>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20. kolejka LOTTO Ekstraklasy (16.12-19.12.2016)

Status
Zamknięty.
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Na wstępie Jagiellonia grała jak patalachy. Najgorszy mecz w sezonie. Dobrze, że wygrali bo poszloby parę groszy.
Na tą kolejkę spróbuje zagrać Ruch ~ Wisla Handi 0 na Wisłę 1,5 pinnacle 5/10⛔⛔ oddali kompletnie grę w drugiej połowie.
Ruch gra fatalnie bez 2 zdań. Dodatkowo afera z płacami, która juz może przesądzić o ich spadku. Wisła w derbach moim zdaniem była lepsza i błąd wielbłąd przy wybiciu przesadził o wyniku. Uwazam ze Dnb to bezpieczny typ
 
R 28

roki1

Użytkownik
Tez sie podpisuje pod Wisle jak kolega. Obrona Ruchu tragedia i tutaj wlasnie upatryje szanse,ze Wisla nie przegra.
A moj glowny typ to:
Jagielonia-Wisla 1 1.70 Wh
To samo co o Ruchu moge powiedziec o Wisle. Bardzo slaba obrona. I tym generalnie sie kieruje przy moim typie. Bo watpliwe jest dla mnie,ze przyjada do Jagi. Na ostatni mecz gdzie mobilizacja bedzie konkret i cos tam ugraja. Jak na Legi sie to zdarzylo ,bo nie gral Radivic,Guilerme. I w tyle glowy byl mecz z Sportingiem. To Tych,rzeczy tu nie bedzie. Jak Ruch mogl strzelic trzy.To mysle , ze Jaga tymbardziej.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Tez sie podpisuje pod Wisle jak kolega. Obrona Ruchu tragedia i tutaj wlasnie upatryje szanse,ze Wisla nie przegra.
A moj glowny typ to:
Jagielonia-Wisla 1 1.70 Wh
To samo co o Ruchu moge powiedziec o Wisle. Bardzo slaba obrona. I tym generalnie sie kieruje przy moim typie. Bo watpliwe jest dla mnie,ze przyjada do Jagi. Na ostatni mecz gdzie mobilizacja bedzie konkret i cos tam ugraja. Jak na Legi sie to zdarzylo ,bo nie gral Radivic,Guilerme. I w tyle glowy byl mecz z Sportingiem. To Tych,rzeczy tu nie bedzie. Jak Ruch mogl strzelic trzy.To mysle , ze Jaga tymbardziej.
Ja bym po takim kursie nie grał w kierunku Jagi. Wisła, może i w obronie nie zachwyca, ale ostatnio na wyjazdach w Gdańsku i Warszawie, mimo wywiezienia tylko 1 pkt, zagrali bardzo dobrze - z Lechią przegrali pechowo. Potencjał w ofensywie mają, w Białymstoku z pewnością zagrają z kontry, jako, że faworytami w tym starciu nie będą.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ja bym po takim kursie nie grał w kierunku Jagi. Wisła, może i w obronie nie zachwyca, ale ostatnio na wyjazdach w Gdańsku i Warszawie, mimo wywiezienia tylko 1 pkt, zagrali bardzo dobrze - z Lechią przegrali pechowo. Potencjał w ofensywie mają, w Białymstoku z pewnością zagrają z kontry, jako, że faworytami w tym starciu nie będą.
Ja mam podobne zdanie, poszedłbym tutaj w bramki na chwilę obecną, ale wolę się wstrzymać i zobaczyć za kilka dni jak będzie wyglądać boisko, bo może być różnie.
 
Tenis by Dawid 874,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Data: 16.12.16 r.
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bruk-Bet Termalica – Pogoń Szczecin
Typy:
1. Pogoń DNB @2,0 ⛔ tragedia przepraszam
2. Pogoń lub remis @1,6 ⛔
3. Obie strzelą – TAK @1,8 ⛔
Bukmacher: bet365

Witam. Dziś krótko. Pierwszy mecz ostatniej kolejki ekstraklasy w tym roku kalendarzowym. Ostatni mecz tych drużyn skończył się wynikiem 5-0 dla Pogoni, a poprzednie dwa zakończyły się remisami 1-1, więc Portowcy raczej pozytywnie wspominają potyczki z tym klubem. Na pewno Termalica będzie żądna rewanżu, lecz wg mnie aspekty sportowe są po stronie gości. Co jest minusem gry pod Pogoń ? Poniekąd, że jadą pociągiem na ten mecz, a później autokarem, lecz wyjechali na tyle wcześnie, aby być gotowym i wypoczętym na te spotkanie. Drugim minusem jest brak Deleva, który jednak jest jedyną absencją u gości. Z tego co wiem Nieciecza zagra w pełnym składzie. Na pewno obie drużyny mają coś do udowodnienia swoim kibicom, bo Termalica dostała tęgie lanie w Lublinie z Łęczną 0-3, a wcześniej u siebie 0-1 z Zagłębiem. Dla Niecieczy gra u siebie nie jest jakimś dużym atutem. Jeśli chodzi o Pogoń to na pewno chcą zmazać plamę z ostatnich wyjazdowych potyczek, bo od trzech meczy nie wygrali, a w pamięci kibiców jest na pewno wysoka porażka 1-4 w Kielcach. Obie drużyny potrafią grać w piłkę, lecz ostatnio nie idzie im najlepiej, więc będzie to okazja dla rehabilitacji jednej z nich. W meczach obu drużyn pada dość dużo goli, więc gol dla obu drużyn jak najbardziej możliwy. Powodzenia.
 
D 83

disek

Użytkownik
Mecz: Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Typ: Wisła Kraków + BTTS
Kurs: 3.8
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ruch gra tragedię, aktualnie zajmuje 16 - ostatnie miejsce w ekstraklasie. O ile strzelają bramki to dużo ich tracą i mecze przegrywają. Wisła ostatnio się obudziła i przerwała złe chwile. Nie bałbym się postawić &quot;czystej 2&quot;, bardziej bałbym się o to, czy Ruch da rade przebić obronę Wisły. Liczę że przed własną publiką chorzowscy piłkarze będą chcieli pokazać się z dobrej strony i coś strzelą. Wisła + BTTS jak dla mnie pewniaczek. Pozdrawiam ???? )
 
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Mecz: Cracovia - Lech Poznań ✅✅✅✅✅✅
Typ: Obie druzyny strzelą gola
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet365
Jak na teraz kurs całkiem ciekawy. Między sobą strzelają bramki. Cracovia gra poniżej oczekiwań, Lech rozpędzony i myślę że przyjedzie wygrać ten mecz.
Cracovia strzela jak i traci bramki, myślę że w tym meczu obie strzelą a zakończy sie przewagą dwóch bramek dla Lecha. Kurs jest naprawdę dobry także polecam grać.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ruch-Wisła over 4,5 rożnych gospodarzy 1.75 betano ✅
Kolejne spotkania rundy rewanżowej przed nami, jednak ostatnie przed przerwą zimową czyli szykuje nam się zacięta kolejka gdzie każdy będzie na maxa walczył o punkty.
Ruch zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 17pkt, potencjalne zdobycie 3pkt być może pozwoli się wdrapać o szczebel wyżej a na pewno złapać kontakt z wieloma ekipami (9 drużyna posiada obecnie 23pkt) nie licząc kłopotów jakie ciążą nad Ruchem, za które ,mogą, otrzymać ujemne punkty nie są wcale w złej sytuacji, gra Niebieskich nie wygląda też fatalnie, grają równorzędne zawody w których brakowało skuteczności.Ruch ostatnio wygrał spotkanie wyjazdowe z Łęczną 4 kolejki temu, kolejne mecze przyniosły 3 porażki 2 u siebie z Jagą i Arką i ostatnio w Płocku z miejscową Wisłą.
Goście tego spotkania wydaje się złego początki mają za sobą, zajmują 8 pozycję z 25pkt i na pewno przed przerwą zimową nie dadzą się łatwo zepchnąć do drugiej części tabeli.Faworytem spotkania w Chorzowie wydaje się być Wisła, jednak to Ruch zaczyna mieć nóż na gardle nie tylko ze względu na pozycje ale i widmo potencjalnych kar za ukrywanie długów.Mecze Wisły z Ruchem zawsze były emocjonujące i dużo się działo, nie będzie to na pewno jednostronne spotkanie tak więc idę na rożne gospodarzy, z racji że Wisła jest faworytem linie na gospodarzy są bardziej kuszące, skuteczności do rożnych nie trzeba.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Typ: over 2,5
Kurs: 1,75
bwin

W piątkowy wieczór dojdzie do pojedynku pomiędzy Ruchem Chorzów a Wisłą Kraków. Gospodarze to jedna z najgorzej grających zespołów w ostatnim okresie. Z sześciu ostatnich spotkań wygrali zaledwie jedno ze słabym Górnikiem Łęczna 4-0, pozostałe to same porażki (Wisła Płock 3-4, Arka 1-2, Jagiellonia 1-2, Lech 0-5, Pogoń 1-2). Jak wiec widać w każdym z tych spotkań padało minimum trzy bramki. Po za tym w Ruchu nie za dobrze się dzieje w poniedziałek zostanie podjęta decyzja w sprawie zatajania przez klub długu w sprawozdaniu licencyjnym. Goście z Krakowa zajmują obecnie ósme miejsce w ligowej tabeli i zapewne w tym meczu powalczą o komplet oczek które pozwolą im &quot;przezimować&quot; w górnej ósemce tabeli. Krakowianie z kolei zaliczają się do pierwszej czwórki licząc ostatnie sześć spotkań czy to pucharowych czy ligowych (Cracovia 1-1, Lechia 3-0, Lech 2-4, Arka 5-1, Pogoń 2-6, Łęczna 3-1) jak więc widać w ich spotkaniach też pada ostatnio mnóstwo bramek. Wydaje mi się że typ powyżej 2,5 bramki w tym spotkaniu wydaje sie wielce prawdopodobny.
 
M 239

mikki

Użytkownik
Ruch - Wisła over2,5 1,87

Ruch - niewiele rzeczy przemawia na korzyść gospodarzy, mało punktów, co najwyżej przeciętna gra, a na dokładkę ostatnio odgrzebana afera. Jednego za to nie można im odmówić - potrafią strzelać bramki i to regularnie. Na 19 meczów bramki strzelali aż w 15 (dla porównania Legia i Jaga również w 15, Lechia 16). Potencjał w ataku jest, ale na niewiele to się zdaje przy tak dziurawej obronie.
Wisła ma też swoje problemy. Po fatalnym początku wychodzi na prostą, zagrali kilka dobrych meczów, jednak ciężko powiedzieć że grają równo. Oprócz świetnego występu z Lechią czy Arką , duże rozczarowanie z beznadziejną Cracovią i pogrom w Szczecinie. Chociaż w ostatnich meczach wyjazdowych grali raczej z górą tabeli i punktowali to wciąż mają najgorsze statystyki wyjazdowe w lidze.
Niby z kim jak nie z ruchem, ale po takim kursie nie biorę. Zdecydowanie lepiej wygląda over. Obie ekipy powinny coś strzelić, a że remis nikomu nic nie daje to spodziewam się minimum 3 bramek, chociaż nikogo wyższa linia też specjalnie nie zdziwi. Statystyki też potwierdzają odpowiednio 16 i 13 meczy powyżej w 19 kolejkach!
 
J 11

jemkabel

Użytkownik
Jagiellonia Białystok 1.70
Wisła Płock dziurawa w tyłach, Jagiellonia musi odrabiać straty do lidera.
Wisła na ten mecz zapewne zarzuci sobie grę z kontry i będą próbować ugryźć jakoś Jagiellonie, ale im się to nie uda.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Na wstępie Jagiellonia grała jak patalachy. Najgorszy mecz w sezonie. Dobrze, że wygrali bo poszloby parę groszy.
Na tą kolejkę spróbuje zagrać Ruch ~ Wisla Handi 0 na Wisłę 1,5 pinnacle 5/10
Ruch gra fatalnie bez 2 zdań. Dodatkowo afera z płacami, która juz może przesądzić o ich spadku. Wisła w derbach moim zdaniem była lepsza i błąd wielbłąd przy wybiciu przesadził o wyniku. Uwazam ze Dnb to bezpieczny typ
Każdy ma swoje zdanie, ale w tamtym meczu Wisła po golu na 1-0 oddała grę Cracovii, która była lepsza i w końcu swoją przewagę udokumentowała golem na 1-1. Jovic za podanie przy golu na 1-1 oraz wcześniej przy stracie w środku polu to powinien wylądować w rezerwach.

Statystyki wskazują na over oraz bts w tym meczu, forma też.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Korona 1x 1.85 Bet365


Od 3 lat Gdańszczanie nie potrafią wywieźć choćby 1 pkt z Kielc, gdzie wtedy Korona nie prezentowała jakieś nadzwyczajnej formy. Po zmianie trenera gra Kielczan zdecydowanie się poprawiła, zwłaszcza u siebie pkt i wygrywają z takimi drużynami jak Pogoń czy Zagłębie. Ostatnio dwie wyjazdowe porażki, z Piastem po słabym meczu i z Lechem, gdzie postawili się rywalowi, mieli swoje szanse bramkowe, i zaprezentowali dobrą formę. O formę jestem spokojny, do składu powróci pauzujący ostatnio bramkostrzelny Palanca, nikogo w składzie nie zabraknie na najbliższy mecz, więc zobaczymy najsilniejszą 11-kę gospodarzy.
Od dawna wiadomo, że Lechia u siebie, a Lechia w delegacji to zupełnie dwa inne zespoły. Miewają przebłyski, kiedy pokonują Zagłębie, czy Jagę, ale to zdarza się niezwykle rzadko. Ostatnio w delegacji remis z Arką i porażka po tragicznym meczu w Krakowie z Wisłą 3:0. Tak jak wspomniałem, ostatnie mecze w Kielcach nie napawają optymizmem, nie gra im się tam dobrze, zwłaszcza, kiedy przyjeżdżają w roli zdecydowanego faworyta. Do tego ze składu wypada filar środka pomocy Krasic, który będzie pauzował za kartki, a to jest bardzo duże osłabienie zespołu, bo zawodnik ten jest odpowiedzialny za rozgrywanie. Ponadto zabraknie Slawczewa, kolejny defensywny pomocnik, oraz obrońcy Malocy. Wychodzi na to, że Sebastian Mila, który ostatnio nie zachwycał swoją grą, będzie musiał przejąć obowiązki pauzującego Krasica, więc spora odpowiedzialność po stronie Polaka. Moim zdaniem Korona może wykorzystać te braki w składzie przyjezdnych, nie chcę ryzykować, chociaż duże prawdopodobieństwo, że Korona to wygra tak jak w ostatnich latach, ale zagram nieco asekuracyjnie, bo remis jak najbardziej jest tutaj możliwy.
 
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Ruch-Wisła
Typ: Powyżej 2,5
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365

Typ czysto statystyczny.Obie drużyny ostatnio że tak powiem &quot;ogarniają overy&quot;.Na ostatnie 5 meczów w lidze odpowiednio Ruch 5 na 5 a Wisła 4 na 5 także w ofensywie nie jest nagorzej a defensywa obu klbów pozostawia dość wiele do życzenia.Jedyna moja obawa to taka że skoro ostatnio notują tyle overów to w końcu będzie jakiś under,mimo to dziś znowu gram over.
 
Z 0

znaawca

Użytkownik
Ruch Chorzów - Wisła Kraków

Dziś przy Cichej być może ostatni mecz Chorzowian w tym sezonie. Wszyscy wiemy jak źle dzieje się z Ruchem.
Problemy finansowe są bardzo duże, klubowi grozi nawet spadek do 4 ligi (wiem nie mówi się o tym dość głośno), ale mam znajomego który jest blisko klubu. Chorzowianie już raczej pogodzeni z spadkiem, w okienku zimowym większość graczy opuści klub.
Na portalach społecznościowych kibice także już bez wiary w utrzymanie. W poniedziałek zapadnie kluczowa decyzja.
Piłkarze są już myślami pewnie przy świątecznych stołach i co niektórzy rozmyślają gdzie zagrają w przyszłym roku.
Nawet jeden z marketów w Chorzowie organizowała akcję z biletami za zakupy za powyżej 50 zł przyznawał 2 bilety na mecz z Wisłą (osobiście byłem tego świadkiem). Być może kibice dziś nie zawiodą jak to na Cichej. Wisła także z problemami finansowymi, ale tam rodzi się światełko w tunelu, Wiślacy powoli wychodzą z dołka i zaczynają grać znacznie lepiej w piłkę.
Moim zdaniem dziś Ruch odda Wiśle 3pkt. Kurs na to jest bardzo zachęcający, wgl nie rozumiem bukmacherów.
Dlatego kto chce dziś zarobić ten niech korzysta.
Wisła ten mecz wygrywa na 99%.

Wisła Kraków @2.26 Oddsring
Wisła Kraków 2/2 @3.50 bet365
Wisła Kraków -1 @4.00 Sportingbet

Gorąco polecam wszystkie trzy typy ????
Powodzenia ????
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Termalica - Pogoń
Typ: BTS
Kurs: 1.78
buk: unibet
Wynik: 2:0 ⛔

Drużyna Czesława Michniewicza niespodziewanie wysoko przegrała z outsiderem ligi z Łęcznej 0:3 co było wielką niespodzianką. Teraz podejmować będą u siebie Pogoń, zespół, który obecnie zajmuje środek tabeli. Drużyna z niecieczy przegrała aż pięć z ostatnich siedmiu spotkań, co jest fatalnym wynikiem, lecz czas najwyższy na przełamanie. Nie mówię tu może o zwycięstwie, ale o tym, że gospodarzy stać przynajmniej na trafienie gola.Po efektownej wygranej z Wisłą Kraków Pogoń w kolejnych trzech meczach zdobyła tylko dwa punkty zaraz po tym spotkaniu doznając dotkliwej porażki w Kielcach. Jednak goście w każdym rozegranym spotkaniu strzelili minimum jednego gola. Najskuteczniejszym graczem drużyny Kazimierza Moskala jest Adam Frączczak, a jego dobra forma sprawia, że w ataku nie grają nominalni napastnicy jak choćby Zwoliński. Jest to ostatni mecz w roku, a więc liczę na dobre widowisko z dużą ilością goli.

20:30 Ruch - Wisła
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.80
buk: unibet
Wynik:​

Typ: goście + powyżej 1.5 gola w meczu
Kurs: 2.65
buk: betano
Wynik:​

Ruch przegrał dwa z ostatnich meczów ligowych przeciwko Wiśle Kraków u siebie, a na swoim stadionie ostatnio wygrywał z tym rywalem w lidze w 2012 roku. Ogólnie gospodarze ostatnio nie zachwycają odnosząc pięć porażek z ostatnich sześciu spotkań. Na dodatek Niebiescy tracą ostatnio dużo goli i to jest dobrym prognostykiem przed jutrzejszym meczem. Nie zapominajmy o fatalnej sytuacji finansowej klubu, która niedługo może mieć kiepskie skutki. W trzech ostatnich spotkaniach Wisła zdobyła aż siedem punktów i na razie gra zaskakująco dobrze pod wodzą duetu trenerskiego Kmiecik - Sobolewski. Po ostatnich derbach Krakowa, goście zapewne będą chcieli odnieść zwycięstwo, która pozwoli im umocnić się w pierwszej ósemce. Po gospodarzach wiele się nie spodziewam i ciężko napisać co można teraz oczekiwać od tego klubu dlatego też idę w stronę gości i bramek.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ruch Chorzów vs Wisła Kraków 1:0 (0:0)
Over 2.5 &amp; BTS @ 1.90 ⛔
Over 3.0 @ 2.05 ⛔
bet365

Ostatnie spotkanie w Chorzowie i czas na przerwę, jest co w klubie naprawiać.
Jeśli chodzi o Ruch - kontuzjowani: Koj, Hanzel,
Wisła - Kontuzjowani: Pietrzak, Buchalik, dodatkowo zagrają bez bez Bobana Jovicia i Mateusza Zachary.

Ruch u siebie: 11:17 w bramkach
Wisła na wyjeździe: 11:22 w bramkach
Obie ekipy sporo tracą jak widać, ale strzelić też potrafią, ostatni mecz Ruchu z Wisłą Płock pokazał, że mają z przodu dobrego gracza Lipskiego, który potrafi czasami coś wyczarować, jednak postawa obrony oparta podobno o inteligentnych i doświadczonych graczy popełnia proste błędy. I ten błąd który Grodzicki popełnia całe życie czyli podanie w poprzek, a może się uda ???? .

H2H spotkań w Chorzowie doskonale oddają, że over + BTS to najczęstszy wynik tych spotkań (licząc do 5 lat wstecz)
Biorąc pod uwagę słabą jakość obronną zwłaszcza Ruchu, gram dzisiaj overy i BTS, bo mimo wszystko nie wierzę, że Wisła zagra na 0 z tyłu zwłaszcza na wyjeździe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bruk-Bet T. - Pogoń Szczecin
Typ: Powyżej 2,5/obie strzelą ⛔
Kurs: 2,60
Bukmacher:
Bet365

Typ: 2/powyżej 2,5 ⛔
Kurs: 5,50
Bukmacher:
Bet365
Już dziś rozpocznie się ostatnia kolejka w tym roku, tę kolejkę zaczniemy od meczu Bruk-Bet T. - Pogoń Szczecin. Obie ekipy bardzo blisko siebie w tabeli, dzieli ich tylko 4 punkty, Bruk-Bet zajmuje 5 miejsce z dorobkiem 30 punktów natomiast Pogoń zajmuje 7 miejsce z dorobkiem 26 punktów.
Bruk-Bet ostatnio zaczęło grać troszkę słabiej, 2 porażki z rzędu i spadek z 3 miejsca, zwłaszcza ostatnia porażka z Górnikiem Łęczna 0:3 nie napawa optymizmem.
Pogoń 2 ostatnie remisy 1:1 z Zagłębiem Lubin oraz 1:1 ze Śląskiem ale moim zdaniem ich gra jest lepsza niż wyniki to pokazują.
W pierwszym meczu Pogoń rozbiła Termalicę aż 5:0.
Obie ekipy nie mają większych osłabień, zagrają najmocniejszą jedenastką.
Na dzień dzisiejszy moim zdaniem to Pogoń jest drużyną w lepszej formie i myślę, że to Oni zakończą ten rok zwycięstwem natomiast drugim typem są bramki, jak wiemy doskonale nasza liga pokazuje ostatnio, że obrona to jest słaby punkt całej ligi dlatego obstawiam powyżej 2,5 gola w meczu oraz obie strzelą i Pogoń wygra oraz powyżej 2,5 gola.
Powodzenia.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Chciałbym was przestrzec przed graniem na Wisłe w meczu z Ruchem Chorzów. Wiem że jak oglądaliście ostatnie mecze to Wisła jest w formie w przeciwnieńswie do Ruchu ale jest jeden szczegół o którym mało kto wie... znajomości na poziomie prezesów i właścicieli ruchu i wisły. daleko mi od pisania teori spiskowych, szczególnie że era cupiała juz mineła w Wiśle (cupiał i właściciel ruchu to dobrzy kumple, razem wódkę piją). Ojj nie pytajcie skąd wiem, jestem z Myślenic tyle wystarczy jak napisze. Grrałbym na Wisłe w tym spotkaniu ale tutaj po prostu czuje przekręt bo Ruch potrzebuje punktów jak powietrza a Wiśle się pod dupą obecnie nie pali. Ruch Chorzów win @ 3.40 całoroczny pisałem to bez patrzenia na kursy i czytając tą masówke na Wisłe i overy w tym meczu byłem pewny że klurs idzie w góre, a tu zonk kurs spadł o ponad 1.00 to kolejny argument który daje mi myśleć o tym meczu w kategoriach fixu upsss... ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom