>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20 Kolejka Premier League 02-04.01.2012

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP




kursy - Betclic

Przed momentem zakończyło się ostatnie spotkanie 19. serii gier, ale rozpędzona lokomotywa w postaci Premier League nie zwalnia tempa, wręcz je podkręca.

Już jutro podrażniona porażką z Aston Villą Chelsea, zmierzy się na wyjeździe z Wolverhampton. Tymczasem The Villans podejmą przed własną publicznością Swansea, które nieoczekiwanie zatrzymało Tottenham. Na deser derby Londynu, Fulham kontra Arsenal. We wtorek szlagierowo zapowiada się mecz Manchesteru City z Liverpoolem, a w środę Newcastle z Manchesterem United. Zachęcam do dyskusji.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Piłka nożna, Anglia, Premiership 16:00
Spotkanie: Blackburn vs Stoke
Typ: Powyżej 2,5
Kurs: 1.91
Bukmacher: WilliamHill

Niewątpliwie żałuję że w poniedziałkowe popołudnie Canal+ będzie transmitować spotkanie Wilków z Chelsea gdyż
z przyjemnością obejrzałbym w TV własnie spotkanie na Ewood Park. Blackburn podbudowany zwycięstwem na United podejmie
u siebie nieobliczalne na wyjazdach Stoke. W ostatnim spotkaniu gospodarze strzelili nie małego prztyczka w nos
obchodzącemu urodziny Fergusonowi. Może i szczęśliwie ale wygrali. Jestem ciekawy jak na Blackburn podziała to niesamowite zwycięstwo. Wygrywając ze Stoke, Blackburn ma szanse wydostać się ze strefy spadkowej co powinno ich dodatkowo zmotywować.
Zastanawiacie się pewnie dlaczego nie gram na Blackburn? Dlatego że gra z nieobliczalną drużyną, która na wyjeździe potrafił już wygrać 3 mecze jak również dostać tęgie lanie od Sunderlandu i Boltonu. Gospodarze będą w poniedziałek osłabieni brakiem bramkarza Paula Robinsona, a także Martina Olssona i Ryana Nelsena.
Na boisko wracają David Dunn, David Hoilett, Scott Dann i Gael Givet. W zespole gości nie zagra Mama Sidibe, oraz prawdopodobnie Glenna Whelan i Andy Wilkinson. Wygrać może każdy, oba zespoły lubią grać ofensywnie. Także myślę że over 2,5 jest dobrą opcją :wink:
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grubas 397

grubas

Użytkownik
Jutro próżno spodziewać się mnie przy koputerze przed godz. 17, więc dzisiaj już podaję typy.

Aston Villa v Swansea - powyżej 2,5 @2,15 ????

Aston Villa w sobotę wygrała na Stamford Bridge. Grała dobrze, szczególnie w ataku, szybkie kontry, dokładne podania i to co zawsze było jej bronią - wykorzystywanie błędów rywala. W obronie trochę słabiej, bo trzeba przyznać, że to jednak Chelsea oddała więcej groźnych strzałów. Nie grali (w pierwszym składzie) Bent i Heskey, ale ten pierwszy na jutro już będzie gotowy, a drugi nie wiadomo. W każdym bądź razie, napad Villans wygląda naprawdę solidnie. Agbonlahor, Bent, Ireland, N&#39;Zogbia. Ten ostatni zaczął w końcu spełniać pokładane w nim nadzieje. Cały atak jest w dobrej formie i dobrze kontruje. Jutro zagrają ze Swansea, która urwała punkty Tottenhamowi. Zagrała bardzo odbrze i stworzyła sobie dużo więcej sytuacji od renomowanego przecież rywala. Tradycyjnie nie ustrzegła się jednak błędów w obronie. Mam wrażenie, że Vorma nie pokonują rywale, lecz koledzy z defensywy. W ostatnich 2 meczach ich dwa błędy pozbawiły go czystego konta. Swansea na wyjeździe gra słabiej niż u siebie, ale też potrafi stwarzać dużo sytuacji, a co najważniejsze dla mojego typu, lubi dyktować tempo gry i przeważać w posiadaniu piłki. Dlatego jutrzejszy mecz widzę tak: Swansea przy piłce = Villa kontry, Swansea błędy w obronie = gole Villi. Myślę że Swansea też jest w stanie coś strzelić, bo ani obrona Villans nie jset wybitnie dobra, ani atak Łabędzi wyjątkowo słaby.


Blackburn v Stoke - powyżej 2,5 @1,925 ✅

Blackburn w sobotę wygrało na Old Trafford. Wynik świetny patrząc na skład jakim dysponował Kean. 3 gole strzelone i tylko 2 stracone, choć patrząc obiektywnie, Rovers mieli furę szczęścia, które wynikało głównie z determinacji, bowiem niezliczoną ilość razy blokowali strzały United tuż przed swoją bramką. Obrona nadal z kontuzjami i chociaż nie tracą tyle bramek, ile przewidywałem, to łatwo się gubią. Duże problemy są przy sytuacjach, gdy w polu karnym i na jego skraju znajduje się kilkunastu zawodników. Widać że tej obronie brak komunikacji. 2 bramki padły po dośrodkowaniach. Nie chcę odbierać zasług Rovers, ale United zagrali mocno przemeblowanym składem i wybitnie nie grali, co nie do końca wynikało z dobrego pressingu Blackburn, ale bardziej dekoncentracji Diabłów. Teraz na Ewood Park przyjeżdża Stoke, które ewidentnie dopadł kryzys. Ostatnie mecze pokazują słabość tego zespołu, nawet na własnym boisku. Obrona choć żelazna, to jednak jest to kolos na glinianych nogach. Łatwo znaleźć na nią receptę, dysponując szybkimi i dynamicznymi napastnikami jakich ma Blackburn. Obrońcy Stoke są mało zwrotni, największe problemy sprawiają im piłki na wolne pole oraz szybkie rozgrywanie piłki. W ten sposób gra Blackburn. W ataku tradycyjnie wrzutki w pole karne i jakoś to będzie. Taka taktyka przynosi gole głównie w meczach z takimi defensywnie zespołami jak Rovers (pokazał to choćby mecz z Wigan). Jutro prawdopodobnie Blackburn będzie grało szybką piłkę, co będzie sprawiać problemy słabo grającej na wyjazdach obronie Stoke, zaś Drewniaki będą grać na aferę, co może przynieść skutek z uwagi na eksperymentalne ustawienie defensywy Blackburn.


Wolves v Chelsea - powyżej 2,5 @1,75 ✅

Wolves z zremisowali z Boltonem na wyjeździe. Trzeba przyznać, że po lekkim kryzysie zdołali się dość szybko odrodzić. Remis co prawda odzwierciedla przebieg spotkania, ale w zespole McCarthyego coś się ruszyło jeśli chodzi o atak. Tylko czy jest to zasługa napastników z Molineux czy raczej słabej defensywy Boltonu? Trudno powiedzieć. W każdym bądź razie są oni w stanie strzelić gola z niczego. W obronie przeciętnie, ale nie można wymagać więcej mając obrońców tej klasy. Chelsea w meczu z Aston Villą przegrała po błędach obrony. Stwarzała sobie więcej sytuacji. Torres zaliczył 1 dobry mecz od dłuższego czasu, Sturridge trochę spuścił z tonu i gra słabiej niż 3-4 kolejki temu, Drogba tak jak w całym tym sezonie - mizernie, Mata nawet nieźle. Nie wygląda to wybitnie, ale też nie jest słabo. Typ opieram głównie o słabą postawę defensywy The Blues i ich potencjał w ataku. Stawiam 1:2.


QPR v Norwich - QPR wygra @2,10 ????

Przy okazji ostatniego meczu Norwich z Fulham, przekonałem się, że Norwich to drużyna podobna do Stoke, jeśli chodzi o zdobywanie bramek. Na dobrą sprawę głównie starają się grać górne piłki w pole karne, rzadziej atakując po ziemi. Do gry technicznej tam jest chyba tylko 1 zawodnik, który aktualnie siedzi na ławce rezerwowych - Pilkington. Trudno liczyć na wygraną mając tylko 1 sposób na grę w meczu z drużyną, która dobrze gra w powietrzu w obronie. W defensywie Norwich potęgą nie jest i łatwo się przez nią przedrzeć. Pokazała to rezerwowa ofensywa Fulham, któa grała fajne piłki na wolne pole i stworzyła sobie dużo sytuacji. Z kolei QPR u siebie gra efektownie i dobrze rozgrywa. Shaun Wright-Phillips na skrzydle robi przewagę. Ogólnie, najczęściej starają się grać prostopadłe piłki do napastników lub skrzydłowych. Do formy wrócił Taarabt, więc będzie miał kto te podania zagrywać. Myślę że jutro QPR wygra.

Do 2 ostatnich meczy jestem mniej przekonany niż do pierwszych. Mimo to, równa stawka - 5 j.

Jutro napiszę coś o meczu Fulham i Arsenalu.

Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Mecz numer 1 tej kolejki jak i typ to zwycięstwo Sunderladu, muszą golić takie ekipy. Sunerland patrząc na formę w ostatnich 5 spotkaniach jest zaledwie o 2 punkty gorszy od MU.
Wigan oki, ładnie u siebie z LFC i Chelsea ale moim zdaniem determinacja Sunderlandu weźmie górę a ekipa Czarnych Kotów zacznie piąć się w górę.
 
amf 20

amf

Użytkownik
Aston Villa - Swansea 1 @1,83
Bet365
Astona Villa (10 miejsce) podejmuje u siebie Swansea (15 miejsce). Goscie na wyjazdach radza sobie najgorzej w lidze 0-3-6 6:19. Aston Villa jest na pewno podbudowana zwyciestwem na wyjezdzie nie z byle kim bo z sama Chelsea. Uwazam ze gospodarze maja idealna okazje do zdobycia kolejnych punktow. Dla Swansea celem pewnie jest utrzymanie, Aston Villa na penwo mierzy wyzej i uwazam ze jutro nie beda mieli problemow z pokonaniem mocno sredniej druzyny
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Blackburn Rovers - Stoke City

Steve Kean mógł choć na chwilkę odetchnąć po gwizdku kończącym mecz jego podopiecznych z Manchesterem United. Ich tryumf na Old Trafford był ogromną niespodzianką, która może teraz odbije się echem i Blackburn zacznie w końcu punktować. Częściej. W Manchesterze mieli furę szczęścia, a czas w końcu zagrać naprawdę dobre spotkanie, bez fatalnych błędów w defensywie. Starcie ze Stoke będzie zapewne bardzo zacięte, bo obie jedenastki grają twardy futbol. Myślę, że Blackburn zagra tym razem uważnie w obronie, zwłaszcza, że muszą skupić się podwójnie, mając na uwadze dobrą postawę Stoke przy stałych fragmentach. Zaangażowania na pewno im nie brakuje, bo nawet w tych przegranych meczach, choćby z Boltonem, robili co mogli, aby zmienić niekorzystny rezultat. Goście z Britannia Stadium zawodzą ostatnimi czasy i to powinni skrzętnie wykorzystać gracze Keana. Dodatkowo wraca do gry kilka ważnych ogniw, m.in. Dunn i Dann. Zakład bez remisu wydaje się dobrą opcją, bo co by nie mówić, Blackburn w każdym meczu przed własną publicznością w tym sezonie traci co najmniej jedną bramkę.
Moja propozycja: Blackburn bez remisu - 1,70 Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Mecz numer 1 tej kolejki jak i typ to zwycięstwo Sunderladu, muszą golić takie ekipy. Sunerland patrząc na formę w ostatnich 5 spotkaniach jest zaledwie o 2 punkty gorszy od MU.
Niby wydawałoby się, że zwycięstwo Sunderlandu to oczywistość. Nie było by w tym nic dziwnego, bo sam uważam podobnie, że na DW Stadium podopieczni Martina O&#39;Neilla wygrają. To inny zespół odkąd przyszedł nowy szkoleniowiec.
Ale nie możemy zapominać, o tym, że Wigan w ostatnich spotkaniach wcale nie gra tak słabo. Właściwie to gra słabo, bo to norma u nich w tym sezonie, ale jest jakaś poprawa. Ich obecna forma w ostatnich pięciu spotkaniach, to zwycięstwo z WBA(2:1), trzy remisy (Chelsea, Liverpool,Stoke) i porażka na Old Trafford - 0:5.
Nie wiadomo, czego się można spodziewać... Według mnie wygra Sunderland, ale lepiej pograć z DNB. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
brimbok 29

brimbok

Użytkownik
QPR – Norwich
Oj już długo piłkarze gospodarzy czekają na 3 punkty. Drużyna gospodarzy wygrała zaledwie jeden mecz u siebie i co ciekawe z Chelsea, chyba większość z Was pamięta ten mecz i chyba wiele osób, również i ja, zawiodłem się na tym meczu. Bowiem pamiętam, że wtedy Chelsea musiała kończyć mecz w 9-ątke i niestety 3 oczka zdobyli gospodarze. I to był jedyny mecz, w którym QPR zdobył 3 punkty w tym sezonie na własnym stadionie. QPR zajmuję aktualnie 17 pozycję z dorobkiem 17 punktów tuż nad strefą spadkową.
Dotychczasowe mecze QPR u siebie:
13.08 QPR – Bolton 0:4
12.09 QPR – Newcastle 0:0
25.09 QPR – Aston Villa 1:1
15.10 QPR – Blackburn 1:1
23.10 QPR – Chelsea 1:0 (pamiętny mecz)
05.11 QPR – MC 2:3
03.12 QPR – West Brom 1:1
18.12 QPR – MU 0:2
21.12 QPR – Sunderland 2:3
Przeciwnikiem QPR będzie Norwich. Zajmują aktualnie 11 pozycję z dorobkiem 22 punktów.
Dotychczasowe mecze Norwich na wyjeździe:
13.08 Wigan – Norwich 1:1
17.08 Chelsea – Norwich 3:1
17.09 Bolton – Norwich 1:2
01.10 MU – Norwich 2:0
22.10 Liverpool – Norwich 1:1
05.11 Aston Villa – Norwich 3:2
03.12 MC – Norwich 5:1
17.12 Everton – Norwich 1:1
20.12 Wolverhampton – Norwich 2:2
Jak widać Norwich to raczej drużyna „własnego boiska“ i raz zdołali zdobyć 3 punkty na terenie rywala. Miedzy sobą te drużyny zagrały 26.11 i Norwich wygrał u siebie 2:1. Sądzę, że w dzisiejszym spotkaniu drużyna gospodarzy jest w stanie sięgnąć po 3 punkty na własnym terenie. Mam nadzieję, że Shoun Wright – Phillips i jego akcję skrzydłami przyczynią się do zwycięstwa gospodarzy.
Jeśli chodzi o kontuzje:
QPR:
31.12 Bruno Andrade M 1 0-0 31.12 s
13.12 Anton Ferdinand D 12 0-0 31.12 ?
7.12 Brian Murphy G 0 0-0
20.8 Kieron Dyer M 1 0-0
20.8 Rob Hulse F 0 0-0
Norwich:
30.12 Marc Tierney D 17 0-1 31.12 ?+
20.12 Daniel Ayala D 1 0-0
2.12 Ritchie De Laet D 6 1-0 31.12 ?
28.9 James Vaughan F 3 0-0
20.8 Elliott Ward D 0 0-0
Podsumowując:
QPR win 2,15 (buk:sts)
Dla mniej odważnych: 1x po kursie 1,28.
Proszę o opinię. Pozdrawiam!
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Blackburn Rovers - Stoke City
Typ: Stoke City
Kurs: 3.00
Buk: Ladbrokes

Po ostatnim remisie z Liverpoolem i wygranej z Manchsterem United bukmacherzy są niezwykle hurraoptymistyczni odnośnie szans Blackburn w dzisiejszym meczu ze Stoke. Mam odmienne zdanie na ten temat, gdyż w mojej ocenie Rovers wciaż są słabą drużyną, zaś jej trener Steve Kean powinien zostać zwolniony dużo wczesniej. Jedynym jasnym punktem w ekipie gospodarzy jest Yakubu, który na każdym kroku powtierdza swoja klasę. Reszta drużyny jest źle zestawiona, zaś niektórzy słabi gracze powinni grzać ławę już od dłuższego czasu. Domowe porażki z Boltonem i West Bromwich są znacznie blizsze prawdziwego obrazu Blackburn, które jedynie potrafi grać z kontrataku, podczas gdy atak pozycyjny wciaż jest piętą Achillesową. Dlatego też dla mnie miejscowi są wciąż dla mnie głównymi kandydatami do spadku. Z kolei Stoke City pragnie do maksimum wykorzystać przerwę w rozgrywkach europejskich do poprawy swojej pozycji w tabeli. Potwierdzeniem tego są zwyciestwa z Tottenhamem, Evertonem, jak również z samym Blackburn. Nieco ponad miesiąc temu Stoke z łatwością pokonał Rovers 3:1 (jedyną, honorową bramkę goście strzelili w 86 minucie, kiedy mecz był juz rozstrzygnięty). Co więcej podopieczni Tony&#39;ego Pulisa w ostatnim meczu z Wigan tak na dobrą sprawę powinni wygrać, gdyż grali z przewagą jednego zawodnika. Jednakże w końcówce meczu pokpili sprawę i stracili bramkę po rzucie karnym. Dlatego też spodziewam się, że przyjezdni będą chcieli zrewanżować się za ostatnia wpadkę i pewnie wygrają z Blackburn, tym bardziej że są zdecydowanie lepsza drużyną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
Wolves - Chelsea
Typ : Chelsea @ 1,571 Pinnacle ✅1:2​
Chelsea po blamażu w meczu z Aston Villą. Przebłysków tam mieli mało. Bezproduktywny Meireles, słabszy niż zwykle Sturridge i Drogba, niewidoczny Mata. Czyścił jak nalezy Romeu co prawda, Torres po wejściu z ławki znowu nic nie ukłuł chociaż był o dziwo najbliżej bo jego uderzenie zastopowała dopiero poprzeczka. Zaskoczeniem była obecność Paulo Ferreiry na prawej obronie bo przeciwko Fulham świetnie zagrał tutaj Bosingwa i miał mnóstwo rajdów do przodu i dośrodkowań, ale być może to był wariant bardziej defensywny na Charlesa N&#39;Zogbie. Teraz przeciwko Wilkom spodzewam sie już Bosingwy. Ponadto Andre Villas Boas mówi, że pare zmian w składzie nastąpi. I dobrze, świeża krew się przyda. Pewnie Lampard zagra od początku, być może Malouda, Torres ? hmm kiedyś coś musi strzelić wkońcu, chociaż dla Drogby to jeden z ostatnich meczów przed PNA więc ja bym postawił na niego, a może Kalou zapomniany już nieco ? Wilki nie zachwycają i są idealnym rywalem do przełamania dla The Blues. W ich szeregach zabraknie Zubara i Milijasa. Do dyspozycji powinni już być natomiast wypożyczeni Eggert Jonsson i Emmanuel Frimpong. Wolves z Chelsea gra się ciężko, w 7 meczach w Premiership strzelili im zaledwie 3 gole! A sami stracili 21. A przegrali z tych 7 meczów aż 6 razy. Mniemam, że tym razem uda im się przełamać i dopiszą trzy oczka do swojego pociąg z napisem Champions League odjeżdza...

VS

Aston Villa - Swansea
Typ : AV @ 1,847 Pinnacle ⛔0:2​
AV powoli odzyskuje dobrą formę. Przeciwko LFC było jeszcze źle i 0:2 to najniższy wymiar kary, potem 1:2 z Arsenalem, 0:0 ze Stoke gdzie byli lepszym zespołem i mieli dobre okazje na gole i grali ciekawie, a ostatnio wykończyli Chelsea 3:1 na Stamford Bridge. Co ważne wrócił już Darren Bent, jest Agbonlahor, N&#39;Zogbia, Albrighton, Ireland czy Clark. Nie wiadomo co z Petrowem, ale marne są jego szanse na występ dizsiaj. Nie będzie też Heskeya, ale nikt za nim płakał nie będzie skoro jest Bent.
Swansea na wyjazdach jest słabe. Bilans 0-3-6. Nawet Vorm tam nie daje rady chociaż dwoi się i troi. U siebie Swansea jest groźna to fakt, potrafią wyporwadzać ciekawe kontry bo maja szybkich graczy jak Routledge czy Sinclair, ale na wyjazdach jakby wygląda to inaczej. Ponadto u siebie AV ostatnie 3 mecze miała z MU, Liverpoolem i Arsenalem. wszystkie przegrała. Pora na domowe zwycięstwo. Tak wiec widzę progres w grze Aston Villi i są przesłanki przemawiające za tym, że dzisiaj to wygrają ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Hmm... Przy sporych osłabieniach Fulham i mocnym składzie Arsenalu, dodatkowo w meczu derbowym - może jakiś handicap (Fulham +1,5) na Arsenal? 3,6 w Totomiksie...
Masz na mysli Arsenal -1,5 tak ? Tez w ta strone bym patrzyl, sporo sil musiala kosztowac potyczka wyjazdowa najpierw z CFC a potem z Norwich.
 
Q 6

qwx675

Użytkownik
Masz na mysli Arsenal -1,5 tak?
Tak.
Oto informacja ze strony Arsenalu:
Thomas Vermaelen will be missing for three weeks after picking up a calf strain in the 1-0 win over QPR on New Year’s Eve. Francis Coquelin was the emergency left-back on the day but Ignasi Miquel will be favourite to reprise his Carling Cup role at Craven Cottage.
Także z arsenal.com, kompletna lista kontuzjowanych w obu zespołach:
Team news:

Arsenal: Santos (ankle), Vermaelen (calf), Mannone (shoulder), Wilshere (ankle), Gibbs (groin), Jenkinson (back), Diaby (hamstring), Sagna (ankle).

Fulham: Zamora (Achilles), Johnson (groin), Davies (back), Schwarzer (back), Grygera (back), Duff (calf).
Moim zdaniem brak ważnych obrońców (Vermaelen i Sagna) może mieć znaczenie, ale w ataku Fulham nie ma podstawowych zawodników, nie zagra też Schwarzer, a atak AFC w najlepszym zestawieniu.
Mile widziane komentarze ????

Teraz trochę o moich zamiarach: chcę zagrać naprawdę grubo (przynajmniej dla mnie). Myślę nad dublem:
Arsenal -1,5
Blackburn v Stoke - powyżej 2,5
Kurs ok. 6,5. Co Wy na to? A może radzicie dać coś innego w miejsce Blackburn?
 
huber55 46

huber55

Użytkownik
Jednak posłuchałem rady od miki9971, van Persie pewnie nie zagra od pierwszych minut więc typ ryzykowny. Więc zagram takie coś:
Fulham - Arsenal
⛔
Typ: 1 połowa remis
Kurs: 2.10 bet-at-home


Dziś kolejne derby Londynu. Fulham podejmie na własnym stadionie Arsenal. Gospodarze są obecnie na 14 miejscu i zgromadzili 20 punktów, goście natomiast są na miejscu 4 z 36 punktami. Fulham zanotowało w tym sezonie aż 8 remisów. U siebie z 9 meczy, 3 wygrali, 3 zremisowali i 3 przegrali.
Wyniki ostatnich 5 meczy po pierwszej połowie:
Fulham
- Norwich 0:1
- Chelsea 0:0
- Manchester 0:3
- Bolton 2:0
- Swansea 0:0

Arsenal
- OPR 0:0
- Wolves 1:1
- Aston Villa 0:1
- Man City 0:0
- Everton 0:0

Jak widać Arsenal bardzo często remisuje po pierwszej połowie. W dodatku dziś wystąpią w nieco innym składzie. Niektórzy podstawowi zawodnicy odpoczną.

Gospodarze w poniedziałkowym meczu zagrają bez kontuzjowanych Bobby&#39;ego Zamory, Andy&#39;ego Johnsona, Simona Daviesa, Zdenka Grygery i Marka Schwarzera. Szansę na występ od pierwszej minuty ma natomiast Damien Duff.
W drużynie Arsene Wengera zabraknie natomiast Thomasa Vermaelena, Kierona Gibbsa, Andre Santosa, Jacka Wilshere&#39;a, Carla Jenkinsona i Bacary&#39;ego Sagny.

Źródło: anglia.goal.pl
Przewidywany skład Arsenalu:
Wojtek Szczęsny – Johan Djourou, Per Mertesacker, Laurent Koscielny, Ignasi Miquel – Alex Song, Tomas Rosicky – Yossi Benayoun, Aaron Ramsey, Andriej Arszawin – Marouane Chamakh
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
-

Spotkanie: Aston Villa - Swansea City
Typ: Aston Villa
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365​

Analiza: Premier League wita nas w nowym roku, właściwie to powitało nas już wczoraj spotkaniami West Bromwich Albion - Everton i Sunderland - Manchester City, jednak te dwa spotkania były w ramach zakończenia 19. kolejki, która rozpoczęła się w Sylwestra. Dziś oficjalnie rozpoczyna się 20. kolejka a zarazem pierwsza pełna kolejka w nowym 2012 roku!
Na Villa Park zawita beniaminek Swansea City. Podopieczni Alexa McLeisha zakończyli rozgrywki w ubiegłym roku, na 10 pozycji, mając na swoim koncie 23 punkty. Swansea City natomiast, uplasowało się na 15 pozycji gromadząc w 19 spotkaniach - 20 punktów.
Wszyscy wiemy jak bardzo ważny dla wszystkich drużyn Premier League, a także jak bardzo męczący jest &quot;Świąteczny Maraton&quot; gdzie spotkania są rozgrywane praktycznie co 3-4 dni.
Spotkanie w Birmingham będzie o tyle ciekawe, gdyż Swansea City do Aston Villi traci trzy punkty, wygrać na Villa Park będzie jednak bardzo ciężko. Beniaminek na wyjeździe rozegrał dotychczas 9 spotkań i nie wygrał żadnego z nich - przegrywając sześć spotkań i remisując trzy. Aston Villa na swoim boisku także nie może pochwalić się dobrym bilansem, zaledwie trzy zwycięstwa, dwa remisy i cztery porażki. Porażki jednak były z znacznie mocniejszymi zespołami, trzy z nich miały miejsce w ostatnich trzech pojedynkach na własnych śmieciach, kolejno porażka z Manchesterem United 0:1, Liverpoolem 0:2 i Arsenalem 1:2. Można rzec, że czarna seria na Villa Park trwa, jednak wszystko wskazuje na to, że dziś zostanie przerwana przez gospodarzy. Swansea City, jak widzimy po spotkaniach wyjazdowych zdecydowanie drużyna własnego boiska, jednak w ostatnich spotkaniach coś się zacięło. Goście nie wygrali od czterech spotkań. Jedyne co zasługuję na jakąkolwiek uwagę, to remis 1:1 z Tottenhamem Hotspur na własnym stadionie. Drużyna z Birmingham ma się czym jednak pochwalić, w ostatnim spotkaniu pojechali na ciężki teren do Londynu, a dokładnie do niebieskiej jego części na Stamford Bridge, gdzie uwaga... wygrali ze Chelsea 3:1!
W obu ekipach niewielkie braki, w drużynie Aston Villi nie zobaczymy Heskeya, Herda, Lichaja i Givena. Brak podstawowego bramkarza, jest według mnie jedynym poważnym osłabieniem ekipy gospodarzy. Napastnik Heskey może i rozegrał 15 spotkań w tym sezonie, ale strzelił tylko 1 bramkę.
U gości, nieco mniej braków. Z powodu złamanej nogi, nie zagra Tate, ale jego nie widzimy już na boiskach od dłuższego czasu, a także Bodde. Oba braki są praktycznie nieznaczące, Tate rozegrał tylko jedno spotkanie, Bodde natomiast żadnego, obydwaj grają na obronie.
Warto dodać, że Swansea posiada, kogoś takiego jak Vorm, holenderski bramkarz, który już niejednokrotnie ratował drużynę beniaminka.

-

Spotkanie: Blackburn Rovers - Stoke City
Typ: BTS
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365​

Analiza:Co się dzieje z Blackburn? Ciężko odpowiedzieć sobie, na to pytanie. Przynajmniej ja do końca nie potrafię. Z jednej strony grają piach przez cały sezon, by spiąć się w spotkaniach z najlepszymi m.in Arsenal 4:3, Liverpool 1:1 i ostatnie spotkanie na Old Trafford, które podopieczni Keana wygrali 3:2! Oglądałem ten mecz... (Tak bobo... nie oglądam tylko spotkań Arsenalu). I muszę przyznać, że raczej nie było to w pełni zasłużone zwycięstwo Rovers. Blackburn wygrało to spotkanie tylko dlatego, że De Gea bronił słabo. Co prawda mieli jako drużyna przebłyski i wiadomo, każde punkty są ważne, a trzy na Old Trafford, to było chyba spełnienie ich marzeń, ale ich gra nie powalała... Po bramce na 2:0, grali jak... Barcelona, tzn. coś tam próbowali, ale nie wyszło i szybka kontra na 2:1. Starali się grać piłką, by zniszczyć Manchester pod względem czasu i determinacji, że jednak wypada &quot;Diabłom&quot; w końcu strzelić bramkę. No i zemściło się 2:2. Blackburn w tym spotkaniu w moim odczuciu było jak &quot;Dzieci we mgle&quot;. Gdyby nie rzut karny, zapewne nic by nie trafili, potem ten mecz miał na prawdę dziwny przebieg. No ale dobra, są trzy punkty, wszystko fajnie w Blackburn się cieszą, Kean zadowolony, posada utrzymana, ale co dalej? Lista kontuzjowanych jest spora, jednak dzisiaj wraca paru kluczowych zawodników. Bliscy powrotu są Dunn, Hoilett, Robinson, Olsson, czy Givet. I teraz wypada zadać sobie pytanie, czy &quot;dobrze grające&quot; Blackburn przez te powroty powinno grać jeszcze lepiej... Nadal brakuje w drużynie, Dann&#39;a, Salgado, Grelli i Nelsena.
Jak widać, nie tylko Arsenal, Manchester United czy Bolton zmaga się ze sporą ilością kontuzji.
No ale teraz coś o Stoke. Zaczniemy od powrotów do składu i jego braków, których jest tak mało, że można było by o nich nawet nie mówić. W dzisiejszym spotkaniu nie zagra tylko Sidibe, do składu wracają natomiast WIlkinson, Fuller i Whelan. Czyli można rzec, że podobnie jak w Rovers, małe &quot;wzmocnienia&quot;.
Stoke ostatnie spotkanie grało z Wigan, na własnym boisku zremisowali 2:2, od 76 minuty grali z przewagą jednego zawodnika, a bramkę na 2:2 stracili w 87 minucie, - cenne trzy punkty, odebrał im Watson, strzelając rzut karny. Sytuacji bramkowych było sporo, obie ekipy zagrały dobre zawody i remis według mnie jest bardzo sprawiedliwy. Stoke raziło nieskutecznością, aż 9 niecelnych strzałów na bramkę.
Dzisiaj spodziewam się po tych drużynach wszystkiego, dlatego najlepszym rozwiązaniem według mnie jest BTS, po kursie 1.72.

-

Spotkanie: Wolverhamtpon Wanderers - Chelsea Londyn
Typ: Wolverhampton Wanderers - Gol przed 79:00
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365​

Analiza: Zaraz po derbach Londynu na Craven Cottage, według mnie drugie najciekawsze spotkanie w dzisiejszym dniu.
Jeśli chodzi o drużynę Andre Villas Boasa, nie wiadomo czego można się po nich spodziewać. Niby czasem chodzą jak szwajcarski zegarek, by w następnym być jak typowe chińskie dziadostwo z targu... Dziś przyjeżdżają na Molineux Stadium i nie będę ukrywał, że możemy mieć do czynienia z kolejną niespodzianką. Ostatni raz widziałem Wolves w spotkaniu z Arsenalem, w którym pokazali się z niezłej strony, ale bez przesady... Gdyby nie znakomita forma Hennessey, to spotkanie mogło by się skończyć niezłym pogromem, jednak i &quot;Wilki&quot; miały swoje sytuacje pod bramką Szczęsnego, a jedna z nich zakończyła się tym, że polski bramkarz musiał wyciągać piłkę z siatki... Chelsea w ostatnim spotkaniu uległa na własnym stadionie ekipie Aston Villi 1:3... i nie wiadomo czy można mówić o gorszym momencie gry &quot;The Blues&quot; czy tylko małej wpadce. Biorąc pod uwagę jednak ostatnie spotkania dzisiejszych gości, to mamy do czynienia ze spadkiem formy, albowiem nie wygrali oni od czterech spotkań. Wszystko zaczęło się od spotkania z Wigan, gdzie padł wynik 1:1. Drużyna AVB w tym pojedynku, zniżyła się do poziomu &quot;The Latics&quot;. Jednak Wigan grało całkiem dobre zawody, może i remis był odpowiedni i w pełni zasłużony dla Chelsea, o tyle ich porażka by mnie w tym spotkaniu nie zdziwiła, bo grali słabo. Kolejne dwa remisy w derbach Londynu z Fulham i Tottenhamem no i wspomniana już ostatnia porażka 1:3 z Aston Villa.
&quot;Wolves&quot; też nie ma się czym pochwalić. Pięć spotkań bez zwycięstwa.
Kontuzje? Jak to w Premier League bywa, są zawsze... Zubar, O&#39;Hara i Crraddock nie wystąpią u gospodarzy, za kartkę będzie pauzował Milijas. W Chelsea natomiast zabraknie Mikela, Ivanovica i Essiena. Cóż wszystko ładnie pięknie, braki średnie można powiedzieć. Jednak Wolverhampton walczy o utrzymanie się w Premier League i już na początku okienka transferowego, zakontraktowało dwóch zawodników Eggerta Jonssona i Emanuela Frimponga. Nie będę ukrywał, że dziś wierzę w Micka McCarthy&#39;ego, który nie jednokrotnie, pokazał, że jest dobrym trenerem. Dziś wierzę, że uda mu się tak zmotywować swoich piłkarzy, że jeśli nawet przegrają, to nie będzie to porażka do zera...

-

Spotkanie: Fulham Londyn - Arsenal Londyn
Typ: Arsenal Londyn strzeli powyżej 1.5 gola
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365​

Analiza: Najlepsze zostawiłem na koniec. Wisienka na torcie, jeśli chodzi o dzisiejsze spotkania. Derby Londynu na Craven Cottage, których w tym sezonie jest co niemiara. Dzisiejsze, nie są tak prestiżowe i ważne, jak Chelsea - Arsenal , Arsenal - Tottenham ale równie istotne.
Fulham na własnym stadionie będzie gościł &quot;Kanonierów&quot;. Drużyna Wengera z każdym spotkaniem jest coraz bardziej zdziesiątkowana i jest w czołówce ilości kontuzji, wraz z Blackburn i Manchesterem United.
W pojedynku na Craven Cottage, nie zagra na pewno Wilshere, Sagna, Gibbs, Jekinson, Diaby, Fabiański, Santos, Mannone i Vermaelen.
Wszystko wskazuje także na to, że Arsene Wenger, pozwoli w końcu odpocząć Robinowi van Persiemu, który zapewne usiądzie na ławce, a jego w ataku zastąpi Mauroane Chamakh, lub Chu-Young Park, który w tym sezonie w lidze, nie rozegrał jeszcze żadnego spotkania. Kontuzjowanego Vermaelena na lewej obronie zastąpi młody francuz Coquelin.
Do składu Fulham wraca Dunn, niepewny jest występ Johnsona, a na pewno w dzisiejszych derbach nie zagra Zamora, Davies, Grygera i pierwszy bramkarz Fulham - Schwarzer.
Ostatnie dwa spotkania pomiędzy tymi zespołami zakończyły się remisem i nie jest wykluczone, że tak też może być i tym razem.
Arsenal nie może sobie pozwolić na utratę punktów, albowiem nad piątą Chelsea i szóstym Liverpoolem ma już a raczej zaledwie dwa punkty przewagi, jednak &quot;The Reds&quot; już jutro zagrają na Etihad Stadium z obecnym liderem Premier League - Manchesterem City.
Obie ekipy zawsze grały bardzo zacięte spotkania. Wszystko tutaj jest możliwe, dużo zależy od tego, jak poradzi sobie Arsenal bez Robina Van Persiego, gdyż wiemy, że to głównie on strzela bramki dla Kanonierów.
Zapowiada się ciekawe spotkanie, w którym według mnie, drużyna zdobywająca trzy punkty jest nieznana...
Osobiście liczę na bardzo dobry pojedynek i grę takich piłkarzy jak Benayoun, Chamberlain czy Park.
Arsenal na pewno pozyska, na zasadzie wypożyczenia Thierry&#39;ego Henry, jednak niemożliwe jest by ten gracz wystąpił w dzisiejszym spotkaniu.


Także parę typów na kartki, bo nie będę ukrywał, że znalazłem trochę perełek.

Fulham - Arsenal - Powyżej 3.5 kartek @ 1.83
Wolverhampton - Chelsea - Wolverhampton powyżej 1.5 kartki @ 1.80
Blackburn - Stoke - Powyżej 4.5 kartek @ 2.20​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
josek90 243

josek90

Użytkownik
Wolves - Chelsea

Nie przepadam za liga angielska, ale nie sposob zgodzic sie z typem robsona na Chelsea. Zespol prowadzony przez AVB w ostatnim czasie zlapal niezla zadyszke remisujac trzykrotnie, oraz przegrywajac dosc sensacyjnie z Aston Villa na wlasnym boisku w stosunku 1-3. W zespole The Blues kolejny raz zabraknie Essiena, Mikela i Ivanovicia, jednak w zespole tego pokroju raczej nie bedzie problemow z ich zastapieniem. Gre bedzie prowadzil niewatpliwie zespol gosci, jednak kluczem do sukcesu bedzie zastopowanie kontr skrzydlowych Wilków jak i ich najlepszego snajpera Szkota Stevena Fletchera. 8 bramek w tym sezonie w zespole pokroju Wolves robi wrazenie, co ciekawe az 6 z nich padlo po strzalach glowa! Licze na uwazna gre w obronie i dokladne krycie ze strony obroncow Chelsea. Uwazam, ze najwyzsza pora zmazac plame po ostatnich niepowodzeniach. Jednak wszystko sadze, ze Wolves postawi opor i nie pozwoli zbyt wiele razy trafic do swojej siatki.

Chelsea 2 bet365 1,57 5/10 ✅ 2.85
Poniżej 3 bramek bet365 1.57 4/10
ZWROT

Wynik: 1-2
✅ 2.85
 
kubi_apsc 0

kubi_apsc

Użytkownik
huber55 - RvP może nie zagrać od pierwszych minut, także akurat w tym meczu radzę się wstrzymać z tym typem. Bardzo możliwe, że strzeli nawet wchodząc z ławki, ale ten kurs jest imo za niski.
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
QPR - Norwich

Gospodarze wygrali jak dotad tylko 1 spotkanie u siebie i to przeciwko CFC (1-0). Ogolnie prezentuja sie kiepsko ale na 4 porazki az 2 przypadaly na mecze Manchesterami (United 0-2 oraz city 2-3 ) takze mozna to jakos usprawiedliwic.

Norwich na wyjazdach strzela jak na beniaminka sporo goli - fakty pokazuja, ze tylko na Old Trafford nie potrafili trafic do siatki przeciwnika. Taki dluga forma jest jak najbardziej wskazana, ale nie w przypadku beniaminka. Dlatego dzis przede wszystkim czuje, ze goscie bramki nie zdobeda. QPR zreszta ostatni raz czyste konto widzialo wlasnie w meczu przeciwko The Blues...

Dwa beniaminki sie zetra o wazne pkty - QPR ledwo dycha nad strefa spadkowa - a goscie maja z czego oddawac bo zajmuja bezpieczna 11 lokate z nadwyzka punktow. Wkoncu zwyciestwo gospodarzy przynajmniej 1 golem, ale mysle, ze jak juz sie &quot;wkreca&quot; Ci nasi Rangerzy, to wkoncu ujrzymy widowisko na miare klubu ze stolicy.

QPR -1,0 - Norwich 1 @ 3.10



Fulham - Arsenal

W stolicy ciagle pozostajemy i tym razem wydawac by sie moglo ciezki pojedynek. Ciesza oko przede wszystkim kursy na Kanonierow, bo sa bardzo wysokie. Nie zniechecaja ostatnie wyniki, gdyz Wenger pewnie chcial zamknac rok jak najmniejszym nakladem sil i energii po to zeby dzis powalczyc o rezultat.

W bramce Fulham dalej powinien stac Stockdale co juz daje nam swietna przewage. Ostatnie mecz The Cottagers z nim w &quot;budzie&quot; to pasmo wpuszczonych goli. Brak komunikacji i zgrania z linia defensywy dal o sobie znac.

Fulham - Arsenal -1.0 2 @ 3.00
 
kubi_apsc 0

kubi_apsc

Użytkownik
W zespole The Blues kolejny raz zabraknie Essiena, Mikela i Ivanovicia, jednak w zespole tego pokroju raczej nie bedzie problemow z ich zastapieniem.
W Chelsea nie zagrają jeszcze Drogba, Malouda, Kalou i być może Sturridge (raczej zagra)
by physioroom.com
major injury concerns @ChelseaFC #Drogba (ankle) #Sturridge (knock) late tests #Malouda (illness) #Kalou (leg injury) #Mikel all out
Z przodu zostaną właściwie tylko Mata i być może Sturridge. IMO value na Wolves, którzy są mocni w ofensywie u siebie, jest odpowiednie, żeby zagrać na nich po małych stawkach.
 
huber55 46

huber55

Użytkownik
Warto sprawdzić czy na pewno zagra, w mojej opinii, masz zwrot na 100% ????
Szukałem ale póki co nie znalazłem składów na ten mecz ;)
huber55 - RvP może nie zagrać od pierwszych minut, także akurat w tym meczu radzę się wstrzymać z tym typem. Bardzo możliwe, że strzeli nawet wchodząc z ławki, ale ten kurs jest imo za niski.
Masz rację może i nie zagra od pierwszych minut, ale w przypadku gdy Arsenalowi nie będzie szło to myślę, że w 2 połowie go puści.
Mimo wszystko jednak zostanę przy tym typie ????
Czekam jeszcze na te oficjalne 11.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom