>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20. Kolejka Bundesligi 07-09.02.2014

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
20. Kolejka Bundesligi




Zaskakuje postawa Borussii Dortmund, Z Bremą powinni wygrać, ale czy wygrają? Kurs nie warty ryzyka… Nie podoba mi się to jak gra Bayern, bo mnie tiki-taka nudzi, a już w ostatnim spotkaniu była to ewidentna, permanentna klepka, przez 90 minut, 5 goli owszem fajnie ale dla mnie wszystko to zbyt koronkowe. Oczywiście Eintracht już w tej kolejce może zagrać zdecydowanie lepszą piłkę, a FCB nie jest punktem odniesienia. Nuernberg choć w formie nie ma szans. Wolfsburg raczej powinien wygrać, nie wyraźnie, więc z racji niskiego kursu odpada. Schalke jedna z najlepiej prezentujących się drużyn początku wiosny, moim zdaniem nie będą mieli łatwo bo Rudnevs i Diouf zaczęli piorunująco, ale raczej S04 po obustronnych golach wygra. Gladbach nie oceniam prze pryzmat startu sezonu, z Bayernem byli bez szans i tak całkiem sensowny mecz zagrali, z Hanowerem nie trafili w dzień, teraz są w stanie sprostać Leverkusen.

Zapraszam do dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jamrri 0

jamrri

Użytkownik
Ciężko przewidzieć wyniki większości meczów. Wydaje mi się, że wygrana Eintrachtu Frankfurt to fajny typ. Choć Borussi łatwo z nimi nie było. Zgadzam się, że porażka &quot;Czerwonych Diabłów&quot; nie jest wyznacznikiem poziomu drużyny z Frankfurtu. Ciężko... ciężko... Ryzyko duże w większości spotkaniach, ale kuszą wysokie kursy.
 
defect 65

defect

Użytkownik
Moenchengladbach - Leverkusen
Typ: Over 2.5 ⛔
Kurs: 1.83
Bukmacher: PinnacleSports
Wynik:
0:1

Na piątkowy wieczór wybrałem spotkanie Bayeru Leverkusen z Borussią Moenchengladbach. Mecz ten zapowiada się niezwykle ciekawie. Gospodarze w Bundeslidze po nowym roku przegrali 2 mecze. Jeden z Bayernem u siebie (0:2), drugi z Hannoverem (3:1). Przyglądałem się końcówce meczu z Hannoverem i mecz ten mógł się skończyć inaczej. Goście mieli sporo niewykorzystanych sytuacji i głupich błędów w defensywnie co skończyło się dla nich porażką. Moenchengladbach będzie w tym spotkaniu na pewno bardzo zmobilizowane w końcu grają u siebie i cały czas mają szansę na kwalifikacje do LM. Jednak o zwycięstwo w tym meczu nie będzie łatwo. Leverkusen nowy rok w lidze zaczął od porażki 3:2 na wyjeździe z Freiburgiem (16 miejsce w lidze), a następnie wygrał 2:1 z Stuttgart&#39;em (13 miejsce). 4 stracone gole w tych 2 meczach nie świadczą najlepiej o defensywnie Bayeru. Przyjrzałem się bezpośrednim pojedynkom tych dwóch drużyn. W ostatnich 5 meczach między nimi padło aż 21 goli co daje nieco ponad 4 gole na mecz(over tylko raz nie był pokryty, natomiast ostatnie 10 meczy to aż 43 gole z czego over 3 razy nie był pokryty). W tym spotkaniu również spodziewam się gradobicia goli i ciekawego widowiska. Dla odważniejszych proponuję granie over 3.5(w ostatnich 5 meczach 3 razy pokryty w 10, aż 6). Ja jednak jako, że zależy mi na dużej skuteczności zagram bezpiecznie powyżej 2.5 gola, po całkiem dobrym kursie. Typ uważam za bardzo prawdopodobny więc zapraszam do grania. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

@Edit No niestety tylko jedna bramka. Trzeba przyznać, że w tym meczu było sporo sytuacji i było to ciekawe spotkanie, ale zachowanie zawodników przed polem karnym i w jego obrębie to prostu żenada. Skuteczność też beznadziejna. No cóż następnym razem nie będę aż tak wierzył statystykom.
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
W sobotę Hamburg podejmie Herthę. W tym meczu pójdę w stronę gości. HSV jest w bardzo dużym kryzysie, szczególnie kuleje obrona. W tym roku 2 mecze w BL i oba przegrane po 0:3. O ile porażka z Schalke nie może bardzo dziwić, bo drużyna Kellera jest jednak piłkarsko lepsza, to ubiegłotygodniowa przegrana z Hoffenheim, a zwłaszcza styl pozostawiają wiele do życzenia. Jak zwykle rywale robią z defensywą HSV co chcą, nie jest problemem wypracowanie sobie kilku dogodnych sytuacji strzeleckich, a biorąc pod uwagę, że w sobotę gospodarze będą musieli powstrzymać lidera strzelców i czołową postać Herthy, czyli Ramosa, to nie wróży im to za dobrze. Co gorsza mecz z Hoffenheim, a więc z drużyną, która w Bundeslidze dysponuje drugą najgorszą obroną (1sze oczywiście HSV), obnażył również braki z przodu. Przez 90 minut piłkarze van Marwijka nie oddali ani jednego celnego strzału. Trudno powiedzieć, co w tej drużynie jest największym problemem, coś się zacięło, brakuje zaciętości na boisku, i jeśli to się w najbliższym czasie nie zmieni, to będzie poważny problem, aby utrzymać się w Bundeslidze. Może trochę za wcześnie na takie stwierdzenia, bo przecież są inni kandydaci do spadku, ale tabela nie kłamie pokazując Hamburg na 17. pozycji. Hertha również w rundzie rewanżowej bez punktów, ale ich gra wygląda zupełnie inaczej. Najpierw po dość przeciętnym meczu przegrali 0:1 na wyjeździe z Eintrachtem Frankfurt, ale tydzień później zaprezentowali się dużo lepiej przeciwko odrodzonej Norymberdze. Mecz był dość otwarty i obfitował w sytuacje z obu stron i wynik mógłbyć zupełnie inny. Hertha jest dość ułożoną drużyną, trener Luhukay wie, co chce i grać i konsekwentnie zdobywa punkty. Obecnie zespół z Berlina jest ósmy w tabeli, przy odrobinie szczęścia może włączyć się do walki o puchary, co jak na beniaminka można uznać za sukces. Nie wierzę w 3cią z rzędu porażkę Herthy, co przy tak grającym Hamburgu byłoby nie lada wyzwaniem i chętnie zainwestuję w DNB na gości.

Hamburg – Hertha
Hertha DNB @ 1.91 WilliamHill ✅ 0:3
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Vfl Wolfsburg Mainz
Wolfsburg kiepsko wszedł w rundę wiosenną. Dwie porażki. Co z tego, że atak był aktywny, że ostro szturmowali bramkę rywala, skoro z Hannoverem zaledwie jedna bramka i z Schalke to samo. A w tym czasie defensywa zaspała i z H96 trzy stracone gole, z Schalke dwie. Mainz zupełnie odwrotnie. Dwie wygrane.
Na dodatek Mainz nie leży Wilkom. Ostatni raz u siebie Wolfsburg wygrał 7 lat temu. Kursy mocno rozrzucone a wynika to z faktu, że Wolfsburg to wciąż pompowany balonik. Obie drużyny zgromadziły tyle samo punktów, po 30. Kursy 1.76 vs 4.40. Mainz to jedna z lepiej punktujących drużyn w Bundesliga po za domem, choć dość bezkompromisowa. Dostrzegam lekkie value w kursach na gości
Mainz remis zwrot 3.11 - czekam jeszcze na składy
 
T 283

teilweise

Użytkownik
Vfl Wolfsburg Mainz
Wolfsburg kiepsko wszedł w rundę wiosenną. Dwie porażki. Co z tego, że atak był aktywny, że ostro szturmowali bramkę rywala, skoro z Hannoverem zaledwie jedna bramka i z Schalke to samo. A w tym czasie defensywa zaspała i z H96 trzy stracone gole, z Schalke dwie. Mainz zupełnie odwrotnie. Dwie wygrane.
Na dodatek Mainz nie leży Wilkom. Ostatni raz u siebie Wolfsburg wygrał 7 lat temu. Kursy mocno rozrzucone a wynika to z faktu, że Wolfsburg to wciąż pompowany balonik. Obie drużyny zgromadziły tyle samo punktów, po 30. Kursy 1.76 vs 4.40. Mainz to jedna z lepiej punktujących drużyn w Bundesliga po za domem, choć dość bezkompromisowa. Dostrzegam lekkie value w kursach na gości
Mainz remis zwrot 3.11 - czekam jeszcze na składy
W Mainz nie zagrają z ważniejszych zawodników Noveski, który uzbierał już 5 żółtych kartek, kontuzjowani są Soto i Baumgartlinger. Moim zdaniem kursy są wystawione poprawnie, trochę za mały na Wolfsburg i dlatego odpuszczam ten mecz. Mainz raczej nie będzie pchało się w europejskie puchary, bo dla średnich klubów walka na trzech frontach to trochę za duże obciążenie. Tak jak pisałem tydzień temu Mainz zepnie się jeszcze na Freiburg, zeby zapewnić sobie swobodna pozycję z dala od strefy spadkowej i dalej z motywacją może być różnie. Z kolei Wolfsburg z Schalke zagrał nieźle, gdyby nie czerwona kartka to remis był spokojnie w ich zasięgu. Mainz na pewno nie przejmie tutaj inicjatywy, będą coś próbować z kontry. Niemniej jednak życzę powodzenia w tym typie ????
Jak zwykle rywale robią z defensywą HSV co chcą, nie jest problemem wypracowanie sobie kilku dogodnych sytuacji strzeleckich, a biorąc pod uwagę, że w sobotę gospodarze będą musieli powstrzymać lidera strzelców i czołową postać Herthy, czyli Ramosa, to nie wróży im to za dobrze. Co gorsza mecz z Hoffenheim, a więc z drużyną, która w Bundeslidze dysponuje drugą najgorszą obroną (1sze oczywiście HSV), obnażył również braki z przodu. Przez 90 minut piłkarze van Marwijka nie oddali ani jednego celnego strzału. Trudno powiedzieć, co w tej drużynie jest największym problemem, coś się zacięło, brakuje zaciętości na boisku, i jeśli to się w najbliższym czasie nie zmieni, to będzie poważny problem, aby utrzymać się w Bundeslidze. Może trochę za wcześnie na takie stwierdzenia, bo przecież są inni kandydaci do spadku, ale tabela nie kłamie pokazując Hamburg na 17. pozycji.
Hamburg – Hertha
Hertha DNB @ 1.91 WilliamHill
Niestety, darzę jakąś tam sympatią SV Hamburg, ale jak dla mnie to walka o spadek rozstrzygnie się właśnie pomiędzy nimi, Eintrachtem B. i Freiburgiem. Nie twierdził bym tak, gdyby problemy dotyczyły jedynie spraw sportowych, bo skład mają, który spokojnie powinien się utrzymać w lidze co prawda brak obecnie lidera w zespole, ale te problemy da się wcześniej czy później naprawić. Niestety wszystko komplikuje fakt, że atmosfera w klubie na szczeblu administracyjnym, kibicowskim czy finansowym robi się gęsta i na pewno odbija się to na piłkarzach i ich grze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Właśnie odnośnie meczu Wolfsburga z Mainz. Nie interesuję się zbytnio ligą niemiecką, nie żebym uważnie śledził każdy mecz. Jak się zapatrujecie na over 2,5 w tym meczu? Warto w to iść? Oglądałem tak trochę spotkanie Wolfsburg z Schalke i mimo gry w osłabieniu zaprezentowali się dobrze. Grając w 10 zdobyli nawet gola i nie zaprzestali na samym tylko bronieniu się.
Nie wiem jak wygląda gra Mainz na wyjeździe więc czekam na jakieś opinie na ten temat,
pozdrawiam
 
T 283

teilweise

Użytkownik
Właśnie odnośnie meczu Wolfsburga z Mainz. Nie interesuję się zbytnio ligą niemiecką, nie żebym uważnie śledził każdy mecz. Jak się zapatrujecie na over 2,5 w tym meczu? Warto w to iść? Oglądałem tak trochę spotkanie Wolfsburg z Schalke i mimo gry w osłabieniu zaprezentowali się dobrze. Grając w 10 zdobyli nawet gola i nie zaprzestali na samym tylko bronieniu się.
Nie wiem jak wygląda gra Mainz na wyjeździe więc czekam na jakieś opinie na ten temat,
pozdrawiam
Jest duże prawdopodobieństwo, że over 2,5 padnie, Mainz sporo strzela bramek i dużo traci, w dodatku ich obrona będzie przemeblowana, ale moim zdaniem granie w 1 BL po kursie 1,69 mija się z celem. Dlatego radzę odpuścić.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja na razie dwa luźne przemyślenia, jeszcze nie mam planów co do gry.
Jutro ciężki mecz do typowania, oby dwie ekipy świetne, każdego wyniku można się spodziewać, nie mam pomysłu jak ten mecz ugryźć.
Co do pierwszego typu to chyba zdecydowałbym się na HSV DNB, ale to raczej z takich powodów, że nie wyobrażam sobie, że kadra z takim potencjałem (może nie na top5, ale na pewno na środek tabeli) leci z meczu na mecz coraz bardziej na pysk.Tutaj bardziej zastanawiałbym się nad przełamaniem ekipy Van Marvajka, ale tutaj jeszcze poczekam co powie Kicker w najbliższych dniach.
Inny typ to mnie coraz bardziej się podoba Stuttgart i również zwróciłbym się w ich stronę - ostatnio głupio przegrali z Bayernem, z Bayerem też nie utrzymali korzystnego wyniku, ale jako ekipa wyglądają fajnie.Ogarnia się powoli Abdealoue,Leitner, jest Werner,Ibisevic, w miarę fajnie wchodzi do gry młody Khedira.O Augsburgu już pisałem - nie potrafię im zaufać, jako ekipa nigdy mi się nie podoba, ich styl gry dla jest taki irytujący, taki jakiś no nie pasuje mi.Co prawda te punkty robią, ale nie mam do nich zaufania.Tutaj widzę fajny kurs na Stuttgart, który to się rozkręca coraz ciekawiej.
Ciekawe czy Norymberga będzie w stanie w jakiś sposób ugryźć Bayern, fajnie grają ostatnio, jakby był wysoki kurs to może na Drmica coś warto spróbować.
 
D 3

denon23

Użytkownik
Postanowiłem od tej kolejki troszke aktywniej udzielać sie na forum, także na ten weekend pojawią się i moje przemyślenia tutaj.
Werder - BVB:
Typy:
BTS - 1,68 ✅
Werder strzeli - 1,58 ✅
Dlaczego tak? Ponieważ po 1, Dortmund ma tak obrone dziurawa niczym ser. Niby Hummels po kontuzji już wrócił, ale on tez będzie potrzebował paru meczy żęby sie wstrzelić. W ostatnich 5 meczach Dortmund tracił bramkę. Co do druzyny z Bremy, to jest to drużyna, która jest nad strefą spadkową, musza wlaczyć o każdy opunkt, zeby na koncu sezonu nie było niespodzianki. Przeplatają ona bardzo słabe wystepy z średnimi. Młody Petersen w ataku, oraz na skrzydle szybki Elia myśle, ze ustrzelą jedną bramke. Typ na BTS myśle, że również smiało można grać Werder bedzie w stanie strzelić, ale rowniez stracic.
Frankfurt - Braunschweig
Typy: UNDER 2,5 ⛔
X2 - 2,25 ⛔
Frankfurt nie lubi strzelac, Braunschweig potrafi. Lecz głownym powodem na underowy mecz jest, to że obie druzyny moga pod koniec sezonu spaść. Sytuacja w Braunschweig wyglada bardzo zle, sa ostatni maja 12 punktów, lecz Frankfurt nie lepiej maja tych punktów tylko 18, obie druzyny w tym meczu powinny czekać na okazje, nie rwiąc sie do przodu, bo mecz moze byc do jednej bramki. Można też dorzucić X2, gdyż druzyna z Frankfurtu poprostu mnie do siebie nie przekonuje, a Braunschweig ostatnio bardzo dobrze pokazal sie z Dortmundem.
Schalke - Hannover
Typy:
Schalke 1,58 ✅
Schalke over 1,5 - 1,45 ✅
Kevin Prince-Boateng strzeli kurs - ??? ⛔
Schalke druzyna, ktora liczy sie w walce o miejsca premiowane gra w Lidze Mistrzów, Hannover druzyna srodka tabeli, nie liczaca sie w tym sezonie juz nigdzie. To glowny powod grania na Schalke, Schalke over 1,5? HannOVER to druzyna lubiaca tracić bramki, w 4 kolejnych meczach je tracili i nic nie zapowiada, ze seria się skończy. Dlaczego Boateng? Ponieważ pod nieobecność Draxlera to on bedzie odgrywał pierwsze skrzypce w pomocy niebieskich. Jego ochote na strzelanie bramek, juz niejednokrotnie bylo widac w tym sezonie.
Mam nadzieje, ze rozpoczecie podawania moich typów zacznie się bardzo dobrze i z dobra skutecznościa. ;)
@Dodam jeszcze mecz Bayernu z Numbergiem:
Under 2,5 dla odwaznych po kursie 2,9 ✅
Under 3,5 po kursie 1,72 ✅
BTS - 1,8 ⛔
X - 7 ⛔
Drmic strzeli - 5 ⛔
Numberg w ostanich meczach fantastyczna forma, 5 kolejnych zwyciestw, Bayern rowniez dalej wysoka forma, lecz są to derby. Bayern bedzie za wszelka cene chcial strzelic bramke, lecz z wlasnego dosiwdczenia wiem, ze mecze Bayernu na wyjezdzie w NUmbergu nie naleza do spacerków. Jestem w stanie nawet stwerdzic, ze bedzie cholernie ciezko. Dodam pozniej cos jeszcze.
@EDIT:
Zagrałem 2 kupony: Werder BTS + Schalke czysta 1 za 100 ✅ ✅ ✅
Oraz jak co tydzien wariata zagralem:
Stuttgart BTS ✅
Hertha lub X ✅
Schalke ✅
Bayern - NUrnberg under 3,5 ✅
Werder BTS ✅
Wolfsburg BTS ⛔
Hoffenheim over 1,5 ⛔
Eintracht - Eintracht under 2,5 ⛔
kurs: 61 pograne za 25. Taki wariat bez analizy, gram co tydzien taki kupon na cala kolejke za grosze. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 283

teilweise

Użytkownik
Postanowiłem od tej kolejki troszke aktywniej udzielać sie na forum, także na ten weekend pojawią się i moje przemyślenia tutaj.

Werder - BVB:

Typy:

BTS - 1,68
Werder strzeli - 1,58


Frankfurt - Braunschweig

Typy: UNDER 2,5
X2 - 2,25


Schalke - Hannover

Typy:
Schalke 1,58
Schalke over 1,5 - 1,45
Kevin Prince-Boateng strzeli kurs - ???


Dodam jeszcze mecz Bayernu z Numbergiem:

Under 2,5 dla odwaznych po kursie 2,9
Under 3,5 po kursie 1,72
BTS - 1,8
X - 7
Drmic strzeli - 5

Numberg w ostanich meczach fantastyczna forma, 5 kolejnych zwyciestw, Bayern rowniez dalej wysoka forma, lecz są to derby. Bayern bedzie za wszelka cene chcial strzelic bramke, lecz z wlasnego dosiwdczenia wiem, ze mecze Bayernu na wyjezdzie w NUmbergu nie naleza do spacerków. Jestem w stanie nawet stwerdzic, ze bedzie cholernie ciezko. Dodam pozniej cos jeszcze.
A stawki jakie na na poszczególne mecze? Bo nie wiem jak chcesz wyjść z tym wszystkim na +, no chyba, że sam nie obstawiasz sam gotówki za to co proponujesz tylko po prostu zamieszczasz typy na forum.

Nurnberg 5 meczów z zwycięstwami?
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
A stawki jakie na na poszczególne mecze? Bo nie wiem jak chcesz wyjść z tym wszystkim na +, no chyba, że sam nie obstawiasz sam gotówki za to co proponujesz tylko po prostu zamieszczasz typy na forum.

Nurnberg 5 meczów z zwycięstwami?
Pewnie chodziło mu również o trzy sparingi, które Norymberga wygrała. Oczywiście dobrze to świadczy o drużynie jednak mecz towarzyski, a mecz ligowy to inna bajka. Na chwilę obecną ekipa z Grundig-Stadion ma dwa zwycięstwa ligowe z rzędu i myślę, że na tym się zakończy. Guardiola ma do dyspozycji praktycznie cały skład włącznie z Riberym i Robbenem. Na pewno nie zagra Badstuber, który zerwał więzadła krzyżowe. Z kolei Schweinsteiger wrócił już do treningów jednak nie ma jeszcze pozwolenia na grę. Myślę, że ekipa z Bawarii ponownie pokaże klasę i wygrają dosyć pewnie. Ostatnie wyjazdowe zwycięstwo z Borussią Moenchengladbach 2:0 odnieśli w dobrym stylu, a wiadomo jak rewelacyjnie spisuję się w tym sezonie BM, zwłaszcza przed włąsną publicznością. Na chwilę obecną proponuję :
Do przerwy/wynik końcowy 2/2 @ 1,70 ✅ 0:1/0:2
Bayern strzeli gola w obydwu połowach @ 1,70
✅ 1 i 1
Unibet
EDIT : Faktycznie Ribery wypada ze składu -&gt; http://www.bayern.munchen.pl/art/show/ribery-przeszedl-operacje/13723
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
VfB Stuttgart - FC Augsburg


Qozi zasugerował, ja się podpiszę i trochę rozwinę. Stuttgart u sumie, kied?, z kim? I gdzie jak nie u siebie mają w końcu przełamać złą passę jak nie teraz z Augsburgiem. Werner to zajebisty młody dzieciak, Ibisevic jest nieobliczany i bardzo skuteczny, Abdellaoue ma potencjał który pokazał przede wszystkim w Hanowerze, w VFB jeszcze nie pokazał wszystkiego, ale może pozytywnie zaskoczyć. Leitner to lamus, ale też potrafi zagrać dobrą piłkę. Generalnie skład na Ligę Europy. Augsburg ma mniejsze możliwości, ale dość wysoka forma. Ljuboja w Legii grał to co Altintop w Augsburgu – i to dużo daje tej drużynie. Problem z napastnikami bo Bobadilla nie strzela, kicer wystawia mu słabe noty (3,75), Mölders też się przyciął i wystawianie go to gwarancja że nie strzeli jak wejdzie na zmianę, w momencie w którym będą przegrywać to oczywiste jest że nie strzeli i nie dogonią. FCA ok zremisował z BVB, ale to nie jest miarodajny wynik, bo Brunszwik też całkiem dobrze sobie radził z Dortmundem. A z Werderem może każdy wygrać, bo to zespół wyjęty spod logiki. VFB wszystkie trzy spotkania 2-1 przegrane, z Bayernem to sukces zwłaszcza że byli blisko remisu – fenomenalny gol Thiago w doliczonym czasie, z Leverkusne to też wynik niezawstydzający - owszem tu też były szanse na remis, bo przegrali w samej końcówce. Mainz to było dawno, więc nie ma sensu przywoływać, ale zaznaczę że pierwszy trafił Stuttgart. Uczciwe przyznać trzeba, że warto po takim kursie zaryzykować. Bez znaczących osłabień.

VfB Stuttgart - FC Augsburg Typ:1 Kurs:2,4
bet365
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Na razie tylko moje krótkie przemyślenia dotyczące meczów, wieczorem coś bardziej rozwiniętego dorzucę wraz z typami.
Borussia Mochengladbach - Bayer Leverkusen
Pojedynek dwóch ekip, które zamiast obrony mają po prostu sito. Świetny atak mają owszem, ale jeżeli się popełnia tak straszne babole w defensywie to trudno myśleć o korzystnym rezultacie(Jantschke z Hannoverem). Julian Korb zawieszony za żółtka w ekipie Źrebaków i pojawiają się przemeblowania w defensywie, a to mi znowu zwiastuje katastrofę(czytaj: Dominiguez na stoperze):
http://www.youtube.com/watch?v=0fu9nnngWbM
O Boenischu nie trzeba nikomu pisać, jest jednak nadzieja, że Guardado pojawi się na LO w drużynie Aptekarzy. Braki w kadrze: Robbie Kruse i Stefan Reinartz.
Kusi mnie zagrać na Źrebaków DnB, ale raczej odpuszczę całkiem.
Werder Bremen - Borussia Dortmund
Hummels znowu wylatuje ze składu, rywal dla Borussi bardzo niewygodny, napsuje im dużo krwi. AH +2 bardziej opłacalne aniżeli czysta &quot;2&quot;.
Krótko jeszcze: Freiburg jest w stanie wypunktować Hoffenheim kontrami, a mecz we Frankfurcie mi zapowiada się underowo. Norymberga na pewno nie da się łatwo Bayernowi, w końcu nieco odżyli na Nowy Rok. Reszty raczej nie będę ruszał.
Jak już wspomniałem, więcej wieczorem.
 
B 0

benyhill

Użytkownik
Faktycznie ta kolejka jest trudna do typowania. Jedynie Bayern to w miarę pewna możliwość. Choć grać po kursie 1,20 z świadomością ,że Nurnberg w tej rundzie dobrze kontratakuje jest nie najlepszym pomysłem.
Właśnie dlatego należy odpuścić typowanie na wygraną a postawić na inne warianty.
M&#39;gladbach - Bayer Leverkusen over 2,5 @ 1,80 bet365 ⛔
Podobnie jak Defect uważam ,że typ rozważny. Nie będę powielał liczb, które podał. Dodam od siebie,że obie drużyny spisują się słabiej po przerwie zimowej. Nie stawiał bym na nie aktualnie ale w tym przypadku trafił swój na swego. Gościom rywal będzie pasował. Bayer nie lubi prowadzić gry, lubi kontratakować a gospodarze w szczególność na swoim terenie często prowadzą grę. Dla mnie taka sytuacja jest wylęgarnią bramek.
Wolfsburg - Mainz BTS @ 1,61 bet365 ⛔
Lubie Mainz. Często na nich gram. Są w formie choć po przerwie pomimo dwóch wygranych coś u nich szwankuje. Zostawiam w spokoju liczby i statystyki. Wolfsburg ma lekki dołek. Z jednej strony trudno sobie wyobrazić aby u siebie nie strzelili bramki a z drugiej strony Mainz jest zbyt dobre by jej nie strzelić.

VfB Stuttgart - Augsburg BTS @ 1,66 bet365
✅
Gospodarze grają lepiej niż pokazują to ich wyniki. Z Mainz przegrana w końcówce z Bayernem niezły ciąg na bramkę. W poprzedniej rundzie byli typowymi osłami. Tu widzę zdecydowaną poprawę a w szczególności coś czego nie ma aktualnie np. Werder czyli tego drobnego czegoś co pozwala wbijać bramki. Niektórzy nazywają to jajami.
A Augsburga jak ktoś wcześniej pisał również nie lubię. Nie wróże im wielkiej przyszłości. Ale grają swoje i bez wątpienia są w stanie wbić co najmniej jedną brankę.
 
S 37

szczepanirydlo

Użytkownik
Jedynie Bayern to w miarę pewna możliwość. Choć grać po kursie 1,20 z świadomością ,że Nurnberg w tej rundzie dobrze kontratakuje jest nie najlepszym pomysłem.
Właśnie dlatego należy odpuścić typowanie na wygraną a postawić na inne warianty.
Tym bardziej, że są to derby, a ze składu Bayernu wypadł Ribery.
źródło: oficjalne konto Bayernu na facebooku.
 
T 283

teilweise

Użytkownik
Tym bardziej, że są to derby, a ze składu Bayernu wypadł Ribery.
źródło: oficjalne konto Bayernu na facebooku.
Ja pogram zupełnie w przeciwną stronę. Z braku czasu analizy będę uzupełniał sukcesywnie na bieżąco.
FC Nurnberg - Bayern Monachium 1 AH +1,75 @2,07 Pinnacle 3/10
Przed Nurnberg w 2 następnych kolejkach czeka gra w meczach o wielkie i małe derby Bawarii. Jutro zmierzą się 2 najlepsze drużyny rundy wiosennej- pod względem statystycznym oczywiście ???? Od przełomu 2011/2012 r. nie grałem meczu z udziałem Bayernu. Nurnberg wreszcie zaczęła wygrywać, chociaż jak pokazał mecz ich styl gry jest prostolinijny, mają wytrenowany jakiś tam schemat i grają go kiedy pozwala na to przeciwnik, jeżeli się ich przyciśnie to nie mają innego pomysłu na grę niż z góry założony. Tak jak pisałem tydzień temu skład na kontrę dobry. Mecz derbowy, max motywacja gospodarzy, Bayern ma już majstra w kieszeni, a jeszcze przed nimi mecz w Pucharze Niemiec i w Lidze Mistrzów. Myślę, że pogromu tutaj nie będzie i Bayern nie będzie cisnął za wszelką cenę.
SV Hamburg - Hertha Berlin 2 AH -0,25 @2,29 Pinnacle 3/10
Typ przeciwko SV Hamburg. Tak jak pisałem już wcześniej ich kryzys ma głębsze dni niż by się to wydawało, więc nie pozamiatają tego wszystkiego z tygodnia na tydzień. Hertha gra piłkę do przodu, chociaż jak dla mnie w meczu z Nurnberg Ramos grał zbyt egoistycznie. W Hamburgu brak lidera, nie ma kto pociągnąć gry, dlatego myślę, że Hertha powinna w końcu zainkasować 3 punkty.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Freiburg - Hoffenheim
over 2.5 @ 1.699 Pinnacle

Jak na Bundeslige, a w szczególności mecz z udziałem Wieśniaków to kurs jest dobry. U gości zatrybiła ofensywa w ostatnim meczu i skończyło się tak, że mocno zlali HSV. Gisdol chyba się zorientował, że trzymanie Vollanda na ławie to głupi pomysł. W defensywie jak zwyskle sporo radości, ale Hamburgery dramatycznie weszły w rundę i nie potrafili tego wykorzystać. Freiburg u siebie bardzo dobrze poradził sobie z Aptekarzami. Potem przyszła porażka na dość trundym terenie w Mainz. Freiburg w strefie spadkowej i w takich meczach musi grać o pełną pulę. Wieśniakom to pasuje bo grać defensywnej piłki ani nie lubią, ani nie potrafią. 3 bramki lekko wpadną moim zdaniem.

Chyba tyle jeśli chodzi o sobotę. Myślałem o bramce Norymbergi, ale granie btsa przeciwko Bayernowi w Bundeslidze po ~1.85 to taki sobie pomysł. Live ewentualnie coś się pomyśli.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Borussia Monchengladbach vs Bayer Leverkusen
Bayer Leverkusen (AH:0)/DNB kurs: 1,971 buk: Pinnacle ✅
Bayer Leverkusen kurs: 2,73 buk: Pinnacle ✅ (edit: no i kolejny raz hejter Robson podważył mój typ i analizę i po raz kolejny nie miał racji. Jednak ci co skorzystali proszę o reputację, żebym wiedział, że jest sens podawania tu typów, nawet mimo ataków tego kolesia (&quot;moderatora&quot;), prowadzącego ze mną głupią wojenkę. Co do meczu: jak dokładnie pisałem 40/60 i tak dla mnie wyglądał ten mecz. Borussia Monchengladbach jest jak dzieci we mgle, może do pola karnego ładne akcje, ale brak skuteczności, łatwość w gubieniu piłek. Widziałem to już z Bayernem. Typy na over 2,5 gola możecie sobie wyrzucić do kosza)
A ja wbrew opinii większości zagram na gości. Over 2,5 może i wejdzie, a może tym razem będzie inaczej. Co do swojego typu to obie ekipy nie zachwycają, ale Leverkusen nie zachwyca trochę mniej. Oglądałem Monchengladbach z Bayernem i tłumaczenie, że to Bayern nie ma w tym wypadku uzasadnienia, bo Bayern grał wtedy bez Riberiego, bez Robbena i bez... specjalnego zaangażowania. Monchengladbach zagrało natomiast katastrofalnie. Meczu z Hannoverem nie oglądałem, ale wynik z jedną z najgorszych ekip mówi jak dla mnie dużo, a tłumaczenia, że to nie ich dzień nie przyjmuję. Leverkusen też nie zachwyca. Przegrana z Freibergiem i męczenie się z Stuttgartem nie powala, ale i Bayern się z tymi ostatnimi męczył. Mimo wszystko uważam, że nie bez kozery Leverkusen zajmuje 2 miejsce, a Monchengladbach piąte i mimo, że obie ekipy zaczęły podobnie, dzisiaj stawiam na gości. Typy na ryzyku, szczególnie czysta 2 więc gram to niskimi stawkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Oglądałem Monchengladbach z Bayernem i tłumaczenie, że to Bayern nie ma w tym wypadku uzasadnienia, bo Bayern grał wtedy bez Riberiego, bez Robbena i bez... specjalnego zaangażowania. Monchengladbach zagrało natomiast katastrofalnie.
To jak następnym razem będziesz oglądał mecz to otwórz oczy i patrz uważnie bo znowu piszesz brednie, że brak mi słów...
Tak, Bayern wyszedł sobie na ten mecz odbębnić bo przecież to samograj i samo się wygra, wystarczy że wyjda na murawę a rywale się przed nimi połozą bo po co maja się męczyć skoro na przeciwko wielki Bayern. A oni bez specjalnego zaangażowania sobie wygraja. Bayern to nie tylko Ribery i Robben,ale co Ty o tym możesz wiedzieć...
Gladbach miało swoje sytuacje w tym meczu, ale neiskuteczny był Hermann, raz trafił w słupek raz go wyłapał Neuer. ponadto jeszcze kilka sytuacji sobie stworzyli.
Skoro nie oglądałeś meczu z Hannowerem to po co się wypowiadasz ?
Analiza pisana by cokolwiek napisać a i tak typ zawsze jest pod tabelę więc reszta analizy jest zbędna. Zawsze grasz na Bayern, BVB i Leverkusen, nigdy nie podasz innego typu więc możesz nam zaoszczędzić czytania tych swoich głupot i ich po prostu nie pisz bo każdy sobie będzie wiedział na kogo grasz, a tak poza tym to może lepiej założ sobie temat w dziale &quot;kupony&quot; i tam się udzielaj nie burząc dyskusji na poziomie w działach hm ? Tak będzie lepiej dla wszystkich uwierz...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom