>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka I ligi (8-9.08.2015)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP

Przed nami druga kolejka I ligi. W pierwszej kolejce mecz na szczycie nie zawiódł, padł remis 1:1, teraz czas na kolejne spotkania. Zawisza podejmie beniaminka z Kluczborka natomiast Arka zagra w Płocku z tamtejszą Wisłą, grają kolejny ważny mecz.
Z innych ciekawych spotkań GKS Katowice podejmie Zagłębie Sosnowiec, a Miedź Legnica Dolcan Ząbki.
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
 
kryszan010 5,9K

kryszan010

Użytkownik
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice @ 1.90 Fortuna ⛔

Na pierwszy ogień daję mecz GKS&#39;u Katowice z Zagłębiem Sosnowiec, derby Śląska, w końcu po tak długiej przerwie oba zespoły znów naprzeciw sobie.
W Katowicach jak na razie mają powody do zadowolenia, wygrana w PP w derbach z Rozwojem 2:0 oraz wygrana u siebie na inaugurację z Wigrami Suwałki 2:0, chodź trzeba przyznać, że Wigry całkiem dobrze sobie radziły w tamtym spotkaniu, ale doświadczenie drużyny z Katowic wzięło górę, po raz kolejny ze świetnej strony pokazał się nowy nabytek Filip Burkhardt, w ataku postraszy na pewno Grzegorz Goncerz. GKS jeżeli chce awansować do Ekstraklasy to takie spotkania jak to z Zagłębiem musi wygrywać, spodziewany komplet kibiców na to spotkanie, mecz w Polsacie Sport, czego chcieć więcej?
A Zagłębie w meczu z Wisłą jakoś mnie nie przekonało, mogli się podobać Mizgała i Arak, i to tyle, nie ma za bardzo kim straszyć, a w dwóch meczu nie wygrają, i dlatego wyraźnym faworytem jest drużyna z Katowic.
Zawisza Bydgoszcz - MKS Kluczbork
Zawisza Bydgoszcz @ 1.75 Fortuna ⛔
Zawisza -1 @ 2.99 Fortuna ⛔

Kolejny dobry kurs, jak dla mnie dobry bet kolejki, spadkowicz z Ekstraklasy kontra beniaminek 1 Ligi, wynik nie może być inny jak zwycięstwo Zawiszy.
W pierwszej kolejce Zawisza zremisowała na trudnym terenie w Gdyni z tamtejszą Arką 1:1, wynik równie mógłby być na korzyść Zawiszy jak i Arki, Arka nie wykorzystała karnego, miała poprzeczkę, gracze Zawiszy mieli poprzeczkę i słupek. Głównym dyrygentem Zawiszy będzie Kamil Drygas, obstawiam, że w meczu z MKS&#39;em będzie robił w środku dużą różnicę, jest Alvarinho, a także Blazo Igumanović, który osobiście mi się bardzo spodobał, oczywiście chodzi o styl gry, bardzo dobrze oskrzydlał akcję Zawiszy z lewej strony boiska, po jednej z takich akcji Lewicki nie wykorzystał bardzo dobrej wrzutki. Kolejny pretendent do awansu takie mecze musi po prosto wygrywać.
Kluczbork natomiast to jakieś na razie nieporozumienie, z Chrobrym porażka na własnym stadionie 2:0, głupie błędy i mało sytuacji bramkowych, a bramka na 2:0 dla Chrobrego woła o pomstę do nieba, jak na razie w Kluczborku dobrze się nie dzieję, porażka z Rybnikiem na wyjeździe 2:0 w PP, potem porażka 3:1 w meczu sparingowym z Rakowem Częstochowa, teraz porażka na inaugurację, morale tej drużyny na pewno nie są za wysokie, a atmosfera po takich porażkach nie za wesoła, a po meczu z Zawiszą mało komu w Kluczborku będzie już do śmiechu.
Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz
Stomil Olsztyn @ 2.05 Fortuna ⛔

Żałuję teraz, że w pierwszej kolejce nie postawiłem na Stomil, ale teraz tego błędu nie popełnię, kurs zachęca do grania, a sama gra Stomilu również zachęca do tego by na nich stawiać, czego nie można powiedzieć o drużynie z Nowego Sącza.
Stomil w meczu z Bełchatowem zaprezentował się bardzo solidnie, forma na razie jest dobra, oby tak dalej tylko. Z drużyny ze znaczących graczy odszedł Kowal, Berozvskiy, Machulenko, ale w ich miejsce sprowadzono solidnych graczy takich jak Ratajczyk, Suchocki, Lech. Stomil to drużyna groźna dla każdego na własnym boisku, a Sandecja zawsze miała kłopoty w meczach wyjazdowych. Warte odnotowania jest to, że oba zespoły całkiem nie dawno spotkały się w Olsztynie w PP, wynik 2:0 dla Stomilu.
Sandecja dokonała sporo transferów, ale według mnie ten zespół potrzebuje jeszcze czasu żeby zacząć osiągać dobre wyniki, ale na pewno w Olsztynie do tego nie dojdzie.
Postaram się jeszcze coś dodać w piątek ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Chrobry Glogow - Pogon Siedlce
Chrobry Glogow -0.75 ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
Over 2.25 ::: 1,98 ::: Pinnacle ::: 1/3 ▶ i ⛔ 0.5

Odsyłam do analizy pierwszego meczu kolejki, tam jest wszystko ładnie wyjaśnione.
Pogon Siedlce to klub który w poprzednim sezonie walczył o utrzymanie w 1 lidze - udało im się dzięki meczom barażowym (1:1 u siebie i 2:2 na wyjeździe). W tym sezonie myślę, że spadną do niższej ligi. Do rundy wiosennej, a kto wie czy do końca sezonu nie będą grać u siebie na stadionie bo nie uzyskali licencji z powodu braku oświetlenia (a obok są 4 boiska treningowe), mieli do wyboru start z -10 punktów, ale zarząd klubu zrezygnował z tej opcji. Z klubu po poprzednim sezonie uciekło sporo kluczowych zawodników - w myśl zasady z tonącego okrętu trzeba jak najszybciej się ewakuować.
Pierwszy mecz i porażka w Pruszkowie 0:4 z Dolcanem Ząbki to tylko świadczy o słabości tego zespołu. Teraz czeka ich kolejny wyjazd tym razem do Głogowa (rok temu Pogoń miała 10 porażek na wyjeździe) więc nie powinno dużo się zmienić. Wyjazd ze wschodu Mazowsza do Dolnośląskiego robi swoje dla piłkarzy z 1 ligi.
W poprzednim sezonie Chrobry wygrał dwa razy z Pogonią, w Siedlcach 0:2 i u siebie 1:0. Start ligi rozpoczęli bardzo dobrze bo od wyjazdowego zwycięstwa 0:2 nad beniaminkiem ligi Kluczborkiem. Wydaje mi się, że jeszcze opłaca się grać przeciwko Pogoni Siedlec, bo zaliczą jeszcze parę porażek i kursy przeciwko nim będą wyglądać na poziomie 1,20-1,40.
Wynik: 1:1
 
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Bełchatów - Chojniczanka 2
Chojniczanka - 3.15 betano
(gdzie indziej nawet ponad 3.2!!!)
Buki ciągle ślepo wierzą w magię nazwy - PGE GKS Bełchatów. Ktoś kto choć w minimalnym stopniu interesuje się piłką na poziomie ekstraklasy i I ligi wie, że z zawodników grających w Bełchatowie w poprzednim sezonie został praktycznie nikt. Odeszło 19 zawodników. Praktycznie cała kadra! Na ich miejsce weszli młodzi 19-20 latkowie bez żadnego doświadczenia w piłce seniorskiej. W 1. kolejce średnia wieku w zespole to 22 lata. Bełchatów przegrał 0:1 na inauguracje ze Stomilem Olsztyn. &quot;Brunatni&quot; nie potrafili przeciwstawić się zespołowi z Warmii i Mazur, który jeszcze zimą stał na krawędzi bankructwa.
Natomiast Chojniczanka w 1. kolejce dzielnie walczyła w Legnicy z Miedzią, która ma wielkie ambicje związane z awansem do ekstraklasy. Gdyby nie sędzia, to chojniczanie mogliby pokusić się o komplet punktów. Arbiter wyrzucił z boiska (niesłusznie) Rafała Grzelaka. Czerwona karta sprawia, że &quot;Grzelu&quot; nie zagra w Bełchatowie. Jednak trener Pawlak ma na jego miejsce solidnych zmienników. Od 1 minuty powinien wejść Andrzej Rybski. W meczu 2. kolejki nie zagra też Tomek Lisowski. Jednak na jego miejsce również czeka solidny grajek - Przemek Pietruszka.
Podsumowując. Jeżeli nie stanie się nic nadzwyczajnego, to Chojniczanka powinna wywieźć z Bełchatowa komplet punktów. Tomek Mikołajczak i spółka powinni poradzić sobie ze spadkowiczem, który w tym sezonie będzie bić się o utrzymanie w I lidze.
 
K 28

karol10104

Użytkownik
Zawisza Bydgoszcz - MKS Kluczbork Typ:1
Szykuje się spokojny mecz w którym Zawisza wypunktuje Kluczbork który nie jest w najlepszych moralach po licznych porażkach z Głogowem i Rybnikiem, drużyna widocznie ma problemy ze strzeleniem bramki, drużyna gospodarzy ma znacznie więcej do zaoferowania mimo przeciętnego startu jeśli drużyna z Bydgoszczy chce wrócić do ekstraklasy to musi wygrywać takie mecze.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
@michalchojnice podał bardzo dobry typ na Chojniczankę i ja go również mocno polecam.
Bełchatów będzie jednym z kandydatów do spadku. W klubie gra sama młodzież + Patryk Rachwał, który lata świetności ma już za sobą. W meczu z Stomilem opinie były zgodne, że Bełchatów nie jest zgrany i przede wszystkim brakuje mu zawodników z doświadczeniem, którzy potrafiliby zrobić różnicę.
Chojniczanka utratę 2pkt może zawdzięczać tylko arbitrom bowiem to co wyprawiali pokazuje jak żenujący jest poziom sędziowania w Polsce. Mimo, to pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie potwierdzając fakt, że będą zespołem, który może sporo namieszać. Trener Pawlak stworzył w Chojnicach mocny zespół, który stał się solidnym pierwszoligowcem.
Bełchatów - Chojnice @ 2 @ 3,02 Pinnacle ⛔ 2:1
Bełchatów - Chojnice @ X2 @ 1,55 Bet365 ⛔ 2:1
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Trudno się nie zgodzić z użytkownikami @michalchojnice oraz @pestka7. Ja również celuję w Chojniczankę. Wg mnie tutaj atut własnego boiska nie zostanie wykorzystany przez Bełchatowian i polegną. Nie przewiduję tutaj jakiejś super strzelaniny ze strony gości, ale wygrana na pewno jest w ich zasięgu.
Chojniczanka Chojnice wygra 1 połowę lub całe spotkanie @2.33 Fortuna ⛔
Przeliczyłem się na zespole z Chojnic, ale tak jest piłka. Kolejnym razem będzie lepiej.

Kolejnym meczem, w który dzisiaj pewnie dużo osób celuje to mecz w Bydgoszczy, gdzie miejscowa Zawisza zmierzy się z beniaminkiem 1. ligi - MKS Kluczbork. Różnica klas to jedno, a drugie to doświadczenie obu zespołów. Myślę, że Zawisza rozprawi się z przyjezdnymi do zera.
1 @1.70 Fortuna ⛔
Zawisza + obie nie strzelą @2.71 Fortuna ⛔
Zawisza HA -1.5 @2.86 Fortuna
⛔
Zawisza tym meczem przekonała mnie jednak, że jest za słaba także na I ligę.. Zobaczymy co będzie dalej, ale na razie nie wygląda to cudownie..
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Godzina: 18:00
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
Typ: over2.5
Kurs: 2.35
Stawka: 3/10
Betclic
0:1 ⛔

Wybrałem spotkanie które bez wątpienia pod względem kibicowski budzi największe emocje w drugiej kolejce I ligi GKS Katowice podejmuje Zagłębie z obydwóch stron planowany jest komplet publiczności ponadto polsatsport zdecydował sie puść ten mecz na swoich kanale z racji tego że mają prawa do I ligi. W pierwszej kolejce Gieksa pokonała 2:0 Wigry Suwałki ale mimo tego wyniku nie obyło sie bez problemów bo goście mocno napierali brakło skuteczności. Zagłębie natomiast musiało oddać wyższość na własnym boisku Wisle Płock przegrywając 0:1 osobiście uważam że niesprawiedliwy ten rezultat i Sosnowiczanie powinni zgarnąć punkty no ale jak to bywa brakowało zimnej krwi zawodnikom którzy mieli niemalże 100% okazje do zdobycia bramki szczególnie w ostatnich 20 minutach i to właśnie one pokazały że w tym zespole brzemię spory potencjał. Przyglądając oferte i widząc kurs wystawiony na over 2.5 bramek stwierdziłem że nie można przejść obojętnie obok tego zakładu. Obydwie drużyny dużo lepiej prezentują sie w działaniach ofensywnych aniżeli grze w obronie po za tym obsada bramki również nie wygląda najlepiej bo Dobroliński do najwybitniejszych zdecydowanie nie należy zresztą podobnie jak u Gości Gąsiński. W ofensywie mają kim straszyć GKS ma przecież Gancerza który w zeszłym sezonie zdobył 21 bramek sprowadzili do linii pomocy Filipa Burkhardta który już w debiucie wpisał sie na liste strzelców. Zagłębie natomiast doświadczonego Sebastiana Dudka który mimo wieku nadal zasuwa aż miło, a nie zapomniał jak dobrze dośrodkować czy w ataku młodego ale z sporym potencjałem Jakuba Araka czy Mizgały który dobrze zaprezentował sie w pierwszym spotkaniu. Na Slasku podobnie jak zresztą w całej Polsce olbrzymie upały dziś i pewnie dlatego takie, a nie inne kursy widzimy bo ciężko sie gra przy takiej pogodzie ale moim zdaniem o bramki w tym spotkaniu powinniśmy być spokojni.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Spotkanie: GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
Do najciekawszego spotkania w dniu dzisiejszym w 1 lidze, dojdzie przy ulicy Bukowej w Katowicach. W gruncie rzeczy nie są to (jak wielu myśli) derby Śląska, a jedynie mogą być to derby województwa Śląskiego. W inauguracyjnej kolejce gospodarze wygrali 2:0 z Wigrami, jednak oglądałem skrót tego meczu i wiem, że wynik wcale nie odzwierciedlał gry, bo gracze z Suwałk mieli wiele okazji nawet na to aby wyjść na prowadzenie. Podobnie tydzień temu było w Sosnowcu. Podopieczni Derbina wprawdzie przegrali 0:1 ale zaprezentowali się moim zdaniem bardzo przyzwoicie. Niestety widać było u większości debiutancką tremę. Jednak to właśnie oni stworzyli sobie więcej dogodnych sytuacji i myślę, że nawet jeśli ten mecz zakończyłby się ich zwycięstwem to nikt nie mógłby powiedzieć, iż na ten wynik nie zasłużyli. Osobiście widzę w tym spotkaniu remis po pierwsze dlatego, że jest to starcie zespołów zza miedzy, co często w meczach tego typu, skutkuje podziałem punktów. Poza tym obie ekipy zmierzyły się w sparingu (przy Bukowej) jakiś czas temu i górą okazała się ekipa z Sosnowca, tamte składy nie różniły się znacząco od tych, które wybiegną dzisiaj. Stawiam na wynik 1:1 po wyrównanej grze. Kursy na Gks idą w górę, więc o czymś to musi świadczyć.

Mój Typ: X
Kurs: 3,30
Bukmacher: BET365
 
empel 112

empel

Użytkownik
Miedź Legnica - Dolcan Ząbki godz:20.00

Dziś pod lupę pobieram spotkanie sąsiadów zza miedzy czyli Ząbkowskiego Dolcanu. Podopieczni Darka Dźwigały w tej chwili po 1 kolejce liderują w tabeli po pewnym zwycięstwie 4:0 z Pogonią Siedlce, znakomicie wypadł wypożyczony z Legii Michał Bajdur który zdobył dwie bramki. Dolcan zagrał perfekcyjnie w defensywie i bardzo skutecznie w ofensywie, dobrze zgrani zawodnicy mają dużą szanse na zdobycie dziś kolejnych 3 punktów. Ich dzisiejsi rywale czyli zawodnicy Miedzi Legnica w pierwszym spotkaniu zapezentowali się dość przeciętnie remisując z Chojniczanką 2:2 mimo iż grali ostanie 30 min w przewadze jednego zawodnika, a po prawdzie to już po 1 połowie powinni przegrywać 1:2 - 1:3 gdyby Chojniczanka była bardziej skuteczna. Bukmacherzy wystawili kurs na zwycięstwo gosci w okolicy @3 (bet365 3.10) co jak dla mnie jest bardzo warte pogrania, nawet biorąc pod uwagę możliwość męczenia buły przez dzisiejszą 40 stopniową skwarę za oknem.

moje typy na to spotkanie

Dolcan Ząbki @ 3.10 ⛔
Dolcan Ząbki -1,5 @6.60 ⛔

oba typy za 1j , a dodatkowo live spróbuję Dolcan over 1,5 gola + Dolcan strzeli w 1 połowie. Powodzenia! ⛔⛔

edit: ???? ⛔ szkoda czerwonej kartki dla Dolcanu bo w drugiej połowie wyglądali dużo lepiej do czasu aż stracili jednego gracza.... 1:1
 
pawelinho 263

pawelinho

Użytkownik
19.00 - Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce
O obu drużynach już pisałem, więc będzie krótko. ;) Cóż można powiedzieć. Jestem kibicem Pogoni - jak już wspominałem - i jestem sceptycznie nastawiony do tego sezonu. W klubie zaszły ogromne zmiany, nie ma już czołowych piłkarzy, którzy utrzymali zespół w minionym sezonie, jak Witan, Lewandowski, Demianiuk, Djousse, czy Ratajczak. Sprowadzono za nich dużo gorszych piłkarzy, jak Duda, Bodziony, Chyła, Misztal, Wrzesiński, czy Żytko, którzy dwa pierwsze testy oblali. W PP porażka z Arką 1:4, w lidze z Dolcanem 0:4. Chrobry za to bardzo ciekawie działał na rynku transferowym, widać, że na tę drużynę jest pomysł. Pozbyto się ważnego Ilkówa-Gołębia, ale pozyskano np. Górskiego, który już świetnie się wprowadził strzelając w ostatnim meczu dwa gole, Drewniaka, czy Machaja. Chrobry mierzy w środek tabeli i takich przeciwników, jak Pogoń trzeba niestety po prostu demolować.
Moje typy na to spotkanie:
Chrobry @1.44
Chrobry -1 (AH) @1.55
Chrobry -1.5 @2.15
Chrobry -2 (AH) @3.10
Inne typy na dziś:
GKS Katowice @2.25
Zawisza @1.70
Stomil @2.00
Dolcan lub remis @1.62
Chojniczanka lub remis @1.55
 
kryszan010 5,9K

kryszan010

Użytkownik
Wigry Suwałki - Rozwój Katowice
Wigry Suwałki @ 2.10 Bet365 ✅
Dziwię się, że jeszcze nikt nie podał typu na Wigry, ale ktoś musi być pierwszy.
Wigry na inaugurację sezonu przegrali na wyjeździe z GKS Katowice 2:0, mimo iż w moim odczuciu to zespół Wigier był lepszym zespołem, zagrali bardzo ofensywny futbol, na początku spotkania stworzyli sobie 2 świetne sytuacje bramkowe, jednak skuteczność ich zawodziła, stracili bramkę po błędzie obrońcy, potem drugą po rzucie rożnym, ale mimo to nie załamali się i dalej grali swój futbol, i stwarzali sobie nadal bardzo groźne sytuacje, bardzo mi się podobało w jaki sposób grali piłkarze z Suwałk, mimo, że przegrali to pozostawili po sobie bardzo dobre wrażenie, a teraz z Rozwojem grają u siebie, a u siebie są bardzo groźną drużyną.
Rozwój w swoim pierwszym meczu wygrał na wyjeździe z Olimpią Grudziądz 0:1, ale błogi stan w Rozwoju wiecznie trwać nie będzie, Wigry powinny ich sprowadzić na ziemię, ponieważ grali zdecydowanie lepiej niż zespół z Katowic.
Wigry po pierwszym meczu przegranym, będą chciały od razu zdobyć 3pkt, a Rozwój swój plan minimum już wykonał, czyli zdobyć jakieś punkty w pierwszych 2 meczach wyjazdowych.
Powodzenia! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom