>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 Liga VI kolejka ( 30.09.2006r.) - Typy !!

Status
Zamknięty.
D 0

don_corleone

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Górnik Polkowice typ : 1 kurs : 2,4 zł

Drużyna z Białegostoku, wicelider II ligi, potrzebuje punktów , aby dogonić lidera, czyli bydgoską Zawiszę. Właśnie w 6 kolejce jest ku temu okazja. Jagiellonia nie zwykła u siebie przegrywać. W dwóch meczach nie straciła punktów. Białostocki team równie dobrze radzi sobie na wyjazdach. Jedynie w ostatniej kolejce dość niespodziewany remis z outsiderem z Legnicy. Drużyna Gornika zajmująca 6 miejsce w tabeli nie wydaje się być chłopcem do bicia.
Jednak jedno zwycięstwo, jedna porażka w meczach wyjazdowych i tylko 1 bramka strzelona oraz 1 bramka stracona mówią o bardzo ostrożnej grze Polkowiczan. Uważam, że Jagielonia od początku narzuci swój styl gry i po strzeleniu bramki bądź dwóch spokojnie powinni kontrolować grę.

Polonia Warszawa - Podbeskidzie typ : 1 kurs : 1,7 zł

Wydaje się, że drużyna z Konwiktorskiej w koncu trafiła na drużynę, na ktorej może zdobyć komplet punkcików. Drużyna Podbeskidzia nie wygrała jeszcze na wyjeździe, to samo można powiedzieć o drużynie Czarnych Koszul u siebie. Chyba nadszedł czas, aby uszczęśliwić swoich wiernych kibiców i odnieść zwycięstwo. Można by rzec teraz albo nigdy, jeżeli drużyna poloni nie odniesie zwycięstwa czarno widze ich dalszą gre w II lidze.

Odra Opole - Lechia Gdańsk typ : x2 kurs : 1,5 zł

Drużyna Odry Opole gra w kratke, ale dość pzrewidywalnie. Analizując mecze można stwierdzić, że Odra wygrywa z drużynami, ktore są niżej od niej w tabeli, a przegrywa z tymi, ktore plasują się na wyższych pozycjach. Patrzac jedynie na te analize można by w ciemno stawiać na Lechię, ktora ostatnio w dobrym stylu pokonała czarne koszule 2-0. Jednak jak to zawsze bywa na dwoje babka wróżyła ???? Lechia na wyjazdach przegrywała jedynie z rekinami takimi jak Polkowice czy Zawisza. Odra do rekinów nie należy dlatego zwycięstwo powinno byc z Gdańskiem. Bezpieczny typ x2.

Polonia Bytom - Unia Janikowo typ : 1x kurs : 1,1 zł

Forma drużyny z Bytomia rośnie w oczach. W pierwszej kolejce porażka, nastepnie dwa remisy, a ostatnimi czasy sensacyjne zwycięstwo na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola 0-5.
Drużyna Unii Janikowo w tym sezonie zwycięstwa nie odniosła no i na to sie nie zanosi.
Bezpieczny typ - 1x. Logika sugerowala by pewne postawienie na drużynę z Bytomia, ale coś mi mowi, że padnie remis.

Miedź Legnica - ŁKS Łomża typ : 2 kurs : 3,1 zł

Wielu powie, że mecz ten nie ma szansy na wejście na kuponie. Być może uda mi się jednak Was przekonać do tego typu. Drużyna z Miedzi to najsłabsza ekipa drugiej ligi. Traci dużo bramek, na 5 spotkan nie wygrała ani jednego. Ostatni remis z Jagielonią Białystok mógłby dawać pewne nadzieje na wzwyżkę formy. Jednak wg mnie sa tu zludne nadzieje. Po dobrym spotkaniu przychodzi gorsze. Drużyna z Łomży nie pokazala jeszcze na co ją stać. Jest na tak slabym miejscu w lidze bo rozegrała zaledwie 3 spotkania. Wierzę w ich zwycięstwo na legnickiej ziemi.

Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz typ : 2 kurs : 2,75 zł

Wydaje się że drużyna Zawiszy jest faworytem. Jednak 5 zwyciestw z rzędu to troche za dużo ???? Każda passa kiedyś się kończy, ale to nie jest jeszcze ten moment w przypadku zawiszy. Drużyna Piasta ma pewną słabość do dobrych drużyn. Być może jakas blokada psychiczna. Kiedy Jagiellonia przyjechała do Gliwic z łatwością wygrała 0-2. Drużyna bydgoska nie traci bramek na wyjazdach. Reasumując Zawisza powinna odnieśc zwycięstwo, jednak bedzie to zwycięstwo tylko jednobramkowe.


Czekam na wasze wszytskie komentarze !! ???? Być może pomogą mi one ujrzeć inne strony obstawianych przezemnie meczy.

Pozdro
Don Corleone
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Twoje typy są bardzo ciekawe ... Co do Zawiszy to stawiałbym bardziej X2 ... wprawdzie Piastowi nie idzie najlepiej , lecz aby liczyc się w walce o awans powinien zdobywac pkt , a tymbardziej u siebie ... Co do meczu Jagielloni , to za porozumieniem stron (między 5 a 6 kolejka były 3 dni różnicy , a że Jagiellonia grala w Legnicy 5 kolejkę i bliżej jej było do Polkowic , niż wracac do Białegostoku ) ustalono iż mecz ten rozegra się w Polkowicach . Polkowice to mocny rywal i może sprawic niespodzianke w postaci remisu ... Co do reszty typów nie mam zastrzeżeń ... Z mojej strony dodałbym spotkanie Zagłębia Sosnowiec z Ruchem Chorzów ... Drużyna z Sosnowca nie najlepiej spisuje się w tym sezonie (do tego dochodzi nienajlepsza atmosfera w szatni i aresztowania w sprawie afery korupcyjnej ) natomiast Ruch jest jednym z kandydatów do awansu ... Jak narazie Ruch świetnie spisuje się w tym sezonie ( 3 miejsce , 3 zwycięstwa , 2 remisy , 0 porażek) i ma na swoim koncie 15 meczów bez porażki ... myśle że warto zastanowic się nad tym meczem bo i kurs jest kuszący :mrgreen:
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Ja dzisiaj postawiłem z polskiej ligi na:

Górnik Polkowice - Jagiellonia Białystok
Typ: 2
Kurs: 2,45
Buk: Profesjonał

Analiza: Jaga nie może pozwolić sobie na strate punktów w dzisiejszym meczu, ponieważ mierzy w awans i zero punktów w tym meczu spowodowałoby że Jaga musiała by nadrabiać punkty w innych meczach a to może być nie łatwe. Na dodatek Górnik to nie jest jakaś bardzo dobra drużyna dlatego Jaga spokojnie zainkasuje dzisiaj komplet punktów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom