>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

2. Grand Prix Malezji [22-24.03.2013]

Status
Zamknięty.
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Grand Prix Malezji – Sepang [22-24.03.2013]



22 marca (Piątek) ▶

03:00 - 04:30 #1 trening
07:00 - 08:30 #2 trening

23 marca (Sobota) ▶

06:00 - 07:00 #3 trening
09:00 Kwalifikacje

24 marca (Niedziela) ▶

09:00 Wyścig


Info o torze ▶


Nazwa toru: Sepang International Circuit
Lokalizacja: Kuala Lumpur, Malezja
Pierwsze Grand Prix: 1999
Długość toru: 5.543km
Liczba okrążeń: 56
Całkowity dystans wyścigu: 310.408km
Rekord toru: 1:34.223
Rekordzista toru: J.P. Montoya (Williams)
Zwycięzca w sezonie 2012: Fernando Alonso (Ferrari)
Zwycięzca PP w sezonie 2012: Lewis Hamilton (McLaren)​

Wyniki z sezonu 2012 ▶



Nie zwalniamy tempa i po kilku dniach witamy Malezję. Czy w stawce dojdzie to jakiś zmian w porównaniu do Australii? Póki co Lotusy, Ferrari i Red Bulle dyktują tempo. Dla zespołu Force India udany początek co mnie bardzo cieszy. Dla Mercedesa w połowie udane GP za sprawą nie ukończenia wyścigu Nico Rosberga z powodu awarii elektryki w jego bolidzie. Największy zawód to postawa McLarena w Melbourne. Prognoza pogody na weekend wyścigowy w Kuala Lumpur zapowiada się niestety na podobną jak w Melbourne czyli zmienna aura, mieszanka deszczu ze słońcem…

W Melbourne pojawiły się informacje, że trzykrotny mistrz świata przedłużył kontrakt z Red Bullem na lata 2014 i 2015, podpisując też opcję na sezon 2016. Także jeżeli to prawda to gratulacje dla Sebastiana, bo to najlepsza decyzja jaką mógł podjąć ????

Zapraszam do dyskusji oraz pisania analiz :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kukanoya 12

kukanoya

Użytkownik
SC podczas wyścigu - TAK @1,44 ⛔ bet365

SC na Sepang od 2000 roku pojawiał się zaledwie 4 razy. Raz za sprawą konieczności usunięcia odłamków po kolizji na pierwszym okrążeniu i 3 razy z powodu deszczu (&#39;01, &#39;09, &#39;12). W niedzielę ma być całkowite zachmurzenie, jest zapowiedź burz w godzinach wyścigu. Deszcz daje nam praktycznie 100% gwarancję SC.

Adrian Sutil - Zakończy w punktach - TAK @ 1,66 ⛔ bet365 SFI dało ciała

Sutil pokazał w poprzednim wyścigu, że roczna przerwa w startach niczego mu nie ujęła. Myślę, że powtórzy swój dobry wynik z Melbourne. Bolid SFI jest w bardzo dobrej formie. Wyższym pozycjom sprzyja katastrofalna kondycja McLarena, która wg mnie jeszcze w Malezji nie ulegnie poprawie. Co ciekawe taki sam kurs jest na Sergio Pereza co jest dość dziwne, bo przy aktualnej dyspozycji Maca powinien być wyższy.

Nico Hulkenberg - Zakończy w punktach - TAK @2,1 ✅ bet365

W Meblourne Nico zakwalifikował się na 11 miejsce i gdyby nie awaria pewnie by przyjechał z punktami, jak nie w TOP6. Wg mnie to jeden z najlepszych młodych kierowców obecnej stawki. W poprzednim sezonie punktował w ponad połowie wyścigów.

Przewaga (Q) - 0,15 - 0,25 włącznie @3,5 ⛔ bet365

Kwalifikacyjna forma Vettela (bo jego wskazuję na zwycięzcę qual) wskazywałaby na większą różnicę (w Melbourne było to 0,420) jednak myślę, że RBR nieco zmieni ustawienia na korzyść wyścigu lekkim kosztem tempa w kwalifikacjach.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja wstrzymuję się z jakimkolwiek typowaniem na razie, bo po poprzednim GP nie mam zamiaru znowu liczyć na pogodę, która ma wyglądać podczas weekendu w Malezji tak:

Jeśli będzie potwierdzenie że ma być taka pogoda w niedziele, to SC można śmiało grać bo kursy są dość wysokie patrząc na te prognozy, tylko właśnie, prognozy nie zawsze się sprawdzają.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
http://www.yr.no/place/Malaysia/Selangor/Sepang/
Najlepsza strona z pogodą jaką spotkałem, norweska strona. Jak sprawdzam pogodę to w 99% się zgadza (oczywiście w Polsce i nie tylko). Język można zmienić w prawym górnym rogu.
Nad tymi morzami i w tej strefie to cho*era wie co się może wydarzyć.
Także ten tego silne opady deszczu zapowiadają. (6,3mm) ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kukanoya 12

kukanoya

Użytkownik
Po dwóch pierwszych treningach w czołówce RBR, Lotus i Ferrari. Przed trzecim treningiem kusząco wyglądają kursy na P1 Raikkonena, w granicach 5,00 - 6,00.
Jak myślicie, warto zagrać?
Podobno RBR zmaga się z oponami, a Kimi swoje najlepsze okrążenie przejechał na lekko mokrej nawierzchni i nie było ono w dodatku do końca czyste.
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
kursy na P1 Raikkonena, w granicach 5,00 - 6,00. Jak myślicie, warto zagrać?
Oczywiście, że warto zagrać. Kimi spisuje się tutaj znakomicie, wyjeżdża na jedno pomiarowe okrążenie i już wskakuje na czoło tabele - imponujące. Dodatkowo zaskoczył mnie swoją wypowiedzią: Jeździliśmy dziś z dość dużą ilością paliwa. No ciekawe jakie czasy uzyska gdy będzie miał minimum paliwa w zbiorniku.
Zwycięzca Q - Kimi Raikkonen @5,5⛔ Expekt
Pytanie do was. Kto uzyskał swój najlepszy czas podczas FP2 na twardej mieszance ?
 
kukanoya 12

kukanoya

Użytkownik
Zatem
wygra Q - Kimi Raikkonen @6,00 ⛔Bet365 a miało być tak pięknie
Zagram jeszcze jokera:
pierwszy kierowca na pitstop - Jenson Button @9,00 ⛔ Bet365
Przegapiłam kiedy kurs był 13,00. Mit Buttona mistrza w dbaniu o opony realizuje się tylko wtedy kiedy Jenson dobrze wstrzeli się w ustawienia set-up-u. W aktualnej sytuacji nie jest to możliwe. W Australii zjechał jako pierwszy. Zakładając, że przy obecnej formie McLarena, aby dostać się do Q3 będzie musiał założyć pośrednie opony scenariusz z pierwszym zjazdem może się powtórzyć i wystartuje na używanych gumach.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Również nie rozumiem tych kursów na Kimiego i myślę że po takich kursach można śmiało grać na jego zwycięstwo w jutrzejszych kwalifikacjach. Lotus jeszcze za czasów kiedy jeździł tam Kubica miał potencjał, kiedy przychodził tam Kimi ciągle był to mocny z zespół ale tylko z potencjałem który coraz bardziej był wykorzystywany. Konstrukcja Lotusa w ubiegłym sezonie był mocna, ale przede wszystkim praktycznie bez awaryjna, Kimi tylko raz nie dojechał na punktowanym miejscu. W tym sezonie nie jest to już zespół z potencjałem tylko ścisła czołówka i możliwe że mają nawet najlepszy bolid w stawce. W treningach był odpowiednio drugi i pierwszy, a widać po czasach że mają tempo na poziome RBR, a może i nawet lepsze jeśli wierzyć słowom Kimiego że jeździli z dużą ilością paliwa. W ubiegłym sezonie Lotus spisywał się najlepiej podczas gdy było gorąco, jutro ma być ponad 30 stopni. Loterii nie powinno być bo jeśli będzie bardzo dużo wody na torze to kwalifikacje będą na pewno przerwane, w poprzednim wyścigu można spokojnie było jeździł i nie przerywać kwalifikacji, a jednak kwalifikacje odbyły się następnego dnia. Jeśli będzie nawet mokry tor to myślę że Kimi ma również duże szanse na PP bo po prostu potrafi jeździł w takich warunkach. Sam Kimi mówi nawet o tym że z bolidem nie ma żadnych problemów, a po wynikach widać że jest również naprawdę szybki, nie wiem jak można wystawiać kursy na poziomie ok. 2,00 na Vettela jeśli widać wyraźnie że Lotus jest porównywalnie szybki jeśli nie szybszy. Nic nie pisałem tutaj o Grosjeanie bo mimo że stawiałem na niego w kwalifikacjach do GP Australii w parze z właśnie z Kimi to jednak na obecną chwilę odstaję on sporo od swojego partnera z zespołu jeśli chodzi i o tempo jednego okrążenia jak i tempo wyścigowe.
Wygra kwalifikacje: Kimi Raikkonen @ 6,00 Bet365 ⛔
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
nie wiem jak można wystawiać kursy na poziomie ok. 2,00 na Vettela jeśli widać wyraźnie że Lotus jest porównywalnie szybki jeśli nie szybszy.
Mnie nie dziwią takie kursy na Vettela. Bądź co bądź dominuje on w kwalifikacjach od trzech lat. Ten sezon również rozpoczął od PP w Australii. Tutaj w Malezji odpowiednio 3 i 2 w treningach więc dlaczeko buki nie miały by go uznać za faworyta?. Ale oczywiście obecna sytuacja nie jest adekwatna do kursów. Raikkonen tak jak pisałem wyżej jeździ w Malezji znakomicie. Warto dodać, że posiada on pakiet poprawek w swoim bolidzie m.in. nowy wydech i dlatego jest tak widoczna różnica między Kimim a jego kolegą z teamu-Grosjeanem.
Z moich informacji wynika, że niestety jutro będziemy mieć znów mokre kwalifikacje. Sądzę jednak, że i w takim warunkach Raikkonen sobie poradzi. Także Alonso może włączyć się do walki o PP. Seba i Redbull męczy się ze szybko zużywającym się ogumieniem i myślę, że jutro będą zmuszeni oszczędzać komplety opon aby nie zabrakło im ich na wyścig, który odbędzie się na sucho i w przypadku Redbulla myślę, że zobaczymy trzy pit-stopy.
Pole Position:
Sebastian Vettel - others @1,72⛔ Tobet
Ferrari również świetnie poczynia sobie w Malezji. Cieszych może optymalna forma Massy i długo wyczekiwana walka w tym zespole pomiędzy Massą, a Alonso nie tylko w wyścigu ale obecnie również w kwalach. Myślę, że Alonso musi się sprężyć gdyż obecnie to Massa wygląda na szybszego na pojedynczym okrążeniu. Ale wracając... Alonso po treningach twierdzi że mógł pojechać szybciej na swoim najszybszym okrążeniu i zając wyższe miejsce w tabeli - ja wierzę, w końcu prawie 0,4s straty do Massy, no to trochę za dużo.
Co innego Mercedes. Od początku weekend traci wyraźnie do czołówki. No ale coś za coś. Team ten postanowił skupić się na tempie wyścigowym kosztem trenowania i ustawiana bolidu na kwalifikacje. Taktyka ta może i zaowocuje w niedziele ale jutro fajerwerków z ich strony w czasówce nie ma się co spodziewać. Tak więc:
Q
Alonso - Hamilton @1,85✅ Expekt
Rosberg - Massa @1,85✅ Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Ja spróbuję delikatnie Hamilton - Rosberg 2 @2.75
W drugim sektorze Lewis traci niecałe 0.4 sec do Nico. Na 1 i 3 jest szybszy o ok 0,1 sec.
e. Odwołuję, właśnie doszły wyniki Practice 3. Nico traci około 0,4 sec.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Giedo van der Garde - Charles Pic @3.0 kwale expekt ⛔ ⛔ ⛔ na suchym Pic lepszy

Miałem napisana analizę na komputerze ale wczoraj zapomniałem wkleic, a teraz nie mam dostępu i pisze z telefonu. Do rzeczy bo do kwali 15 minut... Holender i Francuz znają się jak lyse konie z serii GP2 gdzie dzielili takze jeden garaż w barwa addax i między nimi nie było znacznej różnicy. Skąd wiec takie faworyzowanie Pica przez oddsmakerow? Amo dlatego ze on już ma 1 sezon za sobą w F1. Z wyników jakie były do tej pory chodzi mi o treningi lepiej prezentuje się Giedo, natomiast Pic radzi sobie nieco lepiej w wyścigu. W 3FP niemiarodajny bo w Q zapowiadany jest deszcz a tam wtedy widzę 60:40 procent szans dla Holendrzy. Good luck
 
kukanoya 12

kukanoya

Użytkownik
No to monsun nam dziś nieco potrollował. :;/:

Vettel ewidentnie ustawienia na deszcz. Jeżeli start będzie suchy, to jest duża szansa, że Ferki go połkną na pierwszym okrążeniu, jeżeli nie, to pewnie Seb odjedzie. Massa znowu blisko Hamiltona, mam nadzieję, że Felipe nie odda pozycji.

Ogólnie deszcz narobił wiele złego, ale i dobrego. McLareny skorzystały z sytuacji aby wślizgnąć się bez problemów do Q1. Słusznie twierdzili przed kwalifikacjami, że deszcz będzie im sprzyjał. Szkoda Hulkenberga, po raz drugi ma pecha. Chociaż nie mam pojęcia czemu zarówno on jak i Grosejan zwlekali z wyjazdem w Q2 skoro wiadomo było, że idzie deszcz. Pozostaje mieć nadzieję, że Nico ugra coś na wyborze opon.
Di Resta, oj Di Resta... Ewidentnie spalił się na mokrym torze.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ja również pobieram typ na safety car 1.5 @ betsson. Pragnę przypomnieć, że nietylko deszcz może spowodować pojawienie się srebrnego Mercedesa na torze. Jakiś głupi wypadek, awaria bolidu i mamy to samo. Także mimo, że szansa na deszcz jest duża to dodatkowo można również liczyć na jakieś niespodziewane awarie czy po prostu błędy. Wiem, że to gdybanie w ciemno, mimo wszystko liczę na ten deszcz jednakże wydaje się, że nawet i bez opadów któryś kierowca może swoim &quot;zaprosić&quot; pana Maylandera na tor.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Ja również pobieram typ na safety car 1.5 @ betsson. Pragnę przypomnieć, że nietylko deszcz może spowodować pojawienie się srebrnego Mercedesa na torze. Jakiś głupi wypadek, awaria bolidu i mamy to samo. Także mimo, że szansa na deszcz jest duża to dodatkowo można również liczyć na jakieś niespodziewane awarie czy po prostu błędy. Wiem, że to gdybanie w ciemno, mimo wszystko liczę na ten deszcz jednakże wydaje się, że nawet i bez opadów któryś kierowca może swoim &quot;zaprosić&quot; pana Maylandera na tor.
Sepang to konstrukcyjnie jeden z tych nowyszych torów, w zasadzie to pierwsze dzieło pana Hermanna Tilke jakie pojawiło się w kalendarzu królowej motosportu. Tory które powstały z jego ręki (jakże nielubiane przez wielu fanatyków Formuły 1) cechują się wysokimi standardami bezpieczeństwa i dają kierowcy bardzo duży margines błędu - oczywiście pomijam tory uliczne bo i takie ten architekt wdrożył do kalendarza. Moim zdaniem do wyjazdu SC nie dojdzie poprzez żaden wypadek spowodowany przez kierowce, o ile nie wydarzy się to przy starcie do wyścigu, czy też zawodnik nie zatrzyma się na środku toru wskutek awarii. Jest za dużo miejsca na poboczach aby samochód bezpieczeństwa był konieczny przy drobniejszych incydentach. Warto też wspomnieć, że każda żwirowa pułapka została zastąpiona przez asfalt - co także ułatwia życie kierowcom.
Wielu pisze o pogodzie, że będzie padać, że ma lać, że może nawet wyścig się nie odbędzie. Moim zdaniem Malezja to takie specyficzne miejsce, że ten deszcz też wcale nie jest tak wysoko prawdopodobny jakby to mogło się zdawać. Oczywiście chciałbym powtórkę z Grand Prix Malezji z 2001 roku, gdy po kilkunastu okrążeniach tor odwiedził monsum i wyścig od razu stał się fascynujący - takiego czegoś się nikt wtedy nie spodziewał. Dziś deszczu spodziewa się każdy, więc może będzie na odwrót znając specyfikę tego miejsca. A jeżeli będzie deszcz to też zależy w jakiej skali, bo sam deszczyk też &quot;raczej&quot; nie powinien powodować wyjazdu na tor Bernda Mayländera.
Safety Car - NIE @2,40 Bet365✅
Na jakiej pozycji zakończy Kimi Raikkonen?
- na 6. miejsce lub grosze @3,50 Bet365
✅
Króciutka Analiza: Startuje z 7 pozycji, więc gdyby rozliczyć zakład na starcie to jest on wygrany. Sam Kimi Raikkonen nie musi mieć tyle szczęścia z taktyką (zostać zlekceważony przez czołówkę) jak było to w Melbourne. Patrząc na zawodników startujących przed nim nie będzie mu łatwo awansować, no po za Rosbergiem z którym na pewno nawiąże walkę i a po ewentualnym pokonaniu go w wyścigu daje to wciąż pozycję która rozlicza zakład jako wygrany. Dziś przekonamy się o rzeczywistej szybkości Renault. Value.

Zakończy na Pozycji Punktowanej?
- Sergio Perez @2,00 Bet365
✅
Na torze w Sepang Sergio czuje się świetnie (pierwsze podium w karierze w ubiegłym sezonie). Startuje z pozycji 10 czyli &quot;w punktach&quot; a za sobą ma Grosjeana - i jest to jedyny zawodnik który może mu zagrozić. W Melbourne górą był Francuz i on zgarnął honorowy 1-punkcik pokonując o 0,6 sek na mecie Sergio Pereza, może tym razem Checo się zrewanżuje. Value.

H2H
Vettel - Alonso
- Sebastian Vettel @2,10 Bet365
✅

Wygra Grupę 3 (Hulkenberg, Di Resta, Ricciardo, Gutierrez)
Paul Di Resta @2,40 Bet365
⛔
Zakłady na grupy są bardzo ciekawe i w tym sezonie zamierzam się temu przyjrzeć. Paul Di Resta zawsze lepiej radził sobie w wyścigu w stosunku do kwalifikacji (w zeszłym sezonie awans z 14. pozycji na 7. na mecie) a na ten moment Force India jest przed Sauberem i Toro Rosso. Podczas kwalifikacji Di Resta nie zdążył wykonać szybkiego okrążenia na suchej nitce toru, stąd też startuje najniżej spośród wymienionej czwórki - w Q1 wygrał z każdym o 0,5 sek.

Koniec Pierwszego Okrążenia
Mark Webber 5. miejsce lub lepsze @2,00 Bet365
✅
W Australii nie zadziałał KERS przy starcie - co jest ogromną stratą. Dodatkowo startował po brudnej stronie toru. Webber nie jest królem startów, ale co wyścig pozycji na starcie nie będzie tracił
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Na jakiej pozycji zakończy Kimi Raikkonen? - na 6. miejsce lub grosze @3,50 Bet365 Króciutka Analiza: Startuje z 7 pozycji
Kimi Raikkonen został cofnięty na starcie o 3 miejsca w dól za blokowanie Rosberga w Q3. W rezultacie wystartuje z 10 miejsca tuż przed swoim kolegą z zespołu. Także tym bardziej dobry typ✅.
Przychylam się do braku SC w jutrzejszym wyścigu. O torze wszytko zostało napisane i dodatkowo wyścig zapowiada się na sucho.
Safety Car - NIE @2,4✅ Expekt
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ciekawa oferta myślę że pierwszych sześciu ma szanse ukończyć wyścig co daje kurs ~2
a ja myślę, że Twój post powinien czym prędzej wylecieć z tego działu :]
z typami na wyścig radzę się wstrzymać troszkę, bo podczas kwalifikacji aż nadto uwidoczniły się różnice pomiędzy zespołami w kwestii ustawień na wyścig. Jeśli będzie sucho, to już mam przygotowany pewien typ h2h, ale to jeśli będzie sucho przynajmniej na początku, bo jak wiadomo, tam w każdej chwili może trochę pokropić...
Zachęcam do nastawienia budzika na 8:00 z minutami i czekania na przekaz tv oraz obraz radarów pogodowych;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jean-Eric Vergne vs Daniel Ricciardo @ 2,40 Expekt ✅
Dzieli ich zaledwie różnica dwóch linii, Vergne o wiele lepiej jeździ podczas samych wyścigów niż kręci pojedyncze okrążenia w kwalifikacjach, po prostu jego tempo wyścigowe jest lepsze niż Ricciado. W ubiegłym sezonie mimo że Ricciardo był aż 14 razy na lepszym miejscu w kwalifikacjach niż jego partner z zespołu to zdobył tylko 10 punktów w generalce, Vergne 16. W ubiegłym sezonie na tym torze Ricciardo startował trzy pozycję wyżej niż Vergne ale sam wyścig skończył cztery pozycje niżej niż jego partner z zespołu.
SC w wyścigu - NIE @ 2,40 Expekt ✅
Jeden z najnowocześniejszych torów F1, a jak wiadomo teraz bardzo dba się o bezpieczeństwo zawodników co mogliśmy zobaczyć podczas kwalifikacji w Australii. Przede wszystkim jutro ma padać, ale najwcześniej po zakończeniu wyścigu tak więc jutro zapowiada się wyścig na suchym torze. Szerokie pobocza więc tutaj raczej jest mało miejsc gdzie przy ewentualnym wypadnięciu któregoś z bolidów wyjedzie SC. W stawce startuje jeden zespół mniej niż w ubiegłym sezonie, mimo pięciu debiutantów żadnej z nich nie jest drugim Grosjeanem tak więc jutro na suchym torze raczej SC nie będzie potrzebny.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
a ja myślę, że Twój post powinien czym prędzej wylecieć z tego działu :]
z typami na wyścig radzę się wstrzymać troszkę, bo podczas kwalifikacji aż nadto uwidoczniły się różnice pomiędzy zespołami w kwestii ustawień na wyścig. Jeśli będzie sucho, to już mam przygotowany pewien typ h2h, ale to jeśli będzie sucho przynajmniej na początku, bo jak wiadomo, tam w każdej chwili może trochę pokropić...
Zachęcam do nastawienia budzika na 8:00 z minutami i czekania na przekaz tv oraz obraz radarów pogodowych;)
a o czym konkretnie Obserwator mówisz ? między którymi zespołami są te duże różnice i jakie pary miałbyś na oku bo zakładamy , że będzie sucho jutro. Pytam, bo rano nie będę miał okazji wejść na forum a chętnie bym poznał twoją opinię . Innych oczywiście różnie , jak widzicie czołówkę jeżeli będzie suchy wyścig ? Na tym torze sporo wyprzedzeń może być czy raczej jak się ustawią w ciągu pierwszych kilku kółek to potem ciężko ?
doda tylko od siebie , że wydaje mi się fajna para Massa - Raikonen 1 oraz Perez - Di Resta 1 co myślicie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gmark 765

gmark

Użytkownik
Na Sepang z pewnością będzie dużo manewrów wyprzedzania. Co do ustawień na sucho-mokro to widać, że taki Newey wygenerował 50kg docisku więcej na mokrym i stąd PP Sebastiana. Byki moim zdaniem ustawione są na mokro, Lotus typowo na sucho - reszta trudno cokolwiek powiedzieć.
Parki H2H które podałeś wyglądają całkiem spoko. W mojej opini warto zagrać na Alonso z Massa. Widać było na Melbourne kiedy oboje mieli pusty tor to Massa nie mógł utrzymać tempa Alonso - a w pierwszej części wyścigu Alonso podążał jak cień za Massą, więc z pewnością mógł być szybszy. Wniosek, Alonso w moim odczuciu jest bardziej kompletny, popełniający mniej błędów, lepiej czytający wyścig i to pod wyścig zazwyczaj się ustawia. Dla Brazylijczyka zazwyczaj ważniejsze są w kwalifikacje - po dobrych potrafi utrzymać się wysoko podczas wyścigu, po słabych kompletnie sobie nie radzi.
 
dzoker 32

dzoker

Użytkownik
Massa - Raikkonen @ 1.66 Bet365
Wydaje się być bardzo fajnym typem , Massa startuje z 2 pola , Raikkonen po cofnięciu z 10 , do tego Ferrari w Malezji są bardzo szybkie . Kimi narzekał na swoje auto podczas treningów i kwalifikacji . Jeśli Massie nie zdarzy się nic złego typu wypadek , spokojnie wygra z Raikkonenem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom