>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20 kolejka Ekstraklasy [12.03 - 14.03.2010r.]

Status
Zamknięty.
legia 122

legia

Użytkownik
@ BukmacherTSW szkoda że nie radziłeś mi rozbratu z bukmacherką jak pisałem że granie Wisły w pierwszej wiosennej kolejce na trudnym terenie w Bełchatowie po 2,1 jest bezsensem...
akurat co do polskiej piłki uwierz mi że dawno nabrałem dystansu i patrzę na to chłodnym okiem , bardzo często gram przeciw Legii , chociazby ostatnia kolejka handi +1,5 na Odrę , więc nie patrze z perspektywy kibica tylko oceniam potencjał drużyny na podstawie tego co widzę

Nie ma sensu sie tu rozpisywać za bardzo Wisła wygra na 80% a x2 jest stuprocentowo pewne.Jezeli sa tu typerzy którzy naprawde myslą ze jaga to wygra to życze powodzenia w bukmacherce jak i w zyciu:wowsdf:
jakby szanse Wisły na win wynosiły 80% to miałbyś kurs ok 1,2...
w bukmacherce nic nie jest stuprocentowo pewne nawet kusy 1,01 obarczone są pewnym marginesem ryzyka.
Z taką znajomością matematyki i oceną szans danej drużyny zdecydowanie odradzałbym bawienie się w bukmacherkę , chyba że obstawiasz za 2 góra 5 złotych w STSie wtedy konsekwencje tego że jesteś na bakier z matematyką nie będą miały opłakanych skutków...

Oddsmakerzy i analitycy jak i rynek czyli gracze oceniają szanse na wygranie Wisły na ok 44,5%.

Dużo bardziej prawdopodobny wariant jest taki że Jagiellonia nie przegra - za 1x najwyższy kurs na rynku to 1,74...

1,74 do 2,27 a koleszka widzi na 80% pewne zwycięstwo Wisły...

ręce opadają to jest właśnie buta megalomania i brak pokory o którym piszę


BTW a co do Legii to widzę remis w jej meczu.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Irytuje mnie twe podjeście o tematu a , że należe do ludzi szczerych wiec byłem zobowiązany o tym napisac. Wsadzasz ludzi do jednego wora i piszesz mi tu o megalomanii ( co notabene znaczy przesadne przekonanie o SWOJEJ wartosci chociaz ty to rozumiesz o wartosci ulubionego klubu, co nawet gosciu oceniajacy 80% nie koniecznie musi byc ich fanem). Mesjasz nakreślił ci to podobnie. Niby przedstawiasz sie , że analitycznie oceniasz itp itd a patrzysz tylko przez pryzmat ostatniego spotkania, które było najgorsze w wykonaniu Wisły chyba w tym sezonie.
Odrazu zaznaczam, że nie twierdze , że Wisła wygra, że przegra czy zrezmisuje mecz jest bardzo trudny...Jednak radze ci używac wiecej wyobraźni co do obstawiania nie tylko patrzec a ostatni mecz. Co wlasnie ukazano ci w przypadku Lyonu ostatnie spotkanie w lidze slabe wiec przegra i z Realem, jak było każdy widizał. I jeszcze jedno nie wkładaj wszystkich do jednego wora bo do braku pokory i megalomanii mi daleko.
Pozdro i powodzenia.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Irytuje mnie twe podjeście o tematu a , że należe do ludzi szczerych wiec byłem zobowiązany o tym napisac. Wsadzasz ludzi do jednego wora i piszesz mi tu o megalomanii ( co notabene znaczy przesadne przekonanie o SWOJEJ wartosci chociaz ty to rozumiesz o wartosci ulubionego klubu, co nawet gosciu oceniajacy 80% nie koniecznie musi byc ich fanem). Mesjasz nakreślił ci to podobnie. Niby przedstawiasz sie , że analitycznie oceniasz itp itd a patrzysz tylko przez pryzmat ostatniego spotkania, które było najgorsze w wykonaniu Wisły chyba w tym sezonie.
Odrazu zaznaczam, że nie twierdze , że Wisła wygra, że przegra czy zrezmisuje mecz jest bardzo trudny...Jednak radze ci używac wiecej wyobraźni co do obstawiania nie tylko patrzec a ostatni mecz. Co wlasnie ukazano ci w przypadku Lyonu ostatnie spotkanie w lidze slabe wiec przegra i z Realem, jak było każdy widizał. I jeszcze jedno nie wkładaj wszystkich do jednego wora bo do braku pokory i megalomanii mi daleko.
Pozdro i powodzenia.
patrzę i oceniam z szerszej perspektywy a nie przez pryzmat tylko ostatnich spotkań :
dodatkowo dodam że na ostatnie 10 spotkań Wisła przegrała aż 5 !!!
Jagiellonia w ostatnich 10 meczach w zaledwie dwóch spotkaniach musiała uznać wyższość rywala !!!
Ponadto na własnym terenie nie zwykli przegrywać : na 9 spotkań w 6 przypadkach odnieśli zwycięstwa , 2 razy zanotowali remis , tylko 1 raz musieli uznać wyższość rywala , pechowo przegrali mecz z Lechem w którym prowadzili już 2:0....
Ale ok niech będzie że jestem nieobiektywny tylko dlatego bo mam nick Legia i śmiem wątpić w zwycięstwo Wisły...
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Panowie warto się kłócić?? Toż to Polska &quot;Ekstra&quot;klasa :/ Nie warto strzępić języka/klawiatury wg. mnie.
Dla mnie fajnym typem na dzisiaj jest mecz Odra Wodzisław - Piast Gliwice. Odra po tragicznej jesiennej kolejce zrobiła ogromne zakupy. 1 mecz wiosennej kolejki na własnym stadionie zremisowała, 2 mecz na wyjeździe wygrała z Legią (łamiąc passę klubu ze stolicy na własnym stadionie). Zapewne humory w drużynie z Wodzisławia dopisują i podejdą do tego meczu na maxa zmobilizowani. Przede wszystkim jeśli wygrają opuszczą strefę spadkową. Piast na wyjazdach ma taką samą statystykę jak odra u siebie (2-2-6). Liczę na skromne zwycięstwo drużyny z Wodzisławia. Kurs około 2.0 wart zagrania.
 
M 0

mate0189

Użytkownik
Spotkanie: Ekstraklasa, Polska, Piłka nożna Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Typ: X
Kurs: 3.20
Buk: Bwin
Analiza:
Remis stał się już chyba tradycją w spotkaniach tych drużyn. Z pośród 7 ostatnich meczy aż 5 nie wyłoniło zwycięzcy. Myślę że tak też będzie tym razem. Oba zespoły prezentują wyrównany poziom gry w tym sezonie. Zajmują 6 i 8 miejsce w ligowej tabeli.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Szkoda że część graczy do tej pory jeszcze nie zauważyła że Wisła jest słabo przygotowana do sezonu...ja do takich wniosków doszedłem już po pierwszym meczu.

A dla kolegi pigiotto który do tego stopnia ma zaciemniony obraz sytuacji że twierdził iż Wisła na 80% wygra wklejam statystyki pomeczowe :
Jagiellonia-Wisła
Sytuacje: 10 - 6
Strzały: 8 - 6
Strzały celne: 2 - 2
Posiadanie piłki: 51% - 49%
Rzuty rożne: 12 - 5
Jeszcze raz apeluje - obstawiając na własną drużynę proponuje zdjąć różowe okulary i poczytać opinie innych kibiców...
To tyle na dziś proponuję X w pierwszej połowie meczu Polonia Bytom-Legia , Urban mocno się gubi i cały czas zmienia ustawienie środkowej linii...przed meczem z Polonią Bytom chyba remis brałby w ciemno...
zamierza wystawić dwóch defensywnych pomocników...Jarza i Borysiuk...według mnie pomysł mocno chybiony...jeżeli Iwański zagra tak jak ostatnio to osamotniony z przodu Grzelak może mało podań dostawać...co za tym gra ofensywna może zależeć w sporym stopniu od bocznych pomocników...
granie dwoma defensywnymi pomocnikami którzy nie mają zbyt wielkich inklinacji do gry ofensywnej oraz gra na jednego napastnika nie wróży nic dobrego...
pierwsza połowa remis , potem może praktykant i eksperymentator Urban wprowadzi ewentualne korekty , czuje że jak podczas ostatnich meczów wyjazdowych Legia w pierwszej połowie odda zaledwie jeden celny strzał na bramkę przeciwnika...
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
Cracovia- Korona
typ: X2
Wiele osob gra na &#39;&#39;Pasy&#39;&#39; uważam że mogą sie ostro na tym przejechać. &#39;Zagramy bez naszych dwóch najlepszych snajperów - martwi się Orest Lenczyk. Cracovia osłabiona brakiem kluczowych graczy: Aleksandru Suvorova oraz Mariusza Sachy&#39;&#39; . Grają na Hutniku i wdodatku &#39;&#39;Na dolegliwości zdrowotne, w ekipie „Pasów”, narzekają również Arkadiusz Baran, Michał Goliński, Marcin Cabaj oraz Dariusz Pawlusiński&#39;&#39; mimo to możliwe że zagrają. w Koronie doskonałe humory, wszyscy są zdrowi w dodatku PZPN anulował kartke Zielinskiemu i może zagrac w dzisiejszym meczu. Wiele osób wzoruje sie na meczach z jesieni i jest to wielki błąd. Kto oglądał ostatnio Korone zauważyłby że defensywa jest jej najmocniejsza stroną. Stawiam na X2 z czego remis wydaje mi sie bardziej prawdopodobny . Najlepszym typem bedzie under 2,5 kurs. 1,55 ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Tak więc po remisie Wisły robi się ogromna szansa dla Lecha przede wszystkim , którego czeka jednak bardzo ciężki mecz w Bełchatowie. Tam łatwo nie będzie nie ma o czym marzyc nawet. Czyżby nadchodzące dni to koniec schedy Macieja Skorży? Wydaje się że wszystko na to wskazuje.

VS

POLONIA BYTOM - LEGIA WARSZAWA
Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,50
Unibet✅1:0​

Legia tymczasem już dzisiaj zagra w Bytomiu i też łatwego spotkania nie przewiduje, bo mimo iż Legia zdobyła 3pkt z Cracovią to wiosną gra porownywanie slabo co Wisla. W ataku bardzo słabo. W obronie wiadomo mogą liczyc na Janka Muche. Tak jak już powyżej zostało stwierdzone Urban znowu będize kombinował ze skladem i zdaje się że przejdize na ustawienie bardziej defensywne z dwoma pivotami i z prozdu tylko osamotniony Grzelak ma zagrac. Czy to dobre rozwiązanie szukając zwycięstwa w Bytomiu ? Śmiem twierdzic że nie bardzo i mecz będzie przebiegał pod dyktando kopaniny w środku pola. Niby brakuje dwóch stoperów tj Choto i Szali,a le Wawrzyniak i Astiz dobry poziom także w obronie są w stanie zagwarantowac. Bytomianie także grają bardzo słabo. W meczu w Kielcach nie oddali ani jednego celnego strzalu na bramke Małkowskiego.
I jeszcze tylko czysto statystyczne infromacje które także skłaniają by zagrac typ na under czyli Polonia Bytom u siebie na 10 meczów 8 underow. Bilans Bramkowy 13-6. Legia na wyjazdach ma najniższy bilans bramek w całej Ekstraklasie!! 6 strzelonych 5 straconych, a statystyka underow w 9 meczach tylko jedno rozstrzygnięcie overowe ktore miało miejsce na wiosne w Krakowie z Cracovią kiedy Legia wygralą 2:1. Więc typ jakby nasuwa się sam logicznie patrząc na ten mecz ;)

-------------------
Za bardzo ciekawy typ uważałem zwycięstwo Cracovii w meczu z Koroną jednak moje rozważania rozwiewa w bardzo szybkim tempie informacja o kontuzjach w obozie krakowskiego zespołu i nie zaryzykuje postawienia na gospodarzy tego meczu. Otóż Lenczyk jak sam powiedzial Suworow i Sacha po meczu w Poznaniu nabawili się urazów ktore na 100% wykluczają ich z tego meczu! A Suworow póki co bardzo dobrze wkomponował się w zespół. Asysta przeciwko Legii, bramka z Lechem. Sacha to najlepszy strzelec zespołu i jego brak też będzie sporym oslabieniem. Dodatkowo na urazy narzekali po meczu z Lechem jeszce Golioński, Pawlusiński, Baran i Cabaj. Wszyscy to trzon zespolu śmiem stwierdzic. Gdyby oni zagrali to wtedy typ na Cracovie po kursie powyżej @ 2,00 byłby idealnym rozwiązaniem tak sądze. Przecież Korona oprócz dwóch idealnie rozegranych stałych fragmentow gry po których zdobyła 6pkt nic takiego nie pokazala w swoich meczach. No ale kontuzje sugerują by odpuścic ten mecz mimo wszystko i tak też czynie chociaż z żalem serca bo Cracovia dobrze się prezentowala z czołówką i myślalem nad tym typem bardzo powaznie.

---------------
Hitem tej kolejki jak już wspominałem jest bez wątpienia mecz Bełchatowa z Lechem. Lech narazie gra najbadziej efektownie na wiosne. Ale Belchatów imponuje rownie skuteczną grą. To jedne z nielicznych zespołów a już napewno jedyne z czołówki które wygrały oba wiosenne mecze. Spotkanie może decydowac się w niuansach. Takim np może byc brak Popka na lewej stronie defensywy co otworzy korytarz szarż prawym skrzydlem dla Slawka Peszki. Miejsce Popka ma zając na lewej stronie Maciej Małkowski czyli pomocnik. Czy będzie w stanie poradzic sobie z Peszką? Trener Ulatwoski m ajednak kilka wariantow obsadzenia tej pozycji np Tosik, Lacic czy wspomniany Małkowski. Tak samo ma wybor w środkowej linii boiska i chyba tylko Rachwał jest tam pewniakiem. Napewno czeka go nie lada trudne wyzwanie. Lech bez kontuzjowanego Arboledy.
Lech na stadionie Bełchatowa nie przegrał od 14 lat. Mezc raczej do obserwacji niż szukania na sile jakiegokolwiek typu.
----------------

W tej kolejce za kartki pauzują :
Jacek POPEK ( Bełchatów)
Michal ZIELIŃSKI ( Korona )
Kamil WILCZEK ( Piast )
Łukasz TRAŁKA ( Polonia W)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dzisiaj przypuszczam, że niektóre spotkania zwłaszcza od pierwszych minut do porywających nie będą należały. Pokrótce kilka informacji do każdego typu, ale nie są to jakieś super rzeczowe analizy.

Cracovia Kraków - Korona Kielce
- w Cracovii nie zagrają: Suvorov, Sacha i Derbich. Cała trójka to podstawowi zawodnicy w poprzednim meczu z Lechem.
- Pavol Stano i Artur Jędrzejczyk bardzo dobrze wprowadzili się do defensywy Korony Kielce, dzięki czemu Żółto-Czerwoni póki co grają zdecydowanie bardziej poprawnie w obronie.
- gra Korony bez szaleństw, Cracovia również otwartej piłki grać raczej nie będzie.
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów
- ciągle kiepski stan murawy przy Konwiktorskiej
- Brak Niedzielana w Ruchu
- presja ciążąca nad piłkarzami Polonii
Polonia Bytom - Legia Warszawa
- słaba dyspozycja Legii.
- ambicja gospodarzy, żeby nie dopuścić Legii do sytuacji podbramkowych.
z Tobet
Cracovia Kraków - Korona Kielce | pierwszy gol po 28:00 lub bez gola - 1,52
Polonia Warszawa - Ruch Chorzów | pierwszy gol po 28:00 lub bez gola - 1,52
Polonia Bytom - Legia Warszawa | pierwszy gol po 28:00 lub bez gola - 1,50
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Cracovia Kraków - Korona Kielce
3:0​

Sobotę w polskiej Ekstraklasie rozpocznie pojedynek Cracovii Kraków z Koroną Kielce. Drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli zajmując 9 i dziesiąte miejsce. W tym momencie celem dla obu ekip jest pewne utrzymanie w lidze. Gospodarze rozpoczęli rundę trochę niefortunnie. Mimo że w obu dotychczas rozegranych spotkaniach z wyżej notowanymi rywalami (Legia, Lech) jako pierwsi zdobywali bramkę to w dalszej części meczu dawali się pokonać przeciwnikom. Jednak moim zdaniem te wyniki nie odzwierciedlają przygotowania Pasów do drugiej części sezonu. Widać, że trener Orest Lenczyk wykonał kawał dobrej roboty przed sezonem. Dzisiaj w końcu Cracovia będzie mogła się zmierzyć z zespołem o podobnych możliwościach co zapowiada interesujący mecz. Niestety żeby nie było do końca tak różowo znowu należy zwrócić fakt na stan murawy na stadionie Hutnika, który nie jest najlepszy. Poza tą trudnością Pasy będą musiały sobie poradzić bez kontuzjowanych Mariusza Sachy oraz Alexandra Suvorova. Do składy po przerwie spowodowanej żółtymi kartkami wraca natomiast Łukasz Mierzejewski.
Bardzo dobre nastroje panują natomiast w ekipie Korony Kielce, która wygrała obydwa dotychczasowe spotkania (z Jagiellonią i Polonią), które rozegrała na własnym stadionie. Teraz przyjdzie jej rozegrać mecz na wyjeździe. Jednak postawa zawodników napawa optymizmem. Dodatkowo trener Sasal ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy, których powołał do meczowej osiemnastki. Znalazł się w niej Kamil Kuzera, który dobrze spisywał się podczas ostatniego meczu Młodej Ekstraklasy. Trener kielczan zapowiada ofensywną grę swojego zespołu. Z wypowiedzi szkoleniowca można domyślać się, że nacisk postawi na grę skrzydłami. Natomiast Orest Lenczyk nie planuje bardzo ofensywnej gry ponieważ zdaje sobie sprawę z siły rywala jednak podkreśla, że zawodnicy bardzo chcą ten mecz wygrać. Zadanie to nie będzie łatwe, ale też nie będzie nie możliwe. Moim zdaniem szanse na wygraną mają dzisiaj w miarę równe. Ostatnie dwa pojedynki obu zespołów kończyły się wynikami 1:1. Dzisiaj także wiele wskazuje na to, że mecz może się zakończyć kolejnym remisem. Jeśli miałbym się przychylać w stronę którejś z drużyn, to będzie to drużyna Cracovii, która po pierwszych spotkaniach w obecnej rundzie pokazała, że jest trudnym rywalem nawet dla mocniejszych ekip. Kolejnym typem wartym rozpatrzenia jest under 2.5. Zły stan murawy, brak Suvorova oraz bardziej defensywna gra Cracovii przemawiają za tym typem.
Moje propozycje:
remis (kurs około 3.10)⛔
under 2.5 (kurs około 1.55)⛔
Cracovia dnb (kurs około 1.60)✅
 
6 1

666marcin

Użytkownik
Polska, Ekstraklasa, godz. 17
Spotkanie: GKS Bełchatów- Lech Poznań
Typ: 2/2
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 17:00 w ramach 20 kolejki Polskiej Ekstraklasy dojdzie do spotkania pomiedzy GKS Bełchatów- Lech Poznań . Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego meczu sa goscie, ktorzy jako jedyni z czolowki graja naprawde ladna i skuteczna pilke. Jesli pilkarze Lecha dobra gre beda potwierdzali w kolejnych spotkaniach, mysle, ze zdobeda mistrzostwo Polski, a maja na to naprawde duze szanse.

GKS Belchatow w lidze zajmuje 5 lokate z dorobkiem 34 punktow, tracac do lidera w tabeli 7 punktow i tracac do lecha 4 punkty. GKS Belchatow ma gorszy bilans bramkowy od swoich dzisiejszych rywali. Bilans bramkowy gospodarzy wynosi +6, a gosci +16. Gospodarze bardzo dobrze rozpoczeli runde wiosenna, poniewaz sprawili niespodzianke wygrywajac 1:0 z Wisla Krakow. W ostatniej kolejce natomiast pokonali 2:1 Piast Gliwice. W druzynie GKS Belchatow w dzisiejszym meczu zabraknie skontuzjowanego Macieja Korzym oraz pauzujacego za kartki Jacka Popka. Poza tymi oslabieniami gospodarze zagraja w najmocniejszym skladzie. Mimo to, mysle, ze to bedzie za malo na swietnie spisujaca sie druzyne Lecha.

Lech Poznan zajmuje obecnie 2 lokate w tabeli. Traca do lidera Wisly Krakow tylko 3 punkty i jesli wygraja dzisiejszy mecz wskocza na fotel lidera. Patrzac na sile ofensywna Lecha i dobra gre w poprzednich meczach powinni bez wiekszych problemow to uczynic. Runde wiosenna rozpoczeli od pewnie wygranego meczu 3:0 z Polonia Warszawa, a w ostantniej kolejce wygrali 3:1 z Cracovia. Ofensywni zawodnicy jak Lewandowski, Peszko czy Kriwieca, mysle, ze szybko strzela bramke w dzisijeszym meczu. Jak wiadomo gospodarze to bardzo silny rywal, ale pilkarze gosci beda od pierwszych minut meczu rowbili wszystko aby wykorzystac szanse i wskoczyc na 1 miejsce w tabeli. Stawiam, ze Lech wygra obejmie prowadzenie juz w 1 polowie meczu i wygra to spotkanie.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

GKS Bełchatów - Lech Poznań
1:1
Dzisiaj odbędzie się najciekawsze spotkanie 20 kolejki Ekstraklasy. Zmierzą się GKS Bełchatów z Lechem Poznań. Obie drużyny rozpoczęły rundę bardzo udanie. Gospodarze najpierw nieoczekiwanie pokonali Wisłę Kraków, która jak się okazało nie jest najlepiej przygotowana do drugiej części sezonu a następnie kandydata do spadku Piasta Gliwice. Dzisiaj przed zawodnikami trenera Ulatowskiego prawdziwy sprawdzian ponieważ zmierzą się z Kolejorzem, który prezentuje się bardzo dobrze o czym świadczą okazałe zwycięstwa nad Polonią Warszawa czy Cracovią. W Lechu dobrą formą imponują czołowi zawodnicy jak Lewandowski, Peszko, Stilić czy nowy piłkarz Kriwiec. W Bełchatowie liczą na dobrą dyspozycję Ujka oraz Nowaka, którzy mają zapewnić im zdobywanie bramek. Przy równie ofensywnej grze Lecha po cichu liczę, że zobaczymy kilka ładnych bramek. Trener Ulatowski podkreśla, że zdaje sobie sprawę z siły Lechitów, ale również z tego iż jego zespół jest w dobrej dyspozycji a w taki meczu piłkarzom na pewno nie zabraknie motywacji i nie powinni zagrać poniżej swoich możliwości. Fanów obu drużyn cieszy również fakt, że ich zespołach nie ma plag kontuzji. W składzie GKSu zabraknie Jacka Popka, który musi pauzować za żółte kartki. Natomiast Jacek Zieliński nie będzie mógł skorzystać z Manuela Arboledy, który nabawił się kontuzji oraz Jakuba Wilka i Marcina Kikuta. Jak widać zapowiada nam się bardzo ciekawy mecz, który na trybunach obejrzy komplet widzów. Wydaje się, że jeśli obie drużyny zagrają jak we wcześniejszych spotkaniach to faktycznie będziemy świadkami ciekawego pojedynku. Kto z niego wyjdzie zwycięsko? Tu już nie ma łatwej odpowiedzi. Za Lechem przemawia także historia spotkań w Bełchatowie gdzie gospodarze nie potrafią z nimi wygrać już od 14 lat. Czy Kolejorzowi uda się utrzymać dobrą passę. Mam nadzieję, że tak. Drużyna z Poznania jest już bardzo blisko fotelu lidera. Po kolejnej wpadce Wisły traci do niej 3 punkty. Drużyna Lecha wie o co walczy. Zresztą tak samo jak zawodnicy GKSu, którzy celują w miejsce gwarantujące występ w europejskich pucharach. Która ekipa przybliży się do swojego celu okaże się tuż po spotkaniu, ja jednak uważam, że minimalnie większe szanse ma drużyna Lecha.

Moje propozycje:
Lech (kurs około 2.30)⛔
Lech dnb (kurs około 1.60)▶
obie drużyny strzelą gola (około 1.64)✅
over 2.5 (kurs około 2.10)⛔
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
Ja osobiście odpuszczam ten mecz. Z tego co widze wszyscy grają na Lecha, dla mnie ten mecz jest na 1X z naciskeim na X. Bełchatów gra bardzo dobrą piłke, obecnie jedną z najlepszych w naszym kraju. Oczywiście można sie spierać że LEch też gra bardzo dobrze, ale nie zapominajmy, że mecz odbywa się w Bełchatowie i dla obu drużyn jest o 6pkt. Według mnei najlepszym typem jest że obie drużyny strezlą
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom