>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Kolejka Ligi Mistrzów 30.09.2015 - środa

Status
Zamknięty.
M 37

misterchef

Użytkownik

Środa będzie pełna emocji. Manchester United kontra Wolfsburg, Juventus kontra Sevilla, Borussia M - Manchester City, Atletico Madryd - Benfica. pozostałe mecze nie budzą takich emocji, ale można na nich nieźle zarobić. Kogo obstawiacie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
Manchester - Wolfsburg
typ: 1

Moim zdaniem Mancherster musi wygrać ten mecz. Po porażce w Eindhoven zawodnicy ManU będą chcieli sie zrehabilitować przed własną publicznością, a akurat na Old Traford grają całkiem nieźle. Do tego ich rywal nie powala formą - w 1 kolejce LM remis u siebie z CSKA, w Bundeslidze piątka od Lewego, i wczoraj remis ze słabym Hanoverem

Atletico - Benfica
typ 1

Tutaj też typuje gospodarzy. Oglądałem mecz Benfiki z Astaną - nieskuteczność w ataku bardzo duża, do tego pare razy narażali się na groźne kontry. Na Kazachów to wystarczyło, ale wątpię że wystarczy na Atletico, które w lidze jak i w LM spisuje się na razie dobrze. Myslę że gospodarze spokojnie sobe poradzą na własnym obiekcie z drużyną rzemieślników jaką obecnie jest Benfica.
 
C 0

chudy132

Użytkownik
Wolfsburg stracił całą jakość po odejściu De Bruyne. Jakoś tak widzę ze po jego odejściu przestali grać w piłkę niestety.
Ja polecam grać Bor. Moenchen - Man. City = 2
Borussia w jakiej formie jest każdy widzi , City w sumie też nie imponują formą, lecz jeżeli pozwolą sobie na stratę punktów w tym meczu może się okazać że nie wyjdą z grupy a ciśnienie na sukces w LM jest wielkie. Nie myślę tu o wygraniu LM ale o półfinał mogą powalczyć przy dobrym losowaniu.
 
J 574

jaworek1988

Użytkownik
Wolfsburg zastapil juz debryuna, sciagnal draxlera, ktory nawet dobrze sie spisuje. Nie przekreslalbym wolfsburga, akurat tak trafili, ze lewy mial dzien zycia i strzelil im 5 bramek, ale to nadal dobry zespoł, jednak w Manchasterze raczej nie dadza rady, bo manu nie moze pozwolic sobie na 0 pkt po dwoch kolejkach LM.
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
Ja polecam grać Bor. Moenchen - Man. City = 2
Borussia w jakiej formie jest każdy widzi , City w sumie też nie imponują formą, lecz jeżeli pozwolą sobie na stratę punktów w tym meczu może się okazać że nie wyjdą z grupy a ciśnienie na sukces w LM jest wielkie. Nie myślę tu o wygraniu LM ale o półfinał mogą powalczyć przy dobrym losowaniu.
Oj niewiem czy to dobry typ, Borussia ostatnio 2 mecze wygrane, wkońcu zaczeli strzelać bramki, dodatkowo na City bedzie wielka mobilizacja na ten mecz, wiadomo jak LM działą na wszystkich. City ostatnio zawodzi, niegra nic ciekawego. Oczywiscie, moga wygrać, mają takich piłkaży że ktoś moze miec dobry dzień i sam wygra mecz, Ja jednak bardziej idę w stornę bts, bądz 1x ;)

Wolfsburg wygral z CSKA 1:0
Racja, mój błąd. Jednak to nie zmienia mojej optyki o tej drużyny, u siebie powinni CSKA spokojnie pokonać 2-3 bramkami, a w wielu momentach mieli bardzo gorąco pod swoją bramką
 
C 0

chudy132

Użytkownik
Oj niewiem czy to dobry typ, Borussia ostatnio 2 mecze wygrane, wkońcu zaczeli strzelać bramki, dodatkowo na City bedzie wielka mobilizacja na ten mecz, wiadomo jak LM działą na wszystkich. City ostatnio zawodzi, niegra nic ciekawego. Oczywiscie, moga wygrać, mają takich piłkaży że ktoś moze miec dobry dzień i sam wygra mecz, Ja jednak bardziej idę w stornę bts, bądz 1x ;)
Ale warto zauważyć z kim grali te mecze. Słaby Stuttgart który stracił 17 bramek w 7 meczach i Augsburg który pokonał tylko drużynę Sobiecha. Ja tu widzę tylko zwycięstwo City. Jeżeli przegrają lub zremisują ten mecz to od razu pożegnałbym Pelegriniego bo czekać ich będzie tylko jeden łatwiejszy mecz w LM , właśnie z BM ale u siebie.
 
J 574

jaworek1988

Użytkownik
Racja, mój błąd. Jednak to nie zmienia mojej optyki o tej drużyny, u siebie powinni CSKA spokojnie pokonać 2-3 bramkami, a w wielu momentach mieli bardzo gorąco pod swoją bramką
Ja tam za wielu okazji cska to nie widzialem a ogladalem bodajze tylko pierwsza polowe na zywo cała i widzialem skrot drugiej polowy, to tam zagrozenia nie widzialem ze strony cska, dwa razy chyba doszli do pola karnego w drugiej polowie i to wszystko ;)
Jesli chodzi o borussie, to ja dodam cos od siebie, widzialem ich w meczu z koln chyba caly mecz ogladalem jesli mnie pamiec nie myli, i borussia odbila sie od dna o czym swiadcza jej dwa ostatnie mecze ligowe. Już w trakcie meczu z koln widzialem, ze graja poprawnie. Byli bliscy remisu, koln gralo bardziej z kontrataku, wyszla im jedna akcja moze nie z kontry, taki atak pozycyjny, ale koln jest bardzo solidne w obronie w tym sezonie i juz po tym meczu mozna byl czuc, ze ta czarna seria borussii predzej czy pozniej dobiegnie konca, raczej predzej niz pozniej. jesli ktos jest ciekawy city to niech przesledzi poprzednia kolejke 2 tygodnie temu, pare postow bylo bardzo interesujacych, ze ta druzyna kiepsko radzi sobie w pucharach itp
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Shakhtar - Paris SG
PSG ::: 1,85 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
PSG -1 AH ::: 2,66 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅

Ja o PSG piszę praktycznie co sezon to samo. Odkąd kupili ich &quot;szejki&quot; to grają naprawdę ładnie, mają wyniki, dochodzą do ćwierćfinału tego turnieju i co tu się oszukiwać? Skład kosmiczny! Moim zdaniem jeden z najlepszych i tak szczerze to brakuje im właśnie tego triumfu w Champions League. Być może ten sezon będzie dla nich przełomowy bo wszyscy najgroźniejsi przeciwnicy na razie nie imponują - Real, Barcelona, Bayern.
Przeciwnicy? Wojna na Ukrainie, wielu zawodników uciekło, kasa też niezbyt się zgadza, do tego nie grają na własnym stadionie z wiadomych powodów. Pierwszy mecz z Realem Madryt? 4:0 w plecy. PSG praktycznie pod względem &quot;mocy&quot; piłkarskiej niczym się nie różni od aktualnego poziomu Realu.
Wynik: 0:3
⚽ Juventus - Sevilla
Juventus ::: 1,93 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
Juventus -1 AH ::: 2,80 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅

&quot;Stara Dama&quot; może nie imponuje w tym sezonie swoimi wynikami, ale z Sevillą jest moim zdaniem jeszcze gorzej. Gram na gospodarzy z dwóch prostych powodów, grają u siebie, a ich rywale są w bardzo kiepskiej formie od początku sezonu. Sevilla w sobotę wygrzebała się z ostatniego miejsca w ligowej tabeli, a warto zaznaczyć, że też nie przyszło im to zbyt łatwo - 3:2 z Vallecano po bramce w 86 minucie grając w przewadze 1 zawodnika. Co prawda wygrali jeszcze 3:0 z B.M. z okazji rozgrywek Ligi Mistrzów, ale każdy kto śledzi choć trochę Bundesligę ten wie, że pokonanie tej drużyny z Niemiec nie jest niczym imponującym. Juventus zrobił niezły szok gdy w 1 kolejce Ligi Mistrzów pokonał na wyjeździe City 1:2. Moim zdaniem w środę zgarną kolejny komplet punktów, a goście kolejny raz pokażą swoją niemoc w obronie.
Wynik: 2:0
⚽ Atl. Madrid - Benfica
Atl. Madrid ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
Atl. Madrid -1 AH ::: 2,05 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔

Atletico Madryt na ostatnie 20 meczów w Lidze Mistrzów u siebie przegrało tylko raz w 2009 roku z FC Porto - drużyną z Portugalii. Zaliczyli jeszcze u siebie 6 remis. Podopieczni Diego Simeone to zespół typowo własnego stadionu gdzie grają bardzo zawzięcie. Twierdza Vicente Calderon jest praktycznie nie do oblężenia, chociaż zdążyli już w tym roku przegrać u siebie właśnie z Barceloną 1:2, to jednak poziom Benficy jest zupełnie niższy moim zdaniem. Zaliczyli w pierwszej kolejce komplet punktów w Turcji i teraz czas u siebie w Hiszpanii. Benfica to taki typowy europejski średniak, coś jak Ajax Amsterdam. Wyjazdy tej drużyny na pewno nie są ich mocną stroną.
Wynik: 1:2
⚽ B. Monchengladbach - Manchester City
B. Monchengladbach +1 AH ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 1/3 ▶
B. Monchengladbach DNB ::: 3,25 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
Niezniszczalne City które miało genialny początek sezonu od meczu w Lidze Mistrzów z Juventusem u siebie który przegrali 1:2 po prostu teraz chyba się załamali. Zaczęli tracić bramki, przegrali z WHU 1:2, Tottenhamem 4:1 i już ta ich gra tak różowo nie wygląda. Gra w Champions League od kilku sezonów była dla nich chyba tylko ciężarem bo wyniki mają dość kiepskie jak na klasę tej drużyny. W mediach City po szybkim odpadnięciu z LM zawsze było przedstawiane tylko jako obiekt drwin.
Patrząc na historię meczów na wyjeździe z okazji rozgrywek LM to ze świecą szukać trzeba ich wysokich zwycięstw. Na 14 meczów tylko 3 razy udało im się pokryć 2 bramkowy handicap. Gospodarze co prawda w tym sezonie grają bardzo słabo, to jednak u siebie mogą powalczyć. Od 2 meczów się przełamali z tą swoją niechlubną passą i zaliczyli komplet punktów w Bundeslidze. Szykuje się wesoły mecz, wynik jaki miałbym grać tutaj w ciemno to szalone 3:3.
Wynik: 1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 574

jaworek1988

Użytkownik
Manchaster - Wolfsburg, typ 1, kurs 1,75 sts.
Po nie zasluzonej porazce w Eindhoven gospodarze nie mogą sobie pozwolic na druga wpadke w LM. Widziałem obie ekipy w tym sezonie. Manchaster z Liverpoolem, i 1,5 meczu Wolfsburga w meczu z Schalke i CSKA. Wieksze wrazenie zrobilo na mnie zwyciestwo Manchasteru. Włożyli w tamten mecz kawał serca i zdrowia, ale było warto. Zagrali jak profesorowie. Wolfsburg też gra swoje, ale jeśli Manchaster zagra tak jak z Liverpoolem to o wynik jestem raczej spokojny. W Manu ostatnio bramki strzelaja depay, martial, mata, rooney, czyli przod funkcjonuje tak jak nalezy. Wolfsburg moze miec jeszcze kaca po meczu z bayernem bo bylo to spotkanie na szczycie, mam nadzieje, ze jeszcze w tym meczu nie odnajda optymalnej formy. Daje 90% szans na zwyciestwo manu i tylko 10% na remis. Nie widze tu zwyciestwa gosci, mimo ze dwa razy na nich stawialem w tym sezonie, ale wtedy byli gospodarzami a nie goscmi. Wiecej atutow widze po stronie manu. Powodzenia ????
Wynik: 2:1✅
 
pio88tr 4

pio88tr

Użytkownik
FC Astana - Galatasaray
Typ: 2
Kurs: 2,30 Unibet
Patrząc na składy i doświadczenie w tego typu rozgrywkach wybór wydaje się prosty. Kazachowie debiutują w tegorocznej edycji LM i nie wróżę im długiej przygody w tym turnieju. W pierwszym meczu musieli uznać wyższość Portugalczyków co zapoczątkowało serię meczów bez zwycięstwa również w rodzimej lidze, gdzie nie wygrali od 3 spotkań, a dwa z nich przegrali na grając własnym boisku. Galata dokonała dużych wzmocnień w ostatnim okienku i jest naprawdę mocną zrównoważoną ekipą. W pierwszym meczu podobnie jak ich najbliżsi rywale musieli uznać wyższość Atletico, więc to spotkanie jest niezwykle ważne w perspektywie dalszego awansu. W ostatnich dwóch meczach Turcy odnieśli dwa ligowe zwycięstwa i podchodzą do tego meczu z pozytywnym nastawieniem i wielką wiarą w sukces.
Dla osób które mają lekkie wątpliwości polecam opcję DNB na Galatasaray po kursie 1,63 więc też całkiem nieźle.
 
professional. 622

professional.

Użytkownik
Monchengladbach vs Man City

  • Man City (-1)
  • @ 3,10 / Unibet

Jak dla mnie jak najbardziej do gry i nie rozumiem czemu City jest tak faworyzowane. Owszem w Lidze Mistrzów wiemy jak im zawsze szło, ale jak dla mnie nie z takim przeciwnikiem, oj zdecydowanie nie. Kursy na gości idą w górę i bardzo dobrze. Wielu słysząc &quot;City&quot; myśli o ostatniej porażce z Totenhamem 4:1, a ja na to spotkanie zbytnio nie zwracam uwagi. Na wyjazdach w ostatnich 5 spotkaniach przegrali jedno właśnie z Toten. wszystkie pozostałe to wygrane i stosunek bramkowy 5:11. Do Niemiec przyjechali na pewno po 3 punkty co nie podlega żadnej dyskusji. Borusssia jest w fatalnej formie, nie ma co się sugerować ich wygranymi Augsburgiem 4:2 i Stuttgartem bo to są pionki w Bundeslidze, a i tak stracili z nimi 3 bramki. Wcześniej porażki porażki i jeszcze raz porażki, no sorry ale przegrywając u siebie 0:3 z Hamburgiem, jak można kierować swój typ w stronę gospodarzy. Oczywiście to tylko moje zdanie. Jak dla mnie City zrówna z ziemią Borussię, a kurs na City to zdecydowane &quot;value&quot;. Polecam!
 
mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
FC Astana - Galatasaray Typ: 2 @2,45 OtoBet 1/3 ⛔ Galatasaray to jednak bardzo niski poziom, bez szans na drugie miejsce z taką grą.
Skład Galatasaray wygląda świetnie, doświadczenie też większe niż przeciwnicy, do tego gospodarze zaliczyli spadek formy po porażce z Benficą. Galatasaray w LM gra bardzo kiepsko od paru lat, ale w tym roku są w zdecydowanie słabszej grupie i z dużymi szansami na drugie miejsce.

Malmo FF - Real Madryt Typ: Strzeli gola tylko: Real @2,15 OtoBet 1/3 ✅
Benzema strzeli @1,72 bet365 1/3 ⛔ Trzeba było postawić też na Ronaldo, albo w ogóle,mój błąd.
Malmo może i jest groźne u siebie ale z wielkimi już im za dobrze nie idzie to strzelanie. Równo rok temu Juventus i Atletico wygrały do 0, obrona Realu w tym sezonie bardzo dobrze się spisuje i w lidze stracili tylko jedną bramkę. Benzema razem z Ronaldo mają po 5 goli w lidze, ale to właśnie Benzema jest tym bardziej wysuniętym zawodnikiem i kurs na niego jest dużo wyższy, w PD wpisywał się na listę strzelców w każdym wygranym przez Real meczu, a Szachtarowi strzelił pierwszą bramkę.
Manchester United - Wolfsburg Typ: 1 @1,8 bet365 1/3 ✅
Manchester w niezłej formie, w końcu zaczęli strzelać więcej bramek i wygrywać bardziej przekonująco, bramek tracą niewiele, kontrolują swoje mecze i są gospodarzem. Wolfsburg nieźle ogrywa ligowych średniaków ale w meczu z Bayernem doznali kompromitującej porażki, nie mieli nic do powiedzenia.
Monchengladbach - Manchester City Typ: 2 @1,95 OtoBet 1/3 ✅
Po ostatnich wydarzeniach kursy na City wzrosły niesamowicie, dla mnie wciąż są ogromnym faworytem mimo ostatniej wpadki w lidze. Gospodarze są w kiepskiej formie, ledwo odbili się od dna tabeli wygrywając z zespołami, które też są bez formy. W tych dwóch spotkaniach stracili 3 bramki.
Szachtar - PSG Typ: 2 @1,877 Pinnacle 1/3 ✅
Szachtar miał spore problemy z przejściem Rapidu, w pierwszym meczu LM został rozjechany przez Real .Goście maja bardzo mocny skład, w ostatnich latach w LM problemy mieli prawie tylko z czołówką europejską, wpadek ze średniakami prawie nie ma. Oba kluby dobrze radzą sobie w lidze. Gospodarze grają na zastępczym stadionie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
O 25

okruchowy

Użytkownik
Juventus - Sevilla
suma kartek (azjany) powyżej 3,5
Kurs: 1.85
Bet365
Podczas środowej kolejki Ligi Mistrzów zamierzam pograć typ na powyżej 3,5 kartki w meczu Juventusu z Sevillą. W poprzedniej kolejce, kiedy Juve grało z Manchesterem City nie obejrzeliśmy ani jednej kartki, natomiast w meczu Sevilli z Borussią Monchengladbach było ich 5 (2 po stronie Sevilli). Jak pewnie wszyscy wiedzą Serie A i Primiera Division to ligi, w których po żółte kartki arbitrzy sięgają wyjątkowo często. Jutro liczę na nie tak łatwą przeprawę włoskiej drużyny i na to, że nie zabiją meczu w pierwszych 30stu minutach gry strzelając np. 2 gole. Myślę, że Sevilla się postawi i wynik będzie kręcił się wokół remisu albo minimalnej przewagi Juventusu, a wtedy gra powinna być cały czas zacięta i Hiszpanie będą próbowali nawiązać rywalizację z mistrzem Italii, a to będzie skutkować obfitym w faule meczu.
Dodam, że sędziować będzie Szwed, Jonas Eriksson - ostatni mecz w Lidze Mistrzów pomiędzy Lazio i Bayerem Leverkusen i 6 wyciągniętych kartek. Ostatni mecz ligi szwedzkiej 3 żółtka i czerwona (obydwa mecze stykowa po 1:0). Linia 3,5 wydaje się atrakcyjna. Liczę na twardą grę z obydwóch stron, zacięty pojedynek i gorące włoskie i hiszpańskie głowy piłkarzy.
Dodatkowo myślę nad overem kartkowym 4,5 (bet365, kurs 1,95) w meczu Astana - Galatasaray. Tutaj też rozjemcą będzie Szwed - Martin Strömbergsson - jego statystyki może nie są imponujące (od 14 spotkań nie wyciągnął więcej niż 4,5 kartki), ale jakoś czuję, że może być gorąco jutro w pierwszym środowym meczu. Kazachowie cienko przędą w lidze, myślę, że Turcy wygrają, ale niełatwo, a co za tym idzie posypią się w końcu kartki z kieszeni tego sędziego.
 
M 135

mhm

Użytkownik
po dzisiejszej LM spodziewalem sie... dalszego festiwalu grania na zapalki na FB. Nikt nie zaklada niespodzianek. Sami faworyci wygraja?
Niemcy graja bardzo solidnie w LM, a wiem, ze beda przewazaly typy na City, City handicap, City -2 itd. Najlepiej -5.
Ja bym sie sklanial w kierunku X, Niemcy to Niemcy, w pucharach solidni w domu, to nie jest spacerek... a City ostatnio nie blyszczy.
Dzisiaj byla masowka na Rome, jutro bedzie na City.
Widze jeszcze potencjalna niespodzianke w Madrycie i Turynie. Kurs 1,9X na Juve to jakby za malo. Sevilla nie gra cudow, ale kiedys musi sie rozkrecic.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Borussia Mönchengladbach - Manchester City 2 @ 1.95 Bet365 ✅
W pierwszej kolejce Ligi Mistrzów typowałem przeciwko Manchesterowi City, który podejmował u siebie Juventus Turyn. Kompletnie nie rozumiem poczynań bukmacherów z wystawianiem kursów na City, bo kurs w ostatnim spotkaniu na The Citizens był niższy niż na dzisiejszy mecz w Niemczech. Oczywiście jedynym racjonalnym argumentem był fakt, że to City grało u siebie, a gra na swoim podwórku to dość duży handicap.
Jednakże warto wziąć pod uwagę fakt, że Juventus pomimo sprzedaży kilku zawodników i wzmocnień innymi graczami to ciągle naprawdę bardzo duża i potężna marka w światowym futbolu i kurs oferowany przez bukmacherów w ostatniej kolejce był nie do zaakceptowania i to się zemściło. Z drugiej strony spójrzmy teraz na dzisiejszego rywala City czyli Gladbach, które w ostatnich tygodniach wygląda naprawdę słabo i co najważniejsze traci mnóstwo bramek. Mówimy tutaj o zespole który w 7 spotkaniach w lidze stracił 15 bramek (3 najgorszy wynik w lidze), a w LM doliczyć im trzeba 3 bramki stracone z Sevillą czyli łącznie 18 straconych bramek w ciągu 8 meczy - to jest naprawdę bardzo słaby bilans.
Manchester City po naprawdę dobrym początku w lidze złapał lekki zjazd formy, tudzież kryzys, który ujawnił się właśnie w spotkaniu z Juventusem, a następnie w spotkaniu z Tottenhamem i West Hamem. Ja w takich sytuacjach lubię typować na takie duże firmy, bo po słabej passie muszą odbijać się w górę (była bessa to musi być hossa). Oczywiście każdy kto interesuje się piłką zdaje sobie sprawę z tego jaką siłą rażenia dysponują The Citizens. W spotkaniu z tak słabą obroną jak obroną Gladbach spodziewam się tutaj bardzo ciężkiego spotkania dla gospodarzy.
Dość solidnym argumentem przeciwko City jest ich gra w Lidze Mistrzów, bo od lat grają tutaj po prostu słabo i ciągle uczą się tych rozgrywek. Według mnie jutro grają jeden z meczów &quot;o wszystko&quot;, chociaż to dopiero druga runda rozgrywek ale w przypadku kolejnej przegranej albo zanotowania tylko punktu sprawa awansu może się mocno skomplikować. Warto dodać, że Manchester City gra w bardzo mocnej grupie z Sevillą i Juventusem oraz wyżej wspomnianymi graczami Gladbach. W spotkaniu z teoretycznie najsłabszą drużyną grupy powinni zagrać na 100% swoich możliwości i grać o 3 punkty, bo w spotkaniach z Sevillą i wyjazdowym z Juve może być ogromnie ciężko o dobre rezultaty. Borussia ma duże problemy w lidze z których pomału wychodzi i według mnie mimo wszystko nie powinna koncentrować się na maksimum możliwości na LM. Tak czy inaczej wszystkie karty są po stronie City, a z takiego kursu trzeba zwyczajnie korzystać.
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Borussia M&#39;Gladbach - Manchester City
- Angielskie drużyny zawiodły we wtorkowych pojedynkach. Czy i dzisiaj będzie podobnie i ulegną w kolejnych starciach :?:
- Borussia M&#39;Gladbach dopiero w ostatnich dwóch kolejkach zdobyło swoje pierwsze oczka w Bundeslidze. Tym samym widać, że zespół był od startu pod presją. Ponadto solidna porażka w debiutanckim meczu w Lidze Mistrzów 0:3 z Sevillą. Dzisiaj podbudowani zwycięstwami nad Augsburgiem i Stuttgartem będą chcieli pokazać się z lepszej strony.
- City natomiast gra wręcz odwrotnie. Po atomowym starcie w Premier League złapali zadyszkę. Zapoczątkowana została porażką z Juventusem. Mecz jakby podciął skrzydła. Potem bowiem przyszły przegrane przeciwko Młotom i Kogutom, które boleśnie odebrały fotel lidera na rzecz odwiecznego rywala, Manchesteru United.
- Potencjał kadrowy i doświadczenie będą jednak dzisiaj atutem w naszym odczuciu. The Citizens mają niebywałą kadrę, a i obciążenie mentalne powinno być również po ich stronie. Borussia mimo niezłych wyników ostatnio, będzie miała niezwykle trudno.
Aguero, de Bruyne czy Sterling powinni dzisiaj zrobić różnicę w Niemczech. Liczymy na ich świetny występ, a za tym idą następujące typy:
City wygra, 1.96 Sportingbet ✅ 1:2
Powyżej 2.5 gola, 1.73 Sportingbet ✅ 1:2
Promocja w Sportingbet: Bonus powitalny 200PLN
.
To jest nasz mecz dnia.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Ja wziąłem na rozkład spotkanie CSKA z PSV, po udanym dla mnie wczorajszym dniu dzisiaj spróbuje szczęścia w singlach właśnie na to spotkanie. Po pierwsze gram w tym spotkaniu w stronę żółtych kartek mianowicie over 3,5 czyli linia którą wystawił Unibet bardzo mi sie podoba. Teoretycznie obydwa zespoły nie kasują wielu kartek jednak CSKA u siebie gra dużo bardziej agresywnie by pokazać się przed własną publicznością. W ważnych meczach nogi u siebie nie odstawiają.
Drugim typem na ten mecz jest liczba rożnych over 9,5. Jak wspominałem CSKA ruszy do przodu i będzie tworzyło sytuacje co daje nam również wiele rożnych. PSV to ekipa której naprawdę życze jak najlepiej, podoba mi się ich gra, mają wielu młodych bardzo obiecujących zawodników którzy potrafią grać bardzo techniczny football co zaprocentuje w kilku sytuacjach dzisiaj na pewno.

over 3,5 kartki @1,72 Unibet✅
over 9,5 rożnego @1,81 Unibet✅
PSV +1 @1,82 Unibet✅

Ogólnie to bajuchna;D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom