>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2 pytanka.

S 0

szalbierz

Użytkownik
A więc tak pierwszy w życiu się w takie coś bawię, chciałbym obstawić kasę na Pudziana bo tam jest chyba najlepszy kurs dla niego. Zarejestrowałem się itd . Zobaczyłem że jest jakiś bonus (nie mogę wkleić linka bo to mój 1 post) . Ale po zapoznaniu się z regulaminem tego otóż bonusu, nie chcę z niego korzystać, (bo jak wynika z tego co jest tam napisane musiałbym obstawić najpierw 3 zakłady z kursem 1.5 i dopiero wtedy mógłbym wybrać kasę). Załóżmy że obstawiłem na Pudziana, wygrałem pieniądze mogę sobie od razu je przelać na konto ? Oczywiście nie korzystając z bonusu.
I jeszcze jedno pytanko. Później jak już sprawdzałem jak wypłacać kasę, to mi daję automatycznie nazwisko i imię w przelewie a tak się składa że podałem dane mojego brata bo za 1 razem źle się zarejestrowałem. I teraz, nie ważne jest że to idzie na mój rachunek chociaż moje nazwisko nazwisko jest inne ? Liczy się tylko numer rachunku ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
1. Nie musisz korzystać z bonusu, wówczas możesz po wygranym kuponie wypłacać.
2. Wypłacisz kasę tylko na dane właściciela konta w Bet-at-home, czyli na nr konta brata.
btw. Jesteś nowy, staraj się używać opcji szukaj, gdyż tematy były już omawiane na forum
 
S 0

szalbierz

Użytkownik
Kurcze nie mogę znaleźć na stronie walki Pudziana a jeszcze wczoraj była, co jest ? Rozmyślili się ? Uznali że to się im nie opłaca ?
Brat nie ma konta, a ja gdy zakładałem pierwsze najwidoczniej podałem złego maila bo nie wysłali mi żadnej wiadomości, a ponownie nie mogę się zarejestrować pod tym samym imieniem i nazwiskiem. Jest jakieś wyjście z tego ?
 
S 0

szalbierz

Użytkownik
Skąd masz pewność że będzie ? Pełnisz tam jakąś funkcję na stronce ? Akurat gdy rozmawiałem na Live Support zapytałem się o tą walkę, koleś odpowiedział że nie wie, że to zależy od bukmacherów.
Więc gdyby nie było, to ja mam takie pytanie. Na jakiej stornie jest najkorzystniejszy kurs dla Pudziana ?
Edit:
Heh dodali,może po mojej interwencji ;] Koleś powiedział że jak najszybciej postara się żeby zostało dodane. Tyle że zmniejszyli kurs do 2.70
 
Do góry Bottom