>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20 kolejka Serie A [14-16 stycznia 2017]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




Promocja w Sportingbet: Bonus powitalny 200PLN


Faworyci w większości przypadków swoje mecze w poprzedniej kolejce wygrali. Długo męczyły się zespoły Milanu i Lazio. Pewnie wygrała Roma. Ścisk w czołówce duży, walka o czołowe lokaty pasjonująca. Za to na dole jednak trzech ligowców wyraźnie dostaje od reszty, jednak to dopiero półmetek rozgrywek za nami. Wiele jeszcze się może wydarzyć. W 20 kolejce hitem będzie mecz Fiorentiny z Juventusem. Jak wyglądał będzie ten mecz?

Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.

Zapraszamy do dyskusji ;)
 
embojam 165

embojam

Użytkownik
Otworzę temat lecz nie będzie to obszerna analiza :cool:. Hit 20 kolejki Fiora - Juve.
Oglądałem ostatni mecz Fiorentiny i wyglądało to katastrofalnie zresztą to nie pierwszy ich mecz w takim wykonaniu w tym sezonie. Juventus też widziałem, wygrali w dość przekonującym stylu natomiast rywal był z innej półki aniżeli Chievo. Idę w stronę gości i kieruję się tym co widziałem. Natomiast patrząc na H2H to od 5 spotkań wygrywa Juve, dwukrotnie na Stadio Artemio Franchi.
Juventus @1,84 uni⛔
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Także myślę ze Juventus to wygra,ale kurs nie zachwyca bo to jednak wyjazd na trudnym terenie. Ale jak sie tsk człowiek zastanawia i wezmie pod uwagę ostatnie mecze Fiorentiny to trudno o jakieś argumenty za Viola. Bernardeschi i Tatarusanu to dwa główne powodyz które moga zatrzymać Juventus. Z Chievo grali słabo, ale oni tak męczą od początku sezonu.
Juventus robi swoejex jedyne co powoduje niewiadomą do tego meczu to podejście Fiorentiny, wiadomo ze mecze na linii Fiorentina -Juventus to zawsze wielkie wydarzenie i mobilizacja będzie duzaz presja też.
Ostatnio jak mecz byl we Florencji to byla niesamowicie ciekawa druga połowa. Buffon tam obronił nawet karnego jak mnie pamięć nie myli.@Krzysiek74 a Ty co o tym meczu sądzisz? Jak w ogóle oceniasz postawę Fiorentiny w tym sezonie?
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Juventus @1.80
Bwin⛔


Jak kolega z pierwszego postu również idę w stronę Starej Damy. Juventus od meczu do meczu idzie po kolejne mistrzostwo. Jeśli Max zdecyduje się na ustawienie 4-3-1-2, to śmiało można wchodzić w gości. Przy tym ustawieniu wygrali ostatnio 3:2, ale było widać że grają dużo lepiej. Może to jest klucz do wygrania nawet LM?
Nowy nabytek Rincon, to na pewno lepszy piłkarz niż Sturaro. Ogólnie kadra Juve na papierze wygląda bardzo dobrze, do tego wejść w 4-3-1-2 na stałe i o wyniki można być spokojnym.
Widać u Fiołków spadek formy, ostatnie mecze nie były okazałe, jeśli w niedzielę wyjdą z podobnym nastawieniem, jak na ostatnie mecze, to Juventus powinien wygrać.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nowy nabytek Rincon, to na pewno lepszy piłkarz niż Sturaro.
A co nie pasuje w Sturaro?
Wg mnie Stefano jest naprawdę dobry, Rincon to typ walczaka, potrafi huknąć z dystansu, ale nie jest żadnym wirtuozem.
Dlaczego sądzisz, że 4-3-1-2 jest lepsze od 3-5-2?
 
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
Witam ja podobnie jak przedmówcy pójde w weekend w kierunku Starej Damy
co prawda @Robson wspomniał ze kurs nie zachwyca ja to dałem na głównym juz w tygodniu po 1.85 (Fiora w Copa, Juventus,Nicea oraz Ajax) i sadze ze to fajny kurs spodziewalem sie czegos w okolicach 1.70-1.75 tak tak macie racje z Fiorą miałem nerwówke... Oglądając ten mecz naprawde 1-0 to najniższy wymiar kary dla ekipy latających osłów... Chociaz na poczatku spotkania myslalem ze to Fiora grasłabe spotkanie lecz z minuty na minute widzialem i jednoczesnie załowałem ze tak rzadko ogladalem ekipe Chievo nie nie wzgledów na efektownosc a nie wiem jak to opisac &quot;smieszny sposob gry&quot; chciało mi sie naprawde smiac jakbym pierwszy raz ogladal Kac Vegas... na plus w Fiorentinie nie ma co sie oszukiwac Kalinic mozna go bylo powstrzymac ale czy sposob z faulem jest odpowiedni? Nie sadze
Juventus zagrał chwile potem co prawda strzelil 3 bramki (bardzo ładne uderzenie Paulo Dybali ktore mam nadzieje go odlokuje...) Podobała mi sie wspolpraca napastników... ważnym aspektem jest mecz Napoli w sumie napoli mnie nie przekonuje ale Delfiny ogra nie wazne czy 6-0 czywymeczone 2-0 od 80minuty...i o 20:45 bedzie juz tylko strata 4pkt dla Napoli (i oczywiscie zaległy mecz Juve) i 1pkt Milanu co prawda ja juz wiem ze Napoli bedzie w tabeli wyzej niz dluzyna z Mediolanu
Zacheca tez H2H Juventus ma sposob na Fiorentine co prawda h2h nie wyglada:
0-2 0-3 0-2 0-4 a skromnie 2-1 1-0 2-1 takie srednio padają wyniki we Florencji...
Jesli chodzi o składy to tez bez wiekszych oslabien Buffon wiadomo nie zagra ale Neto nie prezentuje sie najgorzej za sprawa oczywiscie obrony ktora w Juve zawsze spisuje sie dobrze do tego brak Daniego Alvesa oraz mozliwa pauza Alexa Sandro ktory boryka sie z kontuzja uda...
Szczerze bardziej to typ na czuje w kosciach niz po prostu udokumentowany jakimis &quot;danymi&quot;
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
INTER - CHIEVO
Gospodarze na fali wznoszącej, pokonując nieobliczalne Genoe oraz Sassusolo ,rozbijając Lazio i ogrywając Udinese. Goście natomiast porażki z mocnymi Romą i Atalantą i pechowo w pucharze z Fiorentiną . W meczach bezpośrednich nie padało więcej niż dwie bramki , w Interze za kartki pauzuję Brozović natomiast w Chievo cztery kontuzję.
Zapowiada się wyrównany mecz ,aczkolwiek w stronę gospodarzy i tradycyjnie z małą liczbą goli.
Mój typ goła 1 @ 1.46 (Fortuna)
✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A co myślicie o Lazio?Czysta 1?
Ja bym odpuścił. Atalanta nadal jest w gazie. Świetnie w Weronie z Chievo, bardzo obiecująco tez w Turynie z Juventusem w Coppa Italia. A z Juve grali bez Gomeza w zasadzie, który dopiero na ostatnie 10 min wszedł.

Lazio bez Balde Keity, ale wraca Felipe Andreson.
Atalanta bez Kessie, Drame i sprzedanego Gagliardini. Ale Atalanta ma nadal kim grać.

Mnie bardziej w tym meczu kusi opcja goli, widzę ich trochę, ale muszę jeszcze to rozważyć na spokojnie ;)


Inter - Chievo

Inter dzis faworytem, seria ładna pod wodzą Piolego, pauzuje Brozović za kartki, ale reszta do dyspzoycji. Również Gagliardini może dziś już grać. Ciekaw jestem jego występu.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 15:00
Spotkanie Napoli-Pescara
Typ: Napoli wygra dokładnie 2 golami w 1 połowie
Kurs 4.60
Buk UniBet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie z Włoskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym ekipa Napoli na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę beniaminka z Pescary. Gospodarze już przed pierwszym gwizdkiem sedziego są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, nie dość iż grać będą przed swoją publicznością to ekipa gości na wyjazdach to ekipa Pescary obecnie znajduję się na ostatniej pozycji w ligowej klasyfikacji z dorobkiem zaledwie 9 oczek na swoim koncie, goście na wyjazdach zdobyli 5 punktów w tym sezonie i przegrywają praktycznie wszystko, ich poprzedni korzystny rezultat do wygrana z Sassuolo na koniec sierpnia roku poprzedniego, gospodarze natomiast na swoim stadionie grają bardzo dobrze do tego nie przegrali tutaj 8 kolejnych spotkań z których większośc zakończyli zwycięstwami . Pescara do tej pory w Neapolu grała 6 krotnie , zdobyła w tamtych spotkaniach tylko 1 remis aż 5 razy przegrywała i udało im się dwa razy pokonać bramkarza gospodarzy, jutro przewiduję scenariusz iż gospodarze wygrają wysoko i pewnie, stawiam na wynik 2:0 do połowy oraz 4:0 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
K 103

kuchar1988

Użytkownik
Lazio-Atalanta
Czystej 1 tu nie zagram, bo mógłby być to typ nieobiektywny ponieważ kibicuje Lazio ???? Ale tez są inne przesłanki, by sądzić, że Lazio wcale latwo tego nie wygra. Atalanta w niesamowitym gazie. Patrząc na ostatnie spotkania obu drużyn nasuwa mi się tu typ BTS. ale kurs żałosny bo tylko 1.66. Wchodzę tu w over 2.5 i BTS. Remis nikogo tu nie zadowoli. Zakładajac ze padnie BTS, sadze ze obie druzyny powalcza o wygrana. Lazio ostatnie 7 meczy u siebie, 6 razy tracilo gola. Atalanta ostatnie 7 meczy poza domem, 6 konczylo ze zdobytym golem. Powodzenia
Powyżej 2.5 &amp; BTS
2.05
bet365
2:1 68 minuta ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Lazio - Atalanta
Typ: Lazio nie zachowa czystego konta
Kurs: 1,44
Bukmacher: Bet365
✅
ANALIZA
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;o:AllowPNG/&gt; &lt;/o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Atalanta to dość ofensywnie usposobiona drużyna. Grając na wyjazdach w ostatnich siedmiu meczach tylko z Juventusem w lidze zdarzyło się, że nie przekroczyła 10 sytuacji bramkowych. Natomiast tylko przeciwko Milanowi nie strzeliła bramki. Po za tym nie licząc ostatniego meczu pucharowego z Juventusem gdzie stracili 3 bramki to w ostatnich sześciu meczach na wyjeździe stracili jedynie 4 bramki w tym 3 z Juventusem ale w meczu ligowym. Ja o stworzenie sobie przez zespół Atalanty kilkunastu sytuacji się nie martwię, to jest niemal pewne, mam nadzieje tylko że skuteczność nie zawiedzie. Lazio u siebie w ostatnich kilku meczach też nie wygląda najlepiej. Niby ostatnia wygrana z Crotone ale dopiero po bramce w 90-tej minucie. Z Fiorentiną wcześniej choć po pierwszej połowie prowadzili 2-0 to już po 65-ciu minutach powinni remisować 2-2 ale Fiora nie wykorzystała karnego a potem Lazio ich dobiło w 91-szej minucie, kolejny mecz to porażka z AS Romą. Jeszcze w kolejnych 4-rech meczach domowych tracili bramki. Fajny kurs do jakiegoś dubla. Ja póki co nie wiem jaki wybrać drugi typ do kuponu ale może do godz. 15.00 coś mi się rzuci w oczy.
Wynik: 2-1
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:8.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:107%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Korci mnie dzisiaj Sampa. Drużyna nieobliczalna, grająca różnie. Nie mogę trafić grając na nią lub przeciwko. Empoli ostatnio gra słabo, mimo, że w Bergamo nieznacznie przegrali, to z przebiegu meczu mogło skończyć się dla nich gorzej- murowali praktycznie cały mecz. Wydaje mi się, że ten mecz dobry jest na przełamanie :]
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Torino-Milan
Typ: 1/1
Kurs 3.90
Buk

Analiza: W dniu jutrzejszym nastąpi zakończenie 20 serii spotkań we włoskiej ekstraklasie piłkarskiej, Torino na swoim stadionie podejmowało będzie drużynę Milanu. Gospodarze są obecnie na 8 pozycji w tabeli z dorobkiem 29 oczek na swoim koncie, goście natomiast ugrali 7 punktów wiecej i sa na 5 pozycji . Torino u siebie na stadionie rzadko traci punkty w tym sezonie w 9 kolejkach poniosło zaledwie 1 porażkę z Juventusem zanotowało 6 wygranych oraz 2 podziały punktów , strzeliło 21 bramek i straciło ich 10. Goście natomiast dobre spotkania na swoim stadionie przeplatają słabymi wyjazdami w których często tracą bramki, ostatnio grają różnie. W tym meczu moim zdaniem faworytem jest Torino, które powinno na sowim boisku poszukać kompletu punktów, obie ekipy spotkały się kilka dni temu i padł wynik 2:1 dla Milanu który wtedy grał na swoim boisku,ale w tamtym meczu Torino stworzyło sobie podobną ilość sytuacji do gospodarzy, sęk w tym iż nie potrafiło ich wykorzystać . Stawiam na to iż gospodarze tego spotkania nie przegrają , myślę że obie drużyny strzelą bramki, stawiam na wynik 1:1 może 2:1 dla Torino, zależy od skuteczności.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Korci mnie dzisiaj Sampa. Drużyna nieobliczalna, grająca różnie. Nie mogę trafić grając na nią lub przeciwko. Empoli ostatnio gra słabo, mimo, że w Bergamo nieznacznie przegrali, to z przebiegu meczu mogło skończyć się dla nich gorzej- murowali praktycznie cały mecz. Wydaje mi się, że ten mecz dobry jest na przełamanie :]
Ja pograłem Sampdorię @1,806 Pinnacle ;)

Sampdoria jest po prostu lepsza piłkarsko. W ataku Muriel i Schick, mieszanka wysoki i szybki, może to być dobra opcja. W pomocy też dużo lepsi piłkarze. Empoli raczej nie będzie zagrażać bramce rywala. W Genui już raz w tym sezonie grali i 0:0 z Genoą, ale gospodarze wtedy od 37 min w dyche grali, a i tak Empoli nic nie stwrozyło pod bramką rywala. Jeżeli Skorupski nie będzie miał dnia konia, to Sampa coś wciśnie. Atalanta przecież miała około 30 szans w meczu domowym z Empoli, Empoli obecnie to w miarę poprawna defensywa i świetny bramkarz. Z przodu bez potencjału.


Wcześniej pieknie over w meczu Cagliari - Genoa wszedł -&gt; https://forum.bukmacherskie.com/f59/robson-united-sezon-2015-16-a-123169-16.html#post6271168
 
kamoreczek 4

kamoreczek

Użytkownik
Cagliari dziś kapitalny mecz,zaczęło się źle bo Genoa do 30 minuty ładnie sobie radziła ale potem niesłychane błędy gości i szczęście gospodarzy (nabicie kolana zakończone golem ???? )
Druga połowa ciekawsza i w pewnym momencie myślałem że karuzela goli się nie zatrzyma,taka nawałnica Cagliari.

Beniaminek zaskakuje bardzo pozytywnie w tym sezonie,szczególnie u siebie.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Torino - Milan over [email protected]
Co tutaj Dużo mówic spodziewam się sporej ilości bramek.obie ekipy znajdują się w górnej części tabeli i.tutaj na na pewno nie odpuszcza. Torino u siebie regularnie strzela bramki, dwadzieścia jeden razy już pokonywali bramkarza rywali. Mają również kim straszyć Belotti, Ljalijc, Batalii czy Bendasi. Milan owszem w głównej mierze punktuje u siebie,ale tutaj łatwo skóry nie sprzeda. Z pewnością będą chcieli zabezpieczyć tyły, bowiem poza San Siro tracą jakośc gry. Jednak mają równiez tutaj kim straszyć Bacca, Suso czy Lupadodula powinni nie raz sprawić problemy dla defensywy gospodarzy. Torino przypuszczam od początku spotkania zaczną atakować jak to mają w zwyczaju. A, że wypracować sytuację bramkowe potrafią to chyba każdy wie. H2H pokazuje bramkowe i dzisiaj trzy bramki powinniśmy zobaczyć spokojnie.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dlaczego sądzisz, że 4-3-1-2 jest lepsze od 3-5-2?
Wczoraj zagrali 3-5-2 i porażka. Zauważyłem, że to ustawienie jest dobre na słabe drużyny, takie jak Crotone czy Pescara. Przychodzi lepszy przeciwnik i powyższa formacja nie zdaje egzaminu. Może się mylę i nie jest to fina formacji, a słabych zawodników? Hmmm
A co nie pasuje w Sturaro?
Wg mnie Stefano jest naprawdę dobry, Rincon to typ walczaka, potrafi huknąć z dystansu, ale nie jest żadnym wirtuozem.
Jeden i drugi to nadają się jedynie na ligę, więcej nie można od nich wymagać. Rincon zbierał ostatnimi czasy bardzo dobre opinie, a w debiucie spore grono było nim &quot;podjarane&quot; czego nie można powiedzieć o Sturaro.
W każdym bądź razie, na europejskie rozgrywki, to żadne wzmocnienie.
 
ilovpl 0

ilovpl

Użytkownik
Torino - Milan
typ: Torino over 5,5 RR - kurs: 1,85 z b365 ✅
Cztery dni temu mielismy przyjemnosc ogladac potyczke pomiedzy tymi zespolami w pucharze Wloch, po tych kilku dniach sytuacja jest nie co inna gdyz walka w lidze bedzie rozgrywana na stadionie w Turynie,
Ogladalem spotkanie pucharowe i o ile w pierwszej polowie Turyn mial cos do powiedzenie to druga polowa ewidentnie nalezala do Milanu, ktory odrobil roznice jednej bramki z przerwy oraz w krotkim odstepie czasu zdolal wyjsc na prowadzenie,
W pierwszej polowie, tego spotkania padlo bardzo duzo rzutow roznych, i pilkarze schodzili do przerwy z bilansem 3:8 , druga polowa ze wzgledu na koniecznosc odrabiania strat, wlasnego stadionu i innych czynnikow ulozyla sie na korzysc Milanu, rowniez w RR, gdyz bylo 5:1 ,
Licze ze w tym meczu, poddraznione, a bardzo grozne u siebie Torino, bedzie chcialo pokazac Mediolanczykom ze u siebie to oni panuja i demoluja w kazdym fragmecie boiska, jest o co walczyc w, oba zespoly z wyzszych miejsc i starajacych sie w walce, czy co to LE czy o LM,
nie stawialbym tu na powtorke w wyniku z pucharu, i jakies super widowisko trzymajace w napieciu do konca a raczej na pelna taktyki i opanowania spokojna gre, wyczekanie znanego juz przeciwnika i zadanie tego ostatecznego ciosu, czesto mala lizcba bramek jest rownoznaczna z wieksza iloscia RR, licze ze ofensywa Turynu nabije przynajmiej 6RR, ma na to 90minut.
Mecz totalnie nie po mojej mysli, ale udalo sie ugrac 6RR ✅ gratulacje za analizy w strone bramek
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom