>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 Kolejka Ekstraklasy 05.08 - 08.08.2011

Status
Zamknięty.
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Polska
Bełchatów - Podbeskidzie
over 3.5 gola
5.00
Unibet


Dzisiaj o godzinie 13:30 zostanie rozegrane kolejne spotkanie w ramach 2 serii spotkań w polskiej Ekstraklasie. Zmierzy się ze sobą Bełchatów i Podbeskidzie.
Pierwszy mecz gospodarze dzisiejszego meczu przegrali na trudnym terenie w Chorzowie. Ulegli miejscowym 2:1. Goście to beniaminek. Ich pierwszy mecz ligowy zakończył się wynikiem 2:2 z Jagiellonią Białystok. Jak widać obie ekipy zaliczyły już w 1 kolejce &quot;overy&quot;. Wczoraj w dwóch rozegranych meczach padały remisy po 1:1. Dzisiaj powinien paść co najmniej over 2.5 gola. Ja zaryzykuję i postawię over 3.5 gola po bardzo dobrym kursie jaki oferuje bukmacher Unibett.

Trzecie spotkanie drugiej kolejki spotkań w polskiej Ekstraklasie. Póki co w spotkaniach obydwu ekip padało sporo bramek. Dzisiaj może być podobnie. Stawiam 3:1 dla gospodarzy.


✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
B 15

blady+

Użytkownik
Polonia Warszawa - Wisła Kraków | 2 [AH +0.5] @ 1,55 (Bet365) 06.08.11 18:00 ✅
Mecz dwóch drużyn, które walczą o mistrzostwo Polski. Tak najczęściej w skrócie komentowane jest to spotkanie, czy to jednak nie zbyt wcześnie by włączać ekipę prowadzoną przez Jacka Zielińskiego do elity Polskiej piłki ? Wiele osób mówi, że Polonia ma lepszy skład, więc proszę porównać jeden na jednego piłkarzy którzy przyszli i odeszli, ten skład może się polepszył, ale w perspektywie pełnego sezonu, jednak w poszczególnym meczu z lepszym rywalem Polonia jest słabsza w porównaniu do tej sprzed roku. Jak narazie rozegrana została jedna kolejka ekstraklasy, więc statystyki ligi są niekompletne. W poprzednim sezonie w Warszawie Wiślacy wygrali 0:1, z kolei na kolejkę kończącą poprzedni sezon na Reymonta niespodziewanie Polonia wygrała 0:2, ale Wisła miała już zapewniony tytuł mistrzowski.
Wisła na chwilę obecną wydaje się bardziej przygotowaną ekipą, bowiem rozegrała o cztery spotkania więcej, w europejskich pucharach. Na początku dwumecz ze Skonto, o ile na Łotwie mimo zwycięstwa 0:1 Wisła wyglądała mizernie, o tyle w kolejnych meczach widać było stały postęp. Spotkanie wyjazdowe z Widzewem zakończone remisem 1:1 nie daje moim zdaniem prawdziwego obrazu, bowiem Maaskant przygotowywał się na rewanż z Liteksem, w którym jego ekipa okazała się mimo klasy rywala drużyną zdecydowanie lepszą. Polonia dotychczas grała tylko jedno spotkanie, z Lechią Gdańsk zakończone zwycięstwem 1:0, dostała wiele pochwał za to zwycięstwo, ale w moich oczach to wciąż drużyna przereklamowana. Polonia stworzyła sobie naprawdę kilka świetnych sytuacji, jedna z nich zakończyła się nawet bramką.. ale to Lechia potrafiła w kilku momentach zdominować rywala w środkowej części boiska, to Lechia w doliczonym czasie gry mogła wyrównać, ale sędzia kontrowersyjnie nie podyktował karnego. Biała Gwiazda jest w tym elemencie zdecydowanie lepsza od samej Lechii, dlatego powinna zdominować Czarne Koszule, tym samym wyprowadzając więcej okazji do strzenia bramki.
Polonia zagra dzisiaj bez kontuzjowanego Sadloka, na jego miejscu zagra prawdopodobnie Wszołek. Zmian dobrowolnych w składzie Polonii się nie spodziewam, bowiem Jacek Zieliński w odpowiedzi zapytał retorycznie, co należy zmieniać w ustawieniu po wygranym meczu.. Zatem Polonia powinna zagrać ustawieniem 1-4-2-3-1, z wysuniętym Jeżem. Jeśli chodzi o Białą Gwiazdę, to należy się spodziewać kilku roszad. Zagrać powinni Pareiko i Małecki, ciekawe do ostatniej chwili będzie kto zostanie partnerem Małeckiego, ale jeśli będzie to Biton, nie zdziwię się. Polonia gra trzy pierwsze spotkania na własnym obiekcie, więc z początku tabela może być trochę nieuczciwa.. Wątpie jednak, że w drużynie atmosfera jest dobra, zawodnicy doskonale wiedzą, kto w tym klubie rządzi, tą osobą może jest Jacek Zieliński ale tylko do czasu kiedy wyniki będą odpowiednie.. Wisła przyjedzie do Warszawy podbudowana, bowiem losowanie LM jest napawdę korzystne. Obie drużyny liczą na komplet punktów, więc można spodziewać się otwartej gry. Moim zdaniem Wisła w środku pola będzie drużyną zdecydowanie lepszą, a w efekcie stworzy sobie więcej sytuacji, a kiedy Pareiko jest w bramce, wtedy defensywa czuje się bezpieczniej. Jedynym atutem gospodarzy jest tutaj własne boisko.. Kurs zdecydowanie korzystny, więc pobieram.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Zgadzam się z powyższym typem i analizą. Widziałem Polonię w meczu z Lechią i szczerze mówiąc szału nie było. To Lechia prowadziła grę i zasłużyła w tamtym meczu na pewno na remis. Wisła wiadomo po meczu z Litexem może odczuwać jego trudy, ale nie przesadzałbym z tym zmęczeniem. Zastanawiałem się nawet czy nie pograć na wygraną mistrzów Polski ale ostatecznie biorąc pod uwagę puchary, i mimo wszystko dość mocnego przeciwnika stawiam na Wisłę z podpórką.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź
4:0​

W pojedynku między Śląskiem Wrocław a ŁKS-em Łódź zdecydowanym faworytem według bukmacherów są gospodarze. Trudno się nie zgodzić z taką opinią. Śląsk dysponuje wyrównaną kadrą, trener Lenczyk ma godnych zmienników na różne pozycje. Natomiast beniaminek ma ... ambicję. W meczu z Lechem było to dobrze widać. Słabo spisała się linia defensywna, ale co innego można powiedzieć gdy zespół traci 5 bramek? Nie usprawiedliwia tutaj obrońców fakt, że grali z Lechem Poznań. Jutro również będą musieli stawić czoła bardzo dobrym zawodnikom jak na przykład Diaz czy Voskamp. Mimo to postanowiłem zagrać bez remisu na gości. Strata pieniędzy ... niekoniecznie. Śląsk ma za sobą 120 minut rewanżowego spotkania w ramach kwalifikacji do Ligi Europy plus powrót z Bułgarii. W czasie dogrywki było widać, że piłkarze są już mocno zmęczeni. Na odnowę mieli dwa dni. Do tego dochodzi jeszcze wysoka nieskuteczność gdzie mimo wielu sytuacji bramkowych nie są w stanie zdobyć bramek. To wszystko sprawie, że drużyna z Łodzi, która na starcie rozgrywek jest stawiana w roli faworyta do spadku w jutrzejszym spotkaniu wcale nie będzie stać na straconej pozycji. Wiele zależy od nowego trenera jaką obierze taktykę na to spotkanie i jak zmotywuje piłkarzy, że porażka z Kolejorzem to tylko mały falstart. Uważam, że kursy są na tyle wysokie, że warto podjąć ryzyko i delikatnie postawić na drużynę z Łodzi.

Moja propozycja:

Łks lub remis / dnb ( około 2.10 / 4.00)⛔
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź
Niedziela przy Oporowskiej, przyjeżdża beniaminek, który już w pierwszej kolejce zapłacił frycowe, bo dostał aż 5:0 od Lecha Poznań. Od Lecha, który nie grał żadnej nadzwyczajnej piłki, po prostu grał trochę w rytmie treningowym, a gdy trzeba było przyspieszył. Bardzo kiepsko wypadła defensywa łodzian. Oglądałem cały mecz i muszę przyznać, że to nie będzie ich ostatni mecz, tak wysoko przegrany. Zderzenie z Ekstraklasą okazało się trochę tak jak malucha z pociągiem towarowym. Czy we Wrocławiu nastąpi przełamanie? Moim zdaniem nie i beniaminek zaliczy drugą porażkę. Mój poprzednik napisał, że Śląsk po pucharach, zmęczony, mało czasu na regenerację, słaba skuteczność. I tak i nie. &quot;Wojskowi&quot; mają szeroką kadrę i są zawodnicy, którzy w Sofii nie grali, a z marszu mogą wejść do pierwszego składu na spotkanie z ŁKS-em. Nie ma co ukrywać, że Śląsk i ŁKS dzieli na dzień dzisiejszy lekka przepaść. Orest Lenczyk ma zdecydowanie lepszych piłkarzy i sądzę, że dzisiaj wygrają.

Moje propozycje
Śląsk wygra - kurs 1,65 ✅
ŁKS nie strzeli - kurs 2,15 ✅
Obie drużyny nie strzelą - kurs 1,83 ✅
kursy według bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
WKS-ŁKS

Wrocławianie z pewnością podejdą do tego meczu z rezerwą. 120 minut meczu w Sofii i na dodatek rzuty karne, Orest Leńczyk po awansie do kolejnej rundy z pewnością da odpocząć swoim podopiecznym, nie szukam tutaj drastycznych zmian personalnych w składzie, kolejny mecz Ligi Europy na który Ślązacy kładą najwyższy nacisk odbędzie się dopiero za 11 dni, można spokojnie rozgrywać mecze ligowe i walczyć o punkty, Wisła remisuje, Lech remisuje, zobaczymy co pokaże w lidze Legia, WKS musi spiąć poślady i grać, ŁKS nie jest wielkim zespołem, porażka 0-5 z Lechem, wszyscy spisują ich na pożarcie, mają atak staruszków, Mięciel-Saganowski, wielu zawodników ubyło po sezonie. Kurs na win WKS mnie nie zachwyca, ledwo 1,70. Pokuszę się o over 2,5 gola iż uważam, że po druzgocącej porażce ŁKS da rade trafić bramkę, zobaczymy czy zagra Kelemen, który świetnie spisywał się w LE, WKS będzie dążyć do pierwszej wygranej w sezonie, zobaczymy co z tego wyniknie, meczyk w porze obiadowej, chłopaki grają do kotleta. Smacznego!

WKS-ŁKS over 2,5 gola @ 2,05 Tobet ✅ 4-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
horus 129

horus

Użytkownik


T-Mobile Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź
Data: 07.08.2011r.
Typ: over 2,5 ✅
Kurs: @2.05 |Bet365
Wynik: 4:0
Krótko parę zdań, bo za bardzo nie mam warunków do pisania. W poprzedniej kolejce ŁKS dał sobie wbić aż 5 bramek i widać było, że formacja defensywna to nie jest najmocniejsza strona łodzian. W przodzie wyglądało to zdecydowanie lepiej (dopóki jeszcze wynik był w miarę niski). Jeżeli dzisiaj zagrają w ofensywie tak jak podczas pierwszych 20 minut spotkania z Lechem, to duet napastników Saganowski - Mięciel powinien coś ustrzelić. Śląsk natomiast musi rozkładać siły pomiędzy ligę, a europejskie puchary. Jak na razie ma 1 punkt i dzisiaj wypadałoby wygrać, zwłaszcza, że to już drugie spotkanie na własnym obiekcie. W formacjach ofensywnych Diaz, Voskamp, Mila, Elsner, czy też Sobota i Ćwielong. Na papierze wygląda to bardzo dobrze, na boisku również nie najgorzej, lecz jak pokazały mecze pucharowe zdecydowanie brakuje skuteczności. Dzisiaj myślę, że pech Wrocławian w końcu opuści i zaczną strzelać bramki. W spotkaniach beniaminków jak na razie pada bardzo dużo goli i dzisiaj również się tego spodziewam.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Korona Kielce - Ruch Chorzów 2:2

X2 / 1.62

Rozgrywanie meczu na początku tygodnia będzie dla obu drużyn nowością. Jeśli niebiescy pokonają w poniedziałek Koronę, to znajdą się na pierwszym miejscu tabeli ekstraklasy. Z podobnym zamiarem do spotkania przystąpią jednak także kielczanie. Ja mimo wszystko chyba bardziej skłaniałbym się ku ekipie przyjezdnych. Pomimo pracowitego weekendu, chorzowianie są w dobrych nastrojach. Po wygranej na własnym stadionie z GKS-em Bełchatów 2:1, zawodnicy Ruchu jadą do Kielc z nadziejami na zgarnięcie kolejnych punktów. Miejsce rozgrywania meczu nie ma większego znaczenia, liczy się aktualna dyspozycja. Trzon zespołu Ruchu pozostał ten sam. Grzyb – Janoszka – Piech – Jankowski. Ten kwartet nadal z powodzeniem straszy rywali. Wygrana Korony na inaugurację ligi na wyjeździe z Cracovią mocno podbudowała drużynę. Ekipa z Kielc mocno zaskoczyła fachowców i znawców piłki nożnej w naszym kraju, którzy skazywali ją na walkę w dolnej części tabeli. Skoro skazywali, coś musi w tym być. Ostatni mecz tych zespołów w Kielcach odbył się nieco ponad trzy miesiące temu. Górą okazał się wtedy Ruch (1:0). Teraz za czyste zwycięstwo Ruchu można wyrwać nawet kurs 3,25! Wszyscy w kadrze pierwszego zespołu Ruchu są zdrowi, a to jest najważniejsza wiadomość przed zbliżającym się meczem. Jedynie Mateusz Kwiatkowski narzeka na lekki, przeciążeniowy uraz nogi. Niebiescy ce****ą się wolą walki i zaangażowaniem, co czyni ich drużyną groźną i nieobliczalną. Korona u siebie w poprzednim sezonie nie notowała rewelacyjnych wyników. Była to jedna z najgorzej grających drużyn w ekstraklasie pod względem meczy u siebie. Gorsza była tylko Polonia Bytom, która spadła do 1 ligi... Spotkanie Korony Kielce z Ruchem Chorzów rozpocznie się w poniedziałek o godz. 18:30. Arbitrem meczu będzie Szymon Marciniak. Z mojej strony proponuje zagrać X2 po zadowalającym kursie na Betsafe 1.62.
Przypuszczalne składy: Korona: Małkowski – Kijanskas, Stano, Kiercz, Lisowski – Kuzera, Jovanović, Vukovic, Lech, Sobolewski – Korzym.
Ruch: Perdijić - Lewczuk, Grodzicki, Djokić, Szyndrowski - Grzyb, Malinowski, Straka, Janoszka - Piech, Jankowski (Abbott).
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Korona Kielce - Ruch Chorzów
Drugą kolejkę zamyka średnio interesujący mecz w Kielcach. Rękawice skrzyżują drużyny o podobnych możliwościach, czyli Korona i Ruch. W pierwszej kolejce dość niespodziewanie kielczanie wygrali w Krakowie z Cracovią 2:1. Porażka &quot;Pasów&quot; była sporą niespodzianką tydzień temu, ale teraz wiadomo już więcej - przy Kałuży zapomnieli zbudować zespół od tyłu, czyli brak obrony. Korona przyjechała - wygrała, przyjechała Legia i też punkty pojechały. Ruch natomiast zwyciężył na własnym boisku z GKS-em 2:1. Bramka Abotta z karnego padła dosłownie w końcówce. Mecz oglądałem, stał na niezbyt wysokim poziomie. Cóż, dzisiaj nie sądzę byśmy zobaczyli jakiś niebywale ofensywny futbol z obu stron. Według bukmacherów nieznacznym faworytem są gospodarze, jednak osobiście skłaniałbym się ku podziale punktów. W mojej ocenie Korona w tym sezonie powalczy tylko i wyłącznie o utrzymanie, podobnie jak Ruch, który kadrowo wygląda nie najgorzej, ale... brakuje &quot;czegoś więcej&quot;.

Moje propozycje:
remis do przerwy - kurs 1,91 ✅
under 1,5 bramki - kurs 2,85 ⛔
obie nie strzelą - kurs 1,91 ⛔
kursy według bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
p.nożna ekstraklasa 18:30 8.08.2011r
Korona Kielce-Ruch Chorzow
typ: under 0,5 gola (1polowa)
2,7
Unibet
Analiza
Dziś w spotkaniu konczacym druga kolejke w polskiej ekstraklasie korona kielce na wlasnym stadionie podejmie druzyne ruchu chorzow. Obie ekipy sa w swietnych nastrojach po pierwszej kolejce spotkan. Korona w krakowie pokonala zespol Cracovii 2-1, rowniez 2-1 Ruch chorzow na wlasnym stadionie ogral gks belchatow. Kto wygra dzisiejszy mecz zasiadzie na fotelu lidera po dwoch kolejkach t-mobile ekstraklasy. Ja jednak sklanialby sie tutaj ku podziale punktow. Sadze ze mimo dobrego startu sezonu przez obie ekipy beda to druzyny walczace raczej o miejsca w dolnych rejonach tabeli. Obie druzyny w moim odczuciu zostaly oslabione przed tegorocznym sezonem. Uwazam rowniez ze obie na dzien dzisiejszy posiadaja podobny potencjal pilkarski. Mysle ze obie ekipy rowniez zadowoli podzial punktow w tym spotkaniu. Sadze ze remis w dzisiejszym meczu jest najbardziej prawdopodobny. Stad tez moj typ na remis po 1 polowie. Nie sadze aby ktoras z druzyn rzucila sie od poczatkowych minut do szturmowych atakow. Tym bardziej ze w moim przekonaniu obu tym druzynom wystarczy remis w tym spotkaniu. Zadna z ekip zapewne nie bedzie chciala sie odkryc juz w pierwszych minutach. Sadze ze bardzo prawdopodobny po pierwszych 45 minutach jest tutaj bezbramkowy remis.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja myślę wręcz przeciwnie i myślę że zobaczymy tutaj kilka goli. Patrząc na możliwości obu zespołów, to siła rażenia stoi po stronie Ruchu. Gospodarze mają atut własnego boiska, a w I kolejce też potrafili sprawić niespodziankę i wygrać z Cracovią, gdzie notabene over też padł. Takim samym stosunkiem czyli 2:1, Ruch wygrał z GKS-em Bełchatów. Wielu ludzi spodziewać się może nudnego meczu, ale ja, gdy tylko zobaczyłem kurs na over, postanowiłem go zagrać. Moim zdaniem może być to ciekawy mecz, bowiem nie wiadomo jak obie ekipy się zaprezentują. Sama jakoś widowiska może nie będzie porywać, ale ja spodziewam się odrobiny emocji.
Korona - Ruch
Over 2,5 - 2,44 Pinnacle ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom