>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 konta z jednego kompa

pele69 3

pele69

Użytkownik
Mam takie pytanie. Czy jesli ja mam konto na GameBookers to moj brat moze sobie rownież założyc konto tam??Np. z mojego linku referencyjnego
 
gostyniak 0

gostyniak

Użytkownik
Mam takie pytanie. Czy jesli ja mam konto na &lt;u&gt;Gamebookers&lt;/u&gt; to moj brat moze sobie rownież założyc konto tam??Np. z mojego linku referencyjnego
Regulamin mowi nam :

&quot;3.5. W sytuacji, gdy posiadacze kont mają bliskie więzi rodzinne, Gamebookers zastrzega sobie prawo do ograniczenia tych kont do jednego (1).&quot;


Odpowiedz brzmi NIE, a jezeli jestes nie usatysfakcjonowany moja odpowiedzia, napisz do supportu. 8)
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
na jednym ip dużo nie zdziałasz... 2 komputery w domu jak by były.. . to mozesz na drugim dac dane kumpla.. ale nie brata....
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
&quot;Każda osoba upoważniona jest do otwarcia tylko jednego konta w gamebookers. Każdy kto założy więcej niż jedno konto zostanie natychmiast wykluczony z naszych usług.&quot;

Hmm, ja nie znalazłem dogłębnej i jasnej odpowiedzi w tej kwestii na GameBookers.

Powyższe stwierdzenie może oznaczać że lepiej nie ryzykować z jednego komputera.

Chociaż z drugiej strony możesz powiedzieć że to komputer w kafejce internetowej (jeżeli zrobisz na siebie i na znajomego).
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
A gdybym zrobił tak:Jakis miesiac temy kumpel zarejestrował sie z mojego linku. Gdyby podł mi swoje dane to wplacil bym tam, kase i sobie gral na jego koncie a i przy okazji na moje konto wplyneła mi kasa z racji ze go poleciłem. tylko sie boje tego ze bede sie logowała na moim kompie na 2 kontach w gamebookers:/Myslicie ze moga sie kapnac i mi usunac obydwa konta??


P.S nie mam neostardy :roll:
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Myśle że tak ale przecież możesz sobie ściągnąć program który maskuje ip. ???? A tak na serio regulamin mówi że z jednego ip może korzystac TYLKO 1 użytkownik, a w przeciwnym razie mają prawo zamknąć oba konta
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Proponuje w eMule wpisać hide ip. Plik jest mały i błyskawicznie się ściągnie. Jak dostałem kiedyś bana to włączyłem program wygenerował mi ip i znów mogłem dręczyć modów ???? ale jeżeli chodzi o kase to na twoim miejscu bym nie próbował bo jak odkryją oszustwo to zablokują ci oba konta
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
no wlasnie ale jak to jest z tymi IP?? no bo np zakladam se jedno konto w domu na swoim kompie a potem zakladam drugie np na tate ale zakladam go u kolegi na innym IP. To potem moge na moim kompie otwierac oba konta?? liczy sie to IP z ktorego zostal zarejestrowany czy tam gdzie akurat konto jest otwarte?
a jak to jest z ta Neo? za kazdym razem jest nowy numer IP?
 
grzesko 0

grzesko

Użytkownik
Neostrada dynamicznie przydziela IP (inne) po każdym włączeniu wyłączeniu modemu (lub restarcie kompa). Ja tam mam stałe (na dodatek zewnętrzne) IP wiec lipa ;-)
 
Do góry Bottom