>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20$ , www.eldoradopalace.com

Status
Zamknięty.
M 12

m@estro

Użytkownik
Jak sie pytał to mu odpowiedzcie jaki obrót. Ciezko wam napisac? Ja tez nie wiem jaki i gdzie sprawdzic
Bo to już człowieka do białej gorączki doprowadza, i tak jest do cholery zawsze! Warunki podaje się zawsze na górze, pod postem z info o bonusie, tak też było tym razem, ale pewnie, po co się wysilać i czytać! To lepiej pisać tylko posty że jest bonus, a niech każdy na własną rękę szuka informacji o obrocie etc



@VDE
flash, łatwiej
 
D 0

dan182

Użytkownik
ja sie zarejestrowałem,ale nie moge wejsc na strone,kazali mi czekac na emaila z linkiem potwierdzającym,wy tez tak mieliscie?
 
M 12

m@estro

Użytkownik
Musi działać przed momentem dostałęm bonus

wbijasz w cashier -&gt; deposit -&gt; i na samym dole po lewo Bonus program i tam wpisujesz ten kod

ja miałem na myśli wypłatę przez skończeniem obrotu bo się jakiś koleś pytał
 
B 22

bogdanjutek

Użytkownik
ale jazda zapytałem łebka na czacie czy wykonałem już obrót a ten do mnie sprawdzi pan jeszcze raz swoją promocję nie wiem tego i nie mogę panu pomóc a inni czekają na moją pomoc:jezora: no kurna i się rozłączył????
 
A 1

august21

Użytkownik
babka na czacie mi powiedziala ze mam do nich maila posłac,wiec wysłałem ze chce wypłacic (100$) ,czekam na info od nich ,jak odpisza to wam wkleje tego maila.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom