>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [28.09.2016]- środa

Status
Zamknięty.
K 8

kuba1995

Użytkownik
Arsenal-Basel+Celtic-Man.City⛔
Ako @1.73, Bet 365

Arsenal chyba wszedł na właściwy poziom. 3:0 z Chelsea, a co ważniejssze przekonująca gra w tym spotkaniu. W tym spotkaniu Arsene Wenger nie skorzysta z usług Giroud, ale z przodu i tak ma kto straszyć. City pod wodzą Guardioli to chyba poziom nie do doskoczenia dla żadnej drużyny.6 zwycięstw w PL, 18 bramek w lidze + 4:0 z Borusią w pierwszej kolejce, wcześniej trening strzelecki w Bukareszcie. Ako pewne na 90% (to jednak tylko sport ???? )
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
karne strzela Cazorla a jak go nie bedzie to bardzo prawdopodobne ze bedzie strzelal Ozil

W meczu z Hull strzelał właśnie Alexis, natomiast wcześniej ze Świętymi Cazorla. No chyba, że w Hull zrobili jakiś wyjątek. W takim razie zwracam honor.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
ARSENAL - BASEL RR -4.0 @ 1.85
Arsenal u siebie gra bardzo ofensywnie skrzydłami, bo ma tam kto grać. W każdym praktycznie meczu u siebie pokrywają tą linię:
z Chelsea 9-1
z Southampton 6-1
z Liverpoolem 5-4 ale to pierwszy mecz był w lidze
Generalnie Kanonierzy znani są z nabijania RR u siebie. Można też zagrać overa RR na Arsenal jakby ktoś się obawiał handicapu (linia 7.5) ale jeśli szybko strzelą to może być różnie.
BESIKTAS - DINAMO 1 DNB @ 1.70
Oglądałem Dinamo z Napoli i powiem tak: oni prawie nic nie grali. Jak tylko Napoli dociskało to Dynamo totalnie się gubiło, a przecież grali u siebie. Yarmolenko wypadł słabo, a dziś jego gra jest niepewna z powodu kontuzji pleców. Coś w tym musi być, bo ostatni Dinamo gra ogólnie słabo, a gra Dinamo zależy w dużej mierze od gry tego zawodnika.
Besiakts ostatnio w formie. Dobrze weszli w sezon. Ostatnio remis z Galatą u siebie. Wiadomo też, że Stambuł to trudny teren (Besiktas, Fenernachce, Galatasary) i ciężko coś na tych terenach ugrywać.
Dla mnie dziś Dinamo wywiezie max 1 punkt, a przy odpowiedniej determinacji gospodarzy 0.
CELTIC - CITY 2 (-1.5) @ 1.90
City wymiata i tyle w temacie. Z kim nie zagrają to jest to pewna wygrana. Widać, że Gaurdiola nie daje powodów do niepokojów i w każdym meczu dociska przeciwnika. Nawet United.
Celtic to taka Legia ;) Dostali baty z Barcą i nie widzę dla nich szans na cokolwiek w tej grupie. Może powalczą o remis z Gladbach u siebie ale na wyjeździe popłyną. Dla mnie pewna wygrana Obywateli (czyli co najmniej dwoma bramkami).
 
I 26,7K

iti

Użytkownik
Kursy na Man City wciąż rosną. Czyżby powtórka z wczorajszego Sportingu ?
Na dzisiejszy dzień proponuję takie zakłady:
Borussia M&#39;gladbach - FC Barcelona + Arsenal Londyn - FC Basel + Ludogorets Razgrad - Paris Saint- Germain kurs AKU: 2,53 buk: forBet 5/10
Arsenal Londyn (EH:-1) - FC Basel + Ludogorets Razgrad - Paris Saint- Germain kurs (EH:-1) AKU: 3,38 buk: forBet 5/10
Arsenal Londyn - FC Basel + Ludogorets Razgrad - Paris Saint- Germain kurs AKU: 1,75 buk: forBet 10/10
Jak widać głównie gram na PSG i Arsenal. Na Man City pograłem wcześniej grubo w dubelku ze Sportingiem z wczoraj. W grupie A po remisie PSG-Arsenal oba zespoły muszą się spiąć aby walczyć o awans z grupy, a rywale z jakimi się dzisiaj zmierzą są 1 lub nawet 2 klasy niżej. Także może decydować bilans bramek dlatego handi. Mimo, że nie ufam angielskim drużynom spróbuję z Arsenalem i już spróbowałem z City. Co do Barcelony kurs 1,40 to nie jest jakieś value, ale to jeden z najlepszych klubów świata i nie sądzę aby zagrożeniem była Borussia, która spisuje się przeciętnie w LM tzn wysoka przegrana z City 4:0 to nawet nie przeciętnie.
Zadna powtorka ze Sportingu. Kursy rosna, bo wypadl De Bruyne, a ludzie laduja w City jakby Kevin mial grac. To jeden z tych pilkarzy, ktorych nie da sie zastapic, mozna tylko niwelowac jego strate.
No i Celtic widzialem w meczu pucharowym i na tle wyspiarskiej druzyny zrobili na mnie fajne wrazenie. Niby sie meczyli, ale atakowali, grali skladne akcje. Nie odwaze sie podac czegos w strone Celtiku, ale nie sadze zeby City mialo latwa przeprawe w Glasgow.
 
stefanmks 243

stefanmks

Użytkownik
W meczu z Hull strzelał właśnie Alexis, natomiast wcześniej ze Świętymi Cazorla. No chyba, że w Hull zrobili jakiś wyjątek. W takim razie zwracam honor.
tak Alexis zabrał pilkę Cazorli na co zwrócił uwagę Wenger na konferencji i powiedział że ma nadzieje że to ostatni raz
 
chibs 241

chibs

Użytkownik
Z tymi Handicapami na City to bym uważał, bo nie zagra De Bruyne.
City niby wygrywa łatwo ze wszystkimi, ale jak ktoś ogląda ich mecze ten wie, że praktycznie w każdej bramkowej akcji KdB ma bardzo duży udział, jeśli nie strzela bezpośrednio bramki/asystuje to najczęściej zalicza tzw asystę drugiego stopnia, która jest decydująca. Np. w meczu z Bournemouth City zdobyło 4 bramki i jak dla mnie w każdej największy udział miał KdB. W ostatnich 2 meczach (oba ze Swansea) było podobnie. Oczywiście nie neguję tego, że City dzisiaj zdobędzie 3 punkty, ale biorąc pod uwagę fakt, że nie zobaczymy De Bruyne i to jak dużą role odgrywał w City to jednak wstrzymałbym się z graniem tych dużych handicapów na City.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Moim zdaniem należy dzisiaj uważać na City, jak na razie rozpoczęli sezon wybornie, 10 meczy i 10 wygranych, ale jak wszyscy wiemy takie serie w końcu się kończą, przychodzi rozluźnienie i następuje wpadka. Celtic przegrał z barceloną bardzo wysoko, ale ta drużyna zdecydowanie lepiej czuje się na własnym terenie. Nie twierdzę, że Celtic dzisiaj na pewno urwie jakieś punkty Machesterowi, ale wydaje mi się, że będzie to bardziej zacięte spotkanie niż wskazują na to kursy.
Wystarczy popatrzeć także na dyspozycje angielskich zespołów w lidze mistrzów, w tym także City, ile razy już &quot;dawali ciała&quot; kiedy byli wyraźnymi faworytami?
Podsumowując, moim zdaniem dzisiaj nie warto się pchać w stronę City z handicapami, kursy są bardzo zaniżone, a Celtic u siebie to nie są chłopcy do bicia, potrafią się zamurować i dobrze bronić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A może zamiast tak skupiać się na City może ktoś coś powie o Celticu. Ja tylko wiem, że to nie ten sam Celtic co zatrzymał jakiś 2,3 lata temu Barcelonę. Ktoś kto oglądał to 7:0 dla Barcelony może coś napisać o ich grze.
 
I 26,7K

iti

Użytkownik
Moim zdaniem należy dzisiaj uważać na City, jak na razie rozpoczęli sezon wybornie, 10 meczy i 10 wygranych, ale jak wszyscy wiemy takie serie w końcu się kończą, przychodzi rozluźnienie i następuje wpadka. Celtic przegrał z barceloną bardzo wysoko, ale ta drużyna zdecydowanie lepiej czuje się na własnym terenie. Nie twierdzę, że Celtic dzisiaj na pewno urwie jakieś punkty Machesterowi, ale wydaje mi się, że będzie to bardziej zacięte spotkanie niż wskazują na to kursy.
Wystarczy popatrzeć także na dyspozycje angielskich zespołów w lidze mistrzów, w tym także City, ile razy już &quot;dawali ciała&quot; kiedy byli wyraźnymi faworytami?
Podsumowując, moim zdaniem dzisiaj nie warto się pchać w stronę City z handicapami, kursy są bardzo zaniżone, a Celtic u siebie to nie są chłopcy do bicia, potrafią się zamurować i dobrze bronić.
Teraz maja prawdziwego trenera, wiec nawet jezeli potknie im sie dzis noga to nie dlatego, ze &quot;City wiele razy dawalo ciala jako wyrazny faworyt&quot;.

A może zamiast tak skupiać się na City może ktoś coś powie o Celticu. Ja tylko wiem, że to nie ten sam Celtic co zatrzymał jakiś 2,3 lata temu Barcelonę. Ktoś kto oglądał to 7:0 dla Barcelony może coś napisać o ich grze.
A co tu opisywac? ;) Tam grala Barcelona, Celtic robil za pacholki ;)
 
G 370

golkiper

Użytkownik
no dokładnie, też zastanawiam się co można powiedzieć o grze zespołu, który dostaje 7-0 ? Mieli karnego, który był spowodowany sprytem Dembele, który wykorzystał błąd Ter Stegena i zahaczył go jak leżał na ziemi. Potem mu wyjął karnego i w sumie tyle można powiedzieć o grze Celticu, pełna dominacja Blaugrany, to też skłania ku City, gdyż jak wiadomo filozofia City jest niejako teraz &quot;oparta&quot; na katalońskim fundamencie. Kadrowo średnia wieku to 26 lat. Głównie są to zawodnicy kiedyś próbujący swoich sił w Anglii lub już tam &quot;zgrani&quot;, którzy nie wybierają się narazie na wschód czyli np. Gordon czy Toure. Kapitanem jest rodowity Szkot Scott Brown grający w Celticu od 2007 roku. Na boku pomocy Sinclair czyli była już nadzieja angielskiej młodzieżówki, który w był w City ale grał ogony i odbił się od ściany. Z przodu Dembele, który coś tam strzelał w Fulham, na niego w sumie chyba najbardziej trzeba uważać. Jest też kilku ogranych w tamtejszej lidze np. skrzydłowy Forrest czy Rogic, ale to jest wszystko dobre do klepania tamtejszych ogórów pokroju Kilmarnock. Z całym szacunkiem, ale to musiałby być jakiś straszny mecz w wykonaniu City, masowa nieskuteczność czy kataklizm. Ja wiem, że seria, serią i sam lubię grać na przełamanie, ale ja tu nie widzę cienia szansy dla The Bhoys nawet biorać pod uwagę absencję De Bruyne, bo na jego miejsce jest chociażby Silva czy Sterling, Sane... kim by nie wyszło City to ich powinno sklepać.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A czy ten dzisiejszy Celtic jest silniejszy czy słabszy od tego z którym tak dobrze radziła sobie nasza Legia ? No bo zakładam, że słabszy od tego, który zatrzymał Barcelonę u siebie w LM zdaje się w sezonie 13/14.
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Co sądzicie o takim składaku:
Sanchez strzeli bramkę + Aguero strzeli i City wygra
AKO kurs 3,60
Jest sens się w to pchać ??
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Dziś raczej spokojna wygrana Arsenalu. Żeby nie było, że piszę pod klub, któremu kibicuję, to napiszę parę słów o FC Basel. Widziałem ich ostatni mecz z Ludogorets i wniosek jest jeden - Szwajcarzy to zdecydowanie najgorsza ekipa tej grupy. Totalne nieporozumienie w ataku, zero jakiegokolwiek pomysłu, przypadkowa bramka na 1-1 z ekipą, która tak naprawdę stoi ofensywą i broni całkiem przeciętnie, a neutralizowała jak chciała wszystkie ataki Bazylei. Nie widzę możliwości straty gola przez Arsenal w normalnych okolicznościach. Patrząc na to, że Arsenal złapał bardzo dobrą formę i dostali kopa pewności siebie po meczu z Chelsea, widzę dziś pewny handicap i tak gram.
Arsenal - Basel 1(-1,5) 1.77✅ oraz Arsenal over 2,5 1.97⛔ Unibet
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Borussia M&#39;gladbach v FC Barcelona
Idę w BTS i over bramkowy. Ten kto interesuje się choć trochę Bundesligą wie, że zespół z Borussia-Park potrafi grać w piłkę nawet przeciwko najlepszym. Pokazały to mecze z Bayernem czy Borussią Dortmund. Myślę, że Barcelona wygra to spotkanie, ale obrońcy Dumy Katalonii popełnią chociaż jeden błąd, którzy piłkarz pokroju Thorgana Hazarda zamieni na bramkę. W tym meczu po stronie gospodarzy nie zagra Raffael, co jest sporym osłabieniem, bo to jeden z tych piłkarzy, którzy stanowią o sile ofensywnej BMG. Z drugiej strony zabraknie Messiego, ale są przecież Neymar, Suarez, Arda czy Paco Alcacer sprowadzony właśnie w takie momenty, gdy któryś z trójki MSN nie będzie zdolny do gry. Dlaczego idę w BTS? Borussia na swoim stadionie strzela niemal zawsze. W ostatnim czasie nie udało się to tylko w meczu z Lazio, które było meczem towarzyskim. Zakładam, że jakieś okazje ofensywa M&#39;gladbach wykreuje i były bramkarz tego klubu, czyli Marc Andre ter Stegen będzie musiał się wykazać, bo prawdopodobnie to właśnie Niemiec zajmie miejsce między słupkami bramki Blaugrany.
Powyżej 2.5 + BTS @2.00 Bet365 ✅ 1-2 ✅
E: Raffael zagrał, tym lepiej dla BMG.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
otobet 115

otobet

Użytkownik

Celtic Glasgow - Manchester City
Pierwsze spotkanie w fazie grupowej Ligi Mistrzów zakończyło się dla Celtica porażką 7:0 w pojedynku z Barceloną na Camp Nou. Manchester City jeszcze w tym roku nie odniósł porażki w lidze mistrzów, zwyciężył z M&#39;Gladbach 4:0 i w dzisiejszym spotkaniu uchodzi za faworyta. Pep Guardiola będzie musiał poradzić sobie bez kontuzjowanych De Bruyne oraz Kompanyego, natomiast Celtowi bez Boyaty. Forma obecna The Citizens wskazuje ich w roli faworyta, wobec tego spodziewamy się także kilku bramek.
▶ Over 2,5 gola
▶ Kurs : 1,50
▶ Otobet
 
B 0

barte_ek

Użytkownik
Ludogorets - PSG
PGS -1,5 rzutu rożnego 1,8 Bet365 ++++++
PSG po ostatniej przegranej w lidze na pewno będzie chciało odbić sobie tę porażkę w LM. Zespół gości dobrze spisuje się w lidze więc na pewno jakiś opór będzie stawiać i tu jest szansa na zrobienie przez PSG więcej kornerów. Nawet jak PSG strzeli szybko bramkę ( bo jak straci to wiadomo, że będzie atakować) nie powinno poprzestać na atakach. Chęć zajęcia pierwszego miejsca w grupie (ewt stosunek bramek) i rehabilitacja za porażkę ligową powinny być wystarczającymi argumentami.
Atl. Madryt - Bayern

Brak kartki przed 30 minutą 1,83 Bet365 -------
W moim odczuciu zespoły będą przez większość czasu &quot;badać się&quot;. Teoretycznie jest to spotkanie o pierwsze miejsce w grupie ale nie jest to żaden mecz o życie dla żadnej z drużyn. Dodatkowo w dwóch zeszłorocznych spotkaniach między tymi zespołami w fazie pucharowej gdzie stawka jest większa również nie było kartki przed 30 minutą.
Besiktas - Dyn. Kiev
Besiktas Azjatykie DNB 1,675 Bet365 REMIS
lub
Besiktas Azjatyckie -1 rzutu rożnego 1,8 Bet365 +++++
Było już mówione o tym meczu. Popieram kolegę wyżej. Turcja to zawsze gorący teren. Besiktas ma w tym roku dużą szansę wyjść z grupy co w ich przypadku nie było regułą. Nie ma się co rozpisywać.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Tak trochę apropos każdego spotkania.
Na Atletico wg. mnie przesadzony kurs u siebie i DNB po 2,15 to dobra opcja. Atletico już wielokrotnie pokazywało jak zabójczo skuteczne potrafi być, szczególnie na własnym terenie a Bayern nie gra na początku sezonu aż tak olśniewającej piłki. Nawet w rodzimej lidze mieli problemy na wyjazdach.
Wszyscy dzisiaj ślepo w Arsenal. Ja sobie przypominam zeszłe sezonu kiedy to już mieli być gotowi by zawojować Europę. I potem naglę nie wiadomo dlaczego porażka. Basel to ekipa budowa latami i takie spotkania są dla nich bardzo dobre bo są drużyną, która potrafi być zabójczo skuteczna z kontrataku a te kursy to dla mnie nieporozumienie. Jak gdzieś szukać niespodzianki to szukałbym w tym spotkaniu.
Bułgarzy mają bardzo ciekawą linię ofensywną i wg. mnie BTS jest tutaj fajną opcją bo PSG nie wygląda jeszcze na drużynę kompletną i trochę minie czasu aż się ukształtują a na Wschodzie zawsze gra się ciężko.
Napoli jest niezwykle mocno faworyzowane w sumie nie wiem czemu bo Benfica to nie są chłopcy do bicia i mają bardzo fajny początek sezonu. W pierwszym meczu w końcówce stracili 3 punkty z Besiktasem. W moim mniemaniu Napoli nie jest jeszcze drużyną, która powinna być tak mocno faworyzowaną z topowym Portugalskim poukładanym zespołem.
Dinamo nie grało za ciekawie w pierwszym spotkaniu i na trudnym terenie wg. mnie będą mieli spore problemy by wywieźć jakiekolwiek punkty a kursy są bardzo zachęcające.
Bayern z Barceloną to dla mnie obv typ na over 3 i tutaj nie ma się co rozpisywać. Gospodarze mają spore możliwości w kontrataku a Barcelona każdą obronę jest w stanie rozmontować i w takim meczu powinniśmy tych bramek trochę zobaczyć.
Rostov nie dał żadnych szans Ajaxowi to czemu niby PSV jest faworytem na tym ciężkim terenie ?
O City sporo napisane. Brak KDB trochę na minus ale mimo to wg. mnie są przeogromnym faworytem.
Atletico DNB 2,15 1j ✅
Basel -0,5 11,50 0,5j ⛔
Basel +1,5 2,21 1j ⛔
Benfica -0,5 6,02 0,5j ⛔
Benfica +1,793 1j ⛔

Besiktas -0,5 2,49 1,5j ⛔
Ludo/PSG BTS 1,95 bet 365 1j ✅
Borussia/Barcelona over 3 1,925 1,5j zwrot
Rostov 3,98 1,5j ⛔
City -1,5 1,98 1j ⛔
reszta z pinnacle.
Rostov i BEsiktas to było value bo powinni to wygrać. Szczególnie Rostov frajersko tracił bramki a do tego sprokurowali karnego, którego PSV i tak nie wykorzystało. Besiktas stracił bramę pod koniec meczu. Benfica też zaczęła grać od 0:4. Basel za szybko stracił bramkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
City - 1.33/bwin ⛔
City (-1.5) - 1.98/bet365 ⛔

Zaczynamy od pierwszego wyjazdu Pepa Guardioli w LM. Do tej pory trener angielskiej drużyny wygrał wszystkie 10 spotkań w tym 5 wyjazdów ,w których jego drużyna strzeliła 16 bramek. Czytałem tutaj przed chwilą, że w końcu taka passa zostanie przerwana i ja się z tym zgodzę ale nie w dzisiejszym meczu. Szkocka piłka od paru lat jest na bardzo niskim poziomie. Tak naprawdę Celtic jest hegemonem na swoim podwórku ale na europejskim podwórku jest raczej chłopcem do tłuczenia. Pokazała to zresztą Barcelona, która pokazała jak dziurawa jest defensywa Celticu. Zresztą w Szkocji także tracą oni dość sporo bramek (żadnego czystego konta w lidze). Ich ofensywa wygląda dość dobrze jednak przy defensywie City wygląda to dość blado. Pep buduje świetną drużyną i w takim meczu jak dzisiaj to udowodni. Największa &quot;peffka&quot; dzisiejszego dnia a handi to także Value.

Barcelona - 1.54/unibet ✅

Kursy na Barcelone rosną jednak ja tego za bardzo nie rozumiem. Co prawda brakuje Messiego ale to nadal najlepsza drużyna na świecie. Niemiecki klub zaczął sezon w lidze dość dobrze jednak na tle Manchesteru City wypadł dość słabo. Dzisiaj pewnie będą chcieli zatrzymać Barcelone jednak czy mają na to argumenty? Jakoś nie jestem tego pewien. Duet Suarez-Neymar rozmontował defensywę Gijon i tego samego spodziewam się dzisiaj. Mecz powinien stać na bardzo wysokim poziomie jednak nie pamiętam kiedy kurs na Barcelone był aż tak wysoki. Moim zdaniem w tym kursie jest Value, więc polecam.

Over 4.5 kartki (Besiktas vs. Dynamo Kijów) - 1.9/betsafe ✅

Spodziewałem się takiej linii, bo przypuszczam, że kartki w dzisiejszym spotkaniu będą oscylowały w granicach tej właśnie linii jednak mam parę argumentów, które przemawiają za tym typem. Po pierwsze gorąca ziemia w Turcji. Zespół Besiktasu po paru latach przerwy zdobył wreszcie trofeum jednak dla kibiców to tylko kolejny powód aby postawić swojej drużynie jeszcze wyższą poprzeczkę. Dzisiejszy mecz muszą wygrać, bo jeżeli by się to udało to 2 miejsce i wyjście do rundy pucharowej jest w ich zasięgu. Druga sprawa to właśnie ranga meczu dla obu drużyn. Jeżeli drużyna gości dzisiaj przegra to może mieć problem. 0 punktów po 2 kolejkach to dość słaby wynik jeżeli chce się walczyć o wyjście z grupy. Remis także nikogo nie satysfakcjonuje, więc walka powinna być tutaj od początku do końca. Gdyby jednak jednym nie szło to nie zdziwię się jak głowy się zagotują i zaczną się głupie faule. Niemiecki sędzia, który dzisiaj poprowadzi spotkanie ma dość fajną średnią kartek. Oscyluje koło 5 w lidze oraz prawie 5 w europejskich pucharach. Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy dzisiaj 5 kartek i własnie na to liczę.

BTTS (Napoli vs. Benfica) - 2.0/bet365 ✅

Tutaj analizy za długiej nie będzie ale jestem zdania, że BTTS to jest pewniak na dzisiejsze spotkanie. Napoli ostatni mecz w, którym nie strzeliło gola miało 16 stycznia czyli ponad 9 miesięcy temu! Benfica także strzela jak na zawołanie. Obie drużyny także preferują bardzo ofensywną piłkę, więc jestem zdania, że zobaczymy dzisiaj sporo goli. Tutaj ze stawką można nie szarżować ale wydaję mi się, że to bardzy fajny becik na dziś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kantini 545

kantini

Użytkownik
Spotkanie: Celtic Glasgow -€“ Manchester City
Typ: City -1,5 HT
Kurs: 3,8
Bukmacher: Bet365
O meczu wszystko zostało już w zasadzie napisane, skupię się więc na argumentach pod kątem mojego typu, opartych na statystykach, pomijając tłumaczenie różnicy klas między drużynami i ligami, w których występują czy opisanie rozczarowującej postawy Celticu nie tylko w meczu z Barceloną, ale i wcześniej w eliminacjach.
City wygrało 10 swoich ostatnich meczów z rzędu, siedmiokrotnie w tych meczach prowadziło już po 1 połowie, w tym aż pięciokrotnie dwoma bramkami. Sytuacje, w których takie prowadzenie nie miało miejsca to m.in. trudny mecz z odwiecznym rywalem - Manchesterem United, mecz w ramach EFL Cup, w którym grali &quot;drugim garniturem&quot;, czy rewanżowy mecz eliminacji LM ze Steauą, do którego przystępowali z zaliczką 5:0. Dwoma bramkami do przerwy prowadzili natomiast z takimi rywalami jak Bournemouth (ostatecznie 4:0), West Ham (3:1), Stoke (1:4), Steaua (0:5) oraz w pierwszej kolejce tegorocznej edycji LM z Borussia Moenchengladbach (4:0).
Celtic dobrze spisuje się jedynie we własnej lidze, w pierwszej kolejce meczów grupowych LM przegrał z Barceloną 0:7, tracąc do przerwy 2 bramki. Drużyna z Glasgow traciła minimum jedną bramkę w pierwszej połowie w 5 z 6 swoich ostatnich meczów, nawet ze słabszymi rywalami w lidze i pucharze.
W niedzielę The Citizens czeka trudny ligowy mecz z Tottenhamem i będą chcieli dzisiaj szybko załatwić sprawę, objąć prowadzenie, a następnie uzyskać bezpieczny wynik i móc kontrolować grę.
 
chapi 555

chapi

Użytkownik
Będący na fali Arsenal podejmuje ekipę z Bazylei i po pierwszym niezwykle cennym punkcie w Paryżu, na własnym stadionie Kanonierzy celują w wygraną. 11 zdobytych bramek w trzech ostatnich spotkaniach musi robić wrażenie. Podejrzewam że ograna w Lidze Mistrzów ekipa Basel nie zamuruje się, tylko będzie starała prowadzić z Arsenalem w miarę otwartą grę, a to jak najbardziej pasuje ekipie Arsene Wengera. Myślę, że 2 gole to minimum, jakie czeka dziś golkipera gości Martina Vaclika.
Arsenal - 1,75 @ 1.95 bet365 ✅
W innym meczu tej grupy rozdrażnione ostatnimi wynikami PSG przejedzie się po kopciuszku z Bułgarii. Dopiero 4 miejsce w lidze francuskiej i tylko punkt w meczu z Arsenalem, w ktorym Paryżanie dominowali przez 80 minut to fantastyczny katalizator by uporać się z taką ekipą jak Ludogorec. Tak, wiem że zremisowali w Basel a przy ostatniej swojej obecności w LM przegrali u siebie tylko z Realem i zremisowali z Liverpoolem. Faktem jest natomiast, że różnica w jakości jest kolosalna, a Ludogorec nie czyniąc praktycznie żadnych transferów wciąż jest tą samą drużyną, którą w zeszłym sezonie wyeliminowała z europucharów mołdawska Milsami Orhei.
PSG wygra do zera @ 2.25 bet365 ⛔
Kolejnym meczem, w którym pewnikiem padnie wiele bramek będzie spotkanie Borussi Monchengladbach z Barceloną. Gospodarze jak burza przeszli eliminacje aplikując 9 goli w dwumeczu ekipie Young Boys. Później nieco zeszli z tonu, przegrywając w pierwszej kolejce aż 0-4 z City. Ale ważniejszym dla mnie jest fakt, że u siebie ostatni raz zagrali na zero z przodu niemal rok temu- 7 listopada z Ingolstadt. Oczywiście Barcelona powinna wygrać to spotkanie, ale jestem przekonany że klasowa ofensywa Gladbach da o sobie znać.
Barcelona i BTS @ 2.75 bet365 ✅
Jak już ktoś powyżej napisał w Stambule powinno być dzisiaj bardzo nerwowo i brutalnie. Słynący z temperamentu Turcy podejmują równie &quot;dzikich&quot; Ukraińców. W meczu drużyn młodzieżowych rozegranym dzisiaj o 13:00 padło aż 9 (!) żółtych kartek. Nie wierzę, że dorosłe drużyny zdecydują się na uważną, czystą grę, tym bardziej że stawką spotkania jest najprawdopodobniej 3 miejsce w grupie.
Besiktas - Dynamo over 4,5 kartki @ 1.85 bet365 ✅
Besiktas - Dynamo czerwona kartka @ 3.6 STS ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom