>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Liga Żużlowa.

Status
Zamknięty.
A 344,2K

adams235

Znawca - Żużel
Hmm z meczu Rzeszy wybieram over Aspegrena kurs 1.7 sts
Ciężko mecz dla Opola ale czuję niespodziankę...Szwed dla mnie ma potencjał na 1 ligę i dlatego taki kierunek...to jest kluczowy sezon dla niego...
Opole 6.5 kurs 1.5 sts do dubla choć może być stykowo ale czuję w kościach że koło remisu się zakreci
Seifert Salk over 6.5 kurs 1.8 sts dla mnie fajny kurs i takie ciasteczko...obserwuje już jakiś czas tego gościa umiejętności ma spore a linia nie za wysoka...problemem może być tor ale Tarnów ma trochę dziur w składzie...
Win Poznania kurs 1.47 sts
Różnie może być ale myślę że Gomolski Salk Holta czy nawet Chmiel są bardziej wjezdzeni...no i Gusts na juniorce nie ma siły żeby to Poznań przegrał...
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Hmm z meczu Rzeszy wybieram over Aspegrena kurs 1.7 sts
Ciężko mecz dla Opola ale czuję niespodziankę...Szwed dla mnie ma potencjał na 1 ligę i dlatego taki kierunek...to jest kluczowy sezon dla niego...
Opole 6.5 kurs 1.5 sts do dubla choć może być stykowo ale czuję w kościach że koło remisu się zakreci
Seifert Salk over 6.5 kurs 1.8 sts dla mnie fajny kurs i takie ciasteczko...obserwuje już jakiś czas tego gościa umiejętności ma spore a linia nie za wysoka...problemem może być tor ale Tarnów ma trochę dziur w składzie...
Win Poznania kurs 1.47 sts
Różnie może być ale myślę że Gomolski Salk Holta czy nawet Chmiel są bardziej wjezdzeni...no i Gusts na juniorce nie ma siły żeby to Poznań przegrał...
Tam strasznie leje, dopiero 16-17 ma być lepiej, więc nie wiadomo czy pojada
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Tarnów - Poznań 2 1.50 STS słaby ten Holta :/

Poznań mocny w tym sezonie. Gomolski czy Seifart-Salk będą robić robotę, do tego Gusts może być jednym z najlepszych juniorów w drugiej lidze i przywozić sporo punktów. Do tego w meczu może pojedzie Zupinski co też będzie stanowić wzmocnienie. Niepewny dla mnie Holta u którego wiek może robić swoje. Nie wiem co myślec o Uni, nazwiska mają spoko ale tylko Batchelor czy Ljung są gwarancją punktów.

Do tego:
Jonas Seifart-Salk - O. Bober 1 1.62 STS

Młody Duńczyk bardzo fajnie jedzie przed sezonem i myślę że wyrośnie na jednego z liderów drużyny a co najmniej na takiego co będzie robić regularnie 7-8pkt.

Rzeszów (-4,5) - Opole 1 1.8 STS

Można nawet próbować wyższa linie chociaż na ten moment mecz raczej się nie odbędzie z powodu deszczu. Rzeszów mocna paka, Miesiąc pewnie będzie gwiazdą ligi, do tego Łegowik i Lampart, solidny Woelbert. No ciężko się do czegoś przyczepić, chyba że do juniorki. W Opolu więcej znaków zapytania, nie wiadomo co z Pontusem, chociaż gościu ma talent. Polis i Cyfer raczej średniaki na 6-7 pkt i jedynie Thorsell powinien trzymać poziom. U siebie będą groźni ale na wyjazdach będę raczej stawiać na gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +719
karfus 90,4K

karfus

Użytkownik
W Rzeszowie przestało padać, ale padało bardzo mocno do południa, więc czekamy.
Jeśli mecz dojdzie do skutku to grałbym Cyfera over 7.0 forbet, a kurs 2.0 całkiem fajny. Tor zna doskonale, w tamtym sezonie jeździł w Rzeszoiwe, ale miał problemy z motocyklami, wiele defektów, w tym sezonie w sparingu z Landshut niepokonany, plus enewntualna jazda w ZZ więc możliwe 6 startów
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Szanowni Kibice, decyzją Jury zawodów, dzisiejszy mecz został odwołany! O nowej dacie meczu będziemy wkrótce informować.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Rune Holta under 10.5 @ 1,85 Betclic / 1,75 Fortuna /// całe 3 pkt.

Sprawa jest prosta: w Tarnowie popadało solidnie i przygotowują nawierzchnie, o ile mecz się odbędzie to będzie pod koło. Holta ma prawie 49 lat, problemy z nadgarstkami od wielu lat więc na takim torze będzie mu ciężko pojechać mimo, że tor w Tarnowie bardzo lubi. Od siebie spokojnie może przegrać z Gomólskim, u rywali Ljung, Batchelor czy świetnie znający tor wychowanek Rolnicki. Inna sprawa czy Holta na poważnie traktuje jeszcze żużel, zawsze to jakaś kaska na emeryturkę wpadnie ale po tym co on wyczyniał ostatnio w MPPK wcale nie jestem tego taki pewien czy jeszcze zależy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1062
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
jajs jajs liczę na 10 punktów Holty wtedy mamy dwie pieczenie na jednym ogniu, moje +9,5 i Twój under. Zgadzam się, poniekąd z Twoimi argumentami ku underowi (MPPK mogła być ściema), ale weź pod uwagę z kim Rune jedzie. Ljung nie wiadoma, 2x Aarnio, raz junior, raz Bober. Do pary Ginger i Chmiel.
Ostatnia wizyta Holty w Tarnowie to 13 w 5 startach na dobrym torze, dziś jedziemy na gorszym torze po opadach ale ligę niżej i z dużo słabszą obsadą meczu niż to miało miejsce w czerwcu 21.
 
K 137

Karion22

Użytkownik
Nie róbcie sobie jaj z argumentowaniem typu, bo na MPPK zrobił co zrobił :D idąc tym tokiem rozumowania rok temu Walasek w lidze nie powinien w ogóle jechać, a o dwucyfrowkach nie wspomnę
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Ostatni mecz i skład Tarnowa to też była kpina bo oprócz Tungate i Lamparty jechały tam same kevlary :) ale tak, pojechał świetnie na betonie i na suchym torze. Dzisiaj będzie przyczepnie i mokro a Holta jak widzi deszcz to zmienia pampersa jak Madsen i modli się aby jeszcze polało i odwołali. Wiem, że Aarnio to ogórek a Ljung ma ostatnie dwa sezony stracone ale ja Holty na takim torze nie widzę patrząc na jego słabe starty i fatalną od zawsze sylwetkę parasola na motocyklu. Rolnicki to też jest mega ogórek ale na tory w Rzeszowie i Tarnowie ma świetnie silniki od Jacka Rempały więc spokojnie może przy dobrym starcie z nim wygrać.

Tak, można mówić o występie w MPPK bo był on fatalny. Taśma, wykluczenie za drugi warning, później dwa biegi z zerem na koncie: raz 100 metrów za resztą stawki, drugi po dziecinnym błędzie a mógł chociaż beznadziejnego Kasprzaka przywieźć. Były to oficjalne zawody i na czymś na ten moment trzeba opierać analizę swoich typów. Fakty są takie, że Holta się skompromitował i raczej nawet nie miał zamiaru robić inaczej. Gomólski chciał, walczył i na tle ekstraligowców pokazał się z bardzo fajnej strony.
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Nie udało się w Rzeszowie oglądnąć to jedziemy do Tarnowa:) tutaj już jakieś nadzieję są bo sędzia się uparł a najmniej chce jechać oczywiście Holta, więc popieram jego under ale też z małym ale że tor tarnowski to beton i jak popada to jest według mnie najmniej wymagający.

Tak dziś W Rzeszowie miał jechać Karola Baran I Chlupac jako junior no ale niestety.

To dziś próbujemy tak:

Jonas Seifart-Salk - O. Bober
Typ O. Bober
Kurs 2.55
STS Lekko i przyjemnie

Jonas wiadomo młody kot i papiery ma tylko dziś będzie w Tarnowie debiutował. na tarnowskim bardzo specyficznym owalu, których już praktycznie nigdzie nie ma bo już nawet Gniezno się przebudowało. W Danii na pewno takich nie widział. Może być z tym problem. Dodatkowo pogoda no i raczej jazda gęsiego. Nie widziałem go dużo razy, ale jak pamiętam on nie ma dobrych startów co podstawą jest do jazdy w Tarnowie bo na trasie ciężko się tasować. Także będą ludzie z chłopaka ale no czasem trzeba zbierać doświadczenia. Kolejnym argumentem jest to kto do tej pary został dobrany. Oskar Bober jak widziałem na treningach był najlepszym zawodnikiem. Prędkość jest umiejętności szyte na drugą ligę no może tu być dobrym duchem zespołu. Dwa biegi mają między sobą więc praktycznie mogą to rozegrać we własnym podwórku a nie interwałowo. Dodatkowo wydaję mi się że 1 seria zawodów to Oskar ma większe szanse zdobyć przewagę i potem walczyć w ramię w ramię z Jonasem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +719
power30 18K

power30

Forum VIP
Nie róbcie sobie jaj z argumentowaniem typu, bo na MPPK zrobił co zrobił :D idąc tym tokiem rozumowania rok temu Walasek w lidze nie powinien w ogóle jechać, a o dwucyfrowkach nie wspomnę
Głównym arugmentem przeciwko Holcie jest przede wszystkim fakt, że tor jest po mocnych opadach deszczu. Każdy sobie zdaje sprawę, jak jeździ Holta vel nadgarstki na tego typu nawierzchniach :)
 
K 137

Karion22

Użytkownik
Głównym arugmentem przeciwko Holcie jest przede wszystkim fakt, że tor jest po mocnych opadach deszczu. Każdy sobie zdaje sprawę, jak jeździ Holta vel nadgarstki na tego typu nawierzchniach :)
Oczywiście Power, że rozumiem i nawet nie neguje typu ani trochę. Rysiek i nadgarstki, więc wiadomo jak jest. Śmieszy mnie tylko dodawanie informacji, że nie do końca wiadomo jak podchodzi do żużla, bo tragicznie pokazał się na MPPK. Zawodnicy nie raz odpuszczali takie imprezy, albo testowali zupełnie coś innego, a w lidze zupełnie inny level
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Oczywiście Power, że rozumiem i nawet nie neguje typu ani trochę. Rysiek i nadgarstki, więc wiadomo jak jest. Śmieszy mnie tylko dodawanie informacji, że nie do końca wiadomo jak podchodzi do żużla, bo tragicznie pokazał się na MPPK. Zawodnicy nie raz odpuszczali takie imprezy, albo testowali zupełnie coś innego, a w lidze zupełnie inny level
Szczególnie takie złotówy jak Holta ;) Najlepsze silniki na ligę na pewno zostawił. On już domyka "karierę", więc po co ma marnować sprzęt na zawody do których został zmuszony żeby w nich jechać. Dziś piękny występ, hit transferowy w Poznaniu na całego :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +151
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom