>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20 kolejka T- Mobile Ekstraklasy 28.03 - 01.04.2013

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik

bet365​

Kolejkę zacznie mecz Podbeskidzia z Koroną.
Gospodarze ostatnio stracili gola w doliczonym czasie we Wrocławiu i &quot;tylko&quot;
zremisowali, dlatego muszą powalczyć o wygraną z Koroną,
która dobrzej gra i punktuje w tej rundzie, należy jednak zaznaczyć, że nie wygrała ligowego meczu na wyjeździe.
Górnik po trzech porażkach liczy na trzy punkty u siebie z Widzewem,
który zremisował dwa ostatnie mecze, ten z Zagłębiem na którym byłem
był słaby w ich wykonaniu, dlatego zaskoczeniem będzie to, gdy Górnik nie wygra tego meczu.
Piast będący w dobrej formie zagra u siebie z Jagiellonią, która przegrała ostatnie dwa mecze wyjazdowe,
wcześniej wygrała trzy i zremisowała aż pięć, ja tu widzę over.
GKS Bełchatów, który zremisował wszystkie mecze na wiosnę, nie stracił gola,
ani nie strzelił, podejmie u siebie Śląsk Wrocław,
który jest w słabej dyspozycji, bardziej przemawia do mnie +0,25 na GKS niż -0,25 na gości.
Legia po dobrym meczu pokonała Górnik 3-0, dzięki tej wygranej i kolejnej
niemocy strzeleckiej Lecha u siebie z GKSem Bełchatów ma cztery punkty przewagi nad drugim w tabeli &quot;Kolejorzem&quot;.
W tej kolejce zagra na Konwiktorskiej z Polonią, która po świetnej rundzie jesiennej,
straciła kluczowych graczy i obniżyła swoje loty w tej rundzie.
Lech zagra na wyjeździe z Pogonią, której trenerem nie jest już Skowronek.
Lech na wyjazdach gra świetnie z kontry i jest faworytem w tym spotkaniu.
Zagłębie, które w lidze od 9 meczu nie przegrała zagra z Ruchem, który wyeliminował go z PP.
Dla mnie overowy mecz, ale czekam na over 2,25 albo over 2 na live,
Lechia u siebie zagra z Wisłą. Lechia przegrała z Piastem, choć powinna minimalnie wywieźć z Gliwic punkt.
Po raz kolejny nie wykorzystała świetnych okazji na wiosnę i straciła po raz n-ty gola po 75min.
Wisła wygrała dwa mecze na wiosnę, po remisami z drużynami z miejsc spadkowych,
ich choć forma jest po ich stronie to Lechia DNB po 1,91 dobrze wygląda.
Polonia - Legia DNB 1,8 ibc 6/10
Derby rządzą sie swoimi prawami, ale po tym kursie zagrałem bez wahania ten zakład.
Polonia przy obecnej formie Legii, a zwłaszcza Radovicia musi zagrać bezbłędnie w defensywie,
czy ustawienie pięciu obrońców im w tym pomoże ?
Wg mnie nie, jedynymi szansami na gole dla Polonii będą stałe fragmenty albo indywidualne akcje Przybeckiego,
Wszołek, Grzelczak i Gołębiewski są bez formy, dla mnie minimalnie zwrot za ten typ.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Widzę kursy na Legie już poszły w dół. Analizy nie ma sensu jeszcze pisać bowiem do derbów Warszawy jeszcze 9 dni i sporo może się zdarzyć w tym czasie. Warto jednak pograć 2 DNB zanim kursy całkowicie pójdą w dół na to spotkanie. Derby derbami wiadomo. Mobilizacja w obu ekipach spora ,jednak faworytem jest bez wątpienia Legia.
Analizę szczegółową napiszę w późniejszym czasie jednak kursy radze łapać już teraz. Oby tylko masówka, jaka zapewne będzie na Legie nie skończy się jak zawsze ..
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko Biała - Korona Kielce
Typ: Korona Kielce
Kurs: 2,60
bwin
Zapowiadany mecz Podbeskidzia Bielsko Biała z Koroną Kielce który to odbędzie się na stadionie Miejskim zapowiada się na mecz w którym żadna ze stron nie zamierza odpuścić. Moim zdaniem spotkanie te wygrają goście. Bilans pomiędzy tymi ekipami przemawia za drużyną Krwisto-Złotych. Jak dotąd &quot;Górale&quot; wygrali tylko raz. Miało to miejsce jeszcze w sezonie 2008/2009 kiedy to jeszcze rywalizowali na zapleczu Ekstraklasy. Ostatnie cztery spotkania to wyłącznie zwycięstwa Korony Kielce a w trzech ostatnich bramkę strzelał dwudziesto czteroletni napastnik Maciej Korzym który to zapewne i w czwartek wybiegnie na murawę. Ma on na koncie siedem bramek z czego trzy strzelił na wiosnę. Zatem jak widać forma rośnie a Podbeskidzie mu &quot;leży&quot;. Na grę Bielszczan mogą też wpłynąć zawirowania z trenerami które miały ostatnio miejsce. Napewno można spodziewać się w tym meczu dużo walki gdyż obie te drużyny bazują na grze agresywnej i siłowej co może także być konsekwencją dużej ilości kar indywidualnych. Ja wyżej oceniam szansę gości i na nich stawiam w tym meczu.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Na początek chciałem poprawić kolegę pawelek78. Kibice czy też piłkarze Korony to nie &quot;Krwisto-Złoci&quot; a &quot;Złocisto-Krwiści&quot;. Na potwierdzenie moich słów wklejam Ci link do jednej fany Korony właśnie z tym hasłem. ????
http://www.mks-korona-kielce.pl/images/up_image/080206023224.jpg
Po słabej postawie naszych grajków w meczach EMŚ wracamy do rozgrywek krajowych. Oto co przygotowałem na czwartek.
Podbeskidzie - Korona Kielce
Oba zespoły w tym sezonie spisują się słabo. &quot;Górale&quot; mają ciężką sytuację, bowiem do miejsca dającego prawo pozostania w szeregach Ekstraklasy tracą już 8pkt. W ostatnich dniach ku zaskoczeniu wszystkich z prowadzenia Podbeskidzia zrezygnował Dariusz Kubicki. Jego miejsce zajął Czesław Michniewicz i to on ma za zadanie utrzymać Bielszczan na najwyższym szczeblu rozgrywek. Z drugiej strony Kielczanie ,którzy sezonu do udanych na pewno zaliczyć nie mogą. Przyzwoitą postawę na własnym podwórku łączą z fatalną grą na wyjazdach. Efekt? 12 miejsce w tabeli bez perspektyw na walkę o europejskie puchary. Z tych też powodów odchodzę od grania na zwycięstwo którejś z drużyn. Podbeskidzie mimo,że jest słabe ma nowego trenera a więc zawodnicy będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony. Korona z kolei musi się kiedyś przełamać i wygrać na wyjeździe więc czemu nie miałoby to się stać w Bielsku? Co w zamian? BTS! Bielszczanie po prostu muszą wygrać ten mecz, jeśli chcą dalej myśleć o utrzymaniu w Ekstraklasie. Jednak aby wygrać potrzebne są bramki. I te powinny jutro z ich strony paść. Korona w 9 meczach wyjazdowych straciła ich ,aż 16 czyli prawie dwie na mecz. Podbeskidzie z kolei ma najsłabszą defensywę w lidze. Liczba 32 straconych bramek tylko pokazuje jaki problem w obronie ma trener Podbeskidzia. Liczę na to , że jutro Korzym podtrzyma swą dobrą formę strzelecką i coś ukłuje.
Na deser dołożę H2H z pojedynków w Bielsku.
27.08.11 EKS Podbeskidzie B-B Korona Kielce 2 : 3
16.08.08 LIG Podbeskidzie B-B Korona Kielce 2 : 1
21.08.04 LIG Podbeskidzie B-B Korona Kielce 0 : 2
Mój typ:
BTS: 1,91 (williamhill)
✅
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Podbeskidzie-Korona
Ekstraklasa wraca po przerwie na reprezentacje. Podbeskidzie zmieniło trenera. Prace stracił Dariusz Kubicki a w jego miejsce przyszedł Czesław Michniewicz. Z pewnością przełoży się to na gre tej drużyny. Będa oni bardzo zmobilizowani. Nowy trener będzie chciał wypaść bardzo dobrze. Obie drużyny walczą o utrzymanie. Obydwie chcą uciec jak najdalej od strefy spadkowej. Myślę że na początku meczu drużyny będa bardzo spięte oraz ustawione defensywnie. Obydwa teamy grają w kratke. Raz strzelają dużo bramek raz mniej. Ciężko jest przewidziec ile padnie tutaj goli. Sądze jednak że nie będzie ich zbyt wiele. Tak jak wyżej wspomniałem zawodnicy nie będa na początku grać pięknej piłki lecz będzie to mecz walki. Zawodnicy będa gryźć trawę oraz walczyć o każdy centymetr murawy. Spodziewam się dużo walki oraz kartek.
W tym meczu proponuje:
Remis do połowy 2.00
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Górnik Zabrze- Widzew Łódź over 2,5 @ 2.35 unibet✅

Dzisiaj po przerwie na reprezentację wraca nasza rodzima liga. W Zabrzu zobaczymy w akcji dwie ofensywnie grające drużyny.Widzew nie wygrał czterech kolejnych meczów, Górnik trzy ostatnie przegrał - myślę,że zapowiada się ciekawy mecz w Zabrzu. - Determinacji nie zabraknie ani nam, ani rywalom - zapewnia trener Widzewa. I ja się z Mroczkowskim w pełni zgadzam. Jedna jak i druga drużyna w dzisiejszym spotkaniu musi zaatakować, Górnik zresztą nie ma innego wyjścia. Po trzech słabych spotkaniach zechce ruszyć od początku meczu do przodu. Widzew jak wiemy bardzo lubi grę z kontry i w tym spotkaniu swoją szanse na strzelenie gola również dostanie. Spodziewam się otwartego spotkania z dość dużą ilością sytuacji podbramkowych. Nie wyobrażam sobie w tym spotkaniu zachowawczej gry obu drużyn. Widzew to drużyna, która na wyjazdach nie będąc faworytem nie trzyma się kurczowo własnej połowy (Wrocław 1-2, Chorzów 0-3). Górnik wiadomo u siebie musi &quot;depnąć&quot;. Jak dla mnie over jak nic ???? Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 57

przemekmaty

Użytkownik
Górnik Zabrze- Widzew Łodź 1 @ 1,70 Bwin
W drugim spotkaniu 20 kolejki ekstraklasy Zabrzanie podejmą Widzew. Myślę, że Zabrzanie przełamią się po 3 z rzędu porazkach w T-Mobile Ekstraklasy. Zwycięstwo napewno pomorze Górnikowi uwierzyć w siebie i dać wiarę że jest jeszcze szansa na europejskie puchary.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce @ over 2 1.75 Pinnacle

Po zmaganiach reprezentacyjnych czas na EKSTRAKLASĘ! Już chyba każdy z nas ma dość tiki-taki Kamila Glika, gołej dupy Jakuba Koseckiego, czy też fochów Obraniaka.. Dziś wraca najlepsza liga na świecie! Na początek hit kolejki! A teraz już tak na poważnie.. Walczące o utrzymanie Podbeskidzie zagra z Koroną, która znajduje się w drugiej części tabeli. Z B-B odszedł Kubicki, który dostał ofertę z 2 ligi rosyjskiej. Czy to będzie miało wpływ na grę Górali? Moim zdaniem tak. Kubicki poukładał defensywę, miał pomysł na grę, drużyna była zadowolona z trenera i gdyby nie głupio stracona bramka w doliczonym czasie gry we Wrocławiu, to Podbeskidzie deptało by po piętach Ruchowi. Górale grają zdecydowanie, coraz częściej starają się atakować, a nie tylko liczyć na odrobinę szczęścia. Podbeskidzie ma teraz znacznie łatwiejszy terminarz niż na samym początku rundy wiosennej. Korona to dla mnie najbardziej overowa ekipa tej ligi. Chłopaki nie grają jak Barcelona, ale walczą do ostatniej minuty i często im ta walka się opłaca. W rundzie wiosennej w każdym meczu padł BTS. H2H też overowe. Gra Korony jest otwarta, lubią atakować, słabo gra defensywa, a więc idealnie pod nasz over. Oba zespoły to najsłabiej grające w piłkę kluby, ale za to nie można odmówić im serducha do gry, więc na pewno wynik będzie sprawą otwartą do końcowego gwizdka sędziego. Jak dla mnie dziś over wejdzie jak w masełko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja w meczu Podbeskidzia z Koroną gram over. Gospodarze nie mają nic do stracenia. Z Legią potrafili powalczyć to powalczą i z Koroną o zwycięstwo. Wszystkim wydawało się, że Podbeskidzie będzie strasznie cieniować na wiosnę, a tragedii w sumie nie ma. Ostatnio na tle mocno przeciętnego Śląska wyglądali przyzwoicie i w starciu z Koroną, która popełnia błędy w obronie również swoje strzelą. Atut własnego boiska również stoi po ich stronie. Goście znowu będą jeździć na dupie i zapewne po raz kolejny będą mieć pretensje do sędziego. Na wiosnę w meczach Korony jeszcze nie padło mniej niż 2 bramki w meczu, a Podbeskidzie miało jeden taki mecz - z Wisła w Krakowie.
Przewidywane składy:
Podbeskidzie: Zajac - Sokołowski, Pietrasiak, Konieczny, Górkiewicz - Chmiel, Sloboda, Łatka, Cetković - Pawela, Demjan

Korona Kielce:
Małkowski - Golański, Kijanskas, Stano, Lisowski - Sierpina, Jovanovic, Lenartowski, Janota, Jamróz - Korzym
Podbeskidzie - Korona
Powyżej 2 goli (2 gole=zwrot) 1,775 Bet365 1:1 ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Mnie właśnie zastanawia jak będzie z tym Podbeskidziem, trenejro można powiedzieć opuścił okręt który nieźle wyglądał jak na swoje warunki (remis na Wiśle, Śląsku, 4-0 nad Jagą, mimo porażki dobre zawody z Legią, ogólnie dobra postawa na wisone)
Teraz przyszedł Czesio i może swoimi założeniami nieco naruszyć poprawnie funkcjonującą drużynę.Korona nie ma dobrych wyników na wyjazdach, ale też nie można powiedzieć że grają fatalnie za swoim podwórkiem, rzekł bym nawet że mają pecha, może dzisiaj ta pora by to przełamać (ostatni mecz w Bielsku Kielczanie wygrali 2-3) Podbeskidzie musi w każdym meczu grać o 3 pkt, Korona też chyba lepszej okazji na oczekiwane 3 pkt wyjazdowe mieć już nie będzie, byt raczej ligowy już mają, choć można także powiedzieć że mniej punktów tracą na miejsca pucharowe niż na spadkowe a mecze obu zespołów przeważnie były overowe.Tak czy inaczej też mają ciśnienie żeby coś ugrać na tym wyjeździe.Podbeskidzie też wie o tym że z kim ma wygrywać jak nie z drużyną która od dawna ma dziurawą sakiewkę na punkty wyjazdowe.Także jak dla mnie obustronny ofens w tym meczu.
Efekt miotły w tym wypadku raczej może przynieść odmienny skutek, a jeśli tak będzie Korona to wykorzysta.

Korona over 1,5
gola
@ 2,75
bet365
 
B 8

benalio

Użytkownik
Zag.Lubin-Ruch Ch TYP 1 KURS 1,9 6/10
Oglądałem mecze Zagłebia na własnym stadionie. Powiem krótko robi wrażenie wola walki jaka wkłada zespół. Zagłebie ma pewnie w pamieci zew PP odpadli Ruchem. Myśle że to bedzie dobra okazja do rewanżu.
Polonia W.-Legia W TYP 2 KURS 2,3 8/10
Derby stolicy bedą jednostronym widowiskiem. Po słabym początku sezonu Legia nabiera wiatru w żagle moim zdaniem Legia jest najmocniejszym kadrowo zespołem. I każdy gracz który wybiegnie w koszulce lidera ekstraklasy był by gwiazdą zespołu Polonii który widać że jest rozbity osłabieniami i kwestia czasu jest tylko spadek w tabeli tej ekipy.

Lechia G.-Wisla K. TYP 2 KURS 2,7 3/10
Lechia słabo gra na swoim stadionie oglądałem ostatnie ich mecze i tak naprawde brakuje tam dobrego napastnika na pewno zły posunieciem było ściągniecie do ataku szrotu z zagranicy w postaci tego 5 ligowca z Francji. Wisła po powrocie Kosowskiego oraz Małeckiego bardzo odżyła i pnie się w ligowej tabeli. Myśle że można delikatnie zagrać Wisłe w tym meczu
Pogon Sz.-Lech P. TYP 2 KURS 2,3 5/10
Słaby Lech jedzie do grać z beznadziejna Pogonią. W tym meczu spodziewam się mało bramek uważam nawet że kto 1 strzeli ten wygra. Pogoń ma nowego trenera i jest dużą niewiadomą uważam jednak że nie da rady w tak szybkim czasie zmienić gry drużyny która jak wcześniej już pisałem jest moim cichym kandydatem do spadku.
Gornik Z.-Widzew L. TYP 1 KURS 1.9 5/10
Górnik Zabrze powinien gładko ograć na swoim boisku Widzew. Po 1 mają lepszych jakościowo zawodników. Po 2 Widzew na wiosne jeszcze nie wygrał i w tym meczu nie szukał bym przełamania. Górnik jeśli chce się grać w europejskich pucharach to musi takie spotkania wygrywać. Moim zdaniem Widzew utrzyma się w lidze ale obecnie obok Pogoni prezentuje najwiekszy piach w lidze

//Dopisuj bukmachera od którego bierzesz kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 2

vro

Użytkownik
Górnik Zabrze - Widzew Łódź DNB 2 2,85 ⛔
kurs: STS
Oglądając Górnik w ostatnim czasie byłem wielce rozczarowany ich postawą. Tu nie chodzi o to, że grali z &quot;mocnymi&quot; rywalami, po prostu ich gra nie spełniała moich oczekiwań i tym razem myślę, że będzie podobnie (w 3 meczach zaledwie 1 bramka &quot;uu&quot;). Nie będę się rozpisywał o składach, bo to każdy może sprawdzić. Liczę na przełamanie Widzewa mając w głowie wspaniały początek sezonu. Dodatkowym atutem jest to, że Widzew Górnikowi ewidentnie nie leży (1 wygrana na 10 ostatnich spotkań - trochę mało) Podsumowując wydaje mi się, że Łodzianie wywiozą z Roosevelta jakieś punkty - oby trzy!
//Dopisuj bukmachera od którego bierzesz kursy.
 
zuzlopiotrek 30

zuzlopiotrek

Użytkownik
Polonia Warszawa - Legia Warszawa 30.03.2013 godz. 18

Derby Warszawy. Polonia moocno oslabiona, wielkie problemy finansowe tej druzyny, zalegaja zawodnikom z wyplatami juz od dawna, po rundzie jesiennej, ktora byla dla nich naprawde udana odeszlo kilku zawodnikow z podstawowego skladu, w tym momencie to juz nie ta sama druzyna, rowniez atmosfera w druzynie z powodu braku wyplat jest bardzo slaba. Legia to zupelnie pzreciwny biegun. Wedlug mojej opinii (ogladam lige polska od ok. 10 lat) nie mielismy do tej pory tak mocnej druzyny jak w tym momencie ma Legia. Nie dosc ze juz w rundzie jesiennej prowadzili i mieli fantastyczny sklad, to jeszcze w okienku transferowym dokonali kilku wzmocnien, teraz to nawet lawka rezerwowa Legii wyglada lepiej niz wiekszosc klubow w naszej ekstraklasie. Poczatek rundy rewanzowej to lekka zadyszka, mysleli chyba iz wyjda na boisko i mecz sam sie wygra, jednak porazka z korona i remis z belchatowem mocno podraznily zawodnikow stolecznego klubu co potwierdza ostatni mecz z mocnym Gornikiem wygrany u siebie bez zadnych problemow 3:0. Legia wraca na wlasciwe tory a z taka druzyna to kazdy inny wynik do konca sezonu niz wygrana Legii to bedzie nie lada niespodzianka. Jutro derby, a wiec motywacja bedzie ogromna i mysle iz Polonia nie ma szans nawiazac jakiejkolwiek walki w tym momencie z legionistami. Kursy wysmienite, zapeewne buki kierowaly sie tym iz Polonia jest wysoko w tabeli, gra u siebie i ze to derby w ktorych wszystko moze sie zdarzyc. Jednak juz bardzo dawno nie bylem tak pewny przed jakimikolwiek derbami zwyciestwa jednej z druzyn. Roznica 2 klas. Stawiam na zdecydowane zwyciestwo Legii i goraaco polecam ten typ, poki kursy nie polecialy w dol bo mysle ze jutro przed meczem bedzie max 1.75-1.8 na Legie. Ja osobiscie gram bardzo grubo na win Legii plus cos dorzuce na handicap, mozna pokusic sie o over 2.5.

Bet365:
Polonia Warszawa - Legia Warszawa 2 @2.10
Polonia Warszawa - Legia Warszawa [-1 handicap azjatycki (przy wygranej jednym golem Legii zwrot stawki) 2 @3.10
Polonia Warszawa - Legia Warszawa [-1.5 handicap] 2 @3.90
Polonia Warszawa - Legia Warszawa [Legia+over2.5] @3.25
Polonia Warszawa - Legia Warszawa [Legia over 2.5 gola] @4.5
 
thor30 0

thor30

Użytkownik
Piłka Nożna Polska Ekstraklasa
GKS Bełchatów - Slask
Typ Slask (-0.25)
Kurs. 1.93
Bukmacher – 12bet
Stawka - 5/10
Data.30.03.2013 g.15.30
GKS jest na ostatnim miejscu w tabeli ale po zimowej przerwie jeszcze nie przegrali. Co więcej jeszcze nie stracili gola w czterech spotkaniach choć grali z mocnymi zespołami Legia, Lech, Wisła.
Duża zasługa w tym bramkarza Zubasa, który został kupiony w przerwie zimowej i spisuje się bardzo dobrze. Jutro zespól właściwie w najsilniejszym zestawieniu , jedyny problem to zawieszenie za kartki Macieja Wilusza.
Śląsk w tygodniu awansował do półfinału Pucharu Polski i teraz na kolejny mecz jedzie w doskonałych nastrojach bo jak już napisałem przy okazji analizy tego meczu dla Wrocławian Puchar tom teraz cen priorytetowy.
Można się zastanowić czy w takim wypadku nie warto zaryzykować typu na wygraną gospodarzy, którzy desperacko bronia się przed spadkiem, ale z drugiej strony zmusi to zespól Bełchatowa do otwarcia się i atakowania. Sytuacja ta jest wymarzona dla gości, którzy doskonale znajdują się w takich meczach mając kilku szybkich zawodników jak Diaz czy Sobota, nie wspomnę o Mili, który jest świetny przy stałych fragmentach gry.
Śląsk mimo pewnych zawirowań organizacyjnych jest mocną drużyną i chyba tym razem GKS nie zachowa czystego konta bramkowego. Na wypadek remisu który jest prawdopodobny tutaj delikatny handicap.
GL.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Chciałem napisać swoje przemyślenia na temat dzisiejszych derbów Warszawy.
Po pierwsze przestrzegam niezdecydowanych na ślepe stawianie jakiś handicapów szalonych na Legię. Nie twierdzę,że Legia tego spotkania nie wygra, ale jak widzę propozycję over 2,5 goli Legia to przestaję się dziwić dlaczego Buki są tak bogate ???? . Trzeba pamiętać,że to jednak są derby a one żądzą się swoimi prawami.Wiem,że to brzmi jak banał,ale taka jest rzeczywistość. Dzisiaj Legię czeka trudna przeprawa, jak już powiedziałem wcześniej być może Legia to wygra,ale na pewno nie przyjdzie jej to łatwo jak niektórzy się spodziewają. Polonia dzisiaj nie zagra przeciwko Legii jak ostatnio Górnik, czy jak Śląsk we Wrocławiu gdzie przegrał 0-4. Dwie ostatnie drużyny o których mówię miały odwagę i wiarę w swoje umiejętności ,aby nie trzymać się kurczowo swojej bramki i odważyły się prowadzić otwartą grę. Polonia w mojej ocenie zagra zdecydowanie inaczej, nie rzuci do ataku, skupiona na swojej defensywie będzie czekała na swoją szanse. Legii taka gra nie koniecznie pasuje....tak myślę. Ja za drobne aby się lepiej oglądało proponuje poniższy typ ???? POLECAM I POZDRAWIAM

Polonia Warszawa-Legia Warszawa do przerwy / X @ 2,10 UNIBET✅(0-0)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Zgadzam się z opinią gujon301. Wprawdzie jest faworytem tego spotkania jednak nie można zapominać, ze gra chcąc nie chcąc z czwartą drużyną tabeli. Ostatni ligowy pojedynek tych drużyn zakończył się podziałem punktów. Od tamtej pory sporo się zmieniło. Obie ekipy poszły w przeciwnych kierunkach. Mam tu na myśli oczywiście przerwę zimową gdy zmuszona trudną sytuacją Polonia pozbywała się swoich piłkarzy natomiast zespół z Łazienkowskiej udał się w najlepsze na zakupy nie oszczędzając przy tym. Tak więc przynajmniej w teorii Legioniści dzisiaj powinni przejechać się po gospodarzach. Jednak w piłce nie ma tak oczywistych spraw. Mimo osłabień Czarne Koszule nie najgorzej rozpoczęły rundę zdobywając cztery punkty. W dwóch ostatnich meczach było już gorzej. Legia natomiast na odwrót. Po słabym i bezbarwnym początku dwa ostatnie mecze wygrała. To sprawia, że większość w tym zespole upatruje faworyta. Jednak moim zdaniem nie będzie to spacer to zawodników Urbana. Jak w wywiadzie wspomniał Kosecki, to oni grają pod większą presją. Muszą ten mecz wygrać po takie jest oczekiwanie władz i kibiców. Oczywiście, nie twierdzę, że kibice Polonii nie oczekują tego samego, ale na pewno zdają sobie sprawę, że kadrowo są słabsi i z ewentualnej straty punktów nie będą robić tragedii. To sprawia z kolei, że piłkarze będą grać na większym luzie (w sensie nie nerwowo) a dzięki temu mogą postawić ciężkie warunki gościom.
Oceniając ogólnie sytuację obu zespołów podtrzymuję zagrany przeze mnie typ na Legię. Oczywiście jako singiel.
Moja propozycja:
Legia (około 2.05)✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław

W Bełchatowie chyba już chyba godzą się ze spadkiem, bo remisami to jednak nie osiągnie się bezpiecznego miejsca. Szanuję ten zespół za odwagę i walkę do końca, ale kiedyś ta passa musi się skończyć. Niby do zespołu wrócił Nowak, który ma zagwarantować skuteczność pod bramką rywali, ale na Kelemena i niezłą obronę Śląska to może być za mało.

U gospodarzy na pewno nie zagra Witasik, który nadal odczuwa ból po skręceniu stawu skokowego, a do tego trzeba dołaczyć kapitana - Maćka Wilusza, który notabene wraz z Michalskim utrzymywał w ryzach obronę. Teraz zostaje sam Zubas z raczej niedoświadczonymi, jak na Ekstraklasę obrońcami. Według mnie dzisiaj Litwin puści pierwszą bramkę w naszej lidze i to będzie bramka np: Diaza, Mili czy Kaźmierczaka.

GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 2 @ 2,15
ComeOn

Ewentualnie można sobie wybrać coś:
under 2,5 bramki @ 1,57
Pierwszy do zdobycia gola? Śląsk @ 1,60
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław ✅ 1:0
popieram under 2.5@ 1.53 bet365
Prosta rachuba: Bełchatów 4 mecze w rundzie wiosennnej 0:0, Ślask trzy ostatnie mecze ligowe na wiosnę 1:1.
Nie widzę tutaj aby Śląsk od początku za wszelką cenę probował strzelić, będą spokojnie dążyć do celu. A czy to się uda? m.in Wiśle, Legii, Lechowi nie udała się ta sztuka.
Bełchatów z przodu straszna cienizna, wątpie aby strzelili bramkę. Śląsk również nie olśniewa grą ofensywną.
Biorąc pod uwagę, że to Polska ekstaKASA, to z pocałowaniem ręki biorę kurs na under. W tym meczu wszystko wskazuję na to, a i pogoda ma nie rozpieszczać zawodników, także boisko będzie bardzo trudne do gry.
 
tpptp123 9

tpptp123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Piast Gliwice - Jagiellonia
Typ: over 2,5
Kurs: 2,1
Sportingbet

Po przerwie dla żenującej reprezentacji Polski, wracamy na ligowe podwórko. Jak to bywa już od wielu lat Wielkanocna Sobota daje nam szanse na ligowe emocje. Pierwszy mecz to spotkanie w Gliwicach. Dla mnie dobrym typem na to spotkanie to over 2,5. Wiele można powiedzieć o obronie Jagi, ale jedno jest pewne - Piast u siebie będący bardzo nie wygodnym przeciwnikiem dla całej ligi na pewno znajdzie na nią sposób. Z Białegostoku docierają słuchy, że w ataku trener Hajto spróbuje Kupisza. Ciekawy pomysły zobaczymy czy wypali. Ten mecz jest również szansą dla Tomka Frankowskiego na dogonienie w liczbie zdobytych goli G. Cieślika. Poszukam w Gliwicach over 2,5. Dla odważnych over 3,5 po znakomtym kursie 4
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
GKS Bełchatów- Śląsk Wrocław Obie strzelą/ TAK @ 2.0 Unibet⛔ 1-0

Dzisiaj o godzinie 15:45 zobaczymy spotkanie dwóch drużyn, które bardzo potrzebują punktów. Śląsk Wrocław w lidze nie przegrał od 18 listopada, ale też zremisował trzy ostatnie mecze. GKS Bełchatów wiosną nie strzelił bramki, lecz także żadnej nie stracił. Czy w sobotę ktoś się przełamie? W mojej ocenie zobaczymy w tym spotkaniu parę przełamań.Pierwsze to takie ,że w końcu GKS w tej rundzie strzeli bramkę. Dlaczego? Po pierwsze z kim jak nie ze Śląskiem, której formacja defensywna wygląda jak &quot;Szwajcarski ser&quot;. Kto ogląda na co dzień naszą ligę ten wie o czym piszę. Ostrowski, Kowalczyk, Kokoszka, Pawelec to nie są zawodnicy którzy się dobrze rozumieją na boisku,często nie trzymają &quot;linii&quot;, gubią krycie. Widać że Kokoszka jeszcze dobrze nie wkomponował się w zespół. O Pawelcu już nie wspomnę bo &quot;szkoda klawiatury&quot; Po drugie gdzie jak nie u siebie GKS ma strzelać bramki. Mak i Madej robią różnicę i na Śląsk powinno wystarczyć.
Drugie przełamanie jakie dzisiaj zobaczymy to takie że GKS dzisiaj pierwszy raz straci bramkę. Dlaczego? Po pierwsze każda passa ma kiedyś swój kres, po drugie Śląsk to taka drużyna, która w każdym meczu coś strzela. Atuty tej drużyny to stałe fragmenty gry, bardzo szybkie skrzydła, nieobliczalny Gikiewicz no i Mila który z niczego potrafi zrobić to &quot;coś&quot;
Reasumują dla mnie jest to najpewniejszy tym z dzisiejszych meczów naszej ekstraklasy. Pewniejszy na pewno niż, zwycięstwo bezapelacyjne Legii:smile:. Polecam i pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom