>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka LOTTO Ekstraklasy (22.07 - 25.07.2016)

Status
Zamknięty.
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Jakoś mi się nie widzi ten optymizm względem Legii. Dla mnie ten mecz to trochę do odbębnienia i tyle. Punkty zawsze można odrobić, natomiast europejskie puchary to dla Legii obowiązek, szczególnie że rywalem jest Trenczyn, który jest w zasięgu. Legia w okrojonym składzie, gdzie z Mostarem się męczyła niemiłosiernie ma łatwo wygrać ze Śląskiem? Spójrzmy na skład. W defensywie Broź - tragedia objeżdżali go Bośniacy niemiłosiernie. Do reszty z bloku defensywnego się przyczepić nie można. Kucharczyk fatalnie, Jodłowiec forma wakacyjna w ogóle nie przypomina Jodłowca sprzed euro. Nie ma Aleksandrova, nie ma Gui. Moulin fajnie gra, ale sam tego nie pociągnie. No i jest Hamalainen, który na dobrą sprawę na tą chwile jest zagubiony w Legii.
Szczerze mówiąc typu jeszcze nie mam, później dorzucę ale na pewno nic w stronę Legii.

Drugi mecz dzisiaj Jagiellonia - Ruch. Pamiętajmy, że Jagiellonia cały czas bez napastnika, Cernych? okej bramke strzelił, ale podejrzewam że to jego jednorazowy wybryk. Podoba mi się robota Fornalika, który mając taki skład robi nawet nawet wyniki. Ruch ma Stępińskiego,m który czy wychodzi w pierwszym składzie czy z ławki - zawsze jest groźny. Nie ruszam tutaj over, under bo poprostu tego nie czuje jakoś.
Jagiellonia - Ruch X2 @1,85 ⛔
I 4fun za drobne Ruch wygra&amp;bts @8,00 ⛔
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Jagielonia pozostaje w rytmie radosnego grania czyli atakujemy a z tyłu zawsze coś wpadnie szukał bym w tym meczu btts ale Ruch to Ruch.. no tak serio zwyczajnie po ludzku trzeba załądować ov 0,5 do przerwy ✅✅ po kursie powzyej 1,57, obie drużyny optymistycznie nastawione po pierwszych meczach liga sie rozkręca nie ma co kaukluować tylko atakować ????

W czterech ostatnich meczach h2h padała bramka do przerwy ????
 
O 82

orzel-54740

Użytkownik
Legia zaraz gra mecz w Żylinie z Trencinem i jest to dużo ważniejsze spotkanie niż to dzisiejsze ze Śląskiem. Awans do kolejnej rundy el. LM jest priorytetem a strata punktów w dzisiejszym meczu w ostatecznym rachunku nie będzie nic znaczyła bo to spotkanie o 1,5 punktu... Jest lipiec, więc będzie jeszcze mnóstwo czasu, żeby to odrobić. Kompletnie nie widzę sensu grania tego spotkania bo tak naprawdę może się zdarzyć wszystko. Szkoda kasy.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W meczu Jagi z Ruchem chyba można spodziewać się małego bombardowanka. W obu zespołach gra wielu młodych piłkarzy z fantazją. Nie ma tu wyraźnego faworyta (Jaga ma handicap w postaci własnego obiektu), więc wynik może iść w dwie strony. Białostocczanie w meczu z Legią pokazali, że potrafią zagrać zupełnie dwie różne połowy, a 45 minut mogło im wystarczyć, żeby odwrócić losy meczu. Szkoda, że tak się nie stało. Ruch jest zawsze groźny. Zrobili co mieli zrobić na inaugurację i dziś powinniśmy liczyć na niezły mecz z ich strony. Historia też pokazuje, że over to dobra opcja.
Jaga - Ruch
Powyżej 2,5 bramki 2,00 Bet365 ✅ 4:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
R 28

roki1

Użytkownik
Niema co stawiac na Legie. W tyle glowy maja puchary,wiec na calosc moga nie pojsc. Co do drugiego meczu to ja widze bts.Duzo sytucji w poprzednich meczach mialy te zespoly,wiec szansa jest na bramki z jednej jak i z drygiej druzyny.
 
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
Spotkanie eliminacyjne do Ligi Mistrzów jest ważniejsze, ale dla mnie ludzie pisząc, że punkty ligowe można odrobić i ten mecz &quot;jak o tak o... przetruchtać&quot; myślą, że później w lidze będzie łatwiej o punkty, są chyba naiwni. Przecież im dalej w sezon tym będzie trudniej...
Trener Legii sam powiedział, że nie będzie nikogo oszczędzał i w zupełności moim skromnym zdaniem ma rację.
Dla mnie to taki NoBet. Chociaż jakbym miał coś zagrać to chyba remis. Zadowoli raczej obie drużyny. Tak 4fun za &quot;złotówkę&quot; ;)
 
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Jaga-Ruch
Typ:2
Kursik:5.00
Buk:Bet365
Czemu nie spróbować pograć na Ruch.Jestem z Białego i dziwią mnie kursy 1.60 na win Jagi.Składy już są i nic nadzwyczajnego.Wiadomo Jaga u siebie z Ruchem ostatnie 3 spotkania wygrala ale już sie przekonali o graniu na faworytów mowa tu o Pogoni.Jaga w Warszawie 1 połowe zagrała tragicznie dlatego uważam że Ruch ma duże szanse.Dla mnie 51/49 dla Jagi biore taki wysoki kursik z pocałowaniem ręki pzdr ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Jagiellonia - Ruch
Powyżej 10 rożnych @ 2.00⛔
Powyżej 11 rożnych @ 2.40⛔
Powyżej 12 rożnych @ 3.20⛔

Większość osób piszę tutaj , że za 30 minut w Białymstoku zapowiada się ofensywne spotkanie, z dobrymi młodymi zawodnikami itd. I każdy typuje tylko over bramkowy. Zgadzam się, będzie to na pewno ofensywne spotkanie, ale nie lepiej iść w stronę rożnych ? W 1 kolejce Ruch nabił ich aż 12, a Jagiellonia 6. Dziś też spodziewam się wielu akcji skrzydłami i myślę, że zobaczymy troszeczkę cornerów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Jaga w Warszawie 1 połowe zagrała tragicznie dlatego uważam że Ruch ma duże szanse
serio? a Ruch z Łęczną nie zagrał tragicznie? 2ga połowa była pod dyktando Górnika który miał ogromną przewagę, słupek i poprzeczka jak pamiętam, gdyby Ruch przegrał to spotkanie to z przebiegu gry nie miałby prawa mieć do nikogo pretensji. Zespół który skazujecie na spadek jeszcze przed startem ligi zrobił fajne wrażenie a teraz widzę mega optymizm w stronę Ruchu i szukanie na siłę niespodzianki.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja się nie zdziwię jak Śląsk będzie miał przewagę w tym meczu. Legia pewnie częściowo w okrojonym składzie, reszta może zagrać na pół gwizdka.

Patrzyłbym na wszelkie zakłady w kierunku Śląska pod kątem rożnych, celnych strzałów, a może nawet posiadania, co byłoby dosyć sensacyjne, patrząc na to, że mecz grany jest przy Łazienkowskiej.

Legia z Jagą zagrała dwie różne połowy. Nawet jakby Legia wyszła na prowadzenie tak samo jak w pierwszym meczu, to kto wie, czy trener nie powie - dobra, cofamy się. Trzymamy wynik i oszczędzamy siły.

Jeśli ktoś jest niezdecydowany to niech poczeka sobie na składy.

Śląsk wyścig do 5 rożnych - 3,15 Betano

Śląsk większe posiadanie piłki - 5,00 STS

Śląsk więcej strzałów w światło bramki - 2,70 STS
 
thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
Niema co stawiac na Legie. W tyle glowy maja puchary,wiec na calosc moga nie pojsc. Co do drugiego meczu to ja widze bts.Duzo sytucji w poprzednich meczach mialy te zespoly,wiec szansa jest na bramki z jednej jak i z drygiej druzyny.
Trener Legii mówił, że mają na tyle dużo czasu do meczu LM, że dziś zagra najsilniejszy możliwy skład.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Legia Warszawa v Śląsk Wrocław
Legia: Malarz - Bereszyński, Lewczuk, Pazdan, Hlousek - Jodłowiec, Kopczyński, Moulin - Hamalainen, Nikolić, Prijović
Składy już są, nie patrzę na skład WKS-u, tylko koncentruję się na Legii. Obecnie jest to najsilniejsza &quot;11&quot; jaka może wybiec na boisko. Taki sam bet, jak wczoraj na Pogoń. Myślę, że Legia będzie chciała ustawić sobie ten mecz już w pierwszej odsłonie. Na swoim boisku są bardzo silni i potrafią stłamsić rywala. Kursy lecą w dół, zdążyłem złapać jeszcze w miarę sensowny.

Legia strzeli w 1. połowie @1.72 Bet365 ⛔
 
R 28

roki1

Użytkownik
Trenerzy zawsze tak mowia,ale pilkarz gra i czasami jak jest wazne spotkanie pozniej. To maja to w tyle glowy. I dlatego czesto w meczach ligowych przed pucharami sa niezle niespodzianki. Nie mowie,ze nie wygraja,ale ja osobiscie nie ruszam tego. Zreszta Legia slabo gra a widzialem wszytkie ich spotkania.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jagiellonia - Ruch
Powyżej 10 rożnych @ 2.00
Powyżej 11 rożnych @ 2.40
Powyżej 12 rożnych @ 3.20
Nie spodziewałem się tego, że żaden z tych typów nie wejdzie. Sam stawiałem 9-11 rzutów rożnych, a tymczasem w całym meczu zobaczyliśmy tylko 6. Żenada, zwłaszcza z tego względu, że Ruch kończył mecz w 9.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Typ: 1 ⛔
Kurs: 1,98
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Hit 2 kolejki Lotto Ekstraklasy. Lech Poznań mierzy się z na Bułgarskiej z Zagłębiem Lubin.
Lech Poznań w 1 meczu tego sezonu zremisował bezbramkowo 0:0 ze Śląskiem Wrocław zaś Zagłębie Lubin rozbił 4:0 Koronę Kielce. Zagłębie grało we czwartek w eliminacjach do Ligi Europejskiej 120 minut z Partizanem Belgrad, zwycięstwo po karnych lecz myślę, że te 120 minut da się we znaki w tym meczu z Lechem.
Lech potrafi grać z Zagłębiem u siebie, na ostatnie 5 pojedynków 4 razy Lech wygrał i padł 1 remis.
Do składu Lecha wraca nowy nabytek Makuszewski który nie zagrał w 1 kolejce z powodu kontuzji do tego mają powracającego do ekstraklasy Radka Majewskiego + Gajos i robi się całkiem dobra pomoc. Nie wiadomo czy zagra już K. Linetty i Kadar.
Co do Zagłębie to na pewno trener Stachowiec zrobi parę roszad w składzie prawdopodobnie Janoszka usiądzie na ławce z Rakowskim i Piątkiem.
W tym meczu stawiam na zwycięstwo gospodarzy po ładnym kursie. Myślę, że własne boisko + zmęczenie piłkarzy Zagłębie + mimo wszystko lepsi piłkarze w Lechu dadzą pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.
 
S 51

szewapxa

Użytkownik
Kolejka się kończy więc i ja postanowiłem dorzucić swoje trzy grosze.. Uważam za naprawdę fajne typy do zagrania mecze Piasta i Lechii. Nasz ex-pucharowicz w miare godnie pożegnał się z Europą więc morale nieco poszło w górę. W 1 kolejce rozbici ale Ekstraklasa kocha takie sytuacje więc cżesto z chłopca do bicia w następnej kolejce wszystko zmienia się o 180 stopni. Cracovia odpaliła po klęsce w pucharach czas na zespół Piastunek. Jest to też typ przeciwko Wiśle gdyż nie wierze by beniaminek wygrał 2 mecze z rzędu na starcie rozgrywek. Remis jednak możliwy więc zabezpieczam się podpórką.
Lechia i zespół Piotra Nowaka ???? Cóż mają wszystko tylko brak im wyników.. Nadal uważam, że w tym sezonie mogą sporo namieszać a żeby tak się stało mecze z takimi zespołami jak Łęczna muszą po prostu wygrywać. Wszyscy wiemy jak Lechia gra na wyjazdach więc warto dla pewności podeprzeć się remisem. Na pewno nie wierzę w zwycięstwo Górnika, w tym sezonie będą czerwoną latarnią i ten mecz to potwierdzi.
Całość daje nam całkiem przyjemne ako 1.66 w Bet 365
Dla jasności gram Lechia lub remis oraz piast lub remis i wszystkim to bardzo polecam.
 
O 82

orzel-54740

Użytkownik
Spotkanie eliminacyjne do Ligi Mistrzów jest ważniejsze, ale dla mnie ludzie pisząc, że punkty ligowe można odrobić i ten mecz &quot;jak o tak o... przetruchtać&quot; myślą, że później w lidze będzie łatwiej o punkty, są chyba naiwni. Przecież im dalej w sezon tym będzie trudniej...
Trener Legii sam powiedział, że nie będzie nikogo oszczędzał i w zupełności moim skromnym zdaniem ma rację.
Nie no jasne, szczególnie było to widać jak trudno o punkty, gdy Legia odrobiła 10 punkty straty do Piasta na długo przed rundą finałową.
Naiwne to jest myślenie, że dadzą z siebie wszystko i wiara w słowa w trenera, który gada, że do środy zostało dużo czasu. Do jasnej cholery, kto w tej lidze potrafi grać dwa mecze w tygodniu??? Nikt! Było to widać i po Lechu i po Legii kiedy po wygraniu spotkań w LE dostawała później w lidze od autsajderów.
I prawda jest taka, że ten mecz mógł się skończyć zarówno 1 jak i 2. Z jednej strony na drodze stanęła poprzeczka, a z drugiej Pazdan.
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Piast-Plock
Typ: 1 ✅
Kurs:2.30
Piast w REWANŻU pucharów wyglądał juz jako tako to spokojnie powinno wystarczyc na Wisle Płock, beniaminek wygral 1 mecz u siebie w 1 kolejce z &quot;dobrym&quot; zespolem to normalka w kazdej lidze, nie ma co sie eksytowac trzeba brac 1 po dobrym kursie
wygrana Cracovii tez mnie kusi ale czuje remis i chyba sobie odpuscze a Lecha i Zaglebia to w ogole nie tykam
Edit: nazwy ekipy z dużej! Robson1416
 
R 28

roki1

Użytkownik
Piast troche wygladal lepiej,zmiany trenera troche poskutkowaly,ale trzeba tez pamietac,ze tamci mieli wyjebke piekna. Nie wiem kto to wygra,ale wydaje mi sie ze bts i over bardzo prawdopodobny i w ta strone pojde.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Termalica - Cracovia
Typ: obie strzelą gola- TAK
Kurs: 1.75
buk: bet365
Wynik: 3:2
✅
Obie drużyny zaczęły ten sezon od zwycięstwa. Gospodarze swój pierwszy mecz wygrali 2:0 z Arką, a goście u siebie pokonali Piast 5:1. Nie chce pisać, że obie drużyny są w formie, bo za nami dopiero pierwsza kolejka. Ostatnie trzy bezpośrednie spotkania kończyły się strzeleniem gola przez obie drużyny i dziś liczę, że będzie podobnie. W obu ekipach ma kto te gole strzelać, co zawodnicy pokazywali już wielokrotnie. Dodam, że kibice gospodarzy wykupili wszystkie wejściówki na to spotkanie, a więc motywacja jest bardzo duża na to spotkanie. Oby podobnie było z tą motywacją u piłkarzy.
15:30 Piast - Wisła Płock
Typ: Handicap (0-1)
Kurs: 1.67
buk: betsson
Wynik: 2:1
⛔

W tym spotkaniu będę szukał niespodzianki. Myślę, że wiele się nie zmieniło przez ten tydzień, i Piast dalej będzie tkwił w swoim dołku. Ostatnie mecze pokazały jak ważny dla nich był trener Latal. Nafciarzy na pewno stać na wywiezienie remisu z Gliwice i ten remis mi wystarczy żeby podany Typ wszedł. Po zwycięstwie nad Lechią, goście dzisiaj zapewne nie przyjadą się bronić, i swoje okazje do strzelenia gola będą mieli. A jeśli choć jedną z nich zamienią na gola to już nie będzie się o co martwić.
18:00 Lech - Zagłębie
Typ: 2X
Kurs: 1.84
buk: betsson
Wynik: 0:2
✅

Takich kursów się nie odpuszcza. Rozumiem, że Zagłębie się przygotowuje do eliminacji, ale kurs według mnie jest trochę przesadzony. Lech w meczu z Śląskiem nie pokazał nic nadzwyczajnego, a trochę czas minie żeby ich gra mogła się znowu podobać. Odwrotnie jest z gośćmi, którzy dalej działają na dwóch frontach. Zagłębie nawet jeśli wyjdzie dziś w trochę odmienionym składzie to stać ich na wywiezienie remisu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom