>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 kolejka Serie A [09.09-11.09]

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP


Jak wiadomo, piłkarze postanowili zastrajkować, więc zaczynamy serie A, od kolejki która była planowana jako druga. Do jutra trwać będzie jeszcze &quot;calciomercato&quot; więc podstawowe składy powinny już być znane. Drużyny będą miały 2 tygodnie więcej na przygotowanie się do 1 kolejki, także miejmy nadzieję, że pokażą ładną grę już od początku ????
PRAWDOPODOBNE SKŁADY
EDIT:
Widzę błąd w ofercie b365, bo Lazio gra 9 września, ale pewnie zmienią niebawem​
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Ac Milan - Lazio - typ over 2,5
Mysle ze to mecz w ktorym padnie duzo bramek obie ekipy maja znakomitych napastnikow takich jak Ibra,Pato,Cisse,Klose
choc Milan ma lepsza obrone to mysle ze i im wpadnie jakas bramka przynajmniej 1.
Roma - Cagliari - typ 1
Roma wygra ten mecz ma dobry sklad - maja Bojana w ataku a on przy pomocy dobrych pomocnikow jak i mysle partnera w ataku Vucinicia rozstrzela sie.
+ Roma gra u siebie i to pierwszy dosc wazny mecz.
Robson // Vucinica już dawno nie ma w Romie, poza tym ich tragiczna forma...
Casena - Napoli - typ X2
ładny kurs na Napoli , moze i by tu wygrali ale pewniejszym typem wydaje sie X2 gdzie placa kolo 1,4.
Napoli ma swietny atak a reszta formacji jest troszke gorsza ale nie odstaje znaczaca jak np u Caseny.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja póki co rozważam over albo BTS w meczu Milan - Lazio. Nie zagra Marchetti w Lazio no i defensywa też nieco eksperyment bo w towarzyskich i LE Konko nie grał, a to że obie drużyny mają potencjał z przodu to wiadomo.
Cagliari fajnie kurs przy fatalnej dyspozycji Romy.
Chievo z Catania fajnie home win wyglada ... no i jakas niespodzianke tzreba bedzie wyczaic ????
 
B 7

bolo112

Użytkownik
W kwalifikacjach do LM ciekawie zaprezentowało się Udinese, trochę lepsza skuteczność i byśmy oglądali w dalszych rozgrywkach Udinese, a nie Arsenal. Kurs ładny, a po Lecce za dużo się nie spodziewam. Roma... dla mnie remis, nie wydaję mi się, że uda im się wygrać z Cagliari. PSG zainteresowane podobno Borriello, byłoby to kolejne osłabienie ataku może uda im się jeszcze go wykupić w tym okienku, zobaczymy. Również dobry kurs na Napoli i raczej zaczną od zwycięstwa, po takim kursie wg mnie warto próbować. Liczę również, że Juventus dobrze zacznie ten sezon. Matri już powinien wyleczyć kontuzję kostki, Milos K.(nie jest w najlepszej formie ale może się obudzi) też już chyba jest dostępny, miał jakieś problemy z mięśniami, reszta drużyny zdrowa zobaczymy co będzie po zjazdach reprezentacyjnych, oby bez kontuzji się obyło.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Co do meczu Romy... dla mnie to mecz nie do obstawienia. Z jednej strony mamy fatalną dyspozycję Giallorossich i bardzo dla nich niewygodnego rywala (w zeszłym sezonie na początku Cagliari rozbiło Romę 5-1 u siebie). Z drugiej zaś mamy statystykę H2H, która mówi nam, że na Olimpico Roma jeszcze nigdy z Cagliari nie przegrała (10-3-0). Na siłę wychodzi remis.
Milan z bardzo ładnym kursem wygląda. Chievo i Genoa też. Jednak z podaniem jakiegokolwiek typu wstrzymam się do kilku dni przed rozpoczęciem &#39;pierwszej&#39; kolejki.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Bardzo dobry kurs na Milan ? No nie wiem. podobny kurs 1.61 wystawili na Fiorentine z Bologną a różnice między drużynami zdecydowanie większe. Zresztą widać po ruchach kursów, póki co wszystko rośnie na Milan i b365 obecnie ma najwyższy 1.67 . Moim zdaniem właśnie okolice 1.7 są adekwatne do tego spotkania.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Co do Romy również polecam odpuścić ich mecz bo już czytałem o konflikcie między panami Enrique a Tottim , o ile to prawda to Hiszpan może długo miejsca nie zagrzać a przy tym raczej wyniki będą fatalne.Na marginesie to dziwię się ,że taki klub jak Roma zatrudnia takiego trenera.
Bardzo ciekawi mnie też postawa Juve w tym sezonie,niby ruchy kadrowe dobre ,ale znowu ta obsada ławki trenerskiej.....
 
stoper06 17

stoper06

Użytkownik
co trener albo co slabsza forma to zawsze pismaki mowia o konflikcie z Tottim, ale to niewazne.
przyszedl dzisiaj Pjanic, Gago, Kjaer. nie widze inne opcji niz handi -1 ????
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
dokladnie Roma ma teraz niezla pake ma 2 dobrych def. pomocnikow Gago-De rossi ,
ofensywynego kreatywnego Pjanica , dobrego dunskiego obronce Kjaera
a w ataku Bojana - totti to juz powoli przeszlosc
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
dobrego dunskiego obronce Kjaera
No i tu właśnie jest wielki problem. Ten cały Kjaer to jest jeden wielki niewypał. On nie radził sobie kompletnie na środku defensywy w Wolfsburgu. Ileż on zawalił bramek, więc wcale się nie dziwie, że Magath się go pozbył. A tu wzięła go Roma,a jak okaże się że ma utworzyć duet stoperów z Heinze to już całkiem będzie klapa.. No, ale oby jak najczęściej siedział na ławie i do dyspozycji Luisa Enrique był Juan.
Co do Gago to też nie wiem czy jest się z czego cieszyć. Koleś nie grał z dwa lata w piłkę w Realu. Ogólnie dziwne te ruchy transferowe Romy wg mnie. Brali graczy, których nie chcieli w innych zespołach. Dobre pociągnięcie to z pewnoscią przyjście Lameli. Jak się zaaklimatyzuje to będzie duże wzmocnienie. Ciężko będzie zastapić w ataku Vucinica, Bojan to inny typ gracza. No i zasadnicze pytanie, co pokaże Totti w tym roku, czy czesciej będzie leczył kontuzje czy kłócił się z trenerem, a może więcej dobrego z jego strony zobaczymy? Oby to trzecie.
Tak więc ja aż tak optymistycznie do nowego sezonu nie podchodzę. Raczej w top3 i awans do eliminacji LM w next sezonie nie wierzę. Milan, Inter i Juventus raczej poza zasięgiem Galliorossich, a przecież jest jeszcze Lazio ,Napoli, Fiorentina.
Chyba, że Luis Enrique nagle z Romy zrobi maszynke do wygrywania a&#39;la Barcelona ????
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Trochę zagmatwam, ale nie umiem tego lepiej wytłumaczyć... liga włoska i niemiecka się różnią stylem gry i we Włoszech się obrońcom gra łatwiej. Kjaer przed transferem do Wolfsburga grał bardzo dobrze w Palermo. Ja uważam, że się sprawdzi.
Za to obawiałbym się o Osvaldo, który w Serie A grał padakę, a po transferze do Hiszpanii stał się niemal gwiazdą. Mam nadzieje, że przeniesie swoją dobrą dyspozycję z Hiszpanii do Włoch.
Lamela to jedna, wielka niewiadoma. Był wyróżniającym się (ale nie gwiazdą) zawodnikiem w klubie, który spadł z ligi. Jest utalentowany, ale czy na tyle za ile został kupiony? Czas pokaże.
Jeżeli chodzi o Gago to rzeczywiście w Realu grał bardzo mało, lecz z tego co pamiętam gdy brał już udział w meczu nie wychodziło mu to najgorzej.
Jeszcze słowo o obronie. Mam nadzieję, że na środku jak najczęściej będą grali Burdisso i Juan, a ich zmiennikiem będzie Kjaer. Nie widzę Heinze jako podstawowego obrońcy. Będzie pewnie zmiennikiem Jose Angela na lewej obronie.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Ładny kurs na win Napoli, który kusi i jest warty zagrania. Napoli w poprzednim sezonie zdeklasował Casene 1:4 i to na wyjeździe. U siebie wygrał natomiast 2:0. Jest Edinson Cavani, Hamsik, Lavezzi, Pandev.. ten ostatni mówi &quot;- Napoli jest dla mnie kolejnym ciekawym doświadczeniem. To świetny zespół, który również występuje w Champions League - przyznał Pandev, który w Mediolanie występował od stycznia 2010 roku. Wcześniej, przez pięć i pół sezonu, Macedończyk grał w Lazio Rzym.&quot; Pięknie to wygląda na papierze. Oby tylko przełożyło się na grę. W meczach towarzyskich ogrywali Real Mallorca, US Grosseto, lecz nie dali rady hiszpańskiej Sevilli i Barcelonie. Każdy z pewnością pamięta wspaniały początek ubiegłego sezonu w wykonaniu Caseny. Wzmocnienia są dość duże: Adrian Mutu, Jorge Martinez, Abdelkader Ghezzal, Antonio Candreva. Jest czym straszyć, ale mecze sparingowej jakoś tego nie pokazywały. W Coppa Italia wygrana dopiero w dogrywce ze słabiutkim Ascoli Calcio, wcześniej wygrana z Gubbio (niższe ligi włoskie) i remis 0:0 z urugwajskim CA Peñarol. Mnie te wyniki na kolana nie rzucają i to Napoli jest faworytem tej konfrontacji. Jak wcześniej jeden z kolegów napisał
pewniejszym typem wydaje sie X2 gdzie placa kolo 1,4.
ostatecznie można tak zagrać. Cavani lub Pandev strzelec gola? hmmm... czemu by nie ;)
Cesena - Napoli
Typ: 2
Kurs: 2.25

 
bolo1991 0

bolo1991

Użytkownik
Ac Milan - Lazio to jest według mnie mecz kolejki ... Jako kibic Lazio sercem jestem za nimi lecz patrząc obiektywnie jest to mecz z mistrzem Włoch. Lazio może i się wzmocniło lecz nie zapomnijmy że odeszło tez paru zawodników takich jak Zarate czy Flocarri . Lazio nie wiadomo w jakim zestawieniu wyjdzie lecz myślę ze Cisse zdarzy się wykurować z powodu drobnego urazu . Według mnie padnie w tym meczu wynik remisowy 2:2 ... wiec śmiało można tez postawić over 2.5 .
 
arkajol 38

arkajol

Użytkownik
Seria A
Spotkanie: Ac Milan - Lazio Rzym
Typ: Lazio over 0,5
Kurs: 1,6
Bukmacher: Betsson
Stawka: 7/10
Wynik: 2 - 2
✅✅✅

Czas zacząć Seria A ;)
Typuje bramkę dla Lazio, a to dlatego, że w ostatnich pięciu spotkaniach na San Siro w Serii A pomiędzy oboma zespołami, w czterech z nich Lazio zdobywało bramkę.
Ostatnie 5 spotkań na San Siro:
10/11 Milan 0 - 0 Lazio
09/10 Milan 1 - 1 Lazio
08/09 Milan 4 - 1 Lazio
07/08 Milan 1 - 1 Lazio
06/07 Milan 2 - 1 Lazio
Dużym atutem Lazio może okazać się przetarcie w el. ligi europejskiej, gdzie w dwumeczu strzelili az 9 bramek i awansowali do fazy grupowej, natomiast Milan wygrał z Interem 2-1 mecz o Superpuchar Włoch ale był to raczej mecz dla Chińskich fanów i promocja Włoskiej piłki w Chinach bo aż w Azji był rozgrywany ten mecz aniżeli &quot;wielka walkę&quot; o zwycięstwo.
Tak, jak wspomniałem Lazio eliminując w czterej rundzie Rabotnicki zdobył aż 9 bramek, jednym z powodów takiego wyniku są zapewne letnie transfery w których to do zespołu trafili min. Klose i Cisse, którzy mają w nowym sezonie odpowiadać za grę ofensywną .​
 
windover 22,4K

windover

Użytkownik
Milan 20 : 45 Lazio

Ciekawe jak będzie wyglądać inauguracyjny sezon w Serie A póki co dla mnie głównym kandydatem do mistrzostwa są właśnie Mediolańczycy którzy dokonali najciekawszych transferów obok Juventusu i Romy ale po kolei. Milan sprowadził już na samym początku okna transferowego dwójkę obrońców Philippe Mexès (22/1) z Romy oraz T. Taiwo (30/4) z Marsylii i to za darmo co ma na pewno wzmocnić obronę miejscowych w tym sezonie obaj jednak w tym meczu nie zagrają. Dalej w pomocy udało się wypożyczyć A. Aquilani (33/2) który w poprzednim sezonie dobrze spisywał się w Starej damie jednak dalej jego pracodawcą jest Liverpool. Kontuzjowanego Flaminiego ma zastąpić sprowadzony z Palermo A. Nocerino (38/4). Ponadto gwiazdą ma się stać 18-letni S. El Shaarawy (29/9) który poprzedni sezon spędził w Serie B - Bari jest jeszcze Ricardo Ferreira z FC Porto. Klub z kolei opuściła jedna z ikon i mowa tu o nikim innym jak o A. Pirlo (Juventus) za El Shaarawyego do Genui powędrował Alexander Merkel ponadto pozbyto się Greka Sokrátisa Papastathópoulosa (Werder Brema), Nicoli Legrottaglie (Catania Calcio) i Massimo Oddo (US Lecce) a Espanyolu wypożyczony został hiszpański obrońca Dídac Vilà. Warto odnotować ,że karierę zakończył Czech Marek Jankulovski. Na koniec braki na pewno nie zagrają Robinho wcześniej wymieniona dwójka Taiwo i P. Mexès
podstarzali M. van Bommel i C. Seedorf także dziś nie zagrają lub też G. Zambrotta mówiło się o braku na dzisiejsze spotkanie Abbiatiego jednak ten wyjdzie w wyjściowej &#39;&#39;11&#39;&#39;.

Abbiati
20Abate
13Nesta
33Thiago Silva
77Antonini
8Gattuso
23Ambrosini
14Aquilani
27K.P. Boateng
7Pato
11Ibrahimovic

Ciekawie wzmocniło się Lazio które zagra w lidze w europy. Genialnym posunięciem może się okazać sprowadzenie D. Cissé który w poprzednim sezonie grał w Panathinaikosie a jego statystyki w dwóch poprzednich sezonach to (28/23) i (33/24) robią naprawdę duże wrażenie ,jest także M. Klose który strzelał bramki ostatnio w meczach z Austrią oraz w lidze europy ,poprzedni sezon w Bayernie nieudany (20/1) tak jak i wcześniejszy stąd transfer. Warto także wymienić Lorika Canę który po udanym sezonie w Sunderlandzie za niemałe pieniądze przeszedł do Tureckiego Galatasaray skąd trafia do Rzymu (24/1 -poprzedni sezon) jest także Litwin M. Stankevičius (21/2) sprowadzony z Valencii czy też Sedan Lulić z Young Boys (31/6) i na koniec Francuz A. Konko w przeszłości gracz Genui czy też Sevilli. Odeszli przede wszystkim Mauro Zárate czy za 10mln euro Stephan Lichtsteiner do Juve, Fernando Muslera Australijczyk Mark Bresciano a do Parmy powędrował Sergio Floccari. Dziś na pewno nie zagrają nowe nabytki i Cana i M. Stankevičius ,Giuseppe Sculli ,Ş. Radu oraz zawieszony Marchetti. Lazio ma grać dziś 4-2-3-1 czyli E. Reja ustawia dziś zespół bardzo defensywnie.

Bizzarri
29Konko
20Biava
3Dias
78Zauri
24Ledesma
32Brocchi
6Mauri
8Hernanes
99Cisse
25Klose

Składy/braki http://www.gazzetta.it/Calcio/prob_form/
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jestem fanem Lazio od małego... tegoroczne mercato chyba najlepsze w przeciagu ostatnich 7-8lat( nie biorac pod uwage wypozyczenia za grosze Zarate czy Floccarego...). O takim ataku moglem ejszcze niedawno tylko pomarzyc.. mozna sie czepiac ze Lazio to druzyna emerytow teraz ale mi to nie przeszkadza. Na sezon trzeba bylo czekac dluzej niz zwykle ale za to dzisiaj jaki szlagier sie trafia na poczatek ;).
Zaczne od Lazio bo siedze w temacie i mam jakies rozeznanie. Oczywiscie jak kazdy kto gra ten mecz wie ze w bramce zadebiutuje Bizzarri (kompletna niewiadoma ale az takiej paniki raczej nie trzeba robic) poniewaz Marchetti pauzuje za kartki, w Milanie Abbiati ktory wielokrotnie wygrywal mecz Milanowi.. duza przewaga Milanu na tej pozycji.
Obrona w Lazio rowniez dziurawa i niewiadoma - Konko nie pograł wiele a awizowany jest w 1 skladzie co wydaje sie dziwne, Biava to... Biava nigdy nie mialem do niego przekonania, Dias solidny i nielubiany i slaby Zauri na lewej ( brak Radu to wielka strata ). W Milanie wyglada to tak : Abate, Thiago, Nesta, Antonini - boki nie powalaja, srodek mocny. Nie zagraja Mexes i Taiwo na szczescie i przewaga w tej formacji Milanu nie bedzie ogromna.
W końcu przeszlismy do formacji w ktorej Lazio zaczyna miec cos do powiedzenia. Pomoc Ledesma po kiepskich sezonach wraca do formy i staje sie waznym punktem zespolu, Brocchi typowy walczak, gral w Milanie, ceniony w druzynie na pewno odda cale serce, Mauri zeszly sezon nieudany, stracil miejsce w kadrze ale juz poczatek tego znakomity i Hernanes objawienie zeszlego sezonu , rowniez forma znakomita w eliminacjach.
8 Gattuso, 23 Ambrosini, 14 Aquilani; 27 K. Boateng - Gattuso jak ma dzien da druzynie wszystko co mozliwe jak nie zawali mecz, Ambrosiniego moge porownac do Brocchiego-da z siebie wszystko ; Boateng niewiadoma dla mnie i do Aquilaniego nie mam przekonania. Tutaj przewaga Milanu juz ak wyrazna nie jest a nawet moge stwierdzic ze Lazio bedzie mialo przewage.
Atak chyba najmocniejsza strona Biancocelestich : Klose przedstawiac nie trzeba, Cisse wrocil do wybitnej formy w Grecji co potwierdzil w sparingach, dorzucajac do tego ofensywnie grajacego Hernanesa z pomocy wyglada to znakomicie. Na lawce Rocchi ktory jest kolejnym walczakiem w zespole i jako joker wywiazuje sie znakomicie.
Oczywiscie w Milanie sa takie nazwiska jak Pato i Ibra. Tylko ze Ibra lubi strzelac fochy i kazdy wie jak wtedy wyglada jego gra. Pato zapatrzony w corke prezesa tez niewiadomo w jakiej formie. Nie zagra Robinho co mnie cieszy tak samo jak brak Mexesa i Taiwo.
Tak wiec nawet na papierze przewaga Milanu nie jest znaczaca dlatego jako kibic musze zagrac typ :
Lazio +0,5;+1 - 2,20 bet365 ✅
7/10
oraz popieram typ powyzej ze Lazio over 0,5 ✅

 
S 408

swergoc

Użytkownik
Wraca moja ukochana włoska liga ????
Pierwsza (druga) kolejka jak zawsze, ciężka do przewidzenia. Wydaje mi się jednak, że jest kilka meczy, które można przeanalizować i wysunąć odpowiednie wnioski podając konkretne typy.


Catania - Siena

Na pierwszy ogień wziąłem mecz ligowego średniaka, Catanii i beniaminka Serie A, Sieny.
Catania do końca sezonu walczyła o utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej we Włoszech. Udało im się to dzięki wspaniałej końcówce sezonu.
Siena dosyć pewnie awansowała do Serie A zajmując drugie miejsce w drugiej lidze co zapewniło im bezpośredni awans.
Oba zespoły nie przeprowadziły przed sezonem rewolucji kadrowej, jednak w obu klubach zaszły pewne zmiany. Ale nie będę się tu o nich rozpisywał.
Przejdę do statystyk. Catania w poprzednim sezonie przegrała aż 16 spotkań. Jednak na własnym stadionie przegrali tylko 4 razy. I to nie z byle kim, ponieważ komplet punktów wywiozły: Juventus, Milan, Lazio i Inter, czyli same mocne kluby. Z średniakami Catania u siebie nie raczyła przegrywać. I właśnie dlatego uważam, że Catania to spotkanie powinna wygrać, być może zremisować, ale na pewno nie przegrać. Jednak jest jeszcze statystyka H2H, która zapala w moim umyśle czerwoną lampkę. Catania na własnym obiekcie jeszcze nigdy nie pokonała Sieny! Dlatego typ będzie o bardzo niskim kursie, jednak dla mnie dość pewnym.
Przewidywane składy: Catania: Andujar - Alvarez, Bellusci, Spolli, Capuano, Biagianti, Almiron, Ricchiuti, Gomez, Maxi Lopez, Bergessio
Siena: Brkic - Angelo, Rossettini, Contini, Del Grosso, Mannini, Vergassola, D&#39;Agostino, Brienza, Calaiò, Gonzalez
Typ: 1X (X) remis trafiony - wynik 0:0
Kurs: 1,26
(3,25) ✅


AS Roma - Cagliari
Miałem tego meczu nie ruszać, jednak zmieniłem zdanie. Faworytem tego spotkania, z oczywistych względów, jest zespół Giallorossich. Roma przed rozpoczęciem tego sezonu przeszła kadrową rewolucję, wymieniając znaczną część swojego składu. Przede wszystkim nastąpiło znaczne odmłodzenie kadry. Czy polepszy się również jakość? W tej chwili ciężko to ocenić.
Roma ma za sobą fatalny początek sezonu. Odpadnięcie z Ligi Europejskiej już w fazie eliminacji to niewątpliwie ogromny cios dla drużyny. I właśnie dlatego uważam, że Rzymianie zrobią wszystko aby chociaż trochę poprawić nastroje swoich fanów jak i własne. Zwycięstwo na Olimpico na inaugurację sezonu jest bardzo pożądane. Tutaj oczywiście muszę przytoczyć historię pojedynków obu klubów w ostatnich latach na Olimpico. Ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi zespołami, rozgrywanych w Rzymie, zakończyły się zwycięstwem Romy.
Cagliari nie dokonało jakiś znaczących ruchów podczas mercato. Główny pion zespołu pozostał niezmieniony i na pewno zgranie zespołu będzie stało po stronie przyjezdnych. Ponadto jest to zespół, który słabo gra na wyjazdach. Jeżeli już wygrywają to z zespołami najsłabszymi.
Sądzę, że Rzymianie zrobią wszystko aby wygrać to spotkanie. Kolejna wpadka im się przydarzyć po prostu nie może. Chciałbym dodać jeszcze dwa słowa odnośnie konfliktu Tottiego ze szkoleniowcem Romy. Konflikt ten został w głównej mierze rozdmuchany przez dziennikarzy i nie uważam, aby miał wpływ na atmosferę w klubie czy personalne decyzje.
Przewidywane składy:
Roma: Stekelenburg – Cassetti, Burdisso, Kjaer (Juan), Angel, Gago, De Rossi, Perrotta, Osvaldo, Totti, Bojan
Cagliari: Agazzi – Pisano, Canini, Astori, Agostini, Biondini, Conti, Nainggolan, Cossu, Nene, El Kabir
Typ: 1 pierwsza myśl, aby odpuścić ten mecz była słuszna; człowiek uczy się na błędach
Kurs: 1,50 ⛔

AC Cesena - Napoli

Do analizy wybrałem jeszcze jeden mecz, z trochę bardziej ryzykowanym typem. Gospodarz, Cesena, która długo walczyła w poprzednim sezonie o ligowy byt i Napoli, które było niewątpliwie rewelacją poprzedniego sezonu.
Faworytem meczu jest Napoli, jednak ja upatruje tutaj szansy dla Ceseny.
Napoli już w przyszłym tygodniu rozpoczyna bój w Lidze Mistrzów. Czeka ich bardzo ciężki, wyjazdowy mecz z Manchesterem City. Na pewno goście będą chcieli dobrze zacząć sezon, jednak w ich głowach będzie siedział mecz z naszpikowanym gwiazdami angielskim klubem.
Cesena podczas mercato dokonała kilku ciekawych wzmocnień. Przyszli m.in.: Adrian Mutu, Abdelkader Ghezzal, Eder, Antonio Candreva czy Jorge Martinez. Nastroje przedsezonowe w klubie są dobre. W tym sezonie cel dla Ceseny to środek tabeli. Przynajmniej tak zapowiadają działacze i zawodnicy.
Napoli też dokonało kilku ciekawych wzmocnień. Klub sprowadził m.in. Gokhana Inlera, Blerima Dzemailiego czy Gorana Pandeva. Nazwiska na pewno z wyższej półki niż te z Ceseny.
W poprzednim sezonie Napoli wywiozło z Ceseny 3 punkty, jednak biorąc pod uwagę mądrą politykę transferową gospodarzy oraz to, że Napoli już w środę będzie grało wyjazdowy mecz w Lidze Mistrzów sądzę, że Cesena ma szanse zdobyć punkt(y) w tym spotkaniu.
Przewidywane składy:
Cesena: Ravaglia – Comotto, Von Bergen, Lauro, Rossi, Parolo, Guana, Candreva, Eder, Mutu, Ghezzal
Napoli: De Sanctis – Campagnaro, Cannavaro, Aronica, Maggio, Inler, Dzemaili, Maggio, Hamsik, Lavezzi, Cavani
Typ: 1X czerwona kartka przy stanie 1-1 dla gracze Ceseny...
Kurs: 1,66 ⛔

Przewidywane składy pochodzą z portalu seriea.pl
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ciężko dużo napisać, bo 1 kolejka składy się sporo zmieniły ... a większość drużyn nie wiadomo jak gra. Parę typów mi tu chodzi po głowie ????
Fiorentina - Bologna under 2.5 @ 1.73 Pinnacle ✅
Bologna defensywny zespół, raczej nie będzie szarżował w 1 meczu, na wyjeździe o 3 punkty. Ofensywa Fiorentiny Jovetić i Gilardino nie wydaje się być jakiś super ... także niski wynik dla mnie.

Genoa - Atalanta x2 @ 2.05 bwin ✅
Chievo - Novara x2 @ 1.95 ekspekt ✅

Tu po prostu liczę na niespodzianki &quot;nowych&quot; w serie A. Najczęściej się takie na początku zdarzają, więc liczę, że i dziś tak będzie ????
Palermo - Inter 2 @ 2.19 Pinnacle ⛔
Palermo sprzedało swoich najlepszych grajków, jedynie atak nie wygląda najgorzej ... reszta moim zdaniem marnie. O Interze sporo się mówi, to Sneijder, to Forlan ... ale zespół zdaje mi się zdecydowanie lepszy, a kurs zachęca.
 
bulkowski 2

bulkowski

Użytkownik
Pierwszy raz w tym sezonie obstawiam Serie A. Nie ukrywam, że boję się o rezultat, bo to pierwsza kolejka jednej z najlepszych Lig Europy. Do odważnych świat należy, zatem :
Palermo - Inter Mediolan Typ : 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet-at-home
Uzasadnienie:
Statystyki znacznie pokazują wyższość Mediolańczyków w tym meczu. Na ostatnich 5 meczów Inter wygrał 4, a bilans bramek to 16-8. Sycylia to jeden z najtrudniejszych terenów, na których Palermo nie raz sprawiało niemiłe niespodzianki rywalom. Niestety stadion, klimat oraz kibice mogą w tym meczu być niewystarczającym wsparciem. Forma drużyny Palermo odbiega od ideału, co pokazały mecze przygotowawcze do sezonu 2011/12 oraz kwalifikacje LM (odpadli z FC Thun). Sprzedaż Pastore i niewielkie zakupy na nadchodzący sezon wydają się regresem klubu. Inter jako usprawiedliwienie sprzedaży kameruńskiej gwiazdy Eto&#39;o, posiada dwójkę nowych, dobrych snajperów Forlan i Zaratę. Solidnym wzmocnieniem w linii pomocy może okazać się młody i utalentowany Alvarez.Po porażce w superpucharze z Milanem Inter Mediolan nie może odpuścić pierwszego meczu, jeśli chce liczyć się w pogoni o mistrzostwo Włoch. Rywalizacja w tym roku może być jeszcze bardziej wyrównana, niż poprzednio. Remis Milanu z Lazio, to świetna okazja na odskoczenie 2 pretendentom do tytułu. Inter potrafi strzelać bramki co udowodnił w okresie przygotowawczym. Geniusz rozgrywania Sneider i spółka pokonają Palermo. Zwycięstwo może nie przyjdzie łatwo, ale Inter dobrze zainauguruje sezon.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
P.Nożna Wlochy Seria A 20:45 11.09
Palermo - Inter
typ: over 3.5 gola
3.25
Ladbrokes

Analiza
Dziś w spotkaniu pierwszej kolejki wloskiej serie a inter mediolan jedzie do palermo by tam zmierzyc sie z gospodarzami, bylym klubem radoslawa matusiaka. Bedzie to zapewne ciekawe widowisko. Inter w tym sezonie mierzy w tytul mistrzowski, palermo chcialoby co najmniej awansowac do europejskich pucharow, a moze uda sie nawet powalczyc o wyzsze cele. Obie druzyny w sparingowych spotkaniach zdobywaly sporą ilość bramek, stad tez moj typ w tym spotkaniu. Palermo przegralo z napoli 1:3, z fenerbache 2:3, palermo odpadlo juz z ligi europejskiej po dwumeczu z thun w ktorym padl remis 3:3, jednak liczyly sie bramki na wyjezdzie ktorych thun mialo zdobytych wiecej. Inter rowniez w sparingach strzelal duzo bramek. 2:3 z Chievo, 2:2 z Olympiakosem te wyniki mowia same za siebie, inter w tym sezonie ma nienajlepsza defensywe. Ostatnie spotkanie pomiedzy obiema druzynami rowniez zakonczylo sie overem 3.5 gola, inter wygral z palermo 3:1 w pucharze wloch. Dzis licze na podobny wynik, co do ilosci zdobytych bramek. Tym bardziej, ze inter w ofensywie prezentuje sie lepiej niz w defensywie, podobnie jest z reszta z zespolem palermo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom