>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20 Kolejka Premier League 29-30.12.2012

Status
Zamknięty.
solara 38

solara

Użytkownik
Dokladnie tak jak pisal sir. - tutaj jest mecz za meczem, wiec niespodzianka bardzo mozliwa. Poczatkowo nasunął mi się typ na Arsenal (jednak po analizie meczu Kanonierów z Wigan i heroicznej postawie Srok na Old Trafford zmienilem zdanie). Myśle, ze faktycznie trzeba zauwazyc, ze tutaj ciężko o łatwe punkty. Stoke tez teorytycznie powinno miec z górki, jednak mecz meczowi nierówny. Sądzę, że mozna sie przypatrzec dokladniej City i pograc w ich strone, bo uwazam, ze motywacji nie zabraknie w tym meczu, ktorego jesli nie wygraja to o lige bedzie juz ciezko... bardzo ciezko. Ponadto mysle, ze Czarne Koty moga, a nawet powinni ustrzelic cos z Spursami. Kurs na bet365 1,44 na bramke gospodarzy i ten typ juz pogralem, co do City to moze zagram cos przed meczem, a poki co tylko jeden becik na gola w pierwszym meczu tej kolejki. Również sadze, ze niespodzianek moze byc sporo, ale trudno wyczuc jakas, bo np WBA przyjedzie do Manchesteru, a United w tym sezonie jest bardzo konsekwentne dlatego trudno doszukiwac sie sensacji, z drugiej strony glupota byloby grac cos w strone gospodarzy po kursie 1,29. Tyle ode mnie pzdr. ???? W niedziele sa jeszcze dwa fajne mecze i mysle ze QPR-Live pogram cos w strone over 2,5, ale o tym pozniej.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Spotkanie: Manchester United - West Bromwich Albion
Typ: West Bromwich Albion over 3,5 rzutu rożnego
✅ 6 rzutów rożnych
Kurs: 1,61✅
Buk: Bet365


Dlaczego taki typ? Bo jest to naprawdę nie duża linia, którą WBA w ostatnich meczach pokrywa:
QPR - WBA ▶ WBA 9 rzutów rożnych
WBA - Norwich ▶ WBA 6 rzutów rożnych
WBA - West Ham ▶ WBA 8 rzutów rożnych
Arsenal - WBA ▶ WBA 4 rzuty rożne
WBA - Stoke ▶ WBA 5 rzutów rożnych
W tamtym sezonie w meczu z United na Old Trafford WBA wywalczyło 5 rzutów rożnych.
W tym sezonie defensywa Czerwonych Diabłów nie jest szczególnie szczelna, oraz De Gea ma słabsze mecze i lubi kiksowac. Co jest oczywiście okazją na zdobywanie tych stałych fragmentów gry. Uważam, że piłkarze WBA nie przyjadą tylko bronić się i zagrają z charakterem. Może nie stworzą sobie tyle sytuacji co Newcastle ale i tak powinni mieć swoje okazje. Ferguson po ostatnim cyrku w obronie pewnie, wyczyli dziś swoich piłkarzy na stratę bramek aby uniknąć podobej sytuacji z Boxing Day. Jeśli United nie będą musieli gonić wyniku to goście z pewnością znajdą się kilka razy pod bramką gospodarzy z groźnymi akcjami z których powinny rodzić się rzuty rożne. Uważam, że WBA stać na 4 rzuty rożne i tę linię pokryją.

Bardzo ładnie i przyjemnie;) WBA pierwszy rożny zdobyło w 60&#39; a i tak nabili ich 6, więc typ na luzie aż przyjemnie. Zawsze to 1,61 w kieszeni????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja tylko dodam, że w zeszłym sezonie żadna ekipa nie wygrała dwóch meczów pod rząd wygrywając w boxing day. Dwa sezony temu było podobnie - tyle, że tam jakieś kwiatki już były - bodajże Chelsea.

No to coś źle sprawdzałeś. Po pierwsze w tamtym sezonie nie zdarzyło sie by ktoś wygrał dwóch meczów bo kolejce przypadającej na 26-27.12 padło aż 7 remisów!
A dwa sezony temu rozminąłeś się całkowicie z prawdą więc najpierw radzę sprawdzić niż oszukiwać ludzi ;)
Nie była to Chelsea jak piszesz.... ale Manchester City i Tottenham wygrali dwa mecze po sobie. A wtedy akurat było tak, że grano kolejkę 26-27.12, a następna zaczynała się już 28-29.12 więc czasu na regenerację nei było wcale. W tym sezonie mamy tak, że Boxing Day przypadl idealnie na środek tygodnia czyli środę więc mamy do czynienia z normalnym cyklem meczowym sobota/niedziela - środa - sobota/niedziela. Nie ma co przedkładać więc tej teorii że ktoś tma nie wygrał wtedy to i nie wygra teraz.
No, ale każdy sam sobie analizuje i typuje na własnej podstawie, tylko prosze nie piszcie takich głupot w dziale ;)
Pozdrawiam

Kurs zachęca aby skusić się ku grze na Spurs, którzy powinni wygrać i spokojnie czekać na przebieg meczu Everton-Chelsea. Sunderland może i wygrał z City, ale moim zdaniem Boas zrobił drużynę z Kogutów. Tottenham po 2.05 z będącym w dobrej formie Bale i Defoe wydaje się ciekawą opcją. Moim zdaniem zepną się bo kolejny ich przeciwnik będzie dla Spurs a w zasadzie powinien być formalnością. Moim zdaniem linia ustawiona na kartki jest zbyt wysoka, sędziuje Atkinson, który ostatno poprawił się z decyzjami i nie szasta kartkami na lewo i prawo, używa ich jedynie w ostateczności.
Aha, czyli Tottenham wygrał dwa mecze z czterech i jest w formie, a Sunderland wygrał 3 mecze z ostatnich czterech i są skazani na przegraną w tym meczu ?
Sunderland wreszcie zaczął grac dobrze jak by wskazywał na to ich potencjał zawodniczy. Tottenham będzie miał dzisiaj ciezko, rywale będą gryźli trawę, znowu się ustawią pewnie 6-7 zawodnikami we własnym polu karnym jak przeciwko City. Tu nie będize takiej dziurawej &quot;obrony&quot; jak z Aston Villą. Co to to nie. Ale chcesz to graj tylko nie pisz, że jedni są w formie a drudzy nie bo naginasz rzeczywistość tylko by jakoś uargumentować swój typ ;)
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Sunderland - Tottenham
X do przerwy @ 2,15 Unibet
Nie spodziewam się tutaj wielu goli zwłaszcza w pierwszej połowie. Sunderland gra znacznie lepiej od Aston Villi i nie ma co porównywać obu defensywnych, bo Czarne Koty u siebie spisują się bardzo dobrze. Koguty także w dobrej dyspozycji, cieszy powrót Parkera, który ma duży wpływ na środek pola gości. Sunderland nie strzela wielu bramek u siebie, w defensywie też są dobrze zorganizowani i z pewnością odpowiednio ustawią zespół przed Tottenhamem. Główną bronią AVB są skrzydła - Bale jest w świetnej dyspozycji i w zasadzie ofensywa jest znacznie uzależniona od niego. Lennon zaliczył trochę gorszy mecz z Aston Villą, ale ten zawodnik zawsze jest w stanie zrobić różnicę. Ogólnie rzecz biorąc wszystko wskazuje na wyrównany mecz, pierwsza połowa pewnie będzie walką o piłkę i przejrzeniem rywala i dopiero potem zapewne zobaczymy coś więcej. Czarne Koty zmotywowane po ostatniej wygranej nad City, obie drużyny mają dobrych bramkarzy - Mignolet jest naprawdę w dobrej formie, Lloris wreszcie zaczął grać regularnie, bo to absolutnie czołówka golkiperów.
 
D 0

damiano_

Użytkownik
@kieran, ubiegł mnie z typem.
Sunderland - Tottenham
X do przerwy

Całkowicie popieram. Do powyższego komentarza mogę dodać, że 4 ostatnie mecze pomiędzy tymi zespołami to remis do przerwy. Tottenham nie powinien się zbytnio przemęczać od początku spotkania, bo remis tutaj może im spokojnie pasować, byle by szybko gola nie stracić. Za 3 dni grają u siebie z Reading i tam każdy musi mieć pełne siły. Początek na trudnym terenie powinni zagrać asekuracyjnie, bo czasu na odpoczynek nie będzie za dużo.
 
S 6

sir.

Użytkownik
robson - coś ty taki napastliwy? Gdzie ja napisałem, że to co piszę to święta prawda. Moim zdaniem będą dziś niespodzianki, a o jednej sam piszesz, więc może trochę się wyluzuj? &#39;Wygrywając w BD&#39; było skrótem myślowym po prostu nikt nie wygrał obydwu meczów w tym okresie w zeszłym sezonie. Skoro myślisz, że to przypadkowe to twoja sprawa.

Moim zdaniem to ciekawe i skłania do przemyśleń. Np. czy Tottenham wygra dwa wyjazdy w takim krótkim czasie. I nie dopasowuj swojej teorii do mojej. Ja nie mówię, że ktoś przez to nie wygra, jednak po prostu obawiam się niespodzianek i tyle.

Robson// Jestem bardzo spokojny ;) Gdzie widzisz tam napastliwość ? po prostu poprawiam błędy jakie wpisaleś, to że widzisz niespodzianki to nic złego przecież. Też widzę dzisiaj jakieś niespodzianki, ale napisałem co myślę o tym, tyle.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik

Norwich vs Man City |2| kurs:1,60✅
Wiadomo,że kanarki dobrze prezentują się u siebie i pokonały takie firmy jak MU czy Arsenal lecz nie wydaje mi się aby dziś powtórzyli ten wyczyn.MC przegrał,bo zabrakło skuteczności czyli to co przewidywałem,że może być kluczowe przed tamtym spotkaniem.City miało kilka dogodnych sytuacji ale szczęściu Sunderlandu pomagał znakomity w ten dzień bramkarz czarnych kotów Simon Mignolet+sędzia,który prowadził mecz dobrze lecz zawiódł w najważniejszej sytuacji nie odgwizdując faulu na Zabalecie po którym dziesięć sekund później padł gol A.Johnsona.Nie wierze żeby Norwich murowało się siódemką lub ósemką zawodników we własnym polu karnym,bo to nie ich styl.Mancini przed tym meczem dał jasno do wiadomości kto zawiódł go w poprzednim spotkaniu.Byli to napastnicy,a szczególnie Kun,który zmarnował setkę pod koniec meczu,a wcześniej też niezłą okazję i ogólnie nie był to jego dzień.Należy podkreślić też to iż w poprzednim sezonie Obywatele dwukrotnie rozgromili Norwich:5-1 u siebie i 1-6 na wyjeździe.Sam uważam też,że to mało realne aby padł taki wynik dziś lecz wydaje mi się,że sportowa złość MC pozwoli na wywiezienie 3pkt. z Carrow Road i dobry mecz z ich strony.

Manchester United vs WBA-Powyżej 2,5 kurs:1,40⛔:(
Cóż tu dużo pisać.Liczę na podtrzymanie znakomitej overowej serii MU i minimum trzy bramki w tym spotkaniu.Typ chyba dobry do dubla.Gospodarze to wiadomo van Persi,który jest w formie i Hernandez,który strzela w najmniej oczekiwanych momentach.Goście natomiast też mają kim straszyć.Trzy solidne działa w ofensywie,mianowicie Lukaku,Odemwingie oraz Long też powinny dziś coś ustrzelić.Na dziewięć ostatnich spotkań MU u siebie tylko jedno nie zakończyło się minimum trzema golami.W meczach wyjazdowych WBA bramki też padają,bo na dziewięć meczy sześć kończyło się overem.Spodziewam się tu podtrzymania passy bramkowej czerwonych diabłów i pokazania coś ciekawego z przodu ze strony gości.


Sunderland vs Tottenham |2|DNB kurs:1,50✅

Zgadzam się tu z @bobo widać,że Boas zrobił ze Spurs drużynę.W dodatku Bale i Defoe w wysokiej formie.Z drużynami z czołówki na wyjazdach im nie idzie ale z taką drużyną jak Sunderland 3pkt. powinni zgarnąć.Ja wolę zabezpieczyć się tu w przypadku gdyby czarne koty znowu zamierzały postawić autobus we własnym polu karnym.Gospodarze w meczu z City nie mieli sporo do powiedzenia.Mogą nosić na rękach Mignoleta,że bronił jak w transie i dzięki niemu wygrali ten mecz.Oprócz bramki gospodarze mieli dwie sytuacje:groźny strzał Fletchera i sam na sam Sessegnona w 87min. gdy Obywatele całkiem się odkryli i atakowali całą drużyną(nawet Lescott w ataku był wtedy ???? ).Na mnie to wrażenia większego nie zrobiło i uważam,że goście mają po pierwsze lepszych graczy,a po drugie prezentują wyższą kulturę gry.Za Sunderlandem przemawia własny stadion ale uważam,że nie jest to twierdza nie do zdobycia i pokażą to dziś podopieczni Villasa Boasa.

Arsenal vs Newcastle BTS kurs:1,73✅
Ten typ chodzi za mną od dłuższego czasu.Goście pokazali ostatnio na Old Trafford,że grać w piłkę nie zapomnieli.Trzy strzelone gole i wreszcie przełamał się Cisse,który od dawna nie potrafił nic strzelić.Gospodarze natomiast ostatnie sukcesy mogą zawdzięczać piłkarskim oraz aktorskim umiejętnością Santiego Cazorli,któego zresztą bardzo lubię ???? oraz sędzią,którzy podejmowali złe decyzje na korzyść kanonierów(z Wigan i WBA).Wiadomo,że Arsenal będzie chciał ten mecz wygrać i ma na to spore szanse lecz wydaje mi się,że goście po ostatnim dobrym meczu przeciwko MU będą w stanie powalczyć strzelając przy tym jakąś bramkę.Szczególnie zmotywowany powinien być Demba Ba,który tym spotkaniem może załatwić sobie transfer na The Emirates Stadium już w zimowym okienku transferowym.
Ponadto w obserwacji mam typ na Wigan DNB po kursie 2,10✅ który został już tu wcześniej opisany.

Bukmacher:WilliamHill
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
vs

Manchester United - West Bromwich Albion​


Old Trafford, kibice Czerwonych Diabłów trzy dni po starciu swoich pupili mogą znów ich podziwiać na własne oczy. Tym razem do Teatru Marzeń przybywają piłkarze West Bromwich Albion. Obom drużynom znacznie lepiej wychodzi gra na własnej murawie. Podopieczni Bossa w dziewięciu meczach u siebie wygrali aż osiem i przegrali tylko jeden, pamiętny mecz z Kogutami. W Boxing Day gospodarze po dramatycznym meczy wygrali z Newcastle 4:3 za każdym razem goniąc wynik spotkania. Zwycięstwo Diabłom zapewnił Chicharito strzelając bramkę w 90&#39;. Natomiast WBA wygrali w Londynie z QPR 2:1. W zeszłym sezonie dwukrotnie wygrywali podopieczni Sir Alexa Fergusona, u siebie 2:0 po dwóch bramkach nieobecnego dzisiaj Wayne Rooneya. Brak Anglika w składzie gospodarzy to spory problem, jednak do składu wraca Kagawa, jednak nie wiadomo czy Boss da mu już dzisiaj szansę na grę. Zabraknie także Naniego i Andersona. W zespole gości niepewni występu są Goran Popov, Jonas Olsson oraz Youssouf Mulumbu. Ostatnie dwa spotkania z powodu urazów opuścili Steven Reid oraz Claudio Yacob. Manchester United w tym sezonie jak słusznie ktoś przyznał ma dziurawą obronę, jednak strzelają dużo goli. Uważam zatem, że zdobycie bramek w obu połowach przez Czerwone Diabły jest jak najbardziej prawdopodobne, a jak Boss odpowiednio zmotywuje swoich podopiecznych to i powinni wygrać przekonująco i liczyć na porażkę rywali zza miedzy i odskoczyć od nich na aż 10 punktów! Oczywiście WBA to nie jest łatwy rywal w tym sezonie. Zapewne mało z nas nie przewidział by tak wysoko ekipy Steve&#39;a Clarke&#39;a w tabeli na półmetku rozgrywek. Jednak ostatnia wygrana gości w pojedynku tych drużyn miała miejsce w 1984 roku !

Prawdopodobne składy:
Man Utd: De Gea - Smalling, Ferdinand, Evans, Evra, Valencia, Carrick, Cleverley, Giggs, Van Persie, Chicharito
West Brom: Foster - Jones, Olsson, McAuley, Ridgewell, Mulumbu, Morrison, Odemwingie, Gera, Brunt, Lukaku
Moje propozycje:
Manchester United (-1.5) @ 1.90✅
Manchester United strzeli w obu połowach @ 1.85
✅


Czy brak Rooneya mocno wpłynie na formę ataku United?...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
di_canio 13

di_canio

Użytkownik
Arsenal - Newcastle
over 3 bramki 1,97 sbobet 2/10

jedni i drudzy mają więcej atutów w ataku, kanonierzy wprawdzie aż 7 razy zachowali czyste konto w tym sezonie, ale więcej w tym nieudolności rywala i szczęścia niż jakichś nadzwyczajnych umiejętności ustawiania się w tyłach.

Wobec dużych personalnych problemów Srok, goście nie mogą zbytnio się zatamować bo ukręcą sobie bata na szyję, już na Old Trafford pokazali, że nie boją się wymiany ciosów. Czarny atak będzie nękał Szczęsnego. Z drugiej strony armaty z Londynu mają potencjał na rozmontowanie defensywy gości i w zasadzie sami mogą wystukać overa.

za kartki pauzuje u srok Williamson, więc kolejny raz przemeblowania wymaga obrona.
 
S 6

sir.

Użytkownik
Fulham - Swansea @1 DNB kurs: 1.53 ⛔
Na Crraven cottage ekipa Fulham prezentuje się zdecydowanie lepiej i to w ich kierunku zamierzam zagrać. Oglądałem ostatnie spotkanie Łabędzi i Michu ma tam większe znaczenie niż najlepszy snajper, bowiem w większości akcji bierze udział także jako kreator. Brak tego gracza zdecydowanie popsuje jakość gry Łabędzi. Fulham przełamało by się we wtorek, jednak frajerska ręka Bairda im to uniemożliwiła. Myślę, że tym razem będą bardziej zdeterminowani i skoncentrowani. Plusem jest także to, że to kolejny wyjazd Swansea. Zagrałem tutaj DNB w stronę Fulham, gdyż jednak obawiam się, że mogą nie podołać.
Stoke - Southampton @1 DNB kurs: 1.40 zwrot
Gospodarze powinni wygrać ten mecz na luzie, jednak podnoszące się kursy bukmacherów sugerują, że wiedzą coś więcej. Stoke osłabione w obronie, to wiedzą wszyscy, ogólnie jedynka jest tu niby oczywista. Jednak zabezpieczam się na wszelki wypadek podobnie jak w meczu Fulham.
Podbieram także typ na Tottenham od Robinho. Początkowo myślałem o 1x albo innej grze w stronę Sunderlandu, jednak po obejrzeniu skrótów stwierdzam, że naprawdę mieli furę szczęścia i myślę poważnie o spróbowaniu gry na City. Jednak wiadomo, argument &quot; muszą wygrać&quot;, to był ulubiony przy meczach QPR, więc wszystko się może zdarzyć.

Kursy z Bet365.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Witam! Dośc długo przeglądałem dzisiejszą ofertę, którą zaserwowały buki. W oczy rzucił mi się jeden typ idealny do dubelka. Mianowicie zakład na rzuty rożne w meczu
Arsenal - Newcastle. Handicap jaki zaoferował Unibet na drużynę gości to +4.5 i kurs 1.60. Uważam, że to duże value i zamierzam skorzystac z tej okazji.
Arsenal to ekipa, która gra w kratkę, nie potrafi ustabilizowac formy. Zmierzam do tego, że Kanonierzy nie są zespołem, który na ten moment potrafi zdominowac przeciwnika i cały czas siedziec na połowie rywali. Dlatego też powątpiewam, czy uda im się odrobic sporo ujemny handicap na rzuty różne.
Druga kwestia to dzisiejszy przeciwnik Arsenalu jakim jest zespół Srok.
W mojej opinii Newcastle nie stoi w dzisiejszym meczu na straconej pozycji, a gdyby udało im się powtórzyc grę na takim poziomie, jaki zaprezentowali z United 3 dni temu, śmiem twierdzic, że mogą pokusic się o co najmniej remis. Zespół Alana Pardew na pewno nie zamknie się na swojej połowie trzymając kurczowo dostępu do swojej bramki. Uważam, że mecz będzie dobrym widowiskiem z szansami dla obu ekip i zapewne jakieś rzuty rożne Srokom zostaną przyznane.
Jak dla mnie 4 lub 5 cornerów dla Newcastle zamkną pozytywnie mój typ. Nie zdziwię się, jeśli statystyka rzutów rożnych na koniec meczu pokaże mniej więcej remis. Podsumowując:

Arsenal - Newcastle, Handicap rzutów rożnych
Typ: Newcastle +4.5 Arsenal 5, a Newcastle 6 cornerów, a wiec ✅✅✅ ????
Kurs: 1.60
Buk: Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
hakan 256

hakan

Użytkownik
Ostatnio w Lique 1 bardzo dobre wyniki notowało Lorient. Może passa Morszczuków nie była tak okazała jak Stoke, ale gra z pewnością była bardziej okazała. Będące w bardzo dobrej formie Lorient podejmował słabiutkie Reims. Wydawało się, że u siebie, z taką formą, wygrana to będzie tylko formalność, nawet mimo braku kluczowego dla ofensywy Traore, bo przecież pozostali koledzy z drużyny byli tak dobrze dysponowani. Nie wiem na ile wpłynął brak Traore, ale Lorient sensacyjnie zremisowało. W przypadku Stoke wypadają dwa bardzo ważne ogniwa przez co kurs na ich wygraną nie jest już tak atrakcyjny. Przykład Lorient to przykład pierwszy z brzegu, który przyszedł mi na myśl. Ma on zobrazować jak czasem te najabardziej oczywiste typy &quot;lubią&quot; zawodzić, bo w mniemaniu wielu wygrana Stoke to oczywista oczywistość. Tym bardziej warto przyjrzeć się temu co przytoczyli Bułeczka oraz Kylu czyli historii i dziwacznym wpadkom &quot;drwali&quot; co daje do myślenia czy przy takim kursie warto wchodzić. Dla mnie to spotkanie to no bet, bo żadnej wynik nie będzie wielkim zaskoczeniem
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
junglister 15

junglister

Użytkownik
Stoke - Southampton
Stoke -0,5 kartek @3,25 3/10 ✅
Stoke +0,5 kartek @1,85 5/10 ✅
bet365
+19,5 jedn ???? farcik że czerwona liczona jako dwie bo było gorąco
Bardzo duże value.
W ostatnich 10 meczach PL Southampton ujrzało kartkę tylko w 3.
Łącznie w ostatnich 10 meczach PL otrzymali 5 żółtych.
Ostatni raz kartkę w PL zobaczyli 5 kolejek temu w meczu z Norwich.
Ostatni raz kartkę na wyjeździe w PL zobaczyli ponad dwa miesiące temu grając z West Ham&#39;em, a z czterech ostatnich wyjazdów nie przywieźli ani jednej.
Grają czysto bez względu czy wygrywają czy przegrywają.
Stoke w ostatnich 10 meczach PL: 24 żółte + 1 czerwona
Dodatkowo brak dwóch czołowych obrońców może wpłynąć pozytywnie na dodatkowe niepotrzebne faule w obronie gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Ja upatrzyłem sobie na dzisiejszy dzionek dwa spotkania, mianowicie Tottenham DNB @ 1.48 Bet365 i West Ham DNB @ 1.93 Bet365
Tottenham widać, że są w całkiem niezłej dyspozycji, szczególnie Bale, który zdobył 3 bramki w meczu przeciwko Aston Villa. Na wyjazdach w ostatnich 5 meczach prezentują się nawet, całkiem przyzwoicie, bilans : 2-1-2. Wysoka wygrana z AV mówi samo za siebie, no ale rywala za mocnego nie mieli... Są w czołówce tabeli, plasują się na 4 miejscu, przy pomocy jutro Evertonu mogą wskoczyć na 3. Przeciwnik taki sam bilans u siebie, ale myślę, że Koguty z tego spotkania wyjdą zwycięsko, są jak narazie w lepszej dyspozycji.
West Ham może i nie zachwyca na wyjazdach, skromny bilans bramek, a 5 ostatnich meczy : 1-1-3, natomiast Reading u siebie : 1-2-2. Widzi mi się skromne zwycięstwo przyjezdnych, ze względu na to, jak mało bramek strzelają na wyjazdach, DW : 1-0, albo under 2.5 można dołożyć do tego meczu. Mieli dużo czasu na odpoczynek, na pewno są bardziej wypoczęci niż gospodarze i to może trochę wpłynąć na ich grę. Reading powinien przegrać ze Swansea, ale wyszło jak wyszło, tutaj znów grają u siebie, ale tym razem tyle szczęścia nie będą mieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Ja upatrzyłem sobie na dzisiejszy dzionek dwa spotkania, mianowicie Tottenham DNB @ 1.48 Bet365 i West Ham DNB @ 1.93 Bet365

Tottenham widać, że są w całkiem niezłej dyspozycji, szczególnie Bale, który zdobył 3 bramki w meczu przeciwko Aston Villa. Na wyjazdach w ostatnich 5 meczach prezentują się nawet, całkiem przyzwoicie, bilans : 2-1-2. Wysoka wygrana z AV mówi samo za siebie, no ale rywala za mocnego nie mieli... Są w czołówce tabeli, plasują się na 4 miejscu, przy pomocy jutro Evertonu mogą wskoczyć na 3. Przeciwnik taki sam bilans u siebie, ale myślę, że Koguty z tego spotkania wyjdą zwycięsko, są jak narazie w lepszej dyspozycji.
A w odpowiedzi:

Aha, czyli Tottenham wygrał dwa mecze z czterech i jest w formie, a Sunderland wygrał 3 mecze z ostatnich czterech i są skazani na przegraną w tym meczu ?
Czasem odnoszę wrażenie, że niektórzy piszą &quot;analizę&quot; tylko po to, zeby moderator nie wyrzucił ich typu z tematu. A co napiszą w tej analizie to już jakby nieważne.
 
solara 38

solara

Użytkownik
Obejrzałem skrót City z Sunderlandem i trzeba przyznac, ze City po prostu mialo pecha. Takie przemyslenia sklaniaja mnie do zagrania na nich w dzisiejszym meczu z Norwich. Zagram chyba -1 za nie wielka stawke, ale mysle ze bedziemy swiadkami mocnego uderzenia The Citizens. Wiem - analiza mierna, ale poparta &quot;naocznymi&quot; argumentami ???? !
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Sunderland - Tottenham
Typ: Obie strzelą ? TAK @ 1,80 b365 ✅1:2

Koguty w optymalnym składzie, Gareth Bale był tym brakującym ogniwem, ale wrócił i od razu popisał się hattrickiem na Villa Park. Wrócił tez Parker, po prostu Villas Boas poza absencją Assou Ekoto ma już cały skład do wyboru. Sunderland gra ofensywnie powinien strzelić coś.
Z drugiej strony Lloris nie wyciągał piłki z siatki już od 3 meczów. Sunderland takze jest w formie bo wygrał 3 z 4 ostatnich meczów, postawili się na Old Trafford również. Są jak najbardziej w stanie przełamać serie Llorisa strzelając mu gola. Sessegnon, Johnson, Larsson czy Fletcher to spora siła w grze do przodu. Zabraknie lewego obrońcy Rose&#39;a, który jest wypożyczony właśnie z Tottenhamu i będzie to spore osłabienie bo podobał mi się on w wielu meczach, bardzo aktywny w przodzie, szybki i waleczny.
Zapowiada się ciekawy mecz, kto wygra ? nie mam pojęcia, ale liczę na gole i przełamanie swoich serii z czystym kontem bo Sunderland dwa mecze z rzędu bez straconego gola. Może jakiś remis 1:1 ?

Sunderland (Possible, 4-4-1-1): Mignolet; Gardner, Cuéllar, O&#39;Shea, Kilgallon; Johnson, Larsson, Colback, McClean; Sessegnon; Fletcher.
Tottenham (Possible, 4-4-2): Lloris; Walker, Gallas, Vertonghen, Naughton; Lennon, Dembélé, Parker, Bale; Defoe, Adebayor.


Gram tez dzisiaj takiego dubla

Norwich - Man.City
Typ : City @ 1,52✅3:4
Aston Villa - Wigan
Typ : Wigan strzeli @ 1,37✅0:3
AKO @ 2,08 Tobet

Defensywa Aston Villi to sito, 12 goli w dwóch ostatnich meczach, poza tym nie widać za bardzo pozytywów w ich grze. Tottenham ich zmiaźdzył w Boxing Day, aż żal było patrzeć co oni wyprawiają. Wigan może nie dysponuje takim potencjałem jak Koguty, ale na pewno ma dobrych graczy ofensywnych, Kone, Di Satno, Jordi Gomez, Maloney. Ostatnio z Evertonem mogli a nawet powinni zremisować ale sędzia nie podyktował ewiedentnego karnego dla Wigan po faulu na Maloneyu. Jedyna nadzieja, że Aston Villa nie straci gola to postawa Brada Guzana, który w tych dwóch meczach był najjaśniejszym punktem i obronił wiele sytuacji. W dodatku w zespole AV braknie Vlaara i Bakera z defensywy. Ponadto wypadł jeszcze Weimann, Delph, Agbonlahori znowu nie zagra Bent. Marne perspektywy po raz kolejny przed AV w tym meczu.

Dla City ważny mecz, powinni wygrać bo w razie nie wygrania Czerwone Diabły odskoczyć mogą już na większy dystans. Kanarki powoli tracą formę i przegrali 2 mecze z rzędu, teraz przyjeźdzają The Citizens na Carrow Road i to goście sa faworytem i popieram tą teze. Przgerali z Sunderlandem, ale atakowali, przeważali, a przegrali po błędzie Harta. Raczej takiego pogromu jak w poprzednim sezonie kiedy wygrali tutaj 6:1 się nie spodziewam,ale 3pkt pojadą na Etihad Stadium.
Jeżeli zagrają tak jak z Newcastle na wyjeździe to poradzą sobie, wtedy grali sporo na jeden kontakt, dużo krótkich podań miezdy Kunem, Tevezem, Silvą i świetne passy Yaya Toure. Wierzę w City dzisiaj wyjatkowo ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
waski1133 105

waski1133

Użytkownik
Spotkanie: Aston Villa - Wigan
Typ: X lub Wigan (Podwójna szansa)
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bwin

29 grudnia na stadionie Villa Park w Birmingham miejscowa Aston Villa podejmie Wigan Athletic w meczu dwudziestej (a więc pierwszej nominalnie wiosennej) kolejki angielskiej Premier League. Obie drużyny w obecnym momencie sezonu nie mają zbyt wielu powodów do radości. Wigan znajduje się na 18 miejscu a więc w strefie spadkowej z dorobkiem 15 punktów. Aston Villa zdołała zgromadzić zaledwie o 3 punkty więcej co plasuje ją na pozycji 16. Ostatnie wyniki również nie mogą zadowalać kibiców. Wigan zdołało wywalczyć zaledwie jeden punkt w ostatnich sześciu meczach, dla fanów Aston Villi najgorsze były głownie dwa ostatnie spotkania, w których ich pupile zanotowali bilans bramek........ 0:12! Zostali 2 razy rozgromieni: najpierw 8:0 na Stamford Bridge przez Chelsea a następnie na własnym boisku 0:4 przez Tottenham. Atmosfera w zespole jutrzejszych gospodarzy jest więc fatalna, tym bardziej że do tych fatalnych wyników dochodzą kontuzje. Trener nie będzie mógł bowiem skorzystać aż z 10 zawodników - Kontuzjowanych: Andreas Weimanna, Nathana Bakera, Charlesa N&#39;Zogbie, Darrena Benta, Gabriela Agbonlahora, Rona Vlaara, Garego Gardnera, Richarda Dunne&#39;a, Stilyana Petrova oraz pauzującego za kartki Fabiana Delpha. Są to naprawde bardzo poważne osłabienia. Wiele z nich &quot;wypłynęło&quot; w ostatnim czasie i przyprawiają trenera Paula Lamberta o mocny ból głowy. Powiedział on przed meczem: &quot;Niepokojącą rzeczą są kontuzje w naszym zespole, obserwujemy ich prawdziwy wysyp w tym momencie. Oczywiście ktokolwiek wejdzie w miejsce kontuzjowanych zawodników da z siebie wszystko, zrobi wszystko by wygrać - tego jestem pewien, ale przekonamy się w trakcie meczu czy to wystarczy&quot;. W zespole Wigan również jest kontuzjowanych paru zawodników, są to jednak kontuzje, które trwają od dłuższego czasu, większość z tych piłkarzy praktycznie nie grała w tym sezonie, wydaje się więc że Roberto Martinez jest w znacznie lepszej sytuacji jeśli chodzi o decyzje personalne. Wigan przegrywał ostatnie mecze ale miał w nich dużo pecha, były to porażki minimalne, nastroje w zespole są bojowe, wszyscy chcą w końcu wygrać. Dodatkowo co ciekawe w meczach tych zespołow w historii zawsze dużo, dużo lepiej radzili sobie pilkarze którzy przyjeżdżali na stadion jako goście. W 14 meczach tylko 2 razy zwycięstwo odnosili gospodarze (raz Aston Villa, raz Wigan). Wszystko to sprawia że wydaje mi się to Wigan zgarnie 3 punkty w jutrzejszym meczu, gram jednak ostrożniej - X2.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Dla mnie najpewniejszy mecz na dziś to United , ale nie wygrana a over 0.5 żóltej kartki Diabłów .

Oglądałem ich ostatnie dwa mecze i nie pierdzielą się , koszą równo z trawą jak trzeba i o to chodzi ???? Obrona trochę dziurawa w ostanim czasie , WBA w ataku potrafi się urwać i pewnie United parę razy przerwą kontrę faulem .
Man Utd na 5 pozycji z 33 żółtymi kartkami w klasyfikacji kartkowej. Sędziuje Jon Moss , 2.66 kartki średnio .

United over 0.5 żóltych kartek @1.5 ✅
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 246

krysti24

Użytkownik
Jako, że na co dzień nie &#39;siedzę&#39; w lidze angielskiej tak bardzo jak chociażby w Bundeslidze, chciałem ze swojej strony zadać jedynie pytanie o ostatnie spotkanie Norwich z Chelsea, jak zaprezentowała się w tamtym meczu drużyna Kanarków ? Przegrali zasłużenie ? Chodzi mi po głowie zagranie na City, jednak chciałbym również wiedzieć jak ostatnio wyglądała gra Norwich, aby móc obiektywniej spojrzeć na to spotkanie.
Z góry dzięki za pomoc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom