>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

2 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [27.09.2016]- wtorek

Status
Zamknięty.
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Ten kurs na Sevillę to promocja. Hiszpańska ekipa gra z absolutnym słabeuszem tych rozgrywek, czyli z Lyonem. Bez Lacazette&#39;a to ekipa totalnie bezzębna, reszta graczy ofensywnych to taka 3 liga europejska. Niby wystarczą, żeby wygrać mecz w przeciętnej Ligue 1, ale Liga Mistrzów to inny świat. Sevilla potrafi bronić, co pokazała z Juventusem i jeśli tylko skuteczność nie zawiedzie, to zagarną 3 punkty bez najmniejszego problemu. Lyon w tym sezonie zdążył już przegrać 3 mecze w swojej lidze, a w Sevilli widać już, że drużyna trochę się zgrała i te 4 gole stracone z Espanyolem, to był wypadek przy pracy. Niby stracili gola z Betisem, którego nie uznał niepełnosprawny liniowy, ale tak naprawdę to była jedyna bramkowa sytuacja rywali. Lyon ma w tym momencie takich patałachów w ataku, że nawet jak stworzą sobie 3-4 setki, to i tak skończą na 0 z przodu. Zatem Sevilla, jeśli chce awansować to mecze z takimi śmiesznymi ekipami musi wygrywać, tym bardziej, że musi potwierdzić zwycięstwem ten remis z Juve, bo ewentualne 2 punkty po 2 meczach, to może być już mały problem.
Sevilla - Lyon 1 1.72✅ oraz Sevilla over 1,5 gola 1.68 Unibet⛔ brawo Vietto
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
comendador 428

comendador

Użytkownik
CSKA - Tottenham
Bardzo ciekawe spotkanie w grupie E nam się szykuje, Tottenham źle rozpoczął rozgrywki w LM, co prawda rywal był ciężki, bo przegrali z Monaco 1:2, no ale oczekiwałem czegoś więcej od nich, powrót do LM, mecz na Wembley, wszystkie miejsca wykupione i tutaj taki klops można powiedzieć, na ich szczęście w drugim spotkaniu Bayer tylko zremisował z CSKA 2:2 u siebie. Grupa na prawdę wyrównana, w tym momencie, jak dla mnie to Monaco bym typował do pewnego awansu, a o drugie miejsce premiowane awansem, może każda z pozostałych drużyn powalczyć. Rosja to na pewno będzie ciężki teren dla rywali. Rok temu w grupie drużyna z Moskwy zdobyła 4 punkty, remisując z Manchester United 1:1, wygrała z PSV 3:2 i uległa Wolfsburg 0:2, na prawdę trudny teren. Najgorsza wiadomość dla fanów Spurs przed meczem to brak głównej armaty :
Medialne doniesienia mówią, że Harry Kane może nie zagrać nawet osiem tygodni i dopiero w połowie listopada wróciłby do składu Kogutów. Opuściłby aż osiem meczów w Premier League - w tym trzy derbowe rywalizacje: z Arsenalem, Chelsea i West Ham United.
Idę tutaj w niespodziankę w tym meczu, czyli DNB w stronę gospodarzy.
Dwa sezony temu nie poradziła sobie w Moskwie również Roma i City, Bayern wygrał tylko 0:1. To na prawdę ciężki teren, CSKA jest ograne w LM, to doświadczony zespół który u siebie jest na prawdę groźny, nie będę zaskoczony gdy 3 punkty zostaną w Rosji.
CSKA DNB # 2,17 # Betsson

BVB - Real Madryt
Idę tutaj w stronę gospodarzy, Real traci drugi raz z rzędu punkty w lidze, w LM się męczyli z Sportingiem. BVB może wykorzystać fakt, że Real jeszcze nie jest w najwyższej formie. Real w ostatnich latach w LM, nie potrafił znaleźć recepty na BVB na Signal Iduna Park, ostatnie trzy mecze na tym obiekcie w LM, to trzy zwycięstwa gospodarzy. Kurs może nie jest jakiś wysoki, ale BVB moim zdaniem tego meczu nie przegra, są zbyt mocni w tej części sezonu, a Real po prostu bez formy.
BVB DNB # 1,72 # Betsson
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Dinamo - Juventus
Typ: 1X Kurs: 3.75. Wynik: 0:4 ⛔
Typ: Dinamo +2.0 Handicap. Kurs: 1.98. Wynik: 0:4 ⛔
Kursy: betsson

W tym spotkaniu szukam niespodzianki. Juventus w ostatnim spotkaniu ligowym strasznie się męczył i wygrał tylko skromnie 0:1 z Palermo. Teraz przyjdzie im zagrać w Zagrzebiu. Drużyny spotykają się pierwszy raz w historii i myślę, że gospodarze są w stanie pokusić się o niespodziankę. Drużyna gospodarzy u siebie nie była pokonana od 29 stycznia 2016 roku. Ta passa została przerwana dwa tygodnie temu w meczu z Osijek. Juventus po bezbramkowym remisie z Sevilla zmuszony jest zwyciężyć w tym spotkaniu aby móc dalej się bić o miejsca 1-2 w tabeli. Jednak to zwycięstwo nie będzie takie proste. Gospodarze wyjdą odpowiednio zdeterminowani żeby urwać punkty mistrzom Włoch.
20:45 Monaco - Bayer
Typ: BTS
Kurs: 1.70
buk: betsson
Wynik: 1:1
✅

Forma obu drużyn sprawia, że ten Typ rzuca się od razu w oczy. Monaco świetnie rozpoczęło ten sezon i obecnie zajmują 2. miejsce w tabeli. Gospodarze w każdym rozegranym spotkaniu oprócz w spotkaniu z Nicea zaaplikowali rywalom przynajmniej jedną bramkę. Jutro zapewne też coś ustrzelą, a strzelenie gola będzie tylko kwestią minut. Bayer spisuje się trochę gorzej, lecz ich doświadczenie w LM sprawia, że goście również są w stanie coś ustrzelić rywalowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Z 26

zawada1x

Użytkownik
Pierwsza analiza będzie krótko.
26.09 20:45 Dinamo Zagrzeb - Juventus Turyn
under 1.5 - 4.33 Bet 365, 4.85 Bettson
under 2.5 - 2.26 Pinnacle

Kursy na undery wzrosły od otwarcia, w tej chwili wystawione za wysko w mojej opinii. Oto dlaczego.
1. Kontuzje
Nie ma raczej takich, które powinny wpłynąć na jakoś wyjściowych składów
2.Statystyka: 3 ostatnie edycje LM w fazie grupowej (w tym bieżąca)

under 2.5
a)
Juventus w spotkaniach wyjazdowych 5/6, ogółem 11/13
Wyniki rywalami podobnej klasy sportowej co dzisiejszy przeciwnik tj. Ol.Pireus (A)1:0, (H)3:2 i Malmo F (H)2:0, (A)0:2, a więc 3/4
Jak dołożymy do tego fazę grupową &#39;13 to wygląda to podobnie 2/3 na wyjazdach, 4/6 ogółem, z tym że znów z drużynami słabszymi na wyjeździe padały undery tj. FC Kopenhaga (A)1:1, (H)3:1 i Galatasaray SK (H)2:2, (A)1:0
Liga na wyjazdach w tym sezonie 2/3, ogółem 2/6
Sezon 15/16 na tym etapie tj. 6 spotkań wyjazd 1/3, z tym że 2 ciężkie, przegrane mecze z Romą i Napoli 2:1 i 2:1 i tu więcej goli było po stronie przeciwników Juventusu czego nie spodziewam się po Din.Zagrzeb.
Sezon 14/15 na wyjazdach 2/3
Przywołuje te konkretne statystyki żeby pokazać pewną prawdiłowośc w tym okresie sezonu dla tej drużyny. Juventus jest w tej chwili mocny, wygrywa lecz nie wchodzi w sezon na takich obrotach jak inne europejskie potęgi jak Bayern czy Man.City systematycznie wygrywając wyjazdowe mecze +2 bramkami. Dodając do tego obronę Juventusu w mojej opinii w meczu padnie 2 lub mniej bramek. Juventus mimo finału w edycji 14/15 męczył się troche na początku fazy grupowej co wydaje mi się być charakterystyczne dla tego zespołu.
Co do ataku. Jedynym napastnikiem, który strzela w tym sezonie jest Higuain 306 minut na boisku, 4 bramki. Reszta bez bramek:
Dybala 422/0
Mandzukic 324/0
Cuadrado 59/0
Pjaca 33/0
Jeżeli Higuain będzie miał gorszy dzień to Juventus może mieć problem ze strzelaniem bramek. Co mam na mysli pisząc &quot;gorszy dzień&quot;? Forma oraz wpasowanie w drużynę Higuaina nie są jeszcze na takim poziomie jaki osiągnął on w Napoli i jeszcze trochę do tego brakuje. Może to skutkować wahaniami tj. &quot;gorszym dniem&quot;. Reszta napastników też jeszcze nie jest na tyle ustabilizowanych by strzelać bramki regularnie.
b)
Dinamo Zagrzeb w domu 2/3, ogółem 2/7
HOME vs. Arsenal Londyn 2:1
HOME vs. Oly.Pireus 0:1
HOME vs. Bayern Monachium 0:2
Co tu dużo mówić. Drużyny, zawodników za bardzo nie znam. Widzę, że zaliczyli lekki falstart z wejściem w sezon, ale w domu w lidze od lat są więcej niż monolitem, tracą bardzo mało bramek.
W poprzedniej edycji grając w domu pozwolili strzelić Arsenalowi i Bayernowi odpowiednio 1 i 2 bramki.
Napisałbym jeszcze więcej n.t. Juventusu niż wyżej ale już mi się nie chce pisać ????
Nie spodziewam się otwartego meczu. Typuje Juventus 1:0 albo 2:0.
Oprócz tego gram:
Arsenal -1(HA) + M.City -1(HA) 2.2 bet365
Gladbach - Barcelona BTS 1.62 bet365
CSKA +0,5(HA) 1.67 Pinnacle
Sporting -1,75(HA) 1.9 bet365
Dortmund -0,5(HA) 2.6 bet365
Dortmund i BTS 4.0 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Monaco, Monaco i jeszcze raz Monaco.
Na chwilę obecną jest to jedyny zespół we Francji, który może zagrozić w jakikolwiek sposób PSG. Zresztą pokazali to już w bezpośrednim meczu.
W 1 kolejce LM na Wembley pokonali Koguty.
Monaco u siebie jest bardzo mocne.
Co sądzicie?
Monaco+Sporting (-1)+Sevilla AKO 6.93 expekt
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Liga na wyjazdach w tym sezonie 2/3, ogółem 2/6
Sezon 15/16 na tym etapie tj. 6 spotkań wyjazd 1/3, z tym że 2 ciężkie, przegrane mecze z Romą i Napoli 2:1 i 2:1 i tu więcej goli było po stronie przeciwników Juventusu czego nie spodziewam się po Din.Zagrzeb.
Sezon 14/15 na wyjazdach 2/3
Jeśli Juve myśli o awansie to z takimi ogórkami musi wygrywać .Pokazywanie statów z ligi nie ma najmniejszego sensu LM to zupełnie co innego po wpadce na Juventus Arena ze Sevilla zespół Alegriego musi wkońcu odpalić bo inaczej będzie nie ciekawie .Jeśli zagrają po włosku to under prawdopodobny,
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 8

kuba1995

Użytkownik
Witam na pierwszy dzień zmagań 2 kolejki Ligi Mistrzów wybrałem dwa spotkania. Pierwszym z nich jest mecz Monaco vs Bayer Leverkusen. Zawodnicy z księstwa nie przegrali na własnym stadionie od kwietnia, w Ligue 1 przegrali tylko z sensacyjnie spisującą się Nice. Na własnym stadionie byli w stanie nie tak dawno pokonać PSG (ok, gracze Emery&#39;ego troszkę zawodzą na płaszczyźnie ligowej, ale ogranie ich to nie lada wyczyn). U gospodarzy wykluczony jest występ marokańskiego pomocnika Dirar&#39;a, a ponadto zagrożony jest występ kolumbijskiego napastnika Falcao (1 gol w tym sezonie).
Goście w Bundeslidze zajmują dopiero 10. lokatę, w ostatniej kolejcę wymęczyli zwycięstwo w Mainz ( hattrick Chicharito skompletowany w 92 min.). W poprzedniej kolejce Monaco wygrało w Londynie 2:1, a Bayer zremisował z CSKA Moskwa 2:2 (mimo prowadzenia 2:0) Warto wspomnieć, że obie drużyny spotkały się na tym samym szczeblu rozgrywek 2 lata temu. Wtedy górą byli zawodnicy z Francji(wygrana 1:0 u siebie, taki sam wynik na wyjeździe). Idę w stronę gospodarzy.

Monaco, @2.50, BET365⛔

Drugi mecz podam jutro, bo obowiązki wzywają ????
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
DORTMUND - REAL 1X @ 1.40 ✅
Dortmund w gazie. Widać, że w końcu złapali właściwy rytm i tłuką wszystkich niemiłosiernie.
Real ostatnio dołek. Oglądałem mecz z Las Palmas i co się tu oszukiwać: padaka. Widać, że Ronaldo i Bale potrzebują chwilę by wrócić do formy po kontuzjach.
Dodatkowo Realowi strasznie ciężko gra się na Signal Iduna Park. Wtopili tu ostatnie 2 mecze w tym pamiętne 4:1.
Oczywiście 80+ tysięcy ludzi na trybunach również zrobi swoje.
SPORTING - LEGIA 1 (-1.5) @ 1.60 ✅
Jestem zaskoczony kursem.Spodziewałem się max 1.40 na handicap.
Legia ma obecnie same problemy, o których pisałem niedawno (przed meczem z Zagłębiem). Zmiana trenera nie zmieniła za wiele, zresztą wg mnie niewiele się zmieni. Kolejna rzecz to priorytety: obecnie Legia na dnie tabeli i nie ma się co oszukiwać: na dwa mecze w tygodniu sił nie będzie. A przypomnieć trzeba, że w sobotę bardzo ważny i prestiżowy mecz u siebie z Lechią. Porażka może ich zepchnąć nawet na samo dno dna.
W mojej opinii to po prostu mecz w Lizbonie trzeba będzie odpuścić aby z Lechia powalczyć choćby o remis.
Co do gospodarzy to nie ma co wiele pisać: nastawieni na LM. Niezły mecz z Realem chociaż Real ostatnio bez formy ale Sporting to przede wszystkim własne śmieci. W tym sezonie 4/4 u siebie w tym pokonali FC Porto.
Dodatkowo lekko zagram:
Sporting: -2.5 @ 2.50 ⛔
Sporting: -3.5 @ 4.50 ⛔
Sporting: -4.5 @ 8.50
/ za dyszkę ;) ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Leicester - FC Porto
Typ: BTS
Kurs: 1.78

Kursy na Lisy zaniżone, dlatego zastanawiam się czy nie pokusić się czegoś w stronę Smoków. Szansę oceniam raczej po równo, a nawet z lekkim wskazaniem na Porto, które mimo wszystko ma zdecydowanie większe ogranie w Lidze Mistrzów. Doświadczenie na tym etapie rozgrywek jest bardzo ważne. FC Porto dosyć niespodziewanie zremisowało 1:1 w pierwszej kolejce tegorocznej Ligi Mistrzów. Ekipa z Portugalii podzieliła się punktami z Kopenhagą i muszą oglądać plecy Leicester City, który w wyjazdowym meczu pokonał Club Brugge aż 3:0 i jest liderem grupy G. Co mogę powiedzieć o Leicester.. z pewnością nastroje nie są najwyższych lotów. Stracili 8 bramek w ostatnich dwóch spotkaniach! Nie ważne z kim grali, ale to jest 8 bramek! Trudno więc o powiew dobrej nadziei przed dzisiejszym meczem. Gorsza sytuacja kadrowa także po ich stronie.. : kontuzjowani są Matty James i Nampalys Mendy. Niepewny jest udział w tym meczu Kaspera Schmeichela. W zespole FC Porto: kontuzjowany jest jedynie Maxi Pereira. Typ na to spotkanie - BTS. Jeśli Porto poważnie myśli o wyjściu z grupy, a z pewnością myśli to trzeba zacząć punktować na wyjazdach i strzelać bramki na boiskach rywali. Zaskoczył mnie wynik Porto z Tondela, który zakończył się 0:0. To raczej należy traktować jako wypadek przy pracy (czytać: zlekceważenie rywala, który zagrał na 200%). Później przyszła wygrana 3:1 z Boavista i passa meczy bez porażki została podtrzymana. Dzisiaj Porto nie przegra i mecz zakończy się golami obydwu zespołów.​
Oprócz tego bez analizy...
FC Copenhagen - Club Brugge - 1 DNB / 1.28 /
CSKA Moscow - Tottenham - 1 DNB / 2.11 /
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Borussia Dortmund - Real over 2,5 1,53 bet365 (pograne w bet365, aktualnie maks 1,52 w oddsring)
To będzie najciekawszy mecze tej kolejki LM a nawet i całego tygodnia w europejskiej piłce.
Obie ekipy mają problemy ze składem, ale i godnych zmienników.
Borussia u siebie w każdym meczu ligowym strzela minimum dwie bramki.
Real na wyjazdach tylko z Sociedad strzelił mniej niż dwa gola w tym sezonie.
W pierwszej kolejce w LM obie ekipy wygrywały, Borussia robiła co chciała z Legią,
a Real po dwóch golach w końcówce wymęczył wygraną 2-1 ze Sportingiem.
Widziałem obie ekipy w ostatnich meczach ligowych i biorąc pod uwagę ilośc stwarzanych okazji przez obie ekipy oraz poprzednie spotkania tych ekip w LM gram na bramki.
Real nie ma obecnie najlepszej formy, zremisował dwa ostatnie ligowe spotkania, dlatego faworytem są gospodarze.
Ponadto dałem ten typ w ako over 2,5 w jutrzejszym meczu Barcelony. Kurs 2,14 bet365.
To jest dla mnie najpewniejszy zakład na dziś.
Z pozostałych spotkań widzę gole w meczach Monaco oraz CSKA (BTS lub over 2,25.)
Tottenham będzie miał dziś trudnego rywala jak już wspomniano wcześniej, dla mnie linia 5,5 rogów po kursie ponad 2 betano to dobry wybór na rogi. W meczach ligowych tylko z Liverpoolem miał ich 5,
w pozostałych więcej, z Monaco ostatnio w LM dwucyfrówka jak w kilku meczach w Premiership.
Poza tym over 10 rogów w meczu BVB 1,943 w pinnacle.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ja sie zastanawiam kto inwestuje w ruskich, ze kursy tak na nich spadaja. Dla mnie w tym meczu kluczowe bedzie jedno, szybkosc a ta jest po stronie Tottenhamu. CSKA jak cala liga rosyjska to najwolniejsza liga wszechswiata. Tottenham Pochettino, z drugiej strony po Liverpoolu, to zespol ktory gra z najwieksza intensywnoscia i szybkoscia w calej PL. Styl Tottenhamu to dokladnie to z czym CSKA bedzie mialo najwieksze problemy. Ok, nie ma Kane&#39;a i kilku innych zawodnikow ma lekkie urazy, ale styl gry Kogutow sie nie zmieni. Po kursach i wzroscie kursow na Tottenham z 2,2 na 2,45 przypomina mi sie sytuacja z ostatniego weekendu gdzie Tottki graly na wyjezdzie z Borro i kursy tez na nich wzrastaly z 1,8 na 2,2 a potem sie okazalo, ze Koguty rozjechaly Middlesbrough (wystarczy spojrzec na statystyki z tego meczu) bo wynik 1:2 nie pokazuje w pelni dominacji gosci. Moim zdaniem w meczu z CSKA statystyki beda bardzo podobne do tego spotkania ze Smoggies. Tottenham ma szybkosc i jakosc w zespole, maja tez trenere ktory potrafi ich zmotywowac. CSKA tego nie ma.
Do tego, tak szczerze, to zastanawiam sie dlaczego buki maja takie problemy z ocenieniem umiejetnosci CSKA w poszczegolnych meczach. Ostatnie 5 spotkan wyglada tak:
CSKA v Krasnodar 1,8 / 3,5 / 4,5 &lt;--remis
Yenisey v CSKA (puchar) 3,75 / 3,6 / 1,9 &lt;--przegrana
Krylya Sovetov Samara v CSKA 5,75 / 3,75 / 1,6 &lt;--wygrana
Bayer v CSKA (LM) 1,73 / 3,8 / 5,5 &lt;-- remis
CSKA v Terek 1,5 / 4 / 7 &lt;--wygrana
Jak na moje oko to wyraznie widac, ze nawet grajac z ogorami CSKA wcale nie jest wyceniana jako &quot;banker&quot;. Wrecz przeciwnie. Wiec dlaczego teraz mieliby byc prawie 50/50 do wygrania tego meczu?
Mecz z Bayerem to historia dwoch polow. W pierwszej totalna dominacja gospodarzy i po 15 minutach 2:0. Powod? CSKA po prostu nie radzi sobie z presingiem, szybkoscia i agresja przeciwnikow. Druga polowa Bayer zdjal noge z gazu i CSKA dalo rade oddac 2 celne strzaly na bramke ktore ostatecznie zakonczyly sie golami.
Co do meczu Tottenhamu z Monaco to moim zdaniem Tottki nie poradzily sobie z presja w tamtym meczu. To byl ich pierwszy mecz w LM od sezonu 2010-11, presja byla duza, oczekiwania ogromne do tego grali z Monaco ktore jest w dobrej formie. Fakt, ze mecz rozgrywany byl na Wembley wcale nie byl ich atutem bo zespoly wola grac na wlasnych stadionach ktore znaja a nie przenosic sie na inne stadiony jak Wembley i mowic, ze graja &quot;u siebie&quot;.
Moim zdaniem Tottenham bedzie mial za wiele atutow na CSKA i wygra ten mecz a z przyzwoitych kursow warto skorzystac.
Ja gram w tym meczu tak.

Tottenham over 50+ performance points @ 9,5 William Hill ⛔ 39pkt
(kazdy gol +10, kazdy korner +3, czyste konto +5, kazda czerwona kartka -10)
Tottenham wygra + Tottenham wiecej roznych @ 4,7 unibet
✅✅✅
A na Live gram gole Tottenhamu bo mysle, ze sa w stanie strzelic 2-3 na luzaku.
Pomysly na kartki? Cska totki? linia 3,5 chyba do zrobienia
Tez sie nad tym zastanawialem, ale ostatecznie mysle, ze cos jest nie tak z ta linia. Sedzia ze srednia 5 kartek na mecz (Hiszpan) i linia 3,5? CSKA nie pokrylo 3,5 w tym sezonie ani razu. Dostaja srednio 1 kartke na mecz choc wcale nie graja czysto. Jakos nie mam przekonania co do kartek w tym mecz. Mysle, ze warto poczekac, zobaczyc jak graja i jak juz zagrac kartki na LIVE jak linia spadnie badz kursy pojda w gore.
EDIT: I mowilem, ze kartki to bedzie sciema, sedzia z wysoka srednia a linia super niska i oczywiscie overy potopione, dobrze, ze nie zagralem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Na dzisiaj wypatrzyłem 2 fajne spotkania do zagrania w dubelku.

CSKA Moskwa - Tottenham Londyn 1x @1,53⛔ &amp; AS Monaco - Bayer Leverkusen 1x @1,57✅ AKO @ 2,40???? Bet365

Bezpiecznie wszystko z podpóreczkami, bez szaleństw, chociaż spokojnie można by spróbować czystych jedynek, szczególnie w Rosji. Drużyna kogutów mocno osłabiona, nie zagrają: Kane, Dembele, Sissoko, Dier, Rose, praktycznie wszyscy to zawodnicy pierwszego składu. W drużynie z Moskwy zabraknie na pewno Dzagoeva i Cauny. Wszyscy uczestnicy Ligi mistrzów wiedzą, jak ciężkie są wyjazdy na wschód a zwłaszcza do Rosji. Zmiana strefy czasowej, surowy klimat, punkty gubiły tu już większe drużyny. Tottenham w tym sezonie nie prezentuje formy z zeszłego roku, gdzie grał naprawdę fajną piłkę co zaowocowało mnóstwem powołań do reprezentacji Anglii zawodników z tego zespołu. Czuję zwycięstwo gospodarzy ale kurs z remisem nie wygląda źle.

Monaco po zeszłym kiepskim sezonie gdzie było tłem dla rodaków z Paryża, w tym roku po dobrych transferach odzyło i stało się realnym przeciwnikiem dla PSG. Wzmocnienie defensywy przez Sidibe, Glika i Mendiego dało rezultaty. Monaco w tym sezonie u siebie jeszcze nie przegrało 5 zwycięstw i 1 remis. Leverkusen wręcz odwrotnie kiepski start sezonu wliczając porażki ze słabiutkim frakfurtem i remis z Augsburgiem. Ostatnia wyjazdowa wygrana w ostatnich minutach z Mainz daje jakieś światełko w tunelu aczkolwiek nie wróżyłbym im w księstwie dobrego rezultatu. Obie drużyny osłabione ważnymi zawodnikami. Monaco bez Falcao, Bayer bez Bellarabiego. Historia też po stronie Monaco na 2 mecze 2 zwycięstwa. Tutaj też podpóreczka więc powinno wejść miękko. Jak dla mnie dołożyłbym tutaj under 2,5 po kursie 1,90 @ bet365✅

Bez gadki zbędnej Legia - Sporting over 5 rr w I poł @2,30 bet365✅
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dinamo Zagrzeb - Juventus Turyn
Juventus 1,28

Monaco - Bayer Leverkusen

Monaco lub remis 1,53

Sporting Lizbona - Legia Warszawa

Sporting 1,22

AKO: 2,39 Bet365
✅✅✅
Ostatnio dosyć spory zysk notuję po przejściu na grę po najmniejszej linii oporu, najczęściej sklejoną treblami i mam nadzieję, że znowu przyniesie to zysk.
Może Juventus średnio zaprezentował się w pierwszej kolejce LM zaledwie remisując u siebie z Sevillą. Ale spójrzmy na to szerzej. Sevilla dobrze się broniła i dlatego wybroniła remis, bo Stara Dam była zdecydowanie lepsza w tamtym spotkaniu. Przegrali mecz w lidze? Kurcze, 3 kolejki temu na wyjeździe z taką marką jak Inter (obecnie 3. w tabeli) a poza tym w 6 kolejkach nie stracili ani oczka więcej. Niby odszedł Pogba ale skład jest jeszcze lepszy niż przed rokiem. Pjanić zaraz wyrówna tą różnicę, bo jest świetnym piłkarzem, a do tego mamy Higuaina czy Dani Alvesa. Dinamo Zagrzeb to totalny outsider Ligi Mistrzów co pokazała porażka 3-0 z Lyonem, grającym już bez Lacazette&#39;a czy Fekira. Juventus jest ekipą o dwie klasy lepszą i wygrają ten mecz, szczególnie po stracie punktów w pierwszej kolejce.
Bardzo podoba mi się kurs na Monaco, który pobiorę też w treblu. Nawet, jeżeli mamy niepewny występ Falcao, to goście także mają problem, gdyż może zabraknąć kluczowego ogniwa zespołu Bellarabiego. Monaco bardzo ładnie w lidze, pozycja vice-lidera a do tego wygrana z PSG w świetnym stylu. Wrażenie zrobiło też na mnie wyjazdowe zwycięstwo z Tottenhamem. A Leverkusen ciuła ten los średnio. W lidze ledwie 7 oczek po 5 kolejkach (a ostatnia wygrana w 90 minucie) i tylko 10 pozycja. Do tego dorzucić trzeba średnio start w LM i tylko remis u siebie z CSKA. Monaco jest gospodarzem, jest chyba lepszym zespołem, a raczej na pewno w lepszej formie. Biorę to.
Na koniec Sporting, który króciutko opiszę już w tym dziale. Olbrzymi pech w pierwszej kolecje na Santiago Bernabeu gdzie do 89 prowadzili 0-1 by przegrać 2-1. Warto podkreślić, że mecz był na prawdę wyrównany! To tylko pokazuje potencjał tej ekipy. Rui Patricio na bramce, Carvalho w środku czy Dost w ataku to międzynarodowe nazwiska. W portugalskiej lidze ustępują na razie tylko Porto wygrywając 5 na 6 spotkań. Kurcze, jak tu zestawić Legię? Blamaż z BVB każdy pamięta, prawie pozycja spadkowa w POLSKIEJ EKSTRAKLASIE. Magiera tego w niecały tydzień nie poskłada. Pogadajmy za miesiąc.
Tasiemka bez analizy dla zabawy (wszystko też można puszczać w singlach):
Juventus -1,5 1,83
Sporting -1,5 1,57

Leicester-Porto BTS 1,80 Ajajaj, najpierw chciałem tu dać Lisy z podórką, ale i tak było ładnie ????
Sevilla 1,72

AKO: 8,93 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Dzisiaj próbuję zakładu po najmniejszej linii oporu. Pojedynek popularnie nazywany &quot;Dawida z Goliatem&quot;. Dinamo Zagrzeb to drużyna, która podobnie jak Legia, w swojej grupie ma pracować jako dostarczyciel punktów. Tak było w pierwszej kolejce, kiedy spotkali się z drużyną Lyonu i przegrali 3-0, nie stwarzając najmniejszego oporu. O Juventusie nie muszę zbyt wiele mówić, każdy zdaje sobie sprawę jakich transferów poczynili przed obecnym sezonem, sprowadzili między innymi Higuaina. Celem na ten sezon jest walka o finał Ligi Mistrzów. W pierwszej kolejce potknęli się w pojedynku z Sevilla, co można uznać za porażkę, przynajmniej tak patrzą na to kibice z Turynu. Zapytałem o opinię przed dzisiejszym spotkaniem, kibica Dinamo Zagrzeb, co sądzi o wieczornym pojedynku z mistrzem Włoch. &quot;Jedyne szanse jakie widzę to na wynik mniejszy niż 0:3. Niby to jest piłka, wszystko się może zdarzyć itd., ale nie ma racjonalnych przesłanek by Dinamo urwało tu punkty.&quot; - skoro tak mówi człowiek który regularnie ogląda ekipę z Zagrzebia, to można mu ufać. Juventus potrzebuje pierwszego zwycięstwa w grupie i dzisiaj to wygra.
(20:45) Dinamo Zagrzeb - Juventus Turyn 2 @ 1.29 [1xBet]
 
H 902

hank

Użytkownik
Zagrzeb over 2,5 kartki 1,82 Unibet. ⛔ 0 kartek i 0 ambicji jak widzę po statystykach

świetny arbiter do tego typu zadania, jak rozdawanie kartoników.
http://pl.soccerway.com/referees/manuel-jorge-neves-moreira-de-sousa/44956/

Poza tym, Dinamo u siebie, gdzie będą gryźć trawę żeby coś ugrać, pewnie im się to nie uda, ale jakiejś deklasacji bym się tutaj nie spodziewał. Każda minuta upływająca z remisem 0:0 powoduje że Juve będzie dokręcać śrubę i przyspieszać, a wiadomo że na szybkości faule wyglądają dużo efektowniej i łatwiej zobaczyć kartkę. Chorwaci przed własną publiką nie będą się oszczędzać, dla nich celem jest pozostawienie dobrego wrażenia(tym bardziej po serii słabych wyników i zwolnieniu trenera), a jakby za tym poszły jakieś punkty to byłoby super. W poprzedniej edycji, w spotkaniach domowych z potentatami Arsenalem i Bayernem linia była pokryta, mimo iż arbitrzy nie należeli do tych co szastają kartkami.
 
dudi1031 19

dudi1031

Użytkownik
Witam wszystkich po przeanalizowaniu wszelkich newsów a takze tendecji drużyn dziś grajacych w LM uważam typy które podaje za dosyc pewne i konkretne zatem zaczne moze od Legii bo duzo osób typuje kleske Legii z czym mozna sie zgodzic ale po 1 nowa miotla i kazdy musi walczyc o sklad po 2 czy sporting bedzie szalal majac wynik ? Nie wiadomo dlatego tutaj uwazam za pewny typ
Sporting - polowa / koniec 1/1
Borusia Dortmund - Real Madryt patrzac na gre mlodziezy z Dortmundu mozna dostrzec pewnosc siebie z kazdym meczem graja coraz pewniej i stwarzaja mase sytyacji strzeleckich a obrona realu oslabiona brakiem marcelo moze ich nie zatrzymac jezeli beda skuteczni to sadze ze
Dortmund handicap -1
Leicester-Porto
Ranieri widzac ze z Utd nic nie ugra w weekend zaraz po przerwie zdjal Magreza i Vardyego takze chlopaki wypoczeci , patrzac na mecz z Brugia , i dodac fakt ze ta druzyna w zeszlym roku dala rade skasowac w lidze Angielskiej wszystkich daje do myslenia czy Ranieri nie odpuszcza meczow przed champions league po to aby chlopaki byli w gazie w tygodniu? Doskonale zdaje sobie sprawe ze nie dysponuje rowna kadra aby pozwolic sobie na rotacje zatem sadze ze w meczu ze smokami zobaczymy prawdziwe Leicester moj typ to
Leicestet polowa / koniec 1/1

A poza tym
Monaco - Leverkusen
Fabinho strzeli bramke i Monaco wygra
Juventus handicap -1
oraz
CSKA- Tottenham - Ericksen strzelcem gola

Meczu sevilli nie ruszam bo tam czerwona kartka jakas dziwna moze ustawic mecz
Przepraszam za brak kursow ale w pracy jestem i nie mam wgladu w obecnej chwili
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Głównym typem na dzisiaj są te w stronę Sportingu, ale oprócz tego pograłem sobie takie AKO za 1/2 płaskiej, wszystko bet 365.

Tottenham over 5,5 RR @ 2,1 ✅

Tottenham w ostatnich meczach nabija bardzo dużo RR, wiele osób wspominało, że CSKA dzisiaj ma zdominować przeciwnika, więc zakładając, że tak będzie to tylko lepiej dla tego zakładu.

Sporting win @ 1,25 ✅

Chyba nie ma sensu nic na ten temat pisać.

Leicester DNB @ 1,66 ✅

Czuję, że lisy zagrają dobre spotkanie i w najgorszym wypadku padnie remis. Porto na wyjazdach nie jest aż tak groźne jak u siebie, w ogóle wydaje mi się, że nie są już tak mocni jak parę lat temu. Leicester ostatnio srogo dostali od Manchesteru już w pierwszej połowie, więc drugą dograli bez zbędnego przemęczania się. Powinni dać radę.

Real X2 @ 1,61 ✅

Rzadko się zdarza, że można złapać tak wysoki kurs na Real Madryt, więc trzeba korzystać. Nie widzę jakiegoś wielkiego value w graniu na BVB, wszystko może się wydarzyć, Real na pewno się nie położy. Remis prawdopodobny.

@ AKO 7,07 ✅ ✅ ✅ ✅
(można też pograć singlami)


EDIT: Zweryfikowałem powyższy kupon, wycofałem i zagrałem podobny:

Sporting win do połowy @ 1,66 ✅
Real lub remis @ 1,61 ✅
Leicester lub remis @ 1,38 ✅

AKO @ 3,69
✅ ✅ ✅

ale sam nie wiem czy dobrze zrobiłem ????


Edit: mam nadzieję że ktoś skorzystał
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom