>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20 kolejka Ekstraklasy [13-15.03.2009r.]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ty wiesz w ogóle o czym piszesz ?
Dwa ostatnie mecze Górnika to zwycięstwo i remis, wiec nie wiem o jakich ciągłych porażkach mówisz ?
Górnik gra coraz lepiej i według mnie, dziś bardzo zmotywowani urwą punkty Poznaniakom.
jakbyś chciał wiedzieć , to Górnik i tak mimo wszystko traci sponsorów , więc nawet nie wiadomo , czy w przyszłym sezonie będzie grał w Ekstraklasie , jeśli wogóle się utrzyma . Wystarczy trochę poczytać.
 
N 0

new_user

Użytkownik
Haha a co do ostatnich meczy mają sponsorzy ?
Jak widać nie masz pojęcia o czym piszesz :/
Czytanie ze zrozumieniem się kłania :spokodfhgfh:
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Haha a co do ostatnich meczy mają sponsorzy ?
Jak widać nie masz pojęcia o czym piszesz :/
Czytanie ze zrozumieniem się kłania :spokodfhgfh:
ponabijaj posty człowieku ???? naprawdę nie chcę się kłócić , bo już ostatnio miałem taką sytuację , więc już odpuszczam ;) niech będzie , że masz rację ok ? ???? życzę powodzenia ????
A sponsorzy mają to do siebie , że jak się wie , że się traci sponsorów , to rzeczą logiczną jest spadek do niższej ligi , więc chęć do gry zostaje odebrana ????
 
D 0

damian545

Użytkownik
jakbyś chciał wiedzieć , to Górnik i tak mimo wszystko traci sponsorów , więc nawet nie wiadomo , czy w przyszłym sezonie będzie grał w Ekstraklasie , jeśli wogóle się utrzyma . Wystarczy trochę poczytać.
buahahaha, gdzie wyczytałeś takie informacje że Górnik traci sponsorów ?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
kolejny się znalazł ???? poczytajcie najpierw a potem piszcie ???? ja skończyłem na ten temat , bo potem znów się rzucicie dzieciaki , że głupoty piszę , a rzeczywiście wystarczy jedynie poczytać trochę , poszperać po internecie ???? także &quot; gadaj zdrów &quot;
 
N 0

new_user

Użytkownik
ponabijaj posty człowieku ???? naprawdę nie chcę się kłócić , bo już ostatnio miałem taką sytuację , więc już odpuszczam ;) niech będzie , że masz rację ok ? ???? życzę powodzenia ????
A sponsorzy mają to do siebie , że jak się wie , że się traci sponsorów , to rzeczą logiczną jest spadek do niższej ligi , więc chęć do gry zostaje odebrana ????
Jak ktoś nabija posty to raczej ty, w każdym dziale po zakończeniu spotkań komentujesz co to się nie wydarzyło na boisku hehe :spokodfhgfh:
Ja też się nie chce kłócić, ale forum jest do wymiany zdań :spokodfhgfh:
Ja w moim pierwszym poście do ciebie napisałem :
&quot; Ty wiesz w ogóle o czym piszesz ?
Dwa ostatnie mecze Górnika to zwycięstwo i remis, wiec nie wiem o jakich ciągłych porażkach mówisz ?
Górnik gra coraz lepiej i według mnie, dziś bardzo zmotywowani urwą punkty Poznaniakom.&quot;

W czym zresztą miałem racje bo ty pisząc że Górnik przegrywa mecz za meczem nie miałeś racji, bo z trzech ostatnich meczy nie przegrali żadnego ????
Miałem również racje w tym że urwą oni Poznaniakom punkty :spokodfhgfh:
Ty mi odpisałeś :
&quot; jakbyś chciał wiedzieć , to Górnik i tak mimo wszystko traci sponsorów , więc nawet nie wiadomo , czy w przyszłym sezonie będzie grał w Ekstraklasie , jeśli wogóle się utrzyma . Wystarczy trochę poczytać. &quot;
To co napisałeś nie ma żadnego związku z tym co ja napisałem więc znów zero argumentów :spokodfhgfh:
Mam nadzieje że zrozumiesz że ja tylko chciałem ci wytłumaczyć że popełniłeś błąd :spokodfhgfh:
&quot; A sponsorzy mają to do siebie , że jak się wie , że się traci sponsorów , to rzeczą logiczną jest spadek do niższej ligi , więc chęć do gry zostaje odebrana &quot;
To również nie jest prawda, ponieważ gdy klub straci sponsora, wcale nie musi spaść do niższej ligi bo klub może przejąć miasto lub inny sponsor :spokodfhgfh:
Zamiast myśleć że jest się najmądrzejszym na świecie czasem warto przyznać się do błędu ????
Pozdro
Edit: Jak ktoś musi poczytać to raczej ty, bo wpisując się tutaj powinieneś wiedzieć że Górnik nie przegrywa meczu za meczem ????
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
A sponsorzy mają to do siebie , że jak się wie , że się traci sponsorów , to rzeczą logiczną jest spadek do niższej ligi , więc chęć do gry zostaje odebrana ????
Górnik odkąd ma sponsora to gra słabo, wiec nie widze logiki w Twoim rozumowaniu
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Ludzie.. az sie forum zasmieca od waszych postow. Od tego jest PW i dzial spamu a nie temat Ekstraklasy. Rozmawiacie na temat ogolny a nie danej kolejki.
Górnik miał problemy ze sponsorami i to nie jest zadna tajemnica aczkolwiek nie jest prawdą ze zostanie on bez pieniedzy i spadnie z ligi. O ile ta sprawa miala miejsce zima to kazdy przyzna ze w obecnej dyspozycji i wzmocnieniach Zabrzan nie ma raczej o czym mowic.
A swoja droga normalne jest ze kazdy woli miec mniej niz wiecej postow ale chcac zwiekszyc ich liczbe lepiej jest sie w wartosciowy sposob wykazac na forum (tak jak ja to teraz czynie xD)..
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Ale wydaje mi się że sponsorem Górnika jest Allianz. To chyba duże przedsiembiorstwo... i raczej się nie wycofuje bo dało Zabrzanom sporo kasy na zimowe transfery [najwięcej w lidze]. A mali sponsorzy może i rezygnują bo to nie sponsoring tylko reklama. Liczy się sponsor główny bo chyba nie powiesz że McDonald sponsoruje większość meczy dlatego że reklamuje się na banerach? Tak czy siusiak Allianz nie rezygnuje a tylko on się liczy więc istotnie kolego, bajki opowiadasz albo źle interpretujesz zasłyszane newsy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom