>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka fazy grupowej Ligi Europy (01.10.2015) - czwartek

Status
Zamknięty.
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam Panowie. A co sądzicie o żółtku dla Rzeźnika w meczu z Napoli? ;) kurs 2,75 w Uni wydaje się do pobrania. Dzięki za odpowiedź. Pozdro!
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Dynamo Mińsk - Rapid Wiedeń
Typ: BTS
Kurs: 2,06
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz 4 drużyny z 2 w tabeli Grupy E. Dynamo wprawdzie nie potrafi wygrać meczu od 20 sierpnia br., kiedy to pokonało u siebie Salzburg 2:0 w eliminacjach LE, jednakże dzisiaj podejmuje na swoim stadionie Rapid Wiedeń, który do potęg nie należy. I to właśnie w spotkaniach zarówno z zespołem ze stolicy Austrii jak i z Victorią Plzen będzie szukać punktów. I dlatego moim zdaniem dzisiaj strzelą bramkę, tym bardziej że goście, choć ostatnio zanotowali serię czterech zwycięstw z rzędu, nie słyną z żelaznej defensywy i przeważnie tracą gole. Mimo wszystko to jednak goście są faworytami dzisiejszego spotkania, a więc również przynajmniej raz powinni pokonać bramkarza Dynama.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Przestrzegam przed graniem na Augsburg. Gospodarze w lidze niemieckiej zajmują obecnie odległe szesnaste miejsce. Drużyna prowadzona przez Markusa Weinzierla zdołała w bieżących rozgrywkach wygrać tylko raz! W dodatku plaga kontuzji przed meczem z Partizanem. Szkoleniowiec niemieckiej ekipy korzystać nie może z takich graczy jak: Hong Jeong-Ho, Daniel Opare, Marco Schuster, Jan Moravek, Tobias Werner, Caiuby, Raul Bobadilla, Shawn Parker i Sascha Molders
Proponuję jakiś handicap na Partizan, który przyjedzie się bronić i zagrać z kontry. Z tak poważnymi osłabieniami trudno będzie Niemcom wygrać to spotkanie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
white001 6

white001

Użytkownik
Witam
Wiem ,że to nieodpowiedni dział lecz potrzebuję szybkiej odpowiedzi. Mianowicie postawiłem wczoraj kupon : 2 bramki Ronaldo + Ibrahimović gol, kurs ciekawy, bet365 rozliczył mi samobója jako gol Ibry, ale boje się ,że to odkręcą i będę miał spory minus na koncie. Ile mają czasu na takie manewry ?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Witam

Wiem ,że to nieodpowiedni dział lecz potrzebuję szybkiej odpowiedzi. Mianowicie postawiłem wczoraj kupon : 2 bramki Ronaldo + Ibrahimović gol, kurs ciekawy, bet365 rozliczył mi samobója jako gol Ibry, ale boje się ,że to odkręcą i będę miał spory minus na koncie. Ile mają czasu na takie manewry ?
Wszystko zależy od oficjalnego protokołu meczowego UEFY. Mogą go niby zmienić, jak to miało miejsce ostatnio, kiedy komuś z tego forum bukmacher rozliczył na ⛔ over 3,5 spalonych, a były 4, jednak w protokole widniały tylko 3. Następnego dnia jednak UEFA zmieniła w protokole na 4 i bukmacher rozliczył typ na ✅
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Ale jakie braki Napoli ? Zrozumiałbym gdyby grali z dzisiaj mecz z Tottenhamem czy Monaco ale oni grają z Legią, Jorginho,Mertens i Callejon absolutnie wystarczą żeby wywieźć stąd trzy punkty, ewewntualnie gdyby długo walili głową w mur to wchodzi Higuain na świeżości na podmęczonych Legionistów i pozamiatane. Pierwsza jedenastka Napoli, ta która dzisiaj wyjdzie na boisko, nawet jeśli rezerwowa to i tak przewyższa jakością Legie o jakieś dwa razy minimum. Przecież Callejon jest wart 22 mln funtów a cała Legia 23, jeszcze dodajmy Higuaina który jest wart 43. Rezerowi Napoli są tak jakościowymi zawodnikami że nie stać żadnego klubu z Polskiej ligi na ich zatrudnienie. Może to zabrzmi trochę jak by włosi to był Real Madryt ale Napoli to tylko półka niżej niż Real mimo tego że grają w lidze Europy i nie ma co się dziwić trenerowi z Neapolu że oszczędza Hamsika bo on nietylko lekceważy Ligę Europejską ale również dzisiejszego rywala, w pierwszym meczu zagrali pierwszym składem i nie było co zbierać z FC Brugge więc postanowił trochę odpuścić bo gra ze słabszym rywalem niż Belgowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 2,2K

barichello

Użytkownik
AZ - Bilbao

Bilbao kursowym faworytem w tym spotkaniu, podczas gdy
&quot;Po remisie z Realem Sociedad i zaledwie 4 oczkach w pierwszych 6 spotkaniach La Liga trener Valverde po raz drugi wdraza plan B a wiec do Holandii zabiera spora liczbe rezerwowych zawodników i zapewne przed pojedynkiem z Valencia zechce oszczędzić tych, którzy grali najwięcej i są kluczowi dla jego kadry. Na pokładzie samolotu do Holandii nie znaleźli się San Jose, Etxeita, Sabin Merino, Balenziaga oraz Susaeta. Ten ostatni jest dodatkowo kontuzjowany i możliwe ze nie wystąpi również w pojedynku z Valencia na San Mames. Tak wiec szanse otrzymają Ci piłkarze, którzy dotychczas byli mniej wykorzystywani na czele z Viguera, Kike Sola, Aketxe czy tez Elustondo&quot;
Do tego Bilbao po za domem w LE w ostatnich sezonach nie zachwycało formą


Znacznie lepiej prezentują się domowe wyniki AZ w LE

AZ remis zwrot 2.63 ✅B365


Marsylia - Slovan
O Marsylii pisałem przy okazji ostatniej kolejki Ligue1
Maryslia - Angers
Maryslia po takim kursie to jak wkładanie ręki do paszczy krokodyla i bycie przy nadzieji, że tym razem jej nie zaciśnie. Szarpana i nierówna gra Marsylczyków powoduje, że kompletnym idiotyzmem jest wchodzenie po takim niskim kursie. Maryslia wygrała raptem dwa mecze, rozgromili Troyes, które formą nie powala i jako beniaminek płaci frycowe oraz rozbili Bastię, gdzie rywal z Koryski kompletnie nie podjął rękawicy. Do remisu z Lyonem pretensji mieć nie można, bo nie jest to zły wynik patrząc na rangę rywala. Ale już o bicie o mur i nieskuteczność w meczu z Caen, które przegrali 0-1 już tak, o porażkę z Reims 0-2, gdzie mogło być 0-3, ale rywale zmarnowali karnego na samym początku meczu i niewiele brakowało, a byłaby też przegrana z Tuluzą, ale rzutem na taśmę udało się doprowadzić do wyrównania, gdzie rywal kończył mecz w 9 ( Marsylia w 10). Nie przekonuje mnie postawa Maryslii.
Pora na beniaminka, Angers. Udana inauguracja w najwyższej klasie rozgrywkowej i pewna wygrana z Montpellier. Z Nantes tylko remis 0-0, piszę tylko, gdyż Kanarki nie miały nic do powiedzenia w tamtym meczu. W meczu wyjazdowym z Ajaccio skutecznością błysnął Ndoye i było to trzecie spotkanie, która Angers zakończyło z czystym kontem. Starcie z Nicea im nie wyszło, ale mimo słabszej postawy i tak zdołali ugrać remis. Z Lorient już tyle szczęścia nie było, Morszczuki umiejętnie wykorzystały słabszą postawę beniaminka i wygrali 3-1. Przełamanie przyszło z Troyes, skromna wygrana 1-0. Ostatnia kolejka i niestety znowu słabiej zafunkcjonowała ofensywa Angers, ale za to obrona znowu na zero z tyłu i punkt ugrany.
Nie można powiedzieć, że Angers imponuje wielką formą. Fakt mało tracą, co prawda rywale nie byli z najwyższej półki, ale i tak trzeba docenić ten fakt. Na poczatku ofensywa beniaminka wyglądała lepiej, teraz nieco spuścili z tonu. Pytanie co tym razem zaprezentuje napad Marsylii, bo biorąc pod uwagę, jak mało bramek traci Angers, a jak nieustabilizowana jest forma ofensywy Marsylczków to wcale nie musi być tak łatwe spotkanie dla gospodarzy.
Z tą formą, którą prezentuje Marsyla nie trzeba wiele, żeby zapunktować, dlatego kursy mogą się okazać bardzo złudne. Papierowym faworytem są bez dwóch zdań, ale boisko potrafi być brutalne. Angers ze swoją defensywą, która udowodniła nie raz, że potrafi zagrać na zero może tu napsuć nieco krwi gospodarzom. Jeżeli do tego wypali ofensywa co przy postawie defensywy Maryslii nie jest mission impossible może być różnie.
Angers 9.30 ✅
by Pinnacle
Wszystko zgodnie z przewidywaniami, papier przyjmie wszystko, kursy żenua i niespodzianka.
Teraz przed Olympique pojedynek ze Slovanem i znowu podobne zestawienie kursów.
Ciekawe jakie będzie nastawienie Francuzów, ponieważ w weekend czeka ich szlagier w Paryżu z PSG, więc myślami mogą być przy ligowym spotkaniu i nie forsować się na maxa. Slovan na ostatnie 10 wyjazdowych spotkań w LE przegrał tylko 1.

Slovan remis zwrot 6.00 ✅ Bet365
i jeszcze krótka piłka
Plzen remis zwrot 4.90 ⛔ UB
Plzen 8 wygranych z rzędu, w LE byli w stanie pokonywać rywali pokroju Napoli, Shaktar, remis w Stambule z Fenerbache. Przy takim rozrzucie kursów spróbuję poszukać niespodzianki.


Do tego
Liverpool - Sion
Z kolei Brendan Rodgers wskazywał przed rozpoczęciem sezonu, że rozgrywki Ligi Europy są ważne i chce, aby drużyna zaszła w nich jak najdalej, ale jednak będą one głównie okazją do pokazania się dla zawodników, którzy nie łapią się do meczowej jedenastki w lidze, bądź też wracają do formy po kontuzji i potrzebują ogrania oraz dla młodszych członków drużyny. Potwierdzeniem tego był już pierwszy mecz z Bordeaux, w którym grali głównie zawodnicy z rotacji. Na konferencji przed meczem z FC Sion Boss mocno zasugerował, że analogiczna sytuacja będzie miała miejsce w czwartek. Wielce prawdopodobne jest więc, że podobnie jak w meczu we Francji, w ataku zobaczymy Divocka Origiego. Ponadto, należy spodziewać się, że skład uzupełnią: Kolo Toure, Joe Gomez, Joe Allen, Jordan Rossiter, Jordon Ibe, Adam Lallana.
Liverpool w weekend czeka derbowe spotkanie z Evertonem, czy będą sobie zaprzątali głowę Sionem?
Sion X2 2.40 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +82
M 30

mar123

Użytkownik
Lech Poznań nadal nie może wygrzebać się z dołka, a Bazylea nie jest najlepszym miejscem, aby szukać cudownego przełamania.

Liga Europy, czwartek, 1 października, godz.19:00

FC Basel – Lech Poznań, Typ: FC Basel -1,5, kurs 2.30 bet365

W lidze Kolejorz sięgnął dna. Po dziesięciu kolejkach sezonu 2015/16 wylądował na ostatnim miejscu w tabeli z zaledwie pięcioma punktami i sześcioma strzelonymi bramkami. Katastrofa! W Pucharze Polski dzięki samobójczej bramce Rafała Grodzickiego udało się wprawdzie awansować do ćwierćfinału, ale w kraju Lech niestety robi aktualnie za pośmiewisko.

Z ekipą z Bazylei raz, a właściwie dwa razy, już się w tych rozgrywkach mierzył. Gospodarze odprawili go w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów (3:1, 1:0), po czym sami odpadli po konfrontacji z Maccabi Tel Awiw. Już w pierwszym meczu we Florencji, wykorzystując czerwoną kartkę Rodrigueza, zgarnęli pierwszy komplet punktów, a teraz przed własną publicznością pójdą za ciosem i przejadą się także po mistrzu Polski.

Temu mistrzowi daleko bowiem do mistrzowskiej formy. Z dwudziestu meczów o stawkę, które rozegrał od początku kampanii, wygrać zdołał raptem osiem. W delegacji poległ w pięciu z siedmiu kolejnych spotkań i nie widzimy żadnych rzeczowych argumentów przemawiających za nagłym odrodzeniem. Mimo sporej przewagi Lechici nie zdołali nawet na swoim terenie ograć przeciętnych Belenenenses, więc w Szwajcarii powinni zgarnąć regularny łomot.

Typ: FC Basel -1,5, kurs 2.30 bet365


--------------------
W Danii Legia zmarnowała swoją szansą na dobry wynik, więc tym bardziej nie uda się jej go osiągnąć w starciu z jeszcze mocniejszym Napoli.


Liga Europy, czwartek, 1 października, godz. 21:05

Legia Warszawa – Napoli, Typ: Napoli wygra, kurs 1.95 bet365

W Legii nie dzieje się obecnie najlepiej. Wydawało się, że po efektownych zwycięstwach w lidze z Ruchem i Pucharze Polski z Lechią (oba mecze wygrane 4:1) atmosfera się nieco ostudzi, ale nic z tych rzeczy. Właściciele prowadzą już rozmowy z innymi trenerami i choć Henning Berg jeszcze w styczniu przedłużył kontrakt aż do 2018 roku, to niewykluczone, że lada dzień zakończy swoją przygodę z warszawskim klubem.

Po dwóch wygranych i chwili oddechu „Wojskowi” zaliczyli kolejne potknięcie, przed własną publicznością dzieląc się punktami z Termalicą. W dodatku drobnych urazów doznali w tamtym spotkaniu Guilherme i Aleksandar Prijović. Na pojedynek z Napoli mają być gotowi do gry, ale mogą nie być w pełni sił.

Lista nieobecnych i tak zresztą będzie po stronie gospodarzy całkiem długa. Standardowo zabraknie Michała Żyro, Ivicy Vrdoljaka Ondreja Dudy, Michała Masłowskiego i prawdopodobnie także Tomasza Jodłowca. Dodatkowo możemy dopisać do niej jeszcze Dominika Furmana, który w Herning zarobił czerwoną kartkę.

Goście przegrali w tym sezonie tylko jeden mecz, na samym początku. Potem grali coraz lepiej. Na inaugurację Ligi Europy rozbili u siebie Club Brugge aż 5:0. Trzy dni później w ten sam sposób potraktowali w lidze Lazio, a w ostatniej kolejce rozprawili się z obrońcami tytułu – Juventusem (2:1). Na wyjeździe prezentują się trochę gorzej, ale tak znacząco osłabiona Legia nie będzie stanowić dla nich większej przeszkody.
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Monaco - Tottenham
Typ: Drużyna gości strzeli bramkę - TAK 1,43 ✅
LB - over 2,5 2,10 ⛔ (sytuajci było multum heh- 1-1)

Wczorajszy dzień w LM był nadzwyczaj owocny i znów dał zarobić. Nie tylko mi zresztą ponieważ widziałem że na forum w dziale LM było ładnie i zielono ;).
Dziś lecimy dalej z rozgrywkami LE.
Na początek pod lupę biorę spotkanie Monaco z Tottenhamem.
Gospodarze swój pierwszy mecz zremisowali 1-1 z Anderlechtem.
Jeśli chodzi o ligę w Ligue1 grają jak dotąd w kratkę. Co ważniejsze dla mojego typu w niemal każdym spotkaniu tracą po dwie bramki. Sporo również strzelają a mecze kończą się overami bramkowymi. Z tego też względu postanowiłem iść tym tropem i liczę na to że dziś drużyna Kogutów również chodź raz pokona obronę zespołu ze Stade Louis II.
Goście w PL nabierają rozpędu. Ostatni wygrany mecz z Manchesterem City (co było dla mnie sporym zaskoczeniem) na pewno dodał im pewności siebie. Kursy na gol ze strony Tottenhamu spadły z 1.55 na 1 ,43. Tego typu spadki nie muszą nic znaczyć jednak czasami mogą trochę podpowiedzieć. Tottenham pewnie wygrał swój poprzedni mecz w LE z drużyną Karabakh 3-1. Poza tym gram również na over. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;]

Przewidywane składy:
Monaco (4-3-3): Subasić – Coentrao, Carvalho, Raggi, Toure – Moutinho, Toulalan, Fabinho – Silva, El Shaarawy, Dirar
Tottenham (4-2-3-1): Lloris – Rose, Wimmer, Alderweireld, Trippier – Dier, Mason, Chadli, Lamela, Townsen – N’Jie
Nie zagrają:
Monaco Costa (kontuzja)
Tottenham Bentaleb (kontuzja), Heung-Min (występ pod znakiem zapytania)
Info z : anglia.goal.pl
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Belenenses - Fiorentina
Typ: 2 drużyna, pierwsza bramka minuta- 1-72 1,35 ✅

Szybko i konkretnie. Gospodarze spotkania poprzedni mecz zremisowali bezbramkowo na wyjeździe ze słabym Lechem Poznań. Ciężko się to oglądało... Nie jestem przeciwnikiem naszych drużyn, chętnie zobaczył bym je w dalszych rozgrywkach jednak dziś Legia jak i Lech moim zdaniem (i wielu innych na forum jak zauważyłem) nie ugrają nawet 1pkt.
Dalej. Fiorentina przegrała na swoim terenie z Basel 1-2. Myślę że dziś goście odrobią straty tak jak wczoraj CSKA. Powinni zaatakować od samego początku zmuszając przeciwnika do obrony. Tak przynajmniej sądzę. Dorzucam ten typ do dubla razem z poprzednim. Fiołki powinny dziś dopisać 3pkt do swojego konta.
Skład Fiorentiny: Alonso, Astori, Babacar, Badelj, Bernardeschi, Blaszczykowski, Borja, Fernandez, Ilicic, Kalinic, Lezzerini, Rebic, Roncaglia, Rossi, Sepe, Suarez, Tatarusanu, Tomovic, Vecino, Verdu
Info z : anglia.goal.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Na moje dobrze wygladaja kornery w meczu Sparty Praga. APOEL to jednak slaby zespol, i mysle, ze Sparta ich po prostu przydusi i bedzie w zdecydowanej czesci meczu pod polem karnym Apoelu. Sparta moze nie zachwyca, ostatnio porazka w derbach, ale moze doda im to motywacji i zagraja dzisiaj lepszy mecz. Prazanie we wszystkich meczach domowych pykali bardzo wiele kornerow: z Sigma 15 (1 polowa - 5), z Dukla 7 (1 polowa - 7), z Zilina 12 (1 polowa - 5), z Ostrava 7 (1 polowa - 3) a w meczu LE na wyjezdzie w Grecji nabili 10 (1 polowa - 4). Mysle, ze nie powinni zejsc ponizej tej linii, szczegolnie, ze ostatnio zawodzi ich skutecznosci i zdobywanie bramek nie przychodzi im juz z taka latwoscia jak jeszcze kilka miesiecy temu.

4+ kornera Sparty w 1 polowie @ 2,25 bigbetworld. ⛔ 2
over 6,5 kornera Sparty w calym meczu @ 2 betsafe. ⛔ 6 Edit: nie spieszno im bylo do nabijania kornerow...:-(

Drugi mecz to Club Brugge vs Miernyland. Stawiam tutaj na kornery dla gospodarzy, ktorzy w 4 meczach domowych w tym sezonie w Belgijskiej lidze nastukali: z Waasland 11, ze Standardem Liez 8, z Kortrijk 12 i z Mechelen 6. Dodatkowo widac po tych meczach, ze sa w bardzo dobrej formie strzeleckiej ladujac lacznie 17 bramek w 4 spotkaniach. W LE zagrali z Napoli i co tu duzo mowic skompromitowali sie na calej lini przegrywajac 5:0. Mysle, ze tak wysoka porazka moze ich zmobilizowac do walki dzisiaj, szczegolnie, ze graja na wlasnym terenie z przeciwnikiem o dwie klasy slabszym od Napoli. Kornery powinny wpadac od samego poczatku meczu a ja licze na pokrycie przez gospodarzy linii 5,5. Po duzym szumie na temat Miernyland przed meczem z Legia spodziewalem sie odrobine wiecej po tej druzynie. Okazalo sie, ze nie sa tacy mocni jak ich maluja. Nie zrazilem sie i obejrzalem ich kolejne mecze w lidze i nadal mam wrazenie, ze jest to ekipa dobrze grajaca w defensywie, ale malo kreatywna i z brakiem pomyslu na gre do przodu. Moze sie myle, ale mysle, ze mecz w Belgii bedzie dla nich bardzo trudny.

over 5,5 kornera Club Brugge @ 1,87 Uni bet.⛔ 3
4+ kornera Club Brugge w 1 polowie @ 3,1 bigbetworld⛔ 2 Kupa Brugge jednak ponizej oczekiwan, Miernyland pozytywnie mnie zaskoczyl...

Powodzenia
 
suckout 692

suckout

Użytkownik
Olympique Marsylia - Slovan Liberec / Slovan Liberec [Over 0.5] / 1.92 / pinnacle ✅ 1

Slovan w meczach Ligi Europy i eliminacji do niej w ostatnich 16, gdy grali na wyjeździe, aż 15 razy trafili przynajmniej raz do bramki rywali (94%). Strzelali gole takim zespołom jak AZ, Sevilla, Udinese, czy Freiburg, więc czemu mają i tym razem tego nie zrobić we Francji. Liberec w tym sezonie 8 spotkań i zawsze strzelali na wyjeździe gola, natomiast Olympique 5 meczy u siebie i w 4 z nich bramki tracili, do tego w LE w ostatnich latach prawie nigdy nie schodzili u siebie z boiska z czystym kontem. Marsylia w weekend ważny i prestiżowy mecz z PSG, kurs za wysoki na Slovan, a co za tym idzie również na ich gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
LE: Legia - Napoli kurs: 1,90 (pograne z wyborami - szczegóły w moim temacie) buk: STS średnia stawka ✅✅✅
LE: Legia - Napoli (EH: -1) kurs: 2,90 buk: STS mała stawka ✅✅✅ (po meczu: no i co ? Jakoś spiskowa teoria się nie sprawdziła. Legia cienka jak barszcz, a drugi gol Higuaina to stadiony świata: Higuain ograł 5 legionistów i wpakował piękną bramę)

Jak zobaczyłem kurs na Napoli to byłem pewien, że coś będzie ok 1,30, a tu proszę - 1,95. Oczy przecierałem z wrażenia. Ludzie - prezenty rozdają. Ma grać podobno rezerwowa kadra Napoli, ale to od pierwszych minut, a na ławce będzie podstawowa. Napoli to kilka klas wyżej niż obecna Legia. Jeszcze sezon temu kiedy był Radovic można by było coś pomyśleć, nie dzisiaj kiedy Legia sama przeżywa wzloty i upadki. W kursie 1,95 na Napoli a także na handi jest niezłe value. Jeśli się można czegoś obawiać to tylko tego, że Napoli nie zależy na LE.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:05 Legia Warszawa - Napoli
Typ: 2
Kurs: 1.85
Buk: Betsson
Wynik: 0:2

Już chyba bardzo dużo zostało napisane odnośnie tego spotkania. Ja w tym meczu widzę duże value!. Legia jest kompletnie bez formy - wystarczy spojrzeć na ich ostatnie wyniki w lidze. Do dzisiejszego meczu na pewno przystąpią zmobilizowani, ale czy to wystarczy na świetnie grających ostatnio gości? ja w to wątpię!. Napoli przyjedzie dzisiaj do Warszawy trochę osłabione gdyż zabraknie Insigne, Hamsika oraz Hysaja. Wszyscy mają kontuzje, lecz takie gwiazdy jak Higuain, Callejon czy Mertens powinni wystarczyć na słabą Legię!
Kadra Napoli na mecz z Legią: Reina, Rafael, Gabriel, Maggio, Albiol, Koulibaly, Ghoulam, Strinic, Chiriches, Luperto, Allan, Valdifiori, Jorginho, David Lopez, Chalobah, Callejon, Gabbiadini, Mertens, El Kaddouri, Higuain.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Legia - Napoli ile goli strzeli team 2?
typ: 3 lub więcej
kurs: 4.33
Bwin
Faworyt jest tylko jeden, nie gram tutaj handi bo jak Napoli się rozstrzela to w obronie się wyluzują i może Legia coś dorzuci ale wobec braku Jodłowca i Vrdoljaka jak najbardziej wchodzę w ten typ, trzy gole dla gości to z pewnością dużo łatwiejsza spraw a niż kurs na to wskazuje. Jeśli Termalica jest w stanie strzelić bramkę a nawet okazać się lepszą drużyną na stadionie w Warszawie to ja nie mam wątpliwości że jak Callejon czy Mertens zaczną zabawę z obrońcami Legii to nie będzie co zbierać.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Panowie hola hola.Ja nie widzę w tej kadrze Napoli jakiejś ogromnej jakości ok jest Higuain ale kto mu będzie kreowal?Callejon?Mertens?Oni się do tego nie nadają.
Adamo z tym 1.30 to żeś chlopie wyskoczył.Ja mysle ze Napoli ma ten mecz wiadomo gdzie oni przyjechali tylko po remis a Legia pewnie będzie 5X bardziej zmotywowana.
Widzę tu typowy mecz walki gdzie slabiak wyszarpuje punkty.
Legia lub remis ale to za polowe stawki bardziej żeby przestrzec jeszcze nie zdecydowanych bo Napoli to żadna promocja.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
FC Basel:Lech Poznań typ:Basel(-2),Kurs:3,55
Lech gra niesamowita padakę i każdy inny wynik że łomot w tym spotkaniu będzie sensacją .Mecz spokojnie do przegrania przez Lechitów nie mają czym straszyć nie potrafią strzelać i to jest ich największa bolonczka wygrana Basel wysoko jak najbardziej możliwa kurs zadowoli każdego.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Napoli to dzisiaj chyba największa mina zastawiona przez buka.z Juve 2-0, Lazio i Brugge odprawione po 5-0.taki kurs na mecz z Legią to zaproszenie do grania, kurs jakoś nie spada a taki pewniaczek?Pewnie przyjadą kompletnie nie znając rywala, zagrają na podwórkowej taktyce i któż wie co się wydarzy to tylko liga europy.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Panowie hola hola.Ja nie widzę w tej kadrze Napoli jakiejś ogromnej jakości ok jest Higuain ale kto mu będzie kreowal?Callejon?Mertens?Oni się do tego nie nadają.
Adamo z tym 1.30 to żeś chlopie wyskoczył.Ja mysle ze Napoli ma ten mecz wiadomo gdzie oni przyjechali tylko po remis a Legia pewnie będzie 5X bardziej zmotywowana.
Widzę tu typowy mecz walki gdzie slabiak wyszarpuje punkty.
Legia lub remis ale to za polowe stawki bardziej żeby przestrzec jeszcze nie zdecydowanych bo Napoli to żadna promocja.
Nie wierzę, no rozumiem czepić się typu ale podać taki bezsensowny argument jak ten że Callejon i Mertens się do tego nie nadają to już przesadziłeś.
Mertens w barwach Napoli 103 mecze,25 goli i tyle samo asyst
Callejon w barwach Napolo 118 meczy,34 gole i 19 asyst.
Mertens w pierwszym meczu z FC Brugge dwa gole i asysta, Callejon gol i dwie asysty. Musiałem to napisać żebyś nie wprowadzał ludzi w błąd.
Więc nikt inny w Napoli,może poza Hamsikiem nie nadaje się lepiej do strzelania i wypracowywania bramek niż właśnie Callejon i Mertens.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Bym się smiał jakby Legi włończył się &quot;Lewandowski&quot; I jakimś fartem umoczył tyle kuponów dzisiaj postawionych,takie mecze się nie gra kurs na Napoli w pucharach przeciwko tak słabemu zespołowi oznacza kłopoty bóg wie co się może wydarzyć mogą obijać słupki i poprzeczki mogą przegrać podobnie jak City w poznaniu parę lat temu.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wiecie jak buki wystawiają kursy ? Jest parę wiodących na świecie (Azjaci, pinek i parę innych), a reszta kopiuje i tyle. Akurat naszej Legii to oni tak dobrze nie znają jak Realu czy Barcelony i po prostu dają value. Pewnie, że jak Napoli się nie będzie chciało to nie wygra, tyle tylko, że takie podejście zdarza się rzadko. To nie jest mecz towarzyski tylko o punkty i po wygranej z Juventusem było by głupio mieć 0 lub 1 pkt w LE z Legią. Oczywiście też z wyjątkiem Hamsika to nie ma strasznych osłabień. Jeden Higuain może tą Legię rozklepać ✅✅✅ (edit po meczu://dosłownie tak się stało przy 2 golu - ograł 5 legionistów i wpakował przepiękną bramkę).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom