>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 06.12 - 09.12.2013

genfranco 25

genfranco

Użytkownik
Moi drodzy, obserwuję wahania kursów na mecz Lecha od rana ale teraz to już jest szok. 4,50 na Białą Gwiazdę?? przecież to jest przedświąteczna promocja!! Bierzcie póki możecie. Lech u siebie gra straszny piach, obrona się posypała i nie wierze, żeby mogła coś zdziałać przeciwko dyscyplinie Smudy. Ktoś pewnie zapyta &quot;a te 5:2 z Jagą?&quot;. Uważam to za wypadek przy pracy. ManUtd też przegrał u siebie 6:1 a potem prawie wygrał mistrzostwo PL. Ale nie porównujmy PL do naszej Ekstraklapy.
A więc:
Lech - Wisła 2 4,50 bet365
dla mniej odważnych
Lech - Wisła DNB 2 3.0!!!
Dla wilków morskich:
Lech - Wisła DW 0:1 10.00

Przepraszam wszystkich za ten typ... ⛔
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ogólnie rzecz biorąc Lech musi wygrać i dogonić Wisłę.
Ogólnie rzecz biorąc to Lech musiał wyeliminować Żalgiris i dostać się do fazy grupowej Ligi Europy, a Wisła musi dziś wygrać i dogonić Górnik... Tak można gdybać i mówić, co kto musi, a czego nie musi. Dziś pewnie będzie under 2,5 albo nawet 1,5 przy takiej pogodzie. Może zadecydować przypadek, Bliżej mi do stawiania na Wisłę DNB, szczególnie po takim wzroście kursów jest to value jak nic, ale ostatecznie odpuszczę, bo to jednak może być loteria mimo wszystko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Lech- Wisła Over 2.5 @ 2.25 Unibet 2-0⛔

Ja w tym spotkaniu jednak poszukam bramek. Oba zespoły mają dość dużą łatwość w stwarzaniu sobie sytuacji podbramkowych. Może po wynikach tego nie widać ale Lech u siebie tych sytuacji ma bardzo dużo...jak trafi ze skutecznością to powinno być ciekawie. Tutaj szybka bramka rozwiąże worek z golami...tak myślę. Spodziewam się otwartego spotkania z wieloma sytuacjami podbramkowymi.
Wisła też swoją szansę dostanie....Lech grając u siebie będzie musiał zaatakować....a to będzie sprzyjać do szybkich kontrataków.
Ostatni mecz tych drużyn w Poznaniu zakończył się zwycięstwem Lecha 3-1.
Ze stawką nie ma co szaleć...ale za przysłowiową stówkę...co by się lepiej oglądało warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
vs.

Mecz o 6 punktów dla obu zespołów. Widzew, aby nadal myśleć o utrzymaniu kontaktu z resztą drużyn, musi to spotkanie wygrać. Śląsk musi zdobyć trzy punkty, jeżeli chce zachować realne szanse na awans do pierwszej ósemki. Wrocławianie są faworytem tego spotkania mimo postawy poniżej oczekiwań, ale ja nie jestem pewien czy WKS zdobędzie komplet punktów. Widzew to typowa drużyna własnego boiska, która u siebie potrafi sprawić kłopoty nawet najlepszym. Łodzianie, jak na ostatnią drużynę tabeli, strzelają całkiem sporo. Niewątpliwie jest to w głównej mierze zasługa Eduardsa Visnakovsa, który strzelił w tym sezonie już 8 bramek. Tyle, że ... wrocławianie mają Paixao z dorobkiem 10 bramek na koncie. Widzimy, więc, że to spotkanie będzie pojedynkiem czołowych snajperów Ekstraklasy. Jeśli chodzi o osłabienia, to z drużyny RTS-u wypadł kolejny obrońca Jakub Bartkowski i trener Pawlak ma na pewno niemały ból głowy, myśląc o zestawieniu obrony. Przypomnijmy, że wcześniej odesłał on do rezerw Kevina Lafrance&#39;a oraz Lewona Hajrapetjana. W zespole WKS-u pauzują za to Pawelec oraz Hołota, a to oznacza, że zagra najprawdopodobniej Grodzicki, który lubi popełniać błędy. Reasumując, mecz z pewnością będzie otwarty, bo oba zespoły grają ofensywny, wesoły futbol. Obydwie drużyny będą dążyć do zwycięstwa, bo naprawdę już nie ma na co czekać, trzeba zacząć wygrywać.
over 2.5 @1.900 4/10 Bet365
over 3 @2.5 2/10 Bet365​
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
over 2.5 @1.900 4/10 Bet365
over 3 @2.5 2/10 Bet365
Nic dodać, nic ująć, zgadzam się z kolegą, jednego co się obawiam to opadów śniegu, jednak sprawdziłem pogodę i dzisiaj obfitych opadów nie zapowiadają, więc śmiało można grać dzisiaj over. Jak kolega wspomniał zabraknie dzisiaj Jakuba Bartkowskiego oraz Alexa Bruno. Nastąpią więc kolejne roszady w obronie, która i tak od początku sezonu gra wręcz fatalnie. Na boisku nie pojawią się także Kevin Lafrance oraz Lewon Hajrapetjan. Obaj zostali odesłani do rezerw jeszcze przed meczem z Koroną Kielce. W Śląsku nie zagrają Tomasz Hołota i Mariusz Pawelec, którzy będą pauzowali za nadmiar żółtych kartek.
Lekkim faworytem dzisiejszego pojedynku jest drużyna gości, jednak nie skreślałbym ponadto szans Widzewa na pkt, w ostatnich meczach wyjazdowych nie zdobyli żadnego pkt, jednak poprawili nieco swoją grę, w obronie nie wygląda to dobrze, jednak zdobywają sporo bramek, z Koroną przegrali w ostatniej minucie, a z Górnikiem stracili ostatnią bramkę w 80 min. Gdzie, jak nie przed własną publicznością mają zdobywać pkt? Teraz mają do tego okazje, bo Śląsk gra źle i ich sytuacja w ligowej tabeli z tygodnia na tydzień staje się trudniejsza. Wrocławski zespół miał nadzieję na znalezienie się w pierwszej ósemce po sezonie zasadniczym, szczerze to spodziewałem się nawet walki o czołową 3. Obecnie plasuje się jednak dopiero na dwunastym miejscu i do ósmego Ruchu Chorzów traci cztery punkty, na wyjazdach gra bardzo słabo, 1 zwycięstwo(z zaprzyjaźnioną Lechią), 4 remisy i 4 porażki mówią same za siebie. Wg Mnie przy takiej postawie Śląska, Widzew dzisiaj nie przegra, a kurs bardzo zachęcający. Dodatkowo tak jak już wspomniałem na początku polecam zagrać Over bramkowy. GL

Over 2.5 2.00 Bet365 (najlepiej poczekać do meczu i zobaczyć stan murawy)⛔
Widzew +0.5 1.88 Bet365
✅
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Ruch Chorzów - Górnik Zabrze over 10,5 rzutów rożnych @ 1,90 ✅✅✅ 12 było

Mam kilka drużyn w Europie (5-6),które gram regularnie na RR,i jedną z nich jest właśnie Ruch Chorzów,ale tylko na własnym stadionie. Generalnie mam dwie zasady;idąc na dancing i itp. nie tańczę poniżej 1,5 promila(małżonka nie zawsze zadowolona) i gram RR,tylko wtedy gdy szansę na wygranie wynoszą ok.90%(każdą z tych ekip oglądam regularnie, i jeżeli grają z jakimiś &quot;ogórkami&quot;,to odpuszczam,a że w Polsce sezon ogórkowy mamy cały czas,to gram u nas regularnie,także nie są to również tylko &quot;suche&quot; statystyki),a tak jest dzisiaj. Na 9 domowych spotkań Ruchu,7 z nich przyniosło mi fajny zysk,a tylko dwa razy &quot;umoczyłem&quot;(z Zawiszą 6 RR ,3-3 i Wisłą 10 RR,7-3),także nie trzeba tęgiej głowy do matmy,aby stwierdzić iż &quot;piłeczka&quot; jest po mojej stronie.
Dziś mamy &quot;Wielkie Derby Śląska&quot;,wicelider Górnik z 37 pkt.(11-4-4,br.35-25),zawita do 8 drużyny z 26 pkt.(6-8-5,br.23-27) na koncie,emocje i ofensywna gra; GWARANTOWANE.Poza w/w dwoma meczami,w pozostałych spotkaniach Ruchu u siebie padały ,następujące ilości RR;z Cracovią 11RR,Pogonią 11RR,Śląskiem 13RR,Zagłębiem 17RR,Legią 15RR,Lechią 11RR i Lechem 15RR.Górnik na wyjeździe rozegrał w tym sezonie 10 meczy,4 z nich kończyły się overem 10,5 RR w meczu;z Lechem 12,Pogonią 12,Lechią 14 i Wisłą 13,w kolejnych 3 padało dokładnie 10 RR;z Piastem,Koroną,Legią,a tylko w 3 padało mniej niż 10 RR;z Podbeskidziem 5,Widzewem 7 i Jagiellonią 5,także widać,że dla gości RR nie są tematem obcym.
W tym roku kalendarzowym,Górnik już 2-krotnie mierzył się z &quot;niebieskimi&quot;( u siebie) i za każdym razem padało minimum 11 RR;28.04 wygrana 2-0 i 16RR(12-4) oraz 23.08 remis 2-2 i 11RR(4-7),dziś liczę na podobny scenariusz.
Over 11 RR jest po 2,25,ale z doświadczenia wiem,że jeden korner może zadecydować o wygranej,także wybrałem bezpieczniejszą opcję,z i tak wydaje mi się dobrym kursem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
: Kelemen - Ostrowski, Grodzicki, Kokoszka, Dudu - Stevanović, Kaźmierczak - Plaku, Mila, Patejuk - Paixao
Skład Śląska ze strony Slaksnet

Spotkanie w Łodzi powinno być overowe. Ostatnie 5 spotkań tych drużyn obfitowały zawsze w bramki. Przynajmniej 3. Tak więc over 2.5 jak najbardziej do gry. Myślę też, że wbrew obiegowej opini faworytem jest Śląsk. Wszak kiedyś muszą zacząć coś grać. Mila wraca do formy, Patejuk na skrzydle zaczyna co raz lepiej sobie radzić. Dla Paixao doskonały mecz na przełamanie.
Widzew gra jedną wielką kupę....więc granie na nich w moim odczuciu nie ma sensu...ja wczoraj już zagrałem over....a dzisiaj za drobne zagram live Śląsk...

Over 2.5 @ 1.90
Śląska 1.95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamq 7

adamq

Użytkownik
Lechia - Legia
Typ: 2
Kurs: 2.02
Bukmacher: Fortuna
W sierpniu lechiści wygrali przy Łazienkowskiej 1:0 po bramce Pawła Buzały. W tamtym starciu drużyna ze stolicy była jednak skoncentrowana na potyczce ze Steauą Bukareszt w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Tym razem będzie inaczej. Legia nie ma już szans na wiosenne występy w Lidze Europy i w tej chwili koncentruje się na zmaganiach krajowych.
Jednym z dylematów szkoleniowca jest obsada pozycji napastnika. W poprzednich potyczkach na Wladimera Dwaliszwilego spadła olbrzymia fala krytyki, a po spotkaniu z Ruchem Jan Urban nie krył, że zastanawia się nad szansą dla Patryka Mikity.
Lechia w ostatnich kolejkach nie prezentuje się najlepiej. Gdańszczanie już nie grają tak efektownie jak w pierwszych kolejkach i znajdują się w drugiej połowie tabeli. Ostatnio do ekipy Michała Probierza wrócił Daisuke Matsui. Szkoleniowiec nie będzie mógł skorzystać z pauzujących za czerwone kartki Machaja oraz Deleu.
W Gdańsku Legia wygrała 10 razy, zremisowała pięć meczów oraz przegrała cztery spotkania. Bramki 27:17.
Podbeskidzie - Zawisza
Typ: 2
Kurs: 2.42
Bukmacher: Fortuna
Podopieczni obu szkoleniowców w ostatnim czasie radzą sobie naprawdę dobrze. Zawisza w poprzedniej kolejce rozgromił Piast Gliwice aż 6:0! Bohaterem tego spotkania został strzelec czterech bramek, Michał Masłowski. Zwycięstwo przy pustych trybunach pozwoliło niebiesko-czarnym przesunąć się na szóste miejsce w ligowej tabeli.
Popularni &quot;Górale&quot; mimo odległej lokaty zdecydowanie poprawili swoją grę po przybyciu do klubu Leszka Ojrzyńskiego. Podbeskidzie osiąga różne wyniki, porażki przeplata zwycięstwami. Gospodarze potrafili pokonać warszawską Legię, aby kilka dni później polec w Lubinie z Zagłębiem. Bieżąca kampania ligowa w wykonaniu bielszczan jest bardzo podobna do poprzedniej, lecz nowy trener poukładał zespół, który jest niezwykle groźny.
Zawisza w Bielsku-Białej będzie musiał sobie radzić znowu bez zawieszonego za nadmiar żółtych kartek Herolda Goulona. Ponadto z gry do końca roku z powodu kontuzji wykluczeni są Paweł Abbott i Sebastian Dudek. Do meczowej kadry wrócili Sebastian Ziajka i Damian Ciechanowski, lecz prawdopodobnie nie zobaczymy obu jutro od pierwszej minuty na boisku.
Zespół Podbeskidzia gra bardzo nierówno, główną przyczyną tego jest słaba kadra i brak przywódców w drużynie. Bielszczanie na boisku prezentują się mizernie, przeważnie pełnią rolę statystów, ale woli walki i determinacji nie można im odmówić. Defensorzy Zawiszy muszą uważać przede wszystkim na młodego Aleksandra Jagiełłę, który indywidualnymi rajdami robi wiele szumu w defensywie rywali.
Pierwsze spotkanie między tymi zespołami zakończyło się pechowym remisem 2:2. Niebiesko-czarni prowadzili już 2:0 po bramkach Jakuba Wójcickiego i Bernardo Vasconcelosa. Jednak Podbeskidzie zdołało wydrzeć jeden punkt Zawiszy. Bramka Marka Sokołowskiego i wykorzystany rzut karny w ostatniej minucie meczu przez Marcina Wodeckiego pozbawiły bydgoszczan trzech punktów.
Zdecydowanym faworytem tego spotkania są podopieczni Ryszarda Tarasiewicza.
 
L 137

lmnt

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1X @ 1.83 /Bet365 2:0 ✅✅✅
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1 DNB @ 2.46 /eFortuna 2:0 ✅✅✅
Co do spotkania w Gdańsku, dla mnie Legia choć pokonała Ruch to wcale nie rozegrała fantastycznego spotkania i dalej po prostu nie gra... Gdyby Niebieskim dopisało odrobinę szczęścia to Legia schodziłaby z boiska przegrana, a kto widział mecz powinien zgodzić się z twierdzeniem, że druga połowa była zdominowana przez piłkarzy z Chorzowa. Nie wiem czy Legia dodatkowo nie ma przyjętej taktyki pod ich najbliższy meczu na Cyprze, (aby cokolwiek zarobić), ale tak czy siak Lechia moim zdaniem nie powinna tego spotkania przegrać. W Warszawie po golu Buzały Gdańszczanie zwyciężyli 1:0, rok wcześniej przegrali na własnym boisku 1:2 po trafieniu Ljuboji pod koniec spotkania, który niejedno spotkanie wygrywał w pojedynkę, ale już go nie ma. Summa summarum Lechia nie jest łatwym przeciwnikiem dla Legii, a doskonale wiemy jak obecnie spisuje się ofensywa Wojskowych. Kolega andre agassi wspominał już na temat &quot;osłabień&quot; Lechii, także pozostaje mi tylko na koniec napisać, że wierzę w punkty wywalczone przez piłkarzy Probierza i liczę, że będą potrafili nawet wygrać.
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz 1 @ 3.25 /Bet365 0:0 ⛔⛔⛔
Polska ekstraklasa, w sumie czysta loteria... ;) Kolega Adamq jest z Bydgoszczy, więc chyba typuje sercem? Pogoda odgrywa obecnie pierwsze skrzypce i nie warto już w tym roku szaleć ze stawkami, a ja gram tak, bo Podbeskidzie to drużyna &quot;własnego podwórka&quot;, w roli gospodarzy przegrali 3 mecze do tej pory, z czego z Piastem po rzucie karnym (0:1), z Górnikiem po piorunującym początku Préjuce (3 min.; Górnik był wtedy w gazie, a i tak skończyło się 1:2), no i niska porażka z Jagą (0:1). Fajnie, że Zawisza wygrał ostatni mecz 6:0, ale doskonale wiemy co dzieje się u nas z drużynami po tak wysokich zwycięstwach (ostatnio: Jagiellonia 5:2 z Wisła, potem remis z Piastem; Lech 6:1 z Cracovią, potem remis z Zagłębiem). Jeśli czołówka traci punkty w Bielsku-Białej, to z Zawiszą nie może być inaczej, a jeśli Wisła i Lech remisują, a Legia przegrywa to nie wyobrażam sobie, aby Zawisza ugrał jutro chociażby 1 punkt. Tym bardziej, że Bydgoszczanie nie potrafią utrzymać serii, a drużyna Ojrzyńskiego na moje oko gra z każdym meczem lepiej. Choć daleko Podbeskidziu do ideału, uważam, że ich jakość gry zaczyna się klarować i udowodnią swoją zwyżkową formę w niedzielnym meczu, o ile oczywiście pogoda nie spłata żadnego figla. Podsumowując analizę tego meczu napiszę to o czym już kiedyś wspominałem, a mianowicie, że piłkarze pod wodzą Tarasiewicza mają niesamowite szczęście do rozgrywania meczów z drużynami, które akurat w spotkaniu z Zawiszą prezentują najsłabszą formę lub &quot;łapią dołek&quot;, ale w tym przypadku nic nie wskazuje, by Podbeskidzie miało mieć gorszy dzień, czy leniwą niedzielę.
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Podbeskidzie Bielsko-Biala - Zawisza Bydgoszcz 1X @1.66
Podbeskidzie to juz calkiem inny zespol niz w pierwszej rundzie. Az dziw, ze zmiana szkoleniowca moze odmienic tak zespol. Zespol z BB ostatnimi czasy wygral u siebie z najlepsza druzyna w naszej Ekstraklasie, czyli Legia oraz pewnie z Lechia. Gorale byli tez blisko zwyciestwa w zremisowanym meczu z Wisla. Wiec dlaczego nie moga zagrac o komplet z Zawisza? Jak najbardziej moga. Dla Podbeskidzia kazdy mecz jest o &quot;zycie&quot;. O Zawiszy napisalem duzo dobrego w poprzednich kolejkach, Bygdoszczanie punktuja az milo ostatnimi czasy, ale determinacja przeciwnika kaze mi szukac zwyciestwa gospodarzy. Pamietajac jeszcze mecz tych zepsolow z pierwszej rundy, gdzie Zawisza prowadzil 2-0 i totalnie dominowal na boisku, a skonczylo sie remisem 2-2 to tym bardziej licze, ze tym razem Podbeskidzie znowu zrobi punkty na Zawiszy. Jezeli Bielszcznie potrafia zrobic punkty na wlasnym boisku z Legia czy Wisla to taki typ podparty remisem wydaje mi sie zasadny. Zawisza zagra bez Heroulda Goulona oraz kontuzjowanych Pawła Abbotta i Sebastaian Dudka, chociaz dwie ostatnie absencje nie powinny wplynac znaczaco na dyspozycje druzyny z Bydgoszczy.
Przewidywane składy:

Podbeskidzie: Zajac - Górkiewicz, Konieczny, Pietrasiak, Telichowski - Łatka, Sloboda - Malinowski, Deja, Jagiełło - Pawela.
Zawisza: Kaczmarek - Lewczuk, Strąk, Andre Micael, Petasz - Wójcicki, Hermes, Drygas, Masłowski, Luis Carlos - Gevorgyan.

Lechia Gdansk-Legia Warszawa (zaklad bez remisu) 2 @1.4
Nie bede pisac dyrdymalow o jakis dziurach w obronie Lechii. Ze sklady Gdanszczanom wypadl Deleu i to jest strata oczywiscie, ale z Legia bialo-zieloni i tak nie beda urzadzac takich wojazy po prawej stronie boiska. W Lechii zostaje standardowa linia defenorow czyli Madera, Janicki i Oualembo, a w odwodzie pozostaja pelniacy ostatnio role rezerwowego eksreprezentant Polski Jaroslaw Bieniuk oraz Krzysztof Bak, wiec z samym zestawieniem defensywy problemu nie widze, chociaz oczywiscie brak Deleu to strata. Poza tym za kartki pauzuje Mateusz Machaj oraz kontuzjowany Marcin Pietrowski. Po drugiej stronie zespol Legii, czyli najlepiej grajacy pilka zespol naszej skromnej Ekstraklasy. W Legii ze znaczacych postaci zabraknie oczywiscie Saganowskiego oraz Koseckiego. Do treningu wrocil Dossa Junior, ale raczej bym sie go na boisku nie spodziewal. Faworytem sa oczywiscie Warszawianie, ale ze pogoda w naszym kraju nie sprzyja graniu w pilke w tym okresie to zaklad na Legie przy ewentualnym zwrocie w przypadku remisu chyba jest najlepsza opcja.
Przewidywane składy:
Lechia: Bąk - Oualembo, Bieniuk, Madera, Janicki - Frankowski, Dawidowicz, Zyska, Matsui, Wiśniewski - Grzelczak.
Legia: Kuciak - Bereszyński, Astiz, Jodłowiec, Wawrzyniak - Kucharczyk, Vrdoljak, Pinto, Radović, Brzyski - Dwaliszwili
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa UNDER 2,5 ✅
Pinnacle 1.781
Argumenty przemawiające za typem:
* Dwaliszwili na szpicy, ofensywa Lechii tez nie wygląda &quot;uroczo&quot;
* w 5 ostatnich meczach Legii raz padł over
* według internetowej prognozy pogody, w godzinie meczu ma śnieżyć, dodatkowo niska temperatura nie sprawi byśmy oglądali porywające widowisko
 
M 12

mateusz-b

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa UNDER 2,5
Pinnacle 1.781

Argumenty przemawiające za typem:
* Dwaliszwili na szpicy, ofensywa Lechii tez nie wygląda &quot;uroczo&quot;
* w 5 ostatnich meczach Legii raz padł over
* według internetowej prognozy pogody, w godzinie meczu ma śnieżyć, dodatkowo niska temperatura nie sprawi byśmy oglądali porywające widowisko
Reforma ligi - tak, ze względu na intensywność meczów, ale, granie, co charakterystyczne, na stadionach przygotowywanych na Euro (stan ich murawy, gdy spadło kilka płatków śniegu) wypaczyło poziom meczów w Poznaniu i Gdańsku, a moze i wyniki.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Cracovia - Zagłebie
Typ: Gospodarze wygrają !
Kursy: http://www.betexplorer.com/soccer/poland/ekstraklasa/cracovia-zaglebie-sosnowiec/EPmFNFZG/
vs

Nienawidzę polskiej ligi, być może jestem słabym typerem jeśli chodzi o ekstraklasie, ale będę utrzymywał tezę że po prostu mecze ekstraklasy są nie przewidywalne. Przejdźmy do rzeczy.. Zagłębie jest w lidze chłopcem do bicia, oddają większość meczy grając na wyjeździe, a aktualnie trwa im seria 7 meczy na wyjeździe bez wygranej. Jeśli uraziłem tu jakiegoś kibica Zagłębia to wybaczcie, tak mówi tabela. Cracovia &quot;defakto&quot; nie zaskakuje swoich kibiców grą na swoim boisku.. ale potrafią zaskoczyć rywali, gdzie obecnie są średniaczkiem w tabeli ligowej. Pozwolę sobie tu zacytować pewien fragment z oficjalnej strony Pasów :
- Po raz pierwszy w tej rundzie jesteśmy w komfortowej sytuacji Praktycznie wszyscy zawodnicy, poza Marianem Jarabicą, są zdrowi i do mojej dyspozycji. W tym również Saidi Ntibazonkiza, który jest mocno brany pod uwagę jeśli chodzi o podstawowy skład. W coraz lepszej dyspozycji jest Krzysiek Danielewicz, do wyższej formy wraca także Edi Bernhardt - informuje szkoleniowiec „Pasów&quot;.
W spotkaniu z Zagłębiem nie zagra jedynie obrońca Marcin Kuś 12/0. Jego absencja to wynik czwartej żółtej kartki, jaką obejrzał w meczu z Lechią Gdańsk.
Drużyna w tym gościu prawdopodobnie będzie osłabiona w pierwszego bramkarza M. Gliwa 16/0, oraz pomocnik R. Jež 13/0. W poprzedniej rundzie Pasy wygrały z Zagłębiem 1:0 po bramce Marcina Budzińskiego.
✅ siadło !
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Cracovia - Zagłebie
under 2,5 ✅✅ 2-0
1,73 bet365

Ósma w tabeli Cracovia podejmuję 14 Zagłebie .
Cracovia ostatnie 3 mecze to wyniki overowe , ostatnio 2-1 z Lechia , 3-2 Ruch i 1-6 Lech . Cracovia na własnym stadionie na 10 meczy zaliczxyła 7 razy over 2,5 .
Zagłebie na ostatnie 5 meczy raz over 2,5 i to w ostatnim spotkaniu z Podbeskidziem wygranym 3-2 . Lubinianie ostatni raz over 2,5 na wyjezdzie zaliczyli 16 wrześnie z Górnikiem przegrywając 1-2 , reszte 9 meczy to under 2,5 .
H2H :
23.08.13 TMO Zagłębie Lubin Cracovia 0 : 1
02.03.12 TMO Cracovia Zagłębie Lubin 0 : 2
26.08.11 TMO Zagłębie Lubin Cracovia 1 : 1
21.04.11 TMO Cracovia Zagłębie Lubin 2 : 2
02.10.10 TMO Zagłębie Lubin Cracovia 0 : 0


Ja pcham się w stronę undera 2,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
vs.

Na zakończenie 20. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Cracovia podejmie Zagłębie Lubin. Pasy to zespół dość dziwny; u siebie są jedną z najgorszych zespołów w lidze, za to na wyjazdach - najlepszą. Ostatnio co prawda przełamali się w meczu z Lechią, ale było to zwycięstwo dość szczęśliwe. Zagłębie z kolei i na wyjazdach i u siebie gra po prostu słabo. Ostatnia wygrana z Podbeskidziem dość pewna, ale jeśli wtedy by nie wygrali to naprawdę byłby wielki wstyd. Popieram typy na over, Cracovia w defensywie koszmar; z przodu to całkiem nieźle wygląda, ale te tracone bramki nie biorą się z niczego. No i Kosanović, w ostatnich meczach nie ma dla niego różnicy, w którą bramkę strzela. Zagłębie to nie jest drużyna usposobiona ofensywnie, ale mecz z Góralami zapalił płomyk nadziei, na to, że może wreszcie coś się ruszy. Na pewno nie zagrają Gliwa oraz Jeż. W bramce zapewne zobaczymy Ptaka, który puścił dwa gole z bielszczanami. Faworyta ciężko wytypować, ale wydaje mi się, że w pierwszej zobaczymy wynik 0:0, ponieważ oba zespoły większość bramek strzelają w drugich częściach meczu - Cracovia - 8 na 28, Zagłębie - 6 na 16. Co prawda ostatnio na takim zakładzie się przejechałem, toteż dziś gram nieco inaczej. Stawiam, że w drugiej połowie padnie więcej goli. Nawet jeśli w pierwszej części coś wpadnie to i tak szanse powodzenia typu są całkiem duże.
W 2. połowie więcej bramek @2.05 3/10✅ Bet365
+ 3.15 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Cracovia - Zagłebie: over 2,5 @ 2.08 Bet365 ⛔


Jak dla mnie spotkanie zdecydowanie overowe. Ciężko jest stawiać na zwycięstwo jednej bądź drugiej drużyny. Faworyzowana jest Cracovia ale ja bym nie grał na tak &quot;dziwną&quot; ekipę jak oni. Obrona pełna dziur. W ataku tak sobie. Jest na szpicy groźny Nowak i to on powinien być ich największym atutem. Poza tym ostatnio udało im się przełamać tą całą passe słabych wyników na własnym stadionie i dzisiaj będą chcieli pójść za ciosem.
Zagłębie grało bardzo przeciętnie żeby nie powiedzieć słabo ale jest to ekipa, która na pewno posiada potencjał, którego chyba nie potrafią wykorzystać. Ostatnio przebyłsk z Podbeskidziem.
To jest końcówka rundy i każdy będzie chciał zdobyć punkty. Dlatego też widzi mi się spotkanie z dużą ilością bramek. Obrona w obu tych ekipach nie jest najlepsza. A już na pewno nie Cracovii, dlatego też Piech będzie chciał to wykorzystać. Gospodarze też nie są tutaj bez szans. Nowak także potrafi kończyć akcje i stać go na zdobycie bramki. Tym bardziej, że Pasy znajdują się jak na razie na dobrej jak dla nich pozycji i tutaj przed własną publicznością będą chcieli powtórzyć ostatni wynik z Lechią i ogarnąć punkty bo rywal jak najbardziej do pokonania. Z kolei Zagłębie jeśli zagra tak jak ostatnio i wykorzysta dziury w obronie teamu z Krakowa to posypie się trochę goli.
Ja idę tutaj w stronę overu.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Cracovia vs Zagłębie remis zwrot 2.35 ⛔
Cracovia lepsza gra niż rezultaty. Zagłębie po terrorze przebudziło się. Widać było pełne zaanagażowanie, wysoki pressing od pierwszych minut z Podbeskidziem. Gdyby byli bardziej precyzjni to mogli spokojnie rozbić Górali, a skończyło się 3-2. Pasy nie będą się murowały, powinno być sporo miejsca do kreowania akcji. Z Podbeskidziem potrafili przyspiesyć, zagrać fajną prostopadła piłkę. Lubin pozostawił po sobie pozytywne wrażenie dlatego liczę, że na fali zbrodni dalej będą spinać poślady, żeby nie dostać od kibiców i znowu zobaczymy pełne zaangażowanie, tym bardziej, ze mają rachunki do wyrównania, gdyż w pierwszym starciu w Lubinie górą była Cracovia.
 
Do góry Bottom