>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 konta Moneybookers

C 6

c.suarez

Użytkownik
witam panowie mam pewien problem Mój brat posiada konto na moneybookers chyba od 3 lat od nie dawna skończyłem 18 lat i założyłem nowe konto na siebie na to samo nazwisko zweryfikowane kodem oraz skany dowodu osobistego. Jednakże teraz przeczytałem iż nie wolno posiadać 2 konta na to samo IP. I teraz nie wiem zbytnio co zrobić ponieważ chciałem zamówić karte MB brat na koncie swoim ma dość dużo floty. Myślicie że powinienem to zgłosić na MB czy co zrobić ponieważ nie chcę by zablokowali konta. A z drugiej strony czy jak bym im to zgłosił czy czasami od razu blokady nie dostane co mam zrobić. zależy mi na czasie z góry wielkie dzięki
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
ja mialem konto na mb i brat tez mial rezultat jest taki ze juz zaden z nas nie ma i mial nie bedzie
czyli co dostałeś blokade ? kurde co za głupi regulamin jakiś co im to przeszkadza jak 2 konta są zweryfikowane. Nie mam pojęcia co teraz zrobić wniosek o karte Mb przyjęty prowizja na moim nie dawno koncie pobrana za karte na brata koncie MB ok 4tyś może administracja da jakąś wskazówkę na razie nie chcę nic robić pochopnie bo co bym nie zrobił mogą zablokować konta i zamrozić kasę ;/
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
czyli co dostałeś blokade ? kurde co za głupi regulamin jakiś co im to przeszkadza jak 2 konta są zweryfikowane. Nie mam pojęcia co teraz zrobić wniosek o karte Mb przyjęty prowizja na moim nie dawno koncie pobrana za karte na brata koncie MB ok 4tyś może administracja da jakąś wskazówkę na razie nie chcę nic robić pochopnie bo co bym nie zrobił mogą zablokować konta i zamrozić kasę ;/
Odpowiedz mi na jedno pytanie: po co Twoj brat trzyma 4 tys na MB?????
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
Odpowiedz mi na jedno pytanie: po co Twoj brat trzyma 4 tys na MB?????
po prostu tak się jakoś złożyło wyciągną nie dawno z buka ale teraz boję się że jakby chciał to wypłacić na konto mogą zobaczyć aha są 2 konta blokada więc nic na razie nie robie. Ale ja troche nie rozumiem ich ponieważ w regulaminie piszę iż nie wolno zakładać 2 konta na ta samą osobe a przecież ja i brat ma inne imię wiec to na 2 różne osoby jedynie dane typu adres czy nazwisko takie samo nie wiem w czym to przeszkadza
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
po prostu tak się jakoś złożyło wyciągną nie dawno z buka ale teraz boję się że jakby chciał to wypłacić na konto mogą zobaczyć aha są 2 konta blokada więc nic na razie nie robie. Ale ja troche nie rozumiem ich ponieważ w regulaminie piszę iż nie wolno zakładać 2 konta na ta samą osobe a przecież ja i brat ma inne imię wiec to na 2 różne osoby jedynie dane typu adres czy nazwisko takie samo nie wiem w czym to przeszkadza
Pewny jestes,ze w regulaminie jest mowa tylko o nie zakladaniu 2 kont na jedna osoba,a nie przypadkiem pada sformulowanie &quot;gospodarstwo domowe&quot; lub cos w ten desen?
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
maja oprócz tego to w regulaminie 4.3. Mogą Państwo otworzyć tylko jedno konto Moneybookers, chyba że wyraźnie zatwierdzimy otworzenie dodatkowych kont. i tyle kurde nie wiem co zrobić wy co w tej sytuacji byście zrobili. Mój błąd iz nie doczytałem regulaminu ale wyczytałem na necie u paru osób iż ma w taki sposób konta i jest wszystko ok. Kurde brat mało kiedy korzysta z tego konta praktycznie może 6-7 razy w ciągu roku ostatnio tylko wypłacił na MB. A ja chciałem założyć już na siebie konto bo jak z jego konta brata miałbym korzystać z karty. gdybym nie zamawiał karty to bym zamkną bez problemu to nowo założone konto a tak karta w drodze i co teraz;/
 
cassapian 108

cassapian

Użytkownik
napisz im jaka jest sytuacja i zobacz co ci odpiszą
być moze będziesz mógł i ty posiadać konto i brat
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 6

c.suarez

Użytkownik
napisz im jaka jest sytuacja i zobacz co ci odpiszą
być moze będziesz mógł i ty posiadać konto i brat
dobra ale pisało w regulaminie iż trzeba zapytać przed założeniem i czy jak teraz ich o to nie zapytam czy mi od razu nie dadzą blokady i na to konto i na to kartę MB już otrzymałem, Co prawda brat już wypłacił swoje pieniądze ale szkoda trochę jakby zablokowali bo konto MB jest mi bardzo przydatne i zbytnio nie wiem co zrobić jak na razie od 2 tygodni normalnie mogę wpłacać i wypłacać pieniądze ale boję się że pewnego dnia będę chciał zapłacić karta lub sie zalogować i zobaczę konto zablokowane wiec takie coś jest bez sensu. Aha i jeszcze jedno lepiej napisać do nich czy osobiście zadzwonić
 
Do góry Bottom