>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka La Liga [26.08-28.08.2016r.]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
2. kolejka La Liga 2016/17


Oferta Otobet

Po pierwszej szalonej kolejce z pewnością mamy ochotę oglądać więcej meczów La Liga. Było mnóstwo goli, trochę niespodzianek, a teraz wydaje się, że mecze będą bardziej wyrównane. Macie już jakieś analizy? Zapraszam do analizowania spotkań i merytorycznej dyskusji!
Hej! Jeszcze ważna informacja. Zachęcam do dyskusji, podawania analiz i ciekawostek, a użytkownicy na pewno podziękują za to reputacją! Co więcej, gdy pochwalisz się wiedzą możesz stać się ważną częścią tego forum poprzez zdobycie rangi Znawca.

=&gt; Zobacz regulamin przyznawania rangi Znawca &lt;=


Życzę udanych typów.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dublet ode mnie na 2 kolejkę to Barca + Real -1. Barcelona w świetnej formie, rozbicie Sevilli w SP Hiszpanii i golelada z Betisem świadczą o tym że Duma Katalonii wchodzi w sezon z przytupem. Do składu wraca Ter Stegen więc nie powinno być znaczącej róznicy po odejściu Bravo. Kurs na Barcelona dość wysoki pewnie dlatego że Bilbao u siebie jest zawsze groźne, porażka z Gijon w pierwszej kolejce umacnia mnie w przekonaniu że 3 pkty pojadą do Barcelony.
Real w pierwszej kolejce efektownie pokonał na wyjeździe RSSS 0:3. Widać że Królewscy w tym sezonie zamierzają pokusić się o odebranie tytułu ligowego Barcelonie i rozpoczęli rozgrywki z wysokiego C. Bale jest filarem zespołu i pokazuje że coraz więcej bedzie zależało od niego w grze Realu. Celta rozpoczęła sezon od kompromitującej porażki z Leganes, w moim odczuciu Celta nie powtórzy tak udanego sezonu jak to miało miejsce w roku ubiegłym. Real będzie chciał efektownie przywitać się z Bernabeu i powinien spokojnie ten mecz wygrać.
Powodzenia ????
Barca win @1,44 Unibett
Real -1 @1,53 Unibett
AKO @2,2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jak w krótkim czasie klub może zaliczyć zjazd, można zobaczyć na przykładzie Valenci
Oni bardzo często mają gorsze początki, więc warto poczekać jak będzie rozwijać się ich gra.
Ja czekam bardzo mocno na mecze Las Palmas. W poprzednim sezonie grali jedną z ładniejszych piłek w lidze. Teraz dołożyli sporo ciekawych piłkarzy i to może zaprocentować. Nie zdziwię się, jak będą czarnym koniem rozgrywek. U siebie mogą być twierdzą. Kurs na ich zwycięstwo na pewno poleci w dół...
 
D 18

dyzio23pol

Użytkownik
Athletic Bilbao - FC Barcelona
typ over 2,5 zaklady sts kurs 1.50
Typuje over 2.5 Gracze Athletiku Bilbao zanotowali falstart na inaugurację tego sezonu, ale teraz na pewno zagrają znacznie lepiej. W końcu na mecze z FC Barceloną nikogo nie trzeba mobilizować. Warto dodać, że w poprzednim sezonie Baskowie zdobywali gole przeciwko Katalończykom w 66% spotkań (4/6). FC Barcelona na inaugurację strzeliła aż 6 bramek klubowi z Sewilli, ale za to dwie straciła. To pokazuje, że ekipa ze stolicy Katalonii ma jeszcze kłopoty ze skuteczną grą defensywną.
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Athletic Bilbao - FC Barcelona &amp; FC Barcelona (-1,5) &amp; 2,35 &amp; Betsson

Athletic Bilbao - FC Barcelona
Wynik 0:1​

Kurs 2,35, na to że Barca wygra dwoma bramkami min. to jak dla mnie okazja. To prawda że Barcelonie grało się ciężko w poprzednim sezonie na wyjazdach z Bilbao, aczkolwiek cztery ostatnie mecze to ich cztery zwycięstwa. Widać, że Katalończykom chce się grać, Suarez w formie, kolejny hat-trick, Messi też ma ochotę strzelać, Sergi Roberto w gazie, nawet Turan zaczyna strzelać. Athletico zaliczyło wpadkę w pierwszym meczu, przegrywając z drużyną która miała 1 punkt przewagi nad strefą spadkową :razz:. Wiem jedno 2,35 to promocja na to spotkanie.

Real po kursie 1,20 warto również gdzieś dorzucać do dubla/tripla, bo raczej nie powinni mieć problemów z Celtą u siebie, a poprzedni sezon pokazał, że każdy punkt może być niezwykle ważny i nie warto ich gubić.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Moim zdaniem Barcelona to jeszcze nie trafiła na rywala który mógłby jakkolwiek zagrozić katalończykom.Sevilla to zespół który musi od początku dojrzewać.Betis z kolei to chłopiec do bicia.
Wyjazd na San Mames to doskonała okazja aby potopić wszystkim typującym handicapy.W jaskini lwa Barcelona nigdy lekko nie miała i nie sądzę żeby teraz było inaczej a kurs na zwycięstwo 1.5 ileś to jest zaniżony.
Myślę że spokojnie można zagrać oba bety powiedzmy tak stawkując:

Bilbao+1.5
1.609
10\10

Bilbao+1
2.040
5/10

Bilbao+0.5
2.660
3/10
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Espanyol - Malaga
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.61
Bukmacher: 365
Analiza:

Tydzień temu gracze prowadzeni przez J. Ramosa podejmowali na własnym stadionie beniaminka z Osasuny i nie zaliczą tego występu do udanych. Przez długi okres czasu nie potrafili znaleść sposobu na pokonaniu bramkarza przyjezdnych, udało im się to dopiero w 56 minucie. Gdy chyba wszyscy fani Malagi myśleli już, że ich zespół zainauguruje sezon z kompletem punktów, goście sprawili małą niespodziankę i wyrównali w 86 minucie. Malaga właściwie na własne życzenie zgubiła dwa oczka w tym meczu. Dzisiejszy gospodarz po niesamowitym wyjazdowym meczu uległ Sevilli 6:4. Co to był za mecz!! Tylu bramek chyba nikt się nie spodziewał. Wymiana ciosów z jednej i z drugiej strony. Espanyol dwa razy w pierwszej połowie wychodził na prowadzenie, mimo to nie udało mu się wywalczyć choćby punktu w tym starciu. Gracze Floresa zrobili na mnie bardzo pozytywne wrażenie w tym meczu niesamowitą skutecznością i wolą walki, to co mieli to wykorzystali. Pech chciał, że trafili na równie mocno dysponowaną ofensywnie Seville. Obaj trenerzy będą mieli dziś do dyspozycji wszystkich piłkarzy. Patrząc na niemrawą Malagę z pierwszego meczu, gdzie w dodatku byli gospodarzem i zestawiając ich z Espanyolem ide śmiało w kierunku tych drugich, jeśli zaprezentują choćby 75% z tego co pokazali tydzień temu to mogą być spokojni o wynik. Dla fanów h2h informacja, że Malaga ostatni raz pokonała Espanyol w 2012 roku.

ZWROT ????

Dla odważnych Espanyol win @2.37⛔
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Moim zdaniem Barcelona to jeszcze nie trafiła na rywala który mógłby jakkolwiek zagrozić katalończykom.
To prawda, bo nie trafiła na Real albo Atletico lub Bayern w LM

Sevilla to zespół który musi od początku dojrzewać.Betis z kolei to chłopiec do bicia.
No na tej zasadzie na początku sezonu i jak przegra Bilbao możesz napisać, że musi dojrzeć
Wyjazd na San Mames to doskonała okazja aby potopić wszystkim typującym handicapy.W jaskini lwa Barcelona nigdy lekko nie miała i nie sądzę żeby teraz było inaczej a kurs na zwycięstwo 1.5 ileś to jest zaniżony.
Czasami jak ciebie słucham zastanawiam się czy ty grasz na dogów bo tak wynika z analizy czy grasz bo przyświeca ci po prostu taki cel aby bez względu na wszystko tak grać, a może to po prostu strategia ? Czy podawałaś kiedyś typy na handi na Barcelonę, Real albo Bayern ? Jeśli tak to ok bo świadczyło by to o równowadze.
Co do samej teorii o silnym Bilbao u siebie to się zgadzam, ale jeśli mamy patrzeć przez pryzmat wcześniejszych spotkań to Barcelona rozbiła przeciwnika, a Bilbao przegrało z cieniasem. Skład Barcelony wydaje się bardzo silny. Nie mają na razie LM, kontuzji więc ja na miejscu trenera zrobiłbym wszystko aby łapać teraz punkty. Ja osobiście pograłem to co zaproponował kolega DawcaMocyWNocy, dlatego nie podawałem typu. Może i Barcelona wysoko nie wygra, ale powinna ogarnąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
22:15 Leganes - Atletico
Typ: 2
Kurs: 1.53
buk: bet365
Wynik: 0:0
⛔

Atletico po niespodziewanym remisie w pierwszej kolejce z Alaves, potrzebuje pilnie tej wygranej. Goście w pierwszym spotkaniu strasznie razili nieskutecznością, lecz jutro zapewne będzie wszystko poprawione i Simeone zrobi wszystko żeby tylko odnieść zwycięstwo. Z tego co widzę to do składu powinien wrócić Griezmann?, jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi. Jednak jeśli ten Pan nie zagra, to nie zapominajmy, że są tacy zawodnicy jak Gameiro, Koke, Gabi, Carrasco czy Niguez, których stać na strzelanie bramek. Gospodarze niespodziewanie w pierwszym spotkaniu odnieśli zwycięstwo w Vigo. Teraz zapewne będą chcieli sprawić niespodziankę z Atletico, przynajmniej remisując z tym klubem. Jedynym atutem jakim przemawia za gospodarzami jest to, że grają u siebie. Atletico jest zespołem lepszym, ma bardziej doświadczonych zawodników, a kurs jest idealny do jakiegoś dubla.
20:15 Real Madryt - Celta
Typ: powyżej 3.5 gola
Kurs: 1.85
buk: bet365
Wynik: 2:1
⛔

Wystarczy spojrzeć na ostatnie spotkania tych drużyn, że kończył się dużą ilością bramek, a Typ od razu nasuwa się do zagrania go. Przez ostatnie pięć spotkań między tymi drużynami padły 23 bramki!. Celta w pierwszym spotkaniu zawiodła i może było to spowodowane złym przygotowaniem do sezonu?, albo po prostu zlekceważeniem przeciwnika. Real natomiast z meczu na mecz wygląda co raz lepiej. Jutro przed nimi pierwszy mecz ligowy przed własną publicznością i będą chcieli się zaprezentować jak najlepiej. Do składu powinien wrócić Modrić, a o sile ataku się nie przejmuje, bo tylko kwestią czasu będą gole Moraty i świetnie wkomponowanego w zespół Asensio. Spodziewam się szybkiego i energicznego spotkania, które mam nadzieje przyniesie nam sporo goli.
 
T 0

taxido

Użytkownik
Witam, chciałbym żeby jakiś spec skupił się na meczu betis- deportivo.
Deportivo z trenerem z eibaru wygrało na prawdę na farcie pierwszy mecz, ale wg mnie powinni dać radę Betisowi, albo co najmniej nie przegrać. Pozdrawiam
 
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Ja osobiście daje dzisiaj na Malage. Gospodarze niby fajne wzmocnienia itp. itd.
Patrząc jednak na to co się działo w szalonym meczu z Sevillą myślę, że goście ze swoją solidną defensywą będą skutecznie odpierać ataki gospodarzy i pokarzą im jak się gra z kontry. Tam wchodziło wszystko co miało, trudno powtórzyć taki mecz, a obrona pokazała, że wiele im brakuje do optymalnej formy.
Tak więc:
Malaga win: 3,25 ⛔
Malaga lub remis:1,6 ✅
Malaga i bts: 6,5 ⛔
Ilość goli gość over 1,5: 3,2 ✅
Bts: 1,95 ✅
Wsio Expekt.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania,LaLiga
Godzina:
20:15
Spotkanie:
Real Madryt - Celta Vigo
Typ: Real -2,5
Kurs: 2,43
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Przed nami 2 kolejka Hiszpańskiej ligi a bukmacherzy dalej śpią, tak jak to było w 1 kolejce gdzie dawali ponad 1,80 na zwycięstwo z Realem Sociedad to teraz dają aż 2,43 że Real wygra różnicą minimum 3 goli ze słaba Celtą Vigo z której odszedł ich najlepszy zawodnik Nolito do Manchesteru City. Taki kurs dają tylko dlatego, że w Realu Madryt nie zagra C. Ronaldo i K. Benzema. Benzema został zastąpiony Moratą który stara się jest wszędzie lecz brakuje mu zakończenia akcji ale myslę, że w tym meczu się przełamie z kolei CR7 zastąpiony został przez M. Asensio który jest póki co objawieniem i najlepszym piłkarzem w Realu (poza Bale), 2 piękne gole w 2 ważnych meczach z Sevillą i Sociedad.
Celta Vigo w inaugurującym meczu przegrał dość niespodziewanie u siebie z beniaminkiem Leganes i o dziwo nie przeważali w tym meczu, beniaminek się postawił bardzo mocno.
Real Madryt tak jak już wspomniałem wygrali swój 1 mecz w tym sezonie w lidze z Realem Sociedad na trudnym terenie aż 3:0. Real Madryt jest piekielnie mocny u siebie o czym przekonują się z roku na rok piłkarze Celty Vigo ostatnie 4 pojedynki - 7:1, 3:0, 3:0 i 4:0.
Prócz wspomnianych C. Ronaldo i K. Benzemy zabraknie również Pepe a w drużynie gości zabraknie Beauvue oraz Fontas.
Podsumowując, Real mimo, że to poczatek sezonu już pokazuje dobrą piłkę i jestem pewny, że to starczy na ogranie Celty lecz kursik marny, ja osobiście typuję wynik 4:0/4:1 dlatego stawiam, że Real wygra minimum 3 golami.
Powodzenia.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Real Betis Balompié v Deportivo La Coruna
Betis podejmie na Estadio Benito Villamarin drużynę Deportivo. Znowu wybieram typ na strzelca, tym razem na najskuteczniejszego zawodnika Betisu w ostatnich meczach/sezonach, bo tak można nazwać Rubena Castro. W pierwszej kolejce obie bramki w przegranym przez Betis meczu z Barceloną strzelił właśnie Castro. Wykonuje tam rzuty wolne oraz karne, do tego to on najczęściej dochodzi do sytuacji strzeleckich i potrafi je dobrze wykorzystać.
Ruben Castro strzeli bramkę @2.40 Bet365 ⛔
Poziom sędziowania w Hiszpanii z meczu na mecz to jakaś kpina. Szkła kontaktowe panie Gomezie? Ewidentne ręki, a ten ślepy... To może czas zmienić zawód? Już nie chodzi o ten typ. Rzygam tymi błędami.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik


Leganes - Atl. Madryt
Po Alaves nadszedł czas na pojedynek z drugim beniaminkiem Leganes. Czy tym razem piłkarze Diego Simeone poradzą sobie? Czy znów sprawią swoim kibicom zawód? Leganes zaskoczyło wszystkich w pierwszej kolejce wygrywając z Celta Vigo 1:0. Dzisiaj zmierzą się z Atl. Madryt przed własną publicznością. Będzie to debiut w tym sezonie na Estadio Municipal de Butarque i doskonała okazja by pokazać się swoim kibicom. W zespole gospodarzy nie będzie mógł dzisiaj wystąpić Timor, który pauzuje za czerwoną kartkę. Przyjeżdża zespół z Madrytu, który zawiódł swoich fanów w pierwszej kolejce remisując z Alaves. Do składu Colchoneros wraca dzisiaj Griezmann, który pauzował w poprzedniej kolejce za żółte kartki. Dzisiaj Simeone nie skorzysta z usług Moyi oraz Cerciego. Będzie to pierwsze starcie w najwyjższej klasie rozgrywkowej pomiędzy tymi zespołami. Czy zdołają wygrać? A może Leganes sprawi kolejną sensację. Zapraszam także do śledzenie spotkania na LIVE na Otobet.
Leganes (4-2-3-1): Serantes - Marin, Mantovani, Rico, Bustinoza - Perez, Alberto - Szymanowski, Gabriel, Diaz - Guerrero
Atletico (4-4-2): Oblak - Juanfran, Savić, Godin, Filipe Luis - Niguez, Tiago, Gabi, Koke - Gameiro, Griezmann
▶ Atl Madryt
▶ Kurs : 1.55 ⛔
▶ Otobet
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Real Madryt - Celta Vigo
Typ: Real wygra obie połowy
Kurs: 2,10
Bukmacher: 365
Analiza:

Realu przedstawiać nie trzeba. Pretemporade zaczęli &quot;tak sobie&quot; ale z każdym kolejnym meczem można powiedzieć, że było lepiej. W dzisiejszym meczu na pewno nie zobaczymy Karima Benzemy i Fábio CoentrĂŁo, Isco, CR7, Navasa i Nacho. Do składu wraca Pepe ale jeszcze nie wiadomo czy wyjdzie od pierwszej minuty. Niby sporo nieobecności ale patrząc na tych, których ma do dyspozycji Zidane można być raczej spokojnym o wynik tego meczu. W zeszłym tygodniu Real zmierzył się w wyjazdowym spotkaniu z Realem Sociedad i głodko pokonał rywala 0:3 po 2 golach Bale i przepięknym trafieniu Asensio, który nie wątpliwie jest objawieniem ostatnich tygodni w ekipie Blancos. Po drugiej stronie mamy drużynę Celty Vigo, która w pierwszej kolejce wyglądała niemrawo i przegrała na własnym obiekcie z beniaminkiem Leganes. Trener Berrizo nie będzie mógł dziś skorzystać z kontuzjowanego Beauvue. Patrząc na h2h jak na tacy widać, że dzisiejszy rywal Realowi leży i to bardzo. Ostatnie spotkania między tymi zespołami zakończyły się wynikami: 7:1, 3:1, 4:2, 3:0 na korzyść Królewskich. Celta ostatni raz wygrała z Realem w maju 2014. Brak Benzemy i CR7 raczej nie będzie miał wpływu na przebieg tego spotkania, patrząc na formę Asensio i na to co Bale prezentuje od kilku miesięcy można być spokojnym o grę z przodu. Dodatkowo Morata, który wrócił z Juve w meczu z Sociedad zaprezentował się bardzo, bardzo dobrze, brakło jedynie trochę szczęścia żeby umieścił piłkę w siatce przeciwnika. Warto także wspomnieć, że wraca król środa pola czy Modrić.

⛔⛔⛔


Z pozostałych spotkań próbuje:
Valencia DNB @1.90 ⛔

W pierwszym meczu nie zagrali źle, niestety Las Palmas oddało 4 celne strzały i 4 razy trafili do siatki. Od pierwszej minuty zapewne wystąpi Nani, który może nie należy do ścisłej topki światowej ale na marny Eibar powinien wystarczyć ;)

Atletico @1.53 ⛔
Atletico -1.5 @2.5
⛔

podopieczni Simeone w pierwszym meczu chyba wyczerpali limit pecha na kilka ładnych kolejek. Rywal idealny żeby się odkuć po tamtym meczu. Leganes niby wygrało pierwszy mecz z Celtą ale sporo zasługi w tych 3 punktach należy przypisać zespołowi Celty.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Valencia
2.840
⛔

Oglądałem Valencię z Las Palmas i naprawdę nietoperze zagrali niezłe zawody.Z przodu wyglądało to fajnie jednak brakowało trochę wykończenia.Z tyłu bałagan i tam wiedzą że w kolejnym spotkaniu musi to wyglądać trochę inaczej.
Wystawiać jednak taki kurs na tak nieobliczalną drużynę to mi się podoba.
Valencia mimo osłabień ma dużo jakości i dzisiaj może sprawić niemiłą niespodziankę tym którzy typują przeciwko a raczej takich nie brakuję patrząc na kursy.
Celta+2
2.100
✅
Muszę to zagrać być może będą jakieś jaja bo za łatwo było w Sociedad.
Taki Asensio nie może co mecz grać na takim poziomie za młody chłopak jest.
Wydaję mi się że będzie zwycięstwo max 2 bramkowe a może jakieś jaja i 2:1.
Spróbuję bo nie widzę pogromu tutaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 31

papa-lazarou

Użytkownik
Valencia mimo osłabień ma dużo jakości i dzisiaj może sprawić niemiłą niespodziankę tym którzy typują przeciwko a raczej takich nie brakuję patrząc na kursy.
To nie do końca tak. Z tego co przeglądałem, większość gra na Valencię, co w sumie nie może dziwić, bo to reguła. Ludzie grają faworytów/znane marki. Niemniej większe pieniądze (postawione) są po stronie Eibar, na co wskazuje kurs.

Co do meczu Realu z Celtą, to tu kursy zachęcają mnie, żeby zaryzykować. Przekonują mnie szczególnie inauguracyjne mecze. Nie, nie same wyniki, a to, że nie odzwierciedlają one do końca przebiegu obu spotkań. Jak też to, że eksperymentalny tercet BAM może okazać czasem zawodny.

remis 8.9 1/10 Marathon
Celta 19 0.5/10 Marathon

W meczu Villarealu z Sevillą widzę value na tych pierwszych. Przegrali dwumecz z Monaco i dlatego wydaje mi się, że są niedoszacowani. Tymczasem te zespoły to dla mnie ten sam poziom. Z jednej strony w Villareal nie zagrają Soldado i Bakambu (są Pato i Sansone), z drugiej strony Sevilla słabo ostatnio grała na wyjazdach w La Liga.

Villareal AH(0) 1,96 3/10 Marathon
 
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Atletico
Kurs:1.45
Bukmacher:Bet365
Kursy na Atleti spadły troche ale nadal są zachęcające.Remis Atletico to był tylko wypadek przy pracy i brak wykończenia.Dzisiaj zagra Grizi i licze,że dziś wpadnie pare bramek.Bet dnia według mnie na dzisiaj.Podpinam się do powyższych typów userów w strone Atleti.Dziś muszą zdobyć 3 punkty bo kolejne straty bedą coraz dalej oddalały od czołówki.Dla odważniejszych polecam zagrac Atletico do zera Powodzenia!!!
 
abc86 9

abc86

Użytkownik
Real Madryt vs Celta Vigo
Typ: Real (-2) ( w przypadku wygranej 2 golami zwrot)
@1.8, Pinnacle
Trochę już zostało napisane na temat tego meczu. Dodam od siebie, ze w poprzednim meczu Celty vs Leganes, to Leganes tworzyło sobie masę okazji do strzelenia gola i odnoszę wrażenie , ze tamtejsza przegrana 0:1 u siebie była najniższym wymiarem kary. Liczę na to, że do tego czasu Celta nie poprawi się pod tym względem specjalnie. Wiadomo jaką siła dysponuje Real i jak potrafi rozstrzelać się u siebie. Wspomnianymi osłabieniami Realu nie przemuje się ani trochę. Liczę na to że Asensio strzeli gola, i na to też jakieś drobne postawie.

EDIT: Na wspomnianego gola nie pogram, gdyż Pinnacle nie oferuje takiego zakładu. MOzna postawić na Krossa, Bale i i Moratę, na Asensio nie. Dziwne
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom