>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20. kolejka 1. Bundesligi (28-30.01.2011)

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Wolfsburg już bez Dzeko, ponadto bez Grafite, Mandzukica, Hasebe, Riethera i Kjaera.
Zarówno Grafite, Riether i Mandzukić są w kadrze na mecz. Wczoraj brali udział w treningu. Kjaer i Cigerci są kontuzjowani i nie zagrają, a Hasebe na Pucharze Azji. Szansę występu może też otrzymać wypożyczony z Monaco napastnik Mbokani.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
FC St. Pauli vs 1. FC Koln 3-0
FC. St. Pauli @ 2.10 ✅

FC. St. Pauli DNB @ 1.53 ✅
Widziałem powyższe opinie kolegów o tym meczu i zupełnie się z nimi zgodzić nie mogę. Koln faworytem bo wygrali jeden mecz z Werderem?? czy to oznacza, że muszą wygrać następny?? Zdecydowanie nie!
Moim skromnym zdaniem popełniacie błąd ostatniego wrażenia.
W 1 kolejce rundy rewanżowej kozły na boisku ligowego przeciętniaka, grającego od 39 min w osłabieniu nie potrafią wygrać, co więcej w przewadze tracą bramkę na 1-1. Widziałem zaledwie 25 min tego meczu i Koln podobnie jak na jesieni reprezentowało wyjazdową biedę (kopanina, błędy, mało atrakcyjny football). Ale o tym nikt nie mówi, nikt nie pamięta formy wyjazdowej z ubiegłej rundy. Zdobyli 4 pkty w dwóch meczach i czas na pierwszą wiosenną porażkę.
St. Pauli bez zmian w kadrze. To ambitny, zgrany zespół, który na pewno o utrzymanie powalczy. Najważniejsze dla nich by wygrywać co się da na swoim stadionie, na którym panuje naprawdę fajna atmosfera.
O ile z ligowymi potentatami im nie idzie to mecze z ekipami z dolnych rejonów tabeli wychodzą im całkiem nieźle. A wiosnę jak na razie dwa remisy, więc czas na 3 pkty.
 
A 0

amatorszczyzna

Użytkownik
napewno nie koln :)
powiem żeby zrównoważyć
przed meczem z werderem kilka osób nie dawało koln najmniejszych szans tłumacząc właśnie że wcześniejsze mecze oglądali i były fatalne, teraz wygrali raz z werderem i nagle grają dobrze. NIE! nie grają dobrze, cały czas grali fatalnie i raz z werderem im przefarciło i tyle.
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
29.01.2011 15.30
Schalke 04 - Hoffenheim
Typ: Schalke 04 1.80 Betsafe ⛔

Dziś o godz.: 15:30 na na Veltins Arena Schalke będzie podejmować Hoffenheim. Według mnie faworytem tego spotkania są zawodnicy gospodarzy. Podopieczni Felixa Magatha na początek rundy rewanżowej ulegli na własnym boisku HSV 0-1. Jednak już w ostatniej kolejce po bramce Raula pokonali trzeci w tabeli Hannover 0-1. Natomiast Hoffenheim na początek rundy wiosennej nie radzi sobie dobrze, bowiem podopieczni Marco Pezzaiuoliego nie odnieśli jeszcze zwycięstwa. Ulegając w Bremie z Werderem oraz remisując z St Pauli. Jeśli chodzi o braki kadrowe to w drużynie gospodarzy zabraknie Levana Kenii, Schmitza oraz przebywającego na Pucharze Azji Atstuto Uchidy. Jeśli chodzi o gości to także pojawia się bez kilku zawodników. Dziś zabraknie Obasiego oraz Manuela Gulde. Dodatkowo faktem przemawiającym za drużyną z Gelsenkirchen jest fakt, iż Hoffenheim w tym sezonie tylko dwukrotnie wygrywało na wyjazdach. Dziś zanosi się na to, że podopieczni Pezzaiuoliego nie poprawia tego bilansu dlatego stawiam na zwycięstwo Schalke.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
20 Kolejka Bundesligi
Schalke 04 Gelsenkirchen - TSG Hoffenheim 1 @1,80 ⛔ 0:1

Spodziewałem się takiego kursu na Schalke. Kursu przesadzonego, gdyż Schalke ostatnio wyraźnie odzyskało płynność gry. Po fatalnym starcie sezonu, kiedy znajdowali się nawet w strefie spadkowej, powoli wygrzebują się z kryzysu. Pokazują to ostatnie mecze. Wygrali z jedną z rewelacji sezonu - Hannoverem na wyjeździe. Awansowali dalej w Pucharze Niemiec, pokonując 1.FC Nurnberg. Przebłyski dobrej gry miewali już jesienią, gdzie w LM zdołali wyjść z grupy (w 1/8 zmierzą się z Valencią). Atut własnego boiska może znaczyć bardzo wiele. Schalke na Veltins Arena zawsze jest bardzo groźne. W drużynie na dobre zaaklimatyzowali się Raul, Jurado i Klaas-Jan Huntelaar. W dobrej formie jest bramkarz Manuel Neuer, o którego coraz częściej pyta Sir Alex Ferguson. Benedikt Howedes, Christoph Metzelder, czyli para solidnych obrońców zapewnia spokój w obronie. Wszystkim dyryguje bardzo doświadzony Felix Magath. Na papierze więc drużyna Schalke prezentuje się imponująco.
Hoffenheim dokonało dwóch ważnych osłabień. Demba Ba odszedł do West Hamu, a Luiz Gustavo do Bayernu Monachium. W ich miejsce został sprowadzony rezerwowy w Liverpoolu Ryan Babel. Jestem fanem Liverpoolu, więc pogląd na grę Babela miałem bardzo dobry. Wątpie żeby już w pierwszym meczu mógł wnieść coś wielkiego do gry Hoffenheim. Jest chimeryczny, pakuje się w niepotrzebne dryblingi, nie dostrzega swoich kolegów na boisku. Hoffenheim będzie miało problemy w ataku. Odszedł Ba, Ibisević pauzuje za czerwoną kartkę, i Obasi jest kontuzjowany. Nie wróży to najlepiej.
Schalke jest spokojnie w stanie ograć Hoffenheim. Bez żadnych absencji, przeciwko zdziesiątkowanym w ofensywie Hoffeheim. Stawiam na pewne zwycięstwo Schalke.
 
P 0

pigiotto

Użytkownik
SZalke jest 11 w lidze jesli chodzi o mecze domowe.Na 10 wygralo 4.Ja rozumiem ze jest zwyzka formy, ze graja coraz lepiej ze magath umie przygotowac zespol na wiosenna runde.Ale gadanie ze kurs 1.8 jest przesadzony i biorac pod uwage ze hoffenheim na 10 wyjazdow ma 3 porazki,jest co najmniej smieszne????Nie zrozumcie mnie zle ja sam zagrałbym na szalke no ale kurs przesadzony na pewno nie jest...

jesli chodzi o obsencje w szalke to masz racje jesli rakitic nic w tym zespole nie znaczyl albo jesli nie traktujesz tego w kategorii absencji..
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
W Gelsenkirchen spotkają się ze sobą dwa zespoły, które obecnie są na innych biegunach. Pomimo, że to goście są wyżej w tabeli to absolutnie nie są faworytem tego meczu, a wręcz przeciwnie. Gospodarze słabo zaczęli rundę wiosenną, bo od porażki z Hamburgiem, potem była wyjazdowa wiktoria nad Hannoverem. W tym tygodniu Schalke awansowało do półfinału Pucharu Niemiec, pokonując po dogrywce Norymbergę. Przypomnę, że w tym meczu zabrakło Huntelaara, a Jurado na boisku zameldował się po wejściu z ławki rezerwowych. W dobrej formie jest Raul, co musi cieszyć kibiców miejscowych. Gospodarze, póki co mają daleko do strefy europejskich pucharów (8 punktów), ale przy dobrej formie są w stanie ten dystans nadrobić. Drużyny Magatha lepiej grają na wiosnę i tak też powinno być tym razem. W ekipie &quot;Wiesniaków&quot; wiele się pozmieniało przez zimę. Nie ma już trenera Rangericka, nie ma także Luisa Gustavo i Demby Ba. Do gry jest gotowy natomiast Holender Babel ściągnięty z Liverpooolu. Zawirowania wobec trenera musiały się negatywnie odbić na zespole i póki co jest to widoczne w grze gości. Na wiosnę przegrali z Werderem i zremisowali z Sankt Pauli. W środę ulegli w Pucharze Niemiec drugoligowcowi z Cottbus. Hoffenheim słabo radzi sobie na wyjazdach (2-5-3). W poprzednim sezonie Schalke na własnym obiekcie pokonało dzisiejszego rywala 2:0, dzisiaj powinno być podobnie. Zapomniałem jeszcze o fakcie, że wśród miejscowych zabraknie Rakiticia, który podpisał kontrakt z Sevillą. Wierzę jednak, że Raul i Huntelaar poprowadzą miejscowych do wiktorii.

Schalke 1.70
Werder zaczął rundę rewanżową od zwycięstwa nad Hoffenheim, ale potem przyszła porażka z Kolonią, która obnażyła wszystkie braki zespołu z Bremy. Dzisiaj będą poważnie osłabieni, oprócz Boenishca i Naldo zabraknie także Jensena, Wesleya i Arnautovicia. Sam Pizzaro może okazać się niewystarczającą siłą na obecnego mistrza Niemiec. Goście z kolei chyba łapią odpowiedni rytm. Zwycięstwa nad Kaiserslautern (5:1) i Alemannią (4:0) były raczej do przewidzenia. Jednak rezultaty pokazują, że maszyna ruszyła. Z klubu odszedł van Bommel, ale po to ściągano Luisa Gustavo, żeby ten zastąpił wiekowego Holendra. Stało się to co prawda nieco wcześniej niż wszyscy przewidywali, ale Brazylijczyk z pewnością sobie poradzi. Nie będzie dzisiaj w składzie Ribery&#39;ego i Kroosa, którzy są kontuzjowani. Od początku awizowany jest za to występ Robbena, który gdy tylko jest zdrowy potrafi zrobić na boisku ogromną różnice. Bayern powinien wywieźć komplet punktów z Bremy.
Bayern 1.70

Po meczu z VFB wszyscy nagle zaczęli pisać jakoby lider Bundesligi był w kryzysie, jednak według mnie to totalna nieprawda. Ale ze Stuttgartem Dortmund zagrał naprawdę fajne spotkanie, Robercik drugi raz tak pudłował nie będzie. To byłaby katorga dla niemieckich dziennikarzy, bo musieliby wymyślić nowy filmik :razz: Wszyscy patrzą na osłabienia gości, ale popatrzmy co mamy u gospodarzy. Jak wiadomo nie ma już gościa, na którym opierał się atak: tak to ten synek co uciekł do Anglii. Zabraknie dzisiaj Hasebe i Kjaera, Grafite, Mandzukic i Riethera (podaje składy za Kickerem). Wychodzi na to, że lidera ma za zadanie straszyć ... Mbokani. Radzę też zwrócić uwagę na bilans wyjazdowy dzisiejszych gości (9-1-0). Wynika to może z tego, że przeciwnicy Dortmundu nie murują się tak jak na Signal Iduna Park i chłopcy Kloppa mogą grać niekiedy z kontrataku. Dzisiejsze spotkanie będzie dla lidera niezwykle ważne, Leverkusen zbliżyło się już na 8 punktów. Borussia musi pokazać, że to ona jest najlepsza w lidze i wciąż utrzymywać wypracowaną przewagę. Sądzę, że goście są w stanie to zrobić.

Dortmund 1.85
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Nie rozumiem hurraoptymizmu z w stawianiu na Schalke .. Są po ciężkim meczu pucharowym z Nurnberg , zresztą nic w tym meczu szczególnego nie pokazali , i mieli szczęście awansując dalej , gdyż 17-letniemu Draxlerowi wyszedł strzał życia w dogrywce na wagę awansu. W Hoffe wreszcie się coś ruszyły do drużyny dołączyli Babel i Braafheid.
Jeszcze nawiązując do ostatniej kolejki to Schalke w Hannoverze wygrało tylko i wyłącznie dzięki świetnym paradom Manuela Neuera , który zresztą przez cały sezon ratuje im tyłki , według mnie bramkarz tego formatu nie powinien marnować się w Schalke.
Podsumowując można za małą stawkę spróbować x2 na Hoffe lub to , że nie przegrają dwoma bramkami.
Do tego dobrym typem wydaję mi się Mainz x2.
pozdro
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Mnie najlepszym typem wydaje sie byc, Hamburg... Widzialem ich pierwszy mecz po przerwie z Schalke i zagrali naprawde dobrze, mogli smialo wygrac wiecej tylko zabraklo zimnej krwi... ktos powie ze bramka zdobyta przez Van&#39;a byla fartowna, jednak wkoncu wpasc cos musialo.
Wcale mnie nie dziwi fakt, ze tydzien pozniej ograli Mainz skromnie bo skromnie ale 3 pkt sa a i napewno apety rosnie. Dzis zagraja z Nurnberga, ktora runde wiosenna zaczela dosc w kratke. Do tego dochodzi mecz pucharowy z Schalke, w ktorym wyszli dobrym skaladem i musieli jeszcze wybiegac dogrywke. Sadze , ze dzis poczuja to w nogach.
Hamburg napewno ma czym postraszyc w ataku, a jak chce isc w gore tabeli to musi pokonywac nie tylko Mainz czy Schalke ale i tych z dna tabeli ....
pozdrawiam.
 
an1elski 0

an1elski

Użytkownik
Podano oficjalne składy, W Wolfsburgu zagra jednak Grafite i Mandzukic, a więc nie będzie łatwo ich pokonać. A zauważyłem że masówka już poleciała na Gości, nie wiem skąd braliście te informacje o ich absencji.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
popieram typ na HSV, grają już w pełnym składzie, powoli zdobywają punkty i pną się do góry póki mają dobry terminarz
Nurnberg ograniczona w ataku bez Gundogana oraz po cięzkim meczu w pucharze.
HSV @ 2,22 tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Stuttgart - Freiburg
Stuttgart i Freiburg bardzo potrzebują punktów. Stuttgart walczy o utrzymanie, a Freiburg o puchary. Stuttgart udanie zaczął w nowym roku od pokonania Mainz 1:0, a w ostatniej kolejce remis z Borussią Dortmund po 1, trochę fartowny, ale jednak remis. Pozwoliło im to na zbliżenie się do bezpiecznej strefy. Freiburg zaczął nieco gorzej. Rzutem na taśmę remis z St. Pauli i również remis u siebie z Nurnberg. H2h jeśli chodzi o spotkania gdzie gospodarzem był Stuttgart wygląda dobrze wlaśnie dla dzisiejszych gospodarzy. Ogólnie rzec biorąc gra Stuttgartu na swoim stadionie nie wygląda aż tak źle aby zajmować taką pozycje w tabeli. Mają u siebie bilans 4-1-5, ale mecze wyjazdowe ciągną ich w dół, bo na obcych boiskach jeszcze nie wygrali w tym sezonie. Dzisiaj jednak zagrają u siebie więc jest spora szansa na punkty. Freiburg ogólnie ma dobre statystyki w tym sezonie, chociaż lepsze na swoim stadionie to na wyjazdach i tak prezentują się przyzwoicie 3-2-4. W meczu tych zespołów na jesieni 2:0 wygrał Freiburg po bramkach Cisse i Schustera. No właśnie Cisse, on z 15 bramkami na koncie razem z Gomezem prowadzi w tabeli strzelców. Nie przesadzę raczej jeśli powiem, że to on załatwił blisko połowę punktów dla Freiburga. Jednak dzisiaj nie zagra Cisse, nie zagra rezerwowy napastnik Jager, nie zagra Schuster. Siła ofensywna przyjezdnych jest więc mocno obciążona. Gospodarze też nie mają pełnego składu. Główne osłabienia dotyczą defensywy : Delpierre, Boulahrouz, Cellozi. Delpierre to jednak jedyny obrońca który grał na wiosnę w pdst. składzie. Dodatkowo defensywa spisała się w 2 pierwszych meczach dobrze tracąc 1 bramkę, a przy osłabieniach przyjezdnych w ataku strata Delpierre nie powinna byc aż tak widoczna. Nie zagra też Caccau. Ja w tym spotkaniu stawiam na Stuttagrt
Stuttgart win 1,55
Składy wg kicker.de:
Stuttgart
Ulreich - Funk, Tasci, Niedermeier, Molinaro - Träsch, Kuzmanovic - Gentner, Boka - Schipplock, Pogrebnyak
Trainer: Labbadia

Freiburg
Baumann - Mujdza , Barth , Butscher , Bastians - Makiadi - Rosenthal , Putsila , Flum , Caligiuri - Yano
Trainer: Dutt
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
30.01.2011 17.30
Eintracht Frankfurt - Borussia Mönchengladbach
Typ: Eintracht Frankfurt 2.00 Betsafe ⛔

Dziś o godzinie 17:30 na Commerzbank Arena miejscowy Eintracht podejmie Borussię Moenchengladbach. Początek rundy rewanżowej dla piłkarzy z Frankfurtu nie jest udany, bowiem podopieczni Michaela Skibbe przegrali dwa mecze najpierw na własnym boisku z Hannoverem 0-3, a następnie w wyjazdowym spotkaniu ulegli HSV 1-0. Natomiast piłkarze Borussii rundę rozpoczęli od zwycięstwa z Nurembergą, ale już tydzień później podopieczni Michaela Frontzeka przegrali na własnym boisku z Bayerem Leverkusen 1-3. Oba zespoły na to spotkania nie mają pełnej kadry do dyspozycji. W śród gospodarzy zabraknie Bajramovicia, Vasoskiego, Caio oraz Chrisa. Jeśli chodzi o przyjezdnych to nieobecni będą Schachten, Igora de Camargo oraz Jaurès. W pierwszym spotkaniu w tym sezonie dzisiejsi gospodarze rozbili Moenchengladbach 0-4. Wydaje mi się, ze w tym spotkaniu także górą będą piłkarze Eintrachtu, którzy walczą jeszcze o grę w europejskich pucharach. Dodatkowo gospodarze z pewnością będą chcieli zdobyć pierwsze punkty w tej rundzie.
 
R 5

real1

Użytkownik
Ciekawe że ja widzę takie osłabienia co do meczu Vfb
Miejscowi: Cacau, Delpierre, Marica, Boulahrouz, Celozzi, Didavi, Audel, Bah
Goście: Rosenthal, Cisse, Jäger, Pouplin, Krmas, Bechmann, Schuster, Williams
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
No właśnie Cisse, on z 15 bramkami na koncie razem z Gomezem prowadzi w tabeli strzelców. Nie przesadzę raczej jeśli powiem, że to on załatwił blisko połowę punktów dla Freiburga. Jednak dzisiaj nie zagra Cisse, nie zagra rezerwowy napastnik Jager, nie zagra Schuster. Siła ofensywna przyjezdnych jest więc mocno obciążona.
Gotowy do gry jest za to sprowadzony z Schalke Erik Jendrisek. Nie mniej jednak Papis Cisse to kluczowy zawodnik dla Freiburga.
Stuttgart jakby poprawił gre w defensywie. Po traconym multum goli jesienią, nagle 1:0 z Mainz i 1:1 z Dortmundem... Ale z drugiej strony jeszcze kiedy wypadł Cacau, od pewnego czasu nie ma Marica to kto ma strzelać bramki? Nie mam pełnego przekonania co do VFB.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Ciekawe że ja widzę takie osłabienia co do meczu Vfb
Miejscowi: Cacau, Delpierre, Marica, Boulahrouz, Celozzi, Didavi, Audel, Bah
Goście: Rosenthal, Cisse, Jäger, Pouplin, Krmas, Bechmann, Schuster, Williams
Rozumiem, że to do mnie. Ja w tym nic ciekawego nie widzę, nieobecni pokrywają się z tym co pisałem. Nie wspominałem o graczach, którzy prawie wcale nie grają, bo nie ma to znaczenia dla typu.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Eintracht Frankfurt vs. Borussia M&#39;gladbach

over 2.5 @ 1.62
over 3.5 @ 2.5
obydwie strzelą @ 1.57

Szykuje się ciekawe spotkanie, w którym jak na moje oko ciężko wytypować zwycięzce, choć faworytem są frankfurckie orły. Ta drużyna jednak w tym sezonie jest nieobliczalna i na dzisiejszy mecz nie obdarzę ich zaufaniem.
Tym bardziej, że grają z drużyną, która rundę rewanżową zaczęła całkiem poprawnie. W pierwszym meczu wyjazdowym gracze Borussi pokonali Norymbergę co budzi uznanie, w drugim przegrali z aptekarzami, ale oglądając mecz można było odnaleźć pozytywy w ich grze.
Patrząc na obydwa zespoły, styl ich gry, dotychczasowe wyniki widzę dziś dużą ilość goli i naprawdę ciekawy mecz. Frankfurt u siebie bez jakiś ogromnych ubytków, no może oprócz Gekasa, który wg Kickera zacznie na ławce rezerwowych. W jedenastce źrebaków zabraknie De Camargo, ale on spokojnie jest do zastąpienia, gdyż napastników im nie brakuje. Mają Hanke , Idrissou, Matmoura..
Podsumowując: myślę, że skończy się minimum overem 2.5 gola , a duża szansa, że jeszcze lepiej, gdyż spotykają się drużyny, którym napewno motywacji nie zabraknie. Frankfurt gra o pierwsze 3 pkty na wiosnę i zadowolenie fanów, Gladbach jak w każdym meczu - &quot; o życie&quot;....
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Eintracht - Gladbach // Eintracht (AH -1) @ 2,79
Krótko bo czasu nie ma.Idealny mecz na przełamanie dla Frankfurtu. O spotkaniu już pisało tutaj parę osób. Z mojej strony krótko. Eintracht fatalnie wystartował dziś do obrony wracają podstawowi gracze, którzy powinni zapewnić spokój w tej formacji a niżeli poprzednicy dla, których występ był debiutem w Bundeslidze. De Camargo może jest do zastąpienia ale na pewno jego zmiennicy nie są tacy mocni pod względem technicznym jak on. W dodatku w Gladbach na ławce Bradley od czarnej roboty co przemawia na korzyść gospodarzy. Gladbach jest taką ekipą , która tracąc jedną bramkę rzuca się do przodu co wykorzystują rywale i pewnie z nimi wygrywają. Pobieram ze względu na to Asiana a nie czyste zwycięstwo. Franfurt mając plagę kontuzji przegrywał dziś po powrocie podstawowywch graczy powinni sobie poradzić ze słabą obroną Gladbach.
edyta: Fatalny mecz jeśli chodzi o poziom...
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Poprostu kolejka cudow
Po prostu trzeba grać na mocne ekipy i tyle. Teraz można być mądrym ale tak na prawdę Schalke było do przewidzenia jeśli chodzi o porażkę z Wieśniakami . Podopieczni Magatha po pucharach przeważnie zaliczają wtopy. Dzisiaj to samo tak na prawdę z Eintrachtem choć myślałem , że Skibbe ogarnie tą ekipę a on nic. Jak bym widział takie zaangażowanie piłkarzy jak dzisiaj graczy z Frankfurtu uciął bym im pensję, po za tym normalny trener po 1 połowie wprowadził by innych zawodników żeby ożywić grę... Mainz też było w miarę do ogarnięcia. Niespodzianka to na pewno VFB i HSV no i ten Eintracht trochę ale też notowali fatalną serię... Teraz można być mądrym ale to tak obok tematu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom