>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 kolejka I Ligi 15.08.2012

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP

Betclic
Za nami 1 kolejka i chyba największą niespodzianką był rozmiar porażki jaką zaznała Sandecja w starciu z Zawiszą. Można było przypuszczać, że drużyna z Bydgoszczy wygra to spotkanie, ale pogromu 5:0 nikt się nie spodziewał. Bukmacherzy od razu zareagowali i w 2 kolejce wystawili na nich bardzo niski kurs w starciu z GKS-em Tychy, który swój pierwszy mecz zremisował 1:1 z Kolejarzem Stróże.
Ciekaw też jestem jakie są wasze opinie na temat powrotu Polonii Bytom do I ligi. Poradzą sobie ? Z klubu odeszło wielu piłkarze, którzy prezentowali jakość na danym poziomie (ale ten poziom nie potrafił nawet wtedy utrzymać się w I lidze), a teraz wygląda to bardzo słabo. Moim zdaniem będzie to jeden z kandydatów do spadku z ligi.
GKS i ŁKS, które po Polonii Bytom mają też spore problemy zagrają kolejno ze Stomilem i z Wartą Poznań. Obie drużyny występują w roli gospodarza. Jakie wyniki przewidujecie ?
Zapraszam do merytorycznej dyskusji
 
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
Pozwolę sobie w kilku zdaniach napisać o każdym meczu 2 kolejki.
Olimpia Grudziądz - Dolcan Ząbki ⛔
Olimpia Grudziądz w moim odczuciu może wiele namieszać w tegorocznych rozgrywkach pierwszoligowych. Zespół został wzmocniony kilkoma nazwami z ekstraklasową przeszłością (Łąbędzki, Smoliński, Szczot). Pierwszy mecz sezonu im nie wyszedł przegrywając 1:0 z zawsze mocną u siebie Flotą Świnoujście, na domiar złego nie wykorzystując rzutu karnego na kilku minut przed końcem meczu. Jednak kilka dni później już pewno nikt nie pamiętał o tej porażce, a mianowicie po zwycięstwie po dogrywce w Pucharze Polski z Lechem Poznań 2:1, gdzie w opinii wielu dziennikarzy rozegrali bardzo dobre zawody. W najbliższą środę przyjdzie im grać z Dolcanem Ząbki, który w przerwie letniej większych wzmocnień nie dokonał, nie odnotowany również znaczących osłabień. Dolcan praktycznie każdego roku ma porównywalny skład. W pierwszej kolejce wygrali na wyjeździe z beniaminkiem Stomilem Olsztyn 2:1, przegrywając do przerwy 1:0. W zeszłym sezonie praktycznie do ostatniej kolejki oba zespoły walczyły o utrzymanie. Co ciekawe w zeszłosezonowych potyczkach pomiędzy tymi zespołami zawsze wygrywali goście, w Grudziądzu wygrał Dolcan 2:0, natomiast w ostatniej kolejce Olimpia wygrała na wyjeździe 3:0. Na obecną chwilę na papierze zdecydowanie lepszy skład ma zespół z Grudziądza, dodatkowo wysokie morale po pucharowej, zwycięskiej potyczce również przemawiają na ich korzyść, dlatego skłaniałbym się tutaj ku ich zwycięstwu, a kurs bardzo zachęcający ~1,90-1,95.
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn ⛔
Spadkowicz z Ekstraklasy Łódzki Klub Sportowy w zeszłej kolejce, w moim odczuciu, dość niespodziewanie wygrał w Katowicach, chociaż kto oglądał mecz ten doskonale wie, że w doliczonym czasie gry ewidentnego karnego dla gospodarzy nie podyktował sędzia. Jednak z przebiegu 90 minut, wbrew przedsezonowych opinii, gra Łodzian wyglądała nienagannie. Nie od dziś wiadomo, że klub ten boryka się cały czas z problemami natury finansowej, ale czy kolejny raz uda im się zbudować monolityczny zespół, cechujący się zaangażowaniem, ambicją, charakterem, tak jak to niejednokrotnie miało miejsce? W zbliżającej się kolejce na własnym boisku podejmą beniaminka Stomil Olsztyn, który jak już wcześniej wspomniałem przegrał pierwsze spotkanie z Dolcanem Ząbki. Dla beniaminka sezon ten w moim odczuciu może być naprawdę trudny, gra praktycznie bez znaczących wzmocnień, oparta o zawodników, którzy wywalczyli awans to może być za mało by utrzymać I ligę w Olsztynie. Nie od dziś wiadomo, że beniaminkowie awansujący z II ligi wschodniej zdecydowanie gorzej radzą sobie niż ich odpowiednicy z zachodu (przykład Olimpii Elbląg). W tym meczu czuję ich drugą porażkę, skoro nie potrafili na inaugurację u siebie wygrać ze średnim Dolcanem to co dopiero w Łodzi. Kurs na ŁKS ~1,65-1,70 wydaje mi się, że jest jak najbardziej do gry.
Bogdanka Łęczna - Okocimski Brzesko ✅
Okocimski w zeszłym sezonie w cuglach wygrał rozgrywki II ligi wschodniej, zapewniając sobie awans już na kilka kolejek przed jej zakończeniem, przegrywając tylko jeden mecz(!) w ostatniej kolejce w Pruszkowie. O sile Brzeszczan w tym sezonie stanowić będą w głównej mierze stanowić piłkarze, którzy zapewnili temu zespołowi awans do I ligi. Dla tego zespołu będzie to pierwszy ligowy mecze tego sezonu bowiem mecz 1 kolejki z Cracovią został przełożony z powodu meczu w Pucharze Polski z Legią Warszawa przegranego 0:4. Po tak bolesnej porażce wydaje mi się, że zespół ten będzie chciał pokazać swoją wartość i udowodnić, że miejsce w I lidze jak najbardziej mu się należy. Popularnych Piwoszy cechowała w zeszłym sezonie zwłaszcza bardzo dobra gra w defensywie - 11 straconych bramek w 30 meczach. Jeśli chodzi o zespół z Łęcznej, w pierwszej kolejce przegrali z innym beniaminkiem, z zachodu, z zespołem Miedzy Legnica 2:0 na wyjeździe. Zespół w przerwie letniej doznał wielu osłabień. Z zespołu odeszli tacy zawodnicy jak Nildo, Magdoń, Łuczak, Paluchowski, El Mehdi Sidqy. W tym sezonie ich gra już nie będzie tak dobra jak w poprzednim i nie spodziewałbym się tak wysokiego miejsca. Miałem okazję 2 tygodnie temu na własne oczy oglądać pucharowy mecz Okocimskiego Brzesko z Polonią Bytom i ich gra defensywna naprawdę wyglądała bardzo dobrze, ich atutem jest również ich trener Krzysztof Łętocha, który już od kilku dobrych rund prowadzi ten zespół z powodzeniem, widać jego dobrą rękę i wkład w ten zespół. W moim odczuciu mogą tutaj pokusić się o zwycięstwo, a co najmniej o remis, a kurs na to, że nie przegrają waha się w granicach ~1,85-1,95. Dobrą propozycją jest również under 2,5 bramki ~1,75-1,80.
Kolejarz Stróże - Miedź Legnica
Na ten mecz nie mam kompletnie pomysłu. Jest on dla mnie kompletnym no betem. Zespół z Małopolski fantastyczny zeszły sezon zakończony na 4 miejscu. W 1 kolejce w Jaworznie zremisowali z beniaminkiem GKS Tychy 1:1 i z relacji wynikało, że zagrali bardzo przeciętne zawody. W tym meczu na przeciwko nich staje kolejny beniaminek Miedź Legnica, która jak już wyżej wspomniano w pierwszej kolejce wygrał z Łęczną 2:0. Zespół z Legnicy jest budowany w oparciu o długofalowy plan, który ma zakończyć się w niedalekiej przyszłości awansem do Ekstraklasy, jednak nie uważam, żeby to mógł być już ten sezon. W miniony weekend przegrali u siebie mecz pucharowy z Polonią Warszawa 3:1. Po kursach bukmacherów również widać, że mecz ten nie ma zdecydowanego faworyta. Mnie osobiście żaden wynik w tym meczu nie zaskoczy.
Zawisza Bydgoszcz - GKS Tychy ⛔
Po wynikach 1 kolejki można powiedzieć jedno - faworyt jest tylko jeden. Ja również podzielam to zdanie. Na dzień dzisiejszy kadrowo Zawisza jest numerem 1 jeśli chodzi o awans do Ekstraklasy. Pięknie, pewnie rozpoczęli sezon od bardzo wysokiej wygranej na wyjeździe w Nowym Sączu z tamtejszą Sandecją. W zbliżającej kolejce przeciwnik na papierze wydaje się jeszcze łatwiejszy i Zawisza nie powinien mieć żadnego problemu z odniesieniem kolejnego zwycięstwa w lidze. Kadrowo są zespołem zdecydowanie lepszym od beniaminka z Tych. Kursy ~1,50-1,55 jak na polskie rozgrywki bardzo niskie, jednak nie widzę tutaj innego rozwiązania jak zwycięstwa bydgoskiego Zawiszy.
Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz ⛔
Derby Małopolski. Nieciecza, która do końca poprzedniego sezonu biła się o awans do Ekstraklasy została wzmocniona kilkoma nowymi piłkarzami przed startem nowego sezonu. W 1 kolejce nie grała, ponieważ mieli grać z zespołem Ruchu Radzionków, jednak został on wycofany z rozgrywek pierwszoligowych i jego miejsce zajęła Polonia Bytom, z którą to Nieciecza już za kilkanaście dni zagra zaległy mecz ligowy. Sandecja Nowy Sącz doznała kilku poważniejszych osłabień przed startem nowego sezonu, o czym boleśnie przekonała się już podczas meczu pierwszej kolejki, przegranym u siebie z Zawiszą Bydgoszcz 5:0. W zeszłym sezonie w meczach pomiędzy tymi zespołami u siebie Sandecja wygrała 2:0, natomiast na wyjeździe zanotowała bezbramkowy remis. Moim zdaniem Sandecja znów pod koniec sezonu zamiast patrzeć na górę tabeli, nerwowo będzie spoglądała na strefę spadkową i w tym sezonie może się to okazać bezskutecznie. Zdecydowanie lepiej personalnie na obecną chwilę wygląda zespół z Niecieczy. Po pucharowej porażce z GKS Bełchatów będzie chciał szybko zapomnieć, a nadarza się ku temu znakomita okazja. Kurs na gospodarzy ~1,85 zachęca do gry.
GKS Katowice - Warta Poznań
Nie wiedzący do końca, w której lidze zagra GKS Katowice z najbliższej kolejce zmierzy się z Wartą Poznań. W pierwszej kolejce, jak już przy okazji analizy meczu ŁKS zostało wspomniane, zespół ze stolicy Górnego Śląska dość pechowo przegrał 2:1. W opinii wielu obserwatorów spotkanie stało na wysokim poziomie. Poznańska Warta natomiast przegrała na wyjeździe w Gdyni z tamtejszą Arką 2:0. Warta Poznań to typowy pierwszoligowy średniak, rzemieślnik, co ma wygrać to wygra, co przegrać to przegra - taka opinię sobie o niej wyrobiłem po ostatnich dwóch sezonach. Katowicka GieKSa w tym sezonie przeze mnie, jak również przez wielu ekspertów skazywana jest na pożarcie i walkę ligowy byt. Co prawda nie zobrazował tego mecz pierwszej kolejki z ŁKS Łódź, co mogło być wynikiem pokazania siły zespołu po zawirowaniach wokół nich. Jednakże Warta za cele stawia sobie górną połówkę tabeli. Jak dla mnie może pokusić się tutaj o wygraną, dla bezpieczeństwa DNB ~1,83-1,87.
Flota Świnoujście - Polonia Bytom ✅
Na koniec został mecz pomiędzy Flotą Świnoujście, a Polonią Bytom. Strasznie nie lubię wyrokować na temat wyników swojej drużyny, dlatego napiszę bardzo krótko. Na obecną chwilę personalnie Polonia Bytom wygląda bardzo słabo, świadczą o tym rozegrane sparingi oraz fakt, że do samego rozpoczęcia sezonu nie było wiadomo, w której lidze zagra Polonia Bytom. Jeden jedyny dobry mecz wyszedł im w Brzesku podczas Pucharu Polski (1:1) przegrywając dopiero w rzutach karnych. Bytomski zespół jak zawsze cechuje charakter, jednak to może być za mało, zwłaszcza na wyjeździe. W zespole Floty Świnoujście po weekendowej, pucharowej wygranej nad Górnikiem Zabrze 2:1 zapewne panuje znakomita atmosfera, co może przełożyć się na środowe spotkanie. Nie wiem skąd kursy w granicach ~1,70-1,75 na gospodarzy, ale w moim odczuciu są zdecydowanie przesadzone. Może myślą, że Flota będzie podmęczona po pucharowej potyczce. Do środy zapewne ten kurs powinien spaść. Co prawda życzyłbym sobie zwycięstwa Polonii, ale bukmacherka to nie koncert życzeń.
Tak ta kolejka wygląda moim subiektywnym okiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Mecz: Termalica - Sandecja
Typ:
Termalica -0,5
Kurs: 1,94
Bukmacher: Sbobet
Stawka: 8/10
Analiza:
Termalica nie grała do tej pory meczu w 1 lidze w nowym sezonie, grała w pucharze Polski,
pokonała Wigry 2-1 i przegrała w kolejnej rundzie z GKS Bełchatów 0-2.
Co o najbliższym meczu powiedział trener gospodarzy ?
zapraszam do lektury http://www.termalica.brukbet.com/index.php?strona=aktualnosci&amp;amp;id=2521
W ekipie Termalici zabraknie tylko Jareckiego [pom. 27/1].
Jak wygląda historia spotkan obu ekip ?
przeczytamy tu http://www.termalica.brukbet.com/index.php?strona=aktualnosci&amp;amp;id=2520
W lecie siła ekipy z Niecieczy nie zmalała krótko mówiąc, a raczej pisząc.
Sandecja w 1 kolejce przegrała u siebie aż 0-5 z Zawiszą.
Latem z klubu odeszli Kozioł [br. 19/0], Woźniak [obr. 27/1], Midzierski [obr. 23/1], Gawęcki [pom. 31/3]
czy też Frohlich [obr. 33/1].
Ponadto Olimpia Grudziądz -0,25 8/10 oraz Warta DNB 5/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Kolejarz Stróże - Miedź Legnica 2 2,85⛔
Tobet
Dla mnie osobiście faworytem tego spotkania jest Miedź. Jedynie pokrzyżować plany może absencja dwóch podstawowych zawodników. Nie wiadomo czy w jutrzejszym spotkaniu zagrają: Jakub Grzegorzewski oraz Andrzej Bledzewski. Bramkarz Legniczan będzie pauzował za czerwoną kartkę w meczu Pucharu Polski. W tym samym meczu ucierpiał Grzegorzewski, czołowy napastnik gości, strzelec drugiej bramki w ostatnim meczu. Napastnik ma stłuczone mięśnie pleców i dopiero rano zapadnie decyzja apropo włączenia go do 18 meczowej. Niestety nie widać zbytnio zawodnika, który mógłby go zastąpić. Jesli chodzi o Kolejarz, to w tym sezonie nie powinien być tak wysoko jak w poprzednich rozgrywkach. Potwierdza to ostatnie spotkanie zremisowane 1:1 z walczącym o utrzymanie GKS-em Tychy. Podpierając typ na statystykach poprzedniego sezonu, to warto zauważyć, że większośc punktów Kolejarze zdobyli na boiskach rywala. Po takim kursie myślę, że warto zaryzykować i postawić na Legniczan
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Jutro w Niecieczy można powiedzieć, że mecz derbowy. Oba kluby są z sąsiadujących ze sobą powiatów tarnowskiego oraz nowosądeckiego. Sandecja sezon rozpoczęła fatalnie - porażka z Zawiszą aż 5:0 oraz porażka w PP z Górnikiem Wałbrzych 4:1 wcale nie są poprawnym prognostykiem na przyszłość. Tym bardziej, że w okolicach słyszy się, że klub z Nowego Sącza ma chyba najsłabszy skład od dobrych kilku lat. Zresztą wyniki dwóch pierwszych spotkań Sandecji mówią same za siebie. Tak więc jutro w Niecieczy zespól Sandecji czeka arcytrudne zadanie, bo jak wiemy nawet z poprzedniego sezonu - w małej miejscowości pod Tarnowem gra się ciężko nawet tym największym klubom I ligi. Dla piłkarzy Termalicy to dopiero pierwszy mecz w sezonie, ponieważ mecz z Cracovią został przełożony. Ze swej strony uważam, że jutro za Termalicą przemawia więcej faktów, żeby wygrać ten mecz. Skład bardzo dobry, trener Moskal jakby nie było mimo młodego stażu trenerskiego już prowadził Wisłę w pucharach, oraz zdobywał majstra u boku Maaskanta. Kursy na prawdę bardo przyzwoite.
Typ: Termalica BB Nieciecza @1.91
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Póki co w dalszym ciągu obserwuję 1 ligę i z grubszymi betami się nie wychylam. Na jutro warto jednak pograć Flotę. Polonia Bytom w kuluarach pozostała na zapleczu Ekstraklasy. Sporo zawodników odeszło z zespołu więc ciężko się spodziewać, by obecny skład zagwarantował utrzymanie. To trochę taka powolna śmierć zespołu, bo w II lidze zawsze można budować zespół. Tu takiego komfortu nie ma. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że Polonia spadnie z ligi po raz kolejny. Skład zespołu z Bytomia wygląda mizernie. Ciekaw jestem kim będą grać jeśli przydarzą się jakieś kontuzje czy kartki. Zawodnicy w większości młodzi, niedoświadczeni i nieograni z ligą. We Flocie może nie wszystko idealnie jest ułożone, bo również brakuje pieniędzy, a miasto nie chętnie dokłada do interesu. Mimo wszystko grają na własnym stadionie a to olbrzymi atut. Polonia Bytom na wyjazdach nigdy nie brylowała więc to kolejny argument przemawiający za postawieniem w tym meczu zespół ze Świnoujścia. Spektakularnych transferów tam nie przeprowadzono, bo brano tam zawodników głównie z wolną kartą. Najciekawszym wzmocnieniem jest chyba doświadczony Sebastian Olszar. Ciekaw jestem jak sobie poradzi, gdy po półrocznej przerwie wróci do grania. Mimo wszystko uważam, że jak na taki zespół jakim jest Flota to solidne wzmocnienie. Dla mnie w tym meczu Flota wygląda bardzo pewnie. Dobrze weszli w sezon wygrywając w PP z Górnikiem Zabrze oraz pokonując Olimpię Grudziądz 1:0 w 1 kolejce I ligi. Pomimo spadków, w Expekt uchował się jeszcze niezły kurs.
Flota Świnoujście - Polonia Bytom
Flota Świnoujście 1,65 Expekt ✅ 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
Od siebie dodam, że do jutra to kursy na Flotę będą w okolicach 1,50 zapewne. I pomyśleć, że jeszcze wczoraj jak pisałem analizę Tobet dawał 1,75...
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik

W meczu inaugurującym drugą kolejkę zaplecza ekstraklasy Termalica podejmie Sandecje. Faworytem tego meczu są zdecydowanie gospodarze dla których będzie to pierwszy mecz ligowy w sezonie. Sandecja jak wiadomo kadrowo wypada słabiej od Termalicy. Trener Araszkiewicz na przedsezonowym spotkaniu z kibicami zapytany o cele drużyny na ten sezon powiedział, że będą starali dobrze się zaprezentować zwłaszcza na swoim terenie. Można było zrozumieć go w sposób, że jeśli jakieś punkty uda się ugrać na wyjazdach to też fajnie ale główne nadzieje wiążą w meczach przed własną publicznością. Po przegranym pierwszym meczu 5:0 z Zawiszą widać było na konferencji pomeczowej, że trener Araszkiewicz jest zbulwersowany grą swojej obrony. Faktycznie było czym bo gra w defensywie wyglądała jakby chłopaki kopali co najmniej w okręgówce. Zapowiedział, że trzeba grać teraz autobusem w bramce bo otwarta gra im nie wychodzi.
Nieciecza co prawda przegrała swój ostatni mecz w PP z GKSem Bełchatów ale to ona stworzyła sobie więcej sytuacji.
Nie widzę jutro żadnych szans na zwycięstwo Sandecji. Ciekawe tylko czy faktycznie uda im się ustawić ten autobus i wywieźć 1 punkt.
Typ: 1
Kurs: 1.8 Tobet​
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja bym się wstrzymał z tymi typami na Termalicę. Drużyna z Niecieczy kosiła sezon temu, a nie wiadomo jak będzie teraz. Sandecja dostała 5 w plecy, ale to co to zmienia. Czy dostaną 5 czy 2 do tyłu to zawsze jest 0 punktów. Fakt faktem można wyciągnąć wniosek taki, że obrona spisuje się fatalnie. Rywal był jednak bardzo silny i widać, że dobrze dysponowany. Araszkiewicz to nie jest trenerski leszcz. Facet ma charyzmę i potrafi podbudować zespół w trudnych chwilach. Moim zdaniem lepiej jeszcze poczekać, bo to żaden pewniak nie jest. Nie twierdzę, że nie wygrają, ale ta porażka 0:5 może trochę zamydlić oczy.
 
junior_battle 148

junior_battle

Użytkownik
Nie rozumiem, czemu tak wiele osób rzuca tutaj betem na Termalicę, zapominając o Zawiszy :p Sam popieram typ na &quot;wieśniaków&quot; ale według mnie pewniejszą inwestycją wydaje się postawienie na klub z Bydgoszczy.




Zawisza Bydgoszcz vs GKS Tychy​


Do Bydgoszczy przyjeżdza zespół ze Śląska, beniaminek II ligi, który w pierwszym meczu zremisował u siebie1-1 z Kolejarzem Stróże, gola strzelił Mariusz Bukowiec. Na stronie internetowej GKS-u uznali ten wynik za &quot;pozytywny&quot; co według mnie, dobitnie pokazuje cele tego zespołu, czyli grzeczne siedzenie pod miedzą i szukanie punktów. W Zawiszy cele z goła odmienne, bo od początku awans jest sprawą nadrzędną. Nie przejmowałbym się porażką w PP z Cracovią, ponieważ Zawisza nie wyszła w optymalnym ustawieniu, a po drugie wiadomo, jakie zamieszanie towarzyszyło temu meczu, prezes Zawiszy w ramach protestu chciał się wycofać z rozgrywek. Z resztą po co Zawiszy ten puchar polski w tym sezonie ? ????

Jeśli chodzi o kadry obu zespołów, to dzieli je przepaść. Zaczynając od trenera, czyli Jurija Szatałowa, który pokazał nawet w ekstraklasie, że potrafi wyciągać zespoły z największego bagna.. Przy nim mało znany Mandrysz wypada blado. Zawodników dzieli również ogromna przepaść, w Tychach w lecie, dokonała się wielka rewolucja wielu zawodników odeszło(problemy finansowe), cała nadzieja spoczywa na weteranach Bizackim i Rockim, ale po pierwsze, nigdy to nie były mega wybitne postacie, co najwyżej solidni ligowcy, a po drugie bliżej im już do 40stki, a więc wiadomo, że ze zdrowiem/kondycją/etc może być już gorzej.
Natomiast Zawisza dysponuje bardzo silną kadrą, większość stanowią doświadczeni ligowcy, ale także nie brakuje młodych zdolnych (Mąka,Drygas,Błąd). W Bramce były bramkarz Cracovii Wojciech Kaczmarek, w obronie doświadczony Stefańczyk, Popek, Skrzyński, czy też najlepsza lewa noga w Polsce - Petasz (wiem, wiem - naciągane, ale gość ma mega strzał - ludzie z Orange sport podzielają moją opinię:razz ???? Pomoc, idealna mieszkanka doświadczenia z młodością (Hermes - Drygas/Błąd) a w ataku solidni Abott i Mąka.
Ja po prostu nie widzę chociażby 1 (JEDNEJ!) pozycji, którą GKS Tychy miałby lepiej obsadzoną. Zostaje im liczyć na łut szczęścia i mocne zaangażowanie co według mnie i tak nie wystarczy na Zawiszę, która po tej kolejce pozostanie liderem i zbliży się do wymarzonej ekstraklasy.

typ:

Zawisza Bydgoszcz - GKS Tychy 1.61
 
T 97

teges86

Użytkownik
Kolejarz Stróże - Miedź Legnica 2 2,85
Tobet
Dla mnie osobiście faworytem tego spotkania jest Miedź. Jedynie pokrzyżować plany może absencja dwóch podstawowych zawodników. Nie wiadomo czy w jutrzejszym spotkaniu zagrają: Jakub Grzegorzewski oraz Andrzej Bledzewski. Bramkarz Legniczan będzie pauzował za czerwoną kartkę w meczu Pucharu Polski. W tym samym meczu ucierpiał Grzegorzewski, czołowy napastnik gości, strzelec drugiej bramki w ostatnim meczu. Napastnik ma stłuczone mięśnie pleców i dopiero rano zapadnie decyzja apropo włączenia go do 18 meczowej. Niestety nie widać zbytnio zawodnika, który mógłby go zastąpić. Jesli chodzi o Kolejarz, to w tym sezonie nie powinien być tak wysoko jak w poprzednich rozgrywkach. Potwierdza to ostatnie spotkanie zremisowane 1:1 z walczącym o utrzymanie GKS-em Tychy. Podpierając typ na statystykach poprzedniego sezonu, to warto zauważyć, że większośc punktów Kolejarze zdobyli na boiskach rywala. Po takim kursie myślę, że warto zaryzykować i postawić na Legniczan
Bledzewski dostał karę pauzy 3 meczy ligowych. Grzegorzewski raczej zagra. Niestety 2 bramkarz Miedzi to 19-letni młokos, który zadebiutował w meczu pucharowym z Polonią i wypadł katastrofalnie. Nie potrafił wybić piłki z piątki. Wszystkie walił po autach. Pewnie stres. Tylko wystarczy pomyśleć jaki stres będzie miał dzisiaj w rozgrywkach 1 ligi. Do tego piętą Achillesową Miedzi są wyjazdy. W walce o 1 ligę potrafili przegrywać z dużo niżej notowanymi drużynami. Wyjazdy Miedzi wychodzą fatalnie. Typ raczej nie do gry.
 
gozer 35

gozer

Użytkownik
Termalica-Sandecja
Typ : 1
Kurs : 1.91
Buk : Sportingbet
Stawka : 8/10

Dla mnie to bet dnia. Termalica w ubiegłym sezonie skutecznie walczyła o wygranie pierwszej ligi jednak... gdy okupowała pozycje lidera i awans wydawał się pewny zaczęła seryjnie przegrywać mecze i to wcale nie z wymagającymi rywalami, być może nie chcieli awansu jeszcze w tamtym sezonie. Nieciecza ma ambitne plany. Pierwszą kolejkę pauzowała gdyż Ruch Radzionków wycofał się z ligi i w trybie alarmowym dopuszczono Polonię Bytom. Ten mecz jednak zostanie rozegrany w innym terminie. Nieciecza w sparingach prezentowała się dobrze, w pierwszej rundzie PP pokonała w meczu wyjazdowym Wigry Suwałki 2-1.Zwycięstwo mogło być okazalsze, Termalica dominowała całe spotkanie. Nieciecza odpadła jednak w kolejnej rundzie z Bełchatowem 0-2. Sandecja boryka się z problemami finansowymi. Z tego co słyszałem mieli w ogóle nie startować w PP. Jednak wystartowali i dostali solidne lanie z Górnikiem Wałbrzych 4-1. Następnie porażka ligowa u siebie z Zawiszą 0-5. Morale na pewno są niskie. Zresztą umiejętności są po stronie gospodarzy, atut własnego boiska także, a co najważniejsze forma. Wielkie value.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Zawisza nie wyszła
Nie wyszedł. Zawisza to ON - rycerz. ;)
Co do samego typu jak najbardziej popieram. Dwa kluby od zupełnie odmiennych celach i ambicjach. Zawisza pragnie awansu, GKS spokojnego środka tabeli. Do tego własny stadion i wspaniali kibice na trybunach.
http://zawiszafans.pl/news/5250_Prezentacja_druzyny_Zawiszy_Bydgoszcz_na_Wyspie_Mlynskiej.html
Polecam galerię i filmik z prezentacji drużyny Zawiszy. Widać, jak wszyscy w Bydgoszczy są spragnieni wielkiej piłki i awansu do Ekstraklasy. Motywacja jest ogromna, a takie mecze jak dzisiejszy po prostu trzeba wygrywać, jeśli chce się awansować.
 
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
Ja bym się wstrzymał z tymi typami na Termalicę. Drużyna z Niecieczy kosiła sezon temu, a nie wiadomo jak będzie teraz. Sandecja dostała 5 w plecy, ale to co to zmienia. Czy dostaną 5 czy 2 do tyłu to zawsze jest 0 punktów. Fakt faktem można wyciągnąć wniosek taki, że obrona spisuje się fatalnie. Rywal był jednak bardzo silny i widać, że dobrze dysponowany. Araszkiewicz to nie jest trenerski leszcz. Facet ma charyzmę i potrafi podbudować zespół w trudnych chwilach. Moim zdaniem lepiej jeszcze poczekać, bo to żaden pewniak nie jest. Nie twierdzę, że nie wygrają, ale ta porażka 0:5 może trochę zamydlić oczy.
i jednak miałeś rację ????
szkoda niewykorzystanego karnego Olimpii Grudziądz w ostatniej minucie...
negatywnie zaskoczony jestem gładką porażką ŁKS...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom