>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

2. Kolejka Bundesligi 31.08.-02.08.2012

Status
Zamknięty.
billi 207

billi

Użytkownik
Panowie a co sądzicie o Bayernie -1,5 @ 1.83 w Pinnacle ? Na pierwszy rzut oka promocja, Bayern praktycznie 2 razy mocniejszy kadrowo niż w poprzednim sezonie,Vfb bez większych wzmocnień ,w dodatku Labadia ciągle na ławce... FCB gra u siebie a to 70% sukcesu w przypadku tej drużyny,ale z drugiej strony wiemy jak drużyny Juppa wchodzą w sezon po przerwach,nie oglądałem całego meczu z GF ,ale te minuty ,które oglądałem były bardzo nudne i słabe ,Bayern nie miał pomysłu na defensywę gospodarzy. Szukam dziury w całym ?
 
chicharito14 49

chicharito14

Użytkownik
Dla mnie Bayern powinien spokojnie siąść. Bawarczycy może nie zachwycili w 1 kolejce, ale wygrali przekonująco. Wiadomo Furth to tylko beniaminek. Stuttgart też jakoś nie zachwyca, przegrał przecież z Wolfsburgiem na własnym terenie. Według mnie Bayern jest skupiony jak narazie na lidze, i to jest ich przewaga, przygotowywuje się do tego meczu od tygodnia i dla nich jedyna opcja to wygrana. A Stuttgart miał troszkę mniej czasu bo grali w tygodniu z Dynamem. Sądzę, że Bayern w tym sezonie jest i będzie dużo mocniejszy niż rok temu, doszło kilku ciekawych graczy a nikt znaczący nie odszedł, Borussia będzie miała bardzo cięzkie zadanie przed sobą, obrona mistrzowskiego tytułu to misja arcytrudna. Co do samego meczu to stawiam na wynik w okolicach 2-0, 3-1. Postawiłem także z handi na Bayern, myślę że sobie poradzą ;)
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
VFL Wolfsburg - Hannover 96

Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek 2. kolejki Bundesligi pomiędzy &quot;Wilkami&quot; a Hannoverem. Zdecydowanego faworyta w tym meczu nie widzę, według bukmacherów jest nim drużyna gospodarzy, lecz nie wiem do końca czemu. Wygrali na wyjeździe szczęśliwe ze Stuttgartem, ale VFB to nie jest ekipa marzeń. Hannover widziałem w 2 meczach przeciwko Sląskowi, nie jest to super rywal, ale grali na luzie, zapewne gdyby mieli chęć było by więcej i mniej by stracili. Bawili się grą. Dziś nie będzie czasu na zabawę, grają dość pewnie w obronie, Slomka ma dobrą paczkę, dobra ofensywa. Dobrze gra Schlaudraff, jest w formie i moim zdaniem jest w stanie rozmontować obronę Wolfsburga. Stawiam na wygraną gości, lecz podpieram się remisem. Powinniśmy zobaczyć dobre widowisko. ????

Mój typ: Hannover lub remis @ 1,80 || Bet365

EDIT: 0:4 i dwie brameczki Sobiecha!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 246

krysti24

Użytkownik
Wolfsburg - Hannover 96 BTS (1.55) Fortuna ⛔ 0-4 żałosna drużyna Wilków.
Na dzisiejszy dzień zdecydowałem się na taką opcję w tym meczu. Kurs może i nie powala, lecz według mnie typ ma duże prawdopodobieństwo wejścia. Wolfsburg wygrał swoje pierwsze spotkanie na wyjeździe z Stuttgartem 1:0, lecz równie dobrze losy tego spotkania mogły się potoczyć odwrotnie. Stuttgart w tym meczu nie wykorzystał wielu dogodnych sytuacji (w tym również rzutu karnego i dobitki bezpośrednio po nim - fatalne pudło Ibisevica na pustą bramkę), trzeba powiedzieć, że bardzo dobrą formą w tym meczu wykazała się bramkarz Wilków Diego Benaglio, to właśnie on był jednym z głównych bohaterów w drużynie Wolfsburga. Trzeba równiez zaznaczyć, że w drużynie Wilków jak co sezon doszło do wielu roszad kadrowych, szczególnie w linii obrony, doszli przede wszystkim Pogatetz i Naldo, są to solidni stoperzy już z pewną renomą w Europie, lecz wszystko to potrzebuje jeszcze czasu, żeby funkcjonowało tak jak powinno, sukces w obronie to przede wszystkich wzajemne zrozumienie i zgranie, a tego jeszcze obrońcom Wilków brakuje. Jeśli chodzi o drużynę Hannoveru, to wygrali oni w LE z Śląskiem 5:1 bez większego wysiłku, oszczędzając zapewne siły na dzisiejsze derby, bo właśnie mecz pomiędzy Wolfsburgiem, a Hannover to spotkanie derbowe. H96 ma w swoich szeregach zawodników, którzy potrafią postraszyć i bez względu na to z kim piłkarze Slomki grają, zawsze są groźni dla przeciwnika. Dzisiaj do kadry meczowej powrócił już Abdellaoue i jest to na pewno dodatkowa opcja dla trenera Slomki, bo wiadomo, że potrafi on strzelać bramki. W drużynie Wilków również nie brakuje zawodników, którzy potrafią stworzyć zagrożenie pod bramką rywala,a również je zamienić na bramkę, wystarczy wymienić takie nazwiska jak Olić, Bas Dost czy Diego.
Podsumowując obie drużyny mają czym postraszyć z przodu, a dodając do tego to, że jest to pojedynek derbowy to żadna z drużyn nie odpuści i wydaję mi się, że powinniśmy dzisiaj oglądać bramki z obu stron ;).
Co do spotkania Bayernu to powinni sobie poradzić, ale nie wiem czemu coś mnie blokuje do postawienia na Bawarczyków, zostawiam to spotkanie bez typowania.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Panowie a co sądzicie o Bayernie -1,5 @ 1.83 w Pinnacle
Powinno wejsc, VFB przycisniete gubi sie w obronie, lubia grac gdy maja pilke przy nodze i kontroluja mecz co nie bedzie jednak mialo tu miejsca ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Druga kolejka już za nami, na kolejną poczekamy dwa tygodnie. Wiec pozwolę sobie na krótki komentarz i zachęcam was do dyskusji o tym co już się wydarzyło.
Bayern wygląda naprawdę bardzo ale to mega dobrze, a jak dodamy do tego brak Robbena, w ubiegłej kolejce Riberego, stałe od jakiegoś czasu absencje Gomeza, Alaby to wydaje się, że za chwilę może wyglądać kosmicznie. Nie ma chyba złudzeń już! że Bayern zdobędzie Majstra, a może nawet wybierze się na finał LM do Londynu. Borussia z Dortmundu dostała zadyszki, szczerze dostała zadyszki po dwóch latach świetnej gry i coś ciekawe nadal nie przegrywa. Czarnym koniem Hannover zbudowali niezłą drużynę tam na AWD Arena, warto wspomnieć o Eintrachcie ale trzeba pamiętać, że oni nie mieli tak wymagających przeciwników. Gladbach solidnie wygląda, Arango persona nie do ruszenia, największa postać u Źrebaków, a de Jong chyba się ogranie, bo w miarę przyzwoicie zagrał w tej kolejce.

Gole Sobiecha z dzisiaj, może w następnych kolejkach będzie ich więcej ;):
http://eurosport.onet.pl/wideo/gol-artura-sobiecha-dla-hannoveru,93371,w.html
http://eurosport.onet.pl/wideo/drugi-gol-artura-sobiecha-z-wolfsburgiem,93372,w.html

Gol Kuby Błaszczykowskiego:
http://eurosport.onet.pl/wideo/pierwszy-gol-blaszczykowskiego-w-sezonie,93334,w.html

Krótko mówiąc działo się...
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Bayern solidnie i rozsądnie się wzmocnił myślę ze w tym sezonie Majster pewny a może i podwójna korona .
Dużym plusem dla Bayernu jest wywalenie Robbena z meczowej jedenastki ... odrazu gra inaczej wygląda i mam nadziej holendra nie zobaczymy w ważnych meczach . Gomez kontuzjowany ,ale o 11 może chyba zapomnieć po wyleczeniu kontuzji ... same plusy w Monachium .
BVB z zadyszką .... może lekką ,ale z nimi bedzie podobnie jak rok temu postawią na LM gdzie mają grupe śmierci zapewne i trzeba się pokazać z dobrej strony . po odpadnięciu z LM bedzie tylko liga .... więc scenariusz jak w zeszłym sezonie .
 
billi 207

billi

Użytkownik
Wilki wywoływane do tablicy przed sezonem przez Darka dalej cierpią przez Magatha, po prostu beznadziejna &#39;&#39;drużyna&#39;&#39;,taki potencjał finansowy marnowany.. Na początku też myślałem,że coś z tego może być bo w końcu nie kupiono 10 szrotowców za 50 mln ojro a przyszły konkretne nazwiska- Naldo,Olic,Pogatetz,Diego (który nie ma z kim grać),Bas Dost,Pilar(!,tylko czekam aż wyzdrowieje),ale dalej w składzie są jakieś Orozca,Josła itd itp,Gilewicz komentując mówił &#39;&#39; kupując praktycznie co rundę 5-6 piłkarzy nie zrobi się drużyny&#39;&#39;.Magath ogarnij się. Gram przeciwko Wilkom.
E: i tak w czasie gdy Hannover wygrywał 0-3 ,doszedłem do wniosku ,że byłem głupi i ślepy nie stawiając na nich bo przecież u nich praktycznie żadnych zmian w składzie (Huszti &lt;3 ! ),zawsze solidni,zawsze zgrani,zawsze poukładani ,całkowite przeciwieństwo Wolfsburga..
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Nie ma chyba złudzeń już! że Bayern zdobędzie Majstra, a może nawet wybierze się na finał LM do Londynu.
Bayern solidnie i rozsądnie się wzmocnił myślę ze w tym sezonie Majster pewny a może i podwójna korona .
Wow, mamy zaledwie 2 kolejkę BL, a tutaj już wszystkie trofea sezonu rozdzielone .. to jak widać reszta nie ma już po co grać jak i tak z góry są skazani na porażkę. Zgadzam się z tym, że Bayern zrobił super wzmocnienia i ma na tą chwilę bez wątpienia najsilniejszą kadrę w lidze. Jednak pragnę przypomnieć poprzedni sezon kiedy to Bayern również po paru początkowych kolejkach zajmował pierwsze miejsce z bardzo dużo przewagą jak na tą fazę sezonu nad Borussią, jak się to wszystko skończyło nie trzeba chyba nikomu pisać .. Nie sądze, że i w tym sezonie musi być tak samo, jednak przywołam mecz w Superpucharze Niemiec. W tamtym spotkaniu owszem Bayern miał przewagę nad BVB w pierwszej połowie co zresztą udokumentował 2 golami, jednak druga połowa była już raczej grana pod dyktando drużyny z Dortmundu, były okazje żeby wyrównać stan meczu i doprowadzić do rzutów karnych. Poczekajmy aż Bayern zagra z jakimś klasowym zespołem, zobaczymy jak będą się prezentować na jego tle.
Borussia Dortmund owszem od początku sezonu nie zachwyca, jednak wydaje mi się, że jest to wina cięższych niż zazwyczaj przygotowań drużyny z Dortmundu. W tym sezonie chłopaki chcą się pokazać z lepszej strony w LM niż w poprzednim sezonie gdzie występ ten był raczej traktowany w kategoriach: jak się coś uda ugrać fajnie, jak nie, to nie będzie tragedii. Dlatego też Klopp chciał ich przygotować kondycyjnie możliwie jak najlepiej do gry na wszystkich 3 płaszczyznach, więc i świeżość w grze mistrza Niemiec może przyjść nieco później. Jedno trzeba jednak przyznać Bayern ma na pewno szerszą i bardziej wyrównaną kadrę niż Borussia, lecz według mnie nic w tym sezonie nie jest przesądzone, za wcześnie, żeby w ogóle gdybać o takich rzeczach jak mistrzostwo Niemiec.
Co do Wolfsburga to szkoda słów w ogóle na to co tam wyprawia Magath. Wydaje mi się, że Felix sam zagubił się już w tym wszystkim i stracił swą idee do której dążył, która dla większości była niezrozumiana (co sezon praktycznie 3/4 składu do wymiany - nie wiem co Magath chce osiągnąć takim czymś).
Solidnie według mnie wyglądają drużyny Schalke 04 i Hannoveru, kadry zespołów utrzymane, a również przemyślanie wzmocnione cennymi zawodnikami. Zakwalifikowanie się do pucharów przez jednych i drugich w tym sezonie to powinna być formalność, pytanie jedynie : LE czy LM. O ile w przypadku Schalke będzie to prawie na pewno LM, to nie wykluczam również takiej opcji jeśli chodzi o Hannover. Jednak ja powiedziałem za wcześnie jeszcze jest, żeby prognozować o takich rzeczach, trzeba poczekać jak się sytuacja rozwinie.
Ciekawi mnie także postawa Werderu w tym sezonie, choć w ich przypadku przy takiej przebudowie na LM jest chyba jeszcze za wcześnie, lecz poczekajmy, bo na razie to jedynie puste przypuszczenia. Pożyjemy zobaczymy ;).
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Solidnie według mnie wyglądają drużyny Schalke 04 i Hannoveru, kadry zespołów utrzymane, a również przemyślanie wzmocnione cennymi zawodnikami. Zakwalifikowanie się do pucharów przez jednych i drugich w tym sezonie to powinna być formalność, pytanie jedynie : LE czy LM. O ile w przypadku Schalke będzie to prawie na pewno LM, to nie wykluczam również takiej opcji jeśli chodzi o Hannover. .


jeśli H96 chce ponownie grać w pucharach, a co dopiero marzyć o LM musi poprawić grę po za domem. W poprzednim sezonie zaledwie 2 wygrane i gdyby nie znakomita postawa przed własną publicznością to byłoby krucho nawet o LE. Schalke nie powinno mieć problemów z znalezieniem się w czubie tabeli. Oby wreszcie Wieśniaki spadły, bo widać, że nie wyciągnęli wniosków z błędów z poprzedniego sezonu
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Wow, mamy zaledwie 2 kolejkę BL, a tutaj już wszystkie trofea sezonu rozdzielone .. to jak widać reszta nie ma już po co grać jak i tak z góry są skazani na porażkę. Zgadzam się z tym, że Bayern zrobił super wzmocnienia i ma na tą chwilę bez wątpienia najsilniejszą kadrę w lidze. Jednak pragnę przypomnieć poprzedni sezon kiedy to Bayern również po paru początkowych kolejkach zajmował pierwsze miejsce z bardzo dużo przewagą jak na tą fazę sezonu nad Borussią, jak się to wszystko skończyło nie trzeba chyba nikomu pisać ..
Zwróć uwagę na to ze w tamtym sezonie Bayern nie miał ławki rezerwowych ... cały sezon na 3 frontach (liga ,puchar ligi,LM ) grali praktycznie tą samą 11 to raz .
Dwa BVB po podpaleniu się LM i szybkim odpadnięciu miała nagłowie tylko ligę + mocną ławkę gdzie Klopp rozsądnie dysponował piłkarzami
Borussia Dortmund owszem od początku sezonu nie zachwyca, jednak wydaje mi się, że jest to wina cięższych niż zazwyczaj przygotowań drużyny z Dortmundu. W tym sezonie chłopaki chcą się pokazać z lepszej strony w LM niż w poprzednim sezonie gdzie występ ten był raczej traktowany w kategoriach: jak się coś uda ugrać fajnie, jak nie, to nie będzie tragedii. Dlatego też Klopp chciał ich przygotować kondycyjnie możliwie jak najlepiej do gry na wszystkich 3 płaszczyznach, więc i świeżość w grze mistrza Niemiec może przyjść nieco później. Jedno trzeba jednak przyznać Bayern ma na pewno szerszą i bardziej wyrównaną kadrę niż Borussia, lecz według mnie nic w tym sezonie nie jest przesądzone, za wcześnie, żeby w ogóle gdybać o takich rzeczach jak mistrzostwo Niemiec.
LM dla BVB to priorytet w tym sezonie zresztą w poprzednim było tak samo nie kryją się z tym wcale ,w tamtym roku zapłacili frycowe za &quot;debut&quot; tej młodej drużyny w tym roku trafili na same największe marki ... więc bedzie jeszcze ciężej niż rok temu . Osobiście daje im szanse na max 3 miejsce w grupie ... no ale w piłce różne cuda się zdarzały ???? .

Oczywiscie to wszystko z przymrużeniem oka .. równie dobrze Schalke 04 może przytulić majstra .... nie mniej jednak Bayern zrobił najlepsze ,najciekawsze ,najsensowniejsze wzmocnienia w tym okienku .
 
K 246

krysti24

Użytkownik
cały sezon na 3 frontach (liga ,puchar ligi,LM ) grali praktycznie tą samą 11 to raz . Dwa BVB po podpaleniu się LM i szybkim odpadnięciu miała nagłowie tylko ligę + mocną ławkę gdzie Klopp rozsądnie dysponował piłkarzami
Ok, jak wliczasz na konto Bayernu wszystkie 3 fronty (wraz z DFB Pokal), to nie ujmuj tego Borussii, bo jakby nie było to właśnie BVB zdobyło w tamtym sezonie podwójną koronę (DFB Pokal + Majster), a piszesz, że Klopp miał na głowie tylko ligę. Co do tej szerokiej ławki rezerwowych to też niekoniecznie się zgadzam, wydaje mi się, że w tym sezonie wygląda to dużo lepiej w przypadku Borussii. Wiadomo przy takich transferach Bayernu wygląda to cienko, ale ja porównuje kadrę BVB z poprzedniego sezonu i tą obecną.
LM dla BVB to priorytet w tym sezonie zresztą w poprzednim było tak samo nie kryją się z tym wcale ,
Kolejna rzecz, z którą nie zgadzam się całkowicie .. LM dla BVB w poprzednim sezonie nie była priorytetem i również w tym nim nie jest. Wiadomo, że chłopaki chcieli się pokazać w tych elitarnych rozgrywkach z jak najlepszej strony, dawali z siebie dużo w wielu meczach dominując rywali, lecz jak napisałeś zapłacili &quot;frycowe&quot; za brak doświadczenia (parę głupich błędów w obronie i słaba skuteczność, w LM rywale potrafią to niestety skrzętnie wykorzystać). W tym roku w Dortmundzie jest taka nagonka na LM, bo drużyna chce zmazać plamę z poprzedniego roku. Jednak LM nie była i nie jest w Dortmundzie priorytetem, na razie mamy jeszcze za słabą kadrę, żeby myśleć o wygrywaniu takich rozgrywek. Priorytetem jest tak jak w poprzednim sezonie awans poprzez ligę do LM, regularne występy w LM zapewniają klubowi bardzo duże pieniądze, dzięki którym cały czas kadra może być wzmacniana. Ostatni sezon był dla BVB najlepszym pod względem finansowym chyba nawet w całej historii klubu, osiągnęli największe zyski, żeby takie coś powtórzyć trzeba grać w LM i to jest priorytetem drużyny z Dortmundu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom