>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka Eredivisie / 4. Jupiler Pro League (15.08-17.08.2014)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kursy od Unibet:



Przed nami ciekawy weekend w Belgii i Holandii. Eredivisie zainaugurowała w ubiegłym tygodniu. Niespodzianką można nazwać remis Twente z zespołem Cambuur. Pozostałe ekipy jak AZ, PSV czy Ajax wygrały. PSV ma przed sobą teoretycznie łatwego rywala - NAC Breda. Najciekawiej powinno być natomiast w meczu Alkmaar z mistrzem Holandii, Ajaxem, który odbędzie się w niedzielę.
W Belgii natomiast już wiadomo nieco więcej - to już bowiem 4. runda. Anderelcht dominuje, przynajmniej na razie. Za plecami czai się ekipa Clubu Brugge. Zaskoczeniami są natomiast postawy beniaminka Westerlo oraz Genku. W przypadku tej pierwszej drużyny jest to pozytywne zaskoczenie, gdyż nie przegrała i jest w czołowej czwórce. Genk natomiast zajmuje jedną lokatę nad strefą spadkową - kryzys z finiszu poprzedniego sezonu trwa. Najciekawszym meczem zapowiada się bój Westerlo z Fiołkami, który odbędzie się w niedzielny wieczór.

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
R 75

richi

Użytkownik
Panowie pytanie do znawców Eredivisie jako że lubię typy długoterminowe zastanawiam się nad zakładem kto będzie wyżej na koniec sezonu
i wpadł mi w oko taki typ
PSV-Feyenoord 1 @ 1.60
Co o tym sądzicie?
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Panowie pytanie do znawców Eredivisie jako że lubię typy długoterminowe zastanawiam się nad zakładem kto będzie wyżej na koniec sezonu
i wpadł mi w oko taki typ
PSV-Feyenoord 1 @ 1.60
Co o tym sądzicie?
Jak najbardziej warte gry. Ja z długoterminowych przed pierwszą kolejką pograłem sobie takie:
- Czy któraś z drużyn strzeli powyżej 100 bramek? - TAK @ 5.50
- Kto najlepszy z drużyn: Ajax, Feyenoord, Den Haag, Utrecht? Ajax @ 1.40
To co wybrałeś jest również ciekawym zakładem, Feyenoord poza top3 w tym sezonie.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
AZ - Ajax
Trzeba wykorzystać sytuację, ponieważ rzadko się zdarza, że bukmacherzy daję @ 1.61 na over 2,5 bramek kiedy gra Ajax !
Ajax jest w tym spotkaniu oczywiście faworytem, pewnie coś jeszcze pogram w ich kierunku, ale na razie skupiam się na overze, ponieważ nie mam pojęcia skąd ten kurs. Tylko 2 z 80 spotkań kończyły się wynikiem 0-0. W pozostałych 78 padło 273 goli, co daje średnią 3,5 na spotkanie.
Ajax będzie mocny ofensywnie w tym sezonie, a wszystko ponownie dzięki młodziakom. El Ghanazi, Kishna... będą szaleć na skrzydłach. Schone jest w bardzo wysokiej formie, jest Milik, który też potrafi dołożyć nogę gdzie trzeba. Obrona systematycznie popełnia jeszcze błędy, co było widać w spotkaniu z Vitesse.
AZ też ma kim postraszyć w ataku i nie zdziwię się jak strzeli jakąś bramkę, nawet było by dziwne jakby u siebie nie strzelili.
W poprzednim sezonie Ajax wygrał u siebie 4:0 a w Alkmaar AZ wygrało 3:2. 2 sezony temu w Amsterdamie 2:2 a w Alkmaar Ajax wygrał 3-2.
Są to zazwyczaj spotkana gdzie pada wiele bramek. Myślę, że BTS również wejdzie bez problemu, ale na razie jedynie takie dwa bety:

Over 2,5 bramek @ 1.61 ✅
Over 3,5 bramek @ 2.60 - delikatnie. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ajax będzie mocny ofensywnie w tym sezonie, a wszystko ponownie dzięki młodziakom. El Ghanazi, Kishna... będą szaleć na skrzydłach.
A mnie ani Kishna, ani El Ghazi nie przekonują. Nie maja tego czegoś, zdecydowanie lepszy jest Viktor Fischer, tyle że szkoda jego kontuzji. W ostatnich latach dużo lepiej wyglądali inni, wiadomo Sulejmani był kozakiem w Eredivisie, Araz Ozbiliz dawał radę jak na niego postawili, nawet Lorenzo Ebecillio miał to coś mimo swojej nieskuteczności. W ogóle dlaczego Tobias Sana nagle odstawiony całkiem od składu pierwszego zespołu ? Pamiętam jak obu nam się on podobał, jego drybling, miał błysk, a tutaj ciągle w rezerwach gra...
W meczu z Vitesse El Ghazi nie błysnął, Kishna tak samo. Brakuje im dużo by grac na poziomie Champions League. Z Vitesse Ajax wygrał szczęśliwie. Wynik niby 4:1, ale bohaterem Vermeer. W dodatku obrona tak jak mówisz na beznadziejnym poziomie...
Co do typu na over nie polemizuje pod żadnym kątem ;) AZ wiadomo jak gra u siebie, ciągły atak, presja na rywalu i szybkie wyprowadzanie akcji. To będzie mega mecz czuję. Ale o pkt dla Ajaxu łatwo nie będzie, nie w takiej dyspozycji jak w Superpucharze i jak w meczu z VItesse... Nie idzie to w dobrym kierunku na tą chwilę.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
A mnie ani Kishna, ani El Ghazi nie przekonują. Nie maja tego czegoś, zdecydowanie lepszy jest Viktor Fischer, tyle że szkoda jego kontuzji. W ostatnich latach dużo lepiej wyglądali inni, wiadomo Sulejmani był kozakiem w Eredivisie, Araz Ozbiliz dawał radę jak na niego postawili, nawet Lorenzo Ebecillio miał to coś mimo swojej nieskuteczności. W ogóle dlaczego Tobias Sana nagle odstawiony całkiem od składu pierwszego zespołu ? Pamiętam jak obu nam się on podobał, jego drybling, miał błysk, a tutaj ciągle w rezerwach gra...
W meczu z Vitesse El Ghazi nie błysnął, Kishna tak samo. Brakuje im dużo by grac na poziomie Champions League. Z Vitesse Ajax wygrał szczęśliwie. Wynik niby 4:1, ale bohaterem Vermeer. W dodatku obrona tak jak mówisz na beznadziejnym poziomie...
Co do typu na over nie polemizuje pod żadnym kątem ;) AZ wiadomo jak gra u siebie, ciągły atak, presja na rywalu i szybkie wyprowadzanie akcji. To będzie mega mecz czuję. Ale o pkt dla Ajaxu łatwo nie będzie, nie w takiej dyspozycji jak w Superpucharze i jak w meczu z VItesse... Nie idzie to w dobrym kierunku na tą chwilę.
Ja tam się kompletnie nie przejmuję formą Ajaksu powiem szczerze. Owszem w meczu z Vitesse nie było najlepiej, ale warto dodać, że:
- El Ghazi dołączył do pierwszego składu kilka tygodni temu, Kishna w połowie poprzedniego sezonu, to są mega talenty jeszcze przyjdzie na nich czas, w to nawet nie wątpię. Jest jeszcze zakupiony Zivkovic - kompletnie nie martwię się o ofensywę w tym sezonie, jedynie przydałby się jeszcze jakiś środkowy napadzior, by Milik miał dobrego rywala o pierwszy skład.
- Nie grali: Cilessen, Blind (wszedł jakoś w połowie drugiej połowy), Veltman, Van Rhijn - czyli połowa defensywy Ajaksu. Grać w tak okrojonej defensywie i wygrać 4-1? Dla mnie bomba.
- Myślę, że to jeszcze nie koniec transferów. Fisher będzie gotowy do gry na przerwę zimową i już kolejne młodziaki pukają do pierwszego składu.
Poza tym... ocenianie niektórych zawodników po 2 spotkaniach? Trochę za szybko na to ;)
 
sebav2 374

sebav2

Użytkownik
Feyenoord vs Heerenveen

Pierwsze spotkanie drugiej kolejki Eredevisie to spotkanie pomiędzy Feyenoordem Rotterdam oraz FC Heerenveen. W pierwszej kolejce zespół z Rotterdamu męczył się na wyjeździe z zespołem ADO Den Haag, wyszarpując trzy punkty dosłownie w ostatnich sekundach spotkania. Gracze Feyenoordu w swoim pierwszym meczu mieli wyraźną przewagę optyczną, ale nie potrafili dobrze odnaleźć się w ataku pozycyjnym, czego efektem była tylko jedna bramka strzelona przez przyjezdnych. Gracze Heerenveenu grając jako gospodarze, polegli w pierwszej swojej potyczce beniaminkowi z Dordrechtu 1:2 i tym wynikiem potwierdzili swoje słabsze mecze w okresie przygotowawczym min: 0-1 Levante, 1-0 Qabala. Zespół Heerenveenu nie był słabszy w tamtym spotkaniu, atakowali, utrzymywali się przy piłce, lecz bramkarz gości bardzo dobrze bronił dostępu do własnej siatki, pokazując swoimi interwencjami niemoc napastników gospodarzy.

Moim zdaniem Feyenoord będzie prowadził w dzisiejszym meczu atak pozycyjny, który będzie podobny do tego z meczu Den Haag. Heerenveen prawdopodobnie będzie spędzał większość spotkania na własnej połowie i tylko od czasu do czasu spróbuje ataku z kontry. Nie podejmę się typowania zwycięscy meczu, ponieważ oba zespoły w pierwszej kolejce wypadły dość niemrawo. Myślę że najlepszym wyborem na to spotkanie to typ under 3,5 bramki @ 1.60
1:1 ✅
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Feyenoord - Heerenveen
Szukam czegoś sensownego na dzisiejszy wieczór i najlepsza opcja to jednak coś w kierunku Heerenveen. Analizowałem kilka razy poprzednie spotkania obu drużyn. Wyglądało to mniej więcej właśnie tak jak napisał mój poprzednik. ADO dostało zdecydowanie za mało w spotkaniu z Feyenoordem, a Heerenveen bardzo pechowo przegrało z Dordrechtem (2 mega babole, jeden bramkarza a drugi obrońcy).
Jeżeli ADO z powiedzmy sobie szczerze &#39;średnim atakiem&#39; potrafiło stworzyć tyle zagrożenia pod bramką Feyenoordu, to Heerenveen powinno zdziałać o wiele więcej. Zapewne drużyna z Rotterdamu będzie prowadziła grę, ale kontry Heerenveen mogą być niebezpieczne, przede wszystkim dzięki jednemu z najciekawiej zapowiadających się zawodników tego sezonu; Ziyech. Chłopak ma niesamowity przegląd pola i jedną piłką potrafi otworzyć drogę do bramki szybkim skrzydłowym, to jest broń Heerenveen.
Jeżeli chodzi o Feyenoord to obrona ciągle kulawa, żadnych wzmocnień od spotkania z Besiktasem. Dziś roczny kontrakt z Feyenoordem podpisał Kazim-Richards, lecz dziś jeszcze nie zagra. Oznacza to, że w ataku ponownie Manu lub Te Vrede, ale jeden ani drugi kompletnie mnie nie przekonuje.
O wiele lepszy futbol widziałem w pierwszej kolejce po stronie Heerenveen. Feyenoord póki się nie wzmocni a młodzi troszkę nie pograją ze sobą będzie taki kulawy jak tydzień temu, kwestia jedynie tego czy rywal będzie potrafił to wykorzystać.

Feyenoord - Heerenveen X2 @ 2.55 ✅
Feyenoord - Heerenveen (0:2) 2 @ 1.53 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Club Brugge-Cercle Brugge Castillo strzeli? tak 2.23 Unibet
✅
Castillo w lidze strzelil juz 2 gole w trzech meczach 2/3 i dolozyl 2 trafienia w eLE 2/2 mysle ze dzisiaj tez strzeli bo uwazam ze Club strzeli co najmniej trzy bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Vitesse - Cambuur
Wydaję się, że Cambuur powinien być silnym rywalem w tym spotkaniu, ale moim zdaniem to tylko pozory. W pierwszej kolejce drużyna z Leeuwarden zremisowała u siebie z Twente. Tutaj bardziej trzeba się dopatrywać słabej dyspozycji Twente, które dopiero w drugiej połowie coś próbowało grać. Twente jest jeszcze szukającą drużyną, przede wszystkim na środku polu.
Cambuur zaczął odważnie i już w 13&#39; min bramkę z wolnego strzelił wypożyczony z City Rusnak, który zapowiada się bardzo ciekawie w tej lidze - świetna technika. Twente próbowało strzelić, ale te ataki były jakieś takie nijakie.
Vitesse za to dostało cztery bramki od Ajaksu, i tak naprawdę ten wynik 4-1 nieco przysłania obraz spotkania. Vitesse śmiało miało okazje na 2-3 bramki więcej, ale świetnie bronił Vermeer.
W poprzednim sezonie padło pewne 3-0 dla Vitesse i czegoś podobnego spodziewam się w tym spotkaniu. Może bramkę Cambuur strzeli, bo jak pisałem wyżej bardzo fajnie zapowiada się Rusnak, z dobrej strony pokazał się z Amsterdamu sprowadzony Meleg, więc Cambuur ma czym postraszyć. Vitesse jednak u siebie jest mocne i będzie miało znakomitą okazję na zrehabilitowanie się za porażkę w pierwszej rundzie.

Vitesse - Cambuur 1 @ 1.55 ⛔
Vitesse (-1) - Cambuur 1 @ 2.55 ⛔
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
PSV Eindhoven – NAC Breda

W ubiegłym sezonie w PSV brakowało napastnika z prawdziwego zdarzenia. Wydaje się, że dzisiaj tego problemu nie ma, bo do Holandii wrócił sprawdzony piłkarz – Luuk de Jong, który dał się poznać z bardzo dobrej strony z okresu gry w Twente. Ja uważam, że Boeren obecnie są mocniejszym zespołem niż na przestrzeni ostatniego roku i nawet odejście Bryana Ruiza (powrót do Anglii) nie powinno być traktowane w kategorii osłabienia. PSV powoli się rozkręca, o czym świadczą dotychczasowe rezultaty - awans do 4. rundy Ligi Europy (1-0 i 3-2 z Sankt Polten) oraz triumf nad Willem II (3-1). NAC jest w zupełnie innym położeniu. Możliwości w ofensywie tej drużyny są bardzo ograniczone, więc remis na inaugurację z Excelsiorem (1-1) nie mógł dziwić. Rydel Poepon (9 goli), Jordy Buijs (6 goli), czy Danny Verbeek (5 goli) – tych piłkarzy w Bredzie już nie ma, a lista jest jeszcze dłuższa. Jest młodzież z Chelsea, czy Milanu, ale w starciu z PSV to zdecydowanie za mało. Nie będę oryginalny i typuję przekonujące zwycięstwo Boeren. W sobotę w ich barwach nie zagrają Stijn Schaars i Jetro Willems, ale to w zasadzie bez znaczenia.

PSV -1,5 @ 1.65 Bet365
PSV -2,5 @ 2.42 Bet365
PSV over 2,5 @ 1.75 Sportingbet
PSV over 3,5 @ 3.00 Sportingbet
6-1
:spokodfhgfh:
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Dordrecht - Zwolle x2 @ 1,55✅
Bet365

Na jutro dość pewnym betem wydaje mi się typ powyżej. Zwolle po zgarnięciu Superpucharu w gazie, 2-0 z Utrechtem na własnym boisku pokazuje, że są dobrze przygotowani do sezonu i jak na razie mają w planie same zwycięstwa. Passa się może dziś przedłużyć, gdyż ekipa Dordrecht nie jest jakimś mocarzem. Oczywiście byli aktorami sensacji w Heerenveen, gdzie pokonali tamtejszych zawodników 1-2.
Myślę jednak, że to była bardziej porażka gospodarzy niż zwycięstwo gości, mieli więcej szans, lecz to Heerenveen prowadziło grę i dostali kontrę w końcówce. Goście pokazują się z dobrej strony, dobra organizacja gry do przodu, z tyłu raczej też ok, jeszcze bez straty bramki w tych dwóch meczach.
Moim zdaniem bezpiecznie warto, kurs nie jest zły, a jestem przekonany do tego typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Belgia / 1. Klasa
Godzina:
20:00
Spotkanie: Oostende - Mechelen
Typ:
1
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365

Analiza:
Dla drużyny gości nie zagrają w tym spotkaniu tacy zawodnicy jak :
- M.Biset (M 2/0) / poprzedni sezon 26/1 (kluczowy pomocnik)
- L.Makondi (F 1/0) / 19-latek, mało ważny zawodnik
- S.De Petter (D 3/0) / poprzedni sezon 14/1
- B.Tembe (F 0/0) / poprzedni sezon 30/4 (kluczowy napastnik)
- A.Iddi (M 0/0) / poprzedni sezon 14/1
- J.Vandam (D 0/0) / poprzedni sezon 10/1
- A.Ghomsi (D 0/0) / poprzedni sezon 27/0 (kluczowy obrońca)
Poprzedni sezon drużyna Mechelen zakończyła z bilansem na wyjeździe 3/3/9, tak więc nie jest
to drużyna która czuje się znakomicie grając na wyjeździe, lecz zobaczymy co pokaże
obecny sezon. W dzisiejszym meczu delikatnie okrojony skład, gdzie gospodarze bez
większych braków. Ostatni bezpośredni mecz między w/w drużynami zakończył się podziałem
punktów po wyniku 1:1 z początkiem tego roku. Mechelen przegrali swój ostatni mecz ligowy
1:2 przeciwko KV Kortrijk (grając w dziesiątkę po czerwonej kartce jaką ujrzał S. De Petter).
Oostende w ostatnim z kolei swoim meczu ligowym wygrali z Cercle Brugge 1:0.
- zaliczony ✅ !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Kompletnie zgadzam się z typem w kierunku PEC Zwolle. Sam mam pograne X2 a może i jeszcze czystą dwójkę dołożę live.
PSV - NAC
Trochę inne mam jednak zdanie jeżeli chodzi o PSV. Dla mnie ta drużyna nie jest jeszcze skompletowana. W pierwszym spotkaniu było to bardzo widoczne, Willem II mogło zadać więcej bólu PSV, tym bardziej jak patrzmy na statystyki; więcej kornerów, więcej strzałów na bramkę. Pierwsza bramka PSV padła po błędzie bramkarza, ostatnia po karnym.
Depay i Locadia to silne strony ofensywy PSV, ale De Jong kompletnie mi się nie podoba. Mam takie wrażenie, że obecne PSV jeszcze za dużo nie zdziała, trochę za mało finezji w tej drużynie.
NAC nic nie musi, ewentualnie może i kluczem do punktów w Eindhoven będzie dobra obrona i gra z kontry. Widzę, że bukmacherzy mega faworyzują PSV, dlatego ja spróbuję pograć w drugą stronę. Uważam, że drużyna Cocu trochę się dziś pomęczy i wcale nie będzie to takie łatwe i przyjemne spotkanie.

PSV - NAC (+2) 2 @ 2.12 ⛔
PSV - NAC (+3) 2 @ 1.43 ⛔

Trochę nie doceniłem siły ofensywnej PSV... a bardziej nie wiedziałem, że NAC potrafi być tak beznadziejne w defensywie.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Dordrecht - PEC Zwolle
Tak jak pisałem wcześniej - całkowicie zgadzam się X2 na PEC. Do tego dołożę od siebie jeszcze delikatnie czystą 2. Fc Dordrecht bardzo szczęśliwie wygrał w poprzedniej kolejce z Heerenveen. PEC natomiast ciągnie świetną linię od pokonania Ajaksu w poprzednim sezonie w pucharze Holandii, po pokonanie Ajaksu w superpucharze, wygraniu w pierwszej kolejce. Jest to naprawdę bardzo fajna poukładana drużyna. Ekipę opuścił bardzo fajnie grający w ofensywie Mokotjo, ale za to super spotkanie zagrał ostatnio Lukoki, który trafił do PEC z Ajaksu. PEC jest o wiele silniejszą drużyną, próbujemy.
FC Dordrecht: Kurto, Fortes, Haddad, Troost-Ekong, Peersman, Ojo, Gosens, Lieder, Korte, Van Overeem, Pisas
PEC Zwolle:Boer, Van Polen, Van der Werff, Broerse, Van Hintum, Rienstra, Saymak, Lukoki, Drost, Thomas, Nijland

Dordrecht -PEC X2 @ 1.42 ✅
Dordrecht -PEC 2 @ 2.45 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
omerta 968

omerta

Użytkownik
AZ Alkmaar – Ajax Amsterdam

W ostatnim czasie Eredivisie straciła na wartości, ale Ajax dalej doskonale radzi sobie w kraju. W przeciwieństwie choćby do Feyenoordu, Joden nie wyprzedali swoich najlepszych piłkarzy, pomijając Siema de Jonga. Pozyskali natomiast Arkadiusza Milika, który według mnie odpali niebawem, a także Nicka Viergevera – obrońcę AZ, który zdążył się już wpisać na listę strzelców. Oglądałem spotkanie Ajaksu z Vitesse tydzień temu i może wielkiej piłki nie było, ale podopieczni Franka de Boera mają to do siebie, że mimo słabszej postawy wygrywają. Moim zdaniem tak też będzie w Alkmaar. AZ w transferami trafiło – przynajmniej na razie, bo Guus Hupperts (Roda JC) i Muamer Tanković (Fulham) na inaugurację pokazali się z dobrej strony - obaj zdobyli bramki, a ekipa Kalmarów pokonała Heracles Almelo (3-0). Marco van Basten ma prawo być zadowolony, bo przy braku najlepszego strzelca Arona Jóhannssona (w niedzielę też nie zagra), dobra dyspozycja nowych napastników może cieszyć. W Joden nie zobaczymy kilku piłkarzy – Viktora Fischera, Ricardo van Rhijna, Joela Veltmana oraz Richairo Zivkovica (zagrał 90 minut w barwach Jong Ajaksu), ale żaden z nich w obecnym sezonie nie grał (licząc mecze z Vitesse i wcześniej z FC Zwolle). Na ogół nie typuję zwycięstw Ajaksu. Jednak tym razem obok tak wysokiego kursy nie mogę przejść obojętnie.

Ajax Amsterdam @ 2.25
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
omerta 968

omerta

Użytkownik
FC Utrecht – Willem II Tilburg

Do Ajaksu dorzucam typ na zwycięstwo Utrechtu w starciu z beniaminkiem. Czerwono-biali na inaugurację przegrali z Zwolle (0-2). Bywa – niespodzianka żadna, biorąc pod uwagę dokonania tej ekipy w ostatnim czasie (superpuchar Holandii). Na Galgenwaard małe czystki – pożegnano się z piłkarzami, którzy częściej leczyli urazy niż grali (Jacob Mulenga, czy Cedric van der Gun), ale też sprzedano czołowego strzelca Steve’a de Riddera. Jednak wcale kadrowo nie wygląda to gorzej – wręcz przeciwnie, bo Ruud Boymans (najlepszy zawodnik Willem II) oraz powracający do Holandii Nacer Barazite (Monaco) mogą namieszać, bo mają też coś do udowodnienia. Królewscy awansowali do Eredivisie i od razu stracili Boymansa, o czym wspomniałem, a także podstawowego bramkarza Ruuda Swinkelsa. Nowym numerem 1 miał zostać Grek Kostas Lamprou, ale on w niedzielę nie zagra (czerwona kartka). Jego zastąpi David Meul, który w tym sezonie ma pełnić rolę rezerwowego (podobnie zresztą było na zapleczu Eredivisie), więc to też nie najlepiej świadczy o umiejętnościach Belga. Mało tego, o ofensywie decydować ma Ben Sahar – chłopak, dla którego Willem II będzie już 11-tym klubem w karierze (ma „dopiero” 25 lat). Nie da się ukryć, że zderzenie Królewskich z holenderską ekstraklasą ponownie będzie bardzo bolesne, o czym przekonali się tydzień temu (porażka z PSV 1-3). Wydaję mi się, a nawet jestem pewien, że Utrecht ma więcej do zaproponowania pod względem czysto piłkarskim.

FC Utrecht @ 1.85 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Westerlo-Anderlecht 1DNB 3.25 bet365 zwrot
Niby Anderlecht jest faworytem ale kurs 1.80 na mistrzow Belgii potwierdza to ze nigdy nie gralo im sie latwo na wyjezdzie z druzyna Westerlo_Ostatni mecz miedzy soba rozegrali w pucharze Belgii i odpadli po rzutach karnych a kurs byl nizszy niz dzisiaj.Westerlo to beniaminek ,na razie spisuja sie bardzo dobrze co prawda rozegrali dopiero 3 spotkania ale na dzisiejszy mecz wyjda na pewno zmotywowani.Ostatnio Fiolki pokonaly u siebie skromnie bo tylko 1-0 druzyne Charleroi wiec szalu nie ma bramka strzelona w koncowce pierwszej polowy.Licze dzisiaj na gospodarzy ale gram asekuracyjnie tylko z tego wzgledu ze Anderlecht jest mistrzem.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Belgia / 1. Klasa
Godzina:
20:00
Spotkanie: Westerlo - Anderlecht
Typ:
2
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365

Analiza:
Krótka analiza i nie ma się co tu rospisywać.. Anderlecht jest na fali ! Po trzech kolejkach mają
komplet 9 punktów, dodatkowo bramek zdobytych 6 i jedną straconą. W dzisiejszym meczu dla
gospodarzy nie zagrają E.Sno 2/0, S.Macdonald 0/0, J.Cools 2/0. Westerlo dało
( Y ) siana w meczu
przeciwko Waasland-Beveren wyciągając tu tylko remis. To i tak fuks bo rzut karny im się trafił..
W meczu grad żółtych kartek, kopanina.. z Anderlechtem tego nie będzie.
- niezaliczony ⛔ !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom