>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20 kolejka Premier League [2 - 4 stycznia 2017]

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Czy tylko mi się wydaje , że żadnego faulu nie było a jeżeli był to nawet nie zasługiwał na żółtą kartke ?
Żółta kartka musiała być. Czerwo to jednak przesada.

Po prostu kolejny koncert sędziego. Raz jednym przeszkadza, drugi raz im pomaga. FA to jeden wielki kabaret przenoszony na boiska.

Naprawde MU grał aż taką padake ??
Nie. Zagrali tak jak mogli. Trzeba pamiętać, że te zespoły 2 dni temu grały równie ciężkie mecze na dużej intensywności.

Kończąc dodam, że i tak zanim sędziowie wyrównają krzywdy, które wyrządzili do tej pory United Mourinho, to minie sporo czasu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Może mi ktoś kto oglądał Liverpool opowiedzieć co się stało?
Sunderland zagrał dobry mecz. Szczególnie świetny był Vito Mannone w bramce, kapitalnie bronił. Na duży plus też Adnan Januzaj, który robił wiatr w ofensywie, czasami brakowało mu kilogramów i centymetrów jak to mówi Boniek, ale technika i zmysł spory. Do tego Defoe, a raczej dziadek Defoe niezawodny i uciułali punkt. Brawo dla nich.
Liverpool miał drugi mecz po sobie w odstępie 46 godzin, a Klopp dokonał raptem jednej zmiany w skłądzie w porównaniu do tego kto grał przeciwko City w sobotę.

Pierwszy karny za nic, drugi to głupota Mane, ot tyle ????
Ja się nie zgadzam, pierwszy karny też słuszny. Przecież Klavan i Wijnaldum wzięli tam w kleszcze zawodnika Sunderlandu (Teraz już nie pamiętam którego... ), ale faul jak dla mnie był.
A powinien być jeszcze jeden karny za ewidentną rękę Emre Cana.


Najwazniejsze jednak, że wygrał Man.United ;)
Świetne wejście Rashforda z ławki, wreszcie zmienił tego ogórka Lingarda, bo nie mogłem patrzeć na to jak kaleczy po raz kolejny...

Czy tylko mi się wydaje , że żadnego faulu nie było a jeżeli był to nawet nie zasługiwał na żółtą kartke ? sędzia zasugerował się chyba tylko wielkim &quot;ale boli&quot; Nie mogłem oglądać niestety tego meczu.Naprawde MU grał aż taką padake ??
Dzisiaj Mchitarjan nie za bardzo istniał, a obecność Lingarda to pomyłka więc w pierwszej połowie nic się nie kleiło mimo przewagi liczebnej. Ale gdyby Valencia trafił z dwóch metrów do pustej bramki to by był inny mecz... No, ale Antek ma tą prawą kłodę jak klocek jakiś, może i dużo biega, jest silny fizycznie, ale jego dośrodkowania czy strzały to jest poziom dna! Powtarzam to w tym dziale od wielu lat już.

Lingarda już przemilcze.

Co do czerwonej dla Feghouli, to może i za ostra decyzja, no ale szedł w powietrzu nogą i na pełnej... Więc umówmy się, tak się nie gra. A to jak jeszcze Kouyate &quot;interweniował&quot; wślizgiem w drugiej połowie na Mchitarjanie to było też coś w stylu &quot;byle urwać nogę&quot;... Masakra i ufff, że Miki jest cały po tym wślizgu.

A nawet jak uważacie, że sędzia coś pomógł to popatrzcie chociaż na poprzednie mecze i to jak sędziowie po prostu dawali ciała przeciwko United. Wystarczy ostatni mecz z Boro wspomnieć i łysego Lee Masona... Tyle w temacie, w przyrodzie nic nie ginie i po raz kolejny się to potwierdziło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Stoke - wartford
DNB 1 @ 1.30

Stoke po dwóch bolesnych porażkach na.pewno chcą się odbić. Owszem Mieli wymagających rywali jak Chelsea i The Reds dzisiaj rywal Dużo słabszy.a potencjał w zespole gospodarzy jest, a do tego atut własnego boiska. Patrząc na gości to śmiało można powiedzieć, że są robici. Szerszenie swoją słabość najlepiej pokazały chyba podczas spotkania z Kogutami. Nie chcę.mi się jakoś wierzyć, żeby tutaj byliby wstanie znacząco zagrozic Stoke.

Crystal Palace - Swanea
Typ 1

Gospodarze z pewnością będą chcieli tutaj zanotowac wygrana. Nie da się ukryć, że drużyna Crystal to nie zespół który będzie walczył o utrzymanie się w lidze. Potencjał ta ekipa na pewno ma spory, a przede wszystkim w ofensywie, gdzie posiadają kilku naprawdę ciekawych Grajkow jak Benteke, Puncheon, Towsend czy Cabaye. Patrząc na formę Łabędzi chyba każdy zna ich dyspozycję od dłuższego czasu. Doszło do zmiany trenera, ale w zadnym wypadku nie chce mi się wierzyć, żeby to coś zmieniło. Nie chcę mi się wierzyc, w efekt świeżej miotly, bowiem ta drużyna jest rozbita. Ułożenie tego zespołu na.pewno trochę czasu zajmie.
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Stoke - Watford
Crystal Palace - Swanea

Typ na gospodarzy wydaje się uzasadniony. Watford ostatnio same kontuzje. Co mecz to nowa. Za to Palace dość ofensywna drużyna, która u siebie przegrywała podejmując trudnych rywali a na wyjazdach w ogóle szło im kiepsko.
Ostatnio 5:4 na boisku Swansea. Dla mnie Swansea jest od dawna drużyna do spadku. Gra słabo i bardzo możliwe, że to spotkanie przegrają.

Nie oglądam meczów Stoke, ale w tym momencie wydaje się być drużyną dużo pewniejszą na zwycięstwo.
Stawiałbym może też zwycięstwa gospodarzy w 1 połowie spotkania.

PL lubi zaskakiwać. Może BTS tych spotkań także byłby trafny. No nie wiem może ktoś ma coś więcej do napisania.

Tottenham - Chelsea

Każdy wypatruje kiedy Chelsea straci punkty, ja także się temu przyglądam. Nie wiem czy passa Chelsea zatrzyma się w tym meczu. Widzę tutaj możliwy BTS a całościowo może remis. Oczywiście tego spotkania jeszcze nie typuje. Zapowiada się ciekawe meczyk.
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Stoke (-1) - Watford 1 kurs 3,1 ✅

Crystal Palace (-1) - Swansea 1 kurs 3,1 ⛔

Bornemounth - Arsenal(-1) kurs 2,8
⛔

3 single, z dwa powinny wejsć i jestesmy na plusie.
Oglądałem mecz drużyny Boruca z Chelsea i doszedłem do wniosku, że defensywa tego zespołu pozostawia wiele do życzenia. Jesli z Chelsea dostali 3 w plecy to dlaczego 2 nie pyknie im Arsenal?

O obronie Swansea chyba nie ma co wspominać i jesli dodamy osłabienia Watfordu to typy się bronią.

Ogólnie na zero:?
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Stoke (-1) - Watford 1 kurs 3,1
Crystal Palace (-1) - Swansea 1 kurs 3,1
O obronie Swansea chyba nie ma co wspominać i jesli dodamy osłabienia Watfordu to typy się bronią.
Gorzej jak goście strzela choćby jedną. Wtedy wynik musiałby być wysoki. W takim wypadku dobrą opcją wydaje się zagranie, gospodarze strzelą ponad 1.5 gola. Kurs w granicach 1.80/90 i na single dobry.
 
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Spotkanie:Crystal Pałace - Swansea

Analiza:
Witam wszystkich przed kolejnym spotkaniem z PL. Zastanawia mnie postawa Swansea a konkretnie ich seria przegranych spotkan. Dziś o 21 zmierzą się z ekipa CP z którą w tym sezonie już grali na własnym boisku. Zwyciężając 4:3. Co ciekawe CP u siebie to najgorsza ekipa w lidze 9 spotkań 8 punktów ..Idę na przełamanie Swansea i remis w tym spotkaniu jest możliwy.
Typ: X2 ✅✅✅

Pozostałe Typy
1. Bournemouth - Arsenal 1X @1,93 ✅
2. Bournemouth - Arsenal BTS @1,65 ✅
3. Strzelec bramki Deeney T. ( Watford) @3,80 ⛔

komentarz pomeczowe
Watford do kasacji niech spadają do Championship, w pucharze grają teraz z Burton mam nadzieję że ich skopią ...Pszczółki w dupę i...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 34

bigblackdenis

Użytkownik
Dzisiaj zapraszam gorąco na Selhurst Park. Pierwszy mecz u siebie Big Sama, pora na 3 pkt. Z Watfordem zabrakło wyrachowania i szczęścia, a Arsenal to rzecz jasna za wysokie progi. Swansea kandydat nr 1 do spadku, dodatkowo na ten moment bez trenera - obraz nędzy i rozpaczy.
Ostatnie 5 meczów Crystal Palace u siebie: LLWLL. Rywale(uwaga!): Chelsea, Manchester United, Southampton, Manchester City, Liverpool. Tym samym odkrywamy skąd wzięły się lepsze rezultaty Orłów w delegacjach.
Ostatnie 5 meczów Swansea na wyjeździe: LLLDL. Rywale: Boro, WBA, Tottenham, Everton, Stoke.
Pierwszego spotkania nie trzeba przypominać - 5:4 dla Łabędzi. Dzisiaj nie spodziewam się takich fajerwerków, bo era zdezorganizowanej ekipy Pardew skończyła się.
Jedyne co mnie martwi, to aż @1.80 na czystą 1. Zdecydowanie za dużo. Błąd bukmachera, czy o czymś nie wiemy?
 
johnson 5

johnson

Użytkownik
Jedyne co mnie martwi, to aż @1.80 na czystą 1. Zdecydowanie za dużo. Błąd bukmachera, czy o czymś nie wiemy?
Ja tu widzę trik na który często się nabieramy. Zawyżony kurs na faworyta, który gra z drużyną będącą w ewidentym dołku - wielu to łyka. Osobiście nie mam zdania, nie widziałem ostatnio żadnego meczu ani jednych ani drugich, ale coś mi tu śmierdzi, że Orły tego meczu nie wygrają, jeśli miałbym kierować się przeczuciem to remis.
CP - Swansea X @3,70
Stoke - Watford 1 @1,70
Bournemouth - Arsenal 2 + btts @3,20
kursy: bet365
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Crystal Palace - Swansea

Rzadko gram Premier League, ale z racji nudy na wieczór spróbuję.
Na moje oko w tym meczu wychodzi mi over 2.5 bramki. CP lubi sobie postrzelać (no może poza ostatnimi meczami, gdzie mieli trudnych rywali), Swansea w obronie dramatycznie.

Obie drużyny po zmianach, remis w zasadzie nikogo nie satysfakcjonuje, a punkty obu ekipom potrzebne, więc liczę na otwarty mecz mając w pamięci mecz z listopada zakończony zwycięstwem Łabędzi 5:4.

Wydaje mi się, że do overa potrzebna będzie bramka gości i tu najlepszą opcją jest Obie strzelą i powyżej 2.5 bramki 2.1 w bet365 ✅

W pozostałych opcjach kursy są zbliżone i można wybierać spośród:
over 2.5 bramki 1.84 Pinnacle
obie strzelą 1.7 bet365
Crystal Palace powyżej 1.5 bramki 1.72 bet365
ewentualnie w przerwie uderzyć w czyste konto CP (póki co 2.65 w bet365)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Bournemouth - Arsenal
buk: betsson
Typ:2
Kurs: 1.80
Wynik:

Kanonierzy niewysoko choć pewnie pokonali u siebie Crystal Palace 2:0. Arsenal przegrał ostatnio dwa spotkania wyjazdowe najpierw tracąc przewagę na Goodison Park z Evertonem, a następnie grając fatalnie w drugiej odsłonie spotkania z Manchesterem City. Były to jednak jedyne porażki wyjazdowe Kanonierów w tym sezonie. Teraz czas na przerwanie tej krótkiej passy porażek i odniesienia zwycięstwa, które pozwoli Kanonierom wskoczyć na trzecie miejsce w tabeli. Ich rywal nie jest zbyt wymagający, bo środek tabeli dla gospodarzy to jest wszystko co są w stanie osiągnąć w tym sezonie. Dlatego też po takim kursie idę tu w stronę Kanonierów, którzy pomimo kilku kontuzji są w stanie wygrać kolejne zawody.
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Nikt nie napisał jeszcze że Arsenal miał jeden dzień mniej odpoczynku. Grali 48h temu i mają o jedną dobę mniej między meczami. Do tego wyjazd i to nie między dzielnicami. Bornemoutch to nie ogórki i ja tu nie widzę zwycięstwa Arsenalu. Na moje x1 dobry bet. Do tej pory z niespodzianek był tylko Liverpool wczoraj a tak Ci faworyci wygrywali właściwie. Można też postawić do przerwy 2 na koniec x. Tak for fun. Arsenal wyjdzie z myślą że muszą strzelić w pierwszej połowie a w drugiej opadna mimo wszystko z sił i będzie remis. Taki mój scenariusz. Kurs zacny 15 w Unibecie. Jedno dla mnie jest pewne jeżeli nie będzie jakiś dziwnych rzeczy typu czerwona kartka czy strzał z 35 metrów to z czystej gry Arsenal nie wygra
 
G 370

golkiper

Użytkownik
Ja ogólnie postulowałem wcześniej walenie ostre w stronę Stoke, jednak buki skutecznie mnie od tego odstręczyły. Kursy są słabe zupełnie nie zachęcają do grania bo... to Premier League ???? To samo w meczu Crystal Palace z Swansea. Umówmy się- mimo osłabień to zarówno Watford na Britannia, jak i Łabędzie na Selhurst mogą zgarnąc 3 punkty. Fakt wszystko wskazuje na gospodarzy jednak śmierdzą mi te mecze po prostu. Śmiem twierdzić, że w tych dwóch meczach na pewno obydwaj gospodarze nie wygrają. A nóż Fabian zagra mecz życia, a nóż Ighalo z Deeneyem zgrają się dwa razy. Stoke w defensywie lubi dawać dupyy tak jak np. z Liverpoolem gdzie sami sobie strzelali gole, Crystal Palace wygląda zdecydowanie lepiej niż za Pardew, jednak to co grali w obronie z Arsenalem to była obrona już nie Częstochowy tylko wypierdzielanka równa byleby wykiopać co kończyło się komicznie bo trafiali w siebie nawzajem. Hmmm ogólnie ciężko mi coś sklecić po tych kursach na te mecze w singlu. Chyba pójdę w kartki. Bo wkraczamy w drugą część sezonu i zaraz z 6-7 punktów straty może zrobić się 15 a to już prawie nie do odrobienia. Pójdę na pewno w kartki Swansea po 1,57 pow 1,5 kartonika. Muszą targać, to mocny bet jednak kurs słaby, ale warto zagrania. Pow 1,5 kartki Stoke też wygląda dobrze, mają kilku rzeźników grają u siebie gdzie w tym sezonie też grają myślę, że tam ogólnie może być twardy mecz, bo to trochęspotkanie o 6 pkt. Kurs 1,72 Stoke pow 1,5 kartki . Dodatkowo niezłe wydaje mi się over 5,5 korka Arsenalu po 2,1 nawiązując do tego co napisał kolega dadycool. Kursy z zieleniaka.
ogólnie polecam te z overy ajzan kartki na mecze Stoke i CP powyżej 4
 
bubus88 5

bubus88

Użytkownik
Tak, Arsenal ma jeden dzień mniej odpoczynku. Ale za to czuję że będzie rotacja w składzie. Z kontuzji wraca Mustafi i Welbeck.
Wisienki u siebie grają solidnie, a w tym meczu wyjdą nastawieni jak wczoraj Sunderland na Liverpool.
Warto iść w kierunku że Obie Trafią. - 1.65 Milenium Jeśli chodzi o Cr. Palace ze Swansea to również idę w strone że Obie Trafią - 1.73 Milenium
CP na skraju strefy spadkowej a Łabędzie na dnie... Nikt nie będzie tu patrzył ile było czasu między ostatnimi meczami, chodź Swansea odpoczywała dzień dłużej.
Ważny mecz o układzie dolnej części tabeli. Wygrana dla Crystal Palace da wytchnienie i urwanie się z dolnej części tabeli a Swansea ewentualna wygrana da realne szanse na walkę o utrzymanie.
Pozdrawiam.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Nikt nie napisał jeszcze że Arsenal miał jeden dzień mniej odpoczynku. Grali 48h temu i mają o jedną dobę mniej między meczami. Do tego wyjazd i to nie między dzielnicami. Bornemoutch to nie ogórki i ja tu nie widzę zwycięstwa Arsenalu. Na moje x1 dobry bet. Do tej pory z niespodzianek był tylko Liverpool wczoraj a tak Ci faworyci wygrywali właściwie. Można też postawić do przerwy 2 na koniec x. Tak for fun. Arsenal wyjdzie z myślą że muszą strzelić w pierwszej połowie a w drugiej opadna mimo wszystko z sił i będzie remis. Taki mój scenariusz. Kurs zacny 15 w Unibecie. Jedno dla mnie jest pewne jeżeli nie będzie jakiś dziwnych rzeczy typu czerwona kartka czy strzał z 35 metrów to z czystej gry Arsenal nie wygra

:zoltakartka::zoltakartka::zoltakartka:

Linia obrony się nawet nie spociła bo Crystal Palace nie stanowiło żadnego zagrożenia. A nawet jeśli to z powrotem jest Mustafi. W drugiej linii Wenger przyrotował Elneny`m, który jest teraz na zgrupowaniu kadry. Do partnerstwa Xhace może dobrać zarówno Coquelina(bardziej prawdopodobne) jak i Ramseya. Jest w czym wybierać. Z przodu w pierwszym składzie wyszedł oszczędzany Giroud i Lucas Perez. W zanadrzu jest Ox, Iwobi a może nawet i Walcott. Wszyscy w wystarczającej na Bournemouth formie. Nie mówię, że Kanonierzy to gładko pykną ale opieranie typu na podstawie &quot;zmęczenia&quot; jest bardzo nierozsądne wziąwszy pod uwagę głębię składu i możliwości rotacyjne Arsenalu. Zapominasz też o bardzo ważnym aspekcie. W ofensywie gospodarzy zabraknie jednego z kluczowych, mimo słabych cyferek, zawodników. Jack Wilshere(17 meczów, 1200 minut) nie może dziś wyjść na murawę gdyż przepisy zabraniają występowania przeciw drużynie, z której jesteś wypożyczony. Wisienki są mocne u siebie i potrafią napsuć krwi ale będzie im ciężko ugrać punkty. Ja zagram delikatnie na karteczkę Artera. Pomocnik gospodarzy gra dość ostro, lubi się pokłócić a do tego gra przed swoimi no i teraz pauzujemy od 10 kartek. Spodziewałem się mniejszego kursu dlatego próbuję ale bez szaleństw.

Arter kartka @3.00 Unibet ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Tottenham - Chelsea
Typ: 2 DNB
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
⛔

ANALIZA
No nie mogę przejść obojętnie obok takiego kursu na Chelsea, która nie tylko ma serię zwycięstw, oni zwyczajnie swoją grą na tą serię zasłużyli. Grają bardzo wyrachowany futbol. Tam wszystko doskonale funkcjonuje. Taktyka, ustawienie od obrońców poprzez pomoc aż do Costy. Do tego charyzmatyczny trener, który poi się takimi meczami. On wszystkimi meczami żyje przy linii ale te z rywalami z najwyższej półki są dla niego niczym tlen dla człowieka.
Ogólnie wymienię w kilku punktach dlaczego właśnie Chelsea:
- terminarz – Chelsea ze wszystkich zespołów w czasie tych gier świąteczno-noworocznych miała najwięcej czasu na odpoczynek (strona www pod analizą). Nawet teraz Tottenham miał 3 dni odpoczynku a Chelsea 4 dni. Ja ten okres nazwałbym takim miniturniejem. W takim turnieju (nawet w MŚ czy ME niektóre zespoły grają trzy mecze i rozjeżdżają się do domów) ciężko rozegrać trzy doskonałe mecze. A przypomnijmy, że Tottenham pierwsze dwa mecze zagrał fantastycznie. Chelsea natomiast nie dość, że ma lepszy terminarz to jeszcze widać było, ze szachowała siłami (widać to było w meczu ze Stoke). Jak taki terminarz ma znaczenie widać chyba najlepiej po Southampton (i tu musze się przyznać, że żałuje bo miałem postawić na Everton w ostatnim ich meczu ale po głębszej analizie odrzuciłem ten typ) i niech nikt się nie dziwi, ze mieli trzy porażki w tym okresie oraz po ostatnim meczu Liverpoolu (remis w ostatniej kolejce z bardzo słabym Sunderlandem).
- Seria zwycięstw Tottenhamu – i to bym nazwał korzyścią dla tego typu. Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami odbył się ledwie 6 kolejek temu (26 listopada). Uwierzcie mi, że w futbolu to jest nic. Piłkarze doskonale jeszcze pamiętają tamten mecz. Na pewno tez doskonale pamięta trener Conte. Do tamtego meczu Tottenham przystępował z takim bilansem meczów: na 9 swoich ostatnich meczów miał tylko jedno zwycięstwo z WHU (do 89-tej minuty jeszcze przegrywali 1-2 żeby strzelić dwie bramki w ostatnich akcjach i wygrać). Teraz sytuacja wygląda zgoła odmiennie: dokładnie od meczu z Chelsea rozegrali 7 spotkań na które złożyło się aż 6 zwycięstw i porażka z Man Utd. Do czego zmierzam? Chelsea lekko mogła wtedy Tottenham zlekceważyć – podeszła jak do każdego innego meczu. Nie mówię, że nie byli zmobilizowani ale do tego typu meczów podchodzi się z inną motywacją. Bardzo to było widać przede wszystkim w pierwszej odsłonie tamtego meczu. Tottenham się na nich rzucił, co piłka znajdowała się w okolicach 20-30 metra od bramki przeciwnika to bomba, jedna za drugą. Tych strzałów z dystansu w pierwszej połowie mieli co najmniej kilka (jedna z nich znalazła drogę do bramki). Jak szybko wyciąga wnioski z meczu Conte już można było zauważyć w drugiej połowie. Całkiem inne spotkanie – już takiej ilości strzałów nie oglądaliśmy za to bardzo dobrą organizację gry Chelsea – przede wszystkim w obronie.
- mecze Tottenhamu z wielkimi firmami - Tottenham trochę sobie nie radzi grając z drużynami z tzw TOP-u. W tym sezonie wygrali tylko jedno spotkanie (u siebie z Man City) a grali takich spotkań jeszcze 7 w których mieli 5 porażek i 2 remisy (grali z takimi zespołami jak Monaco x2, Liverpool x2, Chelsea, Man Utd, Arsenal).
Reasumując Chelsea podejdzie w pełni skoncentrowana i zmobilizowana już od pierwszej minuty spotkania. Oczywiście tak samo skoncentrowani podejdą gracze Tottenhamu i tutaj należy się zastanowić, kto ma lepszych graczy? Jeśli jedni i drudzy podejdą z pełnym zaangażowanie to wygra zespół który ma lepszych wykonawców do taktyki swoich trenerów. Mi się wydaję, że tutaj bezsprzecznie lepszym strategiem jest Conte a lepszych graczy zdecydowanie posiada drużyna Chelsea. Jeśli chodzi o osłabienia z podstawowego składu, to w Chelsea może zabraknąć Alonso (nie jest to za duża strata), natomiast w Tottenhamie nie zagra Lamela.
http://www.meczyki.pl/newsy/niespraw...rdziej/44682-n

Wynik 2-0
 
J 185

jkj

Użytkownik
:zoltakartka::zoltakartka::zoltakartka:
Linia obrony się nawet nie spociła bo Crystal Palace nie stanowiło żadnego zagrożenia. A nawet jeśli to z powrotem jest Mustafi. W drugiej linii Wenger przyrotował Elneny`m, który jest teraz na zgrupowaniu kadry. Do partnerstwa Xhace może dobrać zarówno Coquelina(bardziej prawdopodobne) jak i Ramseya. Jest w czym wybierać. Z przodu w pierwszym składzie wyszedł oszczędzany Giroud i Lucas Perez. W zanadrzu jest Ox, Iwobi a może nawet i Walcott. Wszyscy w wystarczającej na Bournemouth formie. Nie mówię, że Kanonierzy to gładko pykną ale opieranie typu na podstawie &quot;zmęczenia&quot; jest bardzo nierozsądne wziąwszy pod uwagę głębię składu i możliwości rotacyjne Arsenalu. Zapominasz też o bardzo ważnym aspekcie. W ofensywie gospodarzy zabraknie jednego z kluczowych, mimo słabych cyferek, zawodników. Jack Wilshere(17 meczów, 1200 minut) nie może dziś wyjść na murawę gdyż przepisy zabraniają występowania przeciw drużynie, z której jesteś wypożyczony. Wisienki są mocne u siebie i potrafią napsuć krwi ale będzie im ciężko ugrać punkty. Ja zagram delikatnie na karteczkę Artera. Pomocnik gospodarzy gra dość ostro, lubi się pokłócić a do tego gra przed swoimi no i teraz pauzujemy od 10 kartek. Spodziewałem się mniejszego kursu dlatego próbuję ale bez szaleństw.
Arter kartka @3.00 Unibet ✅✅✅
Ten typ nie wszedł dostał kartkę po zakończonym meczu.
Booking
Posted at 90&#39;+7&#39;
Harry Arter (Bournemouth) is shown the yellow card.
Full Time
Posted at 90&#39;+6&#39;
Second Half ends, Bournemouth 3, Arsenal 3.
 
J 185

jkj

Użytkownik
W dzisiejszym mecz z racji tego, ze mecz na szczycie gdzie zapewne nikt nogi nie odłoży wychodzi mi over kartkowy 5,5 @1,85 w 365 pobieram.W Angli zwykle taka linia to duża linia liga bardziej specyficzna niż Hiszpańska gdzie sedziowie daja za wszystko.Jednak tutaj mecz, gdzie nikt nogi nie odłoży a co za tym idzie liczę na kilka spieć, a co z tym na większą ilosc kartek.
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Ten typ nie wszedł dostał kartkę po zakończonym meczu.
Booking
Posted at 90&#39;+7&#39;
Harry Arter (Bournemouth) is shown the yellow card.
Full Time
Posted at 90&#39;+6&#39;
Second Half ends, Bournemouth 3, Arsenal 3.
Nie wiem jak Unibet ale ja mialem podobna sytuacje kiedy gralem na kartki w meczu i sedzia pokazal dwie zolte poza boiskiem.Wtedy buk mi to zaliczyl poniewaz znajdowaly sie one w protokule meczowym,gralem w Paddypower.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom