>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

2 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 01.10.2013 - wtorek

Status
Zamknięty.
scyth 98

scyth

Użytkownik
Kursy z Fortuny
Zenit Petersburg - Austria Wiedeń
Typ: Zenit Petersburg (-1)
Kurs: 1,70

Nie ma wątpliwości kto tu wygra. Zenit po porażce z Atletico Madryt nie może sobie pozwolić na inne niż zwycięstwo rozstrzygnięcie meczu przeciw Austrii. Najlepiej zrobić to strzelając szybko kilka bramek i kontrolując mecz. Austrii udało się u siebie przegrać z Porto tylko 0:1 ale z Zenitem się na to nie zanosi. I to nie w Rosji.
Arsenal Londyn - Napoli
Typ: over 2,5
Kurs: 1,67

Ofensywy obu ekip gwarantują niesamowici ciekawy mecz. O ile w poprzedniej kolejce piłkarze Borussi Dortmund mogli jedynie być statystami w meczu, w którym główną rolę grała drużyna (i kibice) Napoli, to teraz włoską ekipę czeka trudniejsze starcie - wyjazdowy mecz z rozpędzonymi Kanonierami. Po transferze Ozila (brawa dla działaczy Realu ???? ) Arsenal zyskał zupełnie nową jakość i pewność siebie. Grają efektownie i efektywnie. Z pewnością coś strzelą. Liczę na otwarty mecz pełen bramek z obu stron. Napoli udowodniło że tradycyjny włoski styl jest im obcy i zagrają na 100% swoich umiejętności.
Steaua Bukareszt - Chelsea Londyn
Typ: Chelsea Londyn
Kurs: 1,75

Chelsea po kompromitacji z Evertonem i Basel może wreszcie zagrać naprawdę dobry mecz. Rywal idealny do przełamania się. Steaua, która przegrywa 0:3 z drużyną pokroju Schalke nie ma prawa stanowić zagrożenia dla Londyńczyków. Wie o tym Mourinho, wiedzą o tym piłkarze Chelsea. Wreszcie zagra Mata, najprawdopodobniej w ataku zobaczymy będącego w dobrej formie Torresa a nie ułomnego Eto, który jak na razie w Chelsea spełnia funkcję podobną do funkcji Higuaina w Realu - marnuje co się da. Zmotywowana Chelsea musi ten mecz wygrać aby ułatwić sobie drogę do 1 msca w grupie, które ułatwi dalszą grę w LM. Jutro pewne zwycięstwo Chelsea
Szachtar Donieck - Manchester United
Typ: over 2,5
Kurs: 1,74

Manchester nie jest w najlepszej dyspozycji. Odejście Fergusona pozostawiło jakąś niewyjaśnioną pustkę i niemoc Czerwonych Diabłów. Ale Alex przecież wciąż jest w klubie i z pewnością nie będzie bezczynnie patrzył na taki stan rzeczy. LM to LM, nie ma miejsca na odpuszczanie. Manchester ma lepszy skład niż drużyna z Doniecka i może nawet skuszę się na win gości ale chyba pewniejszym typem jest ilość bramek powyżej 2,5. Szachtar ma ofensywny styl we krwi. Nie będą się bronić na własnym stadionie. Manchester natomiast będzie chciał zatrzeć plamę po ostatniej kompromitacji w lidze. Spodziewam się bramek z obu stron.
 
wtapiacz22 55

wtapiacz22

Użytkownik
Mój tripelek na jutro to:
Chelsea 1,76 @
Zenit 1,22 @
Barcelona 1,36 @
AKO : 2.92 (betsafe)
Nie widzę innej możliwości niż wygrana Zenitu i Barcelony. Najcięższym typem wydaję się Chelsea, ale jak nie z Rumunami to o czym my mówimy ? Oczywiście gorący teren, podróż bla bla i inne czynniki, ale panowie to jest inna klasa, jeśli tego meczu nie wygrają The blues to niech lepiej nie wychodzą z grupy . Pozdrawiam i liczę na ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
Dortmund - Marseille typ 2/1 kurs 23.00 William Hill


Kurs jaki proponuje nam bukmacher na czyste zwyciestwo BVB jest dla mnie malo oplacalny , pojde tutaj innym tropem i zaryzykuje tzw. łamanca .W 2011 roku Marsylia w ostatniej kolejce pokonala BVb 2-3 padl tam lamaniec i tym sposobem wyprzedzila Olimpiakos , teraz oba zepsoly w fazie grupowej sa po pierwszym meczu bez zwyciestwa , zaryzykuje w tym meczu tzw. łamanca aczkolwiek nie zagram go grubo za 20zl GL!!!
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Porto - Atletico Madryt
Typ: X ⛔ (1:2) :;/:
Kurs: 3,30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Długo się nie zastanawiałem nad typem do tego meczu. Dla mnie będziemy świadkami podziału punktów bez dwóch zdań. Ale pokrótce.

Trzeba przyznać, że do Portugalii przybywa jeden z czołowych klubów świata na ten moment, wg. mnie są w pierwszej 5-ce jak nic (z nimi Bayern, Barcelona a pozostała dwójka klubów już u każdego może się trochę różnić). Do tego genialna forma ligowa, 7 meczy - 7 zwycięstw a w Champions League spokojne zwycięstwo na inaugurację 3:1 z Zenitem. Do tego ostatnio wygrane derby na stadionie przeciwnika. Diego Simeone to wszystko genialnie poustawiał, zespół fantastycznie pracuje w obronie, a sztuki kontrataku można się od tego zespołu uczyć. I to wszystko przemawia za tym, że Atletico w dużym % tego meczu jutro nie przegra.

A teraz druga strona czyli gospodarze. Niekwestionowana potęga portugalskiej piłki. Zespół, o którym mówi się ostatnio, że nie jest w swojej mega formie co jednak nie przeszkadza im liderować w swojej lidze i nie przeszkodziło im wygrać pierwszego spotkania w LM na wyjeździe z Austrią Wiedeń. I teraz najważniejsza sprawa a mianowicie Estadio Do Dragao. Uważam, że bardzo istotne, że to tutaj odbędzie się mecz bo Smoki niczym FC Barcelona na własnym Camp Nou wspinają się tutaj czasem na poziom niebotyczny. Ostatnio kiedy tracili gola u siebie to data 11.05 w meczu z Benficą ! Ostatnia ligowa porażka na własnych śmieciach nastąpiła 25.10.08 gdzie w meczu z Leixoes Smoki przegrały 2:3. Coś niesamowitego ! Ostatnią porażkę u siebie biorąc pod uwagę rozgrywki europejskie FC Porto zanotowało 16.02.12 z Manchesterem City w Lidze Europy przegrywając z nimi 1:2. Bardzo lubię Smoki a ich gra u siebie to naprawdę wielka jakość. Niech przykładem będzie chociażby ostatnia Liga Mistrzów i mecze z Malagą. Mecz na Dragao kompletnie zdominowany przez gospodarzy, Malaga przegrała go tylko 1:0 ale nie istniała w żadnym aspekcie piłkarskim, w żadnym łącznie z niemożnością wyjścia za połowę, 3 podaniami między sobą a nie mówiąc już o jakimkolwiek zagrożeniu bramki gospodarzy. A rewanż poza domem jak Smoki zagrały tak każdy widział, ostatecznie odpadając z rozgrywek. To tylko pokazuję siłę tej drużyny u siebie. Więc też wychodzi mi, że gospodarze tego meczu nie przegrają i pozostaje stawiać na remis, który jest wielce prawdopodobny.

Jeśli chodzi o kadry to najważniejszą informacją jest brak u gości Diego Costy, który ma ostatni mecz kary zawieszenia (łącznie 4 mecze) za uderzenie głową zawodnika Viktori Pilzno. Jak wszystkim wiadomo jest to bardzo znaczący zawodnik Atletico świetnie komponujący się w taktykę Diego. U gospodarzy wszystko na porządku dziennym ( nie zagra Izmaylov ale on jest już kontuzjowany od dłuższego czasu). Aaa i jeszcze w takiej kwestii czysto logicznej, po tym jak oba zespoły wygrały swoje mecze na inaugurację remis w tym spotkaniu nie skrzywdzi żadnej z nich i raczej obie będą zadowolone więc to jeszcze bardziej utwierdza mnie w typie a czy którejś z drużyn uda się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść to się okaże. Ja uważam, że żadnej. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Trener Austrii narzeka na kontuzje i ogólnie nieciekawą sytuację w zespole, bardzo źle widzę ten ich wyjazd na Rosję. Zenit (-1,5) powinien wejść jak w masło.
Znalazłem też dobrą perłę w sbobecie - Atletico strzeli gola w 1. połowie. Po kursie 2.25. Potencjał w ataku bez dwóch zdań jest, Porto również gra ofensywną piłkę, obrona schodzi na drugi plan. Tak dysponowane Atletico w takich warunkach powinno coś wcisnąć.
 
howardleb 136

howardleb

Użytkownik
Jutro Diego Costa jeszcze nie zagra. Pokutuje jeszcze za kartkę z LE z zeszłego sezonu. Kadra Atletico na jutro:
Bramkarze: Aranzubia, Courtois.
Obrońcy: Godin, Filipe, Miranda, Juanfran, Alderweireld, Manquillo, Gimenez, Insua.
Pomocnicy: Tiago, Koke, Raul Garcia, Arda Turan, Cristian Rodriguez, Gabi, Guilavogui, Oliver.
Napastnicy: Villa, Leo.
Najprawdopodobniej Villa na szpicy, ale kto wie co wymyśli Simeone ;)
Mój pierwszy post na stronie, więc będą takie zwięzłe typy.

Zenit - Austria Wiedeń handicap 0:1 1 kurs 1.70 STS
Moim zdaniem Zenit spokojnie powinien pokryć handicap. Ciężki teren dla Austrii, z resztą jak dla każdego zespołu, który przyjeżdża do Rosji. Możliwości ofensywne moim zdaniem większe aniżeli w drużynie z Wiednia, więc nawet jeśli Austria zaskoczy golem, to Zenit byłby w stanie odpowiedzieć dwoma golami więcej.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Podłączam się pod bet na Chelsea... Chelsea nie może a musi i tyle w tej materii a teraz moje spostrzeżenia na wtorkowe zmagania w grupach LM:
Borussia - Marsylia
Rozumiem wszystko ale,że aż 1.25 do 12.00 w Bet365! Borussia niedość,że bez trenera to jeszcze bez Weidenfellera. Rozumiem wszelkie oh i ah za ekipą z Dortmundu bo zbili Freiburg ale zauważcie,że grała tam podstawa. Marsylia na ciężkim terenie wygrało 0-2 z Lorient. Marsylia w lidze straciła tylko 5 bramek a ma za sobą mecze m.in. ze wspomnianym Lorient, Monaco i St. Etienne. Co bardzo ciekawe Marsylia w tym sezonie jak przegrywała to minimalnie 1 bramką. Ostatni raz Marsylia więcej jak 1 bramką przegrała w maju w ligowej potyczce z St. Etienne. Kolejna wyższa porażka zanotowana została z PSG w lutym! Tak więc moim zdaniem warto spróbować zagrać w kierunku gości z Francji bo zakład:
Borussia - Marsylia OM +1.5 bramki
2.075
Bet365

wygląda przyzwoicie i patrząc na wszystko mamy znaczne pole manewru przy tym kursie. Marsylia moim zdaniem może zaskoczyć i na pewno pokusi się nawet o zwycięstwo. Zostając przy tym meczu zwróciłem uwagę na sędziego a będzie nim Hiszpan David Fernadez, sędzia który rzuca kartkami częściej jak Lewandowski strzela dla Borussii. Sędzia ten w Superpucharze Hiszpanii między Barcelona a Atl. Madryt pokazał 7 żółtych i 2 czerwone kartki. Od sierpnia tego roku w każdym spotkaniu które sędziował padały minimum 4 kartki, w ten weekend gwizdał potyczkę Valencii z Rayo i pokazał 8 kartek a tutaj mamy kurs, uwaga!
powyżej 3.5 kartki 1.61 Bet365
Kolejny kurs warty uwagi w tym meczu to kurs na rzuty rożne... Marsylia powyżej 2.5 rzutu rożnego 1.61 bet365. No sorry, 3 rzuty rożne przez 90&#39;?!

ciąg dalszy nastąpi
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Celtic Glasgow - FC Barcelona
Typ: over 2,5
Kurs: 1,75
bwin

Dzisiaj Celtic podejmie na swoim obiekcie ekipę FC Barcelona. W ubiegłym roku &quot;Celtowie&quot; sprawili duże problemy zespołowi z Katalonii. Na swoim obiekcie wygrali wówczas dwa do jednego a na wyjeździe przegrali w tym samym stosunku. Barcelona będzie chciała się zrewanżować i wygrać dzisiejszy pojedynek a że &quot;Szkoci&quot; nie odpuszczą to można liczyć na bramki. W pierwszej kolejce goście roznieśli Ajax Amsterdam cztery do zera a hattricka zaliczył Leo Messi zaś gracze z Glasgow ulegli AC Milan zero do dwóch choć długo dzielnie się bronili. Mediolańczycy gola strzelili dopiero w osiemdziesiątej drugiej minucie i to po samobójczym golu Izaguirre. Jeśli gospodarze chcą powtórzyć sukces z ubiegłego roku i awansować z grupy to muszą dzisiaj gryźć trawę i urwać punkty rywalowi. Barcelona nie zlekceważy rywala tak jak w ubiegłym sezonie i zapewne ruszy do ataków od pierwszego gwizdka sędziego. Trener nie zabrał na Wyspy kilku graczy takich jak: Leo Messi, Jordi Alba, Carles Puyol czy też Javier Mascherano czy te braki pomogą w osiągnięciu sukcesu podopiecznym Neila Lennona ? Ja liczę na dużą liczbę bramek.
 
icewarrior 41

icewarrior

Użytkownik
Buk: Fortuna
Celtic - Barcelona
Typ: Ilość żółtych kartek: więcej niż 3.5
Kurs: 1.55


Nie będę się tu rozpisywał za wiele, jak wiemy gwiazdeczki z Barcelony lubią gwiazdorzyć jak nie zjedzą snikersa przed meczem, nie gra Messi a za niego na szpicy pewnie zagra Neymar który jak wiemy lubi najbardziej z drużyny poudawać i aktorzyć! więc według mnie kartki może się nie posypią :zoltakartka: ale na pewno się pojawią , myślę że przy wyniku nie korzystnym dla Barcy będą chcieli tym bardziej wymusić rzuty wolne a nawet karne i mój over pokryje. W ostatnim ich meczu gdzie Celtic triumfował zwycięstwo nad Barcą były 3 żółte kartki. Dzisiaj według mnie będzie ich więcej.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Dodam tylko ,że w poprzednim meczu wygranym w Glasgow przez Celtic były 3 żółte kartki.
Teraz linia powinna zostać przekroczona.Liczę na faule na Messim i Neymarze.
Ten ostatni też lubi się odgryźć za faule albo próbować wymusić karnego,więc typ wydaje się być bardzo ciekawy.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Dodam tylko ,że w poprzednim meczu wygranym w Glasgow przez Celtic były 3 żółte kartki.
Teraz linia powinna zostać przekroczona.Liczę na faule na Messim i Neymarze.
Ten ostatni też lubi się odgryźć za faule albo próbować wymusić karnego,więc typ wydaje się być bardzo ciekawy.
Na Messim będzie multum fauli ????
Wystarczy spojrzeć na kadry meczowe.
 
icewarrior 41

icewarrior

Użytkownik
Dodam tylko ,że w poprzednim meczu wygranym w Glasgow przez Celtic były 3 żółte kartki.
Teraz linia powinna zostać przekroczona.Liczę na faule na Messim i Neymarze.

Ten ostatni też lubi się odgryźć za faule albo próbować wymusić karnego,więc typ wydaje się być bardzo ciekawy.
Jeśli czytałeś mój post wyżej dokładnie, to napisałem że w ostatnim ich meczu były 3 :zoltakartka: , a fauli na Messim nie będzie bo nie zagra. Podro
 
A 0

asod

Użytkownik
Steaua B. - Chelsea 2 @ 1.76

Po wpadce u siebie z Basel, Chelsea musi wygrać to spotkanie, jak mówił Muo aby wyjść z grupy potrzebują 12 pkt, więc nie ma już miejsca na wpadki z teoretycznie słabszymi rywalami. Steua rozbita w Niemczech 3-0, jak dla mnie to nie jest drużyna na poziom LM.

Arsenal - Napoli LB 2,5 @ 1.65

Zapowiada się bardzo interesujące spotkanie, dwie mocno ofensywne drużyny, faworytem jest Arsenal grający u siebie, ale popełniają oni błedy w obronie tracąc sporo goli, spodziewam się atrakcyjnego meczu ze sporą ilością sytuacji bramkowych.

Basel - Schalke BTS @ 1.50

Po sensacji w Londynie sporo osób obstawia gładkie zwycięstwo Basel, ja jednak zagram bezpieczniejszą opcję jaką jest &#39;BTS&#39;, Szwajacarzy w lidze ostatni mecz w obronie zagrali katastrofalnie, w tym spotkaniu mogą im również zdarzać się błedy w obronie.

Porto - Atl. Madryt 02 @ 1.43

Porto słabe w tym sezonie nie zachwycają tak jak w latach poprzednich, skromna wygrana z Austrią tylko 1-0, Atletico rozpędzone zwycięstwo w Derbach z Realem, jak dla mnie faworyt tego meczu, jednak że to mecz wyjazdowy zagram z podpórką.


AKO: 6.23
Stawka: 200 zł


Jeśli wejdzie do wygrania ponad 1 000 zł! Jest szansa? ????
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Borussia - Marsylia
Dziś Borussia za wszelką cenę będzie chciała wypunktować Marsylczyków, którzy w swoim pierwszym spotkaniu w LM na własnym podwórku polegli świetnie spisującemu się Arsenalowi. Niemiecki zespół rozpoczął tegoroczne zmagania w LM porażką w Neapolu. Furia Kloppa posłała go na zasłużone miejsce na trybunach. Ostoja w bramce Weidenfeller w bardzo głupi sposób osłabił swój zespół niejako przekreślając tym samym szansę swojego zespołu na dobry rezultat. Oba wydarzenia mają wpływ na absencję w/w person, którzy będą odsunięci od murawy także w dzisiejszym spotkaniu.
Czy Marsylia jest na tyle słaba by wstawiać na jej zwycięstwo kurs w okolicach 12? W Ligue 1 wiedzie się jej całkiem przyzwoicie bo znajduje się w czubie tabeli za Monaco i PSG i co ważne - w meczach wyjazdowych nie zaznając porażki. Zaszła jakaś pomyłka z której można skorzystać obstawiając handicapy. Mecz ze wskazaniem na Borussię, która mimo osłabień swoich &quot;dowódców&quot; zagra przed własną publicznością. Nie sugerowałbym się ich efektownym zwycięstwem nad Freiburgiem, bo Olympique to nie ta klasa rywala i tak lekko Borussi dzisiaj nie będzie. Jeśli mówimy o porażce Marsylii to na pewno nie różnicą 3 bramek. Dlatego stawiam po bezpiecznym kursie:
Marsylia +2,5 (AH) @1.40 ⛔
Bet365
Wartym spróbowania jest także pogranie Marsylii +1,5 AH po kursie pow. 2.

Arsenal - Napoli

Co potrafią obie ekipy oglądaliśmy w pierwszej kolejce. Napoli zasłużenie odprawiła Borussię, zaś Arsenal na trudnym francuskim terenie ugrał wynik 2:1, gdzie stracił bramkę z karnego w doliczonym czasie gry. Jak dla mnie hit dzisiejszego dnia bo zarówno Arsenal jak i Neapolitańczycy znajdują się w bardzo dobrej formie (pomijając wpadkę Neapolu z outsiderem z Sassuolo). Drużyna zgarniająca komplet w dzisiejszym meczu uzyska nie tylko przewagę punktową, ale też psychiczną. Dlatego też pewnie jak większość z was oczekuję spektaklu z kilkoma bramkami.
Po przyjściu Ozila ofensywa Arsenalu jest nie do zatrzymania. Napoli w ostatnich występach z silnymi rywalami (m. in. Milan czy Borussia) tracił bramkę i jestem pewien, że dzisiaj ta niekorzystna dla nich passa zostanie podtrzymana. Defensywa Londyńczyków, również nie grzeszy skutecznością (szczególnie na wyjazdach). W meczach z Fener czy też Tottenhamem (0:1 i sporo sytuacji zmarnowanych przez &quot;Kogutów&quot;) na Emirates udało się zachować czyste konto. Dzisiejszy mecz będzie z serii tych otwartych. Skupiając się na ofensywie Arsenal otworzy Neapolitańczykom szansę do kontrataków, z których może paść bramka. Upatrywałbym jej także po stałym fragmencie gry w których to Napoli czuje się mocne.
BTS @1.61 ⛔
Bet365
Poza kuponem obstawiałbym za drobne bramkę Ramseya. W ostatnich 4 spotkaniach w barwach Kanonierów ustrzelił 5 bramek. Jak na pomocnika - osiągnięcie fenomenalne. Osobisty rekord (w ciągu kilku ostatnich sezonów liczba bramek nie przekraczała liczby - 3) z pewnością będzie śrubowany do &quot;bólu&quot; bo Walijczyk jest w ogromnym &quot;gazie&quot; i na tą chwilę co poniektórzy określają go mianem jedynego Walijczyka wartego 100 milionów ????
Aaron Ramsey (strzelec gola) @3.40 ⛔
Bet 356
Zenit - Austria
Tu nie będę się rozpisywał. Grę Zenitu bardzo fajnie się ogląda bo prezentują piłkę miłą dla oka i co ważne skuteczną. Systematycznie w ostatnich 3 meczach Zenit strzelał 4 bramki. Czynnikiem podbudowującym jest ostatnia wygrana w lidze ze Spartakiem (4:2), ale też porażka z piekielnie silnym obecnie Atletico w 1 kolejce LM w Madrycie. Austria - chłopiec do bicia i murowane ostatnie miejsce w tabeli. Określając krótko - nie ta para kaloszy co Atletico, Zenit czy nawet Porto z którym przegrała na starcie 0:1. Zespół z St. Petersburga potrzebuje pierwszych 3 punktów w elitarnych rozgrywkach i sięgnie po nie dzisiaj w ładnym stylu na własnym stadionie. Gram bezpieczną, acz wydaje się pewną opcję:
Zenit (-1,-1,5) AH @1.525 ⛔
Bet365
Basel - Schalke
Basel stać dziś co najmniej na remis. Schalke nie jest takie silne jak to wygląda na papierze. Wygrana ze Steauą 3:0 przy koszmarnie grającej obronie Rumunów (w tym naszego reprezentanta - Szukały) nie robi na mnie wrażenia. Z kolei wygrana ekipy z Bazylei w Londynie nad Chelsea jak najbardziej.
Już od kilku sezonów Szwajcarzy to europejska elita klubowa. Schalke 04 bardzo chimeryczne. Po marnym początku w lidze przyszły zwycięstwa nad Leverkusen czy Mainz, ale miejsce w szeregu pokazał im Bayern, który odprawił ekipę Kellera 4:0. Ja do AKO dorzucam bramkę Basel. Schalke w ostatnich 3 spotkaniach (ligowe i Puchar Niemiec) straciło 8 bramek. A w ekipie Szwajcarów jest komu strzelać - Streller, Stocker, Sallah. Nie widzę w swojej wyobraźni sytuacji by Basel schodziło dzisiaj z zerowym kontem z przodu.
Schalke czyste konto - NIE @1.22 ⛔
Bet365
Podsumowanie:
Marsylia +2,5 (AH) @1.40
BTS @1.61 (Arsenal - Napoli)
Zenit (-1,-1,5) AH @1.525
Schalke czyste konto - NIE @1.22
AKO: 4,04

Pozdrawiam!
Edit: Czas iść spać i jak najszybciej zapomnieć o dzisiejszym dniu ⛔⛔⛔
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Zenit - Austria Wiedeń
Dużo na temat tego spotkania zostało już napisane, ale dorzucę jeszcze coś od siebie. Drużyna dzisiejszych gospodarzy lideruje w lidze rosyjskiej, notują serię 5 ligowych zwycięstw, ostatni mecz to wygrana 4-2 ze Spartakiem (2 zwycięskie trafienia po 80&#39;). W lidze idzie im więc bardzo dobrze, nie mają problemu ze strzelaniem (ostatnie 4 spotkania to 14 bramek zdobytych). Bilans domowy 5-1-0, remis w pierwszym domowym meczu, potem same zwycięstwa. Jednak mimo tego początek rozgrywek grupowych w LM nieudany, porażka 3-1 z Atletico. Z tym, że porażka wyjazdowa, a Atletico z roku na rok jest silniejsze i obecnie prezentuje świetną formę.
Austria w zupełnie innej sytuacji. Co prawda też przegrali pierwszy mecz w LM z Porto u siebie 0-1, ale dla tej drużyny sam awans do rozgrywek grupowych to ogromny sukces. Jednak rozgrywki ligowe to jak na razie wielkie rozczarowanie w wykonaniu piłkarzy ze stolicy Austrii. Po 10 kolejkach zajmują 5 pozycję na 10 drużyn w lidze z bilansem 4-3-3, stracili już 15 bramek, a strata do Salzburga to już 7 pkt. W ostatniej kolejce przegrali wyjazdowy mecz z ostatnią w lidze Admirą.
Biorąc pod uwagę, że w tej grupie mamy jeszcze Porto i Atletico strata punktów w tym spotkaniu będzie katastrofą dla Zenitu. Oczywiście, wiem że to że muszą nie znaczy, że wygrają, ale po pierwsze Zenit ma wszelkie argumenty aby tu wygrać, poza tym to że muszą na pewno podniesie ich koncentrację i motywację.
Jeszcze cytat z ligamistrzow.com:
W ustabilizowaniu formy piłkarzom Nenada Bjelica nie pomagają liczne kontuzje. Nadal wyłączeni z gry są: Gorgon, Grunwald, Rogulj i Stankovic. Do grona niedostępnych piłkarzy w weekend dołączył Emil Dilaver. Do składu zaś wracają Thomas Murg i Daniel Royer. Trener Zenitu zaś nie będzie mógł skorzystać jedynie z usług Romana Szirokova.

Zenit @1,25 Bet365
Zenit over 2,5 @2,1 Betcity
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
koszyk 69

koszyk

Użytkownik
Mecz: Steaua Bukareszt - Chelsea Londyn
Typ: Fernando Torres strzelcem bramki
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Torres z meczu na mecz pokazuje coraz lepszą formę. Na początku sezonu wszyscy stawiali, na Eto jako zawodnika, który będzie zbawieniem i zacznie strzelać bramki dla klubu z Londynu. Moim zdaniem słabo wprowadził się w drużynę i puki co nie pokazał nic ciekawego. Oglądając ostatni mecz z Tottenhamem mogę spokojnie stwierdzić, że Fernando był jednym z najlepszych zawodników na boisku. Wykreował sytuacje bramkowe, a w jednej z nich zabrakło kilku centymetrów aby Oscar zmieścił piłkę w bramce. Sam pokusił się o kilka strzałów jednak piłka nie znalazła drogi do siatki. Druga żółta kartka to kpina, nie widzę tam umyślnego zagrania ze strony Hiszpana, tym bardziej że obaj zawodnicy walczyli w powietrzu. Wierzę, że Torres pokaże się dzisiaj z dobrej strony i potwierdzi, że jest zawodnikiem na którego trzeba stawiać.
Gram to jeżeli wejdzie w pierwszej 11.
Po meczu: Niestety kontuzja w 11 minucie.
Dodatkowo:
Chelsea Londyn @ 1,75 ✅
Chelsea Londyn wygra obydwie połowy @ 4,5 ✅
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dzisiaj na Signal Iduna Park spotka się Marsylia z Borussią Dortmund. Zdecydowanie popieram usera TomeczekP90. Nie ma co się bać wygranej Francuzów. Kpina! Totalna kpina wystawiać kurs 12.00 na Ol.Marsylia. Rozumiem, że Borussia gra u siebie.. Rozumiem, że Lewandowski jest w formie. No ale bez przesady. W sezonie 2011 obydwa te zespoły także spotkały się ze sobą. Wtedy kursik na zwycięstwo Ol. Marsylia był mniejszy, ale około 5.00 i wszedł jak w masło. Wcześniejszy mecz na Stade Vélodrome i gładkie 3:0 dla OM. Nie widzę przeszkód aby spróbować pograć dzisiaj na Francuzów. W lidze Les Phocéens nie zawodzą. OM wygrało ostatnie bardzo ważne spotkania w Ligue 1 z Saint-Etienne (2:1) oraz Lorient (2:0) i dzięki temu zajmuje 3 miejsce w tabeli ze stratą 1 punktu do PSG i Monaco. Brawo za typ dla mati89 , który namawiał w miniony weekend do skorzystania z kursu na Marsylię, który był przyjemny dla oka. Nie skorzystałem. Żałuję..., ale dzisiaj skorzystam :smile:
Lorient poniżej 1 @ 2,00
Marsylia DNB @ 1,84 Marathonbet
Ale wracając do meczu.. Dortmund w lidze gromi.. Freiburg 5:0. Ale Freiburg to zauważcie kopciuszek Bundesligi, brzydkie kaczątko, które grało w dodatku w 10 całą drugą połowę. Jeszcze nie wygrali z nikim w tym sezonie w Bundeslidze. A więc obowiązek Borussi to wygrać tamto spotkanie i wygrali. Marsylia i Borussia przegrały swoje pierwsze spotkania w fazie grupowej LM. OM u siebie z Arsenalem 2:1 po nie najgorszej grze niestety skuteczność i fatalny błąd Jeremy&#39;ego Morel&#39;a przy bramce na 0:1 zdecydowały o porażce. Borussia także przegrała 2:1 kończąc mecz w 10 i z trenerem na trybunach. Oba więc zespoły bojowo nastawione na ten mecz. Trzeba gonic Napoli i Arsenal, które odskakują w tabeli grupy F jak kangury.
Argumenty że warto postawić na Marsylię?
  • kadra gości na dzisiejszy mecz wygląda bardzo dobrze. Wszyscy oprócz Andre-Pierre Gignac&#39;a i Jeremy Morel&#39;a są gotowi do gry.
  • Przy linii bocznej zabraknie dzisiaj trenera BVB, Juergena Kloppa!
  • 2 ostatnie mecze pomiędzy tymi zespołami = 2 zwycięstwa OL.Marsylia.
  • W Borussi nie zagrają: Weidenfeller, Schmelzer, Kehl, Gündogan, Piszczek.

Mi to wystarcza. Nie taki diabeł straszy. Nie wystraszyć się kursów, one nie grają.. a już powoli spadają na gości ????
Borussia Dortmund - Olympique Marseille 3:0

Typ: 2 DNB
Kurs: 9.00



 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Główny bet poszedł na mecz Porto - Atletico ale od siebie dodam jeszcze 2 wg. mnie ciekawe zakłady na dziś, które warte są rozpatrzenia.

Celtic - Barcelona
Typ: Wygrana gości + poniżej 2,5 gola Kurs: 4,45 Buk: Betsson (0:1)


Patrząc na to spotkanie pierwsze co mi przyszło do głowy to to, że Barca wygra tu niziutko, 1:0 lub 2:0. Patrzę więc na taką kombinację na WH - kurs: 3,50, patrzę na Betssonie 4,45 a więc gram i to śmiało bo po samym kursie już na pewno warto.
Jak wiadomo wszystkim kontuzjowani w Barcelonie są Leo Messi, Javier Mascherano, Jordi Alba, Carles Puyol, Isaac Cuenca oraz Ibrahim Afellay. To utrata tego pierwszego będzie tutaj najistotniejsza, szczególnie w takim spotkaniu. Ale po kolei.
Wszyscy dobrze pamiętamy owe przegrane spotkanie Dumy Katalonii na Celtic Park 2:1. Mi ono wbiło się w pamięć z jednego dość nietuzinkowego powodu. Otóż Barcelona przegrała to spotkanie, baaa tracąc przy tym 2 bramki a bramkarz Barcelony Victor Valdes przez całe spotkanie ani razu nie dotknął piłki rękoma co jest chyba jakimś ewenementem ! Ale to tylko taka ciekawostka a ważne jest to jak w tym meczu grał Celtic a mianowicie cały czas skoncentrowany w obronie, 90 minut każdy zawodnik gospodarzy biegał z zawziętością na twarzy a 4 obrońców cały mecz stało na wysokości 16-stki. I nie inaczej będzie i dzisiaj. Tylko, że dziś zabraknie Messiego, tego, który w tamtym meczu najbardziej rozrzucał i rozrywał szyki obronne rywala. Nie muszę chyba nikomu mówić, że właśnie w takim meczu będzie to miało kluczowe znaczenie, nikt nie zastąpi go w akcjach indywidualnych na ciasnej przestrzeni przed 16-stką drużyny Celticu, nikt też nie zastąpi jego genialnych prostopadłych podań za linię obrony czy fantastycznych rozrzuceń do boku z tzw. odchylenia. Nie przewiduję dzisiaj dużo bramek Dumy Katalonii.
Teraz o składzie. Jak nie trudno się domyślić podstawowa 11 Blaugrany będzie wyglądać następująco: Valdés, Alves, Piqué, Bartra, Adriano, Sergio, Iniesta, Xavi, Neymar, Cesc, Pedro. Przy tak fizycznie i skoncentrowanych tylko na obronie Szkotach takim zawodnikom jak Fabregas czy Neymar naprawdę będzie trudno błyszczeć nie mówiąc już o tym, że taki Pedro wg. istniał nie będzie, co w starciach gdzie jest ciasnawo pokazał już milion razy. Nawet przy zmianie gdy wejdzie za niego Sanchez nie zmieni się nic bo wniesie on do gry tyle samo czyli jedno wielkie 0. Myślę, że 2 bramki Barcy w tym meczu to max. no ale jak będzie to się przekonamy.
Wiadome, że kluczową sprawą w tym typie jest nie stracenie gola przez Blaugrane. W 2 ostatnich meczach ligowych to się udawało, w historii spotkań pomiędzy zespołami niestety nie, gdyż Barca zawsze traciła chociażby gola na Celtic Park. Na pewno plusem obronnym będzie Adriano bo Alba przed kontuzją można rzec był lekko w śmiesznej formie. Ogólnie uważam, że kluczem do zwycięstwa Barcelony w tym meczu będzie nie stracenie bramki a jak mam grać, że wygrają do 0 po kursie &gt; 2.00 to wolę spróbować czegoś takiego tym bardziej, że Betsson przesadził.
Arsenal - Napoli
Typ: Poniżej 3,5 gola Kurs: 1,44 Buk: Bet365 (2:0)

A tutaj trochę pod prąd, inaczej niż wszyscy uważam, że spotkanie to nie będzie obfitować w dużą ilość bramek.
Można mówić o Arsenalu dużo ale w meczach o stawkę czyli głównie w Premier League grając na Emirates traci bardzo mało bramek bo albo schodzą bez straty gola ale dają sobie ustrzelić tylko 1 bramką. Zazwyczaj za to strzelają więcej ale uważam, że dziś będzie inaczej.
Po pierwsze przyjeżdża solidny rywal, umiejący świetnie utrzymać się przy piłce co tylko pokazało spotkanie z Borussią. Po drugie nie uważam, żeby tutaj piłkarze Napoli grając na wyjeździe mieli się zbytnio odsłaniać i atakować ile wlezie. Raczej spokojnie ustawią się od tyłu i będą czekać na przebieg wydarzeń i sprawdzenie jak tego dnia będą dysponowani gospodarze. A trzecią najważniejszą sprawą za underem są sytuacje kadrowe. Na pewno nie zagrają jutro Diaby, Sanogo, Frimpong, Chamberlain, Cazorla, Podolski i Walcott, Tomas Rosicky nie wrócił jeszcze do pełnej sprawności, a mówi się też, że może nie zagrać Jack Wilshere. Jeśli chodzi o kadrę Napoli to na pewno nie zagra Christian Maggio, wątpliwy jest również występ Camilo Zunigi. Chodzą również słuchy, że mogą również nie zagrać Gonzalo Higuain i Raul Albiol, którzy tuż przed meczem nabawili się urazów.
Stawiam, że nie zobaczymy w tym meczu 4 bramek.
Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
witek1010 2

witek1010

Użytkownik
FC Basel - Schalke
Typ: 2
Kurs: 2.75
Bukmacher: Fortuna
Widzę wiekszość osob w spotkaniu grupy E stawia jednak dzisiaj na druzynę gospodarzy po niespodziewanym zwycięstwie w 1 kolejce.
Zobaczymy tu spotkanie dwóch drużyn ze zwycięstwem po pierwszej kolejce Ligi Mistrzów.O ile wygrana Schalke 3:0 ze Steuą nie dziwi,to zwycięstwo Basel z Chelsea (1-2) w Londynie to spora sensacja.W niedziele obydwie drużyny w swoich ligach zanotowały remisy z wieloma bramkami.Jeśli w tym spotkaniu również padnie kilka goli to z konfrontacji lepiej wyjdą goście. Według mojej oceny Bazylea nie jest w stanie zagrać tak dobrego meczu z drużyną niemiecką. Drużynie Schalke nie wiedzie się w Bundeslidze najlepiej dlatego spotkanie z teoretycznie słabszym rywalem w europejskich pucharach powinno postawić na nogi i dać wiarę w siebie drużynie z Niemiec. Najprawdopodobniej Shalke sprowadzi na ziemię Szwajcarów bo są po prostu drużyną z lepszym składem. Ponadto doszedł niespodziewanie Kevin Prince Boateng co dodatkowo może dać powera drużynie z Niemiec. Huntelaar, Farfan czy Clemens napewno zrobią różnicę w meczu z Bazyleą.
Mój typ to oczywiście zwycięstwo niemieckiej ekipy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom