>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [27.09.2016]- wtorek

Status
Zamknięty.
K 8

kuba1995

Użytkownik
Kolejnym meczem, który wygląda dosyć pewnie jest mecz w stolicy Rosji. Nie typuję zwycięzcy, a to że goście będą mięli więcej rzutów rożnych.Oto kornery zdobywane przez podopiecznych M. Pochettino w oficjalnych meczach:

10 vs Middlesborough (wyjazd)
4 vs Gillingham (puchar, mecz grany praktycznie rezerwami)
14 vs Sunderland (dom)
11 vs Monaco (rekord 1. kolejki LM)
8 vs Stoke (wyjazd)
5 vs L&#39;pool (dom)
10 vs Crystal Palace (dom)
6 vs Everton (wyjazd).
Dla kontrastu kornery podopiecznych L.Slutsky&#39;ego:

6 vs Krassnodar
7 vs Samara
5 vs Bayer Leverkusen
3 vs Terek.
Gospodarze nie są jakimiś słabeuszami jęśli chodzi o tę statystykę, ale Tottenham powinien ich stłamsić w tym meczu.
Dodam jeszcze że u gości zabraknie Dembele, Dier&#39;a,Kane, Rose oraz Sisokko.
U gospodarzy nie zagrają: Cauna, Dzagoev.

Tottenham więcej rożnych, @1.72, Bet365
✅
 
pstrag 102

pstrag

Użytkownik
CSKA vs Tottenham

CSKA Moskwa win @ 3.05 unibet
CSKA DNB @ 2.12

Na dzisiaj rzuca mi się w oczy fajny kurs na zwycięstwo gospodarzy. Moskwa to bardzo trudny teren, dużo większe marki od kogutów gubiły tutaj punkty.
Tottenham wrócił po kilku latach przerwy do Ligi Mistrzów i z pewnością będą chcieli się pokazać w europie więc mobilizacja na każdy mecz będzie na najwyższym stopniu. Ale to co przemawia do mnie za pójściem w stronę gospodarzy to absencje w drużynie gości. Do stolicy Rosji nie poleciało aż 5 graczy podstawowego składu: Harry Kane, Eric Dier, Mousa Dembele, Danny Rose i Moussa Sissoko. Pierwsza czwórka to piłkarze którzy stanowili siłę Tottenhamu w poprzednim sezonie, Sissoko jest nowym nabytkiem.
Osobiście puki co nie przekonuje mnie jakoś gra gości. W poprzednim sezonie grali bardzo fajny ofensywny futbol, widowiskowy że tak to ujmę. Być może potrzebują jeszcze czasu aby się odpalić bo potencjał mają.
W drużynie gospodarzy niepewny występu jest jeden z motorów napędowych tego zespołu Dzagoev. Mimo to, po takim kursie warto spróbować zagrać na drużynę Rosyjską. Ewentualnie bezpieczniej DNB.
 
H 902

hank

Użytkownik
Jeszcze wrzucę jednego
over 4,5 korka Realu
2 unibet
✅6 mieli

Szkoda że nie ma Marcelo, Nacho takiego wiatru nie robi z przodu, ale cały czas mamy Ronaldo, Bale&#39;a i Carvajala na skrzydłach, do tego Modric czy Kroos którzy mogą spróbować uderzyć coś z dystansu. Linia niska, a kurs jak na Real bardzo atrakcyjny. Borussia podobno w formie, (dla mnie bicie ogórów to trochę za mało żebym uwierzył, a Bayern ich ograł jak chciał z Superpucharze), więc może trafią pierwsi, co oczywiście było by mile widziane. Real to absolutny top i tutaj nie ma opcji żeby oni w tym meczu zostali stłamszeni, napewno swoje sytuację będą mieć. Staty nie mają tutaj nic do rzeczy, bo trzeba patrzeć głównie na rywala, ale Real statystycznie oczywiście korków nabija całe mnóstwo. Na Borussi łątwo się korków nie nabija, bo Niemcy zabierają piłkę, ale gdzie Real, a gdzie jakieś Freiburgi czy inne ogóry, równie dobrze może być tak że dziś Dormundczycy będą biegać za piłką jak psy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 370

golkiper

Użytkownik
Hank ja sie tak rozpisalem a Ty mnie uprzedziles doslownie o kilka sekund... calkowicie popieram typ i dodatkowo w dublu gram over 3,5 korka realu po 1,42 i Juventus. Real ma armaty z przodu to nie ma nawet co mowic do tego sa podraznieni dwoma remisami w lidze, Cr7 wkurzony po meczu z Las Palmas bedzie robil wszystko by uciszyc Dortmund. Real dzis nie przegra w mojej opini zgarnie 3 pkt. Linie na rozne niskie, kursy leca. Juventus podbijam, duzo zostalo napisane na temat tego meczu. Must win dla Turynu, mecz z Palermo wygrany pewnie i najmniejszym nakladem sil. Kadra szeroka, kazdy zawodnik z lawki Juve bylby gwiazda w Dinamo wiec przewaga jakosc olbrzymia. Kusza te kartki Zagrzebia i Cska oraz Legii ale ostatnio roznie to bywa szczegolnie w pucharach sedziowie lubia oszczedzac zawodnikow
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Na tapetę biorę spotkanie o którym jeszcze nic nie zostalo powiedziane.

FC Kopenhaga - Club Brugge

Kursy na gospodarzy leca na leb na szyje. To oznacza, ze duzo ludzi obstawia Dunczykow. I w sumie to najbardziej logiczny typ, bo Kopenhaga ma kapitalna serie u siebie, do tego nie przegrali meczu juz od bardzo dawna. Dlatego tak smierdzi mi ten mecz. To wszystko jest zbyt oczywiste. Mysle, ze Belgowie poziomem nie odstaja od Dunczykow, sa w stanie powalczyc. Tak jak mowie, bardziej kieruje sie przeczuciem i pojsciem &quot;pod prad&quot; niz forma sportowa. Licze na niespodzianke. Stawka bez szalenstw.

Typ: X2 @2,10 Bet365
Typ: Club Brugge @5.25 Bet365
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Borussia Dortmund - Real Madryt
Podwójna szansa
Borussia Dortmund lub X

Sporting Lizbona - Legia Warszawa
Handicap 0:1
Sporting Lizbona

@2.11
Bwin✅✅✅


O ile o tym drugim meczu nie ma co pisać, bo wszystko wydaje się być jasne. Sporting to zespół, który bije Legię o kilka klas w każdej formacji. Tylko od nich samych zależy czy będą chcieli urządzić sobie trening strzelecki.

Borussia przekonuje, Borussia gra fajnie. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby Real wygrał z Borussią na ich własnym stadionie. Jakoś w zwycięstwo Królewskich jest mi ciężko uwierzyć, a ich ostatni mecz ligowy zremisowany 2:2 z Las Palmas tylko mnie w tym utwierdza.
Drużyna z Dortmundu od porażki z RB Leipzig bije wszystkich na kwaśne jabłko. Pierw trening strzelecki przeciwko Legi. Później również pewna wygrana z Darmstadt 6:0; Wolfsburg 1:5 i ostatnio Freiburg 3:1.

Jeśli dziś Borussia odniesie zwycięstwo, to wcale mnie to nie zdziwi. Jednak wolę się zabezpieczyć ewentualnym remisem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Kopenhaga - Club Brugge
Typ: 1/obie
Kurs: 3,60
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Witam, ja przeanalizuję może mniej ciekawszy pojedynek w lidze mistrzów dzisiaj lecz moim zdaniem warto postawić ten typ, kurs spory a szansa duża. Mój typ na mecz Kopenhaga vs Brugge to 1 i obie strzelą gola.
W pierwszej kolejce ligi mistrzów Kopenhaga nieoczekiwanie wywiozła 1 punkt z Portugalii1:1 z FC Porto to świetny wynik patrząc na to, że grali na wyjeździe.
Club Brugge w pierwszej kolejce zostali rozbici u siebie przez mistrza Anglii Leicester City 0:3.
Kopenhaga jest w kapitalnej formie nie przegrali ostatnich 18 meczu a konkretniej nie przegrali meczu jeszcze w tym sezonie ! Licząc ligę oraz ligę mistrzów, nie liczę meczy przedsezonowych.
Club Brugge dość słabo weszli w sezon sporo porażek jak na nich w lidze Belgijskiej, dopiero ostatnio 3 wygrane z rzędu lecz przeciwników mieli słabych.
W Kopenhadze nie zobaczymy tylko pauzującego za czerwoną kartkę J. Gregus natomiast w Bruggi nie zobaczymy L. Rafaelov, B. Engels i prawdopodobnie B. Mechele i F. Gedoz.
Kopenhaga jest w dużo lepszej formie i jeśli liczą na awans do następnej rundy muszą wygrać mecz u siebie ze słabym klubem z Belgii natomiast Brugge nie ma nic do stracenia i będą atakować i powinni chociaż 1 gola strzelić. Typuję wynik 3:1 dlatego taki typ.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aman 139

aman

Użytkownik
CSKA Moskwa - Tottenham
powyżej 3.5 kartek 1.66 bet365

Sporting Lizbona - Legia Warszawa
Lizbona win -1 handi 1.66 bet365

AKO:
kurs 2.77


Analiza:
1. Mecz w Rosji sędziuje Hiszpan, gdzie wiemy, że na Półwyspie Iberyjskim gwiżdże się więcej i nie toleruje brutalnych fauli.
2. Mecz pomiędzy ligą rosyjską (gra siłowa), a angielską (twarda walka, zaciętość).
3. Wyrównana grupa, każdy może awansować, więc co mecz pełne skupienie i brak zdecydowanego faworyta.
4. Tottenham gra bez Dembele, Dier, Kane, Rose, Sissoko co oznacza, że będzie ciężko kreować akcje pod polem karnym przeciwnika, a Koguty potrzebują 3 punktów po rozczarowującym meczu u siebie z Monaco.
5. Rosjanie jeśli chcą awansować dalej, wiedzą że kluczowe mecze są na ich trudnym terenie. Zremisowali w Niemczech, więc poczuli krew i mają nadzieje, na dalszą fazę w LM.
6. Dla przykładu w Londynie o 21 będzie 17-18 stopni, w Moskwie tylko 6-7. Nie sprzyja to zawodnikom grającym technicznie (Tottenham)
7. Jest to mecz z typu must win dla Kogutów, jeśli nie uda im się szybko strzelić gola, frustracja będzie narastać.

Co do meczu Legii, wszystko zostało opisane w oddzielnym temacie. Dodam tylko, że Legia wczoraj dopiero przyleciała do Lizbony. 4-5 godzin lotu samolotem, zakwaterowanie, zmiana trenera. To wszystko nie pozwala się skoncentrować na grze w piłkę. Polecieli do Portugalii odbębnić mecz i wrócić do domu, gdzie muszą skupić się na lidze.
 
_m_i_k_e_ 75

_m_i_k_e_

Użytkownik
BVB - Real Madryt

Fakt, Borussia bardzo dobrze się ostatnio spisuje, w LM skopali Legię, w Niemczech chciażby Wolfsburg. Są w gazie ale nie zapominajmy że przyjeżdża Real, który jest aktualnym mistrzem Europy a w beznadziejnej jakiejś formie też nie są. Ostatnio dwa potknięcia w lidze, ale ostatni mecz z Las Palmas równie dobrze mogli wygrać i pokryć jakieś handi. Dziwny mecz był to w każdym razie. Realowi gra się w Niemczech ciężko ale mimo to stawianie Borussię w roli faworyta wydaje mi się zdecydowanie przesadzone. Do kadry Realu wracają Navas i Coentrao, Benzema który nie mógł odnaleźć się po kontuzji troszkę, z Las Palmas wyglądał moim zdaniem bardzo solidnie, wniósł dużo ożywienia, strzelił bramkę a mógł nawet ze 3. Na papierze Real wygląda od BVB mocniej, wiem że statystyki nie grają ale :
x2 Real @ 1.51 to dla mnie świetna opcja.

Do tego łączę to z Sevillą 1.68 bez dłuższej analizy. Po takim niemrawym początku sezonu Hiszpanie chyba wracają na dobre tory, w lidze szybko odrobili straty i są już w czołówce. Myślę że powoli przystosowują się do futbolu Sampaoliego. W ostatnich latach deptali rywali w LE, jestem pewien że teraz jednak zamierzają zdziałać coś w LM. Z Juventusem nie grali jakoś wybitnie ale remis na terenie Włochów to świetny wynik i byle zespół by tego nie osiągnął. Lyon powiedziałbym że są w tym sezonie w &quot;takiej sobie&quot; formie. W lidze słabo, chociaż to dopiero początek, ale ich dyspozycja bez Lacazette&#39;a może martwić. Moim zdaniem Sevilla wyraźnie wygra to spotkanie.

AKO 2.54
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dortmund - Real Madryt
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami Hit wtorkowych meczy, Borussia Dortmund zmierzy się u siebie ze zwycięzcą ligi mistrzów w tamtym sezonie Realem Madryt.
Pierwsze mecze były zgoła odmienne tzn. Dortmund miała spacerek 6:0 z Legią a Real męczył się u siebie do samego końca ze Sportingiem ale na końcu schodzili z 3 punktami i to się liczi.
Dortmund od jakiegoś czasu miażdży każdego z kim gra, ostatnie ich wyniki to: 6:0 z Legią, 6:0 z Darmstadt, 5:1 z Wolfsburg i 3:1 z Freiburg.
Real można powiedzieć, że odwrotnie jak Dortmund, tzn. rozpoczął świetnie 3:0 z Real Sociedad, 2:1 z Celtą, 5:2 z Osasuną a potem już przyszły mecze gdzie musieli się męczyć 2:1 ze Sportingiem, 2:0 z Espanyol, 1:1 z Villarreal i 2:2 z Las Palmas.
Każda drużyna strzela mnóstwo bramek i tak będzie i dzisiaj (mam taką nadzieję), że obejrzymy bramki z obu stron.
w Dortmundzie dalej nie zobaczymy z powodu kontuzji: M. Reus, E. Durm, S. Bender, M. Bartra a gdzieś czytałem, że P. Aubameyang może nie zagrać było by to spore osłabienie, w Realu nie zobaczymy kontuzjowanych Marcelo oraz Casemiro.
Liczę na świetny mecz i stawiam na obie drużyny strzelą gola. Może kurs niski ale do dubla w sam raz.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
matu67 188

matu67

Użytkownik
CSKA Moskwa - Tottenham
powyżej 3.5 kartek 1.66 bet365

Sporting Lizbona - Legia Warszawa
Lizbona win -1 handi 1.66 bet365

AKO:
kurs 2.77


Analiza:
1. Mecz w Rosji sędziuje Hiszpan, gdzie wiemy, że na Półwyspie Iberyjskim gwiżdże się więcej i nie toleruje brutalnych fauli.
2. Mecz pomiędzy ligą rosyjską (gra siłowa), a angielską (twarda walka, zaciętość).
3. Wyrównana grupa, każdy może awansować, więc co mecz pełne skupienie i brak zdecydowanego faworyta.
4. Tottenham gra bez Dembele, Dier, Kane, Rose, Sissoko co oznacza, że będzie ciężko kreować akcje pod polem karnym przeciwnika, a Koguty potrzebują 3 punktów po rozczarowującym meczu u siebie z Monaco.
5. Rosjanie jeśli chcą awansować dalej, wiedzą że kluczowe mecze są na ich trudnym terenie. Zremisowali w Niemczech, więc poczuli krew i mają nadzieje, na dalszą fazę w LM.
6. Dla przykładu w Londynie o 21 będzie 17-18 stopni, w Moskwie tylko 6-7. Nie sprzyja to zawodnikom grającym technicznie (Tottenham)
7. Jest to mecz z typu must win dla Kogutów, jeśli nie uda im się szybko strzelić gola, frustracja będzie narastać.

Co do meczu Legii, wszystko zostało opisane w oddzielnym temacie. Dodam tylko, że Legia wczoraj dopiero przyleciała do Lizbony. 4-5 godzin lotu samolotem, zakwaterowanie, zmiana trenera. To wszystko nie pozwala się skoncentrować na grze w piłkę. Polecieli do Portugalii odbębnić mecz i wrócić do domu, gdzie muszą skupić się na lidze.
nie ma co wrzucac hiszpanskich sedziow do jednego wora, akurat Antonio Mateu jeśli chodzi o sedziowanie w lidze mistrzow czy w lidze europy potrafi rozdac sporo kartek, ale potrafi tez dac nieduzo
zdecydowanie bardziej polecalbym over kartkowym w meczu Monaco - Bayer gdzie sedziuje David Fernandez Borbalan, ktory jest duzo bardziej &quot;równy&quot; jesli chodzi o ilosc kartek
 
vostock 72

vostock

Użytkownik
Ode mnie na dziś w AKO idzie coś takiego:

Sporting Lizbona - Legia Warszawa 1 [-1] @1.615
Sevilla CF - Olympique Lyon 1 @1.666
AS Monaco - Bayer Leverkusen 1X @1.571

AKO: 4.23 -&gt; SportingBet

O pierwszym z moich wyborów nie będę nic pisał, bo już praktycznie wszystko zostało powiedziane wcześniej.
Popatrzymy więc na dwa pozostałe spotkania.

Lyon wygrał na otwarcie LM u siebie z Dinamo Zagrzeb gładko 3:0, ale każdy wie, że Dinamo to outsider grupy. Drużyna, która na pewno walczy, ale jest raczej dostarczycielem punktów co edycję. Z drugiej strony Sevilla zremisowała bezbramkowo w Turynie z Juventusem i to właśnie te dwie ekipy stawiam do awansu z tej grupy. Bardzo ważny w kontekście kolejnych starć był właśnie ten remis z Juve na wyjeździe. Teraz Sevilla ma dużo większy komfort, gdyż ewentualne dzisiejsze zwycięstwo daje jej już 4 punkty po dwóch seriach gier i jeszcze dwumecz z najsłabszym Dynamo. O ile Hiszpanie poza krajem grają słabo to u siebie wypadają wyśmienicie - czy to w lidze krajowej czy europejskich pucharach. Sevilla u siebie ostatnio tylko wygrywa. Ogólnie wydaję mi się, że piłkarze z Pizjuan są dużo lepsi jakościowo niż Lyon, który gra po prostu średnio lub pokusiłbym się o stwierdzenie, że nawet słabo. Goście wygrali ostatnio na wyjeździe 14. sierpnia z typowym średniakiem Nancy po hattricku Lacazette&#39;a, ale właśnie dziś tego piłkarza zabraknie i jest niesamowite osłabienie tej drużyny. 9. pozycja w lidze na pewno chluby OL nie przynosi. Myślę, że dziś wyjadą z Hiszpanii z plecakiem - bukmacherzy też chyba podzielają moje zdanie i wiedzą co się może wydarzyć, gdyż kurs na Sevillę jakiś super wysoki nie jest.

Co do starcia Monaco - Bayer. Kurs na gospodarzy poszedł sporo w górę w ostatnim czasie i bardziej agresywnym typerom polecam łapać ASM po nawet 3.20, ja jednak w związku z tym, że daje triple&#39;a to gram bardziej zachowawczo. Monaco u siebie jest bardzo mocne, wygrywa praktycznie wszystko, m. in. okazali się lepsi od PSG Paryż. Co więcej zaimponowali mi bardzo zwycięstwem na Wembley z Tottenhamem, z bardzo dobrym Tottenhamem trzeba przyznać. Ktoś może powiedzieć, że dostali przecież baty od Nicei aż 4:0, ale czy ten ktoś oglądał choć jeden mecz w tym sezonie Nicei? Ja oglądałem i to nie przypadek, że liderują w Ligue1. Grają naprawdę skutecznie, efektem czego właśnie te wyniki i sporo strzelonych bramek. Przyjezdni osłabieni na pewno o Bellarabiego i być może o Calhanoglu, chociaż w przypadku Hakana to raczej zasłona dymna. Pamiętajmy, że ja mam tu 1X - nie przypuszczam, żeby gospodarze przegrali. Bayer z kolei gra w kratkę, z CSKA miał już dobry wynik 2:0 a wszyscy wiedzą jak się skończyło. Porażka z Frankfurtem czy remis Augsburgiem jeszcze bardziej mnie przekonuje do mojego typu. Co więcej będzie to piąte spotkanie w historii pomiędzy tymi ekipami, dotychczasowe cztery to trzy wygrane Monaco i jeden remis 2:2 na obiekcie w Leverkusen. Jeśli nie wydarzy się jakaś katastrofa to spokojnie można wrzucać ten bet do jakiegoś ciekawego AKO.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Liga mistrzów rządzi się swoimi prawami.

Ja mam parę zasad w LM które się sprawdzają i tak:
1. Omijać angielskie drużyny w pucharach europejskich
2. Nie grać na wygraną drużyn które przyjeżdżają do Rosji choćby to był zespół top w europie
Z tego wychodzi nam typ na CSKA lub remis @ 1.50 caloroczny
To że Tottenham słabo sie spisuje w lidze mistrzow i że Kane moze nie zagrac to dla mnie juz sprawy drugożędne ????
3. Drużyny top w Europie w starciach z dostarczycielami punktów w 95 % wygrywają ale trzeba uważać i nie grac handi
Dzisiaj widze takie 1 potkanie i pobieram Juventus WIN @ 1.30 caloroczny

AKO: 2.0
Chciałbym coś więcej napisać ale w lidze mistrzów nie znajdziecie duzego value pre-match, trzeba się poprostu trzymać zasad którymi się ona rządzi
⛔ ale i tak uważam że typy były dobre, zabrakło szczęścia troche
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
F 95

fiddy

Użytkownik
Liga mistrzów rządzi się swoimi prawami.

Ja mam parę zasad w LM które się sprawdzają i tak:
1. Omijać angielskie drużyny w pucharach europejskich
2. Nie grać na wygraną drużyn które przyjeżdżają do Rosji choćby to był zespół top w europie
Z tego wychodzi nam typ na CSKA lub remis @ 1.50 caloroczny
To że Tottenham słabo sie spisuje w lidze i że Kane moze nie zagrac to dla mnie juz sprawy drugożędne ????
3. Drużyny top w Europie w starciach z dostarczycielami punktów w 95 % wygrywają ale trzeba uważać i nie grac handi
Dzisiaj widze takie 1 potkanie i pobieram Juventus WIN @ 1.30 caloroczny

AKO: 2.0
Chciałbym coś więcej napisać ale w lidze mistrzów nie znajdziecie duzego value pre-match, trzeba się poprostu trzymać zasad którymi się ona rządzi
Jedna sprawa, nie kwestionuje typów, ale Tottenham w lidze raczej słabo się nie spisuje
 
travism 190

travism

Forum VIP
To że Tottenham słabo sie spisuje w lidze i że Kane moze nie zagrac to dla mnie juz sprawy drugożędne ????
Że się tak zapytam to w której lidze się Tottenham słabo spisuje bo w Angielskiej być na drugim miejscu to chyba nie tak najgorzej. No chyba że się nie znam :p jak Tottenham chce awansowac to musi to wygrac ale dla mnie ten mecz jest no bet osobiście gram na Dortmund. Pozdro ;)
 
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
27.09.2016 g. 20.45 Dynamo Zagrzeb- Juventus Turyn
-
Typ: under 3
Kurs: 1,62
Pinnacle
Stawka 5j


Mistrz Włoch zawitał dzisiaj do Zagrzebia, gdzie zagra z mistrzem Chorwacji Dynamem. Klasa Juve wszystkim znana, żelazna defensywa Buffon- Chiellini, Bonucci, Barzagli, a z przodu ma kto mieszać, kupiny z Napoli za grube $$$ Higuain, czy utalentowany Dybala. Juve gra typową włoską piłkę, starannie ppilnując szyków obronnych. Dyamo od lat gra w LM, jednak nie jest to Europejki Top. Juve powinno spokojnie wygrac ten mecz, jednak pogromu się nie spodziewam. Wystarczy spojrzeć na poprzednie wyjazdowe mecze Juve w LM:

23/10/12 FC Nordsjælland 1 - 1 Juventus Turyn
05/12/12 FC Shakhtar Do… 0 - 1 Juventus Turyn
12/02/13 Celtic Glasgow FC 0 - 3 Juventus Turyn
02/04/13 Bayern Monachium 2 - 0 Juventus Turyn
17/09/13 FC København 1 - 1 Juventus Turyn
23/10/13 Real Madryt 2 - 1 Juventus
11/12/13 Galatasaray SK 1 - 0 Juventus Turyn
01/10/14 Atlético Madryt 1 - 0 Juventus Turyn
22/10/14 Olympiakos Pireus 1 - 0 Juventus Turyn
26/11/14 Malmö FF 0 - 2 Juventus Turyn
18/03/15 Borussia Dortmund 0 - 3 Juventus Turyn
22/04/15 AS Monaco 0 - 0 Juventus Turyn
13/05/15 Real Madryt 1 - 1 Juventus Turyn
15/09/15 Manchester City 1 - 2 Juventus Turyn
03/11/15 Borussia M&#39;gla… 1 - 1 Juventus Turyn
08/12/15 Sevilla 1 - 0 Juventus Turyn
16/03/16 Bayern Monachium D4 - 2 Juventus Turyn

----------------------------------------------------------------------------

27.09.2016 g. 20.45 Monaco- Leverkusen
-
Typ: 1 DNB
Kurs: 2,23
Unibet
Stawka 5j


Leverkusen mnie nie przekonuje jeśli chodzi o grę na początku sezonu, zdecydowanie brakuje w zespole Bellarabiego, który jest kontuzjowany. Monaco z kolei pozytywne zaskoczenie jak do tej pory, ograli u siebie szejków z PSG, pokonali na Wembley silny Tottenham.
Historia spotkań zdecydowanie przemawia za Francuzami:
26.11.14 CL Leverkusen Monaco 0 : 1
16.09.14 CL Monaco Leverkusen 1 : 0
10.12.97 CL Leverkusen Monaco 2 : 2
01.10.97 CL Monaco Leverkusen 4 : 0

Poza tym, Leverkusen bardzo słabo prezentuje się na wyjazdach w LM:
wto 13/09/11 LMU Chelsea Londyn 2 - 0 Bayer Leverkusen
wto 01/11/11 LMU Valencia 3 - 1 Bayer Leverkusen
wto 06/12/11 LMU KRC Genk 1 - 1 Bayer Leverkusen
śro 07/03/12 LMU FC Barcelona 7 - 1 Bayer Leverkusen
wto 17/09/13 LMU Manchester United 4 - 2 Bayer Leverkusen
wto 05/11/13 LMU FC Shakhtar Do… 0 - 0 Bayer Leverkusen
wto 10/12/13 LMU Real Sociedad 0 - 1 Bayer Leverkusen
śro 12/03/14 LMU PSG 2 - 1 Bayer Leverkusen
wto 19/08/14 LMU FC København 2 - 3 Bayer Leverkusen
wto 16/09/14 LMU AS Monaco 1 - 0 Bayer Leverkusen
wto 04/11/14 LMU Zenit 1 - 2 Bayer Leverkusen
wto 09/12/14 LMU Benfica 0 - 0 Bayer Leverkusen
wto 17/03/15 LMU Atlético Madryt 1 - 0 Bayer Leverkusen
wto 18/08/15 LMU Lazio Rzym 1 - 0 Bayer Leverkusen
wto 29/09/15 LMU FC Barcelona 2 - 1 Bayer Leverkusen
śro 04/11/15 LMU AS Roma 3 - 2 Bayer Leverkusen
wto 24/11/15 LMU BATE 1 - 1 Bayer Leverkusen


----------------------------------------------------------------------------

27.09.2016 g. 20.45 Leicester- Porto
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,00
Winlinebet
Stawka 3j


Leicester rewelacja poprzedniego sezonu PL, jednak w Europie to żółtodziób, który pokonał w 1 kolejce Bruggię 3-0, jednak pomiędzy ligą belgijską a angielską w moim odczuciu jest przepaść. Z kolei Porto to od lat stały bywalec LM, zresztą zwycięzca LM pod wodzą Mourinho. Porto to jedna z trzech najsilniejszych drużyn w Portugalii, szereg świetnych zawodników w zespole, którzy mają doświadczenie i ogranie w LM, czego brakuje Lisom.
Moim zdaniem faworytem tego spotkania są goście i idę w tym kierunku​
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Super mecz w Dormundzie, Brugge i Dinamo Zagrzeb podobnie jak Legia to nie ekipy na LM, tak krótko podsumuję dzisiejsze spotkania.
Ja podsumuję, że strasznie nudna ta kolejka, jedna z najgorszych w ostatnich latach. Mecze, gdzie teoretycznie wyrównane drużyny miały nam zrobić widowisko jak ostatnio zawiodły. Beznadziejny mecz w Monaco chociaż okraszony dramatycznym golem Glika, jeszcze gorszy mecz w Moskwie, festiwal nieskuteczności w Sevilli, ale patrząc na te ekipy ostatnio to nic dziwnego. Mecze bez historii, mało goli. Juve planowo, Sporting planowo, Kopenhaga niespodziewanie wysoko i tyle. Zapomnieć i czekać na coś lepszego jutro. Żeby jeszcze w Dortmundzie zagrali zachowawczo, to już w ogóle byłby dramat ;)
 
vostock 72

vostock

Użytkownik
Ode mnie na dziś w AKO idzie coś takiego:

Sporting Lizbona - Legia Warszawa 1 [-1] @1.615 - 2:0 ✅
Sevilla CF - Olympique Lyon 1 @1.666 - 1:0 ✅
AS Monaco - Bayer Leverkusen 1X @1.571 - 1:1 ✅

AKO: 4.23 -&gt; SportingBet
Sporting planowo, chociaż spodziewałem się z 3-4 bramek z ich strony. Legia nie strzeliła, a szkoda, bo osobiście twierdzę, że to był mecz gdzie strzelić mogła, ewentualnie jest jeszcze szansa ze Sportingiem w rewanżu. Nie podejrzewam, by dali radę Legioniści ukłuć w dwumecz z Realem czy w rewanżu z Dortmundem.

Sevilla - OL obserwowałem statystyki co 10 minut. Samego meczu nie oglądałem nawet przez minutę, ale z tego co poczytałem to Lyon miał swoje szanse w pierwszych 45. minutach, z kolei gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego. Ten wynik bardzo ustawił tę grupę. Francuzi prawdopodobnie polegną na obiekcie Juve, a tak jak pisałem wyżej - Sevilla ma 4 punkty i dwa mecze jeszcze z Dinamo.

Monaco - Bayer. Odświeżyłem flashscore&#39;a w 90+2 i myślę ehhh... dość sporo pieniędzy przegranych, odświeżyłem dwie minutki później - 1:1 i gol Glika (i to jaki gol!). Pięknie się złożyło, dzięki Kamil ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom