>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20. kolejka Ligue 1 [10.01. - 12.01.2014 ]

Status
Zamknięty.
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Mecz: Montpellier – Monaco
Typ: Monaco⛔⛔⛔
Kurs: 1,75

Może mój typ nie będzie wyszukany, ale dzis ide w strone piłkarzy z Księstwa. Jeśli nie chca stracic dystansu do liderującego PSG musza to spotkanie wygrać. Paryżanie jutro graja z Ajaccio – ostatnie miejsce w lidze i wątpie żeby tam stracili punkty. Także przy dzisiejszej stracie punktów i zakładanym zwycięstwem PSG przewaga wzrosłaby do 5 pkt.

Dzisiejszy rywal czyli Montpellier jest jak najbardziej do ogrania. Zajmuje 17 miejsce w lidze, ociera się o strefe spadkowa. W tym sezonie szczyci się bilansem 2 zwycięstwa, 11 remisów, 6 porażek. Na własnym podwórku – 2 W, 5 D, 3 L. Natomiast drużyna Monaco na wyjazdach – 5 W, 3 D, 1 P. Gospodarze przegrali u siebie z 2 czołowymi druzynami ligi francuskiej – Lille, Saint Etienne oraz znajdującym się w środkowej strefie tabeli Lorient. Także jeśli Monaco marzy się mistrzostwo to z takich spotkań powinni śmiało zgarniać 3 punkty.

Ostatnie spotkanie Monaco przegrało nieoczekiwanie na własnym stadionie ze słabym Valenciennes. Podrażniona ambicja powinna zmotywować do lepszej gry gości i do końcowego zwycięstwa w tym spotkaniu.

PS. Nie liczyłbym też na grad bramek, także under 2,5 po kursie 1,61 do pobrania.✅✅✅
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik

Montpellier vs AS Monaco
AS Monaco ( -1 bramka ) / 3.10 / WilliamHill​
AS Monaco ma wyjazdowy mecz do słabo spisującego się w tym sezonie Montpellier. Gospodarze zajmują aktualnie 17 miejsce w lidze. W ostatnich 5 meczach zdołali strzelić zaledwie 1 bramkę i zdobyć 2 pkt. Goście po ostatniej porażce 1:2 z Valenciennes nie mogą znów sobie pozwolić na stratę pkt. Udowodnią to iż to był wypadek przy pracy. W ostatnich 5 meczach 12/15 pkt.
Ostatnie mecze :
AS Monaco - Montpellier 4:1
Montpellier - AS Monaco 0:1
AS Monaco - Montpellier 0:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
flpman 292

flpman

Użytkownik
Nie wspomnieliście jeszcze, o kadrze na ten mecz - Monaco bez znaczących osłabień z kolei ważniejsze absencje w Montpellier - kontuzja napastnika Djamela Bakara 13 spotkań 1 gol, niepowołani obrońca El Kaoutari 16 spotkań, napastnik Herrera 9 spotkań 0 goli. Także wiele wskazuje na wygraną gości, dziwią mnie te rosnące kursy na Monaco, w nocy dzisiaj spadł w bet365 na 1,75, a aktualnie to 1,83 i ten kurs pobieram.
Montpellier - Monaco Typ: 2 Kurs: 1,83 Bet365 ⛔
Wynik: 1:1, liczyłem na skromne zwycięstwo, ale aż takiej kaszanki to się nie spodziewałem
 
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Montpellier - AS Monako 1:1 ⛔
Typ: Monako powyżej 1,5 gola ⛔
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365

Nie będę się rozpisywał zbytnio gdyż jak kolega wyżej wspomniał drużyna, która aspiruje i walczy o mistrzostwo z PSG musi z tak dysponowanym rywalem wygrać, a przynajmniej walczyć na całego by się tak stało ;) Gospodarze to już nie ta sama drużyna co rok temu, jednakże defensywa Monako z coraz starszymi - nie ma co ukrywać, Abidalem i Carvalho nie przekonuje mnie tak jak możliwości zawodników ofensywnych. Dlatego najfajniejszym typem według mnie jest Monako powyżej 1,5 gola i fajnym kursem 2zł. Dlatego ze spokojem będę czekał na gole gości, bez nerwów jak coś stracą ;)
Po meczu z Valenciennes myślałem, że to wypadek przy pracy, teraz wiem, że Monaco nie ma pomysłu na grę i przez długi czas nie ma sensu na nich stawiać....
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Montpellier - Monaco

TYPY:
Monaco over 1,5 gola - KURS: 1,90 ⛔
Monaco wygra - KURS: 1,80 ⛔

BTS TAK - KURS: 1,82 ✅
Monaco wygra dwoma bramkami - KURS: 3,10 ⛔

BUK: MILENIUM


Typy poukładane wg najbardziej prawdopodobnego do najmniej pewnego wg mnie oczywiście.
Monaco jeśli chce dotrzymywac kroku niesamowicie mocnemu PSG musi punktowac rywali i nie może sobie już pozwolic na jakąkolwiek wpadkę. Myślę, że Montpellier stac na to, żeby strzelic bramkę, ponieważ potrafi grac z dobrymi drużynami. Warto wspomniec, że strzelili bramkę w Monaco. Taką sztukę powinni powtórzyc u siebie. Monaco ostatnio 3 wyjazdy wygrywało. Odpowiednio najpierw z Nantes, potem z Niceą i ostatnio z Guingamp. Wszystkie 3 spotkania do zera. Teraz już stracą bramkę ale wygrają. Stawiam na 1-2 lub 1-3. Polecam!

Dlatego ze spokojem będę czekał na gole gości, bez nerwów jak coś stracą ;)
Jak coś stracą to tym lepiej, bo nie będzie wtedy minimalizmu typu 0-1 ;)



Napiszę tak:
KUPA, KUPA I JESZCZE RAZ KUPA! Niektóre mecze w naszej Xtraklasie są na wyższym poziomie, a to co tu dzisiaj zagrały gwiazdy typu Falcao czy Riviere to jest po prostu parodia... Nie zagram więcej na Monaco! Pooberserwuję ich formę przez najbliższe tygodnie i wtedy może coś podziałam. A tak to nie... ŻENUAAAA... :/ Najlepszym miernikiem ich formy będzie mecz za bodajże dwie kolejki z PSG u siebie. Wtedy coś będzie można wnioskowac. Na razie to jest kupa. Dla mnie PSG już ma mistrza... Prezentują świetną, stabilną formę, ogrywają pewnie kolejnych rywali. Monaco nie ma szans w tym sezonie z Ibrą i spółką. Może za kilka sezonów...
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Mam jeszcze jeden ciekawy bet. Mianowicie kto zdobedzie wiecej roznych? Skłaniałbym sie w strone Monaco jesli to oni maja dominowac i miec wiecej sytuacji do strzelania bramek.
Tak więc kurs - 2,05 jesli całkiem ciekawy.
Ze statsytyk wynika:
- Monaco na wyjazdach ma bilans - 5,8 roznego na mecz - 5,3 dla przeciwników
- Montpellier u siebie ma bilans - 5,3 roznego mecz - 4,0 dla przeciwników
Biorac pod uwage osłabienia o ktorych napisaliscie wyzej zwyciestwo w tej materii jest wielce prawdopodobne.
⛔⛔⛔
Oj Monaco nie dało zarobic, mizernia ta gra wyglądała. No cóż dziś tez jest dzien i pare zlotych do zarobienia.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ajaccio - PSG
Ibrakadabra strzeli |1.54|
▶ Unibet !
Chyba nikogo nie musi dziwić dlaczego znowu zaufam Szwedowi. Napastnik kompletny, z genialną techniką, biję swoich przeciwników o głowę. To jak Ibra potrafi zachować się z piłką i jeszcze z jaką gracją zdobywa gole, trzeba jedynie podziwiać i oglądać jego poczynania. W pierwszej trójce, na moje oko jest najlepszy na świecie. Nie tylko ma świetne wolne, do jakich nas przyzwyczaił w meczach ligowych, ale również jak świetnie zachowuję się w polu karnym rywala. Potrafi wyczekać, położyć bramkarza i dopiero później umieścić piłkę w siatce. Góruje w lidze, mając najwięcej goli a rywal jak najbardziej do ogrania. Także stawiam na strzelca wyborowego, który z piłką się nie pieści, ale zdobywa ją całą ;).
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ajaccio vs Paris Saint Germain
Paris Saint Germain (AH:-2) kurs: 2,22 buk: Pinnacle ⛔ (edit// taka liga....)
Unikam tej ligi bo najdelikatniej mówiąc jest słaba i minimalistyczna, ale ten typ na jutro wydaje się prawidłowy. PSG chce rozpocząć rok 2014 od ostrego wejścia. Zespół nie ma znaczących osłabień. Ostatnia drużyna ligi Ajaccio nie powinna stawiać za dużego oporu. Jak zwykle w handi jest zawsze pytanie czy faworytowi będzie się chciało. Wiem, że tak. H2H mogą niepokoić, ale z 2 strony chyba najlepsza okazja do przełamania.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Jeżeli potwierdziłby się przypuszczalny skład Montpellier czyli
Montpellier : Jourdren - Deplagne, Hilton (cap), El Kaoutari, Congré - J.Marveaux, Stambouli, Sanson - Cabella, Mb.Niang, Mounier
to brakuje : Montano 4 gole, Camary 2 gole i asysta, Tiene 2 gole
zatem warto wyczekiwać na oficjalne składy
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Montpellier - Monaco✅
Typ: 1X
Kurs: 2.05
Buk: Bet365

Witam.
Widzę, że dzisiaj sporo ludzi napaliło się na to Monaco, natomiast ja po obejrzeniu spotkania pucharowego z Vannes mam dużo obaw co do formy Monaco. W tamtym spotkaniu Monaco wyglądało bardzo mizernie pod względem jakości gry, a także przygotowania fizycznego, jedynie James próbował coś zrobić reszta natomiast dała się praktycznie zdominować ekipie Vannes. Monaco nie miało żadnego pomysłu na grę. Wiadomo jednak, że mecze pucharowe rządzą się swoimi prawami. Natomiast dzisiaj zagrają z Montpellier, które poprzednią rundę miało fatalną przez co znajdują się tuż nad strefa spadkową z bilansem 2-11-6. Gospodarze są najczęściej remisującą drużyną ligi. W tym również upatruje szans na wejście mojego typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Montpellier v Monako
Monako kurs: 1,875 buk: Bet365 ⛔
Monako AH:-1,-1,5 kurs: 1,875 buk: Bet365 ⛔
powyżej 2,25 goli kurs: 1,95 buk: bet365 ⛔ (edit// nigdy więcej tych cieniasów. Jeśli oni pretendują do mistrza z taką grą to świadczy tylko o poziomie tej ligi. Na początku sezonu zarobiłem na nich, potem nie grałem i dzisiejszy mecz starczy mi już za całą ocenę. Grali na poziomie tego całego Montpellier ze strefy spadkowej. Scott99 miał rację, szkoda, że nie posłuchałem. Już teraz wiem co miał na myśli. Gra Monaco BEZNADZIEJNA)
Nie zgadzam się z kolegą wyżej. Puchary to inna bajka. Nie zdziwiłbym się jak by nawet celowo nie chcieli dalej tam grać. Drużyna Monako aspiruje do mistrzostwa kraju, takich cieniasów jak Montpellier powinna rozjeżdżać. Ostatni mecz w lidze przegrany z Valenciennes FC, a więc z cieniasem gorszym o jedno oczko od Montpellier, uświadomił drużynie, że nie mogą sobie pozwolić na brak koncentracji nawet z czerwonymi latarniami. W nowym roku z nowymi siłami w mojej ocenie pokonają Montpellier. Przekonamy się niebawem.
 
kondziu69 5

kondziu69

Użytkownik
Po pierwszej połowie meczu Montpellier vs. Monaco śmiem twierdzić, że dawno nie widziałem takiej padaki na boisku ;) Porażka w wykonaniu zawodników Monaco. Po połowie typowałbym wynik 0:0 do końca, no chyba, że ktoś trafi samobójczą podczas tej całej kopaniny, bo grą tego nie bardzo można nazwać.
Live: Montpellier - Monaco (45&#39;)
Typ: wynik końcowy 0:0
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Po pierwszej połowie meczu Montpellier vs. Monaco śmiem twierdzić, że dawno nie widziałem takiej padaki na boisku ;) Porażka w wykonaniu zawodników Monaco. Po połowie typowałbym wynik 0:0 do końca, no chyba, że ktoś trafi samobójczą podczas tej całej kopaniny, bo grą tego nie bardzo można nazwać.

Live: Montpellier - Monaco (45&#39;)
Typ: wynik końcowy 0:0
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
To jest kompletna żenada... PSG już ma mistrza... Lubię drużynę Monaco ale gra jest okropna, tego się nie da oglądac... Naprawdę lepszy poziom pokazują średniaki z Primera Division...
 
thestig 71

thestig

Użytkownik
Lyon - Sochaux
Lyon over 1.5 gola @1.53 Bet365​
Co do Lyonu, ta drużyna nareszcie łapie wiatr w żagle. Mecz z Bastią na wyjeździe był dla nich przełomowy, od tamtego czasu grają lepiej. Ostatnio 2 remisy ale z kim: Lorient, które jest/było na fali, oraz z Marsylią. Warto dodać, że w obu przypadkach Lyon zdobywał po 2 gole. Ten typ sugerowany jest zarówno ich dobrą postawą, jak i słabą na wyjazdach ekipy Sochaux. Po dwa gole dali sobie oni wbić aż w 7/10 meczach wyjazdowych w tym sezonie. Po jednym dostawali tylko od Nicei, która wtedy miała mecz na przełamanie po serii porażek, od Evian, które jest słabe oraz od Nantes. Poza tym pełne spektrum, po 2 stracone m. in. z Montpellier, Lorient, Marsylią. Bywało gorzej: po 5 straconych z PSG, Tuluzą i Guingamp. Kontuzje: brak bocznego obrońcy Dabo(6/0, grał ostatnio w listopadzie) po stronie gospodarzy, goście bez kilku piłkarzy, którzy grywali już w tym sezonie: pomocnik Guerbert (6/0), pomocnik Roudet (10/0), pomocnik Frau (2/0). Oni też jak grywali to już dosyć dawno, albo tak jak Frau, niedawno ale z typowej konieczności. Osłabienia nie powinny mieć tu większego znaczenia. Liczę na dobrą postawę Lyonu i na to, że przymierzani do Premier League Lacazette i Gomis ustrzelą po golu ;) ewentualnie któryś z kolegów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
yurand 230

yurand

Użytkownik
Ajaccio - PSG
TYPY:
Ajaccio wygra - KURS: 10,80 ⛔
Ajaccio lub remis - KURS: 3,55 ⛔

BTS TAK - KURS: 2,00 ✅
Połowa lub koniec remis - KURS: 2,50 ✅

DW 1:1 - KURS: 10,00 ⛔
BYŁO BLISKO W SUMIE ???? WARTO BYŁO I NIE ŻAŁUJĘ ????
BUK: MILENIUM

Wiem, wiem - szukam sobie niespodzianki... Ale jak tu nie szukac niespodzianki przy tak marnym kursie na PSG? Monaco się wywaliło wczoraj, dlaczego nie mają zagrac na remis? Tak pod buka? Może i się pomylę, co jest raczej bardzo możliwe ale Ajaccio potrafi grac z PSG, co pokazują trzy ostatnie mecze tych drużyn pomiędzy sobą (1-1, 0-0, 0-0). Warto też podkreślic, że w Paryżu padł wynik 1-1. Tutaj może byc podobnie. Zrobi się masówka na PSG (jak z Anderlechtem mecz rewanżowy w LM) a ci zrobią numer i wywali większosc. PSG jest świadome swojej formy i chyba już dochodzi do nich powoli, że Monaco jest po prostu za słabe, żeby zagrozic ich triumfowi. Z taką grą Monaco powinno byc poza podium. Ale zobaczymy, za dwie kolejki mają z bezpośredni mecz u siebie z PSG... Wracając do meczu to jeśli ktoś już chce w miarę pewny, spokojny i normalny typ to polecam BTS po kursie 2,00. W Paryżu Ajaccio potrafiło strzelic, więc dlaczego ma nie strzelic u siebie? PSG ze słabymi drużynami też traci bramki... Ja spróbuję tego. Oczywiście nie daję większych szans temu kuponowi ale jak PSG nie idzie z Ajaccio od prawie dwóch lat to grzech nie spróbowac. POWODZENIA!

Szukam niespodzianki, ponieważ PSG nie potrafiło wygrac u siebie 4 miechy temu i przez dosc długi czas, gdzie było 0-0 i znowu 0-0. Dlatego próbuję. Jak widac, w miarę ze skutkiem.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
dlaczego nie mają zagrac na remis? Tak pod buka?
wybacz, ale taka argumentacja to po prostu kpina. W pierwszym meczu faktycznie padł remis 1-1 gdzie Ajaccio oddało na bramkę PSG 1 celny strzał, co przy 17 celnych strzałach PSG wygląda... no właśnie. Ochoa miał chyba dzień konia. Generalnie to Ajaccio w tamtym meczu nie istniał, ale liczy się co wpadło, wpadło po jednym. Nie neguję Twojego typu, ale piszesz na siłę analizę pod typ. Nie masz argumentów na grę w stronę Ajaccio, bo co? Monaco jest słabe to PSG ma sobie odpuścić bo i tak samo z siebie zdobędzie tytuł? zmowa z bukami i zagrają sobie dla nich? dobre. mam wrażenie że przemawia przez Ciebie rozgoryczenie bo utopionej kasie na Monaco. Podkreślę jeszcze raz, nie twierdzę że typ nie wejdzie (ba, po połowie mamy remis choć PSG ma wyraźną przewagę) ale to co napisałeś można podsumować krótko - PSG nie wygra, nie bo nie.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Ligue 1
Spotkanie:
Lyon - Sochaux
Typ: 1 (2:0)
Kurs: 1,43
Bukmacher: Oddsring
Analiza:

Kurs może i nie zachwyca jednak uważam, że warto dzisiaj postawić na Lyon i będzie to jeden z pewniejszych zakładów.

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że gospodarze na ten moment to taka drużyna, która prezentuje 2 różne strony i to wszystko składa się na całość i co z tym związane wyniki jakie osiąga drużyna. Z jednej strony praktycznie cały przód drużyny złapał dość dobrą formę (Grenier, Gomis, Lacazette, Gourcuff ) i strzelają aż miło a z drugiej strony szyki obronne przynajmniej wg. mnie spisują się fatalnie. Potwierdza to choćby strata 10 goli w ostatnich 5-ciu ligowych potyczkach.

Jednak mimo to twierdzę, że gospodarze to wygrają i to dość pewnie. Na Stade Gerland przyjeżdża bowiem przedostatni zespół ligi w dodatku fatalnie spisujący się na wyjazdach (aktualnie seria 9 porażek ligowych pod rząd). Sochaux to też drużyna, która w przodzie nie ma tak utalentowanych i absorbujących obronę drużyny przeciwnej graczy jak te drużyny z którymi Lyon ostatnio tracił swoje bramki ( tylko 15 strzelonych bramek w lidze).

Biorąc to wszystko w całość i biorąc pod uwagę, że Les Gones ostatnio kłują aż miło powinno się to dzisiaj zakończyć dla nich zwycięstwem. Potrzebują punktów równie mocno jak i przyjezdni, jednak to gospodarze mają wszystkie argumenty w swoich rękach. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
yurand 230

yurand

Użytkownik
wybacz, ale taka argumentacja to po prostu kpina. W pierwszym meczu faktycznie padł remis 1-1 gdzie Ajaccio oddało na bramkę PSG 1 celny strzał, co przy 17 celnych strzałach PSG wygląda... no właśnie. Ochoa miał chyba dzień konia. Generalnie to Ajaccio w tamtym meczu nie istniał, ale liczy się co wpadło, wpadło po jednym. Nie neguję Twojego typu, ale piszesz na siłę analizę pod typ. Nie masz argumentów na grę w stronę Ajaccio, bo co? Monaco jest słabe to PSG ma sobie odpuścić bo i tak samo z siebie zdobędzie tytuł? zmowa z bukami i zagrają sobie dla nich? dobre. mam wrażenie że przemawia przez Ciebie rozgoryczenie bo utopionej kasie na Monaco. Podkreślę jeszcze raz, nie twierdzę że typ nie wejdzie (ba, po połowie mamy remis choć PSG ma wyraźną przewagę) ale to co napisałeś można podsumować krótko - PSG nie wygra, nie bo nie.
Widzę, że nie analizujesz dokładnie meczów PSG... Nie powiesz mi, że PSG u siebie zremisowało z Anderlechtem, bo Anderlecht był dobry, gdy w Brukseli padł wynik 0-4 czy ile tam było? Nie wierzę w to. To samo jak grali z Evianem na wyjeździe... Oczywiście, że to pod bukmachera idzie wszystko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom