>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2010 FIBA World Championship for Women

Status
Zamknięty.
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Typ na Japonię wszedł po trudach , nie ważne jest na plus i to się liczy.
O 18 mecz o pierwsze miejsce w grupie
Czechy - Rosja
typ Czeszki handi +7,5 ✅
typ drugi pierwsza kwarta powyżej 34,5 pkt niestety dużo poniżej ! ⛔
Rosjanki są zdecydowanie lepszym zespołem niż Czeszki . Większa dyscyplina taktyczna , dużo mniej błędów i wyróżniające się zawodniczki. Ale dziś zagrają z bardzo zmotywowanymi gospodyniami turnieju . W szeregach gospodyń bardzo dobry mecz zagrały Viteckowa i Vesela one są sercem drużyny i od nich będzie najwięcej zależało. Rosjanki mają Stepanovą najwyższą w tym meczu na parkiecie i Osipovą jeżeli czeszki zatrzymią pod tablicami może być ciekawie. Liczę na dobrą dyspozycję liderów zespołów i równe dotrzymywanie kroku rywalkom , obie drużyny rzuciły w pierwszych swych meczach i kwartach około 20 punktów liczę na podobny występ dziś i ciekawe spotkanie ..
p.s do wypowiedzi nie działowych !
Gram bardzo długo i nie uważam się za naiwną osobę , owszem ryzyko grania na początku każdego turnieju jest większe niż kiedy praktycznie wszystko wiadomo ale na początku można złapać dobre kursiwo potem to lipa ,z miłą chęcią zobaczę super typy w tym dziale i jeszcze milej rzeczowe analizy bo jakoś ich mało a dużo gadania o niczym jak zwykle...
bardzo dużo gry w obronie z jednej i drugiej strony mecz mógł się podobać , trochę pomagały Czeszkom ściany - bo kilka odgwizdanych fauli to :grin: , zdecydowany under i tu niestety się przestrzeliłem :;/:
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Na dziś warto rozważyć granie na Białorusinki z handicapem. Białoruś to niezła ekipa, z liderką w osobie Leuczanki, jednak nie należy zapominać o innych zawodniczkach, które też od siebie potrafią dać sporo, czyli o Vermayence czy Trofimovej. Białorusinki są mocne na desce, co nie do końca można powiedzieć o Kanadyjkach. Póki co obie ekipy przegrały z Australią i wygrały z Chinkami. Z tym, że w tych spotkaniach bardziej przekonujące były Białorusinki. Właściwie nie wiadomo jak potoczyłby się mecz Kanady z Chinami gdyby nie świetna skuteczność Smith za 2 (9/11). A wiadomo, że to rzadko się zdarza, żeby zawodniczki rzucały na takim procencie, zwłaszcza zawodniczki, które grają dalej od kosza. W meczu z Chinkami po prostu Smith mogła korzystać z fatalnej organizacji gry w obronie przeciwnika i rzucać z samych czystych pozycji. Ale Białorusinki na pewno postawią trudniejsze warunki i liderka Kanadyjek nie zaprezentuje się tak dobrze. Szczerze mówiąc to naprawdę nie widzę szans dla Kanadyjek w tym spotkaniu, więc typ na Białoruś -6 wydaje mi się bardzo dobry.

Białoruś -6 - Kanada 1.86 ✅
Bet365
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Mecz Brazylia - Hiszpania
handi +12,5 Brazylia.
buk. Unibet
wiem Brazylia rozczarowała na całego , wczoraj z Mali to jakieś nieporozumienie, to nie będzie łatwy mecz liczę na lepszą grą Brazylijek i że się ogarną , ile można grać źle. Do tego od tej ekipy oczekiwano znacznie więcej. Linia wydaje mi się spora , jeśli poprawią skuteczność i uwierzą w siebie Brazylia może zawalczyć zobaczymy,
(przepraszam że typ późno ale dziś ostatnia szansa była na góry ..)
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Mecz Brazylia - Hiszpania
handi +12,5 Brazylia.✅ wynik 57-69 o pół punktu :razz:
buk. Unibet
wiem Brazylia rozczarowała na całego , wczoraj z Mali to jakieś nieporozumienie, to nie będzie łatwy mecz liczę na lepszą grą Brazylijek i że się ogarną , ile można grać źle. Do tego od tej ekipy oczekiwano znacznie więcej. Linia wydaje mi się spora , jeśli poprawią skuteczność i uwierzą w siebie Brazylia może zawalczyć zobaczymy,
(przepraszam że typ późno ale dziś ostatnia szansa była na góry ..)
Brazylia tylko pierwsza kwarta i czwarta ale to druga i trzecia zdecydowała o tym że Hiszpanki mogły się cieszyć z wygranej. Nie wiem co się stało z drużyną Brazylii ale to chyba największe rozczarowanie tych mistrzostw...
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Hiszpanki w pierwszej kwarcie prowadziły 13-4 a kwarta skończyła się 15-15. Co do tego pół punktu to jeszcze większe szczęście ponieważ Marques trafiła na 0:01s (sekunde) przed końcem za dwa punkty. Ja niestety grałem -12.5 na Hiszpanie ;/
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Japonia - Hiszpania
typ Japonia handi +18 pkt.
Trochę chyba niedocenia się ekipy Japonii i przecenia Hiszpanki. Japonki graja bardzo szybka koszykówkę , mnóstwo biegają ogromna ambicja i dobre zawodniczki. Japonki grały do tej pory bardzo ciężkie spotkania bo Rosja i Czechy to zespoły które nie były w ich zasięgu , często w ich meczach zabrakło zimnej krwi i wyrafinowania. Hiszpanki miały prostsze zadanie do dzisiejszego spotkania pokonanie mocniejszego rywala czyli Brazylii , widząc ich wystepy to nie wyczyn . Liczę że linia jest zbyt wysoka i Japonki jednak podejmą walkę, oraz jak to turniej Hiszpanki mogą się trochę szanować jeszcze kilka spotkań przed nimi. Liczę na ciekawe widowisko i do boju Japonia...
porażka po 3 kwarcie była nadzieja , czwarta Hiszpanki udowodniły swoją wyższość
 
S 22

slooz3

Użytkownik
Kobiety są niesamowite :| białorusinki, że tak powiem daly dzisiaj tak dupy jak jeszcze nikt inny w sporcie na tym szczeblu rozgrywek. Tak jak sie zapowiadało niesamowicie mocne są Australijki i jeżeli nie wydarzy sie nic niespodziewanego to finał z USA pewny.
moim zdaniem hiszpanki grają ponad swoje możliwości, chinki zdecydowanie zawiodły, a do brązu poważnym kandydatem francja i rosja.
Na jutro białoruś - grecja under się zapowiada, a Rosjanki powinny pojechac z hiszpankami. Jak sie pojawią kursiki to cos napisze.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
W zenskim baskecie sa czasem tak nieprzeiwdywalne wyniki ze szok. Przynajmnije w tych mistrzostwach, bo szczerze nie wiem jak PLKK bo sie nia nie interesuje. Ale po 1wszym dniu wiedzialem, ze nie warto grubo grac tych m.sw.
 
M 0

mario1601

Użytkownik
Każde mistrzostwa przynoszą masą niespodzianek. W tym roku tych mistrzostw jest sporo: świata w piłce nożnej, świata w koszykówce mężczyzn, świata w koszykówce kobiet, świata w siatkówce czy Europy w piłce ręcznej panów. Oto przykłady z imprezy w Turcji: Francja - Hiszpania 72:66 (kurs na Hiszpanię 1,05), Niemcy - Serbia 82:81 (kurs ok 1,10 nie pamiętam dobrze), Hiszpania - Litwa 76:73 (1,14), Angola - Niemcy 92:88, WKS - Portoryko 88:79 (1,02). To tylko pewnie część bo kursów nie pamiętam. To te mecze gdzie złapalem niespodzianki lub przewidywałem ;). Sport na świecie się wyrównuje. Do tego dochodza pieniądze i korupcja. Bukmacherka to coraz trudniejszy kawałek chleba i trzeba się z tym pogodzić. Lub być w tym 1% ludzi, którzy jednak żją z tego ;). Nie ma co się uprzedzać do jakiejś drużyny/zawodnika po jednym meczu bo każdy może mieć słabszy dzień. Konsekwencja jest najważniejsza. A żeby tak było bardziej na temat, strasznie negatywnie zaskoczyły Brazylijki. Tak to faworyci jednak nie zawodzą. USA, Australia, Hiszpania, Rosja, o ile wcześniej na siebie nie trafią (nie analizowałem drabinki, ale chyba nie moga :p), zameldują się w półfinałach w komplecie. A że kobieta zmienną jest to też wiadomo od wieków ;). Powodzenia w dalszym typowaniu, i myślę rozwagi w doborze stawki, a wszystko będzie dobrze.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tzn no ja np praktycznie cale m.sw. pogralem na HC i naprawde dalo sie zarobic. Choc fakt faktem np Serbie z Niemcami przegralem. Ale generalnie i tak trzymam sie swojego zdania, ze babki sa himeryvczne i ciezej sie je stawia, a i mniej sie znam na zenskim baskecie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Myślę, że dziś można zagrać jakieś handi dodatnie na Koreanki. Linia jest koło 14, 15 punktów. Francuzki mogą być zmęczone fizycznie i psychicznie po wczorajszym ćwierćfinale. Może im się nie chcieć trochę grać na początku meczu (z reguły zespoły, których celem jest medal, a lądują w grze o miejsca 5-8, to w tych spotkaniach o niższe lokaty nie zawsze grają na maksa) i początek może być wyrównany i ostatecznie Francuzki nie muszą aż tak wysoko wygrać.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Witam Serdecznie ????

Francja-Australia over 57.5 Francja

MEcz jest o nic, bo obydwie druzyny liczyly na medale, w szczegolnosci Australijki, stad slabsza obrona.

Australia potrafi grac szybka koszykowke i dobra w obronie, ale dzis rywal bedzie dla nich procz USA wg nmnie najtrudniejszy.

Szczegolnie licze dzis na dobra gre podkoszowa Francuzek i zbiorke na obu deskach oraz dobry procent z poldystansu.

Druzyny spotkaly sie juz wczesniej a wynikiem tego spotkania byla wygrana Australijek 62-52. Pojedynek byl wyrownany przez 3 kwarty ,
a nastepnie zlote jeszcze medalistki zagraly bardzo dobrze w obronie i powiekszyly przewage do ponad 10 pts.
Francuzki zagraly na fatalnej skutecznosci z gry 31.8% Poza tym nie ustepywaly Autralijkom w niczym.
Moim zdaniem to bedzie zespolowa koszykowka i szanse gry dostana zawodniczki, ktore do tej pory graly &quot;3&quot; skrzypce ????

powodzenia ;)
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
USA-Czechy
Typ: Czechy +32 punkty; @1,70
Milenium

W Milenium są trzy linie: 28, 30 i 32. Zagrałem najbezpieczniejszą po najniższym kursie. W czym upatruję szansy? W tym, że Czeszki na pewno będą walczyły do końca, nawet jeżeli będą wysoko przegrywały. Po prostu jako gospodyniom nie wypada im inaczej podejść do tego meczu. Amerykanki zapewne wygrają mecz wysoko, ale czy aż tak wysoko. Ja myślę, że gospodynie powalczą i pokryją te +32 punkty. To naprawdę wysoka linia, choć zdaję sobie sprawę, że koszykarki USA potrafią zmiażdżyć każdy zespół. Zobaczymy jak będzie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Klasyfikacja końcowa:
1. USA
2. Czechy
3. Hiszpania
4. Białoruś
5. Australia
6. Francja
7. Rosja
8. Korea Płd.
9. Brazylia
10. Japonia
11. Grecja
12. Kanada
13. Mali
14. Senegal
15. Chiny
16. Argentyna

Mecz finałowy:
USA-Czechy 89:69 ( 19:14, 21:21, 34:17, 15:17 )
Najwięcej punktów dla USA: A. McCoughtry 18, D. Taurasi 16, T. Charles 13.
Najwięcej punktów dla Czech: P. Kulichova 14, H. Horakova 12, T. Peckova 11.

MVP turnieju: Hana Horakova (Czechy) - średnio 12,1 punktów, 5,5 zbiórki oraz 3,8 asysty na mecz.
Poza Horakovą w pierwszej piątce turnieju znalazły się Diana Taurasi (USA), Eva Viteckova (Czechy), Sancho Lyttle (Hiszpania) oraz Yelena Leuchanka (Białoruś)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom