>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. kolejka Premier League [18.08.2023 - 21.08.2023]

Status
Zamknięty.
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Manchester City - Newcastle
Bukmacher: Fuksiarz
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.73

Manchester City - mistrz Anglii, triumfator Ligi Mistrzów i świeżo upieczony triumfator rozgrywek o Superpuchar Europy, w których wygrał niedawno po rzutach karnych z Sevillą podejmie u siebie nowy projekt sportowy, który na przestrzeni kilku lat ma walczyć o TOP 4, a nawet i o mistrzostwo Anglii - Newcastle. Obie ekipy są w dobrej formie, co pokazały w okresie przygotowawczym, ale też w swoich pierwszych meczach o stawkę. Newcastle United w 1. kolejce bez problem poradziło sobie z Newcastle - strzelając aż 5 bramek i oddając na bramkę AV aż 13 strzałów celnych, co tylko pokazuje siłę rażenia tej ekipy. W przypadku Manchesteru City można mówić o latwo zdobytym komplecie punktów przeciwko Burnley, a licznik z golami otworzył oczywiście niezawodny Erling Haaland. W tym meczu może się wydarzyć absolutnie wszystko i trudno brać tutaj pod lupę ostatnie bezpośrednie pojedynki tych ekip na stadionie City, gdzie Newcastle potrafiło przegrywać np. 0 - 5 i nie istnieć w trakcie meczu. Teraz Newcastle ma nie tylko zdecydowanie większe możliwości finansowe, ale też dużo większy potencjał i tacy zawodnicy jak Tonali, Isak, Almiron czy Barnes mogą okazać się kluczowi w kontekście potencjalnych punktów w rywalizacji z Obywatelami. Warto też mieć na uwadzę, że City jest po rywalizacji pucharowej z Sevillą, tak więc to Newcastle podchodzi do tego meczu z większymi siłami.
 
Ostatnia edycja:
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Spotkanie: Notthingam Forest - Sheffield United
Typ: Nothingam over 1.5 gola
Bukmacher: Fortuna kurs 2.1

Analiza:

Rozpoczynamy drugą kolejkę od spotkania outsiderów. Oba zespoły zaliczyły porażki z mocniejszymi rywalami w pierwszej kolejce. Foreści mieli swoje szanse ale byli praktycznie cały mecz w defensywie. Sheffield oddało tylko 1 celny strzał przeciwko Crystal Palace. W tym spotkaniu nie zobaczymy defensywnego stylu gry z żadnej strony oba zespoły będą walczyć o pierwsze punkty. Zespoły z dolnej części tabeli potrafią zrobić fajne widowisko. Faworytem są gospodarze i to ich widzę jako kandydatów do strzelania goli. Liczę na minimum dwa trafienia Forestów.
Post automatycznie złączony:

Spotkanie: Liverpool - Bournemouth
Typ Oba strzelą /liczba bramek over 2.5
Bukmacher Fortuna kurs 2.04

Analiza

Liverpool pewny 3 punktów? Teoretycznie tak ale patrząc na ich obronę i brak wzmocnień to aż się chce grać na utratę gola przez LVP. Zespół robi wzmocnienia transferowe w ataku niestety obrona leży. Mecz z Chelsea pokazał że należy dokonać wzmocnień. Nie wierze w CSa z strony gospodarzy. Wisienki nie wyglądały źle w swoim 1 spotkaniu. Dlatego widzę szansę w tym typie jaki obstawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2067
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Aston Villa + over 1,5 goli w meczu 2,00
Aston Villa spisywała się bardzo przyzwoicie w poprzednim sezonie. Liczę na powtórkę wzorca i dalsze sukcesy tej drużyny. Everton to trochę przeciwieństwo Aston Villi. Mało strzelanych goli, mało wygranych, częste przegrane i ewentualnie remisy. Aston Villa grała dobrze nie tylko na swoim stadionie, choć trzeba przyznać, że godnie wykorzystywali atut swego boiska i właśnie tam grali jeszcze lepiej. Rzadko schodzili poniżej średniej 2 goli u siebie, a więc dlatego uważam, że typ na over 1,5 goli w meczu jest rozsądny. 2-0, 2-1, 3-1 taki przedział goli w końcowym wyniku wyświetla mi się w głowie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +946
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Manchester City - Newcastle BTS + over 3,5 kartek + over 8,5 RR 3,45
Skupiłem się w wywodzie, co tu postawić głównie na ich poprzednim meczu, który rozgrywany był również w Manchesterze w ramach ostatniego sezonu. A tam padło 6 żółtych kartek, a także 12 rzutów rożnych. Nie będzie grał De Bruyne, co niewątpliwie trochę pomoże odetchnąć zespołowi z Newcastle. Ogólnie rzecz ujmując Newcastle wygląda po 1.kolejce na świetnie przygotowane i bardzo groźne. Zobaczymy, czy będą równie silni na wyjeździe, ale tą honorową powinni ustrzelić. Możliwe nawet, że mecz zakończy się rezultatem 1-1. Nazwałbym to spotkanie wbrew pozorom spotkaniem na szczycie. Obie drużyny wyglądają bardzo wstępnie na takie, które powalczą o top4 w lidze.
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Man City - Newcastle X @ 4.00

Coś mi tu pachnie sensacją. Newcastle do bólu solidne i trudne w zeszłym sezonie. W tym widać, że będzie kontynuacja. Jest kasa na transfery i wydana z głową głównie na Tonaliego, który uważam może być nowym De Bruyne Premier League. City jest po dogrywce w Superpucharze Europy, który mimo wszystko wygrało co może uśpić ich czujność (ciągle wygrywają). Do tego wypada z powodu kontuzji De Bruyne i uważam, że mogą mieć w tym meczu problemy.
Typ 2-2. Można też próbować X2, na wypadek mega sensacji, ale raczej skłaniam się ku remisowi.
 
MaddMan 1K

MaddMan

Użytkownik
Wolves - Brighton
Typ: Wolves lub remis @1.97 Unibet

Wolves bardzo dobrze zagrali z Manchesterem United w 1 kolejce. Byli lepiej zorganizowani, o wiele szybsi. Przegrali bo zabrakło skuteczności.
Brighton to bardzo niebezpieczna drużyna jesli strzelą pierwsi. Mają kim kontratakować, więc jak już prowadzą to potrafią dobić przeciwnika czterem bramkami. Ale nie jest wcale powiedziane, że taki będzie scenariusz każdego ich meczu.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Manchester City - Newcastle
Typ: obie strzelą + powyżej 2,5 gola + powyżej 7,5 RR + 1. połowa zmiana NIE
@3.02 FORTUNA

Obydwie drużyny usposobione bardzo ofensywnie. Nie koncentrują się na utrzymaniu wyniku lecz idą do przodu aby zdobyć kolejne bramki. Newcastle nie przegrało żadnego z 7 pojedynków przedsezonowych (5 zwycięstw). Ostatnie 3 spotkania towarzyskie to zwycięstwa nad: Brighton (1:2), Fiorentiną (2:0) i Villarrealem (4:0). Ligę zaczęli również znakomicie, gdyż w pierwszej kolejce rozgromili Aston Villę 5:1. City z kolei na początek sezonu wygrali 0:3 z Burnley a w środę grali mecz z Sevillą o Superpuchar UEFA. W regulaminowym czasie był remis 1:1 lecz w karnych lepsi okazali się Obywatele i to oni wznosili trofeum do góry. Nie mieli więc z zbyt wiele czasu na świętowanie. Bo za pasem bardzo ciężko zapowiadający się mecz z Newcastle. Stawiam, że ani emocji ani bramek nie zabraknie w tym spotkaniu. Obydwie drużyny grają ofensywny football i liczę, że w tym przypadku będzie tak samo.
 
Ostatnia edycja:
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Wolves - Brighton
powyżej 2,5 gola + powyżej 9,5 rzutów rożnych # 2,95 Totalbet 1:4 (8 rr)

Tak jak kolega powyżej wspomniał Wilki samym sobie i może trochę sędziemu (brak ewidentnego karnego w 97') zawdzięczają brak punktów na inaugurację w Manchesterze. Czy Wilki były takie mocne w starciu z United? Wydaje mi się, że to raczej Diabły były takie słabe. Z kolei Mewy mimo wyniku 4:1 jakoś bardzo mnie nie zachwyciły, bo wynik końcowy dużo lepszy niż ich gra. Przez większość meczu beniaminek z Luton wcale bardzo nie odstawał i przede wszystkim dość łatwo dochodził do sytuacji strzeleckich. Właśnie na podstawie obserwacji gry Brighton w defensywie opieram swój dzisiejszy typ. Nie wydaje mi się też, by Wilki zagrały drugi raz na takiej katastrofalnej skuteczności i przynajmniej jednego gola zdobędą. Obie ekipy grają sporo skrzydłami, gdzie z jednej strony brylują Estupinian, Mitoma i March, a z drugiej sporo wiatru robią Semedo i Ait Nouri, co też sprzyja nabijaniu rogów. W zeszłym sezonie spotkanie na Molineux pomiędzy tymi drużynami zakończyło się wynikiem 2:3 i 13 rogami, więc dzisiaj liczę na podobne liczby.
 
Ostatnia edycja:
chosen70 135,7K

chosen70

Użytkownik
Manchester City - Newcastle United
Bruno Guimaraes otrzyma kartkę @3.70 Betclic

Starcie Mistrza Anglii - Manchesteru City, z czwartą drużyną ubiegłego sezonu - Newcastle United. Podopieczni Pepa Guardioli rozpoczęli sezon od wygranej 3:0 z Burnley, natomiast Newcastle pokonało na własnym terenie Aston Villę aż 5:1. Spodziewam się tutaj meczu walki, obie ekipy są w gazie i mają świadomość poziomu przeciwnika. Stawiam na żółtą kartkę pomocnika Newcastle, Bruno Guimaraesa, który przeciwko Manchesterowi City grał trzy razy i każdy mecz kończył z żółtą kartką. Przed tygodniem w pierwszej kolejce ligi angielskiej, Brazylijczyk również otrzymał żółtą kartkę. Przez nowe wytyczne dotyczące sędziowania, w tym sezonie pada masa kartek. Arbitrem spotkania będzie Robert James. Ostatni mecz z udziałem Newcastle sędziował w maju i Bruno obejrzał w nim kartkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2491
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Aston Villa vs Everton

Aston Villa wygra, powyżej 2.5 goli i Ollie Watkins strzeli gola
@ Fortuna kurs 3.8

Oba zespoły przegrały swoje pierwsze mecze. Aston Villa wysoko dostała od Newcastle, które dzisiaj nic nie pokazało przeciwko mistrzom Anglii. Everton fartem uratował się rok temu z spadku z PL. Faworyt jest jeden i są to gospodarze. Mają w składzie jednego z najlepszych strzelców ligi zeszłego sezonu. Everton nie wygrał na Villa park od 7 lat. Myślę że jutro będzie podobnie i napastnik Aston Villi zagra świetny mecz i wpisze się na listę strzelców.
 
Otrzymane punkty reputacji: +692
reeisik 12,1K

reeisik

Użytkownik
Aston Villa vs Everton

Typ : Everton lub remis @ 2,16

Analiza:
Jakoś nie chce mi się wierzyć w spokojne zwycięstwo Aston Villi. Przedmówcy dużo już napisali o obu drużynach jednak moje przeczucie mówi co innego. Czy Aston Villa po pierwszej kolejce wygląda na solidny zespół ? Porażka z mocnym Newcastle 5:1 pokazuje, że może jednak przygotowanie do sezonu nie było wykonane w 100%. Wiadomo jest to dopiero 2 kolejka, jednak ja idę w kierunku gości. Mimo że przegrali u siebie z dość słabym Fulham to dziś mają dobrą okazje aby pokazać swoim kibicom, że stać ich na utrzymanie w tym roku. W tej lidze tak jak ktoś powiedział, może wygrać każdy z każdym. Patrząc na wahania kursów od wczoraj kurs na Everton spadł z 5,2 na 4,8. Kursy nawet na handicap dla Evertonu zaczęły spadać. Ja ide w kierunku gości, nie było jeszcze w ten weekend sporej niespodzianki. Licze właśnie, że będzie ona w tym meczu. Jak będzie faktycznie ? Przekonamy się już niedługo. Pozdrawiam!
 
M 94K

michalkin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - 1 liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: WHU - Chelsea
Typ: Enzo powyżej 79,5 podań
Kurs: 1,95
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Zacznę od najważniejszego. Linia niższa o 15 podań niż b365. Value? Jak najbardziej. Dodając do tego, że WHU to nie jest drużyna, która lubi prowadzić grę. W zeszłym sezonie średnia posiadania piłki to 41,7%. Ten sezon rozpoczęli od wyjazdowego meczu z Bournemouth, gdzie uzyskali 37%. O ile do momentu gdzie utrzymywał się remis tak gra była bardziej wyrównana. Po strzelonej bramce, większą inicjatywę mieli gospodarze, a goście defensywa. Natomiast Chelsea bardzo pozytywnie zaskoczyła w meczu z Liverpoolem. 65% posiadania piłki to wynik rewelacyjny. Cały poprzedni sezon to średnia 59,1%. Patrząc na dzisiejsze spotkanie i przytoczone powyższe statystyki to spodziewam się znacznej przewagi w posiadani piłki, co przełoży się na sporą liczbę podań. Enzo to gracz zdecydowanie wyróżniający się na tle swojego zespołu, bierze ciężar gry na swoje barki i lubi być z piłką przy nodze. W poprzednim meczu z Liverpoolem zaliczył 94 (!) podania, a dziś z zespołem słabszym, który raczej odda inicjatywę i będzie wyczekiwał na swojej połowie dostaje linie o 15 mniejszą. Taką linię biorę w ciemno.

104 podania

Dodatkowy typ:
Moises Caicedo powyżej 59,5 podań
@2.1 betclic
Tutaj też nie ma co się rozpisywać. Wszystkie gazety trąbią, że ma dzis wyjść w 1 składzie. Średnia z zeszłego sezonu to 59,5 podań. Okoliczności opisane wyżej również skłaniają mnie do zagrania tego typu.

Trochę szkoda tego typu. Caicedo wszedł po 60 minucie, 37 podań ale betclic rozliczył na czerwono

Edit. Dorzucam powyżej 49,5 podań Gallaghera @2.0 betclic
59 podań
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +946
Posterunkowy 0

Posterunkowy

Użytkownik
Aston Villa zawsze dobrze sobie radziła z Evertonem chociaż brak Ramseya, Buendi i Mingsa - trzech podstawowych graczy musi być odczuwalny. Everton ma mocny defensywny środek pola więc na miejscu Emerego szukałbym gry skrzydłami. Myślę o jakimś overze rożnych w tym spotkaniu.
 
neutralny 457,3K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
West Ham - Chelsea
Chelsea wygra @2,16 fuksiarz (boost)


Bardzo przyjemny kurs dziś na Chelsea, która dobrze wyglądała z Liverpoolem i moim zdaniem zasłużyła tam na wygraną. Odmienne humory w West Hamie, bo remis na otwarcie z Bournemouth mogą uznać za szczęśliwy. Pod wodzą Pochettino The Blues wyglądają lepiej, przyjemnie oglądało się ich w sparigach oraz w rywaliacji z The Reds, myślę że spokojnie mogą w tym sezonie powalczyć o podium, jeśli będą w stanie utrzymać tę dyspozycję, albo nawet jeszcze podnieść poziom.
Całkowicie inaczej widzę drugą londyńską ekipę prowadzoną przez trenera Moyes'a. Bardzo słaba końcówka okresu przygotowawczego, do tego starcie z Wisienkami również bez szału. Jakby tego było mało nieprzyjemna sytuacja z Fabiańskim, który szczerze o wszystkim powiedział pokazuje, że kontakt w drużynie nie do końca jest taki, jak powinien, a o większości szersza publika i tak pewnie nie wie. Według mnie takie szczegóły mają znaczenie i dziś to ujrzymy na London Stadium, a goście pewnie ograją Młoty dla których może to być długi i bardzo frustrujący sezon, oby tylko nie zakończony spadkiem z Premier League.
 
chosen70 135,7K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - 1 liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: West Ham - Chelsea
Typ: Nicolas Jackson strzeli gola lub zaliczy asystę
Kurs: 2.40
Bukmacher: lvbet
Post: https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-20-08-2023-niedziela.169033/post-7208382
Analiza:

22-letni napastnik zasilił szeregi Chelsea w obecnym oknie transferowym, przechodząc z Villarrealu za 35 milionów euro. W ubiegłym sezonie rozegrał 26 meczów (16 z nich od pierwszej minuty), w których zdobył 12 goli i zaliczył 4 asysty. Senegalczyk odnalazł formę pod koniec sezonu, kiedy to w ośmiu ostatnich meczach strzelił dziewięć goli i dwa razy asystował. Spotkania przedsezonowe często mają małe przełożenie na rzeczywistość, lecz warto wspomnieć, iż w pierwszych trzech meczach w koszulce Chelsea zdobył dwa gole i trzy asysty. W debiucie ligowym przed tygodniem w starciu z Liverpoolem, Jackson był kilkukrotnie bliski strzelenia bramki, oddał 4 strzały i stwarzał zagrożenie w polu karnym podopiecznych Jurgena Kloppa. Jeżeli Chelsea w tym sezonie chce walczyć o coś więcej, to takie mecze, jak ten dzisiejszy trzeba wygrywać. West Ham przed tygodniem zremisował 1:1 z Bournemouth.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Crystal Palace - Arsenal Londyn

Crystal Palace wygrał w pierwszej kolejce na wyjeździe 1:0 ze Sheffield natomiast Arsenal pokonał u siebie 2:1 Nottingham.
Crystal Palace w meczach towarzyskich pokazywał bardzo dobrą formę, pokonał m.in. 2:0 Lyon, zremisował 1:1 z Sevillą, zremisował 2:2 z Brondby czy wygrał 2:1 z Watford. W swojej ekipie mają bardzo dobry atak Eduard, Ollise, Eze - który pokazywał świetną formę, Ayew czy Schlupp - może te nazwiska są mniej znane niż w Arsenalu gdzie jest Havertz, Rice, Saka, Martinelli ale u siebie mają duże szanse strzelić gola. Ogólnie typował bym w tym meczu BTTS po świetnym kursie jednak do typów dnia daję zwycięstwo gości + BTTS.
Arsenal na pewno jest w tym meczu faworytem ale uważam, że nie będzie to łatwe zwycięstwo.

Arsenal + obie strzelą 3,65 Fortuna
 
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Crystal Palace - Arsenal Londyn
Typ: Arsenal i over 2.5 gola
2.6 F fuksiarz
Analiza:
Arsenal faworyt dzisiaj gra z moim zdaniem niewygodnym przeciwnikiem jakim potrafi być Crystal Palace. W poprzednim sezonie to były łatwe pojedynki gości. Gospodarze nie poczynili jakiś wielkich wzmocnień. Sporo zawodników odeszło. Arsenal ma dużo mocniejsza kadrę, która w zeszłym sezonie wywalczyła 2 miejsce w tabeli. Myślę że wiele się nie zmieni i to Goście wyjadą z 3 punktami i pewnie zobaczymy minimum 3 bramki w tym spotkaniu.
 
neutralny 457,3K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Crystal Palace - Arsenal Londyn
Obie drużyny strzelą gola @1,85 Fuksiarz


Widzę wiele osób tu idzie w dużą ilość goli i wygraną Arsenalu, ja próbuję bezpieczniej BTSa po bardzo dobrym, jak na Premier League kursie. Dlaczego nie gram wygranej Arsenalu? Bo Palace znakomicie pokazali się na inaugurację rozgrywek z Sheffield, które szczególnie u siebie jest bardzo niewygodnym rywalem. Ogólnie mega podoba mi się styl, jaki wpoił swoi zawodnikom Roy Hodson i przyznam, że jestem tym trochę zdziwiony, bo miałem tego szkoleniowca raczej za skutecznego niż efektownego. Oglądałem obszerne skróty gospodarzy w sparingach z Sevillą i Lyonem oraz cały mecz z Sheffield i nie boję się napisać, że w każdym z tych meczów Palace przeważało, a Lyon, czy Sevilla to nie ogórki. Co prawda z Sevillą wygrać się nie udało, jednak widać, że Hiszpanie również dobrze zaczęli ten sezon.
Pierwszy mecz Crystal w Premier League to wygrana na Bramall Lane, a Sheffield w Championship w całym poprzednim sezonie przegrało zaledwie 4 razy na 23 spotkania. Wygrana to jedno, drugie to styl, który bardzo mi przypadł do gustu. Patrząc nawet na suche statystyki praktycznie w każdym aspekcie Crsytal Palace zdominowało beniaminka i 1-0 to był absolutnie najniższy wymiar kary.
Tym razem pierwszy mecz na swoim obiekcie, rywal jeden z najtrudniejszych, jeden z głównych kandydatów do tytułu mistrza Anglii. Jeśli szukać dziur w układance Mikela Artety to zdecydowanie jest to defensywa. Co ciekawe, Kanonierzy stracili gola we wszystkich meczach do tej pory licząc sparingi. Wyjątkiem była rywalizacja z gwiazdami MLS, no ale ... kto oglądał ten mecz wie, jaki tam było poziom u rywali. Patrząc na personalia widać, że w tyłach jest kłopot, bo na prawej obronie wylądował Partey, a w środku obok Saliby wystąpił White. Wydaje mi się, że dziś mogą być roszady w tej formacji, bo nie wyglądało to idealnie w starciu z Nottingham.
Podsumowując widzę dziś gole obu drużyn i nie wykluczam bramkowego remisu, jednak jeśli miałbym doś dorzucić do BTSa to bardziej over 2,5 niż wygraną Kanonierów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom