>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [3.10 - 4.10.2023] - Wtorek / Środa

Status
Zamknięty.
Psychosocial 823,9K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
RB Lipsk – Man. City
4.10.202321:00
tak
1.67
obie drużyny strzelą gola

Dortmund – Milan
4.10.202321:00
tak
1.68
obie drużyny strzelą gola

Stawka
200,00 zł
Kurs całkowity
2.81

Możliwa wygrana
494,56 zł

Data zawarcia
04.10.2023, 13:46

PS: Podobnie jak wczoraj stawiam dziś na gole w swoich typach. Kupon z STS, liczę na bramki z obu stron w tych dwóch spotkaniach. Wszystkie cztery ekipy z dobrymi atakami, gdzie Milan na wyjazdach ładuje gole aż miło. Dodatkowo w tym drugim spotkaniu obie ekipy mają po pierwszej kolejce zero punktów więc dziś na pewno ruszą od początku meczu z kopyta.

Pzdr/Psycho.
 
Otrzymane punkty reputacji: +751
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Newcastle United - Paris SG 4:1

Przed Nami bardzo ciekawe spotkanie na stadionie St James' Park gdzie Newcastle podejmuje Paris SG.
W pierwszej kolejce Newcastle wywiozło bardzo ważny 1 punkt z Mediolanu natomiast Paris SG wygrał u siebie 2:0 z Borussią Dortmund.
Obie drużyny w bardzo dobrej formie w swojej lidze, Newcastle w ostatnich 2óch meczach strzelili aż 10 bramek! Uważam, że u siebie Newcastle nie zadowoli się remisem i tylko 1 punktem dlatego nie powinni się zamknąć tak jak w poprzednim meczu z AC Milan, gdzie to gospodarze tamtego meczu byli bliscy wygrania.
Obie drużyny mają świetny atak i uważam, że ten mecz będzie meczem overowym. Liczę, że obie drużyny strzelą co najmniej po 1 bramce.
K. Mbappe dziś zagra po tym jak doznał lekkiego urazu 2 tygodnie temu, mówiło się najpierw, że będzie odpoczywał w meczu z Clermont aby być gotowy na dzisiejszy mecz jednak już w tamtym meczu zagrał.

obie strzelą 1,65 Betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1400
H 91K

hasbaart

Typer
ANTWERP - SZACHTAR
Kolejny mecz z cyklu walki o 3 miejsce. Antwerpia w pierwszym meczu przegrała gładziutko w Barcelonie 5:0. Mecz nie był jakis brutalny o czym swiadczy jedna żółta kartka i 10-8 w faulach. Do tego sedzia Petrescu, który w pucharach jakoś nie szasta kartkami. Wygląda na to jakby pojechali pogodzeni z losem. W Hamburgu gdzie swoje spotkanie rozgrywał Szachtar było trochę więcej fauli ale za to sędzia Massa jest z tych bardziej skorych do wyciągania żółtych kartek więc finalnie wyszło 5żk. Po pierwszej połowie było już 1:3 dla Porto i w drugiej połowie już nie było goli.
W dzisiejszym meczu sędziuje Słoweniec Obrenovic, dla którego jest to debiut w Lidze Mistrzów. Do tej pory jego statystyki w Lidze Europy i Konferencji wyglądają zachęcająco:
2022/23
LE - 2 mecze - 12żk (6,6) + 1 karny
LK - 3 mecze - 16żk (3,5,8) + 2 karne
Liga Słoweńska - 16 meczy, 61żk, 2czk, 3 karne
2021/22
LK - 3 mecze, 12żk (4,3,5)
Liga Słoweńska - 18 meczy, 77żk, 1czk, 0 karnych
Wydaje mi się, że mecz ma bardzo duży potencjał kartkowy z racji tego, że jak już wspomniałem będzie tu się toczyła walka o 3 miejsce, Ligę Europy i kolejne ojro na konto. Jakoś nie chce mi się wierzyć by Któryś z zespołów włączył się do walki z Porto i Barceloną o awans do kolejnej rundy ale nie wykluczam, ze mogą tam komuś pourywać punkty tym bardziej jeśli giganci będą już mieli zapewniony awans...
Jeśli chodzi o kartki obu zespołów to wygląda to następująco
ANTWERP
1żk W Mechelen
4żk Z Gent
1żk Z RWDM (+ 2x KARNY)
3żk W Westerlo
4żk W Royale Union (+ 2x KARNY)
6żk + CZERWONA W Leuven
2żk Z Kortrijk
2żk W Anderlechcie
2żk Z Cercle Brugge
Raczej underowo do tego kwale LM a AEK Ateny
4żk + CZERWONA (Antwerp) Z AEK
1żk W AEK
PLUS wspominany pierwszy mecz w LM
1żk W Barcelonie
No nie jest to zbytnio overova kartkowo drużyna ale dla mnie wystarczy jedna kartka z ich strony bo myślę, że tu kto goście będą drużyną, która powinna nadrobić.
SZACHTAR
1żk Z Wołska Poławą + KARNY
7żk + CZERWONA W Ruchu Lwów (5 Szachtar)
7żk + CZERWONA Z Oblon (2 Szachtar)
5żk W Minaj
2żk + CZERWONA W Kłos Kowaliwka (cz Szachtar)
8żk +3x CZERWONA W Kryvbas (3żk + 2cz Szachtar)
6żk Z Oleksandriya (2żk Szachtar)
9żk + CZERWONA W Veres-Rivne (4żk +1cz Szachtar)
5żk W Metali 1925
Chyba muszę zacząć grać kartki w Lidze Ukraińskiej 🤔😂
Do tego wspomniana LM
5żk Z Porto (3żk Szachtar)
I mimo tego, że jak widać Szachtar mega overowo, to dzięki underowej Antwerpii można złapać ciekawy kurs na kartki... Przemyślałbym tu jeszcze czerwo na live jak bedzie Szachtar szalał albo jakiegoś karnego bo sędzi lubi wskazać, a drużynom się zdarza. Jednak głównie idę w stronę żółtych kartek

Antwerp - Szachtar
Over 3,5żk - 1,45 ✅
Over 4,5żk - 1,90✅
Szachtar over 2,5żk - 1,90✅
+
Ewentualnie
Czerwona - 4,60🤷‍♂️
Karny - 3,20✅

CRVENA ZVEZDA - YOUNG BOYS
Kolejna para, której chyba została walka o 3 pozycje premiująca awansem do Ligo Europy. City poza zasięgiem i Lipsk też nie wyglada jakbyn miał sobie dać wyrwać awans do następnej rundy. W pierwszych meczach Crvena przegrała w City 3:1 (4żk przy 13 faulach. Sedzia Pinheiro), natomiast Young Boysi w takim samym stosunku przegrali u siebie w Lipskiem (7żk - 23 faule. Sedzia Jorgji)
Sędzią dzisiejszego spotkania jest Szkot Collum i liczę, że nie będzie skąpy jeśli chodzi o kartki (ha ha ha no bo wiecie... szkot🤦‍♂️ słabe nawet jak na suchar😂). Pan sędzia kartek się nie boi i pokazał to już w kwalifikacjach gdzie w meczu Slovana z Arisem pokazał...11żk 😉 Jeśli chodzi o główne rozgrywki to
2022/23
LE - 2 mecze, 2żk (2,0) Co nie dał w Lidze Europy to oddał w
LK - 2 mecze, 13 kartek (7,6) + 2 karne
2021/22
LE - 2 mecze, 13żk (7,6), 1cz
LK - 1 mecz, 4żk
Kwal
LE - 1 mecz, 7żk
LK - 1 mecz, 6żk + CZERWONA + KARNY
2020/21
LM - 1 mecz, 4żk
LE - 3 mecze, 15żk (5żk+cz+karny, 4żk, 6żk+karny)
Wydaje się że jeśli chodzi o sedziego to nie ma się co martwić, że będzie oszczędzał kartki.
A jak wygląda to jeśli chodzi o zespoły?
Ostatnie mecze w swojej Lidze:
CRVENA - 4, 12+Cz+2karne, 3+karny, 4+cz+karny, 1, 3, 4+karny, 8+cz
YOUNG BOYS - 4, 4, 3, 7, 4, 7+karny, 6, 1+karny, 3+karny
O kartki w meczach raczej można być spokojnym I chyba typ się broni. Zauważyć można też sporą ilość karnych...🤔😅
Ostatnie zespoły spotkały się w kwalach LM w 2019 i było
9żk + CZERWONA W Crvenie
4żk + karny W Young Boys
Tak więc chyba bez zbędnego przedłużania:

Crvena Zvezda - Young Boys
Over 4,5żk - 1,60 ✅
Over 5,5żk - 2,10✅
Crvena over 2,5żk -.1,95✅
Karny - 3,00✅
Czerwona Kartka - 4,60🤷‍♂️

Bez rozpisywania się
Lipsk - City
Rzut karny -
W 2/4 ostatnich meczy padł karny. Co prawda oba w City ale za drobne spróbuję.
Sędziuje Soares Diaz
2022/23
LM - 4 mecze i 2 karne
2021/22
LM - 2 mecze i 1 karny
LE - 3.mecze i 4 karne
LK - 1 mecz I 1 karny
2020/21
LM - 4 mecze I 1 karny
LE - 3 mecze I 2 karne

Rzut karny - 3,00🤷‍♂️
Over 3,5żk - 1,65⛔
Over 4,5żk - 2,30⛔

I coś za drobne dla emocji
Atletico - Feyenoord
Czerwona Kartka - 4,00🤷‍♂️
Porto - Barca
Czerwona Kartka - 4,00✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3409
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Atletico - Feyenoord / Over 3.5 ŻK + over 1.5 gola @1.58 Unibet
Feyenoord over 0.5 gola @1.52
BTS @1.66

W tym meczu Atletico nie powinno kalkulować, bo to oni stracili punkty w pierwszej kolejce na wyjeździe w Rzymie. Feyenoord zaś wygrał u siebie z Celtikiem. Obecnie przyjezdni są na fali - wygrali 6 kolejnych spotkań strzelając w każdym minimum dwa gole - a łącznie 26 co daje średnią ponad 4 na mecz. Na pewno nie poddadzą się, a wręcz mam wrażenie że dojdą do swoich szans. Atletico tęz już nie gra takiego antyfutbolu jak kiedyś. Teraz obecnie trzy wygrane z rzędu choć zdarzają się im słabsze mecze jak choćby ten z Valencią przegrany 3:0. W ostatnich pięciu spotkaniach tylko raz zachowali czyste konto - z Osasuną. W pozostałych meczach dawali sobie strzelać - nawet Cadiz prowadził w weekend 0:2, ale zdołali wyszarpać zwycięstwo. Feyenoord to zdecydowanie większa marka niż Osasuna czy Cadiz i dysponują lepszą ofensywą i formą niż poprzedni rywale Rojiblancos.
Ponadto jak wspomniałem nogi nikt nie powinien odstawić, bo to LM, a ponadto gospodarze z pewnością będą zmotywowani aby zwiększyć dobytek punktowy. Poprzednie mecze też pokazują, że te kartki to nie jest wysoka linia. W meczu z Lazio padło 7 kartek, w meczu Feye-Celtic było 5 kartek - 4 żółtka i czerwo, więc w obydwóch przypadkach zakład byłby do przodu. Oby dziś historia się powtórzyła, a sędzia Letexier - zaledwie raz w tym sezonie nie pokazał czterech kartoników a był to Superpuchar Europy - City vs Sevilla, także wydaje się że typ ma solidne podstawy aby wrzucić go do dubla.

Dortmund - Milan / BTS @1.66 Unibet
Obie ekipy dysponują solidnymi ofensywami, mając jednocześnie luki w defensywie. Spodziewam się podobnego starcia jak wczoraj w Neapolu, gdzie naprzeciwko siebie też stanęły mocno naszpikowane gwiazdami ekipy. Co prawda tu kaliber gwiazd jest nieco mniejszy, jednak zarówno w jednej jak i drugiej ekipie ma kto strzelać. Zwłaszcza, że obie ekipy powinny być naładowane po stratach punktów w ostatnich kolejkach odpowiednio z PSG i Newcastle. Grupa też jest taka, że szachów być nie powinno - choć te były na San Siro z Newcastle, ale umówmy się to żę Sroki nie przegrały tego meczu można rozpatrywać w kategoriach cudu.
Pamiętam też hurraoptymistyczne podejście do BTSów granych w PSG-BVB po jakimś 1.35 i znowu skończyło się brakiem goli z obu stron. To był jedyny raz w ostatnich tygodniach kiedy Borussi nie udało się trafić do siatki, tak samo zaledwie raz zachowali oni czyste konto w przeciągu kilku spotkań - z Wolfsburgiem (1:0). Sytuacja kadrowa raczej bez zmian od ostatnich spotkań i te największe gwiazdy są dostępne czyli zarówno Haller, Reus i Malen a po drugiej stronie Leao, Giroud czy Pulisic. W tych zawodnikach upatruje powodzenia tego typu. Jako dodatek powiem, że na Signal Iduna ekipy te grały dwukrotnie i w żadnym ze spotkań nie było BTSa, także do trzech razy sztuka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1754
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: RB Lipsk vs Manchester City
Typ: David Raum zaliczy asystę
Kurs: 8.60 🟥
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Byki od dłuższego czasu prezentują się bardzo dobrze. Ich pierwsza połowa w starciu z Bayernem Monachium była perfekcyjna i Bawarczycy nie mieli nic do powiedzenia w hicie 1. Bundesligi. Niestety drugie 45 minut to już coraz lepsza gra Mistrza Niemiec i ostatecznie remis stał się faktem. Wydaje się, że kadra ekipy z Lipska jest naprawdę mocna i może powalczyć na kilku frontach o jak najlepsze wyniki. Naturalnie priorytetem jest krajowe podwórko i zdetronizowanie Bawarczyków, ale w Lidze Mistrzów również jest okazja, aby wyjść z grupy i w fazie pucharowe nieco namieszać. Pierwsze starcie w Bernie zostało wygrane, czas pójść za ciosem na własnym obiekcie. Czy stać Byki na równą walkę z obrońcą tytułu?

Manchester City wreszcie potknąć się w ligowym boju. Mało kto spodziewał się, że Obywatele przegrają z Wolves, ale trzeba obiektywnie powiedzieć, że był to słaby występ podopiecznych Pepa Guardioli. Należy jak najszybciej wyciągnąć wnioski, aby nie wpaść w chwilowy kryzys i zwycięstwo na niemieckim boisku byłoby dobrą odpowiedzią. Przypomnijmy, że przegrana pojawiła się także w krajowym pucharze, co powoduje serię 2 porażek z rzędu. Kolejne niepowodzenie może przynieść niepotrzebne nerwy. Przyjezdni naturalnie bronią tytułu zdobytego w poprzednim sezonie i cele są takie same, jak w każdej kampanii. Czy faworyci staną na wysokości zadania?

Zdecydowałem się na ryzykowny typ, który mówi tutaj o asyście Davida Rauma. Jak oglądam spotkania RB Lipsk, to zawodnik ten również wyróżnia się na tle swoich kolegów. Widać, że powoli wraca do formy, która prezentował z Hoffenheim. Jest to piłkarz, który wiele dośrodkowuje nie tylko ze stojącej piłki, ale też z gry. Dodatkowo pamiętam poprzedni rok i Manchester City w Lipsku stracił gola właśnie z zagrania z rzutu rożnego. Uważam, że reprezentant Niemiec będzie miał swoje szanse, aby odpowiednio dograć piłkę do swojego kolegi. Pierwsze trafienie w Bernie było z udziałem Davida Rauma.
Post automatycznie złączony:

BVB vs Milan: Christian Pulisić strzeli gola @4.80 ETOTO🟥

Pulisić niejako wybił się na Borussii Dortmund. To właśnie na Signal Iduna Park przeżywał swoje najlepsze lata kariery i przygoda w Chelsea już nie była do końca udana. Widać, że Amerykanin ma talent i udowadnia to w reprezentacji. Jego transfer do Milanu ma pozwolić mu wskoczyć na odpowiedni poziom. Jest to przecież zawodnik, który skończył w tym roku dopiero 25 lat i wiele jeszcze przed nim. Ostatnio w starciu przeciwko Lazio popisał się trafieniem i tego samego spodziewam się dzisiaj. Regularnie oglądam Borussię i zespół ten nie przekonuje, przepychając swoje spotkania w lidze. W rywalizacji z PSG BVB nie pokazało niczego wielkiego. Widać, że remis z Mainz, który zabrał mistrzostwo w poprzedniej kampanii cały czas ma wpływ na grę gospodarzy. Spodziewam się sporej motywacji ze strony Christiana, bo zawsze dobrze czuł się na Signal Iduna Park i die Gelbe Wand z pewnością przyjmie go pozytywnie, co dodatkowo zmobilizuje naszego środowego bohatera.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +380
lukas88 334K

lukas88

Forum VIP
Odpuszczam pierwsze mecze dzisiaj bo nie czuję totalnie meczu Belgów z Szachtarem, a i mam mieszane uczucia do pojedynku na Wanda Metropolitano. Atletico bardzo nierówne, Feyenoord nieco niższa półka, mimo wszystko szedłbym pewnie w bramki z obu stron i szukałbym remisu do przerwy lub w całym meczu bo spodziewam się "macanki" od początku.

Ale przejdźmy do spotkań które ruszają o 21.00:
Lipsk- Manchester City
Typ: Lipsk strzeli gola do 72 minuty
Kurs: 1,76

Fortuna

Jak dla mnie mocny bet, Lipsk bardzo mocny w tym sezonie, świetne wejście w drużynę Simonsa i Sesko, nieźle spisuje się także Openda, poza tym są ciekawi zawodnicy jak Poulsen, Forsberg, Kampl, no i syn marnotrawny Werner. W dwóch meczach z Bayernem w tym sezonie strzelili Bawarczykom aż 5 bramek. City nadal bez swoich mózgów w rozegraniu De Bruyne i Stonesa, tracą sporo bramek na wyjazdach, w tym sezonie tylko w meczu z Burnley na wyjeździe zachowali czyste konto. Myślę że Lipsk ma coś do udowodnienia po oklepie jaki odstali w marcu 7-0, mimo że w pierwszym meczu mieli swoje sytuacje i ugrali remis 1-1.
BTS @ 1,73

Newcastle- PSG

Typ: 1 DNB
Kurs: 1,77

Fortuna

Defensywa PSG to dla mnie abstrakcja. Ogólnie Paryżanie mnie w żaden sposób nie przekonują, lepianka indywidualistów zero ducha zespołu. Dembele jak dla mnie porażka, tyle co gość musi mieć setek żeby bramkę strzelić to nieporozumienie. Wiadomo Mbappe ciągnie cały zespół na plecach fenomenalnymi zagraniami i bramkami, Asensio, który fajnie wszedł w sezon nadal leczy kontuzję. Newcastle to kolejny twór oparty na petrodolarach, choć mam wrażenie że nieco mądrzej zarządzany.



Jak widać PSG na ostatnie 10 meczy wyjazdowych wygrał raptem 3, a składu nie mieli gorszego z Messim, Neymarem czy Di Marią.

Porto- Barcelona
Typ: remis do przerwy lub w całym meczu ten błąd w 45+2 :mad:
Kurs: 1,86
Fortuna


Porto jak dla mnie solidna poukładana ekipa, nie ruszą jak jeźdźcy bez głowy na Barcelonę, tylko będą się bronić i czekać na swoją szansę z kontry czy stałego fragmentu. Portugalczycy na własnym stadionie potrafią urywać punkty silnym zespołom, przed rokiem remis z Interem i wygrane z Atletico i Bayerem, wczesnie ogrywali Juve, Milan czy remisowali z City, także potencjał jest. Barca owszem w gazie, ale w tym sezonie tak naprawdę nie mierzyli się jeszcze z zespołem o potencjale Porto. Najbardziej zbliżonym chyba był Villareal gdzie wyrwali 4-3. Nie spodziewam się tutaj również worka bramek także:
Brak BTS@ 2,23 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2931
ziroxxx 791K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Lipsk - Manchester City, Lipsk over 11,5 fauli @ 1.75 Forbet

Analiza:
Obie ekipy mają szczęście bo na przełomie ostatnich 3 lat, aż 2x spotkały się w LM. W 2021 w rundzie grupowej, a w 2023 w play offach. Wszystkie te mecze charakteryzowały się sporą ilością bramek. w 2023 Man. City wygrał 7:0, a w 2021 wygrał 6:3. O dziwo w pozostałych meczach pojawił się remis, a jedno spotkanie wygrał Lipsk. Co szczególnego jeszcze zdarzyło się w tych meczach? Faule drużyny z Niemiec. Odpowiednio 17, 19, 12 i 7. Ostatni mecz tylko 7 fauli, ale to dlatego, że mecz w pierwszej połowie już zamknął Halland strzelając 3 bramki. W drugiej połowie już nie było praktycznie fauli. W lidze Lipsk wykręca liczby fauli na poziomie 11. Z Young Boys w 1 kolejce również 11. Więc wszystko na granicy. Myślę, że ekipa z Niemiec wysoko dziś postawi poprzeczkę. Ostatnio w lidze zremisowali z Bayernem, w lidze regularnie wygrywają i trzeba to wprost napisać, że są w formie. City natomiast bo serii zwycięstw trafiła na 2x porażki. Myślę, że to idealny moment na sprawienie kolejnej niespodzianki. Spodziewam się sporej ilości bramek jak i fauli i zaciętego spotkania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1622
berh 7,5K

berh

Użytkownik
ANTWERP - SZACHTAR
Kolejny mecz z cyklu walki o 3 miejsce. Antwerpia w pierwszym meczu przegrała gładziutko w Barcelonie 5:0. Mecz nie był jakis brutalny o czym swiadczy jedna żółta kartka i 10-8 w faulach. Do tego sedzia Petrescu, który w pucharach jakoś nie szasta kartkami. Wygląda na to jakby pojechali pogodzeni z losem. W Hamburgu gdzie swoje spotkanie rozgrywał Szachtar było trochę więcej fauli ale za to sędzia Massa jest z tych bardziej skorych do wyciągania żółtych kartek więc finalnie wyszło 5żk. Po pierwszej połowie było już 1:3 dla Porto i w drugiej połowie już nie było goli.
W dzisiejszym meczu sędziuje Słoweniec Obrenovic, dla którego jest to debiut w Lidze Mistrzów. Do tej pory jego statystyki w Lidze Europy i Konferencji wyglądają zachęcająco:
2022/23
LE - 2 mecze - 12żk (6,6) + 1 karny
LK - 3 mecze - 16żk (3,5,8) + 2 karne
Liga Słoweńska - 16 meczy, 61żk, 2czk, 3 karne
2021/22
LK - 3 mecze, 12żk (4,3,5)
Liga Słoweńska - 18 meczy, 77żk, 1czk, 0 karnych
Wydaje mi się, że mecz ma bardzo duży potencjał kartkowy z racji tego, że jak już wspomniałem będzie tu się toczyła walka o 3 miejsce, Ligę Europy i kolejne ojro na konto. Jakoś nie chce mi się wierzyć by Któryś z zespołów włączył się do walki z Porto i Barceloną o awans do kolejnej rundy ale nie wykluczam, ze mogą tam komuś pourywać punkty tym bardziej jeśli giganci będą już mieli zapewniony awans...
Jeśli chodzi o kartki obu zespołów to wygląda to następująco
ANTWERP
1żk W Mechelen
4żk Z Gent
1żk Z RWDM (+ 2x KARNY)
3żk W Westerlo
4żk W Royale Union (+ 2x KARNY)
6żk + CZERWONA W Leuven
2żk Z Kortrijk
2żk W Anderlechcie
2żk Z Cercle Brugge
Raczej underowo do tego kwale LM a AEK Ateny
4żk + CZERWONA (Antwerp) Z AEK
1żk W AEK
PLUS wspominany pierwszy mecz w LM
1żk W Barcelonie
No nie jest to zbytnio overova kartkowo drużyna ale dla mnie wystarczy jedna kartka z ich strony bo myślę, że tu kto goście będą drużyną, która powinna nadrobić.
SZACHTAR
1żk Z Wołska Poławą + KARNY
7żk + CZERWONA W Ruchu Lwów (5 Szachtar)
7żk + CZERWONA Z Oblon (2 Szachtar)
5żk W Minaj
2żk + CZERWONA W Kłos Kowaliwka (cz Szachtar)
8żk +3x CZERWONA W Kryvbas (3żk + 2cz Szachtar)
6żk Z Oleksandriya (2żk Szachtar)
9żk + CZERWONA W Veres-Rivne (4żk +1cz Szachtar)
5żk W Metali 1925
Chyba muszę zacząć grać kartki w Lidze Ukraińskiej 🤔😂
Do tego wspomniana LM
5żk Z Porto (3żk Szachtar)
I mimo tego, że jak widać Szachtar mega overowo, to dzięki underowej Antwerpii można złapać ciekawy kurs na kartki... Przemyślałbym tu jeszcze czerwo na live jak bedzie Szachtar szalał albo jakiegoś karnego bo sędzi lubi wskazać, a drużynom się zdarza. Jednak głównie idę w stronę żółtych kartek

Antwerp - Szachtar
Over 3,5żk - 1,45 ✅
Over 4,5żk - 1,90✅
Szachtar over 2,5żk - 1,90✅
+
Ewentualnie
Czerwona - 4,60🤷‍♂️
Karny - 3,20✅

CRVENA ZVEZDA - YOUNG BOYS
Kolejna para, której chyba została walka o 3 pozycje premiująca awansem do Ligo Europy. City poza zasięgiem i Lipsk też nie wyglada jakbyn miał sobie dać wyrwać awans do następnej rundy. W pierwszych meczach Crvena przegrała w City 3:1 (4żk przy 13 faulach. Sedzia Pinheiro), natomiast Young Boysi w takim samym stosunku przegrali u siebie w Lipskiem (7żk - 23 faule. Sedzia Jorgji)
Sędzią dzisiejszego spotkania jest Szkot Collum i liczę, że nie będzie skąpy jeśli chodzi o kartki (ha ha ha no bo wiecie... szkot🤦‍♂️ słabe nawet jak na suchar😂). Pan sędzia kartek się nie boi i pokazał to już w kwalifikacjach gdzie w meczu Slovana z Arisem pokazał...11żk 😉 Jeśli chodzi o główne rozgrywki to
2022/23
LE - 2 mecze, 2żk (2,0) Co nie dał w Lidze Europy to oddał w
LK - 2 mecze, 13 kartek (7,6) + 2 karne
2021/22
LE - 2 mecze, 13żk (7,6), 1cz
LK - 1 mecz, 4żk
Kwal
LE - 1 mecz, 7żk
LK - 1 mecz, 6żk + CZERWONA + KARNY
2020/21
LM - 1 mecz, 4żk
LE - 3 mecze, 15żk (5żk+cz+karny, 4żk, 6żk+karny)
Wydaje się że jeśli chodzi o sedziego to nie ma się co martwić, że będzie oszczędzał kartki.
A jak wygląda to jeśli chodzi o zespoły?
Ostatnie mecze w swojej Lidze:
CRVENA - 4, 12+Cz+2karne, 3+karny, 4+cz+karny, 1, 3, 4+karny, 8+cz
YOUNG BOYS - 4, 4, 3, 7, 4, 7+karny, 6, 1+karny, 3+karny
O kartki w meczach raczej można być spokojnym I chyba typ się broni. Zauważyć można też sporą ilość karnych...🤔😅
Ostatnie zespoły spotkały się w kwalach LM w 2019 i było
9żk + CZERWONA W Crvenie
4żk + karny W Young Boys
Tak więc chyba bez zbędnego przedłużania:

Crvena Zvezda - Young Boys
Over 4,5żk - 1,60 ✅
Over 5,5żk - 2,10✅
Crvena over 2,5żk -.1,95✅
Karny - 3,00✅
Czerwona Kartka - 4,60🤷‍♂️

Bez rozpisywania się
Lipsk - City
Rzut karny -
W 2/4 ostatnich meczy padł karny. Co prawda oba w City ale za drobne spróbuję.
Sędziuje Soares Diaz
2022/23
LM - 4 mecze i 2 karne
2021/22
LM - 2 mecze i 1 karny
LE - 3.mecze i 4 karne
LK - 1 mecz I 1 karny
2020/21
LM - 4 mecze I 1 karny
LE - 3 mecze I 2 karne

Rzut karny - 3,00🤷‍♂️
Over 3,5żk - 1,65⛔
Over 4,5żk - 2,30⛔

I coś za drobne dla emocji
Atletico - Feyenoord
Czerwona Kartka - 4,00🤷‍♂️
Porto - Barca
Czerwona Kartka - 4,00✅
hej, jak mozesz, to pisz buka prosze. w jakim buku miales w serbii czerwien po 4.6?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom