>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 kolejka Bundesligi [27-29 sierpnia 2010r]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Na inauguracje mieliśmy trzy hity. Bayern- Wolfsburg, HSV- Schalke i Dortmund-Leverkusen. W najbliższej kolejce najciekawiej zapowiada się mecz Stuttgartu z Dortmundem.
Bayern po wygranej z Wolfsburgiem, dzięki bramce Schweinsteigera z 91min teraz czeka wyjazd do beniaminka z Kaiserslautern. Ładną bramke w meczu z Wilkami wypracował duet Kroos- Mueller. Patrząc na ich swobode w grze można tylko podziwiac.
Hoffenheim zmiażdzył Werder Brema aż 4:1. To był fatalny mecz zawodników z Bremy.
Bardzo dobrze zaprezentował się Hamburg w starciu z Schalke. Oskrzydlające akcje Pitroipy i Elia mogły siię podobac. W środku pola świetnie opanował gre duet Ze Roberto - Jarolim, a w ataku błyszczał Ruud van Nistelrooy. Zdobył dwa gole, a miał okazje na kolejne. Tuż przed przerwą bezpośrednio z rzutu wolnego trafił w poprzeczke! Warto zwrócic uwage na kurs na HSV w meczu z Frankfurtem.
Dobrym typem dla mnie wydaje się też wygrana Wolfsburga. Na Allianz Arena pierwszą połowe przespali całkowicie, ale kiedy w drugiej zaczeli wkońcu atakowac to mogli nawet wygrac! Wchodzili w obrone Bayernu jak w masło, w słupek trafił Mandzukic. Przeciwko Mainz myślę, że u siebie sobie poradzą.
Zapraszam do dyskusji ;)
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP

Nurnberg - Freiburg ⛔
kurs: 2,00
5/10
W pierwszej kolejce Bundesligi gospodarze sprawili niespodziankę i zremisowali z mocną Borussią M&#39;Gladbach 1:1 zaś goście sobotniego spotkania przegrali z beniaminkiem ST Pauli 1:3. Jeśli chodzi o gospodarzy ostatni mecz zagrali bardzo dobrze. Pinola straszył strzałami z dystansu, bramkarz widać jest mocnym punktem zespołu ,miał parę ładnych parad w pierwszym meczu. Widać , że piłkarze z Nurnbergi się nie obijali w okresie przygotowawczym i mają ochotę na pozostanie w Bundeslidze.Według mnie na prawdę rozegrali dobre spotkanie z M&#39;Gladbach i jestem pewien, że wystarczy to na słabiutki Freiburg. Co do gości, ich gra wygląda tragicznie, brak pomysłu na rozgrywanie piłek, obrońcy popełniają błędy na każdym kroku, dla mnie ten zespół po pierwszej kolejce jest pierwszym pewniakiem do spadku z ligi. Brak zrozumienia w każdej formacji więcej przypadku jak gry z pomysłu.

Wolfsburg - Mainz ⛔
kurs: 1,60
5/10
Gospodarze po pierwszym meczu mimo porażki z Mistrzem Niemiec mogą być dobrej myśli jeśli chodzi o potyczkę z przyjezdnymi - Mainz , którzy wygrali u siebie z VFB 2:0. Jak dla mnie jest to drugi typ , który warto zagrać po przyzwoitym kursie. Ostatni mecz Werderu powinien zakończyć się najmniej REMISEM. Widzieliśmy, że potrafią się oni spiąć i zagrać nawet lepiej od obecnych mistrzów, brakowało szczęścia i skuteczności i jak to często bywa w futbolu niewykorzystane sytuacje, które sprawił im Bayern zemściły się w 90 minucie meczu po golu Schweinsteigera na 2:1. Jeśli poprawią skuteczność powinni spokojnie rozprawić się z przyjezdnymi , którzy mieli trochę szczęścia w meczu z Vfb, które nie wykorzystało karnego i kto wie jakby się wtedy potoczyły losy tego meczu. Mainz pokazało, że ma kim straszyć w napadzie ale na drużynę jaką jest Werder według mnie to nie wystarczy . Myślę, że trener Mclaren jak i cała ekipa wyciągną wnioski z meczu z Bayernem i pokażą , że są na prawdę mocnym zespołem i wygrają pewnie strzelając parę bramek ????​
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Spotkanie: Kaiserslautern- Bayern
Typ: 2
Analiza:
W tym meczu faworyt moze byc tylko jeden- Bayern Monachium. Jest to druzyna ulozona z aspiracjami na kolejny tytul mistrza Niemiec. Troche na innym biegunie znajduje sie Kaiserslautern ktore mysli o utrzymaniu sie w Bundeslidze. Do skladu Bawarczykow powrocil Olic, przez co sila razenia bedzie jeszcze wieksza, w dodatku chec na bramke ma Klose, ktory przez wiele lat byl pilkarzem Czerwonych Diabłów.
Kaiserslautern nie ma za bardzo kim postrzaszyc, i mimo ze w przed sezonowych sparingach spisywali sie dobrze to nie wroze im w tym meczu nic innego jak tylko porazke.
 
M 0

mate_wpr

Użytkownik
Mecz: Kaiserslautern - Bayern
Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1.7 (sportingbet)
generalnie faworyt jest jasny. Moją uwagę zwróciła jednak obrona Bayernu, która nie jest jakimś monolitem. &#39;Lautern pokazali, że potrafią zdobywać bramki w meczu z Koeln. Wiem, że przez cały mecz grali z przewagą jednego zawodnika, ale nie zawsze sprzyja to wysokim wynikom (głeboka defensywa osłabionej drużyny). Atak Hoffer-Lakić prezentuje się całkiem solidnie. Druga sprawa to fakt, że Kaiserslautern to beniaminek. Chyba wszyscy wiedzą, jak beniaminki grają na początku sezonu ;) Za ich sprawą często zdarzają się niespodzianki. Remis mnie nie zdziwi, choć oczywiście ciągle większe szanse daje Bayernowi. Wynik 1:2 wygląda możliwie.
Przy okazji sprawdziłem plan transmisji w TV z 2. kolejki Bundesligi. Dla zainteresowanych przedstawia się on następująco:
Eurosport 2
Piątek:
Kaiserslautern - Bayern 20.30 NA ŻYWO

Sobota:
Schalke - Hannover 15.30 NA ŻYWO
Werder - Koeln 17.30 (skrót)
St. Pauli - Hoffenheim 18.30 NA ŻYWO

Niedziela:
Bayer - Moenchengladbach 15:30 NA ŻYWO
Stuttgart - Dortmund 17.30 NA ŻYWO
skróty meczów 2. kolejki 19:30
trafionego weekendu;)
pzdr
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Spotkanie: Kaiserslautern- Bayern
Typ: 2

Analiza:
W tym meczu faworyt moze byc tylko jeden- Bayern Monachium. Jest to druzyna ulozona z aspiracjami na kolejny tytul mistrza Niemiec. Troche na innym biegunie znajduje sie Kaiserslautern ktore mysli o utrzymaniu sie w Bundeslidze. Do skladu Bawarczykow powrocil Olic, przez co sila razenia bedzie jeszcze wieksza, w dodatku chec na bramke ma Klose, ktory przez wiele lat byl pilkarzem Czerwonych Diabłów.
Kaiserslautern nie ma za bardzo kim postrzaszyc, i mimo ze w przed sezonowych sparingach spisywali sie dobrze to nie wroze im w tym meczu nic innego jak tylko porazke.
Dlaczego uważasz że K&#39;lautern jest na innym biegunie? Jeżeli awansowali do najwyższej klasy rozgrywek niemieckich, dobrze spisywali się w w meczach towarzyskich i w pierwszej kolejce pokonali na wyjeździe FC Koln to chyab nie świadczy o tym że są na innym biegunie niż Bayern, fakt że nie maja takich gwiazd ale atutem dziś będzie ich własne podwórko. Nie twierdzę że wygrają ale myślę że są w stanie strzelić bramke u siebie i moim typem jest:

Obie drużyny strzelą bramkę - 1,66 bet365
1,78 fortuna
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Wolfsburg - Mainz
Typ: 1
Kurs: 1,57
Bet365

Kurs mały na mecz, który wydaje się być wyrównanym. Mainz to, jak zawsze na początku, zespół, który jest maszynką do nabijania punktów. Nie przypominam sobie słabego ich startu w 1 BL. Typowanie przeciwko nim na początku sezonu musi mieć porządne powody. Tym powodem jest Wolfsburg a dokładniej to, że Wilki porządnie się wzmocniły, zatrzymały Dzeko i w pierwszym meczu z Bayernem sporo sił napsuli Bawarczykom. Widać dobre przygotowanie kondycyjne, organizacja gry jeszcze nie najlepsza, ale na początku drugiej połowy w meczu z Bayernem mogli spokojnie strzelić z 3 bramki. Mainz przede wszystkim gra niesione swoją pasją gry, bo zawodników mają przeciętnych a do tego odszedł Bance - najlepszy strzelec w poprzednim sezonie. Jednak jego braku nie było widać w meczu z VFB Stuttgart. Mainz wygrało tamto spotkanie 2:0 a mogło i wyżej. Stuttgart jest jednak w słabej formie a ich defensywa była objeżdżana jak dzieci i właśnie tak wygladają ci zawodnicy. Teraz Mainz stanie przed lepszą defensywą, bardziej zorganizowaną grą i zobaczymy jak sobie poradzą. Sezon temu z 4 sytuacji strzelili 3 bramki i udało im się wywieźć remis 3:3. Wetklo (bramkarz Mainz) w pierwszym spotkaniu bronił bardzo dobrze, ale nie można zapominać, ze jest on tylko zmiennikiem obecnie kontuzjowanego Heinza Mullera. Nie wiadomo czy uda mu się, przy lepszych przeciwnikach, znów bronic co sie da.
Warto też zwrócić uwagę, że kiedy obie drużyny spotykały się na boisku to padało zwykle wiele bramek. Zaledwie dwa razy, na osiem pierwszoligowych spotkań tych drużyn, padł under. Miało to miejsce dwa razy na stadionie Mainz, kiedy to Wilki wygrywały dwa razy 2:0. Dwa poprzednie spotkania na Volkswagen Arena to remis 3:3 i zwycięstwo 3:2 drużyny domowej. Także można również zagrać over, choć trzeba pamiętać, ze w pierwszych kolejkach BL mogą dziać się różne rzeczy, poza tym na over jest taki sam kurs jak na zwycięstwo Wilków.

Werder - Koln
Typ: over 2,5
Kurs: 1,53
Bet365
Drugie wybrane przeze mnie spotkanie to mecz Werderu z Koln. Wszyscy widzieli co się działo z Werderem przez ostatni tydzień. 1:4 z Hoffenheim a później 2:3 z Sampdorią. Przyczyna tego, że Werder w 2 meczach stracił aż 7 bramek? Jak dla mnie bardzo prosta: kontuzja Naldo oraz beznadziejny Pasanen na lewej obronie. W środku obrony gra teraz Prodl, który nie jest zły, ale to nie ten poziom co Brazylijczyk, popełnia sporo błędów taktycznych, ale to i tak nic w porównaniu do Fina. Już w meczu z Hoffenheim pokazał klasę, gdzie objeżdżali go wszyscy, łącznie z prawym obrońcą Hoffe - Beckiem. Fin nie trzyma linii, często zostaje z tyłu co pozwala przeciwnikowi zagrać niebezpieczne prostopadłe podania. Ewentualnie za niego zagra Boenisch, ale tutaj będzie niewielka poprawa, bo Sebastian również popełnia sporo błędów, ale mimo wszystko lepiej sprawuje się w defensywie jak i ofensywie. Drugi problem Werderu to to, że w środku pola gra Borowski, który w drugi sezon w Werderze (po powrocie) wchodzi z taką samą słabą formą w jakiej był rok temu. Brak Ozila i jego następcy (Wesley nie może grać, bo nie dotarły papiery z Brazylii jeszcze) utrudnia sprawę w konstruowaniu akcji. Grający bardzo dobrze w pierwszym meczu z Sampdorią Hunt jest kontuzjowany. Brak Almeidy w ataku oznacza, że trzeba będzie się zdać na Rosenberga, który może zagrać super, ale może też zagrać jak zwykle, czyli tak, że nie widać go na boisku aż do zmiany. Jedyna postać, która ciągnie ten zespół to Frings i Pizza w ataku. Wiadomo, że Werder to druga najlepsze ofensywa poprzedniego sezonu, jednak teraz muszą grać jak to bywa u nich na początku sezonu, czyli strzelić wiecej niż stracimy. Przeciwnik do tego jest dobry, bo Koln straciło środkowego obrońcę, który był ich chyba najlepszym, bo Geromel poprzedni sezon miał średni, czyli Mohammada. Zresztą Portugalczyka nie ma w kadrze na to spotkanie z powodu zaległości treningowych.Ciekawi mnie jak będzie się sprawowała ekpia Podolskiego i jak on sam, czy w końcu zacznie i w klubie grać jak w reprezentacji? Koln w zeszłym sezonie mało strzelało, mało traciło. Teraz stracili na starcie aż 3 bramki a problem ze strzelaniem pozostał. Jednak kiedy będą grać 11 na 11 mają szansę na strzelenie tej jeden, chociaż bramki. Przy takich defensywach obu zespołów jest spora szansa, ze przynajmniej 3 bramki padną.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Dlaczego uważasz że K&#39;lautern jest na innym biegunie? Jeżeli awansowali do najwyższej klasy rozgrywek niemieckich, dobrze spisywali się w w meczach towarzyskich i w pierwszej kolejce pokonali na wyjeździe FC Koln to chyab nie świadczy o tym że są na innym biegunie niż Bayern, fakt że nie maja takich gwiazd ale atutem dziś będzie ich własne podwórko. Nie twierdzę że wygrają ale myślę że są w stanie strzelić bramke u siebie i moim typem jest:

Obie drużyny strzelą bramkę - 1,66 bet365
1,78 fortuna
typ ciekawy, ale chodzilo mi o to ze obie druzyny sa na innych biegunach, bo maja inne cele. Bayern ma ambicje na kolejny tytul i sukcesy w europie, natomiast Kaiserslautern liczy na utrzymanie, albo co najwyzej na srodek tabeli. Co do sparingow to oczywiscie pokazali sie z dobrej strony, jednak nie ma co duzo gadac, jak na razie sa zespolem o klase gorszym od Bawarczykow.
Jednak jak widac po wyniku w pilce wszystko sie moze zdarzyc.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Rzeczywiśćie z jutrzejszego rozdania Bundesligi najciekawiej wygląda typ na Wolfsburg. Wszystko idealnie opisali już t0mson i Akarin. Mi pozostaje się tylko podpisac pod tym ;)
Widziałem mecz WIilków na Allianz Arena i ten zryw w drugiej połowie zrobił na mnie wrażenie i głównie z tego powodu też gram ten typ. Dodam tylko, że spotkanie Mainz ze Stuttagrtem mogło się potoczyc inaczej gdyby Cacau wykorzystał rzut karny, ale tak się nie stało więc można pogdybac;)
Myślę, że Misimovic juz zagra w podstawowym składzie. To właśnie on rozruszał Wolfsburg po wejściu w 2poł w Monachium.
VS
WOLFSBURG - MAINZ
Typ : Wolfsburg @ 1,57 Bet365 ⛔3:4 z 3-0:;/:
-----------------------
VS
EINTRACHT FRANKFURT - HSV HAMBURG
Typ : Obie strzelą ? TAK @ 1,57 Bet365 ✅1:3
HSV w tym sezonie coś czuje ciśnie na majstra. Pod warunkiem, że graczy ominą kontuzje i przez cały sezon utrzymają dobrą dyspozycje, skład i potencjał kadrowy ku temu mają. Ruud van Nistelrooy wielka forma. Przeciwko Schalke cały zespół zagrał świetne zawody. W środku pola dwaj dyrygenci Jarolim i Ze Roberto. Skrzydła bardzo błyskotliwe tj Elia i Pitroipa. Elia będzie jedną z gwiazd tego sezonu moim zdaniem. No i supersnajper Ruud na szpicy. W dodatku mocna ławka. Eintracht zaimponował mi przede wszystkim wynikami w sparingach. Ponadto na własnym terenie potrafią rozgrywac dobre mecze. Taki typowy średniak Bundesligi. W ofensywie Halil Altintop i Amanatidis. Grek dał się poznac, że potrafi zmarnowac bardzo dogodne sytuacje, ale też stwarza spore zagrożenie pod bramką rywali.
Krótki rzut oka w h2h na boisku we Frankfurcie i wychodzi bardzo dobry typ na BTS. Z 12 ostatnich meczów Eintracht - HSV aż 11 razy padała conajmniej jedna bramka z każdej ze stron. W sumie rozważałem też opcje zagrania na HSV w tym meczu, ale wybieram bardziej asekurancki wariant tym razem. Zobaczymy czy się opłaci;)

Reszta sobotnich spoktań do mnie nie przemawia, Werder wydaje się byc kompletnie zagubiony mimo awansu do Champions League, a Koln może się przeciwstawic.
Schalke za to przemeblowana defensywa w nowym sezonie więc musi się to zgrac wszystko, a Raul póki co słabo i brak zrozumienia z partnerami więc poczekajmy aż Schalke złapie rytm.
A mecz StPauli z Hoffenheim kompletnie nie mam pomysłu co by można tutaj postawic.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wolfsburg-Mainz
typ: 1 kurs: 1,6 pinnacle
⛔
Większość została napisana. Dodam że Misimovic dziś nie zagra, jest to duża strata dla siły ofensywnej, ale dobra wiadomość że Diego go zastąpi.
Mainz miało wiele szczęscia że trafili na zły dzien Stuttgartu , bo gdy Szwaby przyspieszały to Mainz troche sie gubiło i tylko dzien konia bramkarza im uratował skóre.

Eintracht-HSV
typ: 2 kurs: 2,3
pinnacle✅
Eintracht bez Nikolova a to duża strata , zastapi go młodziak który bardzo mało gra, w dodatku nie przekonali mnie w pierwszym meczu, fajnie że gra Amanatidis cały zdrowy , kilka ciekawych wrzutek ale to za mało na HSV o czym przekonało się Schalke

Schalke-H96
typ: over 2,5 kurs:1,7 tobet
✅
Schalke po porażce na pewno zrobi wszystko by wygrać, zagra bardziej otwarcie i postara się już strzelić gola w pierwszej połowie by potem spokojniej się grało. Hannover to druzyna która w tamtym roku najwięcej traciła goli, nie potrafią się zbytnio bronić a po wygranej w 1kolejce na pewno są podbudowani , na ataku mają bardzo szybkiego ale tez samolubnego Ya Konana, a przy braku Howedesa dziś jest szansa że i Hannover ustrzeli gola. Kurs na pewno lepszy od wygranej Schalke oraz moim zdaniem bardziej pewny.
 
M 0

maleczks

Użytkownik
Co do meczu Wilków z FSV Mainz... mój post z wczoraj:
Ogólnie rzecz biorąc cały kupon trzeba powiedzieć, że ten mecz nie jest aż taki pewny co do wygranej Wilków, gdyż VFL przegrał już spotkanie w Monachium, a wczoraj Kaiserslautern pokazało, że Bawarczyków można ograć i to do zera... Mainz z kolei wygrało spotkanie z VFB, które słabo zaczęło, ale to drużyna, która zawsze się w Bundeslidze liczy więc coś w tym jest... jednak życzę powodzenia i jestem dobrej myśli, ponieważ też chciałem to obstawiać, no a te zblinasowane 25 transferowe miliony VFL muszą się zwracać ;)
I zdecydowałem się, że nie obstawiam Wolfsburga.
Miałem nosa... co z tego, jak Tottenham Londyn z kelnerami remisuje ???? .
Edit - całkowity dramat zaprezentowali dziś Koguty -.-.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
co do wilków to na pewno będą mieli co analizować, bo wygraną mieli na widelcu, zobaczę powtórke i co tam się stało.
W trwającym meczu polecam zagrać TSG dnb z biegiem czasu coraz częsciej są przy piłce, Pauli nie grozne, mało szans do kontr jedyne to stałe fragmenty gdzie mieli poprzeczke ✅
 
-piter- 0

-piter-

Użytkownik
co do wilków to na pewno będą mieli co analizować, bo wygraną mieli na widelcu, zobaczę powtórke i co tam się stało.
W trwającym meczu polecam zagrać TSG dnb z biegiem czasu coraz częsciej są przy piłce, Pauli nie grozne, mało szans do kontr jedyne to stałe fragmenty gdzie mieli poprzeczke
Powiem szczerze, że dawno nie pamiętam meczu, w którym mielibyśmy taki obrót spraw na boisku. Z 3-0 na 3-4 to też sztuka, biorąc pod uwagę atut własnego boiska i klasę rywala. Kibice rozwścieczeni do czerwoności tak jak i typerzy, bo widziałem, że bardzo dużo osób stawiało na ten mecz.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Stuttgart-Borussia
typ: 2 kurs: 3 pinnacle
✅
dla mniej odwaznych x2, kursy i tak juz pospadały.
Stuttgart fatalne transfery przed sezonem, dwójka nowych obrońców i cała linia defensywna + bramkarz młodzik nie stanowią kolektywu, trener sam nie moze sie zdecydować gdzie Trasch ma grać, widac brak Khediry. W ataku nie potrafią utrzymać dłużej piłki, jedynie Cacau coś tam ciągnie. Są bez formy co pokazały mecze ze Slovanem, do tego ich stadion nie jest zadna twierdzą. Natomiast borussia zagrała przeciętnie z Bayerem, nie to co w sparingach, a naprawdę mają kim grać w ataku, dlatego sądze ze przy słabej formie defensywy Stuttgartu goscie maja duza szanse wkoncu tutaj wygrać.
 
lodzianin1908 22

lodzianin1908

Użytkownik
To co zrobił Bayer Leverkusen to jest nieporozumienie:/ Borussia zagrała fenomenalne spotkanie ,nie da się ukryć. Jednak linia obrony na czele z bramkarzem pozostawiła po sobie nie najlepsze wrażenie. Straciłem przez nich kupon. A tak dobrze zaprezentowali się w pierwszym meczu. Ale jak się traci 6 bramek w meczu to tak jest...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom