>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka Ligue 1 [ 16.08 - 18.08.2013 ]

Status
Zamknięty.
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Marathonbet :


Przede wszystkim bardzo się cieszę aktywnością w dziale w pierwszej kolejce - na prawdę sporo świetnych wpisów, w tym temacie podobnie liczę na Was bo można poczytać bardzo ciekawe opinie.

W piątek startujemy w mieście Peugeota gdzie Sochaux podejmie lidera z Lyonu, który to ograł w 4:0 Nice, w sobotę Marsylia na Velodromie podejmie Evian i jak zaprezentują formę z meczu z Guingamp to zgarną kolejne punkty, kolejny trudny mecz czeka Guingamp bo jadą do Doliny Rodanu na mecz z ASSE, Nicea będzie chciała się odkuć, ale rywal nie jest łatwy bo Rennes pod wodzą nowego trenera odniosło już pierwsze zwycięstwo, ponadto Bastia zagra u siebie z Valenciennes oraz Reims podejmie Lille.W niedziele równie ciekawie bo najpierw Monaco zagra z Montpellier, które zagrało niezłe zawody z PSG, później Nantes uda się do Bretanii na mecz z Lorient a kolejkę kończy mecz na Parc des Princes gdzie PSG zagra z Ajaccio.

Sporo ciekawych spotkań, zapraszam do dyskusji.​
 
shagrath 45

shagrath

Użytkownik
Możliwe składy w meczu Sochaux - Lyon

Sochaux:

Bramka: S. Pouplin
Obrona: S. Corchia, M. Peybernes, C. Kanté, J. Faussurier
Pomoc: J. Eickmayer, Carlao, R. Boudebouz, R. Contout
Atak: E. Butin, C. Bakambu

Nie zagrają: J. Lopy, J. Roussillon, K. Traoré


Lyon:

Bramka: A. Lopes
Obrona: M. Lopes, M. Bisevac, G. Fofana, H. Bedimo
Pomoc: M. Gonalons, S. Malbranque, C. Grenier
Atak: Y. Gourcuff, A. Lacazette, G. Danic

Nie zagrają: R. Ghezzal, M. Dabo ; R. Vercoutre, S. Umtiti
 
L 88

lenny

Użytkownik
Dla mnie spotkanie SAINT ETIENNE - GUINGAMP. Mój typ to oczywiście zieloni gospodarze. Drużyna pomimo utraty Aubameyanga nadal jest silna szczególnie w ofensywie. Na bramce niezły Ruffier. Ogólnie zespół jest mocny a w samej drużynie świetna atmosfera. W porównaniu do rywala (beniaminka) z Guingamp są naprawdę zdolnym zespołem i mogą zamieszać. Dlatego moje typy są takie:

ASSE - Guingamp 1 @1,45 Unibet ✅
Over 2.5 @2,05 Unibet
⛔

POMECZOWY EDIT: No cóż zgodnie z przewidywaniami ASSE górą. Wynik 1-0 więc overek niestety nie poszedł ????
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Granie Lyonu na tym etapie nie jest dobrym pomysłem. Niby wygrali ostatni mecz pewnie , ale wczesniej meczyli się z szwajcarami. Na ten moment najważniejszy jest dla nich awans do LM. We wtorek mecz z Sociedad u siebie ich czeka , dodatkowo jutrzejszy przeciwnik sprawił im sporo problemów w zeszłym sezonie , gdzie u siebie zremisował a na boisku w Lyonie inkasując 3 oczka.

Ja za głownym typ kolejki jak w poprzedniej uważam Maryslie gdzie ostatnio grałem handi po kursie 4,0.
Bukmacherzy się już spostrzegli , że wysoki kurs na Maryslie w tym meczu był błędem. Na tą kolejkę kurs dużo niższy , ale również pogram handi . Solidna obrona wicemistrza Francji sprawia , że handi jest bardzo możliwe . Evian jak Guingamp będzie walczył o utrzymanie. Brak znanych nazwisk. Własne boisko dodatkowym atutem gospodarzy. Maryslia do solidnej obrony z poprzedniego sezonu dorzuciła w końcu coś w ofensywie. Przypuszczam , ze OM bedzie odnosić zwycięsta do pierwszej poważnej przeszkody.
OM -1 1,95 totomix

dorzucam jeszcze
Valencienes strzeli 1,35
jak dla mnie za wysoki kurs na gości w tym meczu
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Mam nadzieje że nikt już nie będzie pisał jaką to słabą albo dziurawą defensywę ma Lyon, a jaką świetną OM, bo tych bzdur się już czytać nie da. Jasne, Nicea stworzyła sobie jakieś tam sytuacje ale liczy się to co wpadnie. Nie wpadło nic. Grasshoppers w dwóch spotkaniach też nic nie strzelił. Lacazette świetnie zaczął sezon, Gourcuff bije wolne jak Juninho za dawnych czasów tylko musi popracować nad regularnością bo nogę ułożoną ma (wiem, wiem, zaraz znajdą się hejterzy którzy będą gadać gdzie tam Yoannowi do Pernambucano). Z tyłu już 3ci mecz na zero, z przodu na plus. A Marsylia? cały czas idą teksty że mają dobrą defensywę... dobre sobie. Sampdoria, Wolfsburg czy Porto robiło co chciało, ktoś powie że to tylko sparingi... no to ok, ta sama &#39;świetna defensywa&#39; dała wbić gola Yatabare gdzie zamiast piłkę wybijać z własnego pola karnego obrońca plącze się, gubi i nie wie co z nią zrobić, skrótu nie chce mi się oglądać bo kilka minut meczu z Guingamp opuściłem ale widzę Yatabare zmarnował karnego, wcześniej też miało chyba ze 2 świetne okazje i to się spokojnie 3:3 mogło skończyć. Wracając jeszcze do Lyonu, nie widzę powodu do odpuszczania meczu z Sochaux. Bo co? Liga Mistrzów? ta, dobra, ale dopiero we wtorek. 4 dni spokojnie starczą na wypoczęcie. Nie wiem ile jeszcze co bardziej rozgarnięci będą powtarzać, że nie ma czegoś takiego jak odpuszczanie meczu &#39;bo coś tam&#39;. Tyle.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Marsylia rzeczywiście miała i ma dobrą defensywę. Oglądałeś ich grę w poprzednim sezonie? Jeśli tak to wiesz, że to drugie miejsce na koniec wzięło się tylko i wyłącznie z solidnej defensywy i dobrej organizacji gry. Atak był tak przeciętny że połowa ligi strzeliła więcej goli a jednak to Marsylia ugrała wicemistrza. Nie sprzedali praktycznie nikogo, trener również został ten sam a jednak trochę się zmieniło i tu masz rację, te sparingi i pierwsza kolejka pokazały że w tym sezonie będziemy oglądać zupełnie nową Marsylię. Na football365.fr pojawił się ciekawy art na ten temat. Sam Elie Baup mówi że zmienili mentalność, teraz będą wiecej ryzykować. Widać to na przykładzie pozycji lewego obrońcy. W zeszłym sezonie Morel rzadko kiedy podłączał się do akcji ofensywnych, teraz Mendy bardzo często zapuszcza się pod pole karne rywali. W ten sposób Marsylczycy grają często trójką obrońców co siłą rzeczy przekłada się na słabszą obronę. Autor art stawia interesującą tezę: &quot;w zeszłym roku OM miał jedną z najlepszych obron (4 w lidze) i jeden z najgorszych ataków (dopiero 14), w tym sezonie ten stosunek może się odwrócić i zasadnicze pytanie brzmi czy Marsylia nie straci na tym w klasyfikacji końcowej?&quot; Czy straci - raczej nie ale na pewno będzie to (już jest) bardzo widowiskowo grająca ekipa i w przeciwieństwie do poprzedniego sezonu aż chce się taką Marsylię oglądać ????

Jeszcze co do Lyonu. Jeśli miałbym ryzykować na nich pieniądze to tylko opcja dnb wchodziłaby w grę. Sochaux to trochę frajerski zespół ale u siebie potrafią się dobrze zorganizować w obronie a potem strzelić farciarskiego gola w najmniej spodziewanym momencie ???? Już nauczyłem się by nie stawiać przeciwko nim gdy grają na Bonal. Tydzień temu zagrali kompletną parodię w obronie i Evian mogło już do przerwy prowadzić trzema golami ale myślę że u siebie będą bardziej uważni. Inna sprawa to ciekawe co pokaże Gourcuff. Świetny mecz z Niceą ale potem kontuzja kolana i od pon do środy pauza w treningach. W kadrze na mecz się znalazł ale jak i czy zagra z Sochaux nie wiadomo. Dlatego wstrzymałbym się z ewentualnymi zakładami do czasu opublikowania składów. Tak na wszelki wypadek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ja widzę tu BTS, Sochaux w ostatnich latem dobrze radziło sobie z Lyonem,
w ostatnich meczach strzelało im bramki. Nice miało kilka okazji, których nie wykorzystało,
Sochaux w tamtym sezonie większości ekip strzelało u siebie i kurs na BTS jest warty zagrania.
Sochaux - Lyon BTS 1,85 bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / Francja / Ligue 1
Spotkanie: Sochaux - Olympique Lyon
Typ: Over 2,5
Kurs: 2.10
Bukmacher: William Hill
Analiza: ktoś tu wcześniej pisał o typie na Lyon, którego bym się osobiście powstydził zagrać. Po inaguracji Ligue 1 Olympique Lyon zajmuje pierwsze miejsce po wygranej z OGG Nice 4:0 u siebie, ale przejdźmy do dzisiejszego spotkania. Absencje w kadrze Lyon: Briand (atak), Dabo (obrona), Ghezzal (atak), Umtiti (obrona), Vercoutre (bramkarz), Sarr (obrona), Gomis (atak). W pierwszej kolejce gospodarze dzisiejszego spotkania zremisowali z Evian 1:1, gdzie Evian ubiegły sezon ogromnym fuksem utrzymał się w Ligue 1. Absencje w kadrze Sochaux: Lopy (pomoc), Roussillon (obrona), Traoré (pomoc), Prcic (atak). Patrząc na statystyki rozgrywanych meczy między sobą obu drużyn to na 6 spotkań 4 z nich zakończyły się jako over 2,5. Mecz ten wg. mnie czysto-statystycznie i patrząc na braki w obu drużynach zakończy się wysokim wynikiem.
wynik: Sochaux 1:3 Olympique Lyon / ✅ zaliczony !
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Sochaux - OL | BTS - 1,85 ✅

Mobilnie jestem na razie wiec krotko,ale podoba mi sie taki typ.Podzielam zdanie Matiego,Soszo to frajerska ekipa,ktora z niczego moze strzelic bramke,moze w glupi sposob przegrac mecz,ale sa grozni.Ostatnio nawet dobry rezulat zrobili w Annency gdzie ladna bramke strzelil Contout.W miedzyczasie mogli stracic troche tyxh bramek bo Evian tez mialo okazje.Dzis mecz z Lyonem,a oni pomimo wyniku to mogli stracic bramki.Nicea miala kilka okazji,w bramce Lopes jest bardzo elektryczny i czesto wypluwa pilki.W ataku to wygladalo przyzwoicie mimo,ze nie maja nominalnego napastnika (tutaj musialbym sie rozpisac a propos wypowiedzi Grzecha,ale podejme dyskusje jak naprawie komputer) i swietne zawody zagral Gourcuff,Lacazette czy Grenier.Raczej cos strzela,a i uwazam ze Sochaux strzeli takze mysle ze bedzie dobry mecz z bramkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Zmiana koncepcji na bardziej ofensywną póki co się sprawdza. Payet świetnie się wkomponował i już w pierwszym meczu ligowym uzyskał dwa trafienia. Gignac jakby też trochę odżył. W poprzednim sezonie większość akcji polegała na dostarczeniu piłki do Andre Ayewa, teraz opcji jest dużo więcej i strzelanie goli nie przychodzi z taką trudnością. Olympique na pewno jest w gazie i nie powinien mieć wielkich problemów z zainkasowaniem zwycięstwa nad przeciętnym Evian, a jeśli chcą to zrobić to dwie bramki trzeba ustrzelić. Myślę ze Marsylczycy zdobędą w tym spotkaniu 2-3 gole. Goście przy swoim ofensywnym stylu gry również mogą pokusić się o trafienie, tym bardziej że będą mogli grać to co lubią najbardziej a więc długie piły na kontrę do Berigauda ???? Kurs na over skutecznie mnie korci.
Marsylia o1.5 @ 1,61 bet365 ✅
over 2.5 @ 2,00 bet365
⛔

Zdecydowany jestem też zagrać przeciwko Lille, które mimo wygranej w pierwszej kolejce zaprezentowało się po prostu słabo. Nie wiem czy bez prezentu od Equele-Mangi udałoby się im wygrać.. mniejsza z tym. Siła ofensywna Lille po sprzedaniu Payeta do Marsylii mocno się skurczyła. Rene Girard stawia na duet Kalou Origi ale bądźmy szczerzy, z tym atakiem ciężko będzie poprawić wynik i wskoczyć do pierwszej piątki na koniec sezonu. Reims na własnym terenie to nie jest gościnny zespół. W zeszłym sezonie odesłali bez punktów takie tuzy jak PSG czy Lyon. Z Lille zremisowali 1-1 i nie zdziwi mnie sytuacja gdy w sobotę dojdzie do powtórki. Nie wiem dlaczego Lille jest tak faworyzowane. Defensywa bez zarzutu ale czy może być inaczej jeśli gra się trójką defensywnych pomocników? :p W piłce trzeba strzelać gole a w tym elemencie więcej atutów ma na tą chwilę Reims.
Reims lub remis @ 1,75 bet365 ✅
Reims DNB @ 2,50 bet365
✅

W Nicei godny uwagi wydaje mi się tylko bts. W pierwszej kolejce na Gerlande Nicejczycy nie grali tak tragicznie żeby zostać rozgromionym. Mieli swoje okazje ale ich nie wykorzystali. Co innego Lyon ;) Teraz do składu wróci Cvitanich więc ze strzelaniem goli powinno być ciut łatwiej. Natomiast fakt faktem że obrona Nicei bez sprzedanego Civelliego i kontuzjowanego Pejcinovica ewidentnie kuleje. Rennes spokojnie to może wykorzystać, zwłaszcza że Erding łapie formę. Jeśli chodzi o gości to pomimo wymiany paru piłkarzy i przyjścia z Sociedad Montaniera obrona jest tak samo dziurawa jak za kadencji Antonettiego. Costil miał mnóstwo roboty w pierwszej kolejce i w drugiej będzie to samo.
BTS @ 1,83 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Sochaux – Lyon 1 1X 1,75 4/10 bet365⛔
Sochaux nie ma jakiś poważnych kontuzji, dzisiaj nie zobaczymy tylko lewego oborce Roussillona a do składu wróci Roudet, który nie zagrał na początku sezonu. W miejsce Roussilona zobaczymy Faussuriera (lepiej radzi sobie na prawej obronie, ale na lewej tez idzie mu całkiem nieźle). Dzisaj zespół zagra w ustawieniu 4-4-2 z dwójka napastników Bakambu i Privatem. W składzie Lyonu nadal nie zobaczymy młodego obrońcy Samuela Umtiti, ale za to na murawie pojawi się Bakary Kone. Spośród nieobecnych dzisiaj nie zobaczymy Dabo, Vercoutre. Występ Gourcuffa jest wątpliwy pomimo że jest na liście meczowej 18-nastki. Lyon prawdopodobnie zagra w ustawieniu 4-2-3-1. Mimo zwycięstwa 4-0 na inauracje z Niceą, dzisiaj na pewno nie będzie im łatwo na wyjeździe z Sochaux, W składzie gości jest dość dużo problemów kadrowych, wydaje mi się że buki torcie nie doceniają tutaj Sochaux

Sochaux XI (prawdopodobne 4-4-2) - Pouplin - Corchia, Kante, Paybernes, Faussurier - Contout Nogueira, Carlão, Boudebouz - Bakambu Privat

Lyon XI (prawdopodobne 4-2-3-1) - A Lopes - M Lopes, Kone, Bisevac, Bedimo - Gonalons, Fofana - Benzia (lub Gourcuff), Grenier, Danic - Lacazette​
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Grzecho moze i4 dni to duzo a wypoczecie organizmu ale nie chyba zapomniałes ze w srode była kadra i to juz gorzej wygląda. Granie na Lyon po jednym dobrym meczu togłupota . Za duzo negatywnych czynników a męczy do wyboru jest sporo o wiele pewniejszy . Sorry ztel pisze
 
wojtaz248 29

wojtaz248

Użytkownik
Sochaux - Lyon - Lyon powyżej 1,5 gola @2,10 Betsson ✅✅✅

Ten mecz chciałbym zaatakować z nieco innej strony. Nie przejmowałbym się osłabieniami Lyonu. W meczu z Niceą również nie zagrali : Umtiti, Vercoutre, Gomis czy Dabo. Lyon poradził sobie świetnie. Jedynym osłabieniem może być ewentualny brak Gourcuffa, który w poprzednim meczu pokazał się z dobrej strony. Mimo braku tych zawodników Olympique nadal dysponuje dosyć sporą siłą rażenia. W niezłej formie jest Lacazette, który zdobył 2 gole w meczu z Niceą. Nawet jeśli spojrzymy, że w meczu sparingowym OL wpakował dwa gole Realowi Madryt, to dlaczego nie miałby strzelić tyle samo bramek drużynie Sochaux? Dodatkowo za moim typem przemawia statystyka : Lyon nie przegrał 10 z ostatnich 11 meczy wyjazdowych z Sochaux. Nie twierdzę, że goście na pewno dziś wygrają, ale wydaje mi się, że zdobycie przez nich przynajmniej dwóch goli jest bardzo prawdopodobne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Ligue 1
Spotkanie: Olympique Marsylia - Evian TG
Typ: 1 ✅✅✅ (2:0)
Kurs: 1,44
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Typ w zasadzie bardzo prosty i nie powinno być żadnej niespodzianki tutaj. Na Stade Velodrome bowiem OM podejmie niezbyt wymagających piłkarzy Evian Thonon Gaillard.
W pierwszej kolejce marsylczycy na wyjeździe pewnie ograli beniaminka Ligue 1 En Avant Guingamp 3-1 prowadząc już 3:0 po 17 minutach meczu. Świetnie do drużyny wprowadził się Payet - strzelec dwóch bramek. Jedną dołożył Gignac, wg myślę, że ta czwórka z przodu czyli Gignac - Ayew - Valbuena - Payet to będzie jeden z lepszych &quot;przodów&quot; w tym sezonie w Ligue 1. Do tego za ostatni mecz pochwalić trzeba Mandande, który nie dość, że obronił rzut karny to cały mecz bronił bardzo pewnie.
Evian zaś w pierwszym meczu kolejki podzielił się punktami na własnym stadionie z Sochaux remisując 1:1.
W kadrze OM na mecz zabraknie tylko Sabera Khalify, który nie jest jeszcze gotów do gry. Cała reszta gotowa do gry. H2H między drużynami na Stade Velodrome to 2 spotkania i 2 zwycięstwa (2:0 i 1:0).
Także bez zbędnego gadania polecam. Powodzenia !
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Olympique Marsylia - Evian Thonon
Krótko skomentuje posty przedmówców - zgadzam się że to OM dzisiaj powinno wygrać. Grają na własnym stadionie, który w końcu zaczyna wyglądać jak prawdziwe Stade Velodrome. Będe też bronił defensywy Marsylczyków, i sparingi grane na mniejszej motywacji i koncentracji tego nie zmienią. zdobyć wicemistrzostwo strzelając 42 gole to o czymś świadczy, a skład niewiele się zmienił, mało tego - został wzmocniony Mendym i Payetem. Obaj zagrali w pierwszym składzie z Guingamp, i zanotowali dobry mecz. Ogólnie rzecz biorąc IMHO Guingamp i Evian to ekipy o bardzo podobnym potencjale, więc skoro OM zwyciężyło na Stade Municipal, to niewidzę powodów żeby nie zwyciężyło też dzisiaj.
Olympique Marsylia 1 @1,44 ✅
----------------------------------------------------------------------------------
Stade Reims - OSC Lille
Trochę szukam tutaj niespodzianki, ale naprawdę wierzę że Reims jest w stanie ugrać dzisiaj punkty. Przede wszystkim atut własnego boiska - 80% zwycięstw Reims w zeszłym sezonie to mecze na własnym boisku - najlepszy wynik spośród dolnej połówki tabeli. Stade Reims na swoim stadionie to inna drużyna niż na wyjazdach ???? Do typu przekonuje mnie nienajlepszy występ Lille w pierwszym meczu. Co prawda wygrali z Lorient, ale jedynie 1:0 w dość nieprzekonującym stylu. Nie zdziwie się jeśli dzisiaj stracą punkty. Zwłaszcza że niedostępny do gry jest Thauvin, a Roux pauzuje za kartki - to dwa bardzo poważne osłabienia linii ofensywnej LOSC. Myślę że ekipa dowodzona przez Grześka Krychowiaka dzisiaj da radę zdobyć jakieś punkty.
Reims lub X @1,65 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
AS Saint Etienne - EA Guingamp: Brandao strzeli @ 2,25 bet365
A ja pobawię się w strzelców, bo wczoraj udało się trafić Gourcuffa. Jakoś nie mam większych wątpliwości, że Saint Etienne wygra to spotkanie i co najmniej dwie bramki strzeli. Guingamp przeciętnie zaprezentowało się z OM, ASSE całkiem nieźle zagrało na wyjeździe z Ajaccio, mają już przetarcie pucharowe w tym sezonie. Po odejściu Aubameyanga jedynką w ataku staje się Brandao i jak na razie dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków. Gol z Ajaccio, trzy bramki z mołdawskim Milsami, jak dotąd trzy mecze w tym sezonie i w każdym co najmniej jeden gol. 11 bramek w poprzednich rozgrywkach to był wynik przyzwoity jak na napastnika numer 2. Saint Etienne grać będzie zapewne z jednym wysuniętym atakującym, którym właśnie ma być Brandao. Sezon zaczął bardzo dobrze i myślę, że dziś nastąpi kontynuacja tej passy Brazylijczyka.
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Paris SG - Ajaccio 1(-1.5) @1.63 Bet365
Potentat ze stolicy zaliczyl maly falstart w Montpellier(1:1). Zespół z Korsyki rozpoczal sezon jeszcze gorzej (0:1 w domu z ASSE). Nowy trener Paryzan L. Blanc od poczatku bedzie pracowal pod wielka presja - brak tytulu zostanie odebrane jako kleska. Goscie pewnie powalcza do konca o utrzymanie w L1. Byc moze tym razem Cavani zagra od poczatku obok Ibrahimovicia. Ta dwojka, Lavezzi, Pastore, L. Moura - naprawde oszalamiajacy potencjal ofensywny! Przeciwko nim Mutu i garcze dla mnie raczej anonimowi. Rzut oka na h2h : w zeszlym sezonie 2x po 0:0 a w 6 meczach w Paryzu w latach 2002-13 bilans 3-2-1, wiec Ajaccio jest troche niewygodnym rywalem dla PSG, zwlaszcza na wlasnym terenie ale sadze ze PSG zagra na &quot;full parze&quot; i mocno siadzie na przyjezdnych od pierwszego gwizdka a wygrac im moze mecz sam Ibra, majac solidne wsparcie. Duze prawdopodobienstwo wysokiego zwyciestwa.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Byc moze tym razem Cavani zagra od poczatku obok Ibrahimovicia.
Blanc zapowiedział , że Cavani nie zagra od początku ze względu na zmeczenie zawodnika i małą ilość jednostek treningowych , ale myśle , że druga połowa jego ;-)
Z typem się zgadzam. Ja osobiscie pograłem bezpieczną lokate czyste zwyciestwo po kursie 1,2 plus do tego Borussie , Real i PSV dzisiaj. Kurs w granicach 2,0 , więc super sprawa można podwoić zainwestowany kapitał po minimalnym ryzyku.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
FC Lorient - Nantes | Lorient 1 - 2,10 (Bet365)✅

Rzadko gram typy bezpośrednio na zwycięstwo jakiejś drużyny, ale jutro zaufam Morszczukom mimo porażki w Lille.Lorient nie grało źle w Lille gdzie stworzyli sobie parę okazji, ale nic nie przełożyło się na bramki, na dobrą sprawę to gospodarze drżeli do końca meczu o wynik.W Lorient bez większych zmian, stała ekipa, która zawsze jest niewygodna dla każdego rywala - wymienię te najważniejsze ogniwa jak Audard, Ecoule-Manga, Latoua, Monnet-Paquet, Jouffre czy Aliadiere, który wraca własnie na mecz z Nantes.Wraca również Baca i zastąpi Gassame na prawej stronie obrony.W obwodzie jest też Aboubacar sprowadzony z VAFC.
Jeśli mowa o Nantes to widziałem skrót z Bastią gdzie ich cyknęli na fantazji.Zagrali przyzwoicie, pierwszy mecz sezonu, ale też Bastia taka nijaka, nie zagrała tego do czego przyzwyczaiła w poprzednim sezonie.Sporo po meczu mówiło się o Djordzevicu, który strzelił bramkę i świetne poczynał sobie w pierwszej linii Nantes.Faktem jest, że przed tygodniem zagrali całkiem dobre zawody, ale też Korsykanie nie postawili wysokich wymagać przez co zdobyli punkty - uważam, że jutro będzie inaczej bo Lorient i tak wygląda nieźle mimo, że nie mają jeszcze punktów.Stawiam, że jutro się to zmieni i ekipa Gourcuffa wypunktuje beniaminka.Dobry kurs na singla, ja próbuję ufając temu co napisałem wyżej.

Paris Saint Germian - Ajaccio | under3.5 - 1,53 (Bet365)✅

Taki typ na jutrzejszy wieczór.Uważam, że nie będzie gniecenia.Obserwuję Paryż na starcie sezonu i na razie raczej jest to forma wakacyjna, nie grają na poziomie, który gwarantuje dobre wyniki.Zapewne na jutro wystarczy, ale nie sądzę aby mieli się przemęczać i walczyć o jakiś blowout.Potwierdził to mecz z Montpellier gdzie się męczyli strasznie.Czytałem, że Cavani nie zagra od początku, może znów Ogenda dostanie szanse.W każdym bądź razie nie liczę z ich strona na co najmniej cztery bramki.Piszę cztery bo nie uważam, że Ajaccio cokolwiek strzeli.U siebie przeciwko ASSE zaprezentowali dramatycznie, bodajże żadnej sytuacji nie stworzyli, tym trudniej powinno być w Parku Książąt.Pamiętam mecz z zeszłego sezonu gdzie AC wyciągnęło 0:0 na PdP, jutro również za podwójną gardą będą schowani, jak szybko nie pękną to powinno być dobrze.Kurs akurat do dubla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / Francja / PSG
Spotkanie: PSG - Ajaccio
Typ: Cavani strzeli i PSG wygra
Kurs: 1,90
Bukmacher: William Hill
vs.

Analiza: moim zdaniem losy tego meczu są przesądzone. PSG dziś zdobędzie 3 pkt. Dla gospodarzy nie zagrają Chantôme oraz Ménez. Ajaccio na meczu zjawi się bez takich graczy jak: Arrache (Atak), Cavalli (Pomocnik), Eduardo (Atak), Faty (Pomocnik), Popescu (Obrona), Tonucci (Obrona), André (Atak). W meczu z Montpellier wszedł na boisko Cavani i podobała mi się jego gra. Dziś duet Ibra i Cavani położą Ajaccio na kolana !
wynik: ( &#39;86 Cavani) PSG 1:1 Ajaccio / ⛔ nie zaliczony !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom