspominałem zajmują pierwszą lokatę w tabeli z przewagą czterech oczek nad zespołem Augsburga. Praktycznie tylko jakiś nagły zwrot akcji mógłby odebrać gościom awans do Bundesligi, gdyż nie tylko mają dobrą pozycję wyjściową przed ostatnimi meczami, ale także skład jakim dysponują powinien zapewnić im awans bezproblemowo. Fortuna w tej chwili traci do trzeciego St. Pauli osiem punktów. Jednak ich sytuacja nie jest jeszcze tragiczna, gdyż gdyby udało im się dzisiaj wygrać to zmniejszą stratę do pięciu oczek, a w zanadrzu będą mieli spotkanie z St. Pauli na własnym stadionie. Według zapowiedzi obie drużyny wystąpią w najmocniejszych składach, dlatego dość prawdopodobny jest również over bramkowy w tym spotkaniu. Ja jednak spróbuje zagrać w kierunku gospodarzy dla których będzie to jeden z najważniejszych meczy tego sezonu.

Kurs z: Tobet
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Kaiserslautern - Monachium 1860
Typ - Monachium 1860
Kurs - 6.00
Buk - Gamebookers
Analiza :
Dziś lider 2-giej bundesligi podejmuje na własnym stadionie piłkarzy z Monachium którzy od 3-ch kolejek są niepokonani .
Gdy przeglądałem statystyki między nimi to muszę stwierdzić iż jest to ciekawa para ! Na 20 spotkań które ze sobą rozegrali to :
- 8 razy wygrało Kaiserslautern
- 6 razy wygrali Monachijczycy
- i 6 spotkań było na remis
Na te 8 zwycięstw Kaiserslautern tylko dwa razy lider odniósł zwycięstwo na swoim stadionie pozostałe 6 na stadionie Monachium .
Z drugiej strony Monachium po równo 3 zwycięstwa u siebie i 3 na wyjeżdzie .
Podobnie jest w tym sezonie w pierwszym meczu na stadionie Monachium wygrało Kaiserslautern 1:0 ........... no i czas na rewanż !
Lider od 9 spotkań jest niepokonany , goście w ostatnich 10 spotkaniach 6 zwycięstw .
Lider praktycznie jest już jedną nogą w 1 bundeslidze , goście raczej teoretycnie z nikłymi szansami na baraże więc mogą grać na luzie a,że historia lubi się powtarzać co akurat w tej parze bardzo często bywało zaryzykuję zwycięstwo Monachijczyków !
 
stanley-63 793,7K

stanley-63

Typer
German 2nd Bundesliga 2009/2010
Ahlen - Duisburg
Typ - Duisburg wygra a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs - 3,7
Buk : Gamebookers
Analiza :
Duisburg który zajmuje obecnie 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 45 pkt. i jeszcze teoretycznie ma szanse na grę w barażach o awans do 1 bundesligi wyjeżdza dziś na stadion ostatniego zespołu Rot-Weiss Ahlen .
Ja większe szanse wygranej daję gościom dlaczego ?
Goście o wiele lepiej prezentują się na wyjazdach niż u siebie , natomiast gospodarze u siebie fatalnie zajmują ostatnie miejsce w tej klasyfikacji na 14 spotkań u siebie zaledwie 2 zwycięstwa 2 remisy i aż 10 porażek .
Gospodarze ostatnie 3 mecze to 3 porażki , natomiast goście ostatni mecz grali u siebie z przedostatnim Koblenz i wygrali dosyć pewnie 4:1 .
Jeżeli zaś porównamy ich bezpośrednie spotkania to tu też górą jest Duisburg jeżeli popatrzymy na wyniki ostatnich dwóch spotkań właśnie na boisku Ahlen to dwa razy górą byli goście wygrywając 2:0 i 2:1 .
Dlatego porównując to co wcześniej opisałem to liczę na przynajmniej 2:1 lub większe zwycięstwo gości !
 
billi 207

billi

Użytkownik
Fortuna Dusseldorf- FC Sankt Pauli

typ: x/x
kurs: 4.95
bukmacher: Expekt

analiza:

Spotkanie konczace 29 kolejke 2 Bundesligi.Dla obu druzyn bardzo wazny mecz mogacy rozsztrzygnac losy awansu. Sankt Pauli 2 miejsce w lidze ze strata 6 punktow , ale maja o 1 spotkanie mniej rozegrane.Dusseldorf zajmuje 5 miejsce i do miejsca 3-go , ktore umozliwia gre w play-off&#39;ach traca 8 punktow , ale rowzniez maja jeden mecz zalegly . Dusseldorf to druzyna wlasnego boiska jednak ostatnio nie sa w najwyzszej formie , swietna passe zwyciestw w Dusseldorfie przelamaly dwa bezbramkowe remisy z Kaiseslautern i Greuther Furth. Sankt Pauli ostatnie spotkanie wyjazdowe wygralo skromnie z Energie Cottbus lecz 2 poprzednie przegralo z 1860 Monachium i Kaiseslautern. Ostatni mecz zakonczyl sie skromnym zwyciestwem dzisiejszych gosci (2-1). Obie druzyny w przypadku zwyciestwa/remisu moga bardzo wiele stracic lub bardzo wiele zyskac , wg. mnie to wlasnie zadecyduje o asekuracyjnym stylu gry obu zespolow. Sankt PAuli dobrze wie jak gra Fortuna na wlasnym boisku i postara sie zagrac chociaz na remis.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom